Page 286 of 543 FirstFirst ... 186236276282283284285286287288289290296336386 ... LastLast
Results 7,126 to 7,150 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #7126
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    IZVJEŠTAJ STEJT DIPARTMENTA ZA CRNU GORU O GLOBALNOJ INVESTICIONOJ KLIMI ZA 2021.

    Korupcija i konflikt interesa i dalje koče razvoj

    Sudstvo i dalje sporo odlučuje, a presude nisu uvijek dosljedno obrazložene ili izvršene. Kupovina i prodaja državne imovine obavlja se u netransparentnom okruženju, sa čestim optužbama za primanje mita i prijateljske odnose

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...je-koce-razvoj

    To nam je sto nam je, ili cemo raskrstit jednom za svagda sa korupciojm i kriminalom ili nista od investicija iz SAD-a...mada mi vise volimo u govnima da plivamo nekako nam je to prirodno...
    Imamo bitnijih tema od ovih, dajte cetnike, dajte srpski svet, ili sto rambo kaze "daj laku notu da se ćuti i trpi, da cjepamo lakše uši dok se dupe krpi"...

    Interesantno. Na Zapadu sam zivio skoro tri decenije. Nidje vise korupcije nego tamo. Mi (Balkan) smo mala maca za ono sto Zapadnjaci rade.
    Lakse je, eto, pljuvati po ovome u CG nego uvidjeti sto se tacno rade od onih koji nam "pomazu" svojim investicijama.

  2. #7127
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,907
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pegasus View Post
    Interesantno. Na Zapadu sam zivio skoro tri decenije. Nidje vise korupcije nego tamo. Mi (Balkan) smo mala maca za ono sto Zapadnjaci rade.
    Lakse je, eto, pljuvati po ovome u CG nego uvidjeti sto se tacno rade od onih koji nam "pomazu" svojim investicijama.
    Znaci i tamo tuzilastvo i sudije korumpirani, politicari sa kriminalcima saradjuju, narod po cijeli dan prica o cetnicima i partizanima, nacionalna pitanja svaki dan, zaposljavaju po partijskoj liniji itd itd?

  3. The Following 4 Users Say Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  4. #7128
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ovo je ostrašćeni pogled na stvarnost. Onaj nešto realniji je drugačiji...

    Prviđaš neke nasrtaje iz susjedne nam države, projekte poput "srpskog sveta", crkvu koja širi srpski nacionalizam i šovinizam, šovinističke kadrove u vladi, brutalni revanšizam i zapošljavanje na nacionalnoj osnovi, povampirenje četništva, vandalstvo nad spomenicima NOB-a, instaliranje prosrspke ideologije u sve pore društva itd. Da ne nastavljam i pričam ispričanu priču. Mislim da su to stvari koje bude nacionalizam na drugoj strani (iako je i dalje smiješno porediti srpski i crnogorski nacionalizam), daleko prije bilo kakva akcija DPS-a ili izjava njihovih zvaničnika.

    A što se tiče konkretnog incidenta, saglasan apsolutno. Ako je tačno da je povod sukoba bio na nacionalnoj osnovi, drakonski kazniti, za primjer, da se ne ponovi.
    Druže, u ovoj državi živi cca 30% naroda koji se osjećaju kao Srbi. Da ne otvaramo sad priču da je kad je DPS došao na vlast 90. Srba bio jednocifren procenat, pa malo razmisli ko je mrzio šah i slično...i koga je doveo Slobov DB na vlast i zašto.

    Dobar komad od ovih 30%, većinski sigurno, Crnu Goru doživljava kao maticu. Crna Gora po ustavu je država svih njenih građana, nije nacionalna država Crnogoraca, nego svih građana. To što čini DPS sa plačem za Crnom Gorom jer je neki Srbin imenovan neđe je sprdnja kakve nema. Zamisli taj Srbin ima drugačiji pogled na istoriju od sljedbenika Krsta Popovića, aj kuku nama za Crnom Gorom.

    Ova vlada ne diže nacionalne tenzije, dižu ih DPS i DF i njihovi mediji, aktisti te dvije grupacije i ostrašćeni likovi bez puno mozga.

    Ako si sa CT vjerovatno znaš ko je najglasniji među CT komitama, kamataši i dileri koji su bili posebna vrsta aktivista, znaš o čemu se radi i guess. Komite su pa makar 2/3 DPS aktivisti, a ostalo su oni kojima mozak ne smeta da se popale na nacionalne priče o tome jer ode Crna Gora neđe jer je neđe neki Srbin imenovan.

    Sva žalopojka za CG se svodi na to da ako se lopovski DPS ne vrati ostasmo bez Crne Gore.

    Ajmo evo skoro godinu nakon izbora.... pominje li ko mijenjanje zastave, himne, grba, izlazak iz NATO, Zapadu smo bliži no što smo bili zadnju deceniju pod DPSom, EU gura vladu to što može, sad slušamo žalopojke kako ova vlada (reko nam DPS prije izbora da će biti antizapadna) ulazi u aranžmane kojim se smanjuje KS i štiti od valutnog rizika i prozivaju se ambasodori US i UK... mislim sprdnja. Sa AV je bio bliži DPS nego ova vlada, ako ćemo pošteno da pričamo.

    DFa nema u vladi, što je super, ima ih po dubini fakat, loše realno, ali opet su i ti i takvi njihovi kadrovi makar pošteniji od većine DPS funkcionera koji su vršili vlast. Ne nisu svi iz DPSa lopovi, ali vrh jeste itekako, a sredina u solidnom procentu.

    A ako ti ne vidiš da su ovi incidenti posljedica dizanja nacionalnih tenzija od strane DPSa... obda stvarno nemamo o čemu da pričamo. Pa DPSu je to jedina taktika....produbljivanje nacionalnih šavova i pokušavanje sebe stavljati na branik Crnogoraca. Nas koje su nas očerupali, zadužili i pokrali nam državu i njenu privredu i unizili njene institucije na nivo partijskog servisa.... sad oće da brane. Mene kao Crnogorca koji priča crnogorskim jezikom ne treba da brane, daleko im lijepa lopovska kuća. Mene je strah od njih i posljedica koje proizvode za ovo društvo jer ne želim da moja đeca rastu u državi đe se drugi prebijaju jer nisu za DPS, čuš mene Crnu Goru.














    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  5. #7129
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    10,921
    Thanks Thanks Received 
    5,156
    Thanked in
    2,404 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Evo nekog snimka, mogao bi biti ovaj incident od juče

    Onome u plavoj majici dati medalju za hrabrost...kako bije s leđa i još je u grupi-za medalju

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  6. #7130
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,586
    Thanks Thanks Given 
    7,517
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ajmo evo skoro godinu nakon izbora.... pominje li ko mijenjanje zastave, himne, grba, izlazak iz NATO, Zapadu smo bliži no što smo bili zadnju deceniju pod DPSom, EU gura vladu to što može, sad slušamo žalopojke kako ova vlada (reko nam DPS prije izbora da će biti antizapadna) ulazi u aranžmane kojim se smanjuje KS i štiti od valutnog rizika i prozivaju se ambasodori US i UK... mislim sprdnja. Sa AV je bio bliži DPS nego ova vlada, ako ćemo pošteno da pričamo.
    Ovo može da ne vidi samo onaj ko ne želi... Bukvalno smo nikad bliže EU, i imamo nikad veću podršku, tj konkretno trenutna Vlada...
    #fakenews

  7. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  8. #7131
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Nista ne cudi sto ljudi opravdavalju nasilje, to govori koliko smo zatrovano drustvo, kakvi su (ne)ljudi ustvari ti sto opravdavaju takvo nesto,
    Mozews li kazat ko to opravdava nasilje?

    mneonly
    Ako jeste nacionalizam, sve osude, ali ovo vaše generalizovanje je dno dna.
    johnny bravo
    A što se tiče konkretnog incidenta, saglasan apsolutno. Ako je tačno da je povod sukoba bio na nacionalnoj osnovi, drakonski kazniti, za primjer, da se ne ponovi.
    Ostoja
    Sto god da je, fizicko nasilje se nicim ne moze pravdati.
    Jedno je postaviti pitanje da li se nasilje desilo zaista samo zbog tablica, a sasvim drugo je pravdati nasilje. Prvo je dsasvim legitiman stav. nemamo nikakvu potvrdu da se incident desio samo zbog tablica. Sve se svelo na "rece mi jedan cojek". I "navodno". Samo da podsjetim, da su "navodno ustashe krenule na CG 90-ih." Treba biti oprezan s neprovjerenim informacijama.

    Pravdanje nasilja je nesto sasvim drugo. Ako neko stvarno pravda ovo sto se desilo na Ct, mislim, prebiti covjeka pred djecom i trudnom zenom, taj stvarno mora da ima neki problem. Iz citiranog se moze vidjeti da odje niko nije pravdao nasilje. Mozda sam nesto propustio?

  9. #7132
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,948
    Thanks Thanks Given 
    514
    Thanks Thanks Received 
    1,814
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    Bijah prije par dana na CT, masu srpskih tablica u gradu i na Ivanovim koritima, ne vidjeh da ikoga tuku. Ja ne mogu povjerovati da su nekoga jurili ovako i tukli zbog tablica.

  10. The Following User Says Thank You to Djed_Djuro For This Useful Post:


  11. #7133
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,955
    Thanks Thanks Given 
    4,797
    Thanks Thanks Received 
    9,842
    Thanked in
    3,733 Posts

    Default

    Kojih crnih tablica, ja ne vjerujem da se palinjate ovako ? Porše Panamera prepriječila put Mercedesu - zajedno teški 200k, mislite li stvarno da su se ti ljudi oko tablica zakačili i da ođe nema neke pozadine ?
    War. War never changes.

  12. The Following 7 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  13. #7134
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,786
    Thanks Thanks Given 
    10,921
    Thanks Thanks Received 
    5,156
    Thanked in
    2,404 Posts

    Default

    Pa ako su pošteno zaradili za ta kola onda se nisu sigurno posvađali oko tablica.U suprotnom...

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  14. #7135
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Napisa Ostoja i osta ziv. To sto je sa poal recenice nesto osudio, a napisao referat da nisu krivi nego se brane

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Prviđaš neke nasrtaje iz susjedne nam države, projekte poput "srpskog sveta", crkvu koja širi srpski nacionalizam i šovinizam, šovinističke kadrove u vladi, brutalni revanšizam i zapošljavanje na nacionalnoj osnovi, povampirenje četništva, vandalstvo nad spomenicima NOB-a, instaliranje prosrspke ideologije u sve pore društva itd. Da ne nastavljam i pričam ispričanu priču. Mislim da su to stvari koje bude nacionalizam na drugoj strani (iako je i dalje smiješno porediti srpski i crnogorski nacionalizam), daleko prije bilo kakva akcija DPS-a ili izjava njihovih zvaničnika.
    Jbga da niste na vlasti, ne bi vas ni tukli

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Recimo, mitinzi podrske Leposavicu, neke izjave DF lidera, pokusaji rehabilitacije cetnika, Braticka...do incidenata ko sto je bilo posipanje fekalija na CG zastavu...Nijje dpbro kad se potencira samo jedan dio ukupne slike. Nije to izmisljanje neceg sto ne postoji, vec iskrivljivanje onog sto postoji. Modernim rjecnikom - spin.

    Za tango je potrebno dvoje
    Drugim rijecima, jbga imali su razlog

  15. #7136
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Kojih crnih tablica, ja ne vjerujem da se palinjate ovako ? Porše Panamera prepriječila put Mercedesu - zajedno teški 200k, mislite li stvarno da su se ti ljudi oko tablica zakačili i da ođe nema neke pozadine ?

    Napadnuti je "podgorički biznismen", tako da ne znam kako ga posjedovanje skupih kola kvalifikuje da mu blokiraju put i biju ga.

  16. #7137
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Bijah prije par dana na CT, masu srpskih tablica u gradu i na Ivanovim koritima, ne vidjeh da ikoga tuku. Ja ne mogu povjerovati da su nekoga jurili ovako i tukli zbog tablica.
    Dobih skoro identicnu poruku na pm od kolege s foruma. Ako je tacna tvrdnja da se napad desio zbog Srb tablica, na Ct bi svaki dan bila makljaza.

    Imam osjecaj da bi kod onih s foruma koji forsiraju pricu o napadu zbog Srb tablica zavladalo zadovoljstvo da se to zaista desilo zbog toga. E to je bolest.

  17. #7138
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Bijah prije par dana na CT, masu srpskih tablica u gradu i na Ivanovim koritima, ne vidjeh da ikoga tuku. Ja ne mogu povjerovati da su nekoga jurili ovako i tukli zbog tablica.
    Opet rekla-kazala, sad sa ove druge "komitske" strane. Oni kažu da je napadnuti sa porodicom roštiljao na Ivanovim koritima, postovao fotke sa podignuta tri prsta, pa su ga komiti sačekali kad se vraćao kroz Cetinje da ga nauče pameti.

  18. #7139
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Napadnuti je "podgorički biznismen", tako da ne znam kako ga posjedovanje skupih kola kvalifikuje da mu blokiraju put i biju ga.
    U pravu si, 100% je radi BG tablica, ne moze biti da su se ranije ili u toku dana pokacili radi bilo koje druge rabote.
    Ja ne vjerujem sta pises
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  19. #7140
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Ma jok, odbrambeni fasizam nam smeta.
    Sve se desava poslije komitskog skupa u baru, dje ih nije bilo koliko su mislili, pa se isfrustrirani vratili kuci.
    Sve manje para, a sve veci pritisak. Pa da se izdusi nedje

  20. #7141
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Napisa Ostoja i osta ziv. To sto je sa poal recenice nesto osudio, a napisao referat da nisu krivi nego se brane


    Drugim rijecima, jbga imali su razlog
    Ja sam ti vec rekao da me preskocis. Diskvalifikvao si sebe za ozbiljnog sagovornika bezocnim laganjem i podmetanjem. Kazao si da je to agresivnost. Nije. Ti si bezocni lazov koji podmece ljudima da su kazali ono sto nikad ni pomislili nijesu.

    Preskoci me.

  21. #7142
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ja sam ti vec rekao da me preskocis. Diskvalifikvao si sebe za ozbiljnog sagovornika bezocnim laganjem i podmetanjem. Kazao si da je to agresivnost. Nije. Ti si bezocni lazov koji podmece ljudima da su kazali ono sto nikad ni pomislili nijesu.

    Preskoci me.
    Jesam. Evo vidim i ti i pojedini koliko ste odudili, samo lazem i podmecem, a vi se ubiste sa fasisticko gradjanskim stavovima. Super vam to ide.... Samo nastavi

  22. #7143
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,955
    Thanks Thanks Given 
    4,797
    Thanks Thanks Received 
    9,842
    Thanked in
    3,733 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Napadnuti je "podgorički biznismen", tako da ne znam kako ga posjedovanje skupih kola kvalifikuje da mu blokiraju put i biju ga.
    Može li se izvuć neki zaključak i pretpostavit da se tuča/svađa desila zbog razloga zbog kojih se i većina dešava (alkohol, saobraćaj, neraščišćeni računi) a ne zbog fakin tablica? Ako nisi primijetio oba auta su srbijanskih tablica što vaše zaključke čini još veći nonsens.
    War. War never changes.

  23. #7144
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    U pravu si, 100% je radi BG tablica, ne moze biti da su se ranije ili u toku dana pokacili radi bilo koje druge rabote.
    Ja ne vjerujem sta pises
    Niko nije rekao da je 100% radi ovoga i onoga. Ja samo kažem šta su rekli drugovi napadnutog, a još jedan forumaš koji je sa njim blizak je to potvrdio. Mislim da je relevantno da se čuje, uz ogradu da je to iz nezvaničnih izvora.

    Isto kao što mislim da je relevantno da se čuje i ova komitska verzija događaja, da je napadnuti "provocirao" na Ivanovim koritima, pa su ga sačekali na povratku.

  24. #7145
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Osnivač pro-fašističkog portala "IN4S" i predsjednik IO "Matice srpske", Vladimir Božović je izabran za rektora Univerziteta Crne Gore.

    Jednoglasno, kao jedini kandidat, po staroj proceduri i starim mahinacijama - a to su sve stvari koje je dotični (sve i da zanemarimo ideološki kontroverzne stavove), na svakom koraku problematizovao, sve dok on sam nije zasio u fotelju.



    Da ne bude nismo znali.
    In vino veritas

  25. #7146
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Pa jeste, trebalo je da čeka promjene zakona par godina, a u međuvremenu da ostaju DPS kadrovi na čelu univerziteta

  26. #7147
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Druže, u ovoj državi živi cca 30% naroda koji se osjećaju kao Srbi. Da ne otvaramo sad priču da je kad je DPS došao na vlast 90. Srba bio jednocifren procenat, pa malo razmisli ko je mrzio šah i slično...i koga je doveo Slobov DB na vlast i zašto.

    Dobar komad od ovih 30%, većinski sigurno, Crnu Goru doživljava kao maticu. Crna Gora po ustavu je država svih njenih građana, nije nacionalna država Crnogoraca, nego svih građana. To što čini DPS sa plačem za Crnom Gorom jer je neki Srbin imenovan neđe je sprdnja kakve nema. Zamisli taj Srbin ima drugačiji pogled na istoriju od sljedbenika Krsta Popovića, aj kuku nama za Crnom Gorom.

    Ova vlada ne diže nacionalne tenzije, dižu ih DPS i DF i njihovi mediji, aktisti te dvije grupacije i ostrašćeni likovi bez puno mozga.

    Ako si sa CT vjerovatno znaš ko je najglasniji među CT komitama, kamataši i dileri koji su bili posebna vrsta aktivista, znaš o čemu se radi i guess. Komite su pa makar 2/3 DPS aktivisti, a ostalo su oni kojima mozak ne smeta da se popale na nacionalne priče o tome jer ode Crna Gora neđe jer je neđe neki Srbin imenovan.

    Sva žalopojka za CG se svodi na to da ako se lopovski DPS ne vrati ostasmo bez Crne Gore.

    Ajmo evo skoro godinu nakon izbora.... pominje li ko mijenjanje zastave, himne, grba, izlazak iz NATO, Zapadu smo bliži no što smo bili zadnju deceniju pod DPSom, EU gura vladu to što može, sad slušamo žalopojke kako ova vlada (reko nam DPS prije izbora da će biti antizapadna) ulazi u aranžmane kojim se smanjuje KS i štiti od valutnog rizika i prozivaju se ambasodori US i UK... mislim sprdnja. Sa AV je bio bliži DPS nego ova vlada, ako ćemo pošteno da pričamo.

    DFa nema u vladi, što je super, ima ih po dubini fakat, loše realno, ali opet su i ti i takvi njihovi kadrovi makar pošteniji od većine DPS funkcionera koji su vršili vlast. Ne nisu svi iz DPSa lopovi, ali vrh jeste itekako, a sredina u solidnom procentu.

    A ako ti ne vidiš da su ovi incidenti posljedica dizanja nacionalnih tenzija od strane DPSa... obda stvarno nemamo o čemu da pričamo. Pa DPSu je to jedina taktika....produbljivanje nacionalnih šavova i pokušavanje sebe stavljati na branik Crnogoraca. Nas koje su nas očerupali, zadužili i pokrali nam državu i njenu privredu i unizili njene institucije na nivo partijskog servisa.... sad oće da brane. Mene kao Crnogorca koji priča crnogorskim jezikom ne treba da brane, daleko im lijepa lopovska kuća. Mene je strah od njih i posljedica koje proizvode za ovo društvo jer ne želim da moja đeca rastu u državi đe se drugi prebijaju jer nisu za DPS, čuš mene Crnu Goru.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Jesam li te dobro shvatio, ova vlada nas krupnim koracima približava EU i Zapadu, jer:
    1) nije promijenila zastavu, himnu, grb;
    2) odradila je hedžing aranžman sa (usput, privatnim) nekim evropskim i američkim bankama (koje je, usput i uzgred, započela i prethodna vlast).

    Da nije tanko? Izvini, ali nisam od tebe očekivao ove kognitivne distorzije.

    Ostalo ne bih komentirasao.
    In vino veritas

  27. #7148
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,785
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Ako osoba koja se zalećela i sa leđa šakom udarila čovjeka a sve kamera zabilježila ne bude osuđen na makar 3 mjeseca zatvora nema sreće.
    Desi se svuda ovo ili nešto slično iz ovog ili onog razloga ali vinovnici dobijaju kazne.
    Mene kao građanina samo to interesuje da ovaj junak bude na određeno vrijeme sklonjen sa ulice.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  28. #7149
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Ne znam odakle se potegla uopste prica da ovaj sa Mercedesom ima ikakve veze sa svim ovim jer vam ja 100% tvrdim da nema nikakve.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #7150
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,948
    Thanks Thanks Given 
    514
    Thanks Thanks Received 
    1,814
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Ne znam odakle se potegla uopste prica da ovaj sa Mercedesom ima ikakve veze sa svim ovim jer vam ja 100% tvrdim da nema nikakve.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja koliko vidim sa snimka, ovaj sa mercedesom je samo blokiran da izadje zbog ovog koskanja, a auto ovog pretucenog je sasvim drugo.

  30. The Following User Says Thank You to Djed_Djuro For This Useful Post:


Page 286 of 543 FirstFirst ... 186236276282283284285286287288289290296336386 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •