Quote Originally Posted by ćiro View Post
Zdravo, zanima me da li ste odradili operaciju kod doktora Fatića i kako je prošla? Raspitivala sam se i ne radi više u Cenex već je otvorio svoju polikliniku.
Jesam u januaru sam odradila operaciju, klasicnu u spinalnoj anesteziji....bez ikakvog problema...pocinula sam noge me ne bole mogu da hodam koliko oces, ma ljepota!
Quote Originally Posted by Raulio View Post
Viđi ovo, meni je majka bila kod Musića u Dalmatinsku i on joj je rekao da bi laserska bila obična prevara i neefikasna za njen slučaj, 67 godina nikad nije operisala a vuče ih skoro 50 godina. Možemo vam, kaže, uzet pare i reć nije uspjelo, treba klasična. Međutim, anesteziju su odredili da bude spinalna ne totalna.

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
Ja znam neke osobe koje su stvarno imale katastrofalne vene i laserom su operisane....sa druge strane i ja sam čula za to da neki varikozioteti ne mogu osim klasicnom opercijom da se rijese....
Moj slučaj....Fatić me je operisao, sa spinalnom anestezijom....extra iskustvo bez ikakvih problema. Anestezija extra! Vjeruj mi da sam zadovoljnija sa spinalnom nego sa opštom anestezijom....poslije opšte kad se probudis bole te noge ne mozes da ih mrdnes a ova spinalna potraje malo duze i tek cetvrti dan je počelo da me bolucka kad spustim noge i hodam...ostala sam dva ipo dana u bolnici, usla u utorak, operisana u srijedu ujutro u cetvrtak u 10 pila kafu u dnevnoj kod kuce...eto tako
Fatic je CAR! Niko ga ne voli na odjeljenju ali boli ga uvo ja sam sjajno prosla i konacno mogu normalno da hodam, grcevi prestali....jedina "frka" je nosenje tih čarapa skoro tri mjeseca...uh docekat nijesam mogla da ih skinem...nijesu mi smetale one, osim sto je tesko da se obuju, ali brate, spadaju i izludjuju! A Ako kupis hulahopke, ne mili ti se u wc da odes jer to skinut mozes ali posle ih treba podici...brate, to su okovi ne čarape! Ponavljam dok su na nogama na mjestu na kojem treba da budu prijaju, ali kad padnu, a padnu, to je uzas!