Page 1 of 7 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 167

Thread: nevjerovatna sezona + Entrance Info!

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default nevjerovatna sezona + Entrance Info!

    Goasapiensi promijenili dizajn sajta (www.goasapiens.tk) i apdejtovali upcoming parties listu,koja je bogami poveca!! :shock:

    13.02. - Delirious @ SKC
    28.02. - Paranormal Attack @ SKC
    13.03. - Space Cat @ Barutana (opening night) 8)
    20.03. - Alternate Vision/Logic Bomb @ Barutana
    27.03. - Raja Ram & Lukas @ Barutana
    10.04. - PsySex Live @ Barutana
    20.04. - Chakra & Domestic @ Barutana
    22.05. - Astrix Live & DJ Set @ Barutana
    05.06. - Skazi @ Barutana
    19.06. - Void Live @ Barutana :twisted:
    03.07. - Infected Mushroom @ Barutana
    17.07. - Melicia @ Barutana

    &

    31.07. & 01.08. ENTRANCE - Astral Projection & GMS! :!: :!: :!:

    da ne povjerujes! :shock: ne zna chovjek gdje ce prije! morace se cesce ici za BG ove sezone.Samo znam da Mushroom i Void ne smijem da propustim,mada ispiti su tada,zajebana je situacija. :?
    o Entransu da ne pricam,znaci definitivno 2 dana,potvrdjeno je...bice senzacija...mada moze doci do promjene lanj ap-a,nikad se ne zna,prosle god. je bi prvo Alien Project,pa Infected Mushroom pa na kraju Skazi & Void...nek maknu Astrale slobodno,al nek mi ne diraju GMS! :twisted:

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ///Classified///
    Posts
    1,141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Ea?!

    Druze, pa ti seeee saaaalis?!?!
    Odoh do WC-a!

    ///

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    brate ne mogu ni ja da vjerujem jos....moram bar na 2 partija poc (osim Entrance-a) :shock:

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Novi Sad
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znači odma' u početku otpiši polovinu od navedenih, a za drugu polovinu promeni datume. Jer ipak pričamo o goasapiensima... ;)

    Dalje, sa druge strane info dolazi da je Entrance ove godine koncipiran ovako: techno, electro, dnb, trance... E sad, dal' je to Aquapipeova laž ili je ovo buba sa strane... Videćemo... ;)

    A Infectedi se ne propuštaju, iako se skroz poklapaju sa prijemnim za fakultet. Beeeeedak.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    pa to sa ispaljivanjem goasapiensa se slazem,ne treba ovo uzimati za ozbiljno,ali opet toliko je zurki i poznatih imena....ne mogu za sve bas da ispale,mozda samo 1-2 puta,u suprotnom ostadose bez publike :P
    a sto se tice Entrance-a,hmmm ne znam...odakle ti ta informacija? : )
    mozda i jeste tako kao sto ti kazes,jer opet moze trance biti 2 dana,pa entrance da traje 5 dana (malo je chudno sto je trance 2 dana a ostalo samo po 1 al ne smeta naravno :wink: ) mislim,definitivno ce se ovaj lajn ap za Entrance promijeniti bar 1 put,ali ovo za 2 dana,to ne znam,vec sam chuo 1 put,a evo sad i objavili na sajtu,bas bi bilo mnogo lose i ako za to ispale :P

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da bi ovo bila dobitna kombinacija: techno, electro, dnb, trance.
    electro veche bi odlichno proshlo kad bi doveli Miss Kittin & The Hacker.
    techno se zna...do sad nije omanulo.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Novi Sad
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pazi ovo.

    Prvo veče Elektro. Miss Kittin & The Hacker, uz mkdsla i recimo Božu Podunavca (mada je on već bio prošle godine).

    Drugo veče Tehno. Richie live, pa Sven Vath dj set, uz Mark Weea i Zohara.

    Treće veče Dram. Ed Rush & Optical, uz Phase_ i Lex (da damo i damama malo podrške... ;) )

    Četvrto veče Fullon. GMS i standardna goasapiens ekipa, jer ne znam ko bi još mogao da radi.

    A, šta kažeš? ;)

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    meni odgovara sve dok ima trensa,a jos ako bude 2 dana...ih 8)
    e a sto su makli house? : )

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Radiation
    Pazi ovo.

    Prvo veče Elektro. Miss Kittin & The Hacker, uz mkdsla i recimo Božu Podunavca (mada je on već bio prošle godine).

    Drugo veče Tehno. Richie live, pa Sven Vath dj set, uz Mark Weea i Zohara.

    Treće veče Dram. Ed Rush & Optical, uz Phase_ i Lex (da damo i damama malo podrške... )

    Četvrto veče Fullon. GMS i standardna goasapiens ekipa, jer ne znam ko bi još mogao da radi.

    A, šta kažeš?
    hahahaha dobra ideja ali malo nerelna shto se tiche Svena.
    volio bih ovaj drum opet da cujem
    i elektro opet da cujem to bi stvarno bilo odlichno

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Novi Sad
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Haha, pa puno stvari je tu nerealno... :)

    EdRush&Optical bi bili super da opet dođu, baš su otkinuli bili na Tvrđavi letos... Mada prašina me bila ubila, bedak... :(

    A što se toga tiče, čak i da ne dovedu strance na dram, naši didžejevi mogu da otkinu od žurke. Imamo breakz/drumz lajnap ua jednu odličnu žurku, a sve mladi, ispod 25godina. Recimo da počne Marquies sa laganim dramom, pa onda Djape da razvali tehnikom i skrečevima i onda vrhunac večeri recimo Flip i Rahmani back2back. :))) Baš bi se odlično proveo!

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    beograd
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Radiation
    Znači odma' u početku otpiši polovinu od navedenih, a za drugu polovinu promeni datume. Jer ipak pričamo o goasapiensima...

    Dalje, sa druge strane info dolazi da je Entrance ove godine koncipiran ovako: techno, electro, dnb, trance... E sad, dal' je to Aquapipeova laž ili je ovo buba sa strane... Videćemo...

    A Infectedi se ne propuštaju, iako se skroz poklapaju sa prijemnim za fakultet. Beeeeedak.
    Izvini sto se mesam,ali kakvog iskustva imas sa otkazivanjem od strane Goasapiensa?
    Koliko ja znam za skoro 4 godine rada bilo je samo 2 otkazivanja i to iz vrlo opravdanih razloga. A to je mnogo manje otkazivanja od svih ostalih promotera ili organizacija u SCG.
    Ili samo pokusavas da otpevas istu pesmu kao ona gomila neuspesnih "dj"-eva sa chillouta?
    Oni bar imaju opravdanje :da komsiji crkne krava.Koje je tvoje?

    realno ,ovako stoje stvari:
    Do promene nekih datuma moze doci.
    1. zato sto su infectedi ostavili opciju da pomere gostovanje za 1 nedelju
    ranije.
    2. Zato sto se ceka odgovor za jos jedan LIVE act zbog koga bi pomerio i mamu iz kuce,pa ako se desi da prihvati ,pomericu sve sto treba da bi ON dosao.
    3.Ako organizatori "ENTRANCE"-a pomere ceo festival za 7 dana unapred ili nazad(u tom slucaju ce mozda GMS biti na drugom mestu jer oni ipak nisu "na civiliuku" pa da ih pomeras kako ti dune)

    Otkazivanja sto se nas tice nece biti i nikad ih nije ni bilo.
    Molio bih da se barata sa cinjenicama a ne da se od klinackog hejta pravi nesto kao da se stvarno dogadja ili se dogodilo.
    A cinjenice su sledece(bar sto se tice prosle godine a tako je i one pre):
    1.otkazan je dolazak Astrala za 13. januar zato sto su momci usled loseg vremena zakasnili na konekciju u Zurichu.
    2.Bilo je govora oko dolaska Infecteda na Rose ali nikad nije objavljeno da dolaze(prihvatam kao najavu iskljucivo najavu na oficijelnom site-u Goasapiens.tk ili odstampan flyer)
    To sto neko kaci svasta na razne strane da bi povecao posete svom site-u ili forumu ,nas ne obavezuje da nesto uradimo!!!
    3.?????? voleo bih da me podsetite ako sam zaboravio jos nesto,ali mislim da je to sve sto se tice 2003.
    To su cinjenice!
    Inace,u 2003. smo uradili 29 dogadjaja pa ovo otkazivanje Astrala predstavlja 1/29 naseg rada i mislim da realno gledano ,niko nema manje otkazivanja nego GoaSapiens.
    Ako neko ima drugacije podatke,bas bih voleo da me suocite sa njima.
    Pozdrav ,
    i nadam se da se necete pretvoriti u Chillout gde preovladjuje hejt iz licne koristi.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Hehe,evo informacija iz prve ruke.Mozda i nismo ovako reagovali zbog vaseg "ispaljivanja",moja neka sumnja je postojala vise radi ovakvo bogatog kalendara zurki za predstojecu sezonu....jednostavno mi je bilo nevjerovatno koliko dobrih imena dolazi,da je tesko povjerovati da ce svako od njih da dodje (a neki su bookirani pola god. i vise unaprijed...)Nece se ovo pretvoriti u chill,samim tim sto nema dosta ljudi koji slusaju ovu muziku : ) (inace nije ovo novi forum,postoji odavno samo je prebachen na novu adresu).Drago mi je sto ste se uclanili ovdje,pa se nadam da cete nam ovako provremeno davati neke informacije vezane za Entrance ili neki drugi party.
    evo npr. ja bi htio da znam...moze li se ikako znati ko je DJ/projekat "zbog koga mi pomerio i mamu iz kuce"? : ) zatim,jeli vam poznata koncepcija festivala? (koliko dana,koji zanrovi,hoce li trens sigurno biti 2 dana?) i zasto su organizatori odliucili da pomjere festival za 7 dana? i jos jedno...molim vas odlozite Mushroom za nedjelju dana!
    i da...mozemo li kako da cujemo "trip to india"?

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    beograd
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jos je rano da se govori o "tom" projectu.(predvidjen je po nasem kalendaru za 28.08. i veruj mi da ako prihvati,neces moci da propustish taj dogadjaj.
    Koncepcija festivala mi jos nije poznata osim da je trazeno da trance bude 2 dana.(pretpostavljam da je to sigurno jer su artisti vec bukirani).
    GMS sigurno necu otkazati makar morao da ga radim bez ekipe sa entrance-a.
    Ne znam zasto su u opticaju 2 datuma tj dve nedelje,za sada se govori samo o tome da ce entrance biti ili od 28.07. do 01.08. ili od 04.08. do 08.08., i to ce morati,bar sto se tice GMS-a da odluce u sledecih par dana.

    Mushroom ne zavisi od mene,cekaju neki booking iz SAD(za njihov praznik 4. juli) pa ako ih tamo ne bukiraju bice kod nas 03. jula a ako dobniju taj buking onda nedelju dana ranije.jako je tesko dobiti uopste IM za SCG i stvarno nisam u situaciji da ih pomeram...

    Radna verzija Trip to Indija se uveliko vrti na nasim zurkama ali posto nije dovrsena nismo je jos okacili na site.
    Moci ce kao i The Core da se skine sa naseg site-a uskoro,imam puno posla pa nemam vremena za produkciju....

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    hvala na informacijama.
    al za ovaj projekat - 28.08.? to znaci nije za Entrance?A "The Core" je vec postavljen.Mislis na novu verziju?

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    beograd
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    upravo sam dobio info da ce Rose izgleda ipak biti od 4-8 avgusta.
    Taj projekat nije za Rose,mada ako mi da taj datum mozda......kazem ti da bih sve pomerio zbog njega.
    28.08. barutana

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Novi Sad
    Posts
    406
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Heh, dobro je da ova rasprava ima odjeka.

    Pre svega da iluzije o klinačkom hejtu i nekakvoj afektuoznosti ostavimo sa strane. Face the facts, nisam dj, ne bavim se muzikom i više od svega bi želeo da Entrance kao festival, koncipiran ovako kako jeste, uspe najbolje što može. Ako se sećaš redovnih fotki lokacije od prošle godine koje su se pojavljivale na chillu i netu - ja sam njihov autor. Svojski sam se potrudio da ljudima sa strane približim sam prostor, kao i da na chillu pokrenem diskusiju o mogućim gostovanjima (pošto skoro do polovine jula mi nismo imali konačan raspored).

    Što se tiče ispaljenja, veruj mi da direktno nisam bio 'povređen' nijednom ispalom, ali je ovakvih prevremenih najava bilo jako mnogo i verujem da se velika većina od njih par puta promenila do samog održavanja eventa. Razumem da je velika konkurencija u pitanju (i ne želim da imenujem organizacije i imena koja su trenutno aktuelna) ali moram spomenuti prošlo leto i veliku pompu oko festivala u Crnoj Gori. Entrance-Jaz-OpenJail festival... Mislim da nema potrebe nabrajati imena koja su prvobitno bila spomenuta za ta tri festivala (Infectedi, Alien project su bili na spisku, pa i na Chillout Calendaru, koji verujem da nije bio definitivan, ali ja računam kao ispalu, jer pristup tom calendaru imate vi). Toliko o tome.

    Da rezimiram, hoću samo da kažem da ako imate podršku i fana kao organizacija u nekom pojedincu, onda sam to ja. Da nema goasapiensa, ne bi bilo mnogo žurki koje su mi ostale u jako lepom sećanju (iako ne pratim trance scenu toliko kao ostale pravce). Nadam se da ćete tako i nastaviti.

    Eto.

    Pozdrav, Andrija / the.harvester @ chill.co.yu forum

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    52
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :oops: ... daj da malo uticemo na sve ovo ... :oops:

    ... koji ce od "domacih" DJ-ea gostovati na ROSE ...

    ... cuti bolan domaci smo ...

    :monkey:

    :zzz:
    ... Dance Like Nobody's Watching ...

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    52
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ... :devil: ...

    :twist: ... PASH! ... :twist:

    :hardrock: ... ocemo' li prek$utra do begi$$$a ... :hardrock:

    :lolblue: ... necemo ... :lolblue:

    ... :kamikaza: ...
    ... Dance Like Nobody's Watching ...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    oo debila...

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    beograd
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nazalost,ne znam nijednog domaceg dj-a,ako pod domacim podrazumevas ljude iz CG.
    Ako postoje i ako mogu negde da se cuju...dajte info.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GoaSapiens
    Nazalost,ne znam nijednog domaceg dj-a,ako pod domacim podrazumevas ljude iz CG.
    Ako postoje i ako mogu negde da se cuju...dajte info.
    slobodno ne obracaj paznju na sve sto 808 kaze : )
    a sto se tice domacih DJeva dobices info.

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    52
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :oops: ... a vid' o'o goasapiense ... :oops:

    :twist: ... $$$ta da se radi povodom ovoga ... :twist:

    :hardrock: ... eee ono jel treba ja da pochnem ovo ono ... ( trazim podr$$$ku ) ... :hardrock:

    :trashcom:

    :cry:
    ... Dance Like Nobody's Watching ...

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 808
    :oops: ... a vid' o'o goasapiense ... :oops:

    :twist: ... $$$ta da se radi povodom ovoga ... :twist:

    :hardrock: ... eee ono jel treba ja da pochnem ovo ono ... ( trazim podr$$$ku ) ... :hardrock:

    :trashcom:

    :cry:

    eee ono...iskuliraj!
    ne upropastavaj sve zivo.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    nekako mi srce zaigra kad vidjeh Montenegro-Rose-Submarine Tunnel na Spun Records sajtu....
    eto,znaci definitivno dolaze! :twisted:
    http://www.spunrecords.org/calender.html
    Astral takodje,s tim sto su stavili Yugoslavia,Belgrade :P
    http://www.astral-projection.com/control/index.htm



    [size=2]PS: mozda budu 3 dana trance-a :twisted: [/size]

  25. #25
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    SCG......Belgrade....nbg!!!
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E Andrija de si bre? Ce biti Entrenca??

    Nije ti los predlog za Miss Kittin i The Hackera...mada bi vise volio da gledam Libinga i Plastika ili mozda Jeff-a i Clarka[malo se tripujem] ......usput uzeo sam novi Album Clarka...definitivno je manijak...Dosad nesto najjace sto sam cuo.. Jel moguce da se ubaci jednu noc Ninja-u Tune[Dj Krash,Vadim,Shadow,Bonobo..i kipu]????

    P0z..
    Alo ekipa vratio sam se:))))

    GIgi from England!! ::)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •