Page 6 of 18 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 126 to 150 of 446

Thread: Lokalni izbori - Herceg Novi (maj 2021)

  1. #126
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    čuš zašto SNS kadar mora podržavati DF. koliko su samo para usuli u njih. eno ih sad aktivisti DF iz PG po Novom svaki dan
    Čuh da je DF, čuš mene Vučić, usuo u kampanju za NK cca 3 miliona eura.... pa opet fail u odnosu na target.
    Ako u HN zajedno sa SNPom budu slabiji od Bečića nek se samozapale

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  2. #127
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,483
    Thanks Thanks Received 
    8,464
    Thanked in
    4,565 Posts

    Default

    33% u NK, projekcija bila u nedelju ujutru. kad, ono međutim afera za aferom u Srbiji, Marinika gazi po SNSu koliko iđe može. a oni bačaju pare u bunar kad je CG u pitanju jer mu puleni u Vladi nisu. Simonović, Labudović, Manda i ekipa trljaju ruke. aktivista za mjesec uzme 500e, pa ti viđi
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #128
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Sta ima direktor turisticke organizacije beograd da podrzava nekoga na izbore u cg?

    https://radiojadran.com/direktor-tur...g-novi-i-boku/


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A Medojević tvituje da je koalicija ZBHN jedina koja podržava suverenitet i teritorijalni integritet... Srbije?!
    Inače, ne znam zašto se Demokrate uopšte reklamiraju na sajtu Radio Jadran, kada ih toliko napadaju - mislim da je to bacanje para. I zanimljivo je da se na tom sajtu skoro uopšte ne napada koalicija oko DPS - Demokrate su glavna meta.
    Last edited by bigic; 01-05-21 at 21:33.

  4. #129
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,734
    Thanks Thanks Given 
    652
    Thanks Thanks Received 
    2,923
    Thanked in
    1,740 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://www.facebook.com/watch/?v=301234058124810

    Ovo je sjajna ideja, e sad ne znam jel izvodljiva sa ovom cijenom koju oni pominju...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Потпуно подржавам предлог.
    Прво бих констатовао да је мост на Веригама, прилично гадна идеја која би неповратно наружила амбијент Боке.
    По мени алтернативу треба тражити управо у овом пројекту, као локалном, али и пројекту обилазнице око ХН, обронцима Орјена, спајање са путем Рисан-Нк и онда даље спајањем овог пута са путем ПГ-ЦТ, магистралом која би ишла катунском нахијом тик изнад залива, као транзитне руте до градње ЈЈ аутопута.
    Евентуални проблем би могла бити цијена јер дно залива у том дијелу није баш најпогодније, и ту би требало доста шиповања, да би елементи тунелске цијеви налегли, ако би се прихватио овакав начин градње.
    Проблем би били и путеви на Луштици, односно ту би се морало ући у опсежну реконструкцију, па би све ово коштало многп више.
    Ипак то би по мени уз овај пут ХН-ЦТ-ПГ, требало да буде идеја водиља за ријешење овог проблема.
    Сигурно није јефтино, али ни скупље од мегаломанског моста са приступним саобраћајницама.



    Sent from my SM-G970F using Tapatalk
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  5. #130
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Ja samo da pitam može li ovo ?
    DPS = DF


    https://radiojadran.com/predsjednik-...-herceg-novog/

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  6. #131
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bigic View Post
    A Medojević tvituje da je koalicija ZBHN jedina koja podržava suverenitet i teritorijalni integritet... Srbije?!
    Inače, ne znam zašto se Demokrate uopšte reklamiraju na sajtu Radio Jadran, kada ih toliko napadaju - mislim da je to bacanje para. I zanimljivo je da se na tom sajtu skoro uopšte ne napada koalicija oko DPS - Demokrate su glavna meta.
    Nije nista bez veze. Mozda smo se malo upecali oko Radio Jadrana i da nije bas sve tako kako su nam rekli ciji je i koga podrzava...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  7. #132
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Nije nista bez veze. Mozda smo se malo upecali oko Radio Jadrana i da nije bas sve tako kako su nam rekli ciji je i koga podrzava...
    Vlasnik tog radija je Bratislav Stoiljković, građanin Srbije za koga je DF priznao da ga je angažovao da im pomaže u Nikšiću.
    Njegovu NVO je gradska SNS vlast u Nišu angažovala u projektu rekonstrukcije tvrđave.
    https://www.ekapija.com/news/2817945/rekonstrukcija-niske-tvrdjave-do-avgusta-2021
    Last edited by bigic; 02-05-21 at 21:18.

  8. #133
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    https://radiojadran.com/i-df-je-moga...roda-i-drzave/

    Hahaha što priča DF, QQ.

    Inače probah da ostavim komentar, negativan po DF naravno, i naravno da neće da ga objave.

    Inače čujem da je stigla ekipa iz Informera i Kurira na dnevnicu da pomaže.

    https://www.facebook.com/watch/?v=322343302572221

    Onda ide momenat kako Medo po FB ludi i proziva Joanikija jer je pohvalno pričao o Bečiču. Ludilo potpuno.

    U svakom slučaju čini mi se da Demokrate ozbiljno gaze u DF biračko tijelo, što me raduje.










    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  9. #134
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,350
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default



    Pošto izgleda Demokrate smatraju glasanje za ovaj Ustav nečim negativnim, šta im to u Ustavu smeta?
    Što bi voljeli da se mijenja?

    Jeste da vam je velika guzica ali nećete dovijeka na dvije stolice.
    Last edited by ASC; 03-05-21 at 17:36.

  10. The Following 3 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  11. #135
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,113
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    464
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Znate ko ce najbolje proci u HN u odnosu na prosle izbore... URA...
    Last edited by osvajaci pg; 03-05-21 at 20:01.

  12. The Following User Says Thank You to osvajaci pg For This Useful Post:


  13. #136
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Znate ko ce najbolje proci u HN u odnosu na prosle izbore... URA...
    Ja bih volio, ali mislim da mi kao društvo na žalost još nismo zreli da masovnije podržimo takvu priču.

    Mislim i ja da će URA svakako popraviti rezultat, ali da će Demokrate da imaju najveći rast, a ZBHN najveći pad u odnosu na parlametarne.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  14. #137
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    570
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja bih volio, ali mislim da mi kao društvo na žalost još nismo zreli da masovnije podržimo takvu priču.

    Mislim i ja da će URA svakako popraviti rezultat...
    Čini mi se da imaju aktivniju kampanju od one Nikšićke, koliko će to dati rezultate ne znam...
    Last edited by ToJeMojBrat; 03-05-21 at 20:43.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  15. #138
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,714
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,880
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Predsjednik Skupštine opštine Herceg Novi iz redova DF-a od 2017. do 2020. godine, Miloš Bigović podržao je koaliciju "Ni lijevo. Ni desno. Pravac Novi".

    "Kao neko ko već dugi niz godina djeluje na političkoj pozornici Herceg Novog, nijesam mogao da otrpim kontekst koji obilježavaju besprizorni napadi na Demokrate koji se iskreno i u punom kapacitetu bore protiv bivšeg režima. Takođe, ne želim da budem dio jedne opšte tendencije, primjetne kod radikalnih polova crnogorske političke scene, da se konstatnim konstrukcijama pokušavaju difamirati umjerene političke opcije, prije svih – Demokratska Crna Gora koja svojim djelovanjem već nekoliko godina nastoji da čuva multietnički i multikonfesionalni sklad u Crnoj Gori, da čuva umjerenost, odnosno ono što su temeljne vrijednosti Herceg Novog, pružajući, na taj način, najkonkretniji otpor radikalizaciji prilika u Crnoj Gori", navodi se u saopštenju Bigovića.

    Dodaje da se ta radikalizacija "danas najbolje osjetila u Novom".

    "Kada su osvanuli fašistički grafiti kao posljedica djelovanja radikalnih desničarskih struktura, koji sve ostale koji nijesu kao oni optužuju za izdaju. Takva radikalna politika nije dostojna ni Novljana ni Novog. I takvu politiku nikada neću podržati. Oba ekstremistička pola moraju postati prošlost, kako bi društvo krenulo naprijed", ističe Bigović.

    Dodaje da Demorkatsku Crnu Goru prepoznaje kao nosioce "uspješnog realizatora ideje o Herceg Novom i Crnoj Gori kao prostorima mira, sklada, suživota i napretka"

    izvor: www.vijesti.me

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  16. The Following 2 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  17. #139
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Predsjednik Skupštine opštine Herceg Novi iz redova DF-a od 2017. do 2020. godine, Miloš Bigović podržao je koaliciju "Ni lijevo. Ni desno. Pravac Novi".

    "Kao neko ko već dugi niz godina djeluje na političkoj pozornici Herceg Novog, nijesam mogao da otrpim kontekst koji obilježavaju besprizorni napadi na Demokrate koji se iskreno i u punom kapacitetu bore protiv bivšeg režima. Takođe, ne želim da budem dio jedne opšte tendencije, primjetne kod radikalnih polova crnogorske političke scene, da se konstatnim konstrukcijama pokušavaju difamirati umjerene političke opcije, prije svih – Demokratska Crna Gora koja svojim djelovanjem već nekoliko godina nastoji da čuva multietnički i multikonfesionalni sklad u Crnoj Gori, da čuva umjerenost, odnosno ono što su temeljne vrijednosti Herceg Novog, pružajući, na taj način, najkonkretniji otpor radikalizaciji prilika u Crnoj Gori", navodi se u saopštenju Bigovića.

    Dodaje da se ta radikalizacija "danas najbolje osjetila u Novom".

    "Kada su osvanuli fašistički grafiti kao posljedica djelovanja radikalnih desničarskih struktura, koji sve ostale koji nijesu kao oni optužuju za izdaju. Takva radikalna politika nije dostojna ni Novljana ni Novog. I takvu politiku nikada neću podržati. Oba ekstremistička pola moraju postati prošlost, kako bi društvo krenulo naprijed", ističe Bigović.

    Dodaje da Demorkatsku Crnu Goru prepoznaje kao nosioce "uspješnog realizatora ideje o Herceg Novom i Crnoj Gori kao prostorima mira, sklada, suživota i napretka"

    izvor: www.vijesti.me

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Obecali mu nesto 100% jer niko ne mijenja partiju tek tako. Jos se vidi da je ovo saopstenje pisala PR sluzba iz Podgorice Vrlo je moguce sami da formiraju vlast, pokupovase sve zivo, dps je mala maca za Becka


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  18. #140
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Ja ne znam ko normalan može da glasa za DF i DPS. Ista nacionalistička bagra. DPS je bio "samo" lopovska bagra, ali nakon 30.08. su toliko skrenuli u desno da je to strašno i sad su po nacionalizmu i šovinizmi isto ko DF ako ne i grđi (što je prilično teško)

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 05-05-21 at 18:25.

  19. The Following 5 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  20. #141
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja ne znam ko normalan može da glasa za DF i DPS. Ista nacionalistička bagra. DPS je bio "samo" lopovska bagra, ali nakon 30.08. su toliko skrenuli u desno da je to strašno i sad su po nacionalizmu i šovinizmi isto ko DF ako ne i grđi (što je prilično teško)

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ne pada mi na pamet da branim dps i njihove partnere, za lopovluk se slazemo apsolutno. Taj nacionalizam njihov o kom odje govorite ne primjecujem ili sam ja lud ili oni gradjansku drzavu stavljaju odma iza licnog interesa.

  21. #142
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    443
    Thanks Thanks Received 
    65
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Tesko je ostat normalan pored ovoliko blesavog naroda koji se pokomatise oko Crne Gore, Srbije, Kosova, crkve himne, zastave.. Dok DPSovci i DFovci prte milione.
    Bukvalno scena, uaaa priznali su Kosovo ili uaaa odnijese Crnu Goru dok ovamo trpaju u dzakove...
    A prosjecni glasac i jednih i drugih mi dodje da mi glavu otvara cirilicom i fcjk-om, pa upucacu se u nogu od ovog naroda blesavog...

  22. The Following User Says Thank You to Winamp For This Useful Post:


  23. #143
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,143
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    1,982
    Thanked in
    854 Posts

    Default

    "Kao neko ko već dugi niz godina djeluje na političkoj pozornici Herceg Novog, nijesam mogao da otrpim kontekst koji obilježavaju besprizorni napadi na Demokrate koji se iskreno i u punom kapacitetu bore protiv bivšeg režima.....''
    Kapiram konstrukciju u kojoj režim vlada, a opozicija se bori protiv njega. Totalno ne kapiram onu u kojoj režim ne vlada, nego se bori protiv bivšeg režima. A najčudnije od svega što ovakva teza niđe nikome nije čudna
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  25. #144
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Kapiram konstrukciju u kojoj režim vlada, a opozicija se bori protiv njega. Totalno ne kapiram onu u kojoj režim ne vlada, nego se bori protiv bivšeg režima. A najčudnije od svega što ovakva teza niđe nikome nije čudna
    Cilj svake opozicije je da dodje na vlast jedino je ovoj vlasti izgleda cilj da opet dodje u opoziciju da bi se mogla boriti da dodje na vlast.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  26. #145
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Ajmo malo prognoza.

    Ja ću navijački malo pa da vidim kolko sam blizu, mada svaki put se razočaram u procenat ljudi koji su sprembi da podrže istinski građansku priču.

    Dakle....zaokružiču ugrubo

    ZBHN oko 20%
    Demokrate oko 30%
    DPS oko 25%
    Novska lista oko 15%
    CNB oko 10%



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  27. #146
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,388
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Lokalni 2017
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Parlamentarni 2020

    Najviše glasova građana Herceg Novog dobila koalicija “Za budućnost Crne Gore”, odnosno 8212 glasova.

    Slijedi koalicija “Odlučno za Crnu Goru-Milo Đukanović” sa svega 4628 glasa.

    Na trećem mjestu u Herceg Novom je koalicija “Mir je naša nacija”- Aleksa Bečić-Miodrag Lekić sa 3877 glasova.

    Koalicija “Crno na bijelo” sa Dritanom Abazovićem na čelu osvojila je 1143 glasa.

    Slijedi SDP Jaka Crna Gora sa Draginjom Vuksanović Stanković sa svega 446 glasova.

    Socijademokrate Ivan Brajović dobile se 347 glasova građana Herceg Novog.

    HGI-Svim srcem za Crnu Goru dobila je 57 glasova.

    Hrvatska reformska snaga 25

    Bošnjačka stranka Rafet Husović 19

    Albanska lista 14

    Albanska koalicija Jednoglasno 11
    Neka ovoga, radi lakseg pregleda. Ajmo prognoze.

    Ako neko moze da nadje procentualni pregled za ove izbore 2017 i 2020 neka posalje odje, lakse je.
    Last edited by lucke91; 06-05-21 at 15:47.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  28. #147
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    @lucke91 zar ne rece da si se iskljucio iz politike? Za koju stranu sada prognoziras?
    Ja mislim da je dps-u ovdje tek kraj :-)
    I da se tako i nastavi...

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  29. #148
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,714
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,880
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Neka ovoga, radi lakseg pregleda. Ajmo prognoze.

    Ako neko moze da nadje procentualni pregled za ove izbore 2017 i 2020 neka posalje odje, lakse je.
    Evo

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Na lokalnim izborima 2017 god. glasalo je 16.706 glasača, a rezultati su bili:
    1. DPS - 5.134 glasova (31,35%)
    2. Demokrate - 3.967 glasova (24,22%)
    3. DF - 1.759 glasova (10,74%)
    4. Novska lista - 1.274 glasova (7,78%)
    5. SNP - 894 glasova (5,46%)
    6. Izbor - 813 glasova (4,96%)
    7. SD - 759 glasova (4,63%)
    8. URA-SDP - 673 glasova (4,11%)
    9. Građanska lista - 603 glasa (3,68%)
    10. Demos - 191 glas (1,17%)
    11. Crnogorska - 187 glasova (1,14%)
    12. Bokeljski Demokratski Savez - 122 glasa (0,74%)

    Na parlamentarnim izborima 2020 god. glasalo je 19.383 glasača, a ovako su raspodjelili glasove:
    1. Za budućnost Crne Gore - 8.353 glasova
    2. DPS - 4.737 glasova
    3. Demokrate - 3.962 glasova
    4. Crno na bijelo - 1.173 glasova
    5. SDP - 457 glasova
    6. SD - 352 glasova
    7. HGI - 58 glasova
    8. HRSCG - 25 glasova
    9. BS - 19 glasova
    10. Albanska lista - 14 glasova
    11. Jednoglasno - 11 glasova

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  30. #149
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ajmo malo prognoza.

    Ja ću navijački malo pa da vidim kolko sam blizu, mada svaki put se razočaram u procenat ljudi koji su sprembi da podrže istinski građansku priču.

    Dakle....zaokružiču ugrubo

    ZBHN oko 20%
    Demokrate oko 30%
    DPS oko 25%
    Novska lista oko 15%
    CNB oko 10%



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Čudan mi je tvoj stav, jer je prvo što je napadnuto dolaskom URE na vlast baš građanska država.

    Prvo su otvorili vrata države i institucija za srpske nacionaliste po širini, visini i dubini, istovremeno ih zatvorivši za manje-više sve što se "srpskim" imenom ne zove.

    Onda su, od sekularne države, nakon kanabea, konsultacija i ispostavljanja faktura u kriptama hramova i manastira SPC, ostali otprilike dugmići (Bi mi simpatičan momenat u u Abazovićevom intervjuu za Danas, prije neki dan, gdje reguliše pravna pitanja odnosa crkve i države na osnovu Amfilohijeve "posljednje želje". Nakon toga je na skupštinskom odboru izustio "da nije želio da odgovara na prozivke na Veliki Petak". Banalni su primjeri skroz, ali simbolički oslikavaju poprilično).

    Na kraju je, kao logična posljedica toga, nacionalizam krenuo da buja svuda i stanje trenutno je kao da smo uskočili u vremepolov i kolektivno se prebacili u 1991 - zatvaramo se sve više u nacionalne torove, dobacujemo se fekalijama, takmičimo u porukama mržnje, pravimo sačekuše itd.

    Ako su to dometi "zdrave, građanske" URA priče (ti me slobodno demantuj i ispostavi neki njihov rezultat koji je osnažio građansku državu i društvo - samo jedan), bojim se da će zaista, kako je prorekao Nikolaidis, završiti pod kopitima srpskog nacionalizma, umjesto, kako su oni planirali, za uzdama. Priča je priča, kampanjski se svašta obećava - djela i akcije treba gledati.
    Last edited by johnny bravo; 06-05-21 at 16:08.
    In vino veritas

  31. #150
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,483
    Thanks Thanks Received 
    8,464
    Thanked in
    4,565 Posts

    Default

    idemo. opet je URA kriva za sve. otvorili veli vrata države i institucija za srpske nacionaliste. samo kad bi znao koliko je takvih bilo u prošlim vladama, no su ćutali zbog keša, službenih kola, besplatnih ručkova i čega sve ne. ti srpski nacionalisti su ti uredno glasali DPS iz čiste koristi pa tada nikome nisu smetali. nisu oni voljeli državu a koliko im je bilo stalo do DPSa govori činjenica da eno redom idu u Demokrate. isti ti za koje smatraš da su se borili za Crnu Goru i da su se trudili da je učine boljom. dobijaju posao i Crnogorci da znaš. nisu ugroženi kako to DPS pokušava da predstavi. ja znam par ljudi koji nisu mogli dobiti posao jer su prednost imali puleni SDa ili BSa. a nisu srpski nacionalisti niti su išli na litije. ali dobro, bolje vi sve znate raspitaj se za resor Srzentićke. vjerovatno ti je i ona dio sveta nekakvog. kako može da se sredi u ovoj šupljoj državi nešto možeš da pitaš zagrižene aktiviste DPSa, koji za sebe smatraju da su najveći Crnogorci da li su ugroženi ičim od Milatovića, Spajića ili Bratićke? ja znam odgovor jer znam neke koji rade u ovim ministarstvima
    Last edited by outline; 06-05-21 at 16:22.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  32. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


Page 6 of 18 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori - Nikšić (mart 2021)
    By Admiral Vladimir Barović in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2955
    Last Post: 07-12-23, 23:13
  2. Lokalni izbori, Ulcinj, Tuzi - 17.okt 2010
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 17-10-10, 18:18
  3. Izbori za lokalni parlament, Cetinje 7.feb
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 171
    Last Post: 10-02-10, 22:58
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 13:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 02:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •