Page 1 of 32 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 796

Thread: [MEN] Parfemski topik

  1. #1
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,164
    Thanks Thanks Given 
    1,273
    Thanks Thanks Received 
    4,264
    Thanked in
    1,987 Posts

    Default [MEN] Parfemski topik

    Note:

    Dragi parfemski zavisnici, u narednom periodu možete očekivati veliko pospremanje ove teme i vraćanje na fabričke postavke. Ovo nije mjesto za oglase i prodaju niti prepirke te vrste, imate adekvatno mjesto za to. Nova pravila će biti jasna, svako odstupanje biće adekvatno sankcionisano.

    ________________________






    Nakon male pauze, izazvane krivicom pojedinaca, parfemski kutak je ponovo dostupan. Namjena originalnog topika u osnovi je bila razmjena mišljenja, diskusija o iskustvima sa poznatim i manje poznatim parfemima.... Nažalost tu praksu ste poništili neodgovornim ponašenjm te neželjenim sadržajem.
    U novi topik ulazimo sa novim uslovima korišćenja.

    Nije dozvoljeno:

    - reklamirati i prodavati parfeme, niti sastojke za kućnu izradu parfema
    - nametati svoj stav po pitanju određenog parfema kao ultimativno ispravan - ukusi su različiti
    - držati monopol nad diskusijom i voditi je u smjeru koji nije predviđeni ovom temom


    Kako bi svi učesnici imali što ugodniji boravak na temi nadam se da neće biti preteško ispoštovati ove tri stavke
    Last edited by starwalker; 07-02-21 at 21:59.
    The more things change, the more they stay the same.

  2. The Following 17 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


  3. #2
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,164
    Thanks Thanks Given 
    1,273
    Thanks Thanks Received 
    4,264
    Thanked in
    1,987 Posts

    Default

    Takođe, nećemo izostaviti ni gradivo za početnike












    Sent from my Huawei P30
    The more things change, the more they stay the same.

  4. The Following 4 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


  5. #3
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Jedini normalni topik, dje se niko ni sa kim nije svadjao, svaka rasprava je bila konstruktivna.

    Jedini topik koji je ovu saku jada spojio da razgovaraju o jednoj temi i da sire ljubav u vezi ovog mirisnog svijeta.

    Toliko dobrih savjeta, toliko volje i zelje od mnogih da se svi sto bolje upoznamo i rasirimo vidike.

    Hvala svim ljudima koji su poklanjali
    Svoje parfeme drugima, bilo u vidu bocica, bilo u dekantima.

    Hvala svim ljudima koji su i nerado isli u minus da bi neko lijepo mirisao.

    Hvala ovoj temi sto me upoznade sa dobrim ljudima, sa ljudima sa kojima danas sjedim i pijem pice.

    Hvala ovoj temi sto me upoznade sa prijateljima iz stvarnog zivota a koji su bili pod nickovima

    Nadam se da ce ovi momci i dame nastaviti dalje kad ste vec sve, vi, moderatori unistili. Iako je razlog istog - samo vama poznat.

    Bicete u toku, ako vas uopste i bude na ovom novom topiku o aktivnostima svih parfemskih fanatika u nekom narednom periodu.

    Da jos ljepse mirisite,
    Svako dobro.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. The Following 3 Users Say Thank You to Tefrola For This Useful Post:


  7. #4
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,409
    Thanks Thanks Given 
    1,618
    Thanks Thanks Received 
    4,339
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Ja zelim da se izvinim jos jednom svima koji su se na neki nacin osjetili ugrozenim od mene. Mislim da mi je to bila poslednja namjera na topicu o parfemima.

    Dao sam i ulozio mnogo sebe da bi na kraju ovako ispalo.


    Takodje zelim da se zahvalim svim ljudima s kojima sam se upoznao licno preko prosle teme ( a mnogo ih je ) na bezbroj poruka podrske ovih dana i ako sam imao zamjerku sto to odje nisu javno iskazali.

    Takodje zelim puno dobrih i konstruktivnih razmjena misljenja na ovu temu i da u skorijem vremenu bude jos puno puno puno novih clanova.

    Sto se nas par tice gledat' cemo da parfemsku zajednicu podignemo na sto veci nivo ali i na drugi nacin sa kojim cemo vas upoznati isto na drugi nacin.

    Zdravo mi i veselo bili i uvijek dobro mirisali !

    Jer parfem je trenutak slobode, mira, ljubavi i senzualnosti medju problemima savremenog zivota.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. The Following 4 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  9. #5
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,220
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    228
    Thanked in
    127 Posts

    Default

    Neka je sa srecom braco parfemska!!

  10. The Following User Says Thank You to Ayrton For This Useful Post:


  11. #6
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Hahahah kakva lijenost moderatora. Trebao je neko interno preuzeti moderatorsku ulogu. Od 400 i kusur strana ima 3 lose i to 2 zbog istog lika koji ovdje dolazi da izaziva. Umjesto da se opipa situacija i banuje lik koji je provokator, tema se zatvori na najruzniji moguci nacin.
    Bilo je falinki kod teme ali smo se to usput dogovoarali. Smetala je i meni malo prodaja parfema na temi ali je tako bilo najlakse. Iako je meni smetalo shvatam da je zbog toga masu novih ljudi uslo u ovu pricu, dok bi na oglasima te prodaje ostale nezapazeno. Ne svidja mi se ni nacin na koji pasha ponekad reaguje ali dosta nas ga zna i zna da je dobar lik ali cuknut malo u glavu hahahahah. A dr ivek je vec dolazio da provocira na forumu i niko nije reagovao. Uporedite sto je pasha napravio za temu i zajednicu, a sto dr ivek...

    No da se ne ide u dubioze. Idemo dalje da njegujemo ovaj prelijepi hobi. Ja znam s kim cu ostati u kontaktu s ove teme, pardon one. Ima nas.
    Last edited by Milosmmm; 08-02-21 at 07:02.

  12. The Following 5 Users Say Thank You to Milosmmm For This Useful Post:


  13. #7
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Nevjerovatno da je moderator ugasio najbolju temu na forumu.
    Gdje bukvalno svako uzivao u nju volio ili ne volio parfemski svijet.
    Pogtovo sto su tu neki momci uveli u niche svijet parfema sto nam prije nije bilo dostupno.

    Al je vazno kancer od politickih tema niko da ne dira ..

    Al zato izbrisi temu o parfemima


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  14. The Following 3 Users Say Thank You to djordje1990 For This Useful Post:


  15. #8
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ja mislim da je upravo poenta da je besmisleno da kazes da neko provocira ne temi ako iznese svoj stav , misljenje ili iskustvo...
    Jednostavno ne odgovoris, doslo se do toga da je uvreda reci da ne kupujes niš parfeme ili da ti se neki ne svidja i došlo se do toga da apsolutno više niko ni ne učestvuje ko ne koristi niš parfeme u raspravi. Po meni je to suludo. Imam i Roju i neke druge ali su mi draži odredjeni dizajneri ali eto ne daj Bože da kažem da mi se više svidja Mancera od Figmenta...
    Last edited by Because; 08-02-21 at 08:40.

  16. The Following 3 Users Say Thank You to Because For This Useful Post:


  17. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,450
    Thanks Thanks Given 
    3,807
    Thanks Thanks Received 
    3,057
    Thanked in
    1,297 Posts

    Default

    Nista, sad da se zasucu rukavi i da se na temeljima prethodne teme, ova aktivnim i konstruktivnim pristupom vine visoko...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  18. The Following User Says Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  19. #10
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,409
    Thanks Thanks Given 
    1,618
    Thanks Thanks Received 
    4,339
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Hahahah kakva lijenost moderatora. Trebao je neko interno preuzeti moderatorsku ulogu. Od 400 i kusur strana ima 3 lose i to 2 zbog istog lika koji ovdje dolazi da izaziva. Umjesto da se opipa situacija i banuje lik koji je provokator, tema se zatvori na najruzniji moguci nacin.
    Bilo je falinki kod teme ali smo se to usput dogovoarali. Smetala je i meni malo prodaja parfema na temi ali je tako bilo najlakse. Iako je meni smetalo shvatam da je zbog toga masu novih ljudi uslo u ovu pricu, dok bi na oglasima te prodaje ostale nezapazeno. Ne svidja mi se ni nacin na koji pasha ponekad reaguje ali dosta nas ga zna i zna da je dobar lik ali cuknut malo u glavu hahahahah. A dr ivek je vec dolazio da provocira na forumu i niko nije reagovao. Uporedite sto je pasha napravio za temu i zajednicu, a sto dr ivek...

    No da se ne ide u dubioze. Idemo dalje da njegujemo ovaj prelijepi hobi. Ja znam s kim cu ostati u kontaktu s ove teme, pardon one. Ima nas.
    Od A do Š se slazem.

    Mada ne bih rekao da je lijenost, nego vise neki kompleksi. Zamisli izbrises onakvu temu zbog 5 postova. )))

    Sto se Pashe tice, da nije cuknut u glavu ne bi radio sve ovo sto je.

    Meni ova tema i ne treba. Svako ko je makar jednu recenicu na ovu temu napisao od kad sam ja odje ima mi br tel-a.

    A ja cu gledat' na ovu temu sto manje da se oglasavam jer da sam zelio da se dopadnem moderatorima pisao bih vjerovatno dje sam koju frkao, pisao o Krivokapicu, Djukanovicu itd...

    I za kraj sto se Pashe tice i dalje mozete doci u Gloriu na probe, dekante, da pijemo kafe, doruckujemo, rucamo, obilazimo parfimerije, dogovaramo se koji sl parfem da kupimo, narucujemo parfeme, moje popuste kod svakog prodavca u Cg, Srbiju, BiH da imate itd...

    Jer parfem je kao ljubav, samo malo nije dovoljno. ))


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #11
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Hahahah kakva lijenost moderatora. Trebao je neko interno preuzeti moderatorsku ulogu. Od 400 i kusur strana ima 3 lose i to 2 zbog istog lika koji ovdje dolazi da izaziva. Umjesto da se opipa situacija i banuje lik koji je provokator, tema se zatvori na najruzniji moguci nacin.
    Bilo je falinki kod teme ali smo se to usput dogovoarali. Smetala je i meni malo prodaja parfema na temi ali je tako bilo najlakse. Iako je meni smetalo shvatam da je zbog toga masu novih ljudi uslo u ovu pricu, dok bi na oglasima te prodaje ostale nezapazeno. Ne svidja mi se ni nacin na koji pasha ponekad reaguje ali dosta nas ga zna i zna da je dobar lik ali cuknut malo u glavu hahahahah. A dr ivek je vec dolazio da provocira na forumu i niko nije reagovao. Uporedite sto je pasha napravio za temu i zajednicu, a sto dr ivek...

    No da se ne ide u dubioze. Idemo dalje da njegujemo ovaj prelijepi hobi. Ja znam s kim cu ostati u kontaktu s ove teme, pardon one. Ima nas.
    Mislim da nije u redu prozivati me, a da me prvo ne tagujete da bih vidio da sam prozvan..
    Nikad nisam provocirao na forumu, samo sam iznio svoj stav i mišljenje..
    Ne vidim razlog da to nekome može da smeta..
    Kad god bih nešto napisao atakovan sam od strane dva ili tri profila na forumu, bez obzira sto sam bio kulturan i izvinio se ljudima čak i kad nisam to trebao da uradim..
    Na ovom forumu želim da budem ravnopravan član i da učestvujem kao i svako drugi..
    Nijednom nisam nikog uvrijedio lično, za razliku od ljudi koji čim vide moj post reaguju i vrijeđaju me na razne nacine na ličnoj osnovi (brav, neko ko troluje i ko zna sto sve već), iako me niko od Vas ne poznaje..
    A vjerujte mi da sam ja jedan ostvaren covjek, koji je vrhunski poznavalac ove teme, i neko ko nema ni vremena ni volje da se raspravlja ovđe..
    Moja namjera nije bila niti da provociram niti da razbijam neku “ekipu”, nego da budem ravnopravan član iste, obzirom da mogu doprinijeti razvoju teme na više načina..
    Samo sam iznio svoje mišljenje i volio bi da se isto poštuje kao što ja poštujem svačije mišljenje, pa makar bilo dijametralno suprotno od mog..
    Izvinjavam se ako sam shvaćen drugačije!
    Srdačan pozdrav za sve clanove tima koji žele, kao i ja, da se svačiji glas jednako vrednuje..
    Ugodan dan želim..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #12
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,971
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Because View Post
    Ja mislim da je upravo poenta da je besmisleno da kazes da neko provocira ne temi ako iznese svoj stav , misljenje ili iskustvo...
    Jednostavno ne odgovoris, doslo se do toga da je uvreda reci da ne kupujes niš parfeme ili da ti se neki ne svidja i došlo se do toga da apsolutno više niko ni ne učestvuje ko ne koristi niš parfeme u raspravi. Po meni je to suludo. Imam i Roju i neke druge ali su mi draži odredjeni dizajneri ali eto ne daj Bože da kažem da mi se više svidja Mancera od Figmenta...
    Upravo. Bas iz ovih razloga su MNOGI koji su ranije pisali napustili lagano temu. Zato sto se ista pretvorila vise u instagram i oglase, za sta postoji pod-forum i privatne poruke. Proradili kompleksi pa se mnogi koji su dizajnere i kvalitetne kopije kupovali i porucivali i hvalili na sva usta do juce sad kao gade na svako pominjanje istih. Doslo je do toga da ne moze da se iznese misljenje a da neko ne skoci i napise kako je "niche" original koji je btw. 10 puta skuplji mnogo bolji izbor... O cemu pricamo??
    Last edited by Emix; 08-02-21 at 10:21.

  22. The Following User Says Thank You to Emix For This Useful Post:


  23. #13
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,409
    Thanks Thanks Given 
    1,618
    Thanks Thanks Received 
    4,339
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    [mention]Emix [/mention] Pa imenuj koji su to, nemoj mnogi. Ja ne znam nijednog sa teme da je kupovao bolje kopije. Bas nijednog. I svakom sto mislim kazem direkt, ne gadjem se na 'neki', 'neko', 'mnogi' itd.
    Drugo, ja sam rekao moje misljenje o dizajnerima. Svaki ali svaki bolji dizajner je reformulisan i zato mi je uvijek bolje opcija bio 'niche'.
    Dalje, to da je 10 puta skuplji, ne pije vodu. Jedan Dior Homme intense kosta 90-100 eura, a odje si mogao da kupis Interlude 150€, ja prodao prije par dana 100ml od 3 razlicita Xerjoff-a i to nova po 100€.

    I znas sto je fora ? Sto Dior mozes svudje kupiti za 80-90€, Xerjoff kod nas ne mozes kupiti a da ne pricamo po cijeni od 100€.

    Dakle, to 10 puta da eleminisemo u startu.
    Ovo za kopije, mislim da je glupo da pricas jer ja znam 20 ljudi makar sa ove teme, kod nikog ne vidjeh kopiju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #14
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,971
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Samo da se ogradim, ne stajem ni na ciju stranu i forumske rasprave, provokacije, uvrede i slicno me apsolutno ne zanimaju. Toliko sto se mene tice.

  25. The Following User Says Thank You to Emix For This Useful Post:


  26. #15
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,516
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    2,505
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Pasha preuzeo si temu ko da je tvoja bila i jedini si ti imao problem sa misljenjem drugih. Naravno postujem to sto radis, sjajan hobi za koji treba kesa, ali bas jak utisam imam da zbog tebe par ljudi i nece da komentarise vise.
    Star brisi sav ovaj spam i da se ne preprecujemo vise.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  27. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  28. #16
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,409
    Thanks Thanks Given 
    1,618
    Thanks Thanks Received 
    4,339
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Pasha preuzeo si temu ko da je tvoja bila i jedini si ti imao problem sa misljenjem drugih. Naravno postujem to sto radis, sjajan hobi za koji treba kesa, ali bas jak utisam imam da zbog tebe par ljudi i nece da komentarise vise.
    Star brisi sav ovaj spam i da se ne preprecujemo vise.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Slazem se, nisam ni mogao naslutiti da sam toliki faktor. ))


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #17
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,325
    Thanks Thanks Given 
    5,457
    Thanks Thanks Received 
    4,863
    Thanked in
    2,033 Posts

    Default

    Dori ljudi, stara tema se vidi i dalje, tako da nije starwalker nista uradio lise sto je otvorio novu temu.

    Tema o parfemima je kao i bilo koja druga tema na politici - cak i kad su forumasi na istoj strani, moze doci do nesuglasica i neslaganja oko necega.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  30. #18
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Ne moze se opstati od stare vlasti, evo je moderator pokusao da sasijece pipke hobotnice ali tesko to ide, za to ce trebari godine i da se angazuje licno medo

    Pomenuste i kvalitetne kopije, TT parfemi neko ih smatra za kvalitetne kopije, ja ih smatram vise pismenim zadatkom na istu temu, ili istom inspiracijom, nekih drugih nijesam primijetio.

    Sad vidite kakav nam je moderator, nije ovo politika, covjek jebesposlen i jedva ceka da se malo razvije diskusija, odma se gasi tema. Znaci kad je najsladje da se odgovori kolegi forumasu istom mjerom, treba ustati i pomirisi nesto lijepo . . .

  31. #19
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,676
    Thanks Thanks Given 
    297
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    319 Posts

    Default

    Xeryus Rouge na ovu vlagu radi 8+ sati lagano.

  32. The Following User Says Thank You to Milos Darmanovic For This Useful Post:


  33. #20
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Pasha, jeste dosta dizajnera reformulisano ali evo primjer Mugler Alien.. odličan i je i ovakav a da ne pričam da traje i reformulisan mnogo duze od nekih niš parfema. Hermes je odličan dizajner i po originalnosti i po trajnosti po meni. Isto tako neki Dior-ovi su bomba u trajnosti naspram Juliette has a gun...
    Dugujem komentar i jednom dečku sa foruma za Figment man je po meni gotovo nenosiv - makar za ženski dio, i bas samo na specifičnom muškarcu mogu da zamislim ovo kao interesantno ali ne i prijatno... šta znam ovdje se treba raspravljati o ukusima u smislu šta ko voli, šta kome odgovara a šta ne a ne šta valja a šta ne valja.
    Neke grupe na fb, čiji si ti član mislim sasvim lijepo komentarišu i prihvataju i najobičnije britni spirs parfeme da komentarišu ako su im poznati...

  34. The Following 2 Users Say Thank You to Because For This Useful Post:


  35. #21
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,147
    Thanks Thanks Given 
    1,009
    Thanks Thanks Received 
    1,610
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Opusteno prijatelji

    Da se malo skrene s niche parfema i ultra heavy udaraca kako po nos tako i po novcanik
    Glava je poclea da me boli, nos sprzen od jakih nota( intelude, oudmazing, oud vanille, blue notes, tobacco oud)

    Probah Karl Lagerfeld ovu "noviju" liniju.
    Bois De Yuzu
    Bois De Cedre
    Bois De Vetiver

    Svaki je odlican.
    Jeste malo linearan ali za te pare super.Prijatno mirisu za svaki dan.

    Uzeo sam Bois De Cedre za na posao, i boli me briga, tucem po 6ml dnevno...
    100ml je 40tak eura.

    Mislim da je Vetiver najbolja kupovina.



  36. #22
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,164
    Thanks Thanks Given 
    1,273
    Thanks Thanks Received 
    4,264
    Thanked in
    1,987 Posts

    Default

    @Tefrola, @Pasha

    Vaš doprinos proširivanju vidika o parfemskom svijetu ovdje nije upitan, niti postoji namjera da vam se uskrati pisanje na ovom forumu.

    Kultura komunikacije i ravnopravan položaj svih učesnika u diskusiji je vrijednost od koje svi treba da polazimo na ovoj platformi, uz poštovanje utvrđenih pravila.

    Nažalost, u tom dijelu se ne možete pohvaliti, a to je upravo razlog zbog čega je tema podlegla (da napomenem, topik nije obrisan, sve što ste napisali ostaje vidljivo).
    _______________



    Novo poglavlje, nova atmosfera!









    Sent from my Huawei P30
    The more things change, the more they stay the same.

  37. #23
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,902
    Thanks Thanks Given 
    1,340
    Thanks Thanks Received 
    1,632
    Thanked in
    926 Posts

    Default

    Je li ko probao manceru instant crush?

  38. #24
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Meni nije bio omiljeni medju Mancerama, za mene premalo originalan , previse sinteticki. Ne znam jesi li probao Sand Aoud, ako nisi moja preporuka.

  39. #25
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Cartier Declaration je bio početak mojeg ulaska u ovu parfemsku priču. Poručio sam ga davno na akciji pred novu dok je strawberry slao za CG. Stavim ga rijetko jer mi je poseban miris, ostalo mi je možda 7-8ml u boci. Danas mi po ovom kišnom danu nevjerovatno dobro leži. Tako podcijenjeno remek djelo, koje se može kupiti po internetu i po cijenama ispod 40 eura za 100ml.

    E sad, nisam želio da pametujem u vezi ove situacije sa temom. Bilo je i ranije prepirki, pa se popusti, makar sam ja tako pristupao drugima jer su mi bili dragi ljudi koji učestvovali ovdje dugo. Ipak je ljepše da smo svi uključeni i da se vodi zdrava priča. Neka ostane lijepa tema kao što je i bila.

  40. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


Page 1 of 32 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. zashto mi je pomjeren topik?
    By intruder in forum Sve i svašta
    Replies: 1
    Last Post: 11-11-05, 21:12
  2. Ostale vijesti, zanimljivisti ... - Topik Mix !!!
    By mihael in forum Ostali sportovi
    Replies: 45
    Last Post: 28-06-05, 14:20
  3. Otvorio se Hari Krisna novi topik :)
    By sofija in forum Sve i svašta
    Replies: 14
    Last Post: 17-04-05, 22:14
  4. Antibirokratski topik
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 29-01-05, 02:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •