Page 226 of 543 FirstFirst ... 126176216222223224225226227228229230236276326 ... LastLast
Results 5,626 to 5,650 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #5626
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,402
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    I? Sta je uzrok je li nova vlast kriva za stari sistem vrijednosti koja je prethodna stvorila stvorili su svoju tkz elitu sistem vrijednosti obrazovanje srozali na najnize grane kulturu urnisali i sad se cudite sto postoje ovakvi ljudi i sa jedne i sa druge strane i sad ja treba da kažem da ga je kovacevic kakav god bio naveo na pisanje je li ga kovacevic vaspitao i podigao je li ovaj moralna nakaza odrasla u sistemu koji je kovacevic stvorio? Napadate DF za sve lose sto se desava na drugu stranu su sve gospoda je li tako i niko od njih ne gleda interes vec ginu za državu jer su toliko plemeniti i divni evo kao sto kažete DF na sledece pada na 12 posto pa da pocinemo od njih da se konacno oslobodimo vucica i da nas ovi spasioci odvedu u mirnu luku
    Ko kaže da su na drugu stranu gospoda, ako misliš na DPS ofc. DF = DPS. Država kao poluga partije. Najbolje se to vidi na primjeru SNSa. Vidimo kako DF tretira medije, isto ko i DPS, evo odbijaju sa Vijestima da komuniciraju, isto ko i DPS. Da im može biti isparali bi nam mozak sa svojom bolesnom propagandom. Evo su krenuli , pored In4s i Borbe, A1, Prva, Jadran, Dan.... Taj medijski mrak po SNS receptu je nešto protiv čega ću se uvijek boriti, ako treba i na ulici jer ne želim da mi djeca rastu u tako bolesnom okruženju. Imam rodbine i kumova u Srbiji pa znam kakva je to gadost.

    Tako je, da se oslobodimo Vučićevog malignog uticaja i da idemo u mirnu luku zvanu EU. Njemu u Srbiji ne odgovara da narod vidi da se može brzo napredovati i ući u EU nakon promjene vlasti. Otud i ovoliko bušenje vlade od strane SNS tabloida i njihovih pudlica u Crnoj Gori.

    Vrh DPSa na optuženičke klupe a DF daboga u jednocifrene procente i da počinemo.

    Ne treba nam paternalistički odnos ni od jedne države iz regiona.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  2. #5627
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ko kaže da su na drugu stranu gospoda, ako misliš na DPS ofc. DF = DPS. Država kao poluga partije. Najbolje se to vidi na primjeru SNSa. Vidimo kako DF tretira medije, isto ko i DPS, evo odbijaju sa Vijestima da komuniciraju, isto ko i DPS. Da im može biti isparali bi nam mozak sa svojom bolesnom propagandom. Evo su krenuli , pored In4s i Borbe, A1, Prva, Jadran, Dan.... Taj medijski mrak po SNS receptu je nešto protiv čega ću se uvijek boriti, ako treba i na ulici jer ne želim da mi djeca rastu u tako bolesnom okruženju. Imam rodbine i kumova u Srbiji pa znam kakva je to gadost.

    Tako je, da se oslobodimo Vučićevog malignog uticaja i da idemo u mirnu luku zvanu EU. Njemu u Srbiji ne odgovara da narod vidi da se može brzo napredovati i ući u EU nakon promjene vlasti. Otud i ovoliko bušenje vlade od strane SNS tabloida i njihovih pudlica u Crnoj Gori.

    Vrh DPSa na optuženičke klupe a DF daboga u jednocifrene procente i da počinemo.

    Ne treba nam paternalistički odnos ni od jedne države iz regiona.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Hoces da kažes da su vijesti objektivni medij i da ne rade pod stranim uticajem? Ja koliko vidim sve njihovi novinari napredovase i ubacise se u novu vlast je li to nagrada za istinu koju promovisu ko ne odgovara njihovoj istini odma je pod necijim uticajem i samo je istina sto oni pisu svi ostali su izdajnici i ne misle dobro ovoj državi slazes li se ti da Milka Tadic bude uopste ambasador i to jos u SAD? Sta ima da se ceka sa ministrom za urbanizam zasto nije sklonjen odmah ako su vec tako cisti i drže se principa leposavic treba da ide i to odmah a ovome se daje druga sansa mora da je prsla sa glavom gospodja koja predstavlja jevrejsku zajednicu pa ga je branila i razumela njegov odgovor o srebrenici

  3. #5628
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,584
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    Milka Tadić baš ne može biti ambasador, ne znam samo kome je ta ideja pala na pamet. ja bih volio da u Vašingtonu bude Lekić

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #5629
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    zabolje mene briga za taj savez i priču koja se forsira po tviteru. Ljubo je HEROJ ove države. borio se protiv najvećeg zla ovoga svijeta i domaćih bitangi/splačina/smećara koji su bili izdajnici. ova splačina koja je ovo uradila treba da se sagne svaki put kad prolazi pored ovog spomenika. da nije bilo Ljuba i svih heroja koji si život dali ko zna đe bi bili danas
    Tacno.
    Ovu budalu treba dobro oplest po dzepu i drugi put ce svoje stavove izrazavati na kulturniji nacin.

    Drustvene mreze spominjen upravo iz razloga sto naglasniji na njima upravo i sire mrznju, netrpljevisot i neteloranciju. Volio bi da vidim reakciju upravo tih najglasnijih da se ispostavi da je ovaj lik nekada bio DPS kadar i da mu se iskopa nedje osmjeh pod CG zastavom.
    Tada ce da nastane muk. I tada vidis da ove najglasnije sto traze pravdu jedino zanima politicko prepucavanje za Ljuba 0fg (zero f*cks given).

    I tada vidis koliko govana ova drzava ima, pored ovog profesionalnog pišača.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  5. #5630
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post

    zabolje mene briga za taj savez i priču koja se forsira po tviteru. Ljubo je HEROJ ove države. borio se protiv najvećeg zla ovoga svijeta i domaćih bitangi/splačina/smećara koji su bili izdajnici. ova splačina koja je ovo uradila treba da se sagne svaki put kad prolazi pored ovog spomenika. da nije bilo Ljuba i svih heroja koji si život dali ko zna đe bi bili danas


    Verovatno u Evropskoj Uniji.

  6. #5631
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,584
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    opet vrijeđaš Crnogorce i heroje i prosipaš mržnju. a nekako si dalje i na forumu

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #5632
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,818
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default

    Uriniranje po spomenicima je samo stvar manira. Puškin, Ljubo, Njegoš… Nema razlike. Brine što neki misle da ima. Izgleda da se ovdje radi o uriniranju po konkretnom identitetu. Neko ima jedan identitet, a neko ih ima sve. Ovi prvi će da burliču, a ovi drugi ce da pozovu da se povede racuna o kulturi i higijeni grada. Ili sam ja srbin pa pokušavam ovaj čin da relativizujem ili su oni koji ne misle slično opterećeni identitetom. Lijepo je kad se svede na dvije opcije.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  8. #5633
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Milka Tadić baš ne može biti ambasador, ne znam samo kome je ta ideja pala na pamet. ja bih volio da u Vašingtonu bude Lekić

    Тapatalk
    Ne glupiraj se, kakve smo sve splacine slali po svijetu a jedna cijenjena novinarka sa pristojnom biografijom i stazom provevropski orjentisana ne moze….


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #5634
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Inace ako ovu splacinu iz NK ne posalju u zatvor onda ovi na vlast su zaista nesoji prve kategorije, ako ga osude i time posalju jasnu poruku ovim ostalim cetnicima sta ih ceka sa takvok vrstom ispoljavanja nacionalizma kod mene licno ce dobiti veliki plus…

    Da vidimo…


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #5635
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    opet vrijeđaš Crnogorce i heroje i prosipaš mržnju. a nekako si dalje i na forumu

    Тapatalk
    Kako vredjam Crnogorce? Ništa te ne razumem.

    Pitao si gde bi bili da vam nije bilo Ljuba Čupića i komunista?
    Pa gde su druge evropske zemlje koje nisu komunisti oslobodjali?
    Medju osnivačima Evropske Unije.

    Žalosno je, a malo i komično koliko se bavite istorijom, a koliko pojma nemate o njoj.

    A recimo imate pravo istorijsko blago u vidu digitalizovanih izdanja Glasa Crnogorca od 1871 do 1944 godine. Štampanog na Cetinju.

    Retko ćeš u ratnim izdanjima tog lista naći da se pominju četnici ili komite. To je bilo jedno te isto.
    Te snage se pominju kao nacionalisti.
    A na drugoj strani su komunisti.

    Kada u Glasu Crnogorca pišu o "našim herojima" sa ratišta, pišu o pukovniku Baju Stanišiću i Krstu Popoviću, čija vojska ide u boj sa čuvenom pjesmom "Spremte se, spremte..."
    Sve to piše, može se pročitati...nema laži, nema prevare.

    Danas u Crnoj Gori nema više komunista. I ono njihovih potomaka i nekadašnjih članova bivšeg Saveza komunista, transformisalo se u nacionaliste raznih torova, što bi rekao Milo Djukanović.
    I ti si isto više nacionalista, nego komunista.
    Prosto, takvo društvo je oblikovano od propasti komunističke utopije.

    Tako da je Ljuba Čupić u Nikšiću u stvari jedan veoma usamljen lik, jer njegovih drugova više nema, a ideali za koje se borio i za koje je umro propali su sa perestrojkom, padom Berlinskog zida i tranzicijom.

    Grohotom se smejem uvek na taj istorijski revizinoizam za retardirane, gde su Srbi četnici u CG ubice Ljuba Čupića, a Crnogorci komite njegovi sledbenici i poštovaoci.

    Zaista neverovatnim budalaštinama se sludjuje narod od strane dpsovskih kvaziistoričara.

  11. The Following User Says Thank You to Dača For This Useful Post:


  12. #5636
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,776
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,930
    Thanked in
    2,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Uriniranje po spomenicima je samo stvar manira. Puškin, Ljubo, Njegoš… Nema razlike. Brine što neki misle da ima. Izgleda da se ovdje radi o uriniranju po konkretnom identitetu. Neko ima jedan identitet, a neko ih ima sve. Ovi prvi će da burliču, a ovi drugi ce da pozovu da se povede racuna o kulturi i higijeni grada. Ili sam ja srbin pa pokušavam ovaj čin da relativizujem ili su oni koji ne misle slično opterećeni identitetom. Lijepo je kad se svede na dvije opcije.
    Uriniranje na javnom mjestu je ,,jedan par rukava" i spada u manire (ili nemanje istih). Uriniranje po spomeniku se nadovezuje na predhodno i svugdje se dodatno opterećuje (kaznom), kod nas je klasifikacija ,,izazivanje vjerske i nacionalne netrpeljivost". Da li spomenik Ljubu Čupiću, Petru II Petroviću Njegošu, Aleksandru Puškinu (imamo li ga u CG? Ne znam) je manje bitno. U ovom konkretnom slučaju sve je jasno (nadam se), i to što (neko pomenu) je bio pijan ne umanjuje odgovornost.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  13. #5637
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,818
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Uriniranje na javnom mjestu je ,,jedan par rukava" i spada u manire (ili nemanje istih). Uriniranje po spomeniku se nadovezuje na predhodno i svugdje se dodatno opterećuje (kaznom), kod nas je klasifikacija ,,izazivanje vjerske i nacionalne netrpeljivost". Da li spomenik Ljubu Čupiću, Petru II Petroviću Njegošu, Aleksandru Puškinu (imamo li ga u CG? Ne znam) je manje bitno. U ovom konkretnom slučaju sve je jasno (nadam se), i to što (neko pomenu) je bio pijan ne umanjuje odgovornost.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Ne razumijem zasto si ovo napisao i sta si mislio al ok. Do mene je.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  14. #5638
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,697
    Thanks Thanks Given 
    330
    Thanks Thanks Received 
    133
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Nakon temeljite lektire priloga uspaljene forumske pameti,
    vratih se i nekoliko puta pregledah pomenuti video, kojom prilikom mi se neodoljivo nametnuo utisak
    da se, u stvari, radi o veoma izvjesnoj - opkladi - a na sto najbolje ukazuje veoma stabilan snimak u globalu,
    sa sve prolaznicima koji prolaze bez osvrtanja.

    Eh su kako malo treba kako bi se "umetnula spica" medju sve one "koji znaju..."

    - M -

  15. #5639
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Uriniranje po spomenicima je samo stvar manira. Puškin, Ljubo, Njegoš… Nema razlike. Brine što neki misle da ima. Izgleda da se ovdje radi o uriniranju po konkretnom identitetu. Neko ima jedan identitet, a neko ih ima sve. Ovi prvi će da burliču, a ovi drugi ce da pozovu da se povede racuna o kulturi i higijeni grada. Ili sam ja srbin pa pokušavam ovaj čin da relativizujem ili su oni koji ne misle slično opterećeni identitetom. Lijepo je kad se svede na dvije opcije.
    Što bi se desilo da neko urinira po nadgrobnoj ploči pok. Amilohija? A koliko je ludih glava u CG, to nije teško zamisliti.

    Nije to stvar ličnog odnosa, nego opšte kulture i principa koji bi trebalo da sve obavezuju.

    Kad se zna sto Ljubo Čupić predstavlja za veliki dio CG, to nije samo stvar nekulture jedne pijane primitivne konjine. To je provokacija. Prst u oko značajnom dijelu CG. Jednako kao što bi drugi značajni dio CG smatrao kao provokaciju uriniranje po grobu pok. Amfilohija. Bez namjere da izjednačavam dvije ličnosti koje se ne mogu porediti.

    Neke stvari se jednostavno ne smiju raditi. Posebno u državama đe su ljudi osjetljivi na ovakve stvari.

  16. #5640
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,776
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,930
    Thanked in
    2,311 Posts

    Default

    Ova spodoba ima 57 godina... Au, treba je maksimalno odrapiti.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  17. #5641
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Podmetnuti DPS aktivista. Odma se to vidi.

    Cak je i na profil stavio sliku kako nedje ljubi neke crkvene divajse kako bi se bolje prikrio kao ubaceni element.

    Kovacevic sa odlicnim komentarom. Bice otoplilo pa mu subara ne smeta da razmislja.

    Nego kad smo kod relativizacija zna li se tacno sto je bili u Kotor, saopstenje policije, kazne, i sl…

    @kimmi, izgleda da mi ironija slabo ide… ili je realnost nadmasila.

    Da zakljucim, posle svega, lijepo je svakako sto postoji obilaznica oko Niksica. Malo mi tesko pada razocarenje, kao i svaka syebana velika ljubav, ali teze je sigurno onima koji moraju bivstvovati u takvom naselju…

    A bilo je lepo… sto bi ona pevaljka rekla


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  18. #5642
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Jos jednom da dodam. Od pisanja teze mi pada narod koji prolazi i reaguje kao da se covjek dopisuje telefonom.

    Nekad su Niskicani bili srcani, sad niko ni da mi kaze da to ne cini.
    Izgleda da su sad ka krtole, sto valja pod zemlju je.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  19. #5643
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,639
    Thanks Thanks Given 
    956
    Thanks Thanks Received 
    1,165
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ura-mimo-plata

    Ipak se svi ovi ljudi vole, iako se nekad svadjaju pred kamerama.

  20. #5644
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ova spodoba ima 57 godina... Au, treba je maksimalno odrapiti.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Mene više zabrinjavaju sugrađani koji u špicu prolaze pored matore konjine i ne reaguju.. A ovako virtuelno smo svi junaci..
    Da se razumijemo, daleko sam ja od vjere i religije ali sigurno ne bih stajao po strani da kakva pijana konjina zapišava kakav vjerski spomenik ili objekat.. A tako isto očekujem od ljudi da reaguju kad je u pitanju spomenik jednog od rijetkih titana koji su ostavili trag u ne samo našoj nego i svjetskoj istoriji..
    Majku mu, jesmo li toliko pošli u ku*ac da i osnovnu kulturu mjerimo kroz politička mjerila?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  21. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  22. #5645
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,818
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,045
    Thanked in
    840 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Što bi se desilo da neko urinira po nadgrobnoj ploči pok. Amilohija? A koliko je ludih glava u CG, to nije teško zamisliti.

    Nije to stvar ličnog odnosa, nego opšte kulture i principa koji bi trebalo da sve obavezuju.

    Kad se zna sto Ljubo Čupić predstavlja za veliki dio CG, to nije samo stvar nekulture jedne pijane primitivne konjine. To je provokacija. Prst u oko značajnom dijelu CG. Jednako kao što bi drugi značajni dio CG smatrao kao provokaciju uriniranje po grobu pok. Amfilohija. Bez namjere da izjednačavam dvije ličnosti koje se ne mogu porediti.

    Neke stvari se jednostavno ne smiju raditi. Posebno u državama đe su ljudi osjetljivi na ovakve stvari.
    Sta bi bilo sa ja izuriniram svaki spomenik svih nacionalnosti, religija, ideologija…? Bio bih gradjanin svijeta! Ili divljak Bez manira al to je to. Kako bi mi sudili za „izazivanje…“?

    Postoje toaleti za te stvari i to je sve. Moja prica je o opterecensti sa identitetom i pišača i onih ispišanih u CG.

    U pravu si za osjetljivost ljudi ali opet pomoci cu bratu crnogorcu/srbinu da iznese kauč na 10 sprat, da izlije plocu na kuci, da mu se nadjem u nevolji… To je pomoc a da ja osjecam empatiju jer je neko ispisao spomenik nekome pa se ovaj uvrijedio… Mora da se salite.

    Maniri, maniri i samo maniri. Ostavite se pišanja i identiteta
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  23. #5646
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Kad premotam film prisjetim se prosipanja gowana po crnogorskoj zastavi, pisanja po Ljubovom spomeniku.
    Ima izgleda neka vezanost za tjelesne izlucevine ovih kojima smetaju crnogorske zastave i crnogorski antifasisti.
    Mozda neka podsvjesna samoidentifikacija, ko ce ga znat…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  24. #5647
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,402
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kad premotam film prisjetim se prosipanja gowana po crnogorskoj zastavi, pisanja po Ljubovom spomeniku.
    Ima izgleda neka vezanost za tjelesne izlucevine ovih kojima smetaju crnogorske zastave i crnogorski antifasisti.
    Mozda neka podsvjesna samoidentifikacija, ko ce ga znat…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Al najjače je kad se crnogorskim antifašistima zovu likovi koji pjevaju pjesme o Krstu, starom kolaboracionisti i saradniku fašista.

    Šizofrenija potpuna.

    Idioti su i jedni i drugi, ali ti vidiš samo jedne, na žalost.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  25. #5648
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kad premotam film prisjetim se prosipanja gowana po crnogorskoj zastavi, pisanja po Ljubovom spomeniku.
    Ima izgleda neka vezanost za tjelesne izlucevine ovih kojima smetaju crnogorske zastave i crnogorski antifasisti.
    Mozda neka podsvjesna samoidentifikacija, ko ce ga znat…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A kad još vratiš film pa kako su isti urinirali po crkvi u Kotoru.

    Pa još film unazad i setiš se ovog uriniranja






    Mora da su članovi URE kad toliko vole urinirati

  26. #5649
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kad premotam film prisjetim se prosipanja gowana po crnogorskoj zastavi, pisanja po Ljubovom spomeniku.
    Ima izgleda neka vezanost za tjelesne izlucevine ovih kojima smetaju crnogorske zastave i crnogorski antifasisti.
    Mozda neka podsvjesna samoidentifikacija, ko ce ga znat…
    Dobro je da su ovi DPS graždanisti crkvu u Kotoru posipali šampanjcem

    Kakav si kad zaotupiš jednosmjerno... da nećeš dati koju statistiku o kovidu, nisi odavno?

  27. #5650
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,736
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Reagovanje Marka Kovačevića nakon uriniranja po kotorskoj crkvi (maj 2021):
    “Sraman čin mladog čovjeka i pokazatelj koliko je mržnje proizveo DPS za vreme svoje vladavine.
    Mržnja prema srpskom narodu i SPC u Crnoj Gori mora da prestane.
    Mi samo želimo da živimo normalno sa našim sugrađanima”


    Reagovanje Marka Kovačevića nakon uriniranja po spomeniku Ljubu Čupiću (jun 2021):
    “Niko ne može biti odgovoran za to što je neko odlučio da, u očigledno pijanom stanju, svoje fiziološke potrebe ovako uprazni, osim onoga ko je to uradio
    (...)
    Ovakav čin je loš zato što se dogodio u samom centru grada i na javnom mjestu prije svega
    (...)
    Ružno je da se ovakvi događaji koriste za napade na političke protivnike jer su u pitanju incidenti kojih u svakom vremenu ima”
    Last edited by ASC; 13-06-21 at 14:19.

  28. The Following 23 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


Page 226 of 543 FirstFirst ... 126176216222223224225226227228229230236276326 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •