Page 317 of 543 FirstFirst ... 217267307313314315316317318319320321327367417 ... LastLast
Results 7,901 to 7,925 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #7901
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,198
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    E ovaj je preskocio terapiju jutros. Majko milaaaa.


    https://m.facebook.com/story.php?sto...&id=1186170268
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. #7902
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,349
    Thanks Thanks Given 
    14,771
    Thanks Thanks Received 
    4,106
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Šta znam, evo i "bolji" narod koji je došao na vlast nije imun na obilje mogućnosti koju politička pripadnost nudi.Previše slučajno
    Naravno da je dosta toga do naroda. Ali on opravda DPS poharu Budve sa tim da su ustvari Budvani krivi. Na konto toga sam komentarisao.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  3. #7903
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Puna su vwam usta DPS a u stanje radio, evo je pao a sta radi kiva vlast??? Poslije emisije o Barskoj plovidbi odje se danima razglabalo o tome, evo poslije smjene tog rukovodstva novinar vijesti (nije Cdm jer bi to laz bila) je objavio da je nova vlast nastavila po istome tragu kao i stara. Iste stetne ugovore, za 2 mjeseca 2 miliona duga napravili.
    Reakcija istih tih forumasa je muk.
    Kimmi ni riječ o tome, MeDo_JE isto tako, a da ne pominjem ove ostale. SKOJ bi spin uradio a ostali bi rekli i DPS je krao. Valjda je to normalno da se nastavi isto.
    Sada da pomenem Uru kimmi ce rec sta se pita sa 5%???
    Sta se ne pita, kradu isto na sve strane a vi cutite ili pricate i DPS je krao.
    Jeste pomenuli EPCG, sa onakvim platama i onakvim klauzulama u ugovoru. Jeste pomenuli sto je Vanja Č rekla o auto putu da stara i nov a vlast isto radi ili ona laze. Žmurite bas na ponasa je ove vlasti, na nepotizam na partijsko zaposljavanje, na istu poharu kao i DPS ovu.
    Ili zmurite ili kazete i DPS je krao. Ako je vama dobro sto smo jedan dps zamenili drugim, sto da kazem onda
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  4. #7904
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Puna su vwam usta DPS a u stanje radio, evo je pao a sta radi kiva vlast??? Poslije emisije o Barskoj plovidbi odje se danima razglabalo o tome, evo poslije smjene tog rukovodstva novinar vijesti (nije Cdm jer bi to laz bila) je objavio da je nova vlast nastavila po istome tragu kao i stara. Iste stetne ugovore, za 2 mjeseca 2 miliona duga napravili.
    Reakcija istih tih forumasa je muk.
    Kimmi ni riječ o tome, MeDo_JE isto tako, a da ne pominjem ove ostale. SKOJ bi spin uradio a ostali bi rekli i DPS je krao. Valjda je to normalno da se nastavi isto.
    Sada da pomenem Uru kimmi ce rec sta se pita sa 5%???
    Sta se ne pita, kradu isto na sve strane a vi cutite ili pricate i DPS je krao.
    Jeste pomenuli EPCG, sa onakvim platama i onakvim klauzulama u ugovoru. Jeste pomenuli sto je Vanja Č rekla o auto putu da stara i nov a vlast isto radi ili ona laze. Žmurite bas na ponasa je ove vlasti, na nepotizam na partijsko zaposljavanje, na istu poharu kao i DPS ovu.
    Ili zmurite ili kazete i DPS je krao. Ako je vama dobro sto smo jedan dps zamenili drugim, sto da kazem onda
    Nisam znao da sam dužan da komentarišem svaki ebeni članak koji tebi padne na pamet da okačiš na forum.

    Ako ćeš mi vjerovat, a ne moraš, pročitao sam od tog tvog samo naslov. U zadnje vrijeme slabije pratim što se dešava, samo headlines uglavnom, pokušavam mozak da odmorim.

    A bilo bi elementarno korektno, da ne rečem ljudski, prije nego što nastaviš da me prozivaš ni da sam ođe pod platom da komentarišem što je kome mugabeu ćef, da nakon što sam prethodno što ti je bilo na pameti prokomentarisao odgovoriš na moj post kojim sam te priupitao oko nekih tema.

    https://r.tapatalk.com/shareLink/top...ink_source=app

    Samo nemoj ono ko je radio nek se dokaže pa da ide u zatvor, no moš ti to i malo opširnije, no nećeš.

    Ja sam druže pravio peticije protiv partitokratije, ako se sjećaš, tako da mojne mene oko toga.

    Nemam problem sa kritikujemo što je za kritiku, ali kad kritikuju oni što su ćutali na sve ovima što su u sveske na kockice vodili promete u Luci Bar, onda dobijam ospice.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  5. #7905
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    @lepetanac

    Ne radi edit, a vidim da link šalje na cijeli PDF.

    Na ovo sam mislio, nadam se da je sad ok...

    https://forum.cdm.me/showthread.php?p=5620869

    P.S.

    Kad nekog pominješ staviš @ prije nicka, u suprotnom samo ako pročita post će viđet.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  6. #7906
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    @lepetanac

    Ne radi edit, a vidim da link šalje na cijeli PDF.

    Na ovo sam mislio, nadam se da je sad ok...

    https://forum.cdm.me/showthread.php?p=5620869

    P.S.

    Kad nekog pominješ staviš @ prije nicka, u suprotnom samo ako pročita post će viđet.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    nisi duzan nista , ali komentarises sve i svasta i za sve poteze nove vlasti imas opravdanje ali kad nesto urade ovako cutis.
    preskocis ali bukvalno sve lose sto urade, ne samo ti nego svi. oravite se mrtvi ili relativiujete jedino se skoj trudi da spinuje. toliko o tome koliko ste realni . samo nemojte da pocetne pricu hocemo li da se DPS vrati, ili kako je DPS krao.
    drugo prozvao si me vec jednom sto ti ne odgovaram na nesto sto si postavio , ja ti roman napisao na tu temu i jos rekao ajmo malo o njoj nije te bilo.
    sta da ti kazem o Lazovicima i luci Bar , pa al se to nije znalo prije . kazes mozes opsirnije , sta opsirnije da ti kazem?
    ko drzi policiju ja ili URA, ko drzi ANB ja ili Vuksic tj Krivokapic i DF.
    pa druze DPS je pao zbog tih stvari , jedan od razloga i vi se sada iscudjavate kad se opet to pomene, kao vidi sto su radili. Da neces reci da me DPS nedje zaposlio medje pa ga branim sada ili sam duzan nekom ili sl.
    Zna se sto je DPS radio vo godina se drvi o tome odje , od partijskog zaposljavanja, kradje, kriminala , namjestenih tendera itd. itd.

    treba li poslije pada DPS a da mi jos pricamo sta je DPS radio ili da ocekujemo od nove vlasti da radi drugacije????

    a ako nova vlast radi kao sto radi isto sto i DPS treba li da se pravis gluvonijem na to?
    koja je prva recenica premijera bila , dovesce eksperta na celo svih drzavnih firmi i nece plate biti kao sto je DPS radio a nece imati onakve izlazne klauzule kao sto je imao DPS?
    ajde mi kazi sta je drugacije a da nije recenica nema DFa u vladi. za to se URA izborila/
    bolje da su im dali par ministara nego sto su ih pustili toliko duboko vjeruj mi

    kaze exspertska vlada bez politicara , a Spajic i Milatovic prvi politicari vlade. zivi bili pa vidjeli.
    a o ekspertu Bratickoj treba li da pricamo ili necemo jer je mrzim jer je Srpkinja a ostale volim jer su Crnogorci ocigledno.

    jel moguce da te mrznja prema DPSu toliko oslijepila da ne vidis sta rade ovi napomenici i da je to pogresno.

    i ne moras nista sto se mene tice komentarisati sto uradi nova vlada lose i njeni experti ali je vise isprdjena prica sta je DPS radio, jer znamo i ocekujemo da novi nece to raditi. ako vec ovi to isto rade nemoj onda ni DPS prozivati jer si ISTI.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #7907
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Mislin da je legalizacije marihuane hitna za Crnu Goru.

    Em ekonomski benefiti, em da se narod malo opušti.

    Ovo je sve otišlo u mugabea, treba da se iskulira malo.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  8. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  9. #7908
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Mislin da je legalizacije marihuane hitna za Crnu Goru.

    Em ekonomski benefiti
    Nesumnjivo.

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    em da se narod malo opušti.
    Kakav smo narod, na nas bi imala samo efekat povecane paranoje.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  10. #7909
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,198
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Crna Gora plamti. Na putu od Lipaca do Nikšića gori na pet šest strana.

    Brdo odmah prije Dragalj polja....
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  11. #7910
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Mislin da je legalizacije marihuane hitna za Crnu Goru.

    Em ekonomski benefiti, em da se narod malo opušti.

    Ovo je sve otišlo u mugabea, treba da se iskulira malo.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Opet moram kritikovat novu vlast e unisti onolike planTaze gandze.
    Umjesto da podrzi povratak mladih selu i poljoprivredi
    Salu na stranu, razvalili bi i sa turizmom van ovih par ljetnjih mjeseci.
    Eo pola US drzava i Kanada je legalizovali za REKREATIVNO koristenje. To je pusenje ono kad se gleda Matrix ili Rick and Morthy.
    Ostavih duvan, ostavih i gandzu da me ne povuce na duvan jopet.
    Yebale me godine stare


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  12. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  13. #7911
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    1. Naučite se više civilizovanom razgovoru.
    2. To što neko napada javne ličnosti ili institucije koje su vama bitne, vama ne daje za pravo da tu osobu vrijeđate na ličnom nivou
    Možete da objasnite iz vašeg ugla zašto konkretni napadi nisu na mjestu, uputite demant, argumentovanu kritiku
    3. "Prvi je počeo" nije opravdanje za pretvaranje diskusije u pljuvačinu. Ako vas neko lično vrijeđa, prijavite post i čekajte reakciju moderatora.

    Pravilnik foruma počinje ovako:
    Na CdM forumu zabranjeno je:
    1. Vrijeđati, omalovažavati, uznemiravati učesnike zbog vjerske, nacionalne, polne, stranačke ili druge pripadnosti ili zbog neslaganja u stavovima.
    2. Na uvrede odgovarati na isti način (uvredama).

  14. The Following User Says Thank You to ASC For This Useful Post:


  15. #7912
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,781
    Thanks Thanks Given 
    1,484
    Thanks Thanks Received 
    4,934
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Opet moram kritikovat novu vlast e unisti onolike planTaze gandze.
    Umjesto da podrzi povratak mladih selu i poljoprivredi
    Salu na stranu, razvalili bi i sa turizmom van ovih par ljetnjih mjeseci.
    Eo pola US drzava i Kanada je legalizovali za REKREATIVNO koristenje. To je pusenje ono kad se gleda Matrix ili Rick and Morthy.
    Ostavih duvan, ostavih i gandzu da me ne povuce na duvan jopet.
    Yebale me godine stare


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoji tzv. dva stepena, dekriminalizacija i legalizacija... mi nismo ni za ovo prvo spremni.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  16. #7913
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    1. Naučite se više civilizovanom razgovoru.
    2. To što neko napada javne ličnosti ili institucije koje su vama bitne, vama ne daje za pravo da tu osobu vrijeđate na ličnom nivou
    Možete da objasnite iz vašeg ugla zašto konkretni napadi nisu na mjestu, uputite demant, argumentovanu kritiku
    3. "Prvi je počeo" nije opravdanje za pretvaranje diskusije u pljuvačinu. Ako vas neko lično vrijeđa, prijavite post i čekajte reakciju moderatora.

    Pravilnik foruma počinje ovako:
    Na CdM forumu zabranjeno je:
    1. Vrijeđati, omalovažavati, uznemiravati učesnike zbog vjerske, nacionalne, polne, stranačke ili druge pripadnosti ili zbog neslaganja u stavovima.
    2. Na uvrede odgovarati na isti način (uvredama).
    Očigledno je da neki ljudi ne mogu da podnesu istinu, u ovom slučaju o svojoj crkvi i njenom djelovanju. Onda počnu uvrede bukvalno na pravdi Boga. Meni je neshvatljivo i kosi se sa mojim vaspitanjem da čovjek treba da laže i još mi je neshvatljivije da ukoliko neko u diskusiji iznese istinu treba da bude vrijeđan zbog toga, zato i sam odreagujem kako ne treba. Ako sam koga uvrijedio izvinjavam se, nije bilo zlonamjerno. Ako kolegama koje imaju suprotno mišljenje smetaju moji komentari, slobodno neka kažu, ja mogu bez foruma.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  17. #7914
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ijesti_android

    Je li realno da je DPS montirao "ko to kaže ko to laže" preko snimka proslave Demokrata

    Pa to više nije partija, to je tragikomedija...

  18. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  19. #7915
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ijesti_android

    Je li realno da je DPS montirao "ko to kaže ko to laže" preko snimka proslave Demokrata

    Pa to više nije partija, to je tragikomedija...
    Hahaha kakvi ocajnicki potezi...

  20. #7916
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    @kimmi kad stignes odgovori da ne bude da sam dzabe opet roman pisao
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #7917
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,738
    Thanks Thanks Given 
    10,826
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,387 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Mislin da je legalizacije marihuane hitna za Crnu Goru.

    Em ekonomski benefiti, em da se narod malo opušti.

    Ovo je sve otišlo u mugabea, treba da se iskulira malo.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Prvo da vidimo ima li kakve polarizacije među stanovnicima zemalja đe je to legalizovano.Ako nema,ili je ne daj bože,ta legalizacija homogenizovala ljude u tim zemljama,onda da ne počinjemo,jer je to ođe, piši unaprijed,propalo.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  22. #7918
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    @kimmi kad stignes odgovori da ne bude da sam dzabe opet roman pisao
    A ne znam šta da ti odgovorim, kad vrtimo istu priču evo preko pola godine.

    O partitokratiji znaš što mislim, na kraju peticiju koju sam ja pravio si ti potpisao. Ne znam šta da dodam, bez da ponovim da je partitokratija rak rana ovog društva i države i da nam eba majku.

    Na žalost, da nisu dali koritašima iz stranaka da zaposjednu odbore direktora ova vlada bi već odavno bila pokojna.

    Mi Balkanci smo generalno loš i potkupljiv narod, i guess da je to što je valjalo među nama davno izginulo. A među nama ovakvima kakvi smo, najgora fela su političari.

    Imali smo lopove i partitokrate, sad imamo partitokrate sa koritašima po dubini. Nisam zadovoljan. Nadam se da će se pojaviti neka nova snaga koja će tome koliko toliko stati na put. Al zalud kad narod glasa kako glasa. Pišaj ga.

    Ja prosto ne vidim ođe altertnativu trenutno. Od ovog što se nudi najkorektnija je još uvijek URA. Ajde reči mi iskreno, što misliš za koga neko ko razmišlja kako da ovoj državi i narodu bude bolje da glasa? Za DPS/SD/SDP? Za DF? Za Demokrate? Navedi mi ko je dobar i ko i zašto zaslužuje tvoj glas. Ja sam evo se izjasnio. Ali ja sam lik koga bi bilo sramota da ode u stranku i moli za zapošljenje, a na žalost većina naroda preko guzice gleda za koga da glasa, ko će mu bolje nešto "završit". Ili gleda ideološki i boli ga dupe za posljedice, samo da su "njegovi" na vlasti, a to što su nkegobi klasični koritaši i/ili lopovčine savršeno ga boli mugabe. Zato smo tu đe jesmo.

    P.S.

    Na odmoru sam, van CG trenutno, pa sem u nekoj dokolici nemam živaca za duge postove.

    Možda u kasnijim večernjim satima, ka sinoć što se porazgovarah na ovoj temi sa Gagarinom.

    Ovo ispisah da ne bude da neću da te ispoštujem. Stvarno se trudim da ne pratim dnevnu politiku, opterećuje previše.









    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  23. #7919
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Prvo da vidimo ima li kakve polarizacije među stanovnicima zemalja đe je to legalizovano.Ako nema,ili je ne daj bože,ta legalizacija homogenizovala ljude u tim zemljama,onda da ne počinjemo,jer je to ođe, piši unaprijed,propalo.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    A đe druže, ovi vjernici kad bi pošli napušeni u crkvu bi odreda imali proviđenja, a ovi što sikću na njih bi ih samo iskulirali. Našem mentalitetu treba neko sredstvo da malo iskuliramo.

    Zamisli dižemo svi dva prsta, ali ne palac i kažiprst već kažiprst i srednji u znak da smo u chill modu. Čak bi se i ona tri spojena prsta obrnula ka ustima, da se manje žar vidi

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  24. #7920
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Pazite ovo - https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ebo-nije-plavo

    Je li moguće da se DPS ovim počeo bavit', očigledno je da je drugi snimak original, vidi se po ritmu i pjevanju...
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  25. #7921
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,619
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mile_Djikanovic View Post
    Pazite ovo - https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ebo-nije-plavo

    Je li moguće da se DPS ovim počeo bavit', očigledno je da je drugi snimak original, vidi se po ritmu i pjevanju...
    Pa montirase li snimak napada na Seada Sadikovica. Od hobotnice se svasta moze ocekivati u susret septembru.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  26. #7922
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,771
    Thanks Thanks Given 
    615
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    516 Posts

    Default

    Baš čudno od tih svetitelja.

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  27. #7923
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Zove vas Veselin Veljović

    https://www.portalanalitika.me/clana...-se-na-cetinju

    Al DPS, koji nije smio limenku sa Rumije da skine preko 15 godina, huška narod na "odbranu Cetinja". Državnici pusti. Cetinje koje je prije dolaska DPSa na vlast imalo najveću zaposlenost u CG, a sad je grad kamataša i dilera (auto i narko), po koji pršutar i to je to.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  29. #7924
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,619
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zove vas Veselin Veljović

    https://www.portalanalitika.me/clana...-se-na-cetinju

    Al DPS, koji nije smio limenku sa Rumije da skine preko 15 godina, huška narod na "odbranu Cetinja". Državnici pusti. Cetinje koje je prije dolaska DPSa na vlast imalo najveću zaposlenost u CG, a sad je grad kamataša i dilera (auto i narko), po koji pršutar i to je to.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ovome se moze odazvat 15 dokonih cetinjana i Draginja.

    I Ljuša.

    I koferče.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  30. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  31. #7925
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    E mozes misliti, mjesto da pise memoare iz spuza, on pise o ovome
    Sveta je dužnost i obaveza svakog pripadnika sektora bezbjednosti da štiti i čuva civilizacijske vrijednosti svoje države i da odbije svako neustavno i nezakonito naređenje u funkciji interesa i ciljeva trenutnih ostrašćenih pojedinaca koji mogu zloupotrijebiti institucije i svoje pozicije, ali bi zloupotreba jednog dana značila i odgovornost za moguće posljedice", piše Veljović.
    Bukvalno treba imati obraz kao djon, nikakvog morala, i biti bezocno bezobrazan pa pricati o zloupotrebi policije......
    E zato se i pravi haos po drzavi, jer ovakvi jos nisu vidjeli ni sobu kod tuzioca....
    Koliko se novca pokralo kroz "projekte Uprave policije" a on ide po komitskih skupova i besjedi o zloulotrebama...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  32. The Following 6 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


Page 317 of 543 FirstFirst ... 217267307313314315316317318319320321327367417 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •