Page 93 of 543 FirstFirst ... 4383899091929394959697103143193 ... LastLast
Results 2,301 to 2,325 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #2301
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Koordinator programa ljudskih prava i pravde u Građanskoj alijansi (GA) Zoran Vujičić:

    ", te je neophodno uzdržavanje svih političara od bilo kakvog uticaja na javnost, bilo da se radi o obraćanju putem zvaničnih državnih kanala, bilo putem ličnih profila na društvenim mrežama."

    Je li moguće da neko ovakvu glupost izbaci u medije. Inače je i ostatak teksta tupav. Nigdje nije problem da političari, uključujući ministre, učestvuju u politici i daju izjave. Kod nas je bio problem što se državni resursi zloupotrebljavaju, gradi, otvara, asfaltira pred izbore. I što odjednom ministri "poklope" dnevnik pred izbore. Nijedno sad nije bilo slučaj.

  2. #2302
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Direktor... komunalnog... u HN...
    salje otvoreno pismo zbog smrti pacijenata u...
    Barskoj... bolnici....

    Sta je ovo ljudi. Da nijesu ovo izbori u HN ili je zeni umro neko njen pa da kaze covjek svaka cast
    Da ti je, ne daj bože, neko bio u Barskoj bolnici znao bi o čemu se radi.

  3. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  4. #2303
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,421
    Thanks Thanks Given 
    14,904
    Thanks Thanks Received 
    4,184
    Thanked in
    2,117 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Srzentićka bode oči nekima iz DFa jer je Cetinjanka
    Izjaviš nešto ovako, a onda ćeš početi da prigovaraš o zastavama, plemenu itd.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  5. #2304
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,678
    Thanks Thanks Given 
    3,569
    Thanks Thanks Received 
    8,647
    Thanked in
    4,661 Posts

    Default

    izjavih jer je istina. od prvog dana ljudi iz DFa imaju pik na nju. pogotovo je problem bio što je sa Cetinja. nije ovo NY vrlo dobro se znaju neke stvari, a pogotovo komentari sa nekih stranica po FBu. isto kao što drugoj strani smeta Bratićka. Knežević je evo omalovažio, što opet govori o njemu, a i o stavu DF u vezi nje. na kraju, Knežević može samo da sanja da bude stručan koliko i ona

    Тapatalk
    Last edited by outline; 21-03-21 at 21:01.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #2305
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Sekulovic ce imati problema ako mu se nastavi ovakvo ponasanje slizbe. Brdjanin ce biti van stroja jos dva mjeseca, pa je po novom zakonu on direktno odgovoran politicki za rad UP
    Na koje to ponašanje službe misliš? Osim što je napravio presedan, pa omogućio Radu Miloševiću, civilu iz ministarstva, da rukovodi nekakvim operativnim grupama po Nikšiću, što je svojevrstan skandal.

    Nikome nije do kraja jasno zašto i kako Rade, osuđivani sitni kriminalac, figurira visoko u URA, ali biće da je to Dritanov brat po kompleksima iz srednje škole, čim se sistem izvrće na glavu, da bi dali Radu malo da se igra komandira.

    Dakle, to nije propust službe, nego ministarstva.

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ali je Raško potrčao da tvituje da bi dobio 30 lajkova i malo skrenuo pažnju sa ANB ilegalnog prisluškivanja političkih protivnika.
    Čuva im Raško obraz kao oni njemu što bi. Ne zajebavaj se, veselja ti, Vukšić je iznio podatke koje nije smio, a Konjević je iznio podatak da je Vukšić iznio podatke, pri čemu Vukšićeva radnja ima sva obilježja krivičnog djela.

    Ja ne znam dal' je tebi i mnogima jasno šta znači opoziciono djelovanje. Znači na svakom koraku i u svakoj prilici kritikovati vlast, jer se milion malih kikseva vremenom stopi u jedan veliki utisak da vlast ne valja pišljivoga boba. A taj utisak vodi smjeni vlasti.

    Tako je u svakoj demokratiji, sem u rijetkim situacijama - spoljni neprijatelj, prirodne katastrofe i slično. Ono, trebalo bi i zdravstvene nepogode da budu na toj listi, ali ovi su prvi počeli, i sad je "fair game".

    I sad mene živo zanima jel neko toliko "prelomio u mozgu" da mu nikako nije jasno kako neko gleda DPS / SDP i ekipu kao legitimne političke opcije, a ne kao crnog đavola, pa iz iskrenog ubjeđenja po vas dan priča "a nemojte ih, geeeote" na svaku kritiku aktuelne vlasti, dok bi za te iste radnje oči izvadio DPS / SDP kadru; ili sve ovo što napisah savršeno jasno svima, ali spinuju po internoj ili eksternoj direktivi, a za šta postoji naziv - "bot".
    Last edited by Nije bitno...; 21-03-21 at 21:06.

  7. The Following User Says Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  8. #2306
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,683
    Thanks Thanks Given 
    3,261
    Thanks Thanks Received 
    1,040
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Da ti je, ne daj bože, neko bio u Barskoj bolnici znao bi o čemu se radi.
    Medicinari od prvog dana predlazu postovanje mjera, a u zadnje i zakljucavanje. Ali situacijom komanduju politicari tako da je vise nego logicno da je sistem preopterecen. Na stranu barska bolnica koja je bila u katastrofalnom stanju prije krize. Ovo je samo dokaz na kom nivou je zdravstvo, ekonomija, socialna politika, drzavne sluzbe u CG.
    https://www.vijesti.me/tv/emisije/43...ali-dukanovicu
    Cisto da se ne zaboravi.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  9. #2307
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Direktor... komunalnog... u HN...
    salje otvoreno pismo zbog smrti pacijenata u...
    Barskoj... bolnici....

    Sta je ovo ljudi. Da nijesu ovo izbori u HN ili je zeni umro neko njen pa da kaze covjek svaka cast
    Kakve veze imaju izbori i bilo sto? Jesi li uopste procitao tekst ili samo naslov? Ako je ona iz HN to joj ne daje za pravo da prica o barskoj bolnici u kojoj se inace i "lijeci" pola primorja?
    Da si imao priliku da vidis kako je u barskoj bolnici i da ti se neko tu "lijecio" vjeruj mi ne bi ovo pricao, jer tamo niko veze o zdravtsvu nema, cast izuzecima kojih je jako malo, a previse je pacijenata, vidis li da ne znaju ni da rukuju sa opremom no su sjebali sve sto su dobili? Zapitajte se malo koliko je ljudi stvarno umrlo od korone a koliko od loseg, preloseg, nikakvog lijecenja od strane "doktora" i osoblja barske pa i svih drugih bolnica, mada ja to ne bih nazivao bolnicama to je sve ustanova za prakticnu nastavu koju nisu imali tzv doktori u srednjim skolama i na fakultetima i sad vjezbaju razne metode na jadnim pacijentima, isprobavaju razne ljekove itd.
    A i nije im ni cudo jer rade za platu od 300-400 eura a mi ocekujemo od njih da se trude oko pacijenata i da dobijamo evropsku njegu i paznju...

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  10. #2308
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Problem zdravstva je taj sto ko god dobije direktorsku fotelju tvrdi da je sve u redu. Takva osoba Ili dobija pogresne informacije i/ili cuva fotelju.

    U stvari, ta osobina krasi mnoge direktore, i nije vezana iskljucivo za zdravstvo.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  11. #2309
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,381
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Direktor... komunalnog... u HN...
    salje otvoreno pismo zbog smrti pacijenata u...
    Barskoj... bolnici....

    Sta je ovo ljudi. Da nijesu ovo izbori u HN ili je zeni umro neko njen pa da kaze covjek svaka cast
    Uzevsi u obzir da su Novljani ekskluzivno lijeceni upravo tamo, te da su mnogi preminuli ne zbog kasnog prijema (bilo je i takvih slucajeva) vec radi apsolutne nepaznje i neznanja pojedinih doktora mislim da svako ima za pravo da komentarise.
    Srecom pa sa vremena na vrijeme u BR bolnicu dodje pulmolog iz Brezovika pa "zakaci" po kojeg pacijenta, inace bi situacija bila drasticno gora.

    Quote Originally Posted by crane_operator View Post
    Medicinari od prvog dana predlazu postovanje mjera, a u zadnje i zakljucavanje.
    Uzevsi u obzir da mnogi od njih ne postuju mjere, pa cak ni u ustanovama u kojima rade nesto im nikakvo pozivanje na postovanje mjera ne pije vodu. Dobar su primjer gradjanima.
    Last edited by beatnological; 21-03-21 at 22:12.

  12. The Following 2 Users Say Thank You to beatnological For This Useful Post:


  13. #2310
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,683
    Thanks Thanks Given 
    3,261
    Thanks Thanks Received 
    1,040
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Uzevsi u obzir da su Novljani ekskluzivno lijeceni upravo tamo, te da su mnogi preminuli ne zbog kasnog prijema (bilo je i takvih slucajeva) vec radi apsolutne nepaznje i neznanja pojedinih doktora mislim da svako ima za pravo da komentarise.
    Srecom pa sa vremena na vrijeme u BR bolnicu dodje pulmolog iz Brezovika pa "zakaci" po kojeg pacijenta, inace bi situacija bila drasticno gora.


    Uzevsi u obzir da mnogi od njih ne postuju mjere, pa cak ni u ustanovama u kojima rade nesto im nikakvo pozivanje na postovanje mjera ne pije vodu. Dobar su primjer gradjanima.
    Evo poslje okruglu godinu dana ili 365 za ove sa manjim Iq, neko mora da te uci kako da se ponasas u doba pandemije. Ako sam sebe ne sacuvas, vjeruj da te ni nase zdravstvo ne moze sacuvat. Pogotovo sad kad radi sa 150% kapaciteta.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  14. #2311
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,207
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,315
    Thanked in
    2,018 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Direktor... komunalnog... u HN...
    salje otvoreno pismo zbog smrti pacijenata u...
    Barskoj... bolnici....

    Sta je ovo ljudi. Da nijesu ovo izbori u HN ili je zeni umro neko njen pa da kaze covjek svaka cast

    A nije ti šokantno i poražavajuće da najveća opština u Boki nema bolnicu u funkciji.. da se pacijenti šalju 100km u drugu primorsku opštinu u ustanovu koja je jednako nefunkcionalna kao i u Meljinama?




    tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  15. The Following 2 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


  16. #2312
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,381
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by crane_operator View Post
    Evo poslje okruglu godinu dana ili 365 za ove sa manjim Iq, neko mora da te uci kako da se ponasas u doba pandemije. Ako sam sebe ne sacuvas, vjeruj da te ni nase zdravstvo ne moze sacuvat. Pogotovo sad kad radi sa 150% kapaciteta.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    Ne mora mene niko da uci, postujem apsolutno svaku mjeru od samog pocetka iako se sa pojedinima ne slazem (npr. zabrana kretanja poslije odredjenog doba dana).
    Interesantno je kako si obrnuo pricu odmah, "mora neko da te/vas uci"... Cinjenicno stanje je da narod u globalu slijedi primjere, kod nas tih primjera nema, sta onda ocekivati kada prakticno niko sa vrha ne postuje mjere, kada se ne kaznjavaju oni koji ne postuju, kada dobar dio doktora takodjer ne postuje mjere? Narodu je puna kapa svega.
    Ista stvar je i sa vakcinama. Veliki dio medicinskog osoblja jednostavno ne zeli da se vakcinise (ne govorim da su u pravu ili ne, samo iznosim primjer). Sta da se ocekije od stanovnistva onda?

    Licno sam skoro pa jedva izvukao zivu glavu zahvaljujuci cinjenici da mi je supruga bila asimptomaticna a koronu je pokupila u porodilistu u cuvenoj bolnici (Meljine) gdje je prakticno vise od 90% zdravstvenih radnika prelezalo COVID19 i gdje se od prvog dana vecina ponasa kao da ih zabolje ona stvar sto od njihovog ponasanja takodjer zavise zivoti gradjana. I onda se nadje pametna glava poput tebe da mi pametuje a ja eto, zavrsih sa zestokim COVID19 slucajem (evo poslije mjesec i po dana i dalje imam pojedine simptome btw) zahvaljujuci upravo neozbiljnosti zdravstvenih radnika...

    Pisao sam jos u septembru/oktobru o ponasanju osoblja u Meljinama, u kratkim crtama bio sam zgrozen o kakvom nepostovanju osnovnih mjera se radi...

    Evo ti na linku ispod kako to izgleda u Novom u zadnjih mjesec-dva, o ovome sam pisao prije par dana. I narod je vjerovatno kriv za ovakvo stanje, 100%?
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...34#post5546834

    ---
    Edit

    Samo da dodam da naravno nisu svi doktori u bolnici Meljine kao ovi koje gore opisah ali iz mog iskustva, kao i iskustva mnogih drugih, velika vecina jeste.
    Last edited by beatnological; 21-03-21 at 22:38.

  17. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  18. #2313
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,683
    Thanks Thanks Given 
    3,261
    Thanks Thanks Received 
    1,040
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Ne mora mene niko da uci, postujem apsolutno svaku mjeru od samog pocetka iako se sa pojedinima ne slazem (zabrana kretanja poslije odredjenog doba dana).
    Interesantno je kako si obrnuo pricu odmah, "mora neko da te/vas uci"... Cinjenicno stanje je da narod u globalu slijedi primjere, kod nas tih primjera nema, sta onda ocekivati kada prakticno niko sa vrha ne postuje mjere, kada se ne kaznjavaju oni koji ne postuju, kada dobar dio doktora takodjer ne postuje mjere? Narodu je puna kapa svega.

    Ista stvar je i sa vakcinama. Veliki dio medicinskog osoblja jednostavno ne zeli da se vakcinise (ne govorim da su u pravu ili ne, samo iznosim primjer). Sta da se ocekije od stanovnistva onda?

    Licno sam skoro pa jedva izvukao zivu glavu zahvaljujuci cinjenici da mi je supruga bila asimptomaticna a koronu je pokupila u porodilistu u cuvenoj bolnici (Meljine) gdje je prakticno vise od 90% zdravstvenih radnika prelezalo COVID19 i gdje se od prvog dana vecina ponasaju kao da ih zabolje ona stvar sto od njihovog ponasanja takodjer zavise zivoti gradjana. Pisao sam jos u septembru/oktobru o ponasanju osoblja u Meljinama, u kratkim crtama bio sam zgrozen o kakvom nepostovanju osnovnih mjera se radi...


    Evo ti na linku ispod kako to izgleda u Novom u zadnjih mjesec-dva, o ovome sam pisao prije par dana. I narod je vjerovatno kriv za ovakvo stanje, 100%!
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...34#post5546834

    ---
    Edit

    Samo da dodam da naravno nisu svi doktori u bolnici Meljine kao ovi koje gore opisah ali iz mog iskustva, kao i iskustva mnogih drugih, velika vecina jeste.
    Nema potrebe da se izvrce prica. Upute su kao onda tako i sad i svuda iste. E sad sto bi mi kad se razbolimo htjeli da nas tretiraju najbolji doktori i za dzabe a to vec ne moze. Stvarno mi nije jasan mentalni sklop nekog ko bi da dobje evropsku medcinsku uslugu u bolnicu u kojoj do prije 2 dana nije bilo ni toalet papira. Pa svi mi imamo nekoga ko se poradjao ili lijecio u bolnicama u CG i tako da savrseno dobro znamo kakvo je stanje u nima. Tako da ne treba da nam obijasnjavas.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  19. #2314
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,381
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by crane_operator View Post
    Nema potrebe da se izvrce prica. Upute su kao onda tako i sad i svuda iste. E sad sto bi mi kad se razbolimo htjeli da nas tretiraju najbolji doktori i za dzabe a to vec ne moze. Stvarno mi nije jasan mentalni sklop nekog ko bi da dobje evropsku medcinsku uslugu u bolnicu u kojoj do prije 2 dana nije bilo ni toalet papira. Pa svi mi imamo nekoga ko se poradjao ili lijecio u bolnicama u CG i tako da savrseno dobro znamo kakvo je stanje u nima. Tako da ne treba da nam obijasnjavas.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    Izvrcane price? Kakvo izvrcanje price?

    Ovdje se ne radi samo o stanju u bolnicama vec o licimjerstvu velikog broja medicinskog kadra. A sve sto sam napisao sam napisao kao kontra argument na tvoje "Medicinari od prvog dana predlazu postovanje mjera, a u zadnje i zakljucavanje." .
    Kada pozivaju neka ih i oni svi redom postuju a ne da dolazimo u situaciju gdje je veliki broj medicinskog kadra maksimalno licimjeran.

    Niko za "covid19 stanje" bolnice Meljine (pod stanje mislim na to da je bolnica Meljine desetkovana sa kadrom) nije osim samih zaposlenih u bolnici jer velika vecina ne postuje ni osnovne mjere (nosenje maske). To je ono licimjerstvo o kojem pricam.

    Ja ne trazim nista osim da i oni, koji pozivaju na postovanje mjera postuju iste a ne da se sluze laznim moralisanjem.
    Veliki broj gradjana u CG je em zakacio virus, em upale pluca radi nesposobnosti da se organizuje adekvatna trijaza i testiranje (hello, cekanje u redovima za pregled po 3+ sata na hladnoci, vjetru itd. pa ti ne zaradi upalu pluca).
    Last edited by beatnological; 21-03-21 at 22:57.

  20. The Following 2 Users Say Thank You to beatnological For This Useful Post:


  21. #2315
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,683
    Thanks Thanks Given 
    3,261
    Thanks Thanks Received 
    1,040
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Izvrcane price? Kakvo izvrcanje price?

    Ovdje se ne radi samo o stanju u bolnicama vec o licimjerstvu velikog broja medicinskog kadra. A sve sto sam napisao sam napisao kao kontra argument na tvoje "Medicinari od prvog dana predlazu postovanje mjera, a u zadnje i zakljucavanje." .
    Kada pozivaju neka ih i oni svi redom postuju a ne da dolazimo u situaciju gdje je veliki broj medicinskog kadra maksimalno licimjeran.

    Niko za "covid19 stanje" bolnice Meljine (pod stanje mislim na to da je bolnica Meljine desetkovana sa kadrom) nije osim samih zaposlenih u bolnici jer velika vecina ne postuje ni osnovne mjere (nosenje maske). To je ono licimjerstvo o kojem pricam.

    Ja ne trazim nista osim da i oni, koji pozivaju na postovanje mjera postuju iste a ne da se sluze laznim moralisanjem.
    Veliki broj gradjana u CG je em zakacio virus, em upale pluca radi nesposobnosti da se organizuje adekvatna trijaza i testiranje (hello, cekanje u redovima za pregled po 3+ sata na hladnoci, vjetru itd. pa ti ne zaradi upalu pluca).
    Opet mazohizam. Ocekivat da se uspjesno lijecis kod nas, pogotovo kad su kapaciteti zdravstvenih istanova prebukirani je vise nego mazohizam. A narod kao narod nije sposoban u 21 vijek da pere ruke, ceka u red od 2 metra i nosi masku. Mislim da je suvisna svaka prica o kakvim primatima se radi.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  22. #2316
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by crane_operator View Post
    Opet mazohizam. Ocekivat da se uspjesno lijecis kod nas, pogotovo kad su kapaciteti zdravstvenih istanova prebukirani je vise nego mazohizam. A narod kao narod nije sposoban u 21 vijek da pere ruke, ceka u red od 2 metra i nosi masku. Mislim da je suvisna svaka prica o kakvim primatima se radi.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    Znaci u citavom svijetu zive primati koji ne znaju da peru ruke i ne nose maske koje "baj d vej" nicemu ne sluze

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  23. #2317
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Da ti je, ne daj bože, neko bio u Barskoj bolnici znao bi o čemu se radi.
    A ne sumnjam, no mi bi odvratno da bas sad pred izbore o tome otvoreno pismo salje nekakav lokalni funkcioner iz HN.

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Kakve veze imaju izbori i bilo sto? Jesi li uopste procitao tekst ili samo naslov? Ako je ona iz HN to joj ne daje za pravo da prica o barskoj bolnici u kojoj se inace i "lijeci" pola primorja?
    Da si imao priliku da vidis kako je u barskoj bolnici i da ti se neko tu "lijecio" vjeruj mi ne bi ovo pricao, jer tamo niko veze o zdravtsvu nema, cast izuzecima kojih je jako malo, a previse je pacijenata, vidis li da ne znaju ni da rukuju sa opremom no su sjebali sve sto su dobili? Zapitajte se malo koliko je ljudi stvarno umrlo od korone a koliko od loseg, preloseg, nikakvog lijecenja od strane "doktora" i osoblja barske pa i svih drugih bolnica, mada ja to ne bih nazivao bolnicama to je sve ustanova za prakticnu nastavu koju nisu imali tzv doktori u srednjim skolama i na fakultetima i sad vjezbaju razne metode na jadnim pacijentima, isprobavaju razne ljekove itd.
    A i nije im ni cudo jer rade za platu od 300-400 eura a mi ocekujemo od njih da se trude oko pacijenata i da dobijamo evropsku njegu i paznju...

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Samo sam naslov procitao. Nijesam znao da se u njoj lijece i Novljani. Ne mijenja moje misljenje o tome ko je uputio otvoreno pismo, moras biti pozvan i imati moralno pravo da to radis. Partijski vojnici rijetko kad imaju moralno pravo na bilo sta, no sve rade iz zadnjih namjera.

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Uzevsi u obzir da su Novljani ekskluzivno lijeceni upravo tamo, te da su mnogi preminuli ne zbog kasnog prijema (bilo je i takvih slucajeva) vec radi apsolutne nepaznje i neznanja pojedinih doktora mislim da svako ima za pravo da komentarise.
    Srecom pa sa vremena na vrijeme u BR bolnicu dodje pulmolog iz Brezovika pa "zakaci" po kojeg pacijenta, inace bi situacija bila drasticno gora.
    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    A nije ti šokantno i poražavajuće da najveća opština u Boki nema bolnicu u funkciji.. da se pacijenti šalju 100km u drugu primorsku opštinu u ustanovu koja je jednako nefunkcionalna kao i u Meljinama?
    Nijesam imao pojma, da me neko pitao rekao bih da ljudi iz HN idu u ili Meljine ili u najgorem slucaju u Kotor. A nije ni cudo, kad su sve pojeli ovi jebeni skakavci od politicara.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  24. #2318
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Takvo pismo treba da pise neko ko je ljekar, neko ko je direktor zdravstvene istanove, neko ko zastupa prava zdravstvenih radnika ili neko iz tog domena.
    Ovako, mogao je bilo ko iz HN da napise nesto slicno, ili cak bilo ko od nas, pitanje je da li se objavilo.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  25. The Following 2 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  26. #2319
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Ajde sto neko na FB poziva na proteste protiv privođenja ljudi koji su istukli novinara, internet sve trpi.

    Ali da crnogorski medij taj poziv prenosi bez ikakve ograde, to je novo potonuće.

    https://www.cdm.me/hronika/sjutra-pr...i-dizdarevica/

  27. #2320
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Naslov Vijesti: "Patriote" biju kad im politika nacrta metu. Ako ovo nije dodatno potpirivanje podjela i mrznje ja ne znam sta je.

    Incidenti se desavaju, ali izgleda ovo se sad namjerno predimenzionira sa 1000 nekih clanaka da sad skup najavise.


    Ne opravdavam napad momaka na stariju osobu, batine - nasilje nikad ne mogu biti rjesenje! I treba da dobiju zasluzenu kaznu. Kao sto ne opravdavam tu stariju osobu sto nije znala da treba neke stvari da iskulira u datom momentu i samo prijavi verbalni napad.

    Da je srece ovo bi zavrsilo nekim pomirenjem kao onda u Baru.

    Ali izgleda zgodnije produbljivati pricu do nevidjenih razmjera.





    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  28. #2321
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ajde sto neko na FB poziva na proteste protiv privođenja ljudi koji su istukli novinara, internet sve trpi.

    Ali da crnogorski medij taj poziv prenosi bez ikakve ograde, to je novo potonuće.

    https://www.cdm.me/hronika/sjutra-pr...i-dizdarevica/
    Ko god podje na taj skup podrzava nasilje, cak i da je istina da je ovaj oteo zastavu, njima ne daje za pravo da ga prebiju.
    Svako ko bude na tom skupu podrzava nasilje, koliko god da bude ljudi to je jos jedan poraz za nas kao narod.
    Inace kazu cega se pametan stidi budala se ponosi.

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  29. #2322
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ko god podje na taj skup podrzava nasilje, cak i da je istina da je ovaj oteo zastavu

    https://www.facebook.com/1285369427/...2339/?sfnsn=mo


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  30. #2323
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://www.facebook.com/1285369427/...2339/?sfnsn=mo


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Vidio sam ovo, ali eto da se ogradim...

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  31. #2324
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Cekaj, ljudi koji su tapsali kad policija zasipa suzavcem ljude koji sjede i nista ne rade, sada prebijanje nekoga nazivaju incidentom.
    Stvarno internet svasta trpi. Treba li da prebacujemo postove sa Policijska drzava i hibridni rat da se malo podsjetimo na sta se cutalo ili podrzavalo
    Brzo mi zaboravljamo
    https://forum.cdm.me/showthread.php?p=5456441
    Last edited by Hell Raiser; 22-03-21 at 11:59.

  32. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  33. #2325
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

Page 93 of 543 FirstFirst ... 4383899091929394959697103143193 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •