Results 1 to 25 of 129

Thread: Pogled na Jasenovac

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,131
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,678
    Thanked in
    977 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Pogledao film Dara iz Jasenovca. Svaki film sličan ovome ima političku agendu od Šindlerove liste pa na dalje. Film je, prije svega, loš. Ovo je otrpilike kao čuveni "Boj na Kosovu", mada eto na prvu makar nema kikseva kao vitez sa swatch satom ili traktor u pozadini 1389. Nikako režiran, gluma loša...
    OK, propagandni uradak što bi rekle komšije koje se obrađuju u filmu, osjeti se da je državni projekat, ali dajte... Srbi su nekada imali kinematografiju. Čak mi nije baš najjasnije kome se obraća film. Da li je za spoljnu ili unutrašnju upotrebu (kao što piše na kremama). Onoliko klanje, onolika zločina, nisu uspjeli da mi probude emociju. A umjelo je dosta filmova, i baš sam fan srpske kinematografije.
    Ajmo još jedan SNS film o čuvenim Košarama pa da lijegamo.
    Ja zbog toga i nisam gledao film jer sta ako mi se ne svidi?! Smije li ikom da se ne svidi film? Nema sanse da se to ne svede na stotinu drugih tema a da nijedna ne bude o filmu. Ovako banja, neko te pita, kazes nisam gledao i zavrsena prica sve ostalo bi se zavrsilo jel mrzis, jel si nacionalista, jel ovo ili ono...

  2. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. obiljezavanje 66 godina proboja logora Jasenovac
    By silver in forum Politika generalno
    Replies: 0
    Last Post: 18-04-11, 15:50
  2. Replies: 43
    Last Post: 17-09-05, 15:57
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-09-05, 18:49
  4. Prvi pogled ...
    By BOKI in forum Sex i erotika
    Replies: 47
    Last Post: 19-06-04, 15:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •