Page 28 of 543 FirstFirst ... 182425262728293031323878128528 ... LastLast
Results 676 to 700 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #676
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Mozda sam malo stariji pa sam to drugacije dozivio, tj Mirovo upravljanje partijom.
    Pod militarizacijom podrazumijevam pricu koja je pocela a to je da je samostalnost sama po sebi cilj, i da nema veze na koji ce se nacin doci do nje. Sto se vidi i po danadnjim izjavama Mira Zivkovica.
    Smatram i da je Perovic imao isti problem i da je to glavna tacka razdora izmedju njih dvojice.
    Tj da li cilj opravdava sredstvo. Zato je lako i bilo DPS da preuzme vecinu simpatizera pos3bno mladjih, jer njih nije zanimalo ko sprovodi ideju i kako, dokle god je sprovodi.
    Ali barem ja tako pamtim taj period. Mozda grijesim

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  2. #677
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,150
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,144
    Thanked in
    559 Posts

    Default

    E i ja sam mišljenja, obzirom da je zahvaljujući današnjoj opoziciji oslobođeno bezakonje, a taj se kancer ne može zaustaviti na dugme, iako mnogi očekuju da to tako može, i sad odjednom kritikuju.
    Da se pitam, kao što se ne pitam, definitivno bih iskoristila sve poluge vlasti i pojedini bi mi nestali preko noći (naravno ne bi im dlaka s glave falila) jer su šećerasti pa nastavljaju da hrane kancer i produbljuju metastazu.
    Ne bi mi mnogo smetalo ko gleda i pita li đe su đe su.

    Bolest se liječi bolešću, izgleda.
    Last edited by tigrovo_oko; 26-01-21 at 17:40.
    "I shut my mouth and hold the light"

  3. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  4. #678
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Мало ми је чудна ове прича са овим што је нађено. Ко носи паре за куповину гласова овако преко границе? Као да те заставе не могу иштампати у ЦГ или купити лаптопове. Знајући ко још увијек држи полицију, не би ме чудило да је ово другарски договорено.
    Hasta siempre!

  5. #679
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,630
    Thanks Thanks Given 
    954
    Thanks Thanks Received 
    1,157
    Thanked in
    620 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...eli-posto-poto

    Ovaj bogati uhljeb jos sebe predstavio kao dobrocinitelja.

  6. #680
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ne, mislim da je trebalo da idu u NK. Zato Niksicani ne treba da glasaju ni DF (placaju kampanju Vucicevim parama) ni DPS&satelite (placaju kampanju nasim parama).
    Svako ko brani ove SNS funkcionere, tvrdeći ovo nije dokaz ni za šta, nek se sjeti koliko je isprazna bila priča da to što je Migo uzeo 47k "nije dokaz da su pare služile za kupovinu glasova".



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  7. #681
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,618
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Da su ih samo sa parama i lap topovima uhvatili, pa ajde da kazes da moze biti bilo sta. Ali ko u ovakvoj politickoj atmosferi ulazi u Crnu Goru sa toliko para i gomilom zastava Srbije, dva mjeseca prije izbora? Samo vanserijski idiot ili lazov moze da tvrdi da ovo nije bas onako kako izgleda.

    Ali dobro. Glasove kupuju i jedni i drugi. Ko vise kupi, njemu Niksic. Samo da se lijepo igraju i da se ne svadjaju.

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Мало ми је чудна ове прича са овим што је нађено. Ко носи паре за куповину гласова овако преко границе? Као да те заставе не могу иштампати у ЦГ или купити лаптопове
    Vidi se da si posten i naivan. Da su bilo sta od toga uradili u Crnoj Gori, ostavljali bi materijalne dokaze o pripremanju krivicnog djela na teritoriji Crne Gore.
    Last edited by VanjaTheMan; 26-01-21 at 21:19.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  8. #682
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,955
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    158
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Mozda su snimljeni i praceni danima prije. Ne vjerujem da su samo onako pokupljeni sa granice i sve ostalo im napakovali.

    Sent from my SM-A715F using Tapatalk

  9. #683
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Prije će biti 'bratska' dojava..

    Mogli su ovo suptilnije, diplomatski pasoš i laganica (kao što su i do sad radili i jedni i drugi)
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  10. #684
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    2,679
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default


    Pustaj to sefe on malo radi sa gorivom,
    Pola meleona eura.no nam je kratka pamet

    kad padne 26.000 3 lap topa i malo zastava koje ruku na srce samo podgrijavaju sumnju svakome

    Sta se promjenilo u medjuvremenu.Nista!
    Policija je i dalje Milova

    Naravoucenije:
    Nek padnu sa malo zastava(legalne) sakom eura(4x10000€dozvoljeno po osobi i nisu duzni da ih prijave na carini) 3 lap topa (niko im ne moze nista, ako se prijave na granici)
    plus picoustog od cg srba niko ocima vidjet ne moze


    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  11. #685
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    [
    plus picoustog od cg srba niko ocima vidjet ne moze


    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Ova mi mantra sto je cujem samo na forumu nikad nece biti jasna a da ne spominjem koliko je daleko od istine.

  12. #686
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ova mi mantra sto je cujem samo na forumu nikad nece biti jasna a da ne spominjem koliko je daleko od istine.
    Istina bogomi, ovo makar ja što čujem od ovih koje znam, najviše zbog pljuvanja preko tabloida na Amfilohija, ali i zbog nekog vjerovanja da su on i Milo poslovno i interesno povezani. Kako drugačije objasniti zajedničke aranžmane u vezi Stanka Subotića, Bebe Popovića, Pinka i Sveta Marovića.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  13. #687
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Istina bogomi, ovo makar ja što čujem od ovih koje znam, najviše zbog pljuvanja preko tabloida na Amfilohija, ali i zbog nekog vjerovanja da su on i Milo poslovno i interesno povezani. Kako drugačije objasniti zajedničke aranžmane u vezi Stanka Subotića, Bebe Popovića, Pinka i Sveta Marovića.
    Nikad nisam vidio Srbina iz CG koji Vučića makar cijeni, o nekoj ljubavi da ne pričamo. Pored svega što si naveo njegov profil ličnosti prosto nema ovdje prođu.

  14. The Following 6 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  15. #688
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nikad nisam vidio Srbina iz CG koji Vučića makar cijeni, o nekoj ljubavi da ne pričamo. Pored svega što si naveo njegov profil ličnosti prosto nema ovdje prođu.
    Jel to vi sebe zelite da ubijedite u to ili?

  16. #689
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Da su ih samo sa parama i lap topovima uhvatili, pa ajde da kazes da moze biti bilo sta. Ali ko u ovakvoj politickoj atmosferi ulazi u Crnu Goru sa toliko para i gomilom zastava Srbije, dva mjeseca prije izbora? Samo vanserijski idiot ili lazov moze da tvrdi da ovo nije bas onako kako izgleda.

    Ali dobro. Glasove kupuju i jedni i drugi. Ko vise kupi, njemu Niksic. Samo da se lijepo igraju i da se ne svadjaju.


    Vidi se da si posten i naivan. Da su bilo sta od toga uradili u Crnoj Gori, ostavljali bi materijalne dokaze o pripremanju krivicnog djela na teritoriji Crne Gore.
    Не видим шта би лаптопови и заставе доказале, а новац су могли пребацити без проблема на милион начина. Превише ми је глупо да иду на начин који је најлакше открити. Такође и те заставе које нашли превише ми сумњиво. По мени је ово игра два другара и ништа више.

    Родион ја сам Србин и не подносим Вучића, мало је тих Срба у ЦГ који га подносе, а поготово када се изузме врх ДФ-а.
    Last edited by Brk; 27-01-21 at 00:24.

  17. The Following User Says Thank You to Brk For This Useful Post:


  18. #690
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,577
    Thanks Thanks Given 
    7,477
    Thanks Thanks Received 
    4,573
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Vučića vole oni koji imaju direktne koristi od njega, a to su političari i dio partijskih pripadnika...

    Običan narod ga baš i ne miriše, u Nk se na litijama redovno pjevalo "Vučiću *****u"...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  19. The Following 3 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  20. #691
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,772
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    4,929
    Thanked in
    2,310 Posts

    Default

    Izvršna direktorica Mreže za afirmaciju nevladinog sektora Vanja Ćalović Marković i predsjednik Upravnog odbora Instituta alternativa Stevo Muk članovi su Nacionalnog savjeta za borbu protiv korupcije.

    Odluku je donio potpredsjednik Vlade Dritan Abazović.

    Iz kabineta potpredsjednika je saopšteno da je Ćalović Marković „godinama prepoznata kao vodeći borac protiv korupcije i organizovanog kriminala u Crnoj Gori, dok Muk predvodi jednu od vodećih think-tank organizacija koja se godinama bavi problemom korupcije u javnom sektoru“.

    “Izuzetno mi je zadovoljstvo što ću, kroz rad novoformiranog Nacionalnog savjeta za borbu protiv korupcije na visokom nivou, sarađivati sa vodećim borcima protiv korupcije u našoj zemlji, kakvi su bez ikakve sumnje Vanja Ćalović i Stevo Muk. Zahvaljujem i svim drugim sjajnim kandidatima koji su se odazvali našem javnom pozivu, a uvjeren sam da će biti prostora da se i oni aktivno uključe u ovu, zajedničku borbu protiv korupcije”, kazao je „Vijestima“ Abazović.

    Nacionalni savjet za borbu protiv korupcije na visokom nivo imaće pet članova, a pored Ćalović Marković i Muka, član će biti i Abazović.

    Ostali članovi će, kako je ranije najavljeno, biti iz redova pravnih i ekonomskih stručnjaka.

    Na javni poziv koji je potpredsjednik Vlade raspisao 11. januara, pored Ćalović Marković i Muka, više nevladinih organizacija predložilo je i dugogodišnjeg istraživačkog novinara Vladimira Otaševića i Božidara Vujičića.

    izvor: www.vijesti.me

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  21. The Following 6 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  22. #692
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    "Braćo i sestre, jutros su administratori mim stranica (stari liberal, mimistarstvo, neprijatni, Transfer blama i još 16 njih kojima upravljamo) održali sastanak sa ocem Gojkom Perovićem na kojem su razmotrena mnoga pitanja. Naša grupa je dobila zvanični blagoslov Crkve za njen rad! Uskoro ćemo imati susret sa mitropolitom Amfilohijem tim povodom. Živjeli i naša sloga biće poraz vragu! – tako su se u jednoj objavi prošlog ljeta samoreklamirala dvojica administratora mim (trol) stranica koje su pomenute."

  23. #693
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,704
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nikad nisam vidio Srbina iz CG koji Vučića makar cijeni, o nekoj ljubavi da ne pričamo. Pored svega što si naveo njegov profil ličnosti prosto nema ovdje prođu.
    Ja tvrdim suprotno. Samo hardcore Srbi iz CG ga ne vole jer je “izdao srpske nacionalne interese i Rusiju” (a takvih je, slazemo se, mnogo) ali ovi ostali govore kako je dobar jer otvara fabrike, ne da Republiku Srpsku i diplomatski hoce da vrati Kosovo a ne ratom


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  24. #694
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ja tvrdim suprotno. Samo hardcore Srbi iz CG ga ne vole jer je “izdao srpske nacionalne interese i Rusiju” (a takvih je, slazemo se, mnogo) ali ovi ostali govore kako je dobar jer otvara fabrike, ne da Republiku Srpsku i diplomatski hoce da vrati Kosovo a ne ratom


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Evo danas sam saznao da su mi u porodici sve hardcore Srbi. Prosto je nevjerovatno koliko ljudi mogu da lupaju i sa koliko samopouzdanja mogu da pricaju o stvarima o kojima pojma nemaju.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  25. The Following 4 Users Say Thank You to PavleCL For This Useful Post:


  26. #695
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Ovo je kao nekad kad ste tvrdili da ne postoji umrezena farma propagandista, trolova i spinera pod okriljem crkve, in4s i srpske kuce nego ste pod packom napad je najbolja odbrana to trazili na strane dje ih nema. No, ako kapiram zbog cega ste to radili tada i kako ste ovdje dolazili do onih nevjerovatnih brojki kad su bile u pitanju litije opet ovo je nesto ocigledno i da, jedina linija razdvajanja koja je bila izmedju Amfilohija i Vucica i koja je sada izmedju nekih prosrpskih snaga u CG i njega je pitanje Kosova i nista vise. Inace ovaj spin oko saradnje Mila i Vucica je toliko deplasiran i to je nesto sto je passe evo tri godine pa mozete o njemu pricati kao i o saradnji Mila i Amfilohija ili bilo kog sa politicke scene, od premijera pa do Marka Milacica, Mandica, Meda itd.

  27. #696
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,618
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Не видим шта би лаптопови и заставе доказале, а новац су могли пребацити без проблема на милион начина.
    Превише ми је глупо да иду на начин који је најлакше открити. Такође и те заставе које нашли превише ми сумњиво. По мени је ово игра два другара и ништа више.
    Zato sto ne razmisljas dalje od teorije zavjere u koju si odlucio da povjerujes. Osim toga, kao i svi ostali teoreticari zavjere polazis od pretpostavke da su kriminalci i ljudi koji planiraju da urade nesto sto je samo po sebi glupo, mnogo inteligentni i nenadjebivi, a nase sluzbe su sve nesposobne i ne znaju nista ni o cemu.

    Bukvalno je najlaksi nacin pokusati da predjes granicu sa tim stvarima, jer nijedna od njih nije zabranjena. Ne znaci da je to jedini i poslednji pokusaj. To sto su ih uhvatili najvjerovatnije znaci da su ih pratili. A zamisli u kakvim bi g*****a bili da su ovdje pokusali da nabave te stvari ako ih prate.
    Svaki drugi nacin nabavke para, laptopova i zastava zahtijeva od njih da ostave dokaze pripremanja krivicnog djela i organizovanja kriminalne grupe. Podizanje para i kupovina ostavljaju trag. Dodatno, morali bi da imaju nekoga u Crnoj Gori ko ce da im pomogne. Sto bi znacilo da toj osobi moraju da vjeruju i da je sposoban, i da nije pod pratnjom i da im je komunikacija bezbijedna i da ih nece izdati. Isto vazi i za tu osobu. Ovako mogu samo da im oduzmu stvari i da ih posalju kuci. Pa ako im je zaista stalo, pokusace na neki drugi nacin.
    Last edited by VanjaTheMan; 27-01-21 at 10:04.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  28. #697
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,516
    Thanks Thanks Received 
    4,935
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ja tvrdim suprotno. Samo hardcore Srbi iz CG ga ne vole jer je “izdao srpske nacionalne interese i Rusiju” (a takvih je, slazemo se, mnogo) ali ovi ostali govore kako je dobar jer otvara fabrike, ne da Republiku Srpsku i diplomatski hoce da vrati Kosovo a ne ratom


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Vucica jedino mogu da gotive penzioneri i oni na rubu egzistencije kojima je onih 100€ bio dovoljan ucinak da ga dizu u nebesa.
    Srednjem stalezu, bar onom koji nema koristi od njegove partije, ne odgovara.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  29. #698
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,892
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    865
    Thanked in
    506 Posts

  30. #699
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ovo je kao nekad kad ste tvrdili da ne postoji umrezena farma propagandista, trolova i spinera pod okriljem crkve, in4s i srpske kuce nego ste pod packom napad je najbolja odbrana to trazili na strane dje ih nema. No, ako kapiram zbog cega ste to radili tada i kako ste ovdje dolazili do onih nevjerovatnih brojki kad su bile u pitanju litije opet ovo je nesto ocigledno i da, jedina linija razdvajanja koja je bila izmedju Amfilohija i Vucica i koja je sada izmedju nekih prosrpskih snaga u CG i njega je pitanje Kosova i nista vise. Inace ovaj spin oko saradnje Mila i Vucica je toliko deplasiran i to je nesto sto je passe evo tri godine pa mozete o njemu pricati kao i o saradnji Mila i Amfilohija ili bilo kog sa politicke scene, od premijera pa do Marka Milacica, Mandica, Meda itd.
    S obzirom da vidim koliko te bole, iako svakome ovdje realno puca ona rabota za njih kao i za Twitter komite, imam da kazem samo jednu stvar.
    Ljusa, dobrodosao na CDM forum. Nadam se da ces naci sagovornike

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  31. #700
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,704
    Thanks Thanks Given 
    1,255
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Vucica jedino mogu da gotive penzioneri i oni na rubu egzistencije kojima je onih 100€ bio dovoljan ucinak da ga dizu u nebesa.
    Srednjem stalezu, bar onom koji nema koristi od njegove partije, ne odgovara.
    Aha, zato ga pola drZave glasa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Page 28 of 543 FirstFirst ... 182425262728293031323878128528 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •