Page 84 of 543 FirstFirst ... 347480818283848586878894134184 ... LastLast
Results 2,076 to 2,100 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #2076
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Sprdnja na račun poslodavca unutar njegove fabrike đe radiš posao i kačenje na društvene mreže. Da sam poslodavac dao bih pravnicima da mu zakonski učine život nepodnošljivim ako neće sam da ode. I da slučajno ne prekrše zakon. A tužiće me svakako.
    A ovdje gdje Pejović nema nikakvu obavezu prema njemu. Bye.
    Ajde postavite ovu situaciju u neku drugu zemlju ili poslodavca. Da se lik na šalteru sprda sa vlasnikom banke npr bila korporacija ili privatno lice. Što je sledeće? Kad prođe Pejović fabrikom da dobacuje za njim u njegovom vlasništvu? Da ga pljune? (Vjerovatno nema u zakonu jer niko ne razmišlja o takvom idiotu).
    Cek, ajmo opet. Za lika koji brani drzavne sluzbenike i kako im je tesko dati otkaz, a dostina njih na drustvenim mrezama ima polufasisticke izjave, nekako lako otpisa nekoga u privatnom sektoru. Treba li svima drzava da da otkaz koji na FB ili IG ili twiter pisu "ovo je nase, pakujte stvari izrodi i izdajnici" "cetnicka vlada, bice vam tijesno i selite se"? Nesto ti logika bas iskrivljena.
    A ovaj nije Pejovicev radnik, pejovic je vlasnik imovine. Tako da za nekoga ko se poziva na zakon, malo ti logika bas uvrnuta.
    Kao sto rekoh, svako ko se poziva na neoliberalnu ekonomiju za privatni sektor, a socijalizam za drzavni, u 99%slucajeva radi u drzavnom. Tako da polako pocinje da biva jasnije tvoje pisanje ovdje.
    Zao mi sto ljusa ode. Vidim i sinoc se isprosipao na RTCG

  2. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  3. #2077
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Nebula
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Pa zar ti nije jasno eo 30 godina, 'nama socijalizam, njima kapitalizam', i onda treba stici odbraniti sve dijametralno-suprotne postulate i neminovno je onda da se nedje i zaglavis

  4. The Following User Says Thank You to LazarusNk For This Useful Post:


  5. #2078
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    863
    Thanked in
    572 Posts

    Default

    Israel postpones roll-out of COVID vaccine to Palestinian workers
    https://www.aljazeera.com/news/2021/...tinian-workers

  6. #2079
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,090
    Thanks Thanks Given 
    3,895
    Thanks Thanks Received 
    3,184
    Thanked in
    1,619 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Cek, ajmo opet. Za lika koji brani drzavne sluzbenike i kako im je tesko dati otkaz, a dostina njih na drustvenim mrezama ima polufasisticke izjave, nekako lako otpisa nekoga u privatnom sektoru. Treba li svima drzava da da otkaz koji na FB ili IG ili twiter pisu "ovo je nase, pakujte stvari izrodi i izdajnici" "cetnicka vlada, bice vam tijesno i selite se"? Nesto ti logika bas iskrivljena.
    A ovaj nije Pejovicev radnik, pejovic je vlasnik imovine. Tako da za nekoga ko se poziva na zakon, malo ti logika bas uvrnuta.
    Kao sto rekoh, svako ko se poziva na neoliberalnu ekonomiju za privatni sektor, a socijalizam za drzavni, u 99%slucajeva radi u drzavnom. Tako da polako pocinje da biva jasnije tvoje pisanje ovdje.
    Zao mi sto ljusa ode. Vidim i sinoc se isprosipao na RTCG
    Karijera 20+ godina privatnog sektora, uglavnom inostrano vlasnistvo kapitala.
    Drugar se proserava u kaki po coveku pri tome se slika u PRIVATNOM VLASNISTVU cika na kojeg kaki. A retard ne kapira da cak ne radi kod njega, nego ce drzavu kostat ako ga vlasnik sutne
    Privatna svojina dodje svetinja. A za kretene sa onakvim objavama iz vlade fino disciplinski pa onfa sve ostalo.
    Takodje, ovdje sam cuo sto puta “od nasih para” kad je drzavno, tako da postoji jedna doza ambivalentnost. Svi to “drzavno” tumacimo u skladu sa trenutnim interesom.
    Inace Ljusa, Ljusa, Ljusa, Ljusa...
    Nista samo testiram tu magicnu rijec. Nema dejstva kao kod tebe. Bice da sam Ljusin, Ljusin, Ljusin
    Probacu posle jos Ljuse


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  7. #2080
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,702
    Thanks Thanks Given 
    3,576
    Thanks Thanks Received 
    8,667
    Thanked in
    4,669 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/politika/pristali...prsta-kamioni/

    https://www.cdm.me/politika/i-u-podg...sa-trobojkama/

    https://www.cdm.me/politika/poruka-i...cna-crna-gora/

    predlažem da se izabere jedan datum u godini i da ga nazovemo - Dan zastava. tog dana bih dozvolio svima da vas dan mašu zastavama kojima oće. ova Grand parada je dosadila više. leba nemaju da jedu ali zato po deset zastava na jednoga. pleme
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. #2081
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,623
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.cdm.me/politika/pristali...prsta-kamioni/

    https://www.cdm.me/politika/i-u-podg...sa-trobojkama/

    https://www.cdm.me/politika/poruka-i...cna-crna-gora/

    predlažem da se izabere jedan datum u godini i da ga nazovemo - Dan zastava. tog dana bih dozvolio svima da vas dan mašu zastavama kojima oće. ova Grand parada je dosadila više. leba nemaju da jedu ali zato po deset zastava na jednoga. pleme
    .

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  9. The Following 4 Users Say Thank You to efamouspg For This Useful Post:


  10. #2082
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Karijera 20+ godina privatnog sektora, uglavnom inostrano vlasnistvo kapitala.
    Drugar se proserava u kaki po coveku pri tome se slika u PRIVATNOM VLASNISTVU cika na kojeg kaki. A retard ne kapira da cak ne radi kod njega, nego ce drzavu kostat ako ga vlasnik sutne
    Privatna svojina dodje svetinja. A za kretene sa onakvim objavama iz vlade fino disciplinski pa onfa sve ostalo.
    Takodje, ovdje sam cuo sto puta “od nasih para” kad je drzavno, tako da postoji jedna doza ambivalentnost. Svi to “drzavno” tumacimo u skladu sa trenutnim interesom.
    Inace Ljusa, Ljusa, Ljusa, Ljusa...
    Nista samo testiram tu magicnu rijec. Nema dejstva kao kod tebe. Bice da sam Ljusin, Ljusin, Ljusin
    Probacu posle jos Ljuse


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ljusa se odnosi na jednog poznatog politickog analiticara, koji ima ogromnu paznju dps medija, a analize su mu trci trci pa ubode. Licnog sam misljenja da je jedan od kolega sa foruma.
    Moze on da se proserava koliko god hoce, ne postoji mogucnost da dobije otkaz zbog toga. Malo se sudarimo kad pocnes ovako. Zastupas postovanje zakona, a onda ovako izletis. Evo da ti kazem iz licnog iskustva da se na sudu ovo ne priznaje kao razlog za otkaz.
    Sad ulazimo u pricu osmogodisnjeg stecaja u KAPu i prava tih radnika. Kao sto vidis ni oni nisu toliko naivni pa to zovu dvanaestodnevnim odmorom. Sto je lekcija za sve sledece, jer mu kao radniku firme u stecaju placa samo ono sto odradi. Sto znaci da su ga dobro osinuli finansijski. I to je razlika.
    Kao sto rekoh. Imas cudne stavove i forsiras kako ti koja odgovara. A ako bih ti rekao koliko "mojih para" je otislo u drzavni budzet, dostinu bi ovdje glava zaboljela. A za te pare sam tuki dobio

  11. #2083
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

  12. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  13. #2084
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Tako to ide, ovi sto se glodju oko zastava primaju 222e. Ovaj mladi i uspjesni biznismen veliki patriJota - namice milione.


    Nek je vjecna!
    Budite relaksirani.

  14. The Following User Says Thank You to Joksim For This Useful Post:


  15. #2085
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,469
    Thanks Thanks Given 
    4,236
    Thanks Thanks Received 
    4,549
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Xaxaxa Daka se preporodio. Prija mu novonastala popularnost i uloga twitter face.

    Ne budite #OLOS!

    https://twitter.com/dakadavidovic/st...149417476?s=19
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  16. #2086
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Xaxaxa Daka se preporodio. Prija mu novonastala popularnost i uloga twitter face.

    Ne budite #OLOS!

    https://twitter.com/dakadavidovic/st...149417476?s=19
    https://twitter.com/markenrol/status...980984832?s=09

    A tek prepiska sa Ljubom Filipovićem...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  17. #2087
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,090
    Thanks Thanks Given 
    3,895
    Thanks Thanks Received 
    3,184
    Thanked in
    1,619 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ljusa se odnosi na jednog poznatog politickog analiticara, koji ima ogromnu paznju dps medija, a analize su mu trci trci pa ubode. Licnog sam misljenja da je jedan od kolega sa foruma.
    Moze on da se proserava koliko god hoce, ne postoji mogucnost da dobije otkaz zbog toga. Malo se sudarimo kad pocnes ovako. Zastupas postovanje zakona, a onda ovako izletis. Evo da ti kazem iz licnog iskustva da se na sudu ovo ne priznaje kao razlog za otkaz.
    Sad ulazimo u pricu osmogodisnjeg stecaja u KAPu i prava tih radnika. Kao sto vidis ni oni nisu toliko naivni pa to zovu dvanaestodnevnim odmorom. Sto je lekcija za sve sledece, jer mu kao radniku firme u stecaju placa samo ono sto odradi. Sto znaci da su ga dobro osinuli finansijski. I to je razlika.
    Kao sto rekoh. Imas cudne stavove i forsiras kako ti koja odgovara. A ako bih ti rekao koliko "mojih para" je otislo u drzavni budzet, dostinu bi ovdje glava zaboljela. A za te pare sam tuki dobio
    Što se tiče Ljuše volio bi da ovdje. Nekad ubode nekad promaši. Vlažni san mi je da Pipun postane jedan od forumaša. Nije važno slažem li se, nego da li je zabavno.
    Elem, malo si postavio stvari "u stranu". Ne previše, ali...
    Pođi od logike da je vlada svih nas jer plaćamo poreze. Tako da i čnovnici imaju pravo na sprdnju. KAP je nečiji. Tamo nemaš pravo na sprdnju.
    Da ti prevedem. Ulica je svačija. Možeš se sprdat sa prolaznicimana ulici. Ispadaš kreten, ali bez posledica. To bi bilo sprdanje sa funkcionerima Vlade. Koji god da su.
    Firma je privatna. Kad si u firmu, na nečijem si vlasništvu, u nečijoj kući. Da dođeš kod nekoga doma pa da mu se sprdaš pred ukućanima i ostalim gostima. hmmm... od za uši pa preko vrata, pa do livora djeluju legitimno svi instrumenti?
    Pokušah ti objasnit razliku. Rekoh u startu, dao bih ga "pravnicima" kao zadatak da mu se ukake u život ako neće sam doma i to je to.
    Što se poreza tiče, optrilike jedan novi pasat pa do A6 u zavisnosti od godine ode državi. Bogu fala da je tako. Znači fino se živi. Zadovoljstvo uslugom... Ne mogu da biram provajdera. Makar su učiteljice ok, djeca ih obožavaju. I to je nešto... I kad zalegoh u KBC (sreća pa ne odoh pod nož) trude se ljudi...
    Al neka ide. I nas je neka država školovala, liječila kad nismo zarađivali, trebaće i nama neko da zaradi za penzije...

  18. #2088
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/ekonomija/za-eksp...odavac-karata/

    Veli, "Pobjeda", da je Todorovic bio "prodavac karata" u kompaniji "je u stvari turistička agencija, koja u prosjeku zapošljava od tri do pet ljudi (trenutno četiri)"

    Reklo bi se po fotografiji sa sajta da ih je malo vise:
    https://www.pro-sky.com/en/about/our.../pro-sky-team/

  19. #2089
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Gori sigurno ne moze bit od ovih do sad te su barjacili,pa da vidimo...
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  20. #2090
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    213
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    da ima najbolju biografiju opet bi im nasli neku manu...

  21. #2091
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Nebula
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-krize-u-vladi

    Vijesti
    OEČKUJU POZIV PREMIJERA
    Knežević: Krivokapić mora pokrenuti razgovore za izlazak iz parlamentarne i krize u Vladi
    Jedan od lidera DF-a ocijenio da je Vlada tokom proteklih sto dana uspjela pomoći DPS-u da ostvari dobar rezultat u Nikšiću

    40341 pregleda 1121 reakcija 230 komentar(a)
    Knežević, Foto: Luka Zeković
    Knežević, Foto: Luka Zeković
    B
    B.H.
    15.03.2021. 16:52h
    Jedan od lidera Demokratskog fronta, Milan Knežević, kazao je za TV Vijesti kako u tom političkom savezu očekuju poziv premijera Zdravka Krivokapića kako bi počeli pregovore o izlasku iz parlamentarne i krize u Vladi.

    Knežević, kako prenosi TV Vijesti, nije direktno odgovorio da li će DF tražiti rekonstrukciju Vlade nakon nikšićkih izbora, ali je poručio da su i dalje najjači subjekt u vlasti i optužio Krivokapića za to što je Demokratska partija socijalista ostvarila dobar rezultat na jučerašnjim izborima..


    "Mislim da je Krivokapić shvatio da su ovi izbori pokazali da je njegova vlada u ovih sto dana uspjela da pomogne DPS-u da ostvari dobar izborni rezultat, svidjelo se to nekome ili ne, ali pokazao je i koliku ima snagu kod građana Nikšića, jer je u koaliciji sa gospodinom Bečićem osvojio manji broj glasova nego koalicija okupljenja oko DF-a. Krivokapiću je sada jasno da mora otpočeti razgovore ukoliko želi da stabilizuje i parlamentarnu većinu i Vladu. Očekujem da će, ukoliko ima odgovornosti, vrlo brzo uputiti poziv i da ćemo se vrlo brzo početi dogovarati kako da se izađe iz parlamentarne i krize u Vladi", kazao je Knežević.
    E cujes Pipuna kako blefira.
    A ti ako vam se ne svidja Vlada, izglasajte nepovjerenje pa opet na izbore pa vidite kako cete proci.

  22. #2092
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,684
    Thanks Thanks Given 
    3,271
    Thanks Thanks Received 
    1,040
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/svijet/region/dodik...ceri-u-ankari/

    Geni su cudo. Krv nije voda.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  23. #2093
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,371
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...te-u-podgorici

    Bice sve vise ovoga, samo neka zatvaraju narod ddd

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  24. #2094
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...te-u-podgorici

    Bice sve vise ovoga, samo neka zatvaraju narod ddd

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Samo neka se umire
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  25. #2095
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,371
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Samo neka se umire
    1 u 74 procenat je opasan, nestacemo kao nacijaaa zatvorite nasss i nismo za boljeee dae vjecnaaa

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  26. #2096
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,887
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,842
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    jao erakovic pozvao demokrate na razgovor-krece koketiranje dps sa demokratama. pobjede a ne podjele. e sad krece medo i ekipa... ovo ce scene da budu
    f6

  27. #2097
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    davno sam vikao vise je strah dps od becica no od njih samih

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  28. #2098
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    jao erakovic pozvao demokrate na razgovor-krece koketiranje dps sa demokratama. pobjede a ne podjele. e sad krece medo i ekipa... ovo ce scene da budu
    Kako su ga brutalno Demokrate odj*****. Mora DPS da shvati da niko neće sa njima. Niko neće čak ni njihovu podršku manjinskoj vladi, ni u Nikšiću ni nacionalno.

  29. #2099
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kako su ga brutalno Demokrate odj*****. Mora DPS da shvati da niko neće sa njima. Niko neće čak ni njihovu podršku manjinskoj vladi, ni u Nikšiću ni nacionalno.
    Ahahah

    Ne znam jel bilo kakvo saopštenje.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  30. #2100
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Nebula
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Kukavci nikako da shvate da im je koalicioni kaoacitet ne 0, nego u minusu.

Page 84 of 543 FirstFirst ... 347480818283848586878894134184 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 14 users browsing this thread. (0 members and 14 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •