Page 32 of 543 FirstFirst ... 222829303132333435364282132532 ... LastLast
Results 776 to 800 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #776
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Kaže sama vlada je dosta srozala svoj autoritet u međunarodnoj zajednici. Šta ovaj čovjek izjavljuje ođe danima je presmiješno.
    Bukvalno imaju najbolji tretman u međunarodnoj zajednici koji je viđen od pada Miloševića i dolaska Đinđića. Susreti na najvišem mogućem nivou (o kojem je Đukanović mogao samo da sanja) u Briselu, video sastanak sa Merkel, podrška kod zaduženja, obećanje oko milijardu eura podrške za infrastrukturu.

  2. #777
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ovakve besmislice samo moze Medojevic da isporuci. Sta mislis da Vlada kaze svim gradjanima da ostanu doma i da ne izlaze dok ih ne pozovu, da kolektivni otkaz svim uposlenicima i samo oni sto su glasali DF i to slikom dokazuju mogu da se zaposle. Recimo tebe da stave za tuzioca i ti samo uperis prstom na nekog i kazes kriv je, onda ga odvedu do tvog prijatelja sudije i on to potvrdi, kriv je kako nije, i gotova prica. Sve se moze kad se hoce

    Što su besmislice ako je isto to što si opisao uradio DPS prema DF-u? Svezao ih u kavez(državni udar) pa ih odveo kod prijateljice sudije(suzana mugoša) da ih osudi na po 5 godina a ljudi ih pljuvali(koljenica, pipun, lubenica, guzati medo, šklempo knezevic..) Šta si ti tada pisao? Neka potvrdi neki forumaš iz tog vremena šta si pisao o tom dogadjaju. Sad su vam puna usta ljudskih prava a dok ste se bogatili i progonili ljude onda niste marili za zakon.
    Last edited by Jolen; 28-01-21 at 14:38.

  3. #778
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Kaže sama vlada je dosta srozala svoj autoritet u međunarodnoj zajednici. Šta ovaj čovjek izjavljuje ođe danima je presmiješno.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Pa e, sala, komika i da se ti razgalis malo. Jedno iskreno pitanje, napisali ti ikad ista smisleno ovdje a da to nije ovog tipa? Mislim, toliko si na ovom pdf pa da vidimo nekad kakav si u diskusijama, koji su ti pogledi a ne kiki, kaka, sto je ovo, sto je ono, vidji ovo... Iza mojih rijeci uvijek stoje cinjenice, ne misli, saml se smej, uvek se smej

  4. #779
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ovo se i ja pitam. Doduse, i Nebojsa Medojevic isto. Skupstina je zaista premalo radila od svrgavanja vlasti, svega dvije sjednice za 5 mjeseci. A ona bira i smjenjuje Savjet RTCG-a. Bas mi nije jasno o cemu se radi i zasto im to nije jedan od prioriteta, vec se dopusta tom gadluku da kontaminira javnost i dalje.

    Zna li neko nesto vise o tome, zasto se ne mijenja rukovodstvo RTCG?
    Ada rekao je DF prije izbora da imaju preko 50 spremnih zakonskih rješenja, evo ne može se stić na red od usvajanja istih

    Evo je podgorička opština ubrzala osnivanje lokalne TV, pretpostavljam da će Šuković i Tsmsra Nikčević da budu glavni tamo i većina ovih sa televizije koji su se "dokazali".

    Ja bi najradije javni servis poklonio nekom ozbiljnom brendu tipa BBC ili Euronews uz gratis zakup u zgradi prvih 5 godina. Nakon toga da plaćaju kiriju. Ionako se tamo sipa po 10 + miliona svake godine ni za šta.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  5. #780
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jolen View Post
    Što su besmislice ako je isto to što si opisao uradio DPS prema DF-u? Svezao ih u kavez(državni udar) pa ih odveo kod prijateljice sudije(suzana mugoša) da ih osudi na po 5 godina a ljudi ih pljuvali(koljenica, pipun, lubenica, guzati medo, šklempo knezevic..) Šta si ti tada pisao? Neka potvrdi neki forumaš iz tog vremena šta si pisao o tom dogadjaju. Sad su vam puna usta ljudskih prava a dok ste se bogatili i progonili ljude onda niste marili za zakon.
    Pa ste od DPS našli da učite kako se pravi pravna država. Svaka čast.

  6. #781
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,118
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Bukvalno imaju najbolji tretman u međunarodnoj zajednici koji je viđen od pada Miloševića i dolaska Đinđića. Susreti na najvišem mogućem nivou (o kojem je Đukanović mogao samo da sanja) u Briselu, video sastanak sa Merkel, podrška kod zaduženja, obećanje oko milijardu eura podrške za infrastrukturu.
    Upravo to. I onda se ovaj čudi što se "smijem" i što ga kvotujem.
    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Pa e, sala, komika i da se ti razgalis malo. Jedno iskreno pitanje, napisali ti ikad ista smisleno ovdje a da to nije ovog tipa? Mislim, toliko si na ovom pdf pa da vidimo nekad kakav si u diskusijama, koji su ti pogledi a ne kiki, kaka, sto je ovo, sto je ono, vidji ovo... Iza mojih rijeci uvijek stoje cinjenice, ne misli, saml se smej, uvek se smej
    I moje pisanje ovoga tipa ima više značenja od tvojih prosto proširenih rečenica koje nemaju ama baš nikakvu poentu u većini slučajeva. Pretežno se svađaš sam sa sobom i navodiš neistine. Jedno je sigurno, imaš previše slobodnog vremena za piskaranje. Ali srećom ima dovoljno pametnih koji mogu doprinijeti temi pa eto ja neznaveni ne moram previše. Osim da odreagujem ponekad. Dosti neće da se spuštaju na tvoj nivo.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  7. #782
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Upravo to. I onda se ovaj čudi što se "smijem" i što ga kvotujem. I moje pisanje ovoga tipa ima više značenja od tvojih prosto proširenih rečenica koje nemaju ama baš nikakvu poentu u većini slučajeva. Pretežno se svađaš sam sa sobom i navodiš neistine. Jedno je sigurno, imaš previše slobodnog vremena za piskaranje. Ali srećom ima dovoljno pametnih koji mogu doprinijeti temi pa eto ja neznaveni ne moram previše. Osim da odreagujem ponekad. Dosti neće da se spuštaju na tvoj nivo.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Crnogorska Vlada je bila izlozena kritikama zbog svoje nedosljednosti i nepostovanja procedure usljed cega je bilo par sastanaka sa ambasadorima kao i iz EU delegacije u svrhu raznjasnjenja glede postovanja Ustava i zakona. S tim u vezi bili su i kontakti sa Djukanovicem nakon cega je doslo i pod njihovim pritiskom do za javnost poznatih dva sastanka Vlade sa Djukanovicem a vise neformalnih. Kad se kaze da su dosta srozali svoj ugled misli se na velika nadanja i ocekivanja od upravo te medjunarodne zajednice sto ne znaci da su ga izgubili vec da ima dosta nesnalazenja. Konatar iz URA je to vise puta citirajuci Djindjica branio kako neke zabe treba da se pojedu na tom putu stvaranja jake i pravne drzave. Drugi put cu dati objasnjenja kako da razdvojite formu od sustine posto je ocigledno da vam ta operacija ne ide od ruke.

  8. #783
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,350
    Thanks Thanks Received 
    3,846
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    Samo jedan post procitah od jolen

    Jedva cekam da se df ugasi. Taj kancer od partije

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  9. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  10. #784
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,031
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    Aj da su unajmili kakvog psihijatra, psihologa, gurua... ali veterinara...


    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...adzera-opstine

    Nezakoniti ugovori o povremenim i privremenim poslovima koje su potpisivali bivši DPS čelnici tivatske Opštine poslužili su da se u lokalnoj upravi prvo na određeno, a potom i za stalno zaposle i neki visoki funkcioneri bivše lokalne uprave, kao i odbornici donedavno vladajućeg DPS-a.

    To pokazuju podaci iz zapisnika o vanrednoj kontroli koju je po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva krajem decembra u Opštini Tivat obavilo Odjeljenje za upravnu inspekciju Ministarstva javne uprave, digitalnog društva i medija, a prisustvovao mu je i inspektor Specijalnog policijskog tima Uprave policije koje djeluje pri SDT-u.

    Karijera donedavnog menadžera i sekretara za urbanizam Opštine Marka Petričevića (DPS) u lokalnoj upravi počela je 11. januara 2018. kada je sa diplomiranim veterinarom Petričevićem tadašnja predsjednica Opštine Tivat Snežana Matijević (DPS) potpisala ugovor o privremenim i povremenim poslovima “radi obavljanja poslova u Službi predsjednika Opštine“.

    Ugovor je sklopljen na pet mjeseci sa iznosom naknade za Petričevića od 860 eura mjesečno, u neto iznosu. Po isteku ugovorenog roka 11. maja, Matijevićka, odnosno Siniša Kusovac koji ju je naslijedio na mjestu gradonačelnika u ljeto 2018, Petričeviću su produžavali ugovor aneksima ukupno osam puta do kraja te godine.

    “Zaključeni ugovori o privremenim i povremenim poslovima se odnose na obavljanje poslova koji su u nadležnosti Stručne službe predsjednika Opštne, zaključeni su za sistematizovana radna mjesta, kao i za obavljanje poslova iz redovne nadležnosti opštine koji se mogu prepoznati u pravilnicima o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji koji su važili u momentu zaključivanja ugovora“, konstatovala je Upravna inspekcija, uz napomenu da su ugovori koji su tada zaključeni od strane bivših čelnika opštine sa Petričevićem podrazumijevali njegov angažman na “poslovima koji zahtijevaju posebno znanje i stručnost, koji su sistematizovani za lice sa visokim obrazovanjem, a u spisima predmeta ne nalazi se dokaz da li se angažovano lice nalazilo na evidenciji Zavoda za zapošljavanje“.

    Diplomirani veterinar Petričević je inače, u Opštini Tivat tada obavljao poslove savjetnika za investicije u kabinetu gradonačelnika, a u lokalnu upravu je došao iz tadašnjeg Ministarstva održivog razvoja i turizma gdje je nekoliko godina za vrijeme mandata ministara Branimira Gvozdenovića (DPS) i Pavla Radulovića (DPS), obavljao dužnost generalnog direktora Direktorata za razvoj turističke destinacije i turističku infrastrukturu. Petričević je u MORT došao nakon što je nakon što je aprila 2015. odlukom većinskog vlasnika, beogradske firme „Irva“, smijenjen sa mjesta izvršnog direktora tivatskog HTP “Mimoza“ jer većinski vlasnik nije bio zadovoljan rezultatima poslovanja te frime pod rukovodstvom Petričevića.

    Pregledajući ugovore o privremenim i povremenim poslovima po kojima je Petričević 2018. došao da radi u Opštinu, Upravna inspekcija je konstatovala da se njima “dalo utvrditi da obaveze poslenika tj.angažovanog lica nijesu jasno i precizno određene, kao i da u ugovorima nije navedeno ko je dužan za nadzor i kontrolu prilikom obavljanja poslova i aktivnosti od strane poslenika - izvršioca posla“.

    “Angažovano lice nije podnosilo izvještaje o izvršenim poslovima (aktivnostima), tako da se inspekcijskim pregledom nije moglo utvrditi da li je imenovana osoba obavljala aktivnosti u skladu sa zaključenim ugovorima. Takođe, lica koja su bila pretpostavljena angažovanom licu, nijesu dostavljala izvještaje ovlašćenim licima u organu o stepenu realizacije ugovorenih poslova, što bi bio osnov za isplatu naknade. Naprotiv, od strane organa Opštine, i pored nepostojanja izvještaja o izvršenim poslovima, angažovanom licu su isplaćivane ugovorene naknade“, konstatovala je Upravna inspkecija, naglašavajući da ovakav radni angažman Petričevića nije bio u skladu sa članovima 35 do 48 Zakona o državnim službenicima i namještenicima. Po isteku ugovora, Petričević je, nedatiranim Rješenjem o određivanju vršioca dužnosti koje je donio Kusovac, “počev od 7. decembra 2018, najduže šest mjeseci“, imenovan za v.d. menadžera Opštine.

    On je na toj funkciji, umjesto šest mjeseci, ostao sve do septembra ove godine. Na tu dužnost Petričević je zvanično stupio, kao po stručnoj spremi, master inženjer menadžmenta. Nakon što je koalicija DPS-SD-HGI izgubila lokalne izbore 30. avgusta, odlazeći gradonačelnik Kusovac je 15. septembra donio rješenje o određivanju vršioca dužnosti, kojim je Petričevića “počev od 12. septembra, najduže šest mjeseci“ imenovao za v.d. sekretara Sekretarijata za investicije, uređenje prostora i održivi razvoj.

    “U personalnom dosijeu imenovanog nema dokaza o završenim studijama master menadžmenta“, navodi se u zapisniku Upravne inspekcije.

    Petričević je, inače, razriješen dužnosti nakon što je nova tivatska lokalna vlast početkom novembra usvojila novu odluku o unutrašnjoj organizaciji Opštine kojom je pored ostaloga, ukinut sekretarijat na čije ga je čelo dva mjeseca ranije postavio Kusovac.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #785
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Ali komentar: Obzirom na saradnike jedino je veterinar bio kompetentan za to radno mjesto.

  12. #786
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,161
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/hronika/optuznica...-utaje-poreza/
    Ali pazite komentare,znam botovski su i nema ih puno,ali i ovoliko ih je mucno za citat..
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  13. #787
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,785
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,316 Posts

    Default

    RTCG ,,oduševljava" i dalje, komentar je da nema komentara... Ima li komentara na ono juče?

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  14. #788
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    https://www.cdm.me/hronika/optuznica...-utaje-poreza/
    Ali pazite komentare,znam botovski su i nema ih puno,ali i ovoliko ih je mucno za citat..
    Cdm portalu ne bih klik dao, a kamo li da im citam komentare.

  15. #789
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,161
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Cdm portalu ne bih klik dao, a kamo li da im citam komentare.
    Ja uletim ponekad ali skoro sam svatio da taj portal ne zasluzuje kao sto rece ni klik..
    Dakle udjem na clanak, ostavim komentar parafraziram, da Crnogorci i Srbi ne treba da se dijele, svadjaju, da se moraju prevazilazit razlike, komentar bez ikakve uvrede, ruzne rijece, kratak, 2 recenice, komentar poslat ujutru, uvece ga nema, nije objavljen..

    A na isti clanak stoji komentar, ostavljen istog tog jutra dje se cijeli jedan od ova 2 naroda vrijedja kolektivno najdirektnije najotvorenijim uvredama na nacionalnoj osnovi..To stoji a onaj pomirbeni ne moze da stoji..e sad zamislite te moderatore i koji oni nivo obuke prolaze...sve dje se poziva na slogu brisi..dje navodni Crnogorac (bot) vrijedja Srbe najgore moguce ili obrnuto..to pustaj..Eto to je politika CDM-a u komentarima.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  16. The Following 4 Users Say Thank You to Platinum For This Useful Post:


  17. #790
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Volio bih da se mediji kod nas više pozabave ovakvim stvarima, da se napravi neki pritisak, jer ako je ovo tačno (način na koji je trebao da bude likvidiran dotični) onda je situacija alarmantna. Postavit nekome bombu na krov dok čeka na semaforu implicira XY kolateralnih žrtvi, da ne prezaju izgleda od ničega. Iza iste te mete na semaforu može biti bilo ko od nas/naših, ne sviđa mi se što ovakve stvari prolaze uglavnom ispod radara, izgleda se "oguglalo"...

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...nog-eksploziva
    War. War never changes.

  18. The Following 3 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  19. #791
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,785
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Volio bih da se mediji kod nas više pozabave ovakvim stvarima, da se napravi neki pritisak, jer ako je ovo tačno (način na koji je trebao da bude likvidiran dotični) onda je situacija alarmantna. Postavit nekome bombu na krov dok čeka na semaforu implicira XY kolateralnih žrtvi, da ne prezaju izgleda od ničega. Iza iste te mete na semaforu može biti bilo ko od nas/naših, ne sviđa mi se što ovakve stvari prolaze uglavnom ispod radara, izgleda se "oguglalo"...

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...nog-eksploziva
    "...a preliminarna izjašnjenja stručnih lica govore da je ubojno dejstvo ove eksplozivne naprave najmanje 100 metara u prečniku od mjesta eksplozije...”

    ovaj dio

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  20. #792
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Fantasticna reakcije anonimnih ANBovaca:

    https://www.cdm.me/politika/kad-nova-vlast-demontira/

    - jesmo ilegalno prisluskivali ali svi to rade
    - jesmo iznijeli dokumenta na Zabljak ali ih nismo unistili
    - koleginica nas je ilegalno snimila kako unistavamo dokumenta - ali to nisu ta dokumenta vec neka obicna
    - znamo da imate svjedocenja nasih kolega ali to nista ne znaci
    - sve je ovo zavjera da se unisti sistem bezbijednosti Crne Gore

  21. #793
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Malo mi je cudna ova prica. Jeste da mi je SDT po scenarijima kao los akcioni film, ali opet ponekad pretjeraju.
    3,2 kg plasticnog eksploziva bi ostavilo krater u zemlji od bar 3 metra. U 100 m precnika(50m sa svake strane vozila) je samo nadpritisak ubistven. Sekundarni udar bi sa svim djelovima asfalta, vozila, sta god da pokupi usput, bio i veci.
    Sad dolazimo do detalja da sacekaju eksploziju. Da bi bili sigurni od udara morali bi biti udaljeni oko 200-300 metara sto je previse. Plus to nije mala kolicina fizicki. To bi sanduk bio, a ne nesto kompaktno

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  22. #794
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,118
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Plus što ima policijsku pratnju. Sve je moguće, ali mi je ovo nerealno.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  23. #795
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG, CG; NS, RS
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    97
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Oni su nasli 3.2 kg i pretpostavljaju da je sve za jedno ubistvo. Dok su ovi mogli ovo mozda podijeliti na 6 bombi po pola kila ili 30 bombi po 100g. Nevjerovatno da potcjenjuju toliko razornu moc.
    Ko zna, zna!
    Ko ne zna, naučiće!

  24. #796
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Grit iz Bijele u Ukrajini nije neopasan već ima izražen mutageni i kancerogeni efekat

    https://radiojadran.com/mans-i-occrp...rogeni-efekat/

  25. #797
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/kolumne/507801/omaska

    u Crnoj Gori mladim crnogorskim Srbima i dalje su “srpski heroji” Arkan, Karadžić ili Mladić, a ne moralno superiorni Srđan Aleksić. Zašto je to (i dalje) tako?
    Ima li neki smislen odgovor na ovo pitanje?

  26. #798
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Bošnjački fuhrer Izetbegović junior Srbe nazvao lošim narodom
    https://www.nezavisne.com/novosti/bi...Neka-su/642466

  27. #799
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/kolumne/na-raskrscu...i-srpski-svet/
    Je li ovo DPSov Andrija Mandic
    Crna Gora pod vlašću litijaške Vlade ne može biti nezavisna, suverena i demokratska država, niti antifašizam i građansko društvo mogu zajedno sa četničkom ideologijom. Ili će Crna Gora biti civilizovana evropska država ili će potonuti u varvarstvo „srpskog sveta“
    Jos da pozove na oruzije
    U toj zamišljenoj nacističkoj zajednici krvi i tla, koja (za sada) ne mora biti u jednoj državi, mjesta ima samo za jednu naciju. Od formiranja litijaškog pokreta i uspostavljanja njegove Vlade njihovi simpatizeri brutalno prijete svima koji se ne uklapaju u „srpski svet“.
    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  28. #800
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Sa zvanicnog tviter naloga Ministarstva inostranih poslova Ruske federacije



    Intrsting...

    Ono jeste da su crnogorski i ruski grb slicni kao jaje jajetu i treba bas da se zagledas, no ovaj je nas
    Last edited by Rodion Romanovich; 30-01-21 at 21:19.

  29. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


Page 32 of 543 FirstFirst ... 222829303132333435364282132532 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •