Page 82 of 543 FirstFirst ... 327278798081828384858692132182 ... LastLast
Results 2,026 to 2,050 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #2026
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    A premijerovi to mogu da kazu balasevicevcima, balasevicevci komitama, komite litijasima, litijasi DPS zurkama i tako u beskraj.
    Tako je.
    No to šta će premijerovi i ostali da kažu nije toliko bitno koliko to da premijer nema integritet i autoritet da zavede red, što jeste odgovornost njega i njegove vlade a ne njegovih pristalica, litijaša, komita i ostalih.

    A nema ga jer ga sam srozava tupavim potezima.

  2. The Following 4 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  3. #2027
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Samo poenta da su politicari dio ovoga naroda, a narod je isti kao politicari.
    Samo da prekinemo pricu ovi su ovakvi a oni ovakvi.
    Politicarima puca k, narodu puca k.... Tako da mi je svaka prica o mjerama, postovanju i ko ih postuje ista. Pola ovih su bacili foru rukoljub ljubi kovceg, sve ce nas zaraziti.... Isto kao sto ce posjetioci sahrana i vjerskih obreda reci evo vidite kakvi su ovi....
    Napisah nekoliko puta ovdje da mi je prica o mjerama smijesna jer je prica pobi nas bez vakcina. Sad nece niko.
    Ovi pljuju vladu jer idu na sahranu u trebinje, a ovamo nije problem Husovicu...
    Sve u svemu ista.... I vrijeme je da priznamo da smo takvi i idemo dalje

  4. #2028
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,341
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    Premijer se bahato ponaša i ne smije se tek tako preći preko toga.Današnje njegovo izvinjenje vrijeđa zdrav razum
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  5. The Following User Says Thank You to Markys For This Useful Post:


  6. #2029
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post

    Samo polako. Bice da je ovo jer je premijer isao u Trebinje
    Zli jezici, osim ovoga što ACS napisa, bi rekli što ne bi mogli oni kad je moglo od Amfilohijevog ispraćaja iz KBC-a pa do sahrane.
    Da eto premijera poštedimo ovoga puta, jer fakat nije imao obavezu da ode.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #2030
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Zli jezici, osim ovoga što ACS napisa, bi rekli što ne bi mogli oni kad je moglo od Amfilohijevog ispraćaja iz KBC-a pa do sahrane.
    Da eto premijera poštedimo ovoga puta, jer fakat nije imao obavezu da ode.
    Vec smo pricali o ovome, i znas moj stav. Sve je ovo isti matrak, samo da malo promijesamo karte sa kolegama sa foruma.
    Otprilike kao plakanje za vakcinama, a sad svi cute i uglavnom nece da se vakcinisu.
    Politicka prica i nista vise.

  8. #2031
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,683
    Thanks Thanks Given 
    3,258
    Thanks Thanks Received 
    1,040
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/politika/katnic-pol...ta-protiv-sdt/

    Ne bruseni biser. 10 u 1 osim sto zna sadit luk jos se i glumom bavi. Sto je sljedece da zna da veze goblen? Vanseriski covjek, jos jedan mandat na celu nadzornika mjesalice.


    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  9. #2032
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Zli jezici, osim ovoga što ACS napisa, bi rekli što ne bi mogli oni kad je moglo od Amfilohijevog ispraćaja iz KBC-a pa do sahrane.
    Da eto premijera poštedimo ovoga puta, jer fakat nije imao obavezu da ode.
    Ovaj masovan skup na sahrani je lako opravdati, iz aspekta premijera. Ako moze premijer da ucestvuje na sahrani u Trebinju, sto ne bi mogli ovi ljudi da ucestvuju na sahrani u Rozajama? I kako bi sad to premijer mogao da osudi? Ima on za to razumijevanje, kao vjernik.

    "Ako smatrate da vjernik ne treba da bude premijer - definišite to zakonom"

    Ali, ne radi se o tome. Vec o postovanju zastitnih mjera tokom epidemije. Sam odlazak na sahranu jeste problematican. ZK mora voditi racuna o svom ponasanju - i kakav primjer daje kao premijer. Posebno u katastrofalnoj situaciji s panedmijom u kakvoj se nalazi Crna Gora. Ako se vec prihvatio posla premijera, to nosi odredjenu odgovornost, u pogledu ponasanja.

    A kad smo kod ZK kao vjernika, on se bio izvinUo (kao rece u obracanju) da vise nece krsiti mjere. Pa je - slagao. Vjera i laganje ne idu zajedno.

  10. #2033
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Dje su sve ove nevladine organizacije, gej lobi i ostali da osude to malo smece???

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ja-i-nasilnika

    Ona je kazala da je V.A. u cijeloj situaciji najveća žrtva – životnih okolnosti, sistema, društva i spleta nesrećnih događaja.

    “Bez obzira na sve okolnosti ovog slučaja i sva šokantna saznanja sa kojima smo svi upoznati, mi se ni na koji način ne ograđujemo od V.A, već jednakim intenzitetom i istom posvećenošću nastavljamo da mu pružamo svu pomoć i podršku koju možemo, što već i radimo”, poručila je Jokić.
    “Ne postoji niti jedno opravdanje za besramne napade na LGBTIQ osobe koji su od sinoć krenuli da se dešavaju na društvenim mrežama, niti za pokušaje pojedinaca da ovu tragičnu situaciju zloupotrebe za širenje govora mržnje i prijetnji”, istakla je Jokić.
    Izgleda da je taj momak u nekim ozbiljnim problemima. Ne znam sto je htio da postigne, i koja ga je muka natjerala da ono uradi, ali je napravio problem ljudima iz te grupe.

  11. #2034
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Vec smo pricali o ovome, i znas moj stav. Sve je ovo isti matrak, samo da malo promijesamo karte sa kolegama sa foruma.
    Otprilike kao plakanje za vakcinama, a sad svi cute i uglavnom nece da se vakcinisu.
    Politicka prica i nista vise.
    Pa uglavnom svi imamo politički obojene stavove. E sad neko se baš i ponaša kao partijski aktivista na forumu.

    Za nas sve bi mnogo bolje bilo da narod malo više razmišlja svojom glavom, a manje partijskim stavovima.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 12-03-21 at 01:11.

  12. #2035
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Naravno da jeste jer nemamo nikakvih drugih stvari.
    Razvoj i ekonomija su obojeni politikom i kriminalom, kulturna scena,knjizevna scena, muzicka... Sportisti.... Nemamo nista drugo za 30 godina sem politike. Sveli smo dnevnu rutinu na citanje vijesri i gledanje izjava. Da ne kazem da je na to uticala konstantna izborna kampanja.
    Ninsad se nista ne menja. Herceg novi, Podgorica, predsjednicki.... Proci ce kompletan mandat od 4 godine u ovome.
    Nego na temu.
    Vukovic je poceo rizicnu igru pokretanja sopstvenog NKT sa bivsim clanovima i Kavaricem na celu. Vidjecemo da li se taj gambit isplati. Drze ga jos uvijek niskog intenziteta, jer ako uspije objavice na sva zvona, a ako ne uspije mala medijska paznja ce pomoci da izbjegne udar.
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...vlada-ignorise
    Ali to ne znaci da mi ovdje ne mozemo da uporedjujemo rad dva tijela.
    Ministarstvo ima policiju pod svojom kontrolom, dok vukovic ima inspekcije i komunalnu.
    Let the game begin

  13. #2036
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,973
    Thanks Thanks Given 
    3,228
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Naravno da jeste jer nemamo nikakvih drugih stvari.
    Razvoj i ekonomija su obojeni politikom i kriminalom, kulturna scena,knjizevna scena, muzicka... Sportisti.... Nemamo nista drugo za 30 godina sem politike. Sveli smo dnevnu rutinu na citanje vijesri i gledanje izjava. Da ne kazem da je na to uticala konstantna izborna kampanja.
    Ninsad se nista ne menja. Herceg novi, Podgorica, predsjednicki.... Proci ce kompletan mandat od 4 godine u ovome.
    Nego na temu.
    Vukovic je poceo rizicnu igru pokretanja sopstvenog NKT sa bivsim clanovima i Kavaricem na celu. Vidjecemo da li se taj gambit isplati. Drze ga jos uvijek niskog intenziteta, jer ako uspije objavice na sva zvona, a ako ne uspije mala medijska paznja ce pomoci da izbjegne udar.
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...vlada-ignorise
    Ali to ne znaci da mi ovdje ne mozemo da uporedjujemo rad dva tijela.
    Ministarstvo ima policiju pod svojom kontrolom, dok vukovic ima inspekcije i komunalnu.
    Let the game begin
    Vukovic, ako nista drugo, ozbiljno je shvatio naredne izbore u Pg i nikad ranije krenuo u kampanju.

    Strah je cudo... Ali nema nista sto ga moze spasiti pada na izborima, pa neka se okruzi sa milijardu kerbera. Ali narod je konacno osjetio slobodu, i sad vise nema nazad u tor.

  14. #2037
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Slazem se. Piceo je dosta rano i dosta agresivno. Ali ponekad su zanimljiva vremena. Evo se ovdje pise uveliko ne mozete uporedjivati NKT sa ovim novim tijelom.
    Evo sad imamo sa cim da uporedjujemo. Gradonacelnik grada od 210 000 stanovnika vs ministarka sa ostatkom.
    Da vidimo na primjeru kako ga DPS rjesava u jednom od najzarazenijih gradova.
    Iako je u ostatku medija ovo low profile igra, ne mora da znaci da mora da bude i ovdje na forumu.
    Ovo pisanje je cisto da preduprijedim kolege koji ce o ovome pisati tek ako Vukovic uspije i pocne medijska kampanja o istom. Do tada ce naravno izbjegavati ovu temu

  15. #2038
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,196
    Thanks Thanks Given 
    1,277
    Thanks Thanks Received 
    4,309
    Thanked in
    2,012 Posts

    Default

    Zaključan HN, masa ljudi u izolaciji, djeca na online nastavi a CEDIS provodi svakodnevna isključivanja struje od 07-16.

    Kakva bahatost! Ima li ovoga u Africi?

    https://radiojadran.com/apel-opstine...e-i-za-subotu/

    tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  16. #2039
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Nebula
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ja-i-nasilnika





    Izgleda da je taj momak u nekim ozbiljnim problemima. Ne znam sto je htio da postigne, i koja ga je muka natjerala da ono uradi, ali je napravio problem ljudima iz te grupe.
    Kakva je ovo neoojevana budala, sad taj momak/djevojka da digne 10 ljudi u vazduh bice opet krivi sistem i drustvo.
    Vecina je osudila onaj napad kad se mislilo da ga je neko napao, vecina je isla i dotle da se okrive Srbi i Crkva, ali sad kad su sve okolnosti izasle na vidjelo degutantno je, ako cemo vec da trazimo krivca, ne pokazati u pravom smjeru

  17. #2040
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,633
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #2041
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Zaključan HN, masa ljudi u izolaciji, djeca na online nastavi a CEDIS provodi svakodnevna isključivanja struje od 07-16.

    Kakva bahatost! Ima li ovoga u Africi?

    https://radiojadran.com/apel-opstine...e-i-za-subotu/

    tapatalk
    Moze im se

  19. #2042
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,964
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    162
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LazarusNk View Post
    Kakva je ovo neoojevana budala, sad taj momak/djevojka da digne 10 ljudi u vazduh bice opet krivi sistem i drustvo.
    Vecina je osudila onaj napad kad se mislilo da ga je neko napao, vecina je isla i dotle da se okrive Srbi i Crkva, ali sad kad su sve okolnosti izasle na vidjelo degutantno je, ako cemo vec da trazimo krivca, ne pokazati u pravom smjeru
    A da on to opet ne preuzima krivicu na sebw da zaštiti nasilnika. Tako se prica. Sad koliko je to tacno ne znam...

    Sent from my SM-A715F using Tapatalk

  20. #2043
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,379
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Moze im se
    Moze i to kako moze. Danas su opet gasili struju, ne znam kako je bilo u ostatku grada ali kod mene od 13:00 do 17:00 nije bilo.

    Prakticno smo cijelu sedmicu bez struje veliki dio dana i niko od nadleznih vlasti u gradu ni da trepne. Uzas.

  21. #2044
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    E ne znam sta bi ti reko.Narod cuti za sve zivo,vazno je da se komunalna vozika citav dan obalom od Igala do Meljina da vide nose li ljudi maske
    Last edited by Randy Orton; 12-03-21 at 20:27.

  22. #2045
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

  23. #2046
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG, CG; NS, RS
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    97
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Pitanje dana: Ko se ugradio u respiratore sve mu zivo i mrtvo .......... po spisku.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drustvo/520135/bivsa-vlast-nabavila-neupotrebljive-aparate-respiratori-na-respiratorima
    Ko zna, zna!
    Ko ne zna, naučiće!

  24. #2047
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Umjesto vijesti iz medija, jedno zapažanje:

    Meni je možda i najveći highlight ove kampanje za izbore u Nikšiću toliko beskrupulozna kampanja koja se posljednjih mjesec dana vodi na TV Prva. Intervjui odrađeni sa najvišim zvaničnicima DF-a. U jutarnjem programu su se samo smjenjivali kandidati na listi Za budućnost Nikšića - ostali nisu mogli ni primirisat. I šlag torti za kraj - sada ide gostovanje Marka Kovačevića i ljudi bliskih DF-u.

    I sad vi meni objasnite, kako je to drugačije u odnosu na Darka Šukovića?
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  25. The Following User Says Thank You to Viscount For This Useful Post:


  26. #2048
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,633
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    glavni urednik im je Dražen Živković postao. vlasnik Borbe, koja je portal DFa. Borba uredno napada premijera države. Živkovića je na to mjesto postavio Vučić i prvi intervju mu je bio sa Mandićem. sve jasno
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #2049
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SCHUMACHER View Post
    Pitanje dana: Ko se ugradio u respiratore sve mu zivo i mrtvo .......... po spisku.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drustvo/520135/bivsa-vlast-nabavila-neupotrebljive-aparate-respiratori-na-respiratorima
    Je li ovo postalo normalno da se da pola miliona za polovnu neispravnu opremu, a ovamo se place kako umire narod u bolnici zbog nesposobnosti ministarke.
    A Jevto sposobni....

  28. #2050
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Nebula
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by emiretf View Post
    A da on to opet ne preuzima krivicu na sebw da zaštiti nasilnika. Tako se prica. Sad koliko je to tacno ne znam...


    Sent from my SM-A715F using Tapatalk
    Bas mi nema logike jer zasto bi prijavio ako zeli da ga zadtiti?
    Svakako ako je i tako, a izlazi se sa saopstenjem da je sam uradio, mora da snosi odgovornost za to, a ne krivi sistem, drustvo itd a on grama odgovornosti da ne snosi.



    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Umjesto vijesti iz medija, jedno zapažanje:

    Meni je možda i najveći highlight ove kampanje za izbore u Nikšiću toliko beskrupulozna kampanja koja se posljednjih mjesec dana vodi na TV Prva. Intervjui odrađeni sa najvišim zvaničnicima DF-a. U jutarnjem programu su se samo smjenjivali kandidati na listi Za budućnost Nikšića - ostali nisu mogli ni primirisat. I šlag torti za kraj - sada ide gostovanje Marka Kovačevića i ljudi bliskih DF-u.

    I sad vi meni objasnite, kako je to drugačije u odnosu na Darka Šukovića?
    Šupko je spinova i sirio propagandu na drzavnoj tv koju svi placamo iz svog dzepa, a on primao platu po 3000e platu za to, dok me savrseno ne interesuje sta se radi na privatnu tv stanicu koju ne gledam niti me interesuje niti je placam.

Page 82 of 543 FirstFirst ... 327278798081828384858692132182 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •