Page 191 of 543 FirstFirst ... 91141181187188189190191192193194195201241291 ... LastLast
Results 4,751 to 4,775 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #4751
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Znam na sta se pozivas, ali ce to opet zavrsiti na provjeri kod AZLP ili ce sud provjeravati pravo javnosti da zna.
    Elem

    Malo je zeznuta za dokazivanje ova stavka "licni zivot tog lica".
    Zakoni su predvidjeni da se ne bi desilo ono sto @Gagarin prica. Ima stavka prije ovoga koja se odnosi na koriscenje posebne opreme za snimanje i prisluskivanje.
    Zakoni se odnose da nobinari ne bi objavili neformalne razgovore, sto ovdje nije slucaj.
    Ljudi su u televizijskom studiju, sa gomilom opreme za snimanje tako da je jako tesko dokazati da nije znao da se snima ili da neko moze da snimi. Nisu saputali i nije da nisu znali da su vec postavljeni mikrofoni.
    Tako da ovo na sudu ce da odbrani srednjoskolac sa pravnog smjera.
    Ali niko im ne brani da probaju. Zato nista nije bilo ni za Milica isto kao sto nije bilo ni za Dritana i prepisku sa onom curom.
    A o pristrasnosti dovoljno govori da se bisi na pravo pozivao kada su snimali Marka Kovacevica dok provjeravaju vokalnr sposobnosti.
    Cudo jedno kako vam tada pravna virtuoznost jednostavno nestane u onome "hoce li osuditi kolege forumasi"
    Eto Stankovic ima priliku da na sudu dokaze kako Miko nije znao da ima mikrofon i da postoje kamere oko njega. I da je ovo saptao Tamari dok je snimala sminkerka vjerovatno.
    "Licni zivot" je sirok pojam. Dovoljno sirok da ukljuci licni ugled. Jasno je da se u konkretnom slucaju radio o neovlascenom snimanju. I to bi mogao da dokaze srednjoskolac sa pravnog smjera. Iako sam dosta skeptican glede znanja nasih srednjoskolaca.

    Slazem se da bi zakon trebalo popraviti. Recimo, kao podrska istrazivackom novinarstvu, kad je rijec o borbi protiv korupcije i kriminala, ili negdje gdje jasno postoji javni interes, mozda bi trebalo napraviti izuzetak.

    Po sadasnjem zakonu bi bilo lako tuziti, ali ne bas lako dokazati.

    Imam iz iskustva par slucajeva kad mi je izricito bilo zabranjeno da snimam foto aparatom. Jedno mi je jedan gospodin u Zagrebu kazao da ne smijem da slikam njegovu kucu. Jedan policajac u Italiji mi je prstom zaprijetio da ne smijem da ga slikam. U Grckoj sam zamalo nastradao kad mi je policajac oduzeo fotoaparat, izbrisao par snimaka i vratio mi ga. U Mjanmaru mi je policajac trazio novac da bih mogao da slikam neku zgradu - nesto kao ulaznica u nacionalni park

    Nijesam razumio to za Kovacevica. Ne znam o cemu se radi. Bio sam i par dana odsutan sa foruma.

  2. #4752
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Pametniji i od mene i od Tamare Nikcevic i od Ostoje i od Miodraga Zivkovica i od Zagrepcanina, je mjanmarski policajac. Gospoce.
    On je posle te pare odnio u jednu kesu u koju se skupljaju pare za odrzavanje te zgrade da bi bila tako fotogenicna. Dobro je uciti od takvih pojedinaca i dobro je da takvi ljudi postoje u ovom vremenu totalnog bezakonja i nebrige.
    Casa je polu puna ili polu prazna oduvijek, cak i kad se sve popije iz nje.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  3. #4753
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Bice malo zabave oko ovog snimanja:

    https://www.cdm.me/politika/ko-je-ta...avnom-servisu/

    Ne ocekujem da ce biti kazni.

    Nase pravosudje & tuzilastvo su vazda bili poltronski. Vezi konja dje ti gazda kaze.

    Ne znam sto je Becicu ovo trebalo.

  4. #4754
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    E ako su tuzioci kao i ovi koji zive od prava, nije ni cudno sto im svi izlaze.
    Cuveni clan 173
    Član 173
    (1) Ko posebnim uređajima neovlašćeno prisluškuje ili snima razgovor, izjavu ili kakvo saopštenje koji mu nijesu
    namijenjeni,
    kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do jedne godine.
    (2) Kaznom iz stava 1 ovog člana kazniće se i ko omogući nepoznatom licu da se upozna sa razgovorom, izjavom
    ili saopštenjem koji su neovlašćeno prisluškivani, odnosno tonski snimani.
    (3) Ako je djelo iz st. 1 i 2 ovog člana učinilo službeno lice u vršenju službe,
    kazniće se zatvorom od tri mjeseca do tri godine
    Tacno vidim da pola pravnika koje kontaktira CDM i Pobjeda su pobjednici tranzicije i kumare sudskog sistema.
    Srecno sa dokazivanjem "posebnih uredjaja".
    Clan napravljen da se ne bi desio Gagarinov scenario koji je opisao. Zato ga nisam ni postavio prvi put.
    Na clan 175 imaju vise sanse, ali opet.....

  5. #4755
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Da je taj sto je snimao bio pametniji pa da saceka neko vrijeme, mjesec-dva (mada i to nije dovoljno) mnogo bi se lakse ovo provuklo.
    A pitanje je hoce li ga naci, ne vidim kako i mogu ako rezije nisu pokrivene kamerama, sto ne smiju da budu.

    Ako ga nadju ili neko upte psrstom - lik ostaje bez posla radi... Radi cega?

    Bas glup potez, ne znam sto je lik (pretpostavka da je muskarac) htio sa tim da uradi.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  6. #4756
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Jeste li potpuno odbacili mogucnost da iza svega stoji Tamara i opozicioni centri..?
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  7. The Following User Says Thank You to Platinum For This Useful Post:


  8. #4757
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Bice malo zabave oko ovog snimanja:

    https://www.cdm.me/politika/ko-je-ta...avnom-servisu/

    Ne ocekujem da ce biti kazni.

    Nase pravosudje & tuzilastvo su vazda bili poltronski. Vezi konja dje ti gazda kaze.

    Ne znam sto je Becicu ovo trebalo.

    Nema od te priče ništa. To što oni očekuju da će se nadležni baviti prikupljanjem obaveštenja ko je materijal Javnog servisa "privatizovao" je zaludno nadanje.
    Ovo nije delo koje se goni po službenoj dužnosti, nego je predvidjena privatna tužba.
    Može samo Tamara Nikčević da se igra detektiva i prikuplja dokaze.

    I opet nema mnogo izgleda da dobije parnicu, jer niko joj nije "osjetno zadirao u lični život" sa snimkom.
    Snimak je napravljen u televizijskom studiju, koji je sve samo ne nekakav intimni prostor, a na materijalu se čuju politički stavovi sagovornika, koje oni ne kriju.

    Eto Nikčevićka i jutros opet pominje cr(k)vene kmere, čime još jednom potvrdjuje da sve što se moglo čuti na snimku su njeni javni stavovi, a nikako nešto što predstavlja intimnu sferu Tamare Nikčević kao pojedinca.

  9. #4758
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Jeste li potpuno odbacili mogucnost da iza svega stoji Tamara i opozicioni centri..?
    Ovo je potpuno nebitna i beznacajna stvar, stav nebitnih likova da bi se iko od opozicije cimao oko namjestanja.

    Uopste ne vidim sta se sa ovim htjelo postici. Nikcevicka svakako ide kad se promjeni garnitura, a grobar LSCG-a se reanimirao vjerovatno radi jos neke potencijalne afere u korist DPS-a, Becic je skupio par poena kod svojih glasaca a tesko da je ovim skupio nove glasace.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  10. #4759
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    TRAŽE DA SE IZMIJENI ZAKON O FISKALIZACIJI

    Advokati u štrajku: Naloženo im da ne borave u sudovima, tužilaštvu i policiji

    "Tokom obustave rada advokati neće pristupiti ročištima sudova, neće pristupiti tužilaštvu i neće postupati u istražnim i drugim postupcima i neće pristupati u policiju u pretkrivičnim postupcima", piše u uputstvu

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...tvu-i-policiji

    Dajte ljudima da se pomogne...


  11. #4760
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG, CG; NS, RS
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    97
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NokiaPg View Post
    Jedini trenutno nezavisni medij u CG, koji nije finansiran (a na to se sve svodi) od bilo kojeg centra moći, osim crnogorskog naroda je Dan.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Ako nisi cuo, Dan je nedavno dobio novog vlasnika. Videces uskoro promjenu uredjivacke politike.
    Ko zna, zna!
    Ko ne zna, naučiće!

  12. #4761
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    789
    Thanks Thanks Given 
    35
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Šta slijedi? Ako je još jedan pro - Vučić medij, da se samoubijemo odma'.

  13. #4762
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,078
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Clubbin' View Post
    Šta slijedi? Ako je još jedan pro - Vučić medij, da se samoubijemo odma'.
    Kome drugome trebaju mediji u Crnoj Gori. Posebno prosrpski? Ko bi drugi bio kupac? Prvi put čujem, samo logiciram. Imaš li ideju ko bi se ispružio za novine danas sem ako ne želi da ostvari politički ili društveni uticaj?
    odma se samoubij. Inače, Vijesti na pending u istom smjeru. Pa sačekaj i to za samoubistvo, ne žuri.

  14. #4763
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kome drugome trebaju mediji u Crnoj Gori. Posebno prosrpski? Ko bi drugi bio kupac? Prvi put čujem, samo logiciram. Imaš li ideju ko bi se ispružio za novine danas sem ako ne želi da ostvari politički ili društveni uticaj?
    odma se samoubij. Inače, Vijesti na pending u istom smjeru. Pa sačekaj i to za samoubistvo, ne žuri.
    Vijesti sasvim izvjesno kupuje Dodikov sin.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  15. #4764
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Vijesti sasvim izvjesno kupuje Dodikov sin.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
    M-tel. A ni to nije do kraja izvjesno jos uvijek.

  16. #4765
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Na stranu što je dotična novinarka pokazala (opet) kolika je RTCG medijska crna rupa ove države, ovo ponašanje Demokrata na drugoj strani ništa nije bolje.. Zašto?
    Da ne bude zabune, osuđivao sam i osuđujem svaku zloupotrebu ličnih podataka kao i nedovoljno snimanje ljudi. Ista stvar je bila kad su se pojavili snimci/informacije koje u manjoj ili većoj mjeri diskredituju vođe pojedinih partija koje su danas na vlasti.. Vidite obrazac? Što do juče nije valjalo, danas valja ako se tim može postići određena politička prednost..

    Moramo malo sazreti kao društvo i izaći iz začaranog kruga, jer što je bolje što su ovo Demokrate uradili u odnosu na ono što je DPS radio?
    Narodu treba dokazati da imamo zakon i da imamo institucije koje će isti da sprovode jednako, prema svima i bez duplih aršina. Jer mislim da nam je pun tuki kafanskih priča i snimaka.. Fino na sud i idemo redom, po zasluzi..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  17. #4766
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Fina pomisao, ali ne radi nigdje na svijetu. Ne samo kod nas.
    Da razjasnimo prvo da ovo nije isto kao kada vas prisluskuje ANB, ili prati ili snima zbog vasih politickih stavova.
    Ono sto se svi slazu je da kada udjes u javne vode, nebitno cime se bavis, ide fokus na tebe. Da li dobronamjeran ili ne, ne igra veliku ulogu.
    Da ti pojasnim na primjeru Ganda, koji kad je pokazao lice, krenulo je brojanje koliko ima apartmana, ko su mu gosti, koliko moze da zaradi a koliko prijavljuje. I koliko mu inspekcija dolazi, ali to je vec on obznanio. Inspekcije su bile vid pritiska.
    Ista stvar i za Vukovica i Fidelity. Cim je izasao sa linkedina u mainstream CG medijske scene, ovdje je pocelo ko je, cime se bavio, koliko ima prometa, koliko klijenata.....
    Svi oni su mozda izvagali, a mozda ne sta ih ceka.
    Ne mogu se njih dvoje pozivati da ih je neko prisluskivao. Studio televizije i mikrofoni za reverom. Vazi....
    Da se podsjetimo Ivanovica u gacama u kabinetu, Markovicevog ili Ivanovica iz vijesti, krivokapica na slavi, dritana zavodnika sa whatappa.....
    Jednostavno dodje sa teritorijom. Ako ti se ne svidja.... Pa bavi se necim drugim

  18. #4767
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SCHUMACHER View Post
    Ako nisi cuo, Dan je nedavno dobio novog vlasnika. Videces uskoro promjenu uredjivacke politike.
    Ne vidim ništa u CRPS. Inače, preduzeće koje izdaje Dan je i vlasnik Radija D, tako da je neophodno da se modifikacija vlasničke strukture prijavi i Agenciji za elektronske medije, a ni oni ne objavljuju ništa - objavili su za Radio Jadran i TDI Radio (u oba slučaja kupci su bliski SNS-u), a objavili su i za Vijesti, mada kod Vijesti se radi o suprugama postojećih vlasnika, a ne novim vlasnicima.

  19. #4768
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    radio je pod drugom firmom
    nothing comes from violence and nothing ever could

  20. #4769
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Jumedia Mont je i izdavač Dana i vlasnik Radija D, barem je tako u impresumu Dana. Jedna od radio-stanica jeste pod drugom firmom, ali je to Radio D plus (MD Company).

  21. #4770
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,078
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Fina pomisao, ali ne radi nigdje na svijetu. Ne samo kod nas.
    Da razjasnimo prvo da ovo nije isto kao kada vas prisluskuje ANB, ili prati ili snima zbog vasih politickih stavova.
    Ono sto se svi slazu je da kada udjes u javne vode, nebitno cime se bavis, ide fokus na tebe. Da li dobronamjeran ili ne, ne igra veliku ulogu.
    Da ti pojasnim na primjeru Ganda, koji kad je pokazao lice, krenulo je brojanje koliko ima apartmana, ko su mu gosti, koliko moze da zaradi a koliko prijavljuje. I koliko mu inspekcija dolazi, ali to je vec on obznanio. Inspekcije su bile vid pritiska.
    Ista stvar i za Vukovica i Fidelity. Cim je izasao sa linkedina u mainstream CG medijske scene, ovdje je pocelo ko je, cime se bavio, koliko ima prometa, koliko klijenata.....
    Svi oni su mozda izvagali, a mozda ne sta ih ceka.
    Ne mogu se njih dvoje pozivati da ih je neko prisluskivao. Studio televizije i mikrofoni za reverom. Vazi....
    Da se podsjetimo Ivanovica u gacama u kabinetu, Markovicevog ili Ivanovica iz vijesti, krivokapica na slavi, dritana zavodnika sa whatappa.....
    Jednostavno dodje sa teritorijom. Ako ti se ne svidja.... Pa bavi se necim drugim
    Složićemo se oko ovoga. Ali i DPS kad je puštao neovlašćeno snimljeno "zaljubljivanje u politički rezon Ivane Šebek" đuvegije i bivšeg Aleksinog šefa Srđana Milića nije se direktno eksponirao oko toga. (Usput mogu mislit frku doma od žene ). Niti bilo ko drugi. Doturiš mediju i gotova stvar. Ne kačiš na zvanični nalog na društvene mreže. Pitanje stila... No, čega se pametan stidi i radi ispod žita...
    Mada nikome od ovoga ni koristi ni štete. Sem javnosti, još jedan level što je sve dozvoljeno. Da se takvim stvarima bavi predsjednik Skupštine. Malo bljak zbog funkcije. Ali, infodemija je globalna boleščina, mada mi uvijek napravimo solidnu deltu u svakom gadluku, pa i na tom polju.

  22. #4771
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Dlazem se oko toga, samo pokusavam da objasnim pravnicima sa foruma zasto od ovoga nema nista. Kao ni od jednog slucaja prije toga.
    Da li je moglo kulturnije, pa jeste. Jos su zeleni. Ne mogu bas da se DPS. Jbga danak neiskustvu.
    Pocnem da se bavim politikom, olesim se kao zvijer od alkohola i pocnem da skacem po sanku. Nista politicki... Ko oni likovi "da sam pauk..."
    Neko me snimi.... Vecina kaze vidi alkosa i neozbiljnog covjeka koji hoce da vodi drzavu.
    E sad je nama problem nikcevicka ali nije krivokapic ili kovacevic koji uzivaju u vokalima prekodrinske zabave.
    Kome se bavi politikom, naucite da je to u fokusu. Na zalost nemamo muzicare, glumce, inovatore.... Pa moramo da se zabavimo nasom estradom od politike

  23. #4772
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,679
    Thanks Thanks Given 
    3,569
    Thanks Thanks Received 
    8,647
    Thanked in
    4,661 Posts

    Default

    sa radom novinara Pinka i Happya sam upoznat jer gledam Kesića ali oni izgledaju ozbiljno pored ove ekipe na A1
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #4773
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Fina pomisao, ali ne radi nigdje na svijetu. Ne samo kod nas.
    Da razjasnimo prvo da ovo nije isto kao kada vas prisluskuje ANB, ili prati ili snima zbog vasih politickih stavova.
    Ono sto se svi slazu je da kada udjes u javne vode, nebitno cime se bavis, ide fokus na tebe. Da li dobronamjeran ili ne, ne igra veliku ulogu.
    Da ti pojasnim na primjeru Ganda, koji kad je pokazao lice, krenulo je brojanje koliko ima apartmana, ko su mu gosti, koliko moze da zaradi a koliko prijavljuje. I koliko mu inspekcija dolazi, ali to je vec on obznanio. Inspekcije su bile vid pritiska.
    Ista stvar i za Vukovica i Fidelity. Cim je izasao sa linkedina u mainstream CG medijske scene, ovdje je pocelo ko je, cime se bavio, koliko ima prometa, koliko klijenata.....
    Svi oni su mozda izvagali, a mozda ne sta ih ceka.
    Ne mogu se njih dvoje pozivati da ih je neko prisluskivao. Studio televizije i mikrofoni za reverom. Vazi....
    Da se podsjetimo Ivanovica u gacama u kabinetu, Markovicevog ili Ivanovica iz vijesti, krivokapica na slavi, dritana zavodnika sa whatappa.....
    Jednostavno dodje sa teritorijom. Ako ti se ne svidja.... Pa bavi se necim drugim
    Sve to stoji, pazi možda jeste misao nemoguća u CG, samo bi bila drugačija priča da je to zakonski utanačeno.. Jeste, igra se prljavo, nekad se koristio ANB, danas je to RTCG, Udar i 100 drugih medijskih platformi.. Poenta je ista..

    Samo nemojmo da smo naivni i da se sve svede na onu "pa to je i prošla vlast radila". Super, to daje za pravo da se još više ukakimo u nečiju slobodu?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  25. #4774
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG, CG; NS, RS
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    97
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Vijesti duze vrijeme pokusava Vucic da kupi ali nece da plati koliko traze.
    Ko zna, zna!
    Ko ne zna, naučiće!

  26. #4775
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,078
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Sve to stoji, pazi možda jeste misao nemoguća u CG, samo bi bila drugačija priča da je to zakonski utanačeno.. Jeste, igra se prljavo, nekad se koristio ANB, danas je to RTCG, Udar i 100 drugih medijskih platformi.. Poenta je ista..

    Samo nemojmo da smo naivni i da se sve svede na onu "pa to je i prošla vlast radila". Super, to daje za pravo da se još više ukakimo u nečiju slobodu?
    Naravno da daje
    DPS je bio makar toliko pametan da prisluskivane razgovore nije kacio na zvanicni nalog partije i sefa Vlade npr kao Demokrate na nalog predjsendika Skupstine.
    Nije bas jasno, da li se onime hvale koliko imaju preletaca koji im dostavljaju snimke u RTCG?
    Ili je standardno izigravanje zrtve, samo ne znam cega u konkretnom slucaju, mozda sexual harassmenta?
    Posle ovakve stvari sto su odradili malo premotavam film jer su mozda na sve spremni.
    Npr da li je moguce da su sami zapalili prastaro auto svome aktivisti na parking za izbore u Niksicu, a novije piroman nije takao?
    Da li je moguce da su oni sami isarali bilbord u HN i stavili ustasku parolu?
    Ukratko, da li vam djeluju kao ekipa koja bi bila spremna na tako nesto za bolji izborni rezultat?
    Javno objavljivanje sa svojim imenom snimljenog privatnog razgovora snimanog bez saglasnosti aktera? Ako si na to spreman zasto nisi na druge stvari?
    Ovdje smo pricali o rukopisu DPS i nacionalnim podmetanjima.
    Gledali smo kako gradonacelnik Niksica kao nosilac liste rezira snimak sa mutavim glumcem Trebjesaninom koji se zaposli u Elektroprivredu posle toga.
    Koji je to argument koji bi ubijedio sagovornika sa Demokrate mozda ne rade isto?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

Page 191 of 543 FirstFirst ... 91141181187188189190191192193194195201241291 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •