Page 137 of 543 FirstFirst ... 3787127133134135136137138139140141147187237 ... LastLast
Results 3,401 to 3,425 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #3401
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,131
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,678
    Thanked in
    977 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Vidis kako mozes lijepo, ako nije njen profil nikome nista, ako jes i ja se slazem da treba momentalno da je smijene, i na ovu temu stavljamo tacku dok se to ne utvrdi.

    A do tada da vidimo sta cemo sa ovim stanovima i korumpiranim sudstvom i tuzilastvom.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Tako je, ali da ne bude poslije da joj je neko hakovao profil, ubaceni elementi i sl varijante. I dalje mi nije jasno kako ne vidite da sami sebe spamujete.

    #kulturadijaloga
    #nijeteskobitifin

  2. #3402
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Ti se očigledno praviš lud.

    https://www.malasrpskaprodavnica.com...179_0/item.jsp

    To što žena nosi je kokarda, a to što neko napiše da je to srpska narodna kapa ne pravi razliku. Ima ih ovđe što trobojku nazivaju crnogorskom zastavom, pa to ona nije.
    Kokarda je u stvari značka. Francuska reč. I od francuske vojske mislim da je uzeto u tradiciju.
    Na internetu mogu da se nadju i kokarde vojske Kraljevine Crne Gore.

    Postoje i četničke kokarde. Uglavnom imaju lobanju i ukrštene puške...

  3. #3403
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    kako bi skakao odje da je direktor neke skole se slikao sa ustaskom kapom, ne bi se od vas pojedinih moglo odje uci a ni ovako se ne moze od vasih spinovanja, lazi i trolovanja
    Bih, kao što ću biti za otpuštanje ove žene ako je njen twitter account.

    Pošto zasad jedino vidimi fotku gdje nosi srpski grb a ne četnički ne vidim kako je uporedivo sa ustaškom kapom.

    Uporedivo bi bilo da tražim da se otpusti hrvatski nastavnik zato što nosi današnji hrvatski grb sa šahovnicom, što bi bilo idiotski.

  4. #3404
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,381
    Thanks Thanks Given 
    2,811
    Thanks Thanks Received 
    4,013
    Thanked in
    1,939 Posts

    Default

    Evo pa utvrdite ciji je nalog daako pocinemo. Ova treba da bude arhivirana kao i Leposavic istog dana i idemo dalje.





    Last edited by hercules; 27-04-21 at 20:14.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  5. #3405
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Bih, kao što ću biti za otpuštanje ove žene ako je njen twitter account.

    Pošto zasad jedino vidimi fotku gdje nosi srpski grb a ne četnički ne vidim kako je uporedivo sa ustaškom kapom.

    Uporedivo bi bilo da tražim da se otpusti hrvatski nastavnik zato što nosi današnji hrvatski grb sa šahovnicom, što bi bilo idiotski.
    samo cu ti reci ono je cetnicki grb i tu nema mjesta za drugacije tumacenje, tako da....
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #3406
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,792
    Thanks Thanks Given 
    3,602
    Thanks Thanks Received 
    8,730
    Thanked in
    4,704 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    ajde mi kazi jel tebi normalna da jedna ovakva osoba bude direktorica neke skole???
    jel tebi normalno da neko ko radi pri vladi se ponasa na aerodrom kao sto se onaj ponasao prema Sofru???
    da ne nabrajam neke druge stvari ovo je najsvjezio
    jel URA u vladi????
    jel ikkao reagovala na ove pojave??
    - ne. osoba koja propagira četništvo ne treba da bude direktorica
    - nije normalno. momak treba da popije otkaz. jer je seljak i očigledno mrzi ljude
    - jeste. ali URA reaguje i šta? zbog reagovanja URE oni će maći ovoga jel?

    evo je URA reagovala zbog Leposavića i rekla da će glasati za ostavku pa su je svi napali. URA reaguje na šovinizam u Pljevljima napanu je portali DF. URU svi napadaju. DPS je napadao prije izbora. DF jer smatraju da je URA kriva što nisu u vladi, DPS jer su nekako zaključili da ih je URA izdala što nije pošla sa njima. da se razumijemo Abazović kao i URA su imali mnogo kikseva. ali izgleda se njima nijedan kiks ne oprašta. dok su ljudi svaki kiks DPSa, DFa pa i Demokrata oprostili. izgleda da su za sve u državi krivi Krivokapić i Abazović. neće biti da je to baš tako
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #3407
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    samo cu ti reci ono je cetnicki grb i tu nema mjesta za drugacije tumacenje, tako da....
    Shvatam, ali po čemu? Vrlo sličan grb nosi vojska Srbije na kapama.

  8. #3408
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    To je bas novost od juce, nisi to cuo da rade dok Dritan i Vanja nisu juce objavili????
    Tebi je stvarno normalno i u redu da jedna osoba ovakvog profila bude direktor skole???
    Da se ne lažemo, do juče je samo postojao spisak imena za koje je vlada tvrdila da im je u skladu sa zakonom podijelila stanove.

    Od juče imamo prateća dokumenta, njihove zahtjeve i obrazloženja odluka i jasno se vidi da je sve i nelegalno i krajnje nemoralno.

  9. #3409
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Shvatam, ali po čemu? Vrlo sličan grb nosi vojska Srbije na kapama.
    Vrlo slican, vidi necemo se pravit odje bas neznaveni. To je isto kao sa stanovima, dobio stan za 10 hiljada, onda ovaj kaze pa po zakonu je.
    Tako i ti za ovu, pa nije cetnicka jer lici na grb vojske RS.
    Ocemo li zanemariti sve one ostale njene izjave.
    Ako neko ne zasluzuju da se nadje na neko mjesto to treba reci, a ne po svaku cijenu braniti iako se vidi da su to losi potezi
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #3410
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,887
    Thanks Thanks Given 
    839
    Thanks Thanks Received 
    816
    Thanked in
    542 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    To je bas novost od juce, nisi to cuo da rade dok Dritan i Vanja nisu juce objavili????
    Tebi je stvarno normalno i u redu da jedna osoba ovakvog profila bude direktor skole???
    Radi se o tome da se pravi nova ovakva normalnost na koju se moramo navikavati.

    #nećecrnagoradati
    Love, peace and respect.

  11. #3411
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Vrlo slican, vidi necemo se pravit odje bas neznaveni. To je isto kao sa stanovima, dobio stan za 10 hiljada, onda ovaj kaze pa po zakonu je.
    Tako i ti za ovu, pa nije cetnicka jer lici na grb vojske RS.
    Ocemo li zanemariti sve one ostale njene izjave.
    Ako neko ne zasluzuju da se nadje na neko mjesto to treba reci, a ne po svaku cijenu braniti iako se vidi da su to losi potezi

    Ako su to njene izjave svakako treba da ide već samo zbog njih. Ako nisu njene izjave onda da ide zbog srpskog grba na kapi je neprihvatljivo. Sem ako nećemo da tjeramo svakoga iz državne službe ko je svoj nacionalni simbol pokazao.

  12. #3412
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Da se ne lažemo, do juče je samo postojao spisak imena za koje je vlada tvrdila da im je u skladu sa zakonom podijelila stanove.

    Od juče imamo prateća dokumenta, njihove zahtjeve i obrazloženja odluka i jasno se vidi da je sve i nelegalno i krajnje nemoralno.
    Imali smo imena istankoja imamo sada, nelegalno nije vise je nemoralno.
    Znaci nista se nije promjenilo, nista novo nismo saznali sto nismo znali samo sad imamo vise detalja.
    Ja sam ubjedjen da je sve odredjeno po zakonu, sto ne znaci da je normalno sto su tako zakon zloupotrjebili.
    Evo ja znam neke iz sadašnje vlasti u Tivtu a tadašnje opozicije koji su dobili stanove od opstine iako imaju kuce, apartmane koje izdaju i sl. Ali nista nije na njih pa samim tim je zakonito.
    Isto tako znam da Kusovac ima jedno 5-6 stanova minimum i opet je dobijao kredite za stan alinovi nisu na njega pa je opet zakonito.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #3413
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Imali smo imena istankoja imamo sada, nelegalno nije vise je nemoralno.
    Znaci nista se nije promjenilo, nista novo nismo saznali sto nismo znali samo sad imamo vise detalja.
    Ja sam ubjedjen da je sve odredjeno po zakonu, sto ne znaci da je normalno sto su tako zakon zloupotrjebili.
    Evo ja znam neke iz sadašnje vlasti u Tivtu a tadašnje opozicije koji su dobili stanove od opstine iako imaju kuce, apartmane koje izdaju i sl. Ali nista nije na njih pa samim tim je zakonito.
    Isto tako znam da Kusovac ima jedno 5-6 stanova minimum i opet je dobijao kredite za stan alinovi nisu na njega pa je opet zakonito.
    Ne može nikako biti urađeno po zakonu kad zakon kaže da tužioci i sudije regulišu stambena pitanja preko sudskog i tužilačkog savjeta, a njima godina vlada direktno daje stanove tajnim postupkom.

    Da ne pominjem koliki je ovo argument za ubrzanu smjenu "nezavisnih" tužilaca i sudija kojima nije smetalo da primaju novčane poklone od vlade o čijim je postupcima trebalo "neutralno" da odlučuju.

  14. #3414
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ako su to njene izjave svakako treba da ide već samo zbog njih. Ako nisu njene izjave onda da ide zbog srpskog grba na kapi je neprihvatljivo. Sem ako nećemo da tjeramo svakoga iz državne službe ko je svoj nacionalni simbol pokazao.
    Cije su izjave, njene slike na profil, njena sestra na profil. Obrisala profil, ne negira instangram profil, ali ne odgovara na pitanja. A sta mislis ciji je???
    Neko joj hakovao profil dok nije postala direktorka a onda kako je postala direktorka taj sto joj hakovao profil obrisao isti. Hahahha
    Ti opet srpski grb na kapi, četnički grb druze, sto ti tesko da kazes da ne zasluzuju neko takav da bude dje je a da ne relativizujes stvari.
    Evo ja cu da kazem sta je strasno sa stanovima kad je sve po zakonu???
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #3415
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ne može nikako biti urađeno po zakonu kad zakon kaže da tužioci i sudije regulišu stambena pitanja preko sudskog i tužilačkog savjeta, a njima godina vlada direktno daje stanove tajnim postupkom.

    Da ne pominjem koliki je ovo argument za ubrzanu smjenu "nezavisnih" tužilaca i sudija kojima nije smetalo da primaju novčane poklone od vlade o čijim je postupcima trebalo "neutralno" da odlučuju.
    Pa cemo isto tako neutralno da biramo nove tuzioce, i vjerovat na rijec da nece biti politicki
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #3416
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Ja se ove afere sa stanovima najviše sećam po tome kako je tadasnji premijer CG napušio komesara za proširenje EU


    Odlazeći komesar za proširenje EU Johanes Han je u intervjuu za podgoričke Vijesti 12. septembra najavio je da će Evropska komisija pokrenuti pitanje dodjeljivanja stanova javnim funkcionerima i upozorio da se Crna Gora kao kandidat za članstvo obavezala na drugačije principe.

    "Nije mi poznato da takva praksa postoji u bilo kojoj članici EU. To nije kompatibilno sa principima javne administracije kojima su se države u procesu proširenja obavezale i pokreće bitna pitanja koja idu u srž vladavine prava", rekao je Han.

    Odgovor je, na upit novinara, ubrzo stigao od premijera Duška Markovića.

    "Komesar Han neka brine o standardima rješavanja socijalnih, stambenih potreba u njegovoj zemlji, u okviru EU, a mi smo dužni da to radimo u interesu naših građana. Ovo nije politika koja zahtijeva standarde. Ovo je naša nacionalna politika i naše pravo. Ja mislim da je to dobro. Ako je bilo devijacija, te ćemo devijacije eliminisati", kazao je Marković
    .

  17. #3417
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Pa cemo isto tako neutralno da biramo nove tuzioce, i vjerovat na rijec da nece biti politicki
    Naravno. Između sadašnjih tužilaca koji su sigurno politički i sjutrašnjih tužilaca koji će možda biti politički izbor je jasan. Samo bi se budala opredijelila za ove sigurno trule.

    Tako ste i za Veljovićem kukali pa dođe Brđanin, za koga je jedina kritika koju sam dosad čuo žal što nije došao prije bar pet godina.

  18. #3418
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Naravno. Između sadašnjih tužilaca koji su sigurno politički i sjutrašnjih tužilaca koji će možda biti politički izbor je jasan. Samo bi se budala opredijelila za ove sigurno trule.

    Tako ste i za Veljovićem kukali pa dođe Brđanin, za koga je jedina kritika koju sam dosad čuo žal što nije došao prije bar pet godina.
    A sto mislis na ideju da ne budu mozda korumpirana, zamisli izgubi nova vlast za par mjeseci a ostanu zakoni da se biraju prostom vecinom tuzioci.
    Sta bi onda mislio o korumpiranosti tih tuzioca.
    Zar nije bolje napraviti zakon da bi ova ni budica vlast ne moze da utice na tuzioce
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #3419
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,152
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    2,004
    Thanked in
    862 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nikakav sam ja specijalista za robiju o odnosu na vas... čuš mene, ove iz DPS-a Oni jedini imaju praktično iskustvo, a ništa pri što će.

    A jeste prethodna vlada poznata po ljudima od integriteta, od Gvozdenovića na truloj strani skale do skoro-pa-poštene Sanje Damjanović i njenog naučno-tehnološkog parka na drugoj.
    Neka de,nemoj da si stidan i da ne prihvataš kompliment- u ovo vremena što sam tu, definitivno si ubjedljivo najviše puta od svih pomenuo termin višegodišnja robija, i definitivno si najpriznatiji specijalista, ne srami se priznanja!

    A mogo bi mi, uz to, bar jednom u životu, i odgovorit na ono što sam te pitao-
    žena im je spočitala poprilično tešku protiv- zakonitu radnju. Što ćemo s tim, treba li to ćerat, ili ipak Sanja Darmanović nedovoljno poštena bla blaa blaaa blaaaaa... i tako to uobičajeno.
    Brate, umoriš li se ikad od toliko peglanja?

    Uz to, idi na net, traži slike Momčila Đujića, ponajbolje su, a možeš i Dražine, ima ih u dosta dobroj rezoluciji, provjeri kakva im ono značka ( na Dinari ) na glavi sjaji, pa onda sviraj o srpskom grbu dalje do u nedogled ovuda...


    Fun fact, kad smo već kod grbova i zastava, da ne odgovaram @Brku tamo zasebno, mala dopuna samo- onaj dečko nije nosio zastavu Crne Gore na masku, čak ni tu na koju ti misliš, jer ta ima traku plavetne boje ( nebesko plava ), ne plave.
    Iako ni to nije bila zastava Crne Gore ( Ustav iz 1905.g., Član 39, utvrđuje da su ''narodne boje crvena, plavetna i bijela'', a, uz prethodni član koji definiše grb, vidi se i da zastava nije definisana ), no da ne tupim ođe više, samo informacija đe se najlakše do objektivne istine može doć, koga interesuje...
    Uz opasku da je i Vladi i Premijeru, kad su onomad Gospodaru vijenac na grob nosili, možda isto tako trebalo provjerit koje im je boje ta traka na njega bila, i čiju su mu zastavu na grob odnijeli....


    I, da me ne bije SKOJ ( u odgovor na moje pitanje, suštinski o tome kako MKI još od gašenja Montenegra pumpa jedra Air Serbia-e... ) odma ovim jeftinim stanovima ( na koju temu je moje mišljenje opet ono isto jedno: ko god je zakon kršio, optuži, tuži, sudi, i u zatvor s njima ), fun fact II-
    jeste li znali da je, u tih 15 godina o kojima se priča, MANS akumulirao približan, ili nešto veći, budžet od Brisela, no što je cifra ( 25mil, po procjeni MANSa ) koju je CG utrošila na prodaju stanova pod povlaštenim uslovima?
    Ništa ne znači, samo mi je zanimljivo, obim para se može gledat i drugačijim očima. U svakom slučaju, godišnji iznosi koji su išli na to, uzimajući u obzir i da je valjda bar koji od tih stanova zakonito i moralno dodijeljen, u ogromnom je neskladu sa količinom proizvedene buke.
    A, viđi đaola, i dalje mislim da neutemeljeno dodijeljene kredite i te kako treba ganjat, i treba naplatit, na koji god se zakonski način to može.

    I još, da se uozbiljim čas, SKOJ, drug-
    idući put kad mi spočitaš tako nonšalantno da pripadam nekoj partijii, kojoj ne pripadam, i pomeneš robije koristeći drugo lice množine, neću imat problem da tu gomilu instruiranih praznoglavosti, skupa s autorom, nazovem preciznim imenom.
    Utemeljenim, ( za razliku od onoga kako to ti ovđe odrađuješ ), toliko da te ni još tries godina DPS-a ne bi opralo

    I, prije nego što odem na opravdan odmor, da zaslužim od vas još koje svrstavanje u dežurnu OKG-
    što god ko lično mislio, ova bi administracija mogla malo reagovat na ovu graju što se diže na Rodiona i Gagarina, postala je prilično neartikulisana, i neđe već prelazi granice dobrog ukusa.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  20. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  21. #3420
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ad-kupuju-auto

    Ovako se korumpiraju tuzioci i sudije. A sve zakonito

    Par puta sam postavio pitanje: Zasto se u CG jos uvijek dodjeljuju stanovi zaposlenim drzavnim sluzbenicima? Razumijem da se to radilo u vrijeme socijalizma, ali danas? Dje to ima u normalnoj demokratskoj drzavi da se ovo radi? Pa, kao "kupi"stan za 6.000, pa ga proda za 60.000, a kad trazi stan navede da nema rijeseno stambeno pitanje. Maltene, socijalni slucaj.

  22. #3421
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post


    Fun fact, kad smo već kod grbova i zastava, da ne odgovaram @Brku tamo zasebno, mala dopuna samo- onaj dečko nije nosio zastavu Crne Gore na masku, čak ni tu na koju ti misliš, jer ta ima traku plavetne boje ( nebesko plava ), ne plave.
    Iako ni to nije bila zastava Crne Gore ( Ustav iz 1905.g., Član 39, utvrđuje da su ''narodne boje crvena, plavetna i bijela'', a, uz prethodni član koji definiše grb, vidi se i da zastava nije definisana ), no da ne tupim ođe više, samo informacija đe se najlakše do objektivne istine može doć, koga interesuje...
    A plavetna boja je nebesko plava?



    Veruj mi, to je lupio neko gluplji od tebe, svojevremeno kad se raspravljalo o zastavi Drzavne zajednice Srbije i Crne Gore.

    Ali glupost se najlakse prima, izgleda...

    Ja vidim da se zaista šiju zastave u toj nekoj svetlo plavoj boji, jer ljudi misle da je to ta plavetna iz Ustava 1905 godine i da je ta boja specijalno razlikovala crnogorsku zastavu od drugih trikolornih zastava.

    To je nonsens, budalastina...
    Crnogorska zastava imala je normalnu plavu boju.

  23. #3422
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Smrt NATO paktu – napisao je Vuković u majici sa likom Putina,
    Ovo je "ekspert" Ministarstva prosvete.

    Na pitanje redakcije da potvrdi da li je njen profil na Instagramu na kojem je njena fotografija na kojoj, pored ostalog, na glavi nosi šajkaču sa kokardom, kao i koji su njeni motivi da se tako fotografiše, Đačić nije odgovorila.
    A ovo je nova direktorica skole u Pljevljima.

    Osvježilo. Da se naježiš.

  24. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:

    acs

  25. #3423
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    ...

    A mogo bi mi, uz to, bar jednom u životu, i odgovorit na ono što sam te pitao-
    žena im je spočitala poprilično tešku protiv- zakonitu radnju. Što ćemo s tim, treba li to ćerat, ili ipak Sanja Darmanović nedovoljno poštena bla blaa blaaa blaaaaa... i tako to uobičajeno.
    Ja se nadam da će se svaka protivzakonita radnja goniti bez ikakve milosti, od Carevićeve do kraljevićeve. Ali nemojmo zaboravljati (tvoja omiljena amnezija) ko je ovu državu doveo u stanje gdje joj dva narko klana raznose jedni druge s kraja na kraj, a u sjenkama pomeđu njihovih krvavih milijardi ministri i predsjednici i bizmismeni kradu svoje milione. I čijih je bar 95% ti kriminalnih radnji koje treba goniti.

    Fun fact, kad smo već kod grbova i zastava, da ne odgovaram @Brku tamo zasebno, mala dopuna samo- onaj dečko nije nosio zastavu Crne Gore na masku, čak ni tu na koju ti misliš, jer ta ima traku plavetne boje ( nebesko plava ), ne plave.
    Lijepa je istorija, ama ja ova naša balkanska malo zasnovana na činjenicana, a puno na epskim prepjevima. Pa tako i ovo, moderna je izmišljotina da ta "plavetna" znači išta drugo sem staru riječ za plavu. Provjeri, dobro je proširiti vidike.



    jeste li znali da je, u tih 15 godina o kojima se priča, MANS akumulirao približan, ili nešto veći, budžet od Brisela, no što je cifra ( 25mil, po procjeni MANSa ) koju je CG utrošila na prodaju stanova pod povlaštenim uslovima?

    Vidiš, nisam to znao, možda zato što nije tačno. Koliko ja znam (a nije teško provjeriti, finansijski izvještaji su im javni i dostupni onlajn), MANS obično dobije oko 700.000 do milion donacija godišnje. Tako da se jedino nekom naprednom matematikom može dobaciti do 25 miliona u 15 godina. Opet, koliko znam, nijedan od tih eura nije došao iz crnogorskog budžeta, niti iz mog i tvog džepa, sem ako si im donirao nešto direktno.

    idući put kad mi spočitaš tako nonšalantno da pripadam nekoj partijii, kojoj ne pripadam, i pomeneš robije koristeći drugo lice množine, neću imat problem da tu gomilu instruiranih praznoglavosti, skupa s autorom, nazovem preciznim imenom.
    Utemeljenim, ( za razliku od onoga kako to ti ovđe odrađuješ ), toliko da te ni još tries godina DPS-a ne bi opralo...
    Opet ću ti reći, radi što ti basta, a ja ću pričati tačno ono što je meni volja. Od malo peckanja nikome nije kruna s glave pala. Prijetnji sam dovoljno čuo prošle godine, ne trebaju mi još lične, pa ću se pretvarati da ovu tvoju nisam čuo

    Samo relaksirano, bez nervoze, još koji mjesec i vratiće se ovi nikad neprežaljeni garanti stabilnosti i euroatlanskog puta i multietničkog sklada (za N-1, gdje je N broj naroda&narodnosti u CG). Malo strpljenja, još koje autobarjačenje i pobjeda je tu.

  26. #3424
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Ово што су судије и тужиоци добили од владе по мени је чиста корупција.
    Него ајмо мало о Четницима.

  27. #3425
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Ово што су судије и тужиоци добили од владе по мени је чиста корупција.
    Него ајмо мало о Четницима.
    Imamo li kapacitet pricati i o jednoj i o drugoj pojavi. Ili mozemo samo o jednoj aaaa
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 137 of 543 FirstFirst ... 3787127133134135136137138139140141147187237 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •