Page 23 of 543 FirstFirst ... 131920212223242526273373123523 ... LastLast
Results 551 to 575 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #551
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/ekonomija/stopira...ed-svrsen-cin/

    Evo, recimo, ovo je klasican primjer zlpoupotrebe i krsenja propisa na štetu javnog interesa i gradjana. Za ovo bi neko morao da podje u Spuž. Ko je gledao emisju Načisto na ovu temu zna detalje.

  2. #552
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Ovdje je veci problem sad postala agencija. Vidi se i po komentarima sta je cilj agencije kako za MA tako i za brodarske kompanije.
    Uveliko se prica da je Spajic/Bojanic kriv, cak je i SDT pokrenuo izvidjaj da li je nedavanje drzavne pomoci krivicno djelo.
    Dakle kompletan bivsi sistem kroz agenciju, sdt i lojalne medije je upregnut da se ovo predstavi kao kriminalno djelo.
    Apsulutno je nenormalno da agencija za stitu konkurencije prodje sa ni po prstu.
    Znam da SDT nece pokrenuti slucaj jer je partijsko tuzilastvo, ali opet zar ne mogu podnijeti iz vlade tuzbu VDT ili ODT.
    Pa ako ga nasilno Katnic preuzme, onda se moze dici medijski i medjunarodni pritisak

  3. #553
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ovdje je veci problem sad postala agencija. Vidi se i po komentarima sta je cilj agencije kako za MA tako i za brodarske kompanije.
    Uveliko se prica da je Spajic/Bojanic kriv, cak je i SDT pokrenuo izvidjaj da li je nedavanje drzavne pomoci krivicno djelo.
    Dakle kompletan bivsi sistem kroz agenciju, sdt i lojalne medije je upregnut da se ovo predstavi kao kriminalno djelo.
    Apsulutno je nenormalno da agencija za stitu konkurencije prodje sa ni po prstu.
    Znam da SDT nece pokrenuti slucaj jer je partijsko tuzilastvo, ali opet zar ne mogu podnijeti iz vlade tuzbu VDT ili ODT.
    Pa ako ga nasilno Katnic preuzme, onda se moze dici medijski i medjunarodni pritisak
    Ovo je jos jedan primjer kakve probleme CG ima sa pravosudjem. Dje je bilo tužilaštvo kad su napravljene onako nevjerovatne nezakonitosti u Barskoj plovidbi? Izvidjalo?

    Medenica je posla. Jos kad bi se uveo red u US i tuzilastvo.

  4. #554
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,767
    Thanks Thanks Given 
    614
    Thanks Thanks Received 
    988
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Danas vidim komentarisali su sa pravne strane situaciju Blagota Mitric i Piperovic i Mitric kaze da Milo ako ne potpise ponasao bi se protivno ustavu a Piperovic eksplicitan je bio u tumacenju da komisija izborna ne odlucuje nego samo konstatuje sledeceg sa liste,dakle govore isto sto je i stav vlade,zanimljivo.
    Ja ipak kad bi morao da se kladim stavio bi pare da Milo nece potpisati zakon.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  5. #555
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Izbijene su mu karte iz ruku za to. Malo su se uozbiljili Krivokapic, Abazovic i Radulovic.
    Vec je kabinet Djukanovica izdao saopstenje u smislu "ne dolaze da mu kazu sta da radi, vec da mu se otprilike dodvore da radi po zakonu"
    Sto znaci da hrabri sebe a pristalicama bilduje ego kako se jos uvijek pita.
    U principu su ovi progutali ego i otisli na razgovor. Cim su to uradili, oglasila se svaka bitna ambasada i eu zvanicnici, kako je to dobar potez.
    Nisam siguran da ima manevarskog prostora za takve ekskurzije. Posebno jer je tema kongresa integritet i dostojanstvo CG

  6. #556
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,767
    Thanks Thanks Given 
    614
    Thanks Thanks Received 
    988
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    To je sasvim logično što pišeš,nadam se da niko od zapadnih zemalja nece ohrabriti Mila da ne potpise zakone i uvede zemlju u vrlo vrlo opasnu zonu.
    Nesto se ipak bojim da nece potpisati,nadam se da nisam u pravu.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  7. #557
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Vec sam odgovorio gore. Pokusavam da se stavim u ulogu sudije izvjestioca. Dobio je "vruc krompir" od poslanika DPS-a. Postupio po tom zahtjevu. Pogledao u Poslovnik i vidio rok od 15 dana. Nije razmisljao o tome da li je taj rok realan. Ovo je moguci/vjerovatni scenario.
    Nastavak je trebao da bude onako kako sam gore napisao. Jednostavno je A. Becic trebao da kaze da je dobio dopis od US i da skupstina ne moze tehnicki da se izjasni u tom roku. I obratiti se US s zahtjevom za produzenje roka. Ja bih tako uradio. Zasto je A. Becic napravio onakvu dramu? Vjerovatno ima neke frustracije zbog problema koji mu se prave. U neku ruku ga razumijem. Ali bi trebao da ima bolju samokontrolu. Mada, vjerujem da je onakva reakcija naisla na odobravanje vecine naroda u CG.

    Ja sam vazda bio u manjini.
    Napravili su dramu jer su ubijedjeni da im je Ustavni sud namjerno poslao 15 dana rok. Nasli su neka od zahtjeva sudija izvjestioca gdje su sudije rukom 15 dana koje im je strucna sluzba pripremila ispravljali u 30 dana. Zakljucili su u Skupstini da se znalo da ne moze za 30 dana ali su im ipak poslali.

  8. #558
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    ...
    U principu su ovi progutali ego i otisli na razgovor. Cim su to uradili, oglasila se svaka bitna ambasada i eu zvanicnici, kako je to dobar potez.
    Nisam siguran da ima manevarskog prostora za takve ekskurzije. Posebno jer je tema kongresa integritet i dostojanstvo CG
    Poceo je i pritisak da se vracaju u Skupstinu. Tri godine su stranci peglali opoziciju da se neslaganja rasciscavaju u Skupstini.

    Ne znam sta su mudraci iz Dva sanduka mislili, da oni imaju privilegovan tretman, da ce se njima oprositi odlazak u bojkot pare mjeseci posle formiranja Skupstine.

  9. #559
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,579
    Thanks Thanks Given 
    7,480
    Thanks Thanks Received 
    4,575
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Kakva je situacija u Kotor ovih dana, sunčano?

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  10. #560
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    852
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Toliko o tome "HR drzavljaninu clanu organizovane kriminalne grupe"... Idiotizam, samo se nadam da ce da im naplati paprenu odstetu.

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...brodograditelj

  11. #561
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,643
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Mitrovicka i pritvor... za djelo iz 2009.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  12. #562
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    sudija basovic ga nije pustio zbog toga sto nije kriv vec zbog toga sto zgradic na slobodi ne moze promijeniti nesto sto je vec ucinjeno, a to je izuzeta dokumentacija i izrecene rijeci.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  13. #563
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Ova Vučurovićeva žena što je postavljena za direktoricu podgoričke gimnazije, radi li makar tamo ili su je onako gurnuli niotkuda?

  14. #564
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    852
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    sudija basovic ga nije pustio zbog toga sto nije kriv vec zbog toga sto zgradic na slobodi ne moze promijeniti nesto sto je vec ucinjeno, a to je izuzeta dokumentacija i izrecene rijeci.
    Na sudu je da dokaze da je kriv, ja to ne sporim. Samo mi je totalno idiotski cijeli "postupak" i slijed desavanja... Sudija nekoga pusti na slobodu (da se brani sa iste po potrebi) a onda SDT uradi sta je uradio. Al' zato imamo kriminalnce koji nosaju oruzja naokolo i setkaju bez ikakvih problema, uzas.

    SDT samo pokazuje da ne moze da se uhvati u kostac sa pravim kriminalom sa ovakvim jeftinim potezima, to je sad barem potpuno jasno a kome nije bit ce kad se budu odstete placale iz dzepa poreskih obveznika.

    No, nebitno, vrijeme ce pokazati svoje.
    Last edited by beatnological; 21-01-21 at 20:03.

  15. #565
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Na sudu je da dokaze da je kriv, ja to ne sporim. Samo mi je totalno idiotski cijeli "postupak" i slijed desavanja... Sudija nekoga pusti na slobodu (da se brani sa iste po potrebi) a onda SDT uradi sta je uradio. Al' zato imamo kriminalnce koji nosaju oruzja naokolo i setkaju bez ikakvih problema, uzas.

    No, nebitno, vrijeme ce pokazati svoje.
    to ti je tako. samo sto basovic ne da na sebe i svoju profesiju.
    a sdt sudjenje smo javno gledali, tako da je to smijurija.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  16. #566
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    Hronika - datum: 2021-01-20
    MALOLJETNIKA IZ NIKŠIĆA KOJI JE USMRTIO OSAMNAESTOGODIŠNJU KRISTINU RAIČEVIĆ TUŽILAŠTVO TERETI ZA NAJTEŽI OBLIK UBISTVA
    Mjesto ubistva - Foto: DANViše od dvadeset uboda po glavi i grudimaNezvanično saznajemo da su vještaci neuropsihijatrijske struke utvrdili da je uračunljivost optuženog u trenutku izvršenja krivičnog djela bila smanjena, ali ne bitnoViši državni tužilac Danka Đerić Ivanović podnijela je predlog za izricanje krivične sankcije šesnaestogodišnjaku iz Nikšića koji se tereti za ubistvo sugrađanke Kristine Raičević (18). Kako nezvanično saznajemo, u sklopu pripremnog postupka koji je trajao više od godinu dana, po nalogu tužioca obavljeno je psihijatrijsko posmatranje maloljetnika, koji se veći dio vremena nakon hapšenja, po odluci sudije za maloljetnike Radomira Ivanovića, nalazio u Centru „Ljubović“. Tim vještaka utvrdio je njegovo psihičko stanje u trenutku izvršenja krivičnog djela, kao i u periodu koji je tome prethodio. Nezvanično saznajemo da su vještaci utvrdili da je njegova uračunljivost u trenutku izvršenja krivičnog djela bila smanjena, ali ne bitno.

    Maloljetniku se na teret stavlja najteže krivično djelo – teško ubistvo na svirep način. Glavni pretres je zakazan u Višem sudu, a imajući u vidu da se radi o maloljetnom licu, suđenje će biti zatvoreno za javnost.

    Kako izvršilac djela spada u kategoriju mlađeg maloljetnika, pošto u trenutku izvršenja krivičnog djela nije imao navršenih 16 godina, njemu ne može biti izrečena zatvorska kazna. Mlađem maloljetniku se za krivično djelo za koje je zaprijećena kazna duža od pet i deset godina može izreći institucionalna mjera u trajanju od šest mjeseci, maksimalno tri godine u Centru „Ljubović“, ili u zatvoru za maloljetnike.



    kakav horor... kao da nista bilo nije, zivot pred njim...
    nothing comes from violence and nothing ever could

  17. #567
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Napravili su dramu jer su ubijedjeni da im je Ustavni sud namjerno poslao 15 dana rok. Nasli su neka od zahtjeva sudija izvjestioca gdje su sudije rukom 15 dana koje im je strucna sluzba pripremila ispravljali u 30 dana. Zakljucili su u Skupstini da se znalo da ne moze za 30 dana ali su im ipak poslali.
    Ako je tacno da je strucna sluzba stavila rok od 15 dana, a sudije izvjestioci rukom ispravljali u 30 dana, tek onda je onakva reakcija Becica s prozivanjem imena sudija US bila neprimjerena. Drugo je pitanje da li se radilo o namjeri nekog iz strucne sluzbe, ili jednostavno o propustu. Kako se sve traljavo radi u CG, sasvim je moguce da je neko iz strucne sluzbe samo postupio po poslovniku US ne vodeci racuna da skupstina nije neki privredni subjekt, ili organ vlade dje je rok od 15 dana razuman. Formalno-pravno, tekst odluka US je bio ispravan (na osnovu onog sto sam procitao u medijima), a ako je tako, onda ne moze biti "skandalozan", kako ga je nazvao Becic. Kao predsjednik skupstine je samo trebao da obavijesti poslanike o dopisu US i da ce traziti produzenje roka jer je tehnicki nemoguce poslati odgovor u naznacenom roku..

    Moj je utisak da je iz Becica progovorio lider partije koji bi da se obracunava sa US. To je trebao da ostavi za predizbornu kampanju u Niksicu. Kao predsjednik skupstine je trebao da nastupi dostojanstveno, s argumentima, bez dizanja glasa. Tako se cuva dostojanstvo skupstine.

    Drugo su poslanici. Za njih je normalno da se bave politikom i koriste govornicu za izrazavanje svojih politickih stavova. Kao sto je bio slucaj s prepucavanjem Moma Koprivice i pipuna.

  18. #568
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Opstina Tivat ce morati da se zaduzi 3 miliona zbog poslova bivseg gradonacelnika.
    Samo 800 000 ce otici na licni hir gradonacelnika, ocigledno.
    Uzeli privatnu zemlju, mogli da plate 20eur po kvadratu, ali iako su znali da ce izgubiti na sudu, otisli u dugogodisnji spor gdje je sad cijena 145eur po kvadratu.
    Isplatio za 6000 kvadrata, najvjerovatnije DPS/SDP kadrova, a ostale natjerao na dugogodisnja sudjenja
    Cak se izgleda vecina tivcana slozila da se ne uzima kamata vec samo isplati vrijednost. Inace bi bilo milionske vrijednosti
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...od-800000-eura

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 21-01-21 at 21:54.

  19. #569
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Hronika - datum: 2021-01-20
    MALOLJETNIKA IZ NIKŠIĆA KOJI JE USMRTIO OSAMNAESTOGODIŠNJU KRISTINU RAIČEVIĆ TUŽILAŠTVO TERETI ZA NAJTEŽI OBLIK UBISTVA
    Mjesto ubistva - Foto: DANViše od dvadeset uboda po glavi i grudimaNezvanično saznajemo da su vještaci neuropsihijatrijske struke utvrdili da je uračunljivost optuženog u trenutku izvršenja krivičnog djela bila smanjena, ali ne bitnoViši državni tužilac Danka Đerić Ivanović podnijela je predlog za izricanje krivične sankcije šesnaestogodišnjaku iz Nikšića koji se tereti za ubistvo sugrađanke Kristine Raičević (18). Kako nezvanično saznajemo, u sklopu pripremnog postupka koji je trajao više od godinu dana, po nalogu tužioca obavljeno je psihijatrijsko posmatranje maloljetnika, koji se veći dio vremena nakon hapšenja, po odluci sudije za maloljetnike Radomira Ivanovića, nalazio u Centru „Ljubović“. Tim vještaka utvrdio je njegovo psihičko stanje u trenutku izvršenja krivičnog djela, kao i u periodu koji je tome prethodio. Nezvanično saznajemo da su vještaci utvrdili da je njegova uračunljivost u trenutku izvršenja krivičnog djela bila smanjena, ali ne bitno.

    Maloljetniku se na teret stavlja najteže krivično djelo – teško ubistvo na svirep način. Glavni pretres je zakazan u Višem sudu, a imajući u vidu da se radi o maloljetnom licu, suđenje će biti zatvoreno za javnost.

    Kako izvršilac djela spada u kategoriju mlađeg maloljetnika, pošto u trenutku izvršenja krivičnog djela nije imao navršenih 16 godina, njemu ne može biti izrečena zatvorska kazna. Mlađem maloljetniku se za krivično djelo za koje je zaprijećena kazna duža od pet i deset godina može izreći institucionalna mjera u trajanju od šest mjeseci, maksimalno tri godine u Centru „Ljubović“, ili u zatvoru za maloljetnike.



    kakav horor... kao da nista bilo nije, zivot pred njim...
    Baš ono ispada prema sudskim organima da ljudski život ne vrijedi boba.. Posebno jedan mladi život..

    Dako mu daju društveno korisni rad, forme radi


    pih
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  20. #570
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ako je tacno da je strucna sluzba stavila rok od 15 dana, a sudije izvjestioci rukom ispravljali u 30 dana, tek onda je onakva reakcija Becica s prozivanjem imena sudija US bila neprimjerena...
    Ja mislim da je iz njih progovorila paranoja, a veliko je pitanje da li opravdana ili ne. Ja sam sklon da vjerujem da je neopravdana, ali potpuno razumijem zašto bi oni pomislili da je u pitanju neka zavjera US da zbrza odluku bez mišljenja skupštine i prije nego što se penzioniše drugi pro-DPS sudija (početak februara).

    Iz Bečićeve perspektive, još je sumnjivije što US nikad dosad nije pravio ovakvu grešku kad je tražio mišljenje skupštine.

  21. #571
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ja mislim da je iz njih progovorila paranoja, a veliko je pitanje da li opravdana ili ne. Ja sam sklon da vjerujem da je neopravdana, ali potpuno razumijem zašto bi oni pomislili da je u pitanju neka zavjera US da zbrza odluku bez mišljenja skupštine i prije nego što se penzioniše drugi pro-DPS sudija (početak februara).

    Iz Bečićeve perspektive, još je sumnjivije što US nikad dosad nije pravio ovakvu grešku kad je tražio mišljenje skupštine.
    Ne znam je li paranoja prava rijec, ali nepovjerenje svakako postoji. Kad se onda to podgrije svakodnevnim prepucavanjima i medijima koji bez zalbe dospiaju ulje na vatru, nije ni cudo da se ponekad odreaguje emotivno i pretjerano. Kao sto je bilo u slucaju reakcije A. Becica. Problem uopste nije bio tih razmjera da se onako reaguje. Kao sto se, uostalom, vidi iz ishoda. Moglo se bez nepotrebnog dizanja temperature. U podgrijanoj atmosferi, kakva postoji, "jaka rijec" moze biti jako opasna. Meni je zasmetalo prozivanje imena sudija US, posebno sto postoji taj poslovnik US prema kojem su imena sudija izvjestilaca anonimna. Kao predsjednik skupstine, ovim je Becic prekoracio granicu dozvoljenog. Ono sto me posebno brine jeste da sam stekao utisak da je to prozivanje djelovalo kao dio predizborne kampanje u kojoj Becic kao lider jedne politicke partije kritikuje rad US. To bi onda znacilo zloupotrebu polozaja predsjednika skupstine radi ostvarivanja politickih ciljeva. Tanka je to granica i lako se predje. Toga bi se Becic morao paziti. Becic je snasao veoma dobro u ulozi predsjednika skupstine, moram priznati da sam bio i iznenadjen time, jer je on relativno mlad i neiskusan. Zato ne bi bilo dobro da krene putem koji nije dobar. Kao predsjednik skupstine bi morao da se drzi onog sto ta funkcija nosi.

    Ko sto rekoh, poslanici su u drugacijem polozaju i njima se ne moze zamjeriti ako govornicu koriste za predizborne kampanje. Uostalom, kako ce pridobiti glasace ako ne istupanjem u skupstini?

  22. #572
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    341
    Thanks Thanks Received 
    921
    Thanked in
    470 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Ova Vučurovićeva žena što je postavljena za direktoricu podgoričke gimnazije, radi li makar tamo ili su je onako gurnuli niotkuda?
    Predaje maternji u gimnaziji, bila je razredna mom sinu 4 godine. Teško se može sresti neko toliko posvećen poslu, imam samo riječi hvale za nju.

  23. The Following User Says Thank You to bayo For This Useful Post:


  24. #573
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Neka tu posvećenost prenese na novu poziciju i dako bude kako treba.

  25. The Following User Says Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  26. #574
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,929
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,596
    Thanked in
    2,266 Posts

    Default

    Kopiko godona zatvora je doaudjeno za ovoh 220 milki i koliko je ko licnom imovinom vratio stetu drzavi?

    I sto smo mogli da izgradimo za 220 milki.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  27. #575
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

Page 23 of 543 FirstFirst ... 131920212223242526273373123523 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •