Page 227 of 543 FirstFirst ... 127177217223224225226227228229230231237277327 ... LastLast
Results 5,651 to 5,675 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #5651
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Agitpropovi sa foruma su presli igricu. Ovoliki trud u relatizovanju nekog sramnog cina sa uzaludnim pokusajima da skrenu pricu na neke druge teme nije se ovdje sretao. Zamisljam kako bi ekipa odreagovala da se iko istakao ovoliko u nekim drugim situacijama!? Pa nema toga ko bi nas spasio od gnijeva pravednika sa sve sendvica i ostalim poslasticama. Sampioni kontradiktornosti.

  2. The Following 3 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  3. #5652
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,445
    Thanks Thanks Given 
    156
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    632 Posts

    Default

    Mislim da li je neko očekivao neku drugu reakciju od Kovačevića glasali ste ga eto vam ga, da vam talog ljudski zapišava spomenike herojima a ovaj da opravda na nivou osnovca, eto i evropskim Demokratama da znaju kome su prepuštili funkciju.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  4. The Following 3 Users Say Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  5. #5653
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Kao što rekoh na početku, nadam se da će u zatvor za ovo, a pišanje po spomenicima i crkvama je samo dokaz dokle su nas DF i DPS doveli svojim nacionalizmom.

  6. #5654
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,566
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    Kovačević je čoek koji propagira četništvo. sva dalja priča oko njega tu prestaje. ovo saopštenje je taman u stilu splačine kakva jes. braniše ga po forumu ođe

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  8. #5655
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Dostini je odje bolje da ćute dok se ne prodje na drugu temu, topla preporuka. Koliko god bili dobri spineri ovi ce te tesko relativizovat zato bolje prećutite.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  10. #5656
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,925
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,323
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Prije svega postoji sigurno Zakon koji brani uriniranje na javnom mjestu ili prosipanje fekalija.

    Potpuno je svejedno koje je stranke ko, samo da čovjek od 50 i kusur godina ovo uradi ga svrstava u red životinja.
    Po ničemu nema razlike između stanovnika koji prosipaju go*na, pi*aju na ulici ili rade nešto treće.

    U suštini imaju jednu zajedničku crtu, to nisu ljudi, jer da bi se neko nazvao čovjekom mora da posjeduje dio odgovornosti...

    Inače hajde da začinimo ovu priču, kuje su tablice čovjeku, relano kada on može da vrši nuždu u centru grada i smatra da je to normalno, sigirno će se naći neko da to odradi u njegovom autu.

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  12. #5657
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Daj bas ste se uhvatili za sitnicu, covjek je morao inace bi mu besika pukla, sreca da je imao uz sto da se zakloni, a uz to je ugrozen i nijedne litije nije propustio.

  13. The Following 2 Users Say Thank You to opmne For This Useful Post:


  14. #5658
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,705
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Volio bi da vidim reakciju upravo tih najglasnijih da se ispostavi da je ovaj lik nekada bio DPS kadar i da mu se iskopa nedje osmjeh pod CG zastavom.
    Tada ce da nastane muk. I tada vidis da ove najglasnije sto traze pravdu jedino zanima politicko prepucavanje za Ljuba 0fg (zero f*cks given).

    I tada vidis koliko govana ova drzava ima, pored ovog profesionalnog pišača.
    Evo sta kazu portali, ovo nisu slike nekog ko lici na dps-ovca:



    A i zna se ko bastini fasisticku ideologiju, tako da tvoji vlazni snovi su bas bili nerealni


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  15. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  16. #5659
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Sta bi bilo sa ja izuriniram svaki spomenik svih nacionalnosti, religija, ideologija…? Bio bih gradjanin svijeta! Ili divljak Bez manira al to je to. Kako bi mi sudili za „izazivanje…“?

    Postoje toaleti za te stvari i to je sve. Moja prica je o opterecensti sa identitetom i pišača i onih ispišanih u CG.

    U pravu si za osjetljivost ljudi ali opet pomoci cu bratu crnogorcu/srbinu da iznese kauč na 10 sprat, da izlije plocu na kuci, da mu se nadjem u nevolji… To je pomoc a da ja osjecam empatiju jer je neko ispisao spomenik nekome pa se ovaj uvrijedio… Mora da se salite.

    Maniri, maniri i samo maniri. Ostavite se pišanja i identiteta
    Identitet? Srbi/Crnogorci? Nešto si pobrkao. Srbi su bili ubjedljivo najbrojnija nacija u partizanima. Ne radi se o identitetu. Da si napisao "ideologija", pa ajde. Ljubo Čupić je simbol otpora fašizmu. Mislim da ga veliki dio naroda upravo tako doživljava.

    Stvari su jednostavne. Ako znas da nekom radnjom provociras znacajan dio naroda, pa nemoj to da radiš, majka mu stara. Posebno u zemlji đe su podjele ovako duboke i đe su ljudi osjetljivi na ovakve stvari.

    Sve i da ostavimo po strani treba li se bit osjetljiv na ovakve stvari, pišanje po nečijem spomeniku je znak krajnjeg primitivizma i elementarne nekulture. Pa još to raditi u centru grada đe narod prolazi. Mislim, stvarno...

    Ja se uopšte ne osjećam uvrijeđen, jer me ovakvi kreteni i imbecili i ne mogu uvrijediti. Samo osjećam mučninu i gađenje.

    Da ne bude da sam opterećen, na sličan način sam reagovao kad su neki momci urinirali po crkvi u Kotoru. Ili, možda, misliš da je urinirabje po crkvi stvar samo manira i toaleta?

    Neke stvari se jednostavno ne smiju raditi. Izgleda da u CG ne postoji granica gadluka koja se ne može probiti.

  17. #5660
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,517
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Moraces ipak da naucis da procitas sto napisah par postova prije toga.
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...70#post5591970

    I pored toga, promasio si poentu koja je vise nego jasna. Da rezimiram - vecina najglasnijih koji napadaju sada, zacutali bi da se ispostavilo da je lik proCG orijentisan i to govori o ekipi koja dominra drustvenim mrezama, koliko je toj ekipi u stvari, bitan sami cin.

    U medjuvremenu potrudi se malo vise, nemoj da budes kao pojedini sa foruma koji ulete kao padobranci, ne izvlaci iz konteksta, sve pise ako zelis da procitas.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  18. #5661
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/hronika/ovo-je-niks...ce-odgovarati/

    1.Krivicno odgovarati za djelo skranvljenje groba? Sto da nije Ljubo ispod sahranjen!?
    2. Izbacio mu portal sliku sa sve slikom i imenom i prezimenom! Kako bi mi popili 10000 eura kazne zbog povrede ugleda doticnog covjeka!
    3. Razni pedofili koji cerke razdjevicise ,Silovatelji mladih djevojaka devojcica ,baba pa i ubice lopovi olosi drugi od ovog istoimenovanog portala i drugih medija dobiji samo INICIJALE S.C. npr a ne daj boze sliku ili sto drugo da mu postave

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  19. #5662
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,823
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    Aih Antares kako ga i ti drmaš kao SKOJ, profesionalno skretanje...

    Onda možemo i da kažemo da za ovo sinoć nije kriv ovaj čovjek, niti četnici, niti fašisti nego URA i Demokrate jer su ih oni doveli na vlast i pustili ih da dižu hajku na narod i čine što čine ?

    Ok, razumijemo se.
    Love, peace and respect.

  20. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  21. #5663
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Kazes ugled tog covjeka, mislis stvarno da neko ko pisa u centru grada na spomenik moze da ima ugled ikakav
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  23. #5664
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Valjda je ovaj pisonja iz Milacine partije

  24. #5665
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    1,656
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    839 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Identitet? Srbi/Crnogorci? Nešto si pobrkao. Srbi su bili ubjedljivo najbrojnija nacija u partizanima. Ne radi se o identitetu. Da si napisao "ideologija", pa ajde. Ljubo Čupić je simbol otpora fašizmu. Mislim da ga veliki dio naroda upravo tako doživljava.

    Stvari su jednostavne. Ako znas da nekom radnjom provociras znacajan dio naroda, pa nemoj to da radiš, majka mu stara. Posebno u zemlji đe su podjele ovako duboke i đe su ljudi osjetljivi na ovakve stvari.

    Sve i da ostavimo po strani treba li se bit osjetljiv na ovakve stvari, pišanje po nečijem spomeniku je znak krajnjeg primitivizma i elementarne nekulture. Pa još to raditi u centru grada đe narod prolazi. Mislim, stvarno...

    Ja se uopšte ne osjećam uvrijeđen, jer me ovakvi kreteni i imbecili i ne mogu uvrijediti. Samo osjećam mučninu i gađenje.

    Da ne bude da sam opterećen, na sličan način sam reagovao kad su neki momci urinirali po crkvi u Kotoru. Ili, možda, misliš da je urinirabje po crkvi stvar samo manira i toaleta?

    Neke stvari se jednostavno ne smiju raditi. Izgleda da u CG ne postoji granica gadluka koja se ne može probiti.
    Ostoja mogao sam ija da odaberem da budem PC kao ti. Nije to tesko vjeruj mi. Ovi ovdje u CG i dalje misle da je to cool. Odabrao sam da budem na vjetrometini. Da me cetnici na fejsu lajkuju razmisljanje, a komite pljuju. Sledeci put kad bude crkva isto cu jer mislim da je ovo kako pricam ispravno i ne moram da se krijem iza PC i da izigravam osjetljivo srdašce. Imas dobru epizodu na South park o PC.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  25. #5666
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,823
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by H1ghLand3R View Post
    Valjda je ovaj pisonja iz Milacine partije
    Što bi ovdje rekli umjerenog Milačića...
    U nastavku to ti je taj DF kapacitet mozga.
    Love, peace and respect.

  26. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  27. #5667
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    ...Da rezimiram - vecina najglasnijih koji napadaju sada, zacutali bi da se ispostavilo da je lik proCG orijentisan i to govori o ekipi koja dominra drustvenim mrezama, koliko je toj ekipi u stvari, bitan sami cin...
    E da je samo to, nego se nisu živi čuli kad su kotorski DPSovci pišali po crkvi i zvali sveštenikovu ženu "srpska *****". Pobjedi i CdM je trebalo 24h da uopšte jave da se to desilo.

    Jednako su odvratna oba postupka i oba treba kazniti. Ali našim forumskim lelekačima za DPS ne prija da ih podsjećaš na njihovo licemjerje. Sad su se odjednom probudili i sjetili da ne valja po svetinjama pišati.

  28. #5668
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Podneta krivična prijava za Povredu groba?!

    A bože ti sačuvaj.

    Pa to je kao što je onaj dobio prijavu za pranje novca, kad je snimljen da uzima kovertu.

    Ovaj će isto biti oslobodjen.
    Kakva povreda groba?

    Pod spomenikom ili spomen obeležjem koji se pominju u stavu 2 krivičnog dela Povreda groba, misli se na spomenik na grobu ili na spomen obeležja koja se često podižu na mestu pogibije ili na kosturnice i slično.

    Spomenik u centru grada je spomenik narodnom heroju ili nekoj drugoj znamenitoj ličnosti, a ne spomenik umrlom licu.

    Spomenik umrlom licu se nalazi na grobu.

    Bolje da su mu sašili prekršajnu prijavu i najstrožije rebnuli po džepu po kratkom postupku, nego što pod pritiskom politike pišu ovakve krivične prijave koje će biti odbačene.

  29. #5669
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    E da je samo to, nego se nisu živi čuli kad su kotorski DPSovci pišali po crkvi i zvali sveštenikovu ženu "srpska *****". Pobjedi i CdM je trebalo 24h da uopšte jave da se to desilo.

    Jednako su odvratna oba postupka i oba treba kazniti. Ali našim forumskim lelekačima za DPS ne prija da ih podsjećaš na njihovo licemjerje. Sad su se odjednom probudili i sjetili da ne valja po svetinjama pišati.
    Dje ti je snimak tog dijela i ko ga je izvršio zna li se. Odje je nedvosmisleno utvrdjeno a tamo je on je nisam ja. Imam snimak, pokazi, biće
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  30. #5670
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Zbilja sta se desilo u Kotoru sa onim koji su urinirali po crkvi, ima li dokaza da su to uradili ?

  31. #5671
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Šta se desilo sa onim što su u Podgorici uz asistenciju komunalne policije nagrdili mtrpopolita Amfilohija na bilbordu?

    Ima li tu kakvih dokaza sem snimka?

  32. #5672
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,517
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Aih Antares kako ga i ti drmaš kao SKOJ, profesionalno skretanje...

    Onda možemo i da kažemo da za ovo sinoć nije kriv ovaj čovjek, niti četnici, niti fašisti nego URA i Demokrate jer su ih oni doveli na vlast i pustili ih da dižu hajku na narod i čine što čine ?

    Ok, razumijemo se.
    Meni se ipak cini da se ne razumijemo, a cini mi se da mnogi ne zele da vide to sto je ocigledno.
    Za ovo sinoc je kriva jedna osoba, uradio je to sto je uradio iz nekog njemu poznatog razloga i kaznu ce dobiti, pa ce svoj stav nauciti da iskazuje na konstruktivniji nacin. Razumna osobe ovo ne bi uradile i cini mi se da je to zavrsena prica, svi se slazemo da treba biti kaznjen.

    E sad... Sto je pravi uzrok ponasanja ovog lika?
    Narativ na forumu koji se potencira je da je to iskljucivo zasluga DF-a ciji je gradonacelnik, koliko na vlasti? 3-4 mjeseca? Ispada kao da je Niksic bio idealan grad pun srece, medvjedica i ostalih slatkih stvari koji je kvarni DF i njihov gradonacelnik pretvorio u Zonu Sumraka dje se uriniraju spomenici, ubijaju ljudi i radjaju mafijasi koji vode drzavu.


    A da li je li gradonacelniku zaigrao osmjeh na ovaj cin, vjerovatno jeste. Da li je i mnogima iz vlade i bliskim vladi zaigrao osmjeh, sigurno da jeste, znajuci da podrzavaju SPC i znajuc ljubav koju je gajila crkva sa komunistima.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  33. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  34. #5673
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Šta se desilo sa onim što su u Podgorici uz asistenciju komunalne policije nagrdili mtrpopolita Amfilohija na bilbordu?

    Ima li tu kakvih dokaza sem snimka?
    Sta je trebalo da se desi, jesu li i bilbordi po Podgorici srpske svetinje ?

    Bilbordi sluze za reklame, svi znamo koliko ima slucajeva da potrosaci nezadovoljni kvalitetom uniste bilbord sa reklamom, pogotovo je to aktuelno sa politickim reklamama.

  35. The Following User Says Thank You to opmne For This Useful Post:


  36. #5674
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Je li ura optuzila dps za pisonju iz NK ?

  37. #5675
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Aj da vidimo.oce.li neki fucker djece i silovatelj zena a mozda i kiLer neki biti ovako ispraceni sa slikom imenom i prezimenom... !


    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  38. The Following 2 Users Say Thank You to kauboj24 For This Useful Post:


Page 227 of 543 FirstFirst ... 127177217223224225226227228229230231237277327 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •