Page 9 of 11 FirstFirst ... 567891011 LastLast
Results 201 to 225 of 255

Thread: Ženska prava i slobode

  1. #201
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Because View Post
    Sve što vidim a mislim da je neprikladno ja prijavim jer imaš opciju za prijavu neprimjerenog sadrzaja
    Izgleda mi sve ovako: neka djevojka dodje na forum, objasni sta je neprimjereno na temi i pošto je bila u
    pravu i postidjela sve koji su učestvovali u tome ili bar ukazala im na neprimjerenost njihovog djelovanja na temi sad cemo je prozivati i ako kako može suptilno omalovazavati da bismo se bolje osjećali.

    Ako kako može ne spominjite me.
    Nema teorije da te ne spominjemo. Ti sam nam sad olicenje borbe za slobodu i pravdu.

    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  2. #202
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,727
    Thanks Thanks Given 
    10,772
    Thanks Thanks Received 
    5,110
    Thanked in
    2,380 Posts

    Default

    Lako vam je postavljat slike Kipa slobode sa interneta.Aj neka neko postavi sliku dupeta posle sexa,pa makar sa interneta ako smije.Ugasi i Tripija i po foruma i po moderatora,auhhh.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  4. #203
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    A sto ne bi smjeli, eto slika golija goozica koliko oces na forum.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  5. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  6. #204
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,252
    Thanks Thanks Given 
    2,756
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    kad neko nije pozvan na zabavu u komšiluku pa zove policiju da prijavi zbog buke...
    She is only here to annoy herself!

  7. The Following 4 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  8. #205
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,727
    Thanks Thanks Given 
    10,772
    Thanks Thanks Received 
    5,110
    Thanked in
    2,380 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    A sto ne bi smjeli, eto slika golija goozica koliko oces na forum.
    Dok because ne uđe i na tu temu.Biće da postavljamo samo svoje asses

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  9. #206
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Podrska za Braticku, Calovicku i svaku zenu koja je dozivjela i dozivljava slicno.

    Ovo je sredina gdje i lazi, necija neukusna zabava i nemoc skode mozda i narusavaju neciju reputaciju i integritet. A one profile sto tapsu i smatraju smijesnim sve to prepoznajem i ovdje na forumu.
    Last edited by Because; 21-01-21 at 16:49.

  10. The Following User Says Thank You to Because For This Useful Post:


  11. #207
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,335
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Posto nisam naletio na karikaturu, mogu da pohvalim sebe da dobro koristim internet i da pazim sta pratim
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  12. The Following User Says Thank You to Markys For This Useful Post:


  13. #208
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Da, sredina dje iste te zene, kojima je goozica zinula za pare, koje su naisle na lakovjerne, konstruisu price, izmisljaju kojekakve gluposti samo da se docepaju grantova. Jeste, sredina, dje se "od udatih ne moze na red doc do slobodnoga momka" (ove rijeci nisu smislili muskarci) Sredina dje vecina boraca za ljudska prava nije procitala ni dva zakona drzave u kojoj zive, a sole pamet po drustvenim mrezama, raznim portalima,....
    Sto se tice ove dvije gospodje sto si pomenula....nez nam o cemu se radi, a ti posto si upucena, prosvijetli nas.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  14. #209
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,558
    Thanks Thanks Given 
    3,534
    Thanks Thanks Received 
    8,570
    Thanked in
    4,627 Posts

    Default

    radi se o tome da su onda Vanja Ćalović a danas ministarka Bratić ponižene. i da ovi te im je država ugrožena i plaču zbog gašenja MA o tome ćute
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  16. #210
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Sto je Bratcka ponizena?
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  17. #211
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,558
    Thanks Thanks Given 
    3,534
    Thanks Thanks Received 
    8,570
    Thanked in
    4,627 Posts

    Default

    zbog sramotne ilustracije koja je sinoć kružila po internetu. u međuvremenu je valjda maknuta. to samo pokazuje kakvo dno živi ođe
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #212
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Aoooooo, ima li brata crnogorca koji umije tacno, decidno opisat napisat, nacrtat, o cemu se tacno radi. Sto je muka?
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  19. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  20. #213
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Aoooooo, ima li brata crnogorca koji umije tacno, decidno opisat napisat, nacrtat, o cemu se tacno radi. Sto je muka?
    Nema, za to su zaduzene zene. A i zena je bila ta koja je uz kritiku podijelila istu fotku na sta joj je vecina napisala da je nisu ni vidjeli dok je ona sama nije podijelila javnosti
    nothing comes from violence and nothing ever could

  21. The Following 2 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  22. #214
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Evo sta drustvo radi... nebitno je je li ZENA ili MUSKARAC uradio to, prvoj, drugoj, desetoj...bitno je da je jednom rijecju, salom, slikom, karikaturom, pricom, tracem narusem ugled nekoga, bio je skorije i neki sudija ili ministar ne znam iz Kotora za koga su isle kao slike da je gej sa zabava nekih...
    Dok vi raspravljate je li zena ili muskarac.. kao da opravdava ili cini gorim ili drugacijim sto je zena ...

    Sa strane sto je ovo politicki motivisano sve... stajanje sa strane i neukazivanje na problem sve cini saucesnicima.

    Najgore za mene jeste ici na seksulano inspirisane price, lazi..karikature...Jer zna se da su zene ranjivije (zbog sredine u kojoj smo) i da 100 puta izgovorena trac i ponovljena slika ostavlja pecat.
    Last edited by Because; 21-01-21 at 17:25.

  23. #215
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Ima nesto sto se zove sloboda govora. Posto pratis Evropske trendove, pretpostavljam, cim te ineteresuju zenska prava, cula si za Charlie Hebdo? Bas me zanima sto mislis?

    Ali da ne trazis po internetu o tome sad
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  24. #216
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Jesu li ikada objavili karikaturu gdje se u seksualnom smislu ponizava bilo ko?
    Ako je tebi ovo sloboda govora a ne politicki konstruisana namjera da se neko osramoti...onda nemamo o cemu da pricamo i sa tobom sam zavrsila svaku konverzaciju. Momce kome je bitnije hocu li googlat o casopisu nego tema za koju se zakacio da komentarise.
    Last edited by Because; 21-01-21 at 17:33.

  25. #217
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Because View Post
    Jesu li ikada objavili karikaturu gdje se u seksualnom smislu ponizava bilo ko?
    Ako je tebi ovo sloboda govora a ne politicki konstruisana namjera da se neko osramoti...onda nemamo o cemu da pricamo i sa tobom sam zavrsila svaku konverzaciju. Momce kome je bitnije hocu li googlat o casopisu nego tema za koju se zakacio da komentarise.
    Bolj da je nijesi ni pocinjala. Sve znas

    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  26. #218
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    I...fala ti za to momče. Castio bi te nesto za to, no ces ti to odma shvatiti kako neku sexualnu konotaciju, i optuzit me za sve i svast....eeeee sto su ti zene.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  27. #219
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Osudjujem i to... i eto nas ti kome su ova desavanja normalna i ja kojoj je odvratno sticanje poena ovako jeftino i bez ikakvog nivoa. Ali svako svome sistemu vrijednosti.

  28. #220
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Because View Post
    Osudjujem i to... i eto nas ti kome su ova desavanja normalna i ja kojoj je odvratno sticanje poena ovako jeftino i bez ikakvog nivoa. Ali svako svome sistemu vrijednosti.
    Bas te potresla ova slika...je li? Tacno tako svako svom sistemu vrijednosti, ja koji znam o cemu pricam i ti po sistemu "vidjela zaba dje se konj kuje.." Prvo se malo edukuj, onda mozmeo da pricamo . Skola nije pojata, bolje da si nesto naucila no sto gubis vrijeme po internetu
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  29. #221
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Hahahhaa a imam skole a stoje vaznije i osjecaja za druge ne samo za sebe..
    ajde ti na tripletinu temu odatle su dosao za mnom na ovu a od starta si se bunio protiv nje i zalagao za pravo na narusavanje tudje intime da bi se zanimao 10 minuta dnevno. Tako da sve sto kazes o zenskim pravima pada u vodu.

  30. #222
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,185
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,300
    Thanked in
    2,005 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Ima nesto sto se zove sloboda govora. Posto pratis Evropske trendove, pretpostavljam, cim te ineteresuju zenska prava, cula si za Charlie Hebdo? Bas me zanima sto mislis?

    Ali da ne trazis po internetu o tome sad
    Vjerujem da je previše gnusnan i za liberalni Charlie Hebdo, prikaz obnažene ministarke (ili bilo koje žene) dok pruža blow job sveštenom (ili bilo kojem) licu.

    Iskreno ne vidim niti jedan razlog za ovoliku paljbu prema članu foruma koji ima dručkije mišljenje o određenoj temi nego što ga ima većina ovdje.

    Brane se ženska prava ponižavanjem ili odobravanjem ponižavanja drugih žena. Kakav paradoks!

    Sent from my Huawei P30
    The more things change, the more they stay the same.

  31. The Following 5 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


  32. #223
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Because View Post
    Hahahhaa a imam skole a stoje vaznije i osjecaja za druge ne samo za sebe..
    ajde ti na tripletinu temu odatle su dosao za mnom na ovu a od starta si se bunio protiv nje i zalagao za pravo na narusavanje tudje intime da bi se zanimao 10 minuta dnevno. Tako da sve sto kazes o zenskim pravima pada u vodu.
    Ti si dosla tamo sunce moje, pratis forumase, znas na koju stranu kosu zalizuju, ko ima ko nema djevojku, i tako to, hahahaha, kraLice. No si vjerovatno uznemirena i ti zbog Braticke, pa si se zanijela malo, ali nema veze.....evo ja cu se cosat sa tobom odje da ti drze temu otkljucanu Zlagao sam se na pravo za narusavanje tudje intime Aj bez mene, zva bi te na burek da idemo, ali mogu ti poslat ako znas ko radi dostavu. Zasluzila si da ebe rak raka. ako nista drugo bar si me nasmijala dobro. Meni je sad zao sto ti ranije nisi dosla odje .
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  33. #224
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ako sam sta dobro uradila na forumu osim brisanja sa Tripletine teme to je sto ste se pokazali vrsni branioci zena i ljudi... pa se zahvaljujete jedni drugima na postovima gdje napadate mene i sto vise skriveno omalovazite i uvijenije to bolje jer zapravo nijeste to rekli nego se ja pronalazim jer sma paranoicna Zabavno bi bilo da nije tuzno.
    Last edited by Because; 21-01-21 at 19:05.

  34. #225
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Vjerujem da je previše gnusnan i za liberalni Charlie Hebdo, prikaz obnažene ministarke (ili bilo koje žene) dok pruža blow job sveštenom (ili bilo kojem) licu.

    Iskreno ne vidim niti jedan razlog za ovoliku paljbu prema članu foruma koji ima dručkije mišljenje o određenoj temi nego što ga ima većina ovdje.

    Brane se ženska prava ponižavanjem ili odobravanjem ponižavanja drugih žena. Kakav paradoks!

    Sent from my Huawei P30
    Koliko ja vidim, bar na ovu sto sam gledao malo prije, zenskoj osobi na karaikaturi se lice vidi i okrenuta je od svestenika. Kako si ti dosao do zakljucka da mu ona pruza blow job...ne znam (da ti nisu kakve misli dosle kad si vidio ono zmijsko tijelo ). E sad, uporedjivati ovu karikaturu i one Charlie Hebdo...mislim da je neuporedivo. Ova karikatura, domaca, izazvala je samo rekacije, drugorazrednih likova, koji se samo javljaju u ovakvim situacijama, kao i onih koji dijele politicko misljenje za ministarkom. Manje je bitno sto je ona zena, vise je bitno sto je ona kao ministarka stavljena u taj kontekst. Da kojim slucajem gospodja (ili gospodjica) Bratic nije javna licnost.....sumnjam da bi se iko obrnuo na tu karaikaturu, pocevisi od ove clanice foruma, velikog branioca, pa na dalje. E to je je sva sutina moje price. Potpuno mi je sve jedno ko je na karikaturi. Ja sam misljenja da je to posledica njenog politickog djelovanja u CG. Svako kritikuje na nacin na koji mu se cini najbolji, a kao javna licnost moras podnijeti veci "dusevni bol" i osjecaj uznemirenosti moras bolje da trpis. Tako nekako kaze zakon. Da je kojim slucajem u pitanju muskarac, sto mislis, bili se iko javio odje na forum, lise mozda na pdf politike. Ne bi siguran budi, no bi suze od smijeha odile svima, da se ne lazemo. Dovoljno smo dugo odje da se bar toliko znamo.
    Sve sto ocu da kazem, je da je nasa drzava, puna laznih moralista, laznih boraca za prava zena, muskaraca (takvih, cini mi se nema), zivotinja, biljaka, djece,...svega i svacega....i samo se koriste ovakve prilike da se usicari kakvi poen za dalje djelovanje. Tako da ja niti koga ponizavam, niti koga branim. Samo sam protivnik laznih moralista.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  35. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


Page 9 of 11 FirstFirst ... 567891011 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Ženska garderoba
    By ribomax in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 20-12-15, 08:20
  2. Paradoks slobode i prednosti slobode izbora
    By septembar in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 24-10-11, 19:56
  3. Ženska ejakulacija iliti squirtanje
    By N-I-K-O in forum Sex i erotika
    Replies: 80
    Last Post: 17-10-10, 23:51
  4. Ugrožena moja prava slobode odabira....
    By makica-pakica in forum Politika generalno
    Replies: 30
    Last Post: 15-10-07, 12:57
  5. Replies: 16
    Last Post: 26-11-05, 18:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •