Page 205 of 543 FirstFirst ... 105155195201202203204205206207208209215255305 ... LastLast
Results 5,101 to 5,125 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #5101
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    PRETHODNE CG VLADE VEĆ DECENIJU ODBIJAJU DA UVEDU NEOPOREZIVI DIO ZARADE

    Komšije povećale minimalac i neoporezivi dio plate

    Nekada najsiromašniji dio Balkana - Republika Srpska prošle sedmice povećala minimalac na 275 eura, neoporezivi dio zarade na 357 eura, umanjenje dažbina na zaradu po maloljetnom djetetu na 76 eura, kao i povećanje zarada u javnom sektoru za pet do šest odsto. Javni dug BiH na kraju prošle godine bio je 35 odsto BDP-a, a u Crnoj Gori 83 odsto BDP-a

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...zivi-dio-plate

    Vratite Mila, da zavrsi sahranjivanje CG i njenih gradjana...pa da na miru moze sa familijom, kumovima i prijateljima da uzivaju u CG...

    Zadnja rupa na svirali smo, na zalost. :/

  2. #5102
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Ko je bio privilegovan za vrijeme DPS vlasti:
    Premijer Krivokapić dobio od države stan od 123m2 iako je imao kuću!
    Ministarka Bratić dobila CG državljanstvo od Vlade Đukanovica po posebnim uslovima, nešto slično kao Šinavatra.
    Ministar Mitrović nelegalno tj. divlje gradio!

    https://twitter.com/Draginja07/statu...922191876?s=20
    Je li to Draginja imam stan od 70 i stan od 100 kvadrata, platu sa univerziteta 1100 i platu od skupstine u prosjeku 450 eura, ucestvujem u raznim komisijama i vozim novi volvo dzip.
    Je li ta?

  3. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  4. #5103
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    "AJKULE" VEČERAS PROTIV SAD

    VPSCG: Neprihvatljiv odnos RTCG-a, dan pred utakmicu informisani smo da neće biti prenosa

    "Iako je pomenuta utakmica već ušla u produkcijski plan RTCG i ista se nalazila u programskoj šemi i terminu koji je predložila RTCG, dan pred utakmicu smo informisani da do prenosa neće doći. Kako nam je saopšteno od strane nadležnih u RTCG, razlog odustajanja od prenosa je nedostatak finansijskih sredstava i osoblja"

    https://www.vijesti.me/sport/vaterpo...e-biti-prenosa

    Zamisli imas minimum 10 sportskih novnara i onda kazes nece biti prenosa nedostatak osoblja... "RTCG"


  5. #5104
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Je li to Draginja imam stan od 70 i stan od 100 kvadrata, platu sa univerziteta 1100 i platu od skupstine u prosjeku 450 eura, ucestvujem u raznim komisijama i vozim novi volvo dzip.
    Je li ta?
    Ona to ne krije, uredno prijavljuje imovinu i kaze ako neko nesto sumnja da je nelegalno steceno stavlja se na raspolaganje drzavnim organima za svaku provjeru. Znaci da su svi kao Draginja dje bi nam kraj bio, nazalost samo ona i jos nekoliko poslanika su sa te strane korektni.

  6. #5105
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,529
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    To isto govore mnogi politicari, pa to ne znaci da su posteni. Srecom po SDP imaju Raska inace bi brzo Draginja ugasila partiju.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  7. #5106
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ona to ne krije, uredno prijavljuje imovinu i kaze ako neko nesto sumnja da je nelegalno steceno stavlja se na raspolaganje drzavnim organima za svaku provjeru. Znaci da su svi kao Draginja dje bi nam kraj bio, nazalost samo ona i jos nekoliko poslanika su sa te strane korektni.
    Koliko sam primijetio, ni Zdravko ne krije imovinu. Kuca je uredno prijavljena kao i stan.
    Kakve to ima veze sa Draginjinom pricom. Ona tvrdi nesto drugo, a to je da je dobio stan a imao je vec kucu.
    A ona dobila stan na bulevaru od 100 kvadrata, i sad nekoliko desetina hiljada za "poboljsanje uslova stanovanja"
    Tako da ti hvala. Takvih kao Draginja smo imali 30 godina i previse. Patriotizam sa lijevom rukom na srcu a desnom u drzavnom budzetu.
    I sad masu zastavama jer su im oslobodili ruku iz budzeta

  8. #5107
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,686
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    JOŠ JEDNA BRUKA U NAJAVI

    Dok koalicija oko Demokratskog fronta sa pravom problematizuje svaki kadrovski potez Vlade Zdravka Krivokapića koji ima bilo kakvog dodira sa bivšim režimom - i sami se spremaju da brata od tetke Mila Đukanovića, izvjesnog Maksimovića iz Beograda, ustoliče za direktora Agencije za civilno vazduhoplovstvo na platu od 3. 500 hiljade eura!

    Iza ovog sramnog i sinekurskog imenovanja u najavi navodno stoji predsjednik SNP-a Vlado Joković koji navodno hoće da časti svog dobrog i starog druga o našem trošku, tu sirotinju od Milovog brata što se pati po Beogradu.

    Ta skandalozna vijest se danas pojavila na portalu IN4S, ali je brzo skinuta sa istog, a prema mojim informacijama - izbrisana je jer je na vlasnika i urednika portala vršen veliki pririsak od lidera Fronta i SNP-a uz obrazloženje da im takva vijest pravi štetu u danima kada napadaju i preispituju Zdravkovu Vladu zbog identičnih svinjarija.

    Šta nam ovo govori? Milo možda jeste pao, ali njegova filozofija vladanja koja se temeljila na koruptivnoj i nepotističkoj običajnosti 'moj do moga' i dalje je živa i vitalna.

    Dusko Kovacevic

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  9. #5108
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Koliko sam primijetio, ni Zdravko ne krije imovinu. Kuca je uredno prijavljena kao i stan.
    Kakve to ima veze sa Draginjinom pricom. Ona tvrdi nesto drugo, a to je da je dobio stan a imao je vec kucu.
    A ona dobila stan na bulevaru od 100 kvadrata, i sad nekoliko desetina hiljada za "poboljsanje uslova stanovanja"
    Tako da ti hvala. Takvih kao Draginja smo imali 30 godina i previse. Patriotizam sa lijevom rukom na srcu a desnom u drzavnom budzetu.
    I sad masu zastavama jer su im oslobodili ruku iz budzeta
    Nijesam se ukljucio da ti napadam Zdravka, niti sam napisao nesto sto bi ukazivalo na to da je on nesto stekao neposteno, znaci ne boj mu se. Nego si ti nabrajao sto sve ona ima i sve zapitkivao je li to ona sto ima ovo, ima ono kao da je ona nesto ukrala ili otela ili da nesto krije, ona je dobila stan, a nije imala kucu, sto znaci da je korektnija od njega.
    To sto ste ih imali 30 godina to je vas problem, evo imas sad i ove i nadaj se da ce ti biti bolje i ne moras mi se nista zahvaljivati.
    Sad te izlizane floskule o patriotizmu i rukama ovamo i onamo me ne tangiraju, sad trenutno imate patriotizam sa obje ruke na Dritanovim jajima i cesete i trpite.

  10. #5109
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Ti se iznervira za medalju. Draginja je imala manji stan prije toga, ovaj imao kucu. Imala manje kvadrata samo.
    Samo sam primijetio da se lagano primate i dalje na populisticke price DPS ili SDP.
    Vidis nama ne smeta da pljunemo na nekoga ako mislimo da je licemjerno da progovara o necemu.
    Dok je vama i dalje prvi impuls da ih branite i hvalite.
    Ona docent na pravnom, on profesor na masinskom fakultetu.
    Ona dva dzipa, kia 2016 i volvo iz 2019
    On ford fokus iz 2012.
    Mora da je i ona domacica kao Rocenova zena.
    To je taj narativ uspjesnosti i nadmocnosti koji se projektuje. Niko veze okle pare, ali kad vidis kad je dobila novac "za poboljsanje uslova zivota" i kad je kupila Volvo dzip, ispada da smo im pored stanova i skupocjena vozila kupovali.
    Naravno vraca samo 15% dobijene sume.
    Jos jedna uspjesna CG prica

  11. #5110
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ti se iznervira za medalju. Draginja je imala manji stan prije toga, ovaj imao kucu. Imala manje kvadrata samo.
    Samo sam primijetio da se lagano primate i dalje na populisticke price DPS ili SDP.
    Vidis nama ne smeta da pljunemo na nekoga ako mislimo da je licemjerno da progovara o necemu.
    Dok je vama i dalje prvi impuls da ih branite i hvalite.
    Ona docent na pravnom, on profesor na masinskom fakultetu.
    Ona dva dzipa, kia 2016 i volvo iz 2019
    On ford fokus iz 2012.
    Mora da je i ona domacica kao Rocenova zena.
    To je taj narativ uspjesnosti i nadmocnosti koji se projektuje. Niko veze okle pare, ali kad vidis kad je dobila novac "za poboljsanje uslova zivota" i kad je kupila Volvo dzip, ispada da smo im pored stanova i skupocjena vozila kupovali.
    Naravno vraca samo 15% dobijene sume.
    Jos jedna uspjesna CG prica
    Nema nikakvog primanja i nervoze, populisticke price prodaje sadasnja vlast, a dps i sdp populisticke price ja ne primjecujem, vidim da su se sad sjetili drzave i da je treba braniti, a dok su bili u poziciji nije im padalo na pamet. Draginja mi je pomalo simpaticna, umije ovoj novoj vlasti da ocita bukvicu i da im podvikne ali ne toliko da bih joj dao glas ili da bih i najmanje odstupio od svog misljenja prema sdp u koje sam najbolje pokazao kad sam otvorio temu samo o toj partiji i njihovoj licemjernosti.
    To niko veze okle pare, imas MANS i pokusaj preko njih da nesto saznas ako sumnjas. Ona bar ima neko zanimanje pa vozi terenca, a neki samo u skupstinu dolaze i divljaju pa imaju jahte i oni ti nijesu sumnjivi, bas osvjezilo . . .

  12. #5111
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Ne sumnjam ja nista. Odakle pare. Svaka legalna. Da ti drzava stan po povlascenim uslovima, da ti kredit za poboljsanje uslova zivota od 30 000. Od toga vratis samo 10%.
    Malo komisije po 500 eur, malo neke skupstinske grupe za kojekakvu glupost po 600. Malo na fakultetu isto tako....
    Nakupi se....
    Otprilike kao kad Koprivica i Zlatko izadju i kazu kako sagorjese da kao NVO pomognu drzavi, a sjede u 5 ili 6 odbora na 1400 eur plate koje im daje drzava, kojoj kao nesto prigovaraju. I onda mjesecni prihod 5 do 6 hiljada za "borbu protiv vlasti" od te iste vlasti.
    A ti sto podviknu, ti su se i usrali u drzavu, jer je ocigledno nekima bitnije kako se kaze, nevo sta se kaze. I kakva je pozadina te licnosti, tj ima li uopste ikakvog lrava da nekome prigovara za nesto sto i sama radi.
    Ali su kod nas najveci lopovi i bili najglasniji u "drste lopova"

  13. #5112
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    E i da, kad pocnete da pricate o populizmu i "osvjezilo"..... Rekao bi covjek bile hladne proracunate tehnokrate, pa nam njihov bezdusan pristup dosadio.....

  14. #5113
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Bitno je da je Krivokapić čist sa stanom koji je dobio dok je bio u DPS pored malene kućice u Bijeloj.
    Valjda je logika onog jel bijase ministra koje je govorio ali ja nemam stan u Pg, tako i Zdralje on nema stan u Pg samo kucu u Bijeli.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #5114
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Ko je rekao da je cist sa stanom. Samo da Draginja nema bas neku tezinu, kada ona o tome prica. Da je iskocio neko drugi iz SDP, mozda bi i imalo smisla, ali ona, pa i ne bas. Posebno sa drekom, dje kopira predsjednika, pokusavajuci da prstom, drekom i velikim rijecima zamaskira veliku supljinu rijeci koje govori.
    Elem, zasto je to losa praksa, pa ko god bio u pitanju.
    Ustavni sud vezano za podjelu stanova, glasa 3 naprema 2.
    Podjela glasova je ista kao i podjela stanova u US.
    Ovi sto su glasali za ustavnost su isti oni koji su dobili stanove od drzave. 2 glasa protiv su oni koji od drzave nisu dobili nista.....
    I sad mozemo mi ovdje da raspredamo, teoretisemo i pisemo sta god hocemo.
    To nece promijeniti tako ociglednu istinu

  16. #5115
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    E i da, kad pocnete da pricate o populizmu i "osvjezilo"..... Rekao bi covjek bile hladne proracunate tehnokrate, pa nam njihov bezdusan pristup dosadio.....
    Pa cekaj covjece, to da osvjezi sam vidio od vas, vasa je zelja bila, samo ste prizivali i sad je tu, meni konkretno nikakvih promjena, da nijeste onoliko veselje pravili ne bi ni zna da je osvjezilo.

  17. #5116
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Pa cekaj covjece, to da osvjezi sam vidio od vas, vasa je zelja bila, samo ste prizivali i sad je tu, meni konkretno nikakvih promjena, da nijeste onoliko veselje pravili ne bi ni zna da je osvjezilo.
    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Licno sam misljenja kako se ova partija uzdigla iz svakodnevnog politikantskog nistavila te nacinila veliki iskorak u odbrani i zastiti svega naseg crnogorskog !

    Dakle, ona poslije tih besmrtnih herojskih dijela zasluzuje posebnu temu na ovom crnogorskom forumu, jer da nije bilo sdp-a pitanje je da li bi ovaj forum opstao kao crnogorski, a forum je kao sto znamo najvredniji resurs svake suverene drzave ili Vi mislite drugacije ?
    Neka ga ovdje. Da osvjezi malo.

  18. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  19. #5117
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    JOŠ JEDNA BRUKA U NAJAVI

    Dok koalicija oko Demokratskog fronta sa pravom problematizuje svaki kadrovski potez Vlade Zdravka Krivokapića koji ima bilo kakvog dodira sa bivšim režimom - i sami se spremaju da brata od tetke Mila Đukanovića, izvjesnog Maksimovića iz Beograda, ustoliče za direktora Agencije za civilno vazduhoplovstvo na platu od 3. 500 hiljade eura!

    Iza ovog sramnog i sinekurskog imenovanja u najavi navodno stoji predsjednik SNP-a Vlado Joković koji navodno hoće da časti svog dobrog i starog druga o našem trošku, tu sirotinju od Milovog brata što se pati po Beogradu.

    Ta skandalozna vijest se danas pojavila na portalu IN4S, ali je brzo skinuta sa istog, a prema mojim informacijama - izbrisana je jer je na vlasnika i urednika portala vršen veliki pririsak od lidera Fronta i SNP-a uz obrazloženje da im takva vijest pravi štetu u danima kada napadaju i preispituju Zdravkovu Vladu zbog identičnih svinjarija.

    Šta nam ovo govori? Milo možda jeste pao, ali njegova filozofija vladanja koja se temeljila na koruptivnoj i nepotističkoj običajnosti 'moj do moga' i dalje je živa i vitalna.

    Dusko Kovacevic

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Kakve su ovo mađije što je ovo. Znači Maksimović je u kontrolu leta pa jedno 20 godina minimum.
    Ko u ovakve natpise povjeruje nije mi jasno.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #5118
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,118
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Neka ga ovdje. Da osvjezi malo.
    Ne vadi

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  21. #5119
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Odje od veliki protivnika Draginje i Zdravka nikome nije palo na pamet okle velike plate na drzavne jasle ? Drzavne jasle 1000+ beneficije a svi to koriste vasilije lalosevic,pedjice razne.....

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  22. #5120
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Patriote Crne Gore će u petak, 4.juna ispred zgrade Vlade održati veliki miting nezaposlenih, otpuštenih, diskriminisanih i prevarenih građana.
    Izvor CDM
    Hahahahahahahahaha
    KO KOGA ..... U ZDRAV MOZAK ?

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  23. #5121
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #5122
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Odje od veliki protivnika Draginje i Zdravka nikome nije palo na pamet okle velike plate na drzavne jasle ? Drzavne jasle 1000+ beneficije a svi to koriste vasilije lalosevic,pedjice razne.....

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    To mi je prvo zazvonilo u usima kod Milatoviceve izjave.
    Pozajmili smo 750 miliona tako da smo obezbijedili da sluzbenici prime plate.
    Najveca ekonomska kriza u CG od 90 na ovamo, i on se hvali da nece smanjivati plate u drzavnim sluzbama. I kako si to obezbijedio. Zaduzivanjem.
    Bravo.... 3 bambija za tebe....
    Za to vrijeme u realnom sektoru je 36 000 ljudi ostalo bez posla, a vecini smanjene
    plate. Sektor koji puni budzet.
    Bas su podijelili teret krize....

  25. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  26. #5123
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Ovima sto Zdravko nije odgovarao tek ce sad da placu kad bolesnici iz df-a dobiju ministarska mjesta. I tako naredne 3 godine.

    Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  27. #5124
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    "NAROD JE UMORAN OD POLITIKE, BROJEVA I MANDATA"

    Milačić zove parlamentarnu većinu na ujedinjenje: Nismo dali Vladi ni dan povjerenja...

    "Moramo već jednom odrasti kao parlamentarna većina i shvatiti da smo i mi ti koji ne dopuštamo Vladi da radi svoj posao, jer joj nismo dali ni dan povjerenja da završi posao koji je započela, javno sumnjajući u njen rad, javno otvarajući teme koje čak ni DPS ne bi otvarao", kazao je Milačić

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...dan-povjerenja


  28. #5125
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Neka ga ovdje. Da osvjezi malo.
    Ja sam mislio da mu je to bio sarkazam.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  29. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


Page 205 of 543 FirstFirst ... 105155195201202203204205206207208209215255305 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •