Page 144 of 543 FirstFirst ... 4494134140141142143144145146147148154194244 ... LastLast
Results 3,576 to 3,600 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #3576
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    U pravu sam, 27,70%>25,90%
    Previdio sam da URA i Demokrate nastupaju timski iako na razlicitim listama.
    Eto na primjer Budva...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  2. #3577
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Vele veceras sudar titana. Svojevrsni rumble in the jungle...



  3. #3578
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    evo ga efekat SNSa. kupili su A1 i odma ove dvije budaletine doveli. zamisli ovo neko gleda
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. The Following 5 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  5. #3579
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    evo ga efekat SNSa. kupili su A1 i odma ove dvije budaletine doveli. zamisli ovo neko gleda
    Kad je SNS kupio tu televiziju?

  6. #3580
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    dosta bi se riješilo stvari kod nas kad bi se ovi komentari odštampali i poslali na adresu glasačima DFa

    https://www.b92.net/putovanja/koment...nav_id=1850394
    She is only here to annoy herself!

  7. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


  8. #3581
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    dosta bi se riješilo stvari kod nas kad bi se ovi komentari odštampali i poslali na adresu glasačima DFa

    https://www.b92.net/putovanja/koment...nav_id=1850394

    Nista rijesio ne bi, df se nudi, znaju da su bezvrijedni i onda se nude sa CG.

  9. #3582
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Nista rijesio ne bi, df se nudi, znaju da su bezvrijedni i onda se nude sa CG.
    ali dobar dio glasača DF živi u ubjeđenju da gore jedva čekaju da ih vide
    She is only here to annoy herself!

  10. The Following 2 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  11. #3583
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Kaže damjanovic Srba je bilo 3% ne predzadnji popis a na zadnji 36% i ne ispravlja ga niko,kakva je ovo tuga od emisije


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #3584
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ali dobar dio glasača DF živi u ubjeđenju da gore jedva čekaju da ih vide
    Ja gore često idem i nikad nisam imao problema. Dešavalo mi se da se na nekim slavama nađe neki pametnjaković da pita kako to da su sad Crnogorci nacija kad nikad nisu bili itd. i to je maksimum neprijatnosti iz mog iskustva.

    E sad, kod njih je novi momenat ovih Vučičevih fanatika ispranog mozga kojih nije da nema. Nivo ostrašćenosti podržavaoca Vučića i njegovih protivnika je otprilike jedva malo niži od ovih naših komita i podržavaoca Leposavića. Ebi ga, to se dešava u svakom društvu gdje vlast svakog ko je protiv nje označava neprijateljem države, a ta maloumna priča može očigledno samo na Balkanu i Turskoj da prođe.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 30-04-21 at 20:52.

  13. #3585
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Evo nam na A1 slika i prilika nashe surove realnosti,ne zna se da li da se smijesh ili ...
    ...

  14. #3586
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    https://www.vijesti.me/v/534617

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Ko zna koliko je pokradeno. Svi znamo koliko je donacija bilo u samom prvom talasu, al' niko ne zna kako je vecina iskoristena. Na pocetku se krenulo ok, vecina informacija je bila javno dostupna al' su onda magicno prestali...

    No ajd, boli nas briga za to, kazu neki "Znalo se da se krade, kao da je tu nesto novo!" te bi to trebalo da nas umiri. Uzas...

  15. #3587
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Ko zna koliko je pokradeno. Svi znamo koliko je donacija bilo u samom prvom talasu, al' niko ne zna kako je vecina iskoristena. Na pocetku se krenulo ok, vecina informacija je bila javno dostupna al' su onda magicno prestali...

    No ajd, boli nas briga za to, kazu neki "Znalo se da se krade, kao da je tu nesto novo!" te bi to trebalo da nas umiri. Uzas...
    Jbg vidiš i po forumu koliko ljudi ignoriše ovakve gadosti...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  16. #3588
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Jbg vidiš i po forumu koliko ljudi ignoriše ovakve gadosti...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Ovo za NKT je bruka. Ko da je problem utvrditi đe su nestale pare. Nego je problem što ljudima koji bi mogli da to utvrde, dakle ljudima kojima finansije nisu naučna fantastika, u tužilaštvu daju plate tipa 500€ što je presmiješno.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  17. #3589
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ovo za NKT je bruka. Ko da je problem utvrditi đe su nestale pare. Nego je problem što ljudima koji bi mogli da to utvrde, dakle ljudima kojima finansije nisu naučna fantastika, u tužilaštvu daju plate tipa 500€ što je presmiješno.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Covjek joj je istog casa u Skupstini odgovorio da se radi o tri uplate za Bar, Niksic i Berane. Dakle, sam racun nije naucna fantastika i lako je utvrditi sve nedosljednosti a ministarka sa pojedinacnim izjavama nakon kojih se povuce i cuti ne doprinosi tome i prva je pozvana i da istrazi i oglasi se oko svake nejasnoce ili manipulacije. Dakle, ona ista je trebala da se ustane i kaze nisu to te pare i slicno a ne da odgovor kao na poslanicko pitanje i onda odcuti kada joj neko da protivargumentaciju.

    Cisto da vas podsjetim ko je na vlasti i da ministarstvo ima mogucnost podnosenja krivicnih prijava. No samo da ne bude kao prica oko respiratora gdje je rekla da nece da podnese ostavku ako nije tacno ono sta je izrekla.

  18. #3590
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Napraviše emisiju na RTCG vezano za maltretiranje Šofra a oni samo što oči ne povadiše oko para i akcija monitora ... ovo je nevjerovatno ...
    deuscroix

  19. #3591
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja gore često idem i nikad nisam imao problema. Dešavalo mi se da se na nekim slavama nađe neki pametnjaković da pita kako to da su sad Crnogorci nacija kad nikad nisu bili itd. i to je maksimum neprijatnosti iz mog iskustva.
    najbolje da će ti direktno reć...
    She is only here to annoy herself!

  20. #3592
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Eto te ko Ljusa, pericijom da uzmete drzavljanstvo...
    Nego ne vidim da vam smeta 66 000 biraca koji nemaju licnu kartu, tj najvjerovatnije nemaju ni boravak, a samim tim ni pravo glasa.
    Ne stavljaj mi rijeci u usta. Meni puca ona stvar za duple birace iz bilo koje drzave. Radi mene neka glasaju gdje god hoce i po vise puta. Ionako su svi politicari ista go*na i nijedna vlast to nece promijeniti. Ovo je prica za malu djecu.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  21. #3593
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Napraviše emisiju na RTCG vezano za maltretiranje Šofra a oni samo što oči ne povadiše oko para i akcija monitora ... ovo je nevjerovatno ...
    Evo Sofranac tvrdi da mu se Vukovic nije izvinio. A zamjera i vlastima na reakciji:
    ... Šofranac kaže da su, uz brojne osude sa raznih adresa, izostale sa mnogih zvaničnih sada aktuelne vlasti.

    “Koji su 21. marta kad se desio slučaj u Bijelom Polju sa Seadom Sadikovićem, a što sve može da se provjeri u minut, već iste večeri reagovali, iako po meni taj slučaj nije jasan kao i ovaj, već je pomalo kontroverzan”, poručio je Šofranac.
    Djelimicno je u pravu. Stigla je osuda ministarke Srzentic. Reakcija Ministarstva prosvete, ciji je Vukovic "ekspert" je bila cinicna. I bezobrazna.

    Za ovo sa Sadikovicem je u pravu. Razlika je bila u reakciji na provokacije. Sead je reagovao emotivno i dobio je batine. Sofro je ignorisao uvrede i zavrsilo se na uvredama. Razlika je i da Sead nije bio na novinarskom zadatku. Sofranac jeste. Tim prije je trebalo doci do osude napada. Ma sto ko o njemu mislio. Napad na novinare je napad na demokratske vrijednosti.

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  23. #3594
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Evo Sofranac tvrdi da mu se Vukovic nije izvinio. A zamjera i vlastima na reakciji:


    Djelimicno je u pravu. Stigla je osuda ministarke Srzentic. Reakcija Ministarstva prosvete, ciji je Vukovic "ekspert" je bila cinicna. I bezobrazna.

    Za ovo sa Sadikovicem je u pravu. Razlika je bila u reakciji na provokacije. Sead je reagovao emotivno i dobio je batine. Sofro je ignorisao uvrede i zavrsilo se na uvredama. Razlika je i da Sead nije bio na novinarskom zadatku. Sofranac jeste. Tim prije je trebalo doci do osude napada. Ma sto ko o njemu mislio. Napad na novinare je napad na demokratske vrijednosti.
    Šofranac koji njeguje otvoreno širenje međunacionalne mržnje i netrpeljivosti je nekome "novinar na visini zadatka". Još veliš, ma ko što o njemu mislio... Šofro i demokratske vrijednosti. On je pokazao komentarima na Facebooku da je fašista koji nije u zatvoru samo zbog činjenice da je čirlidersica DPS-a. Srzentićki je inače izostalo saopštenje osude na račun gadosti od montaža koje se kružile među patriJotama, a na račun njene koleginice ministarke. Time je pokazala mnogo toga o sebi...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Last edited by Director; 01-05-21 at 00:55.

  24. #3595
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Evo Sofranac tvrdi da mu se Vukovic nije izvinio. A zamjera i vlastima na reakciji:


    Djelimicno je u pravu. Stigla je osuda ministarke Srzentic. Reakcija Ministarstva prosvete, ciji je Vukovic "ekspert" je bila cinicna. I bezobrazna.

    Za ovo sa Sadikovicem je u pravu. Razlika je bila u reakciji na provokacije. Sead je reagovao emotivno i dobio je batine. Sofro je ignorisao uvrede i zavrsilo se na uvredama. Razlika je i da Sead nije bio na novinarskom zadatku. Sofranac jeste. Tim prije je trebalo doci do osude napada. Ma sto ko o njemu mislio. Napad na novinare je napad na demokratske vrijednosti.
    Koliko sam pratio oni su najviše zamjerili što ni jedan ambasador nije reagovao ... valjda su ga prepoznali kao novinara predhodne vlasti ... ima i taj dio da je Šofro kao javna ličnost znao da stavlja ružne komentare vezano za lokalne Srbe dok je to bilo profitabilno ...
    deuscroix

  25. #3596
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Koliko sam pratio oni su najviše zamjerili što ni jedan ambasador nije reagovao ... valjda su ga prepoznali kao novinara predhodne vlasti ... ima i taj dio da je Šofro kao javna ličnost znao da stavlja ružne komentare vezano za lokalne Srbe dok je to bilo profitabilno ...
    Ranije sam vec napisao da nemam dobro misljenje o Sofrancu. A da mi je Sead Sadikovic jedan od omiljenih novinara. Ono sto im je zajednicko, oni su novinari. Ta profesija je konstantno na udaru u CG. Ne svidja ti se kako neko pise, ili kakve stavove zastupa, pa ga napadnes, izvrijedjas, izmlatis, pucas...pa i ubijes. Ni meni se ne dopada kako pise cak vecina novinara u CG, pa ako nesto bas zelim da kazem povodom nekog teksta, onda cu ili pisati medijima ciji je to novinar (u par navrata sam to i uradio), ili cu odje da opalim kritiku. Sve preko toga nije dozvoljeno. U demokratijama.

    Napad na novinare je napad na demokratske vrijednosti.

    Odnos prema novinarima, ma kakvi bili, mjera je demokratske (ne)kulture.

  26. #3597
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ranije sam vec napisao da nemam dobro misljenje o Sofrancu. A da mi je Sead Sadikovic jedan od omiljenih novinara. Ono sto im je zajednicko, oni su novinari. Ta profesija je konstantno na udaru u CG. Ne svidja ti se kako neko pise, ili kakve stavove zastupa, pa ga napadnes, izvrijedjas, izmlatis, pucas...pa i ubijes. Ni meni se ne dopada kako pise cak vecina novinara u CG, pa ako nesto bas zelim da kazem povodom nekog teksta, onda cu ili pisati medijima ciji je to novinar (u par navrata sam to i uradio), ili cu odje da opalim kritiku. Sve preko toga nije dozvoljeno. U demokratijama.

    Napad na novinare je napad na demokratske vrijednosti.

    Odnos prema novinarima, ma kakvi bili, mjera je demokratske (ne)kulture.
    Ok, ajmo ovako. Svi se slažemo da su napadi na novinare neprihvatljivi ALI u normalnim državama(što CG nije bila) , Šofranac bi dobio otkaz zbog pisanja na svom Facebook profilu, jer je zaposlen u televiziji koju finansiraju svi građani ove države(pa čak i njemu "odrani Srbi", a uvredama na nacionalnoj osnovi procesuiran. Umjesto toga, on je i dalje novinar te televizije, što znači da je otvoreni govor mržnje bio itekako prihvatljiv ne samo državnoj televiziji, nego i institucijama u CG koje su prve trebale da stvaraju pravnu državu u kojoj neće biti poželjno da se njeguje ambijent mržnje prema bilo kome.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Last edited by Director; 01-05-21 at 01:39.

  27. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  28. #3598
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    U ovoj zemlji je svasta dozvoljavano, kad je novinastvo u pitanju. Neki novinari su huskali na rat i zlocine, neki su pravdali zlocine. Eno ga Emilo Labudovic sad u DF-a, a stariji se sjecaju kako je huskao na rat.

    Postoji, mislim, neki eticki odbor, neki mediji imaju ombdusmane, pa kad po tvom misljneju neki novinar prekrsi pravila novinarstva ili eticki kodeks, postoji nacin da se iskaze protest. Ja sam par puta slao primjedbe urednicima i ombdusmanu i mislim da sam svaki put dobio odgovor. Sto ne znaci da sam bio i zadovoljan odgovorom.

    Jasno je meni sto se vidi neprihvatljivo u ponasanju Sofranca, iako to nijesam citao, vjerujem da je svasta pisao. To je, opet, neka druga prica.

    Svako pravdanje napada na fizicki integritet novinara je znak nepostovanja demokratskih vrijednosti. Sto se mene tice, ovo je kraj ove price.

  29. #3599
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ali dobar dio glasača DF živi u ubjeđenju da gore jedva čekaju da ih vide
    Apsolutno, ada pa to su njihovi Spartanci

  30. #3600
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    U ovoj zemlji je svasta dozvoljavano, kad je novinastvo u pitanju. Neki novinari su huskali na rat i zlocine, neki su pravdali zlocine. Eno ga Emilo Labudovic sad u DF-a, a stariji se sjecaju kako je huskao na rat.

    Postoji, mislim, neki eticki odbor, neki mediji imaju ombdusmane, pa kad po tvom misljneju neki novinar prekrsi pravila novinarstva ili eticki kodeks, postoji nacin da se iskaze protest. Ja sam par puta slao primjedbe urednicima i ombdusmanu i mislim da sam svaki put dobio odgovor. Sto ne znaci da sam bio i zadovoljan odgovorom.

    Jasno je meni sto se vidi neprihvatljivo u ponasanju Sofranca, iako to nijesam citao, vjerujem da je svasta pisao. To je, opet, neka druga prica.

    Svako pravdanje napada na fizicki integritet novinara je znak nepostovanja demokratskih vrijednosti. Sto se mene tice, ovo je kraj ove price.
    Kakva demokratija? Stanovi pojedincima a tebi sto si u Voli nista, ne mozes konkurisat ni za brabonjak !! Novinari ce valjda da dobiju status sluzbenih lica sto znaci da zbog pisanja mogu da idu u zatvor! Zbog komentara na fejsbuk mogu krivicno da odgovaraju! Ti isti novinari ce se pobuniti zbog toga jer im se uskracuje pravo govora!
    i to je demokratija

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Page 144 of 543 FirstFirst ... 4494134140141142143144145146147148154194244 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 23:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 16:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 12:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 22:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 01:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •