Page 461 of 543 FirstFirst ... 361411451457458459460461462463464465471511 ... LastLast
Results 11,501 to 11,525 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #11501
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Sreca pa ti sve znas i uvijek si u pravu. Osim ovoga puta. Jes sve idu po narodu i dijele 2000. Ne radi se nista bez to.
    Zaletio sam se bas. Ne svidja mi se prica jer nije tacna. A prica je tacna taman kao sto CT ima 10 hiljada stanovnika a ne 14 hiljada. 40% gore dolje tu smo nedje.

    20 miliona se Cetinju prebaca. Bas. Nego tako je kad se procenat mnozi sa cijelim budzetom.
    Sad sto u zakon pise 0.4% projektovane vrijednosti tekućeg
    budžeta Crne Gore u sklopu transfera opštinama za finansiranje izdataka za vršenje zakonom utvrđenih nadležnosti Prijestonice a 0.6% za razne projekte koji treba da se kandiduju i odobre od strane Vlade kroz kapitalni budzet (to je ono sto tebi smeta) su trivije i finese. Sitnice.

    A postovanje tog istog zakona od strane DPSa koji ga je i usvojio i aktuelne Vlade je za posebnu pricu. Nego dobro, evo ce se i to promijenit. Stize osvjezenje i oslobadjanje institucija.
    Iskreno, napisah ne znam koliko mu je matematika tacna.
    Sad pogledah da su prosle godine dobili 4 miliona. A cio budzet 8 miliona.
    Dajle 50% budzeta prestonice je donacija. Da ne recem kakva je to opstina onda. A da ih ima 14 000, vazi. To ko sad u Mojkovac dje se od dana raspisivanja do danas pravi red ko da se dzabe nesto dijeli da se prijavljuje prebivaliste. Po 50 do 60 ljudi dnevno se javlja u mojkovac. Do izbora bice da ih tamo zivi bar 35 000.
    Tako i Cetinje. Ko skakavci migriraju od opstine do opstine, pa se cudimo sto su se izbori organizovali svaka dva mjeseca na lokalnom nivou.
    Na Cetinju stalno ne znam zivi li ni 10k ljudi.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  2. #11502
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    "Za prijestonicu Cetinje se izdvaja jedan odsto projektovane vrijednosti tekućeg državnog budžeta za svaku fiskalnu godinu"

    Ja sam pošao od ovoga, a ti ako imaš komentar i hoćeš da objasniš izvoli. Može i bez vrijeđanja, ali i ne mora, meni vrijeđanje smeta samo od ljudi koje cijenim.

    Dakle jedan posto državnog budžeta ide Cetinju. Koliko je to para? I je li to normalna suma za 10k stanovnika?

    Za 10 hiljada sam bio još velikodušan, ako osam hiljada stvarno živi na Cetinju puna šaka brade.
    Nije tacno. Ne ide 1% drzavnog budzeta. Fino ti pise gore 1% tekuceg budzeta. Iako si rekao da ne znas o ekonomiji puno, ne smeta te da izvrnes pricu neistinama. Jedna od prvih lekcija za budzet CG:

    Budžet sadrži: tekući budžet, transakcije finansiranja, kapitalni budžet, budžete državnih fondova i rezerve (tekuća i stalna).

    Tekući budžet je plan namijenjen za finansiranje ili unapređenje redovne djelatnosti, kao i izdataka koji se ponavljaju i odnose na jednu fiskalnu godinu.

    Kapitalni budžet je plan koji se odnosi na period od godinu dana ili na period duži od godinu dana kojim se povećava vrijednost nefinansijske imovine, a obuhvata sticanje infrastrukture, građevinskih objekata, zemljišta i opreme od javnog, odnosno opšteg interesa (na državnom i lokalnom nivou).


    Sad uzmi i trazi na google ove stavke u budzetu Crne Gore i pomnozi sa 1% ono sto treba da se pomnozi.

    Ako si bas lijen, vec sam ti pojasnio i ostavio linkove na budzet Prijestonice 2020 i 2021. pa mozes pogledati koliko im je prebaceno direktno iz budzeta.

    Ne znam dje se i cime nadje uvrijedjen ali dobro.

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Iskreno, napisah ne znam koliko mu je matematika tacna.
    Sad pogledah da su prosle godine dobili 4 miliona. A cio budzet 8 miliona.
    Dajle 50% budzeta prestonice je donacija. Da ne recem kakva je to opstina onda. A da ih ima 14 000, vazi. To ko sad u Mojkovac dje se od dana raspisivanja do danas pravi red ko da se dzabe nesto dijeli da se prijavljuje prebivaliste. Po 50 do 60 ljudi dnevno se javlja u mojkovac. Do izbora bice da ih tamo zivi bar 35 000.
    Tako i Cetinje. Ko skakavci migriraju od opstine do opstine, pa se cudimo sto su se izbori organizovali svaka dva mjeseca na lokalnom nivou.
    Na Cetinju stalno ne znam zivi li ni 10k ljudi.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Popis kaze da ih ima 14.000. Ako ti imas neke vjerodostojnije podatke, trk u Monstat pa ih edukuj i reci im da isprave. Cetinje ima dosta sela, i stanovnika tamo. Dnevne migracije jesu velike.

    Nisam pricao kakav je zakon, i kakav je budzet Prijestonice, samo potenciram tacne podatke. A 20 miliona prijestonici nije tacan podatak.

    Kad bih htio da pricam o Prijestonici, napisao bih i ovdje kao i na temu o izborima, da je dovoljno vidjet da DPS 4 godine nije bio u stanju da asfaltira jednu ulicu tj zaobilaznicu. Ne mora se ici dalje unazad. Sa onolikim kulturnim i istorijskim nasljedjem u nekoj sredjenoj drzavi bi bili Opstina sa najvise prihoda po glavi stanovnika ali ne i u CG.

    A ovdje samo potenciram tacne podatke nista vise.
    Last edited by hercules; 16-11-21 at 19:03.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. The Following 3 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  4. #11503
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Ne sporim ja zakon, zato sam i napisao ne znam tacnu matematiku.
    Za 14k i popis, nebih bas ulazio u to koliko su ti podaci tacni, s obzirom da su prijavljivali ljude koji godinama ne zive tamo. Pa je potpisivao otac, majka, brat, sestra, a on cetinje zadnji put vidio prije 2 godine. Ali nema veze.
    I rozaje ima zvanicno 20% vise glasaca nego stanovnika na popisu, pa je i to nedje upisano kao tacna informacija.
    Slozucu se kako se upravlja grafom, ali na zalost ce se takvo upravljanje ocigledno nastaviti

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  5. #11504
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Cus da spor-imo cinjenice na forumu... Otkud..
    Sad ce vama kimmi, skoj, wulfi i ko sve ne uvesti "klonove" Braticke, pa cete svi u zecju rupu koliko vidim...
    Sa korektnim i kulturnim Crnogorkama ionako ne mozete diskutovati ljudski ili bar dzentlmenski.. E sa Bratickom i slicnim cete zenski... kulturno.
    Karma...

    Hvala Lepo

  6. #11505
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    /edit.. greska.. kulturno - ponizno..
    Nema cile-mile... jos kad vam fino kaze "da odgovorite na dvaaaa upitnika, ponavljam na dvaaAa upitnika", i to sa onakvim "prezrenjem".. wow..

    Hvala Lepo

  7. #11506
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default



    To to.. Vidi se da nije vaspitavana u CG..
    Izgleda da vam je nasla mjeru.. U CG prevodu "cut-mrsh- kush"..
    Sve po zasluzi, za sprdnju.
    Ko ne postuje svoje, bice manji od makovog zrna pred tudjima.. ups svojima.
    E stvarno ne znam zasto vas zenski svijet iz CG treba uopste tretirati ljudski i fer...
    Spijuniranje, cinkarenje, snishodljivost, ulagivanje, idolopoklonstvo, nepostovanje svog naroda, partiopoklonstvo.. E neka..
    za-inat.. (naucili?)



    Hvala Lepo

  8. #11507
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Nije tacno. Ne ide 1% drzavnog budzeta. Fino ti pise gore 1% tekuceg budzeta. Iako si rekao da ne znas o ekonomiji puno, ne smeta te da izvrnes pricu neistinama. Jedna od prvih lekcija za budzet CG:

    ...

    Sad uzmi i trazi na google ove stavke u budzetu Crne Gore i pomnozi sa 1% ono sto treba da se pomnozi.

    Ako si bas lijen, vec sam ti pojasnio i ostavio linkove na budzet Prijestonice 2020 i 2021. pa mozes pogledati koliko im je prebaceno direktno iz budzeta.

    Ne znam dje se i cime nadje uvrijedjen ali dobro.
    ...
    Hvala za informacije.

    Kao što već rekoh, nisam se našao uvrijeđen. Mišljenje ljudi koje ne cijenim ne znači mi ništa.

  9. #11508
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,146
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Toliko o tome, javio se vjerovatno big bruder iz EU.

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...ovca-u-budzetu

    Svaki dan miču iz procedure nešto što su bog sami zna koliko dugo, preskupo i preozbiljno sastavljali. Počelo je da prelazi granice grotesknog, i ubrzano napreduje u tragediju. Pričamo o ljudima koji nam đeci budućnost kroje.
    Ali forum i dalje ni slova o tome. Ipak su Borisa Raonića prstom izgurali.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  10. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  11. #11509
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Hvala za informacije.

    Kao što već rekoh, nisam se našao uvrijeđen. Mišljenje ljudi koje ne cijenim ne znači mi ništa.
    S obzirom da tebi vrijeđanje smeta samo od ljudi koje cijenis , kako napisa gore, a nisi se nasao uvrijedjen, onda smo lagani.

    A nema na cemu za informacije. I drugi put mogu pojasniti nije mi problem da pisem istinu
    Last edited by hercules; 16-11-21 at 20:08.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  12. #11510
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default



    wow...

    Hvala Lepo

  13. #11511
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Advanced DPS matematika

    https://twitter.com/MartaScepanovic/...5ywAXFTfg&s=09



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  14. #11512
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Da da... samo dodaju zakoni, amandmani, zakoni, amandmani...
    Niko od politicara ili partija da kaze da ce ukinuti sve represivne zakone.. Jok...
    izvor profita se ne ukida...a profit je legitimni oder gradjana..

    Hvala Lepo

  15. #11513
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Sledeci biser: ko prizna krivicno djelo, pola mu se prasta.

    Kakav ocajan pokusaj populizma.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  16. #11514
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    S obzirom da tebi vrijeđanje smeta samo od ljudi koje cijenis , kako napisa gore, a nisi se nasao uvrijedjen, onda smo lagani.

    A nema na cemu za informacije. I drugi put mogu pojasniti nije mi problem da pisem istinu
    Ako ti nije problem trebao bi to češće da radiš. Ne brini, brzo stekneš naviku

  17. #11515
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Za politicke astrologe... 19. nov. ce se desiti najduza lunarna eklipsa u preko 580 godina.. U jutarnjim casovima u petak, 97% mjeseca ce biti u zemljinoj sjenci (ravnozemljasi prevode to drugacije).. trajace nekoliko sati, jer je 2018. trajala nesto manje od 2 sata...


    Hvala Lepo

  18. #11516
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,865
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Za politicke astrologe... 19. nov. ce se desiti najduza lunarna eklipsa u preko 580 godina.. U jutarnjim casovima u petak, 97% mjeseca ce biti u zemljinoj sjenci (ravnozemljasi prevode to drugacije).. trajace nekoliko sati, jer je 2018. trajala nesto manje od 2 sata...


    Hvala Lepo
    Inače po našem vremenu počinje u 08:18:42, maksimum će biti u 10:02:55, ali neće biti vidljivo iz CG... ako neko to hoće da isprati biće na YT live
    Love, peace and respect.

  19. #11517
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Sledeci biser: ko prizna krivicno djelo, pola mu se prasta.

    Kakav ocajan pokusaj populizma.
    Nisi skontao da je po Marti 2/3 od 100€ u stvari 75€

    Interesantno joj je i kasnije obrazloženje predloga, kaže poskupljelo ulje....

    Dakle DPS traži radi balansa zbog poskupljenja ulja da se smanji kazna za brzu vožnju ako se plati odmah.

    Mora da su saobraćajci počeli da im pišu kazne za prekoračenje, a nisu plaćali tri decenije, pa sad vele daj makar da smanjimo malo.

    Ovi u DPS su prsli potpuno.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. #11518
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    danima udaraju na poskupljenje i sirotinju. inace, na planeti je samo cg digla cijene.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  21. #11519
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    danima udaraju na poskupljenje i sirotinju. inace, na planeti je samo cg digla cijene.
    Udaraju na poskupljenja i kako se teško živi, ni da je neko drugi kriv za stanje u privredi sem onih koji su ovom državom vladali, ni manje ni više nego TRI DECENIJE.

    Poređenja radi Tito je vladao samo pet godina duže, od kraja rata 45. do smrti 80., a naslijedio je ratom razorenu zemlju, koja je i prije toga bila daleko od nekog pristojnog stanja.

    I sad ti isti, kojima su usta puna antifašizma, a koji su puni firmi na tuđa imena, koji su došli u džemperima na vlast u državi sa privredom i industrijom koju su pokrali, rasprodali, uništili i pride nas zadužili do guše, udaraju nekoga na priču o sirotinji.

    Pri tom svo vrijeme nam se obraćaju iz skupih odijela, sa bijesnim satovima i autima.

    Jedini menadžment u ekonomiji, dok su bili na vlasti, im se svodio na to da se još napune, da nas usput dodatno zaduže, prodaju imovinu, dok su krize prevazilazili sa digni PDV i euro po euro strategijama.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  22. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  23. #11520
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Isto rade što i sadašnja vlast.
    Ja od Abazovića čekam da gubitke u mreži izbriše sa računa za el.energiju.Od DF-a 200 eura
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  24. #11521
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,046
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Udaraju na poskupljenja i kako se teško živi, ni da je neko drugi kriv za stanje u privredi sem onih koji su ovom državom vladali, ni manje ni više nego TRI DECENIJE.

    Poređenja radi Tito je vladao samo pet godina duže, od kraja rata 45. do smrti 80., a naslijedio je ratom razorenu zemlju, koja je i prije toga bila daleko od nekog pristojnog stanja.

    I sad ti isti, kojima su usta puna antifašizma, a koji su puni firmi na tuđa imena, koji su došli u džemperima na vlast u državi sa privredom i industrijom koju su pokrali, rasprodali, uništili i pride nas zadužili do guše, udaraju nekoga na priču o sirotinji.

    Pri tom svo vrijeme nam se obraćaju iz skupih odijela, sa bijesnim satovima i autima.

    Jedini menadžment u ekonomiji, dok su bili na vlasti, im se svodio na to da se još napune, da nas usput dodatno zaduže, prodaju imovinu, dok su krize prevazilazili sa digni PDV i euro po euro strategijama.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    i na kraju sta? saldo je nula.
    kao onl kad se pojavi nova rijec pa je odjednom svi uzmu, e lancano sad ulje skuplje za %, i to jos napominju oni koji sporet upalili nisu, a kamoli sipali ulje. mislim, kapiram ih, ne moze vise kao prije, a ovaj narod je tezak za promjene, tesko se navici da moras izvadit novcanik i platit.

    ajde tu neki janko iz brskuta, ali pisu svjetski mediji o lopovluku, zamislite, poceli su i oni da spinuju hahahaha
    nothing comes from violence and nothing ever could

  25. #11522
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    863
    Thanked in
    572 Posts

    Default

    Digitalni nomadi neće plaćati porez na dohodak
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...rez-na-dohodak

    Meanwhile... Pomorci gledaju kako da postanu digitalni nomadi jer ce mozda, po prvi put, morati poceti da placaju porez u CG.

  26. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  27. #11523
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    hehehehehehe
    Pa vidite kako sopstveni narod smatraju ovcama
    Zato nece da ukidaju represivne zakone dranja CG stanovnistva...
    Cus opravdanje :
    RADNA GRUPA SAOPŠTILA DA NOMADI POTROŠE VIŠE OD TREĆINE ZARADE U DESTINACIJI U KOJOJ BORAVE
    A CG narod ostavi svai svoj cent u CG i nista.. treba ih drat i dalje
    Oni stvarno misle da je kompletan narod njihovo stado ovaca, pa im kao uvijek sve prolazi.



    Bezobrazluk bez premca.


    Hvala

  28. #11524
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Zasto CG narod mora da placa PDV koji je na foru "privremeno" i pod minimalnom prvobitnom cakom prosao kroz njihovom odlukom Zakonom (niko nije pitao narod), da bi sad to shvatali kao normalom i "svetim pismom" CG "ekonomije"?
    Zasto CG narod mora da bude oporezovan za sve i svasta sto toj maloj grupi poslusnika svih svjetskih sila padne na pamet?
    Zasto uvijek ima privilegovanih po izboru te male grupice sto se dokopa vlasti?
    Zasto @beatnological odmah konta kako da kedan dio "ovaca" mora da trazi foru kako da budu i oni privilegovani da izbjegnu kaznu ostalih "ovaca"?
    Nikako da se "stado" alaverti...
    Kako vam ono otvoreno rekose bez trunke stida imunitet "KRDA"... I biser, obican narod posle razumnog soka, nerazumno prihvatise da ih tetiraju kao "krdo"...Sprdacina u C molu.

    AaAaAaA...

    Hvala Lepo

  29. #11525
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,865
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Zastavu Kraljevine Crne Gore poredis sa nacistickom, zaista nemam rijeci.
    Kazes ti negiraju CG, ja nikoga ne zna da negira CG i ako ima ti su u ogromnoj manjini.
    Ocito vama smeta svako ko izlazi iz vaseg DPS kalupa, i svima je zabranjeno da vole ovu drzavu osim vama. Da je srece nikakve zastave nikome ne bi smetale.
    Ništa nije slučajno...

    Radunović nastavio sa uvredama: "Lavice" uporedio sa sportistima u nacističkoj Njemačkoj

    https://www.pobjeda.me/clanak/raduno...ckoj-njemackoj

    Kako je nekome uopšte palo na pamet da glasa ove sluge druge države i neprijatelje Crne Gore. ..
    Počela kampanja, moraju se skupljat glasovi ovih što na foru navijaju za CG, a mole Boga da izgube.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Love, peace and respect.

Page 461 of 543 FirstFirst ... 361411451457458459460461462463464465471511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •