Page 371 of 543 FirstFirst ... 271321361367368369370371372373374375381421471 ... LastLast
Results 9,251 to 9,275 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #9251
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,853
    Thanks Thanks Given 
    836
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Kakvo crno pomirenje, još nam Zdravica kaže istinsko... Lažno napravljena ugroženost Srba i lažna zavađenost. Što bi pojedini rekli vještačka slika i atmosfera.
    Stvarno je postalo dosadno.
    Love, peace and respect.

  2. #9252
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Crkva kao i svaka organizacija ili zajednica u svom sastavu ima svoje dobre i lose clanove. Kad spominjete rat, predlazem da poslusate govor Patrijarha Pavla u Bosni.
    Pa se osvrnite na Amfilohija koji je u vise navrata ovdje zaustavio gradjanski rat.

    To je nasa novija istorija. I onda poistovjetite Crkvu i Mila. I birate kao..ko je manje zlo? To je klasicna zamjena teza.


    Dok Djukanovic uz par svojih ljudi je svjesno probao da nas gurne u rat. Cak mi je suludo da nabrajam sta je sve Djukanovic napravio i dokle nas je doveo.

    Ja istinski vjerujem da Djukanovica moze da podrzava samo onaj koji je ucijenjen, duzan, ima licni interes ili je izrazito glup.

    Ima partija koje su dobre. Demokrate koliko god bile prozivane za sklanjanje iz nekih tema..su u pravu za to. Zasto bi davali na znacaju onome sto nas dijeli?
    Pa i ta URA da umiju iskontrolisat svoj komunisticki krak partije..je potpuno na mjestu.

    Nevjerovatno mi je da neko staje na stranu Djukanovica po bilo kojem osnovu. No njemu ce istorija suditi..

  3. #9253
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Vucicevi agitpropovi prave tolike zaokrete da se sve vrti. Nije ni cudo sto im je nepoznato koliko je to stepeni ali kad pocnu da djeluju g sile pritiskaju se pluca, ostaje se bez vazduha, grce misici a krv napusta mozak a to sve skupa utice na rezonovanje i smislenost

  4. #9254
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Kakvo crno pomirenje, još nam Zdravica kaže istinsko... Lažno napravljena ugroženost Srba i lažna zavađenost. Što bi pojedini rekli vještačka slika i atmosfera.
    Stvarno je postalo dosadno.
    Pomirenje nije nikada ni bilo u njihovoj agendi. Samo laz i prevara. To je i onom najlakovjernijem danas jasno. Obicni adjutanti Vuciceve doktrine.

  5. #9255
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,853
    Thanks Thanks Given 
    836
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Pomirenje nije nikada ni bilo u njihovoj agendi. Samo laz i prevara. To je i onom najlakovjernijem danas jasno. Obicni adjutanti Vuciceve doktrine.
    Nijedan zakon, ni tužilaštvo... Misija je "srpski svet" i rad u interesu SPC. Mislim na Dritana. Kad završi šta je(su) naumio(li) pada Vlada... ili kad ga Uraši oćeraju što se kaže u 3 lijepe. A sve ih je više, progledavaju. Posebno nakon CT gdje su im skoro svi glasači ili baš ogromna većina bili na protestima. I on njih naziva da brane banane, kokain i šta već. Ogroman pad podrške.
    Kulminacija mislim da je blizu ili ovo sad oko MUPa, ili popis (makli su član iz 2011. godine, a vezan je za dijasporu) ili temeljni. Uglavno mislim da vrhunac dolazi.
    Ali ovaj će da se bori jer to mora da ostvari, a pošto je politički hazarder i dofatio se funkcija i fotelja, boriće se do kraja... ali mislim da je, što se kaže odsvirao svoje, pa iako je ostatak ekipe iz Ure tek došao do fotelja ti ljudi su glasali iz nekih uvjerenja i očekivanja i mislim da će mu presudit na kraju.

    Studio
    Love, peace and respect.

  6. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  7. #9256
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,732
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Aj momci ne smarajte više sa Urom i Dritanom,godinu dana istu priču pričate,bas ste predosadni postali,čitat vas više ne mogu,a ne želim da vas stavljam na ignorE.

    Koja je muka na vas braco mila?jel realno koliko ste pojahali na tu partiju,lično me zabolje kurrac iako sam glasao tu koaliciju,ali ne vidim da rade protiv interesa ove drzave,osim ako je problem sto im je cilj da očuvaju vlast zajedno sa ostalima.

    Razumio ja zašto bas Ura,ali pomirite se s tim da ovaj put nema darka pajovica ni draga djurovica da spasava,sačekajte iduce izbore pa da vidimo to propadanje Ure čuveno,dotad sjašite kumim vas Bogom...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. The Following 9 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  9. #9257
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,853
    Thanks Thanks Given 
    836
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Aj momci ne smarajte više sa Urom i Dritanom,godinu dana istu priču pričate,bas ste predosadni postali,čitat vas više ne mogu,a ne želim da vas stavljam na ignorE.

    Koja je muka na vas braco mila?jel realno koliko ste pojahali na tu partiju,lično me zabolje kurrac iako sam glasao tu koaliciju,ali ne vidim da rade protiv interesa ove drzave,osim ako je problem sto im je cilj da očuvaju vlast zajedno sa ostalima.

    Razumio ja zašto bas Ura,ali pomirite se s tim da ovaj put nema darka pajovica ni draga djurovica da spasava,sačekajte iduce izbore pa da vidimo to propadanje Ure čuveno,dotad sjašite kumim vas Bogom...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Prvi red što si napisao, slažem se i u tome je poenta. Oni su predosadili kao što rekoh sa crkvom, Srbovanjem itd.

    Drugi red što si napisao i tu se slažem, URU jaše ko stigne ali sve to zbog Dritana.

    Treći red, evo mi čekamo, ali nemoj nam molim te zabranjivat i određivat ti šta ćemo da pišemo. Eto imaš tu opciju ignore, ali to je samo za one koji nemaju duše i hrabrosti da pročitaju suprotno mišljenje. Opcija za kukavice.
    Love, peace and respect.

  10. #9258
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,732
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Nemam nikoga na ignore,za sve ove godine koje sam na forumu sam samo jednu osobu imao i makao sam je s ignore-A.

    Imam ja duše i hrabrosti da čitam razna mišljenja,i tvoje i onoga ko je sušta suprotnost od tebe.

    Ja razumijem da ste vi mislili da će ura biti pozitivna cg br2,ali srećom nije tako.

    Ura je procrnogorska,patriotska stranka,ne kao dps i sateliti banda lopovska koja zarad svojih interesa oce narod da zakrvi i da vlada na njihovim podjelama,kurrac njih boli i za crnu goru i cpc i za ostalo.

    Ništa ti nisi veći crnogorski patriota od mene,ja sam i sam za EU,NATO,crnogorsku naciju,jezik i podržavam ljude koji žele crnogorsku pravoslavnu crkvu i povratak cg manastira i crkava pravoslavnom narodu crne gore,ali naravno na miran način i kad prodje vremena za to,opet kažem ovo dok je miraš “na čelu” je sprdnja sa nekad autokefalnom crkvom.

    Protiv sam “srpskog svijeta”,šovinizma bilo čijeg,ali zelim ista prava za sve nas u cg,zelim sve najbolje ovom narodu i drzavi,da se radi odgovorno i posteno,a ne kao ovi tvoji do skoro.

    Šta kažeš za Ranka sto treba da vrace pare od penzije posto si ti sdpovac,jel to patriotizam?

    Nisi samo ti i momci s foruma,nego vidim i svi milovi mediji udaraju po Uri najviše,skalajte malo.evo još malo će izbori u nekoliko opstina,biće i predsjednicki pa ćemo vidjet,strpljenja samo...

    Ono sto morate shvatit je da vi s ovim ne postižete ništa(dobro za crnu goru),pomirite se s tim da ništa više neće biti isto,nema povratka mila na vlast,to je prošlost.

    Vrijeme je za novu crnu goru,bez ovih vjestacki nametnutih podjela,bez guranja u prvi plan ekstremista sa obje strane,oćemo normalno da živimo,meni je lično ova zadnja godina pun kurrac politike i vaše kuknjave,mada razumijem,gube se pozicije,privilegije...Al samo da smo zdravo,biće dobro AkoBogda


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  12. #9259
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Neka odgovara pred zakonom ako je pocinio kazneno djelo. Evo odgovorih ti.

    Aj sad ti meni....mogu li ovi i ovakvi gore biti pomiritelji Srba I Crnogoraca?
    Ako su počinili neko krivično djelo neka odgovaraju.

  13. #9260
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Nemam nikoga na ignore,za sve ove godine koje sam na forumu sam samo jednu osobu imao i makao sam je s ignore-A.

    Imam ja duše i hrabrosti da čitam razna mišljenja,i tvoje i onoga ko je sušta suprotnost od tebe.

    Ja razumijem da ste vi mislili da će ura biti pozitivna cg br2,ali srećom nije tako.

    Ura je procrnogorska,patriotska stranka,ne kao dps i sateliti banda lopovska koja zarad svojih interesa oce narod da zakrvi i da vlada na njihovim podjelama,kurrac njih boli i za crnu goru i cpc i za ostalo.

    Ništa ti nisi veći crnogorski patriota od mene,ja sam i sam za EU,NATO,crnogorsku naciju,jezik i podržavam ljude koji žele crnogorsku pravoslavnu crkvu i povratak cg manastira i crkava pravoslavnom narodu crne gore,ali naravno na miran način i kad prodje vremena za to,opet kažem ovo dok je miraš “na čelu” je sprdnja sa nekad autokefalnom crkvom.

    Protiv sam “srpskog svijeta”,šovinizma bilo čijeg,ali zelim ista prava za sve nas u cg,zelim sve najbolje ovom narodu i drzavi,da se radi odgovorno i posteno,a ne kao ovi tvoji do skoro.

    Šta kažeš za Ranka sto treba da vrace pare od penzije posto si ti sdpovac,jel to patriotizam?

    Nisi samo ti i momci s foruma,nego vidim i svi milovi mediji udaraju po Uri najviše,skalajte malo.evo još malo će izbori u nekoliko opstina,biće i predsjednicki pa ćemo vidjet,strpljenja samo...

    Ono sto morate shvatit je da vi s ovim ne postižete ništa(dobro za crnu goru),pomirite se s tim da ništa više neće biti isto,nema povratka mila na vlast,to je prošlost.

    Vrijeme je za novu crnu goru,bez ovih vjestacki nametnutih podjela,bez guranja u prvi plan ekstremista sa obje strane,oćemo normalno da živimo,meni je lično ova zadnja godina pun kurrac politike i vaše kuknjave,mada razumijem,gube se pozicije,privilegije...Al samo da smo zdravo,biće dobro AkoBogda


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Slažem se skoro sve sa ovom što si napisao, sem ovo oko crkve.

    U principu 90% ljudi koje glasa GP URA, a koje poznajem i čije stavove znam, uključujući i mene, puca ona rabota i za SPC i za CPC.

    Crkva treba da se vrati u okvire kakve ima u normalnim državama, a ne da se petlja u sve pore društva, niti da imamo premijera što se petlja u izbor mitropolita. Suludo.

    Pitanje slobode vjeroispovjesti je pitanje ljudskih prava, ništa manje ili više, isto kao i pravo na slobodno glasanje.

    Pitanje crkve i nametanje pitanja crkve u 21.vijeku je čisto zatupljivanje i debilizam.

    Toliko prečih tema imamo od crkve, ali ne opet je tu ispred svih nas. I što je najjače crkvu guraju u prvi plan skoro svi: DPS sa privjescima, Krivi, DF, evo sad i Demokrate. Stvarno se pitam da li su ti ljudi normalni.

    Ali malo je pitanje crkve, nego sad oće i popis, da se još malo poperčinjamo.

    P - O - P - I - S

    Kako čudno piše Zakon o porijeklu imovine



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  15. #9261
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Zar vas iznenadjuje prica DPS za URU, kao i papagajsko ponavljanje megafona sa foruma.
    Cilj je ubiti bilo kakvu klicu nekakve gradjanske partije u CG koju moze da glasa i onaj sto je srbin i onaj sto je crnogorac i albanac ili bosnjak.
    Bilo kakva pojava tog tipa pokrece pricu o ekonomiji ili zakonima.
    Pa evo danas izadje tekst o tome da je pola budvanskog primorija DPS clanstvo prepisivalo na sebe, DPS opstina glasala za to, nekih 20 ili 22 osobe. I DPS vlada aminovala kroz ministarstvo ili morsko dobro....
    Prepisivali na sebe i zaradjivali milione....a ovdje mi pricaju o crkvi i okupaciji....
    Sto ne odete do Lazovica da ga pitate kako okupira plaze i zemlju ispod, pa sad placate da pridjete...


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  17. #9262
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,853
    Thanks Thanks Given 
    836
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Za skoro sve se slažem ili uglavnom.


    Ono što ja ne razumijem je kako to da si TI - sve to gore što si napisao, a ne smeta ti porast broj nezapošljenih, rast cijena namirnica itd. (okay realan sam, bilo je ovoga i prije) onda konstantna diskriminacija i negiranje Crnogoraca i države, identiteta od strane urinih partnera, a na šta ura pristaje, ćuti, ignoriše. Pa onda i za svoje glasače na CT kažu da su mafijaši jer brane svoja uvjerenja i identitet. Kad čitavih godinu dana rada Vlade prođe oko crkve, pa ja bukvalno glavom od zid udaram, ja nemam ništa drugo da pišem i da pročitam osim crkva, SPC, Porfirije, Joanikije, Metodije, Amfilohije... Evo opet ide sad popis, Srbovanje, temeljni ugovor... Sprdnja. Ja nemam čemu da se obradujem kad je u pitanju država i njen boljitak, osim povremeno kad naleti koja mrvica.
    Pa daj molim te, je li to onda do mene, običnog građanina ? Jesam li ja na vlasti ili URA i Dritan i ostala kompanija? Je li on u vlasti sa DFovcima, koji ništa crnogorsko ne poštuju, a neko će se naći pametan i reći će da poštuju, a ja ću mu reći da poštuju isto kao što DF poštuje da je u Srebrenici bio genocid i odmah lock.
    Isti ti ljudi koji su palili CG i NATO zastave. Nakon popisa, ako ostvare to što su umislili, ne pitate te starost gdje ti je bila mladost tj. u ovom slučaju ne pita te (lažov) okupator đe ti je bio mozak da razmišljaš kad te prefarbamo.

    Nebitno, ja bih bio srećan, da imamo sada priče o raznim zakonima i dešavanjima koja su od suštinske i životne koristi za državu i građane, a ne da slušam godinu dana jedno te isto oko crkve. (maltretiranje mozga i života)

    Crkva služi da odeš tamo i da se pomoliš, a ne da mi služi kao neki rijaliti šouv.
    Love, peace and respect.

  18. #9263
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    I posto nema edita
    Opsta pljacka novca od poreza se uvijek pravdala sa
    "ne vidi samo onaj ko neće i ko hoće da skuplja sitne politikantske poene”.
    Citat direktora srednje trgovinske skole koja je imala budzet od 2,5 miliona i opet ostala duzna za poreze.
    I moja omiljena" ako su sta uradili, neka odgovaraju pred sudom" a sef suda Vesna Medenica koja mirno spava, a ucestvovala u skrivanju ubica novinara....


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  19. #9264
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Kad ce kapela na Lovćen zna li se??
    Ako helikopterom na Jezerski vrh spušte neku čatrlju kao onu na Rumiju, navrh 15 minuta će biti na Međuvršje!

  20. The Following User Says Thank You to jablanfilip For This Useful Post:

    BAR

  21. #9265
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,732
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    @mneOnly,dps i ovi oko njega su predugo vladali da bi se stanje popravilo znacajno za jednu godinu,ostavili su pustoš za sobom.

    Pa samo kad mi na um pa’ne posrana Verica maraš sa mjesečnom platom od 15 hiljada eura,dok oni jadnici cijeli dan na sunce ne mogu 20 eura zaradit,dje je tu pravda.

    Naravno,mnogo tu ima drugih stvari,mora da se prizna da su svašta radili i to je srecom prekinuto jer da je nastavljeno još koju godinu odosmo mi u bankrot.

    To je ono sto mene interesuje,neću više da pričam o crkvama i zastavama,jeziku,pun mi je kurrac više tih tema kao i sramotnoj manipulaciji srebrenice i njenih žrtava,dosta s tim više.

    To sto stalno čitamo takve teme je zbog onih kojima to odgovara i koji su plaćeni za takve vijesti.
    imas cdm,aktuelno,analitika...vs in4s,borba i ostalih. Sve bi ja to pogasio da mi može bit,mada i u regionu ima takvih koliko oćeš,ne možemo pobjeci od toga.

    U svakom slucaju,mi moramo zajedno da radimo za bolju budućnost,kasnimo za evropom i svijetom,možemo da živimo mnogo bolje,pa bi onda i prestali baljezgat o ovim temama,ali dolazi i to vrijeme polako,shvatio je ovaj narod ponešto,a i tek će


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  23. #9266
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Za skoro sve se slažem ili uglavnom.


    Ono što ja ne razumijem je kako to da si TI - sve to gore što si napisao, a ne smeta ti porast broj nezapošljenih, rast cijena namirnica itd. (okay realan sam, bilo je ovoga i prije) onda konstantna diskriminacija i negiranje Crnogoraca i države, identiteta od strane urinih partnera, a na šta ura pristaje, ćuti, ignoriše. Pa onda i za svoje glasače na CT kažu da su mafijaši jer brane svoja uvjerenja i identitet. Kad čitavih godinu dana rada Vlade prođe oko crkve, pa ja bukvalno glavom od zid udaram, ja nemam ništa drugo da pišem i da pročitam osim crkva, SPC, Porfirije, Joanikije, Metodije, Amfilohije... Evo opet ide sad popis, Srbovanje, temeljni ugovor... Sprdnja. Ja nemam čemu da se obradujem kad je u pitanju država i njen boljitak, osim povremeno kad naleti koja mrvica.
    Pa daj molim te, je li to onda do mene, običnog građanina ? Jesam li ja na vlasti ili URA i Dritan i ostala kompanija? Je li on u vlasti sa DFovcima, koji ništa crnogorsko ne poštuju, a neko će se naći pametan i reći će da poštuju, a ja ću mu reći da poštuju isto kao što DF poštuje da je u Srebrenici bio genocid i odmah lock.
    Isti ti ljudi koji su palili CG i NATO zastave. Nakon popisa, ako ostvare to što su umislili, ne pitate te starost gdje ti je bila mladost tj. u ovom slučaju ne pita te (lažov) okupator đe ti je bio mozak da razmišljaš kad te prefarbamo.

    Nebitno, ja bih bio srećan, da imamo sada priče o raznim zakonima i dešavanjima koja su od suštinske i životne koristi za državu i građane, a ne da slušam godinu dana jedno te isto oko crkve. (maltretiranje mozga i života)

    Crkva služi da odeš tamo i da se pomoliš, a ne da mi služi kao neki rijaliti šouv.
    Živo me zanima ako budu brzo izbori i URA kaže ni DPS ni DF, ni mafija ni srpski svet, pravac EU.

    Koje ćeš ti opravdanje da nađeš da opet glasaš za DPS i privjeske, stranke koje je Zapad otpisao kao faktor nestabilnosti. Šta nam takve stranke dobra mogu donijet?

    Aj al ako možeš odgovorit zdravorazumski, bez doskočica sa twitera.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  24. #9267
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Živo me zanima ako budu brzo izbori i URA kaže ni DPS ni DF, ni mafija ni srpski svet, pravac EU.

    Koje ćeš ti opravdanje da nađeš da opet glasaš za DPS i privjeske, stranke koje je Zapad otpisao kao faktor nestabilnosti. Šta nam takve stranke dobra mogu donijet?

    Aj al ako možeš odgovorit zdravorazumski, bez doskočica sa twitera.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Znam da nije pitanje meni postavljeno, ali ću ja isto odgovoriti na njega - glasaću za 21. maj, URA ne dolazi u obzir. Lijepo su uštopovali DF, lijepo su pokazali koliko poštuju antifašističku, sekularnu i nezavisnu Crnu Goru. Jedno su isprazna saopštenja, drugo su djela. Rađe bih ruku okinuo nego zaokružio Uru na glasačkom listiću. Eto toliko.

  25. #9268
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,783
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    999
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Neces moci 21 maj glasati jer se oni na izbore nece pojaviti sami sem zajedno sa DPSom.
    Meni ae sve više sviđa koalicija na vlasti jer imamo ih raznih i niko nikom ne vjeruje svako zazire od svakog pa se teško krade a to mene kao građanina najviše zanima.

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  26. The Following 2 Users Say Thank You to kurogane For This Useful Post:


  27. #9269
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,584
    Thanks Thanks Given 
    7,514
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Aj momci ne smarajte više sa Urom i Dritanom,godinu dana istu priču pričate,bas ste predosadni postali,čitat vas više ne mogu,a ne želim da vas stavljam na ignorE.

    Koja je muka na vas braco mila?jel realno koliko ste pojahali na tu partiju,lično me zabolje kurrac iako sam glasao tu koaliciju,ali ne vidim da rade protiv interesa ove drzave,osim ako je problem sto im je cilj da očuvaju vlast zajedno sa ostalima.

    Razumio ja zašto bas Ura,ali pomirite se s tim da ovaj put nema darka pajovica ni draga djurovica da spasava,sačekajte iduce izbore pa da vidimo to propadanje Ure čuveno,dotad sjašite kumim vas Bogom...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A eo pojedini godinu dana drve priču, ni makac više, članstvo neće dati dodatno ni milimetra i sl...

    Na kraju će biti da su od 2-3k ljudi na Ct, izašli svih hiljadu Urinih glasača...

    "Samo" da zadrže jedinstvo, da se odupru mafiji, kriminalcima, i da ne potpadnu pod propagandu njihovih tabloida, i ne sumnjam da će porasti... Dovoljno su pametni da izvuku prave lekcije iz vatrenog krštenja...
    #fakenews

  28. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  29. #9270
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Neka. Taman mozemo i o njima, jer se nekako uporno provlace kao gradjanska nekakva inicijativa.
    Zeko je dugo godina pomagao da se kreira ovaj sistem kroz policijsku torturu. Od 2008 je na ovaj ili onaj nacin blokirao gradjane da dodju do neke pravde, i kao takav pomogao Veljovicu da imamo ovakvu policiju kakvu imamo.
    Od svega toga je vlasnik 3 stana i novog VW aertona.
    Ispada da je bolje raditi za drzavu nego u privatnom sektoru.
    Ljubomir Filipovic. Bio clan SDP. Bio predsjednik Savjeta za obnovu kulturnih dobara i predsjednika Komisije za dodjelu bespovratnih sredstava za projekte značajne za razvoj ruralnog turizma.
    I za jedno i za drugo se povezuje nenamjensko trosenje para iz budzeta.
    Napustio stranku kada je izguran sa obecanog mjesta predsjednika Morskog dobra.
    Jedan od osnivaca Atlanskog saveza koji je promovisao NATO. Niko ne zna koliko je drzava ulozila u onu nevidljivu kampanju.
    Formirao DFC koji je sluzio da se pomogne kreiranju javnog mjenja po vidjenju DPS.
    Neslavno proslo, napustio/istjeran iz oba.


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  30. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  31. #9271
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,749
    Thanks Thanks Given 
    2,118
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    http://www.rtcg.me/vijesti/hronika/3...belvederu.html

    Snimak pucnjave na Belvederu
    Radio i Televizija Crne Gore (RTCG) ekskluzivno objavljuje audio snimak na kojem se čuje komunikacija šefa Centra bezbjednosti Podgorica, Gorana Jokića, koji preko radio veze upozorava pripadnike policije da se čuju rafali na barikadi na Belvederu, tokom protesta na Cetinju 5. septembra, i govori im da pristupe proceduri zaštite u situacijama kada se na njih otvara vatra. Do ekskluzivnog snimka, RTCG je došla tragom informacije da je na Belvederu došlo do upotrebe vatrenog oružja od strane građana koji su se protivili ustoličenju mitropolita Joanikija u Cetinjskom manastiru.

    Slijedi ekskluzivni audio snimak, na kojem se čuje da je na Belvederu došlo do upotrebe vatrenog oružja:

    Na snimku se čuju pucnji iz vatrenog oružja i pirotehnike.

    Jokić je rukovodio akcijom deblokade na Belvederu.

    Ovaj snimak u posjedu je Uprave policije i biće predmet istrage.

    Belveder, 5. septembar, oko 8:30 sati (Foto: RTCG) Belveder, 5. septembar, oko 8:30 sati (Foto: RTCG)
    RTCG saznaje da policija radi na identifikaciji osoba koje su pucale tokom policijske akcije 5. septembra.

    Dio građana, koji se protivio ustoličenju Joanikija u Cetinjskom manastiru, je 4. septembra formirao barikadu na Belvederu, na putu Podgorica-Cetinje. Prilaze Prijestonici, iz pravca Podgorice i Budve, okupljeni su blokirali kako bi onemogućili dolazak patrijarha Porfirija i sveštenstva SPC u Prijestonicu.

    U nedjelju, 5. septembra, TVCG i RTCG Portal izvijestili su da je na barikadi na Belvederu došlo do upotrebe vatrenog oružja, uz napomenu da je informacija zvanično potvrđena.
    Forever young, i want to be forever young

  32. #9272
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,853
    Thanks Thanks Given 
    836
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Živo me zanima ako budu brzo izbori i URA kaže ni DPS ni DF, ni mafija ni srpski svet, pravac EU.

    Koje ćeš ti opravdanje da nađeš da opet glasaš za DPS i privjeske, stranke koje je Zapad otpisao kao faktor nestabilnosti. Šta nam takve stranke dobra mogu donijet?

    Aj al ako možeš odgovorit zdravorazumski, bez doskočica sa twitera.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Kratko i jasno. Ja to ne mogu glasati nikad, još prije godinu danas sam znao o čemu se radi i upozoravao da je u pitanju prevara koja se krije iza gradjanske i zelene partije. Prodje godinu dana i bi šta bi. Opcija ni DPS ni DF ne postoji, s nekim vjerovatno moraš da bi formirao vlast ili ne moraš ako si ispod cenzusa, a ti vidi da li sve ovo vodi rastu ili padu. Ako Dritana i Miloša pitaš postoji samo opcija sa DFom pa i da budu sve četnici u Vladu. Toliko su pametni. Ako pitaš ove druge, akademce oni su protiv toga.
    Ne razmišlajm uopšte da glasam uru, a isto tako misle i ovi razni urinin savjetnici po forumu. Samo lažu i foliraju. Sve im ide po planu

    Ja ne znam, šta oni hoće sad

    Od pucanja na policiju dolazimo do priče pucnjava na Belvederu.
    "Vatreno oružije ili pirotehnika" kaže policajac.
    Ako jeste bila npr. puška, neko što se kaže šenluči.

    U svakom slučaju i sama policija dokazuje da niko nije pucao na policiju što se vidjelo na snimcima, a ima i snimak bolji nego ovaj audio zapis nego se tamo istina vidi, na audio mogu da "mažu" narod.

    Poslije šarenih laža (koktel, snajper) Vlade policije i nezavisnih i oslobodjenih medija sada imamo i ovo.
    Što bi rekli PR 0 xD


    Bolje mi (policija) njih da napadnemo nego oni (narod) nas...
    https://www.antenam.net/drustvo/2134...o-nego-oni-nas


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  33. #9273
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,749
    Thanks Thanks Given 
    2,118
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Axxaxax, koje licemjerstvo, o avetinjama koje peku prase ispred Skupštine ste odje danima pisali kako su opasni po državno ustrojstvo, teroristi i slični termino, a ovaj što puca oz vatrenog oružja na nekom protestu, što se kaže ono, on samo "šenluči".
    Tragikomično.
    Forever young, i want to be forever young

  34. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  35. #9274
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,960
    Thanks Thanks Received 
    2,565
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    Koliko vlaznih snova drustvo, vlast nikad jaca, Dritanga hapsi, nijesmo ustuknuli pred kriminalcima, zdravinjo oce da vozi helikopter, a dps-u se blizi pg izbori i fijasko.


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  36. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  37. #9275
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,906
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Imas dokaze da su ljudi bili naoruzani i dodje pjani Sekulovic i kaze odbijam da izvrsim naredjenje vijeca za nacionalnu bezbjendost, pa prijatelji to je izdaja u svaku noralnu drzavu, ali dobro daleko smo mi od normalne drzave kad je pojedinima sa foruma sasvim ok da neko se naouruza i zabarikadira grad i kaze mi smo sad glavni a ne drzava, ovo je tragikomedija, ali dobro, barem pokazu pravo lice ljudi pa takve samo izbacis iz zivota...

Page 371 of 543 FirstFirst ... 271321361367368369370371372373374375381421471 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •