Page 44 of 543 FirstFirst ... 344041424344454647485494144 ... LastLast
Results 1,076 to 1,100 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #1076
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,803
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Sad ste se $etili ? Ono ga ti gori pod guzicom...

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...rancija-za-kap
    War. War never changes.

  2. #1077
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,494
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ka-na-zabljaku

    Pametno,vrlo pametno voditi djecu na skijanje

  3. #1078
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

  4. #1079
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/drustvo/df-i-snp-od...bavke-vakcina/
    Podseca li ovo koga na predhodnu vlast, ma neee.
    Sad ce SKOJ da skocu sta ima nju da ispituju poslanici, ili extra... da to sve DPS kuva da je obukao odijelo DF i SNP, udbasi i sl

  5. #1080
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...tica-igralista
    Evo ga jos jedan litijas i predvodnik sahrane koji je naglo povjerovao da virus postoji.
    Kad se slavila pobjeda i Bozic tada nije postojao. Licemjeri kao i odje dostina forumaša

  6. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  7. #1081
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,997
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Imam u svom bliskom okruzenju i zena koje imaju problem u smislu zaceca ali i zena koje su same, i evo vrlo izgledno je da nece imati svoju decu.

    Ali i dalje mislim da ovaj covek nista pogresno nije rekao, jer ponovicu, niko a da nije zlonameran, nece pomisliti da je na ovaj nacin prozivao parove koji imaju zdravstvene probleme prilikom zaceca. Pa niko normalan to ne moze da pomisli prvo, ili je Crna gora za ovih par meseci postala toliko osetljiva kao da je u najmanju ruku do Avgusta bila Svedska a ne zemlja u kojoj je jedan covek bio suveren vladar 30 godina.

    I sad odjednom svaka recenica se secira, traze se zamerke sta je mislio ili nije, a niko ne gleda sustinu, da nas je sve manje, da je recimo u Turskoj prosle godine rodjeno vise 500.000 ljudi nego sto je umro, a u Srbiji je umrlo 50.000 ljudi vise nego sto je rodjeno.

    Covek je rekao osnov, porodicu koju cine muz i zena, kompletnom cine deca. Oni koji imaju zdravstveni problem ne bi trebali da se osete prozvanim jer bolest niko nije iZigrao i ispevao, i mozda bi kao premijer koji se zalaze za natalitet trebao da obezbedi da drzava finansira parovima proces vestacke oplodnje...

    Prosto ste mi nejasni, ili treba da se pravimo ludi, kako je sve extra, kako se zivi nikad bolje, i da se lazemo da je bez dece super, da savremene zene radjaju decu van braka, da ih podizu svi sem onih koji treba, ali eto svima smo ispostovali njihova prava...

    Sve mi je to malo tj.malo vise licemerno, al valjda je najvaznije da se postuju prava svih, sem onih koji razmisljaju da je porodica osnov svega...

    Sad videh gornji post, velika porodica vise nije “normalna” upravo jer smo svi postali veliki egoisti...
    Prvo oko ovoga kako se svaka izjava secira. Secirale su se i prije nego ste zaboravili kad je aktuelni predsjednik odgovarajući na pitanje oko cijene goriva rekao da je gorivo luksuz. Armije ljudi su komentarisale tu izjavu, a niko nije ni pokušao da sagleda izjavu sa strane ekonomije - svaka roba na koju se obračunava je luksuz i tome nas eto zamisli uče na fakultet. Bio je bitan socijalni momenat, kako im predjsednik spočitava da oće da žive u luksuzu. A to je defakto nespretna izjava predsjednika bila, baš kao i ono u parlementu Bitanga.

    Kad je monstat objavio da je za minimum kalorija, po svjetskoj zdravstvenoj organizaciji definisan kao biološki miniminum da se preživi, potrebno 2 eura onda su ovdje svi pričali ajde ti ručaj i živi sa 2 eura dnevno.
    Ni 1% stanovništva nije se usudio da pročita da je to minimum da preživiš, ne i realan iznos cijena i troškova hrane na dan. Apsolutno većina nije pročitala da je to cijena za 2211 kalorija koliko ti treba organizmu minimalno.
    I to je defakto loše prenešena izjava u novinama.

    Oboje su secirane izjave samo je pitanje što kome odgovara.

    O seciranju izjava toliko.

    Pošto i ja iz bliskog okruženja imam iskustva sa ovom problematičnom temom, zamolio bih te da se batališ ove teme jer nisi kompetentan.

    Ono što ne znaš, za početak država ti refundira 3 pokušaja.
    Ono što ne znaš da je maximum koji ti se može isplatiti 1,700€. I da u tu cijenu nijesu uračunate hormonske injekcije koje koštaju oko 1,000€ za svaki pokušaj.
    Ono što ne znaš, kakve to posljedice zdravstvene ostavlja na žene koje bi eto da budu majke. Uništi im organizam, ali doslovno. I dobro je ako se završi na gojaznost nakon porođaja.
    Ono što ne znaš, svaki 4ti par u CG ima problem sa sterilitetom. I niko ne zna zašto. Pretpostavlja se od lošeg kvaliteta hrane 90tih godina ali nema naučnih dokaza za to. Dakle 25% parova ne treba da se osjete prozvanim? Ah da, mislio da je taj broj manji.
    Ono što ne znaš, za 4ti pokušaj van CG npr ti treba minimum 5,000€.
    Ono što ne znaš, majke koje su bile podvrgnute tertmanom vještačke oplodnje po zakonu imaju pravo da rade samo prvu smjenu. Probaj to kod nekog privatnika da izdejstvuješ, npr u Voli.

    Ono što možda znaš a iz priloženoga se da zaključiti, još uvijek smo zatucano malograđansko društvo koje paru koji je na jedvite jade (finansijski i medicinski) dobio ćerku se nađe neko i kaže a dobro pa da iduće bude muško pri tome ni ne pokušavajući da odglumi te 2 minuta sreću zbog njihove sveopšte situacije. E kod takvih je i dalje problem kod žena, jer zaboga muško ne može imat problema sa sterilitetom. A ironije radi, muški sterilitet se uspješnije liječi od ženskog.

    Na samom kraju, ovo je još jedna nespretna izjava premijera. Oprdavali je neiskustvom, iskrenošću ili nečim sličnim, ovo je nespretno i utiče na nemali broj praova koji ne mogu da budu porodice po njegovom viđenju.
    Valjalo bi da mu ovo bude zadnja nespretna, ali neće biti vjerovatno. Dobro bi bilo da se neki PR uključi i spremi ga za osjetljive teme poput ove.
    Njegova sreća u cijeloj priči je što se za 3 dana sve u CG zaboravlja.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. The Following 4 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  9. #1082
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    NOVI PODACI O KREDITU IZ ABU DABI FONDA SA KOJE JE SKINUTA OZNAKA TAJNOSTI

    Potpisi Radoja Žugića i Milutina Simovića u kreditu iz Abu Dabi fonda

    Novac uplaćivan na specijalni račun u Prvoj banci za koji se ne zna ko ga je otvorio. Sve rađeno mimo državnog trezora

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...abu-dabi-fonda


  10. #1083
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Interesantno kako smo svi spremni da osuđujemo druge sve dok to ne dotiče naš atar.. Upravo zbog toga imam razumijevanje za ljude koji ne žele đecu.. Jer bitna je stigma i bitno je da se đeca prave bez obzira na to u kakvoj će se sredini podići ili kakva će ih sumorna budućnost dočekati..
    Imati ili nemati đecu je lično/intimno pitanje kohe takvo i treba da ostane sve dok sama država ne počne da misli na svoju budućnost, tj. budućnost ljudi koji će istu i predstavljati..

    Davno smo prevazišli monopol reprodukcije/produženja vrste ali srećom tu je Balkan da me demantuje..

    Ps. držite li kući onu drvenu macu za žene?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  11. #1084
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Prvo oko ovoga kako se svaka izjava secira. Secirale su se i prije nego ste zaboravili kad je aktuelni predsjednik odgovarajući na pitanje oko cijene goriva rekao da je gorivo luksuz. Armije ljudi su komentarisale tu izjavu, a niko nije ni pokušao da sagleda izjavu sa strane ekonomije - svaka roba na koju se obračunava je luksuz i tome nas eto zamisli uče na fakultet. Bio je bitan socijalni momenat, kako im predjsednik spočitava da oće da žive u luksuzu. A to je defakto nespretna izjava predsjednika bila, baš kao i ono u parlementu Bitanga.

    Kad je monstat objavio da je za minimum kalorija, po svjetskoj zdravstvenoj organizaciji definisan kao biološki miniminum da se preživi, potrebno 2 eura onda su ovdje svi pričali ajde ti ručaj i živi sa 2 eura dnevno.
    Ni 1% stanovništva nije se usudio da pročita da je to minimum da preživiš, ne i realan iznos cijena i troškova hrane na dan. Apsolutno većina nije pročitala da je to cijena za 2211 kalorija koliko ti treba organizmu minimalno.
    I to je defakto loše prenešena izjava u novinama.

    Oboje su secirane izjave samo je pitanje što kome odgovara.

    O seciranju izjava toliko.

    Pošto i ja iz bliskog okruženja imam iskustva sa ovom problematičnom temom, zamolio bih te da se batališ ove teme jer nisi kompetentan.

    Ono što ne znaš, za početak država ti refundira 3 pokušaja.
    Ono što ne znaš da je maximum koji ti se može isplatiti 1,700€. I da u tu cijenu nijesu uračunate hormonske injekcije koje koštaju oko 1,000€ za svaki pokušaj.
    Ono što ne znaš, kakve to posljedice zdravstvene ostavlja na žene koje bi eto da budu majke. Uništi im organizam, ali doslovno. I dobro je ako se završi na gojaznost nakon porođaja.
    Ono što ne znaš, svaki 4ti par u CG ima problem sa sterilitetom. I niko ne zna zašto. Pretpostavlja se od lošeg kvaliteta hrane 90tih godina ali nema naučnih dokaza za to. Dakle 25% parova ne treba da se osjete prozvanim? Ah da, mislio da je taj broj manji.
    Ono što ne znaš, za 4ti pokušaj van CG npr ti treba minimum 5,000€.
    Ono što ne znaš, majke koje su bile podvrgnute tertmanom vještačke oplodnje po zakonu imaju pravo da rade samo prvu smjenu. Probaj to kod nekog privatnika da izdejstvuješ, npr u Voli.

    Ono što možda znaš a iz priloženoga se da zaključiti, još uvijek smo zatucano malograđansko društvo koje paru koji je na jedvite jade (finansijski i medicinski) dobio ćerku se nađe neko i kaže a dobro pa da iduće bude muško pri tome ni ne pokušavajući da odglumi te 2 minuta sreću zbog njihove sveopšte situacije. E kod takvih je i dalje problem kod žena, jer zaboga muško ne može imat problema sa sterilitetom. A ironije radi, muški sterilitet se uspješnije liječi od ženskog.

    Na samom kraju, ovo je još jedna nespretna izjava premijera. Oprdavali je neiskustvom, iskrenošću ili nečim sličnim, ovo je nespretno i utiče na nemali broj praova koji ne mogu da budu porodice po njegovom viđenju.
    Valjalo bi da mu ovo bude zadnja nespretna, ali neće biti vjerovatno. Dobro bi bilo da se neki PR uključi i spremi ga za osjetljive teme poput ove.
    Njegova sreća u cijeloj priči je što se za 3 dana sve u CG zaboravlja.
    Si siguran da ne znam? Pretpostavka je majka svih zajeba...

    Jedino sto nisam znao je da Cg finansira pokusaje vantelesne oplodnje i super sto je tako...

    Ja i dalje mislim da premijer Krivokapic nije nista lose rekao, niti imao trunku pomisli da ce doci do toga da ce parovi koji imaju problem sa zacecem osetiti lose..

    No to je samo moje misljenje...

  12. #1085
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post

    Ja i dalje mislim da premijer Krivokapic nije nista lose rekao, niti imao trunku pomisli da ce doci do toga da ce parovi koji imaju problem sa zacecem osetiti lose..

    No to je samo moje misljenje...

    Sve i da je tako i dalje ostaje tupavi dio izjave o manjim porodicama kao egoističnim. Malo li je porodica sa čoporom đece na koje niko nije obraćao pažnju pa ih je ulica vaspitavala i postali kriminalci jer niti su škole završavali jer ih niko nije kontrolisao, niti su imali dovoljno da jedu pa su se borili za svaki zalogaj. Bješe li ono Aco Đukanović ima četvoro đece? Nešto nisam siguran da će biti primjer nesebičnosti kad odrastu. Sve je stvar vaspitanja, a ne broja đece. Da je rekao da su egoistični roditelji jer neće više od jednog đeteta pa da ga i razumijem, iako se ne slažem. Ali da će jedinci i jedinice biti egoistični samo zbog toga što nemaju puno braće i sestara to je potpuna glupost.
    Last edited by ćepanica; 08-02-21 at 13:11.

  13. #1086
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,997
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Si siguran da ne znam? Pretpostavka je majka svih zajeba...

    Jedino sto nisam znao je da Cg finansira pokusaje vantelesne oplodnje i super sto je tako...

    Ja i dalje mislim da premijer Krivokapic nije nista lose rekao, niti imao trunku pomisli da ce doci do toga da ce parovi koji imaju problem sa zacecem osetiti lose..

    No to je samo moje misljenje...
    Pa siguran sam da ne znaš da imaš 3 pokušaja o trošku države.
    A ti si počeo sa pretpostavkama ne ja. A bgm i premijer.

    I nije nas sve manje samo za to što se malo đece rađa nego možda je razlog i u tome što je armija mladih otišla iz države. A sve zbog divnog stanja u ovoj napaćenoj državi.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #1087
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    555
    Thanks Thanks Given 
    454
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    92 Posts

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Giile For This Useful Post:


  16. #1088
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...tica-igralista
    Evo ga jos jedan litijas i predvodnik sahrane koji je naglo povjerovao da virus postoji.
    Kad se slavila pobjeda i Bozic tada nije postojao. Licemjeri kao i odje dostina forumaša
    Evo mu stiže podrška od Ivana Vukovića gradonačelnika Pośe


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  17. #1089
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,197
    Thanks Thanks Given 
    1,277
    Thanks Thanks Received 
    4,309
    Thanked in
    2,012 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    svaki 4ti par u CG ima problem sa sterilitetom. I niko ne zna zašto. Pretpostavlja se od lošeg kvaliteta hrane 90tih godina ali nema naučnih dokaza za to.
    Nije baš da se ne zna, a i ne razlikujemo se puno po tom pitanju od evropskih država koje 90ih nisu imale rat.

    Ako ćemo da krivimo hranu (a nije jedini faktor), više je problematična današnja, prepuna ostataka herbicida, pesticida svih mogućih aditiva i gmo soje.

    Upravo su ostaci sredstava za tretiranje biljaka i gmo soja (fitoestrogeni), koja je ušla u široke tokove prehrambene proizvodnje (praktično u svim prerađevinama, od mesnih do slatkiša), u istraživanjima dovedeni u direktnu vezi sa neplodnošću.

    Kad pogledaš samo odakle dolazi to voće i povrće, meso.. kakvog je izgleda i koliko je pomjerena granica za dozvoljene količine tih sredstava u hrani i hrani za životinje, koliko i kako se kontroliše... ne treba ništa da nas čudi.

    Ako dodamo i sve mane savremenog života i druge spoljne uticaje ovo je i dobro kako može biti u budućnosti. Na um mi sad pada Cuaronov Children of Men za koji bi Svijet jednog dana mogao reći da je bio proročki film.


    Sent from my Huawei P30
    Last edited by starwalker; 09-02-21 at 01:28.
    The more things change, the more they stay the same.

  18. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  19. #1090
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    http://rtcg.me/vijesti/drustvo/30971...e-od-2016.html
    Ovaj odza ili je sad provalio google map ili je kreten al bukvalno

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  20. #1091
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    https://fosmedia.me/infos/drustvo/bo...je-u-podgorici
    Evo ih jos jedni novi korisnici google street ili obicni debili

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  21. #1092
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    http://rtcg.me/vijesti/drustvo/30971...e-od-2016.html
    Ovaj odza ili je sad provalio google map ili je kreten al bukvalno

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    https://fosmedia.me/infos/drustvo/bo...je-u-podgorici
    Evo ih jos jedni novi korisnici google street ili obicni debili

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Dokaz koliko je BS dps-maliciozna...

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  22. #1093
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Ovde ima posla za tuzilastvo. Dosta je vise ratnohusackih izmisljotina.
    Budite relaksirani.

  23. The Following User Says Thank You to Joksim For This Useful Post:


  24. #1094
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Vukovic ponovo briljira. Iako je zakon jasan, on naravno ima svoje tumacenje. Ispade da ono sto pise moze da se tumaci kako kome padne na pamet, a najbolje ako je na stetu novom ministru.
    Odmah se oglasio i gradonačelnik Ivan Vuković, tvrdeći da grad radi sve da zdanje sačuva, a svoje tvrdnje je potkrijepio dopisom Agencije za izgradnju i razvoj Podgorice Ministarstvu ekologije u kome se traže da postupe shodno članu 112 Zakona o planiranju prostora i izgradnji objekata.

    U tom članu stoji da će „nadležni inspekcijski organ naložiti, po službenoj dužnosti ili na zahtjev zainteresovanog lica, uklanjanje objekta za koji se utvrdi da je usljed dotrajalosti, nedostataka ili većih oštećenja ugrožena stabilnost, radi čega predstavlja neposrednu opasnost za život i zdravlje ljudi, za susjedne objekte i za bezbjednost saobraćaja...“.

    Odgovarajući na pitanja „Vijesti“ zašto se Agencija za izgradnju i razvoj pozvala na član Zakona koji reguliše način uklanjanja objekta, ako je namjera bila da se očuva, iz Glavnog grada poručuju da ne stoji teza da član 112 Zakona o planiranju prostora i izgradnji objekata znači nužno rušenje objekta, “već obavezu onoga ko je je po zakonu nadležan da utvrdi da li je objekat za uklanjanje ili nije, a to je u konkretnom slučaju važno jer se radi o jednoj od najprometnijih ulica u centru grada, ali i objektu koji je značajan za očuvanje vizuelnog identiteta Bokeške ulice.
    Last edited by Hell Raiser; 10-02-21 at 08:50.

  25. #1095
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ana-i-cetiri-s

    Беране, Цетиње данас Никшић, стандарна прича ево преко 30 година. Потребно подгријавати атмосферу, а и сакрити афере да се о њима не прича.

  26. #1096
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,589
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,586
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Hobotnica se i dalje koprca, ali ne zadugo...
    #fakenews

  27. #1097
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Mora da je DPS crtao strumpfove i trobojke

  28. #1098
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Iz raznih medija [Edicija 2021]

    A kakve koristi ima dps od crtanja takvih grafita u Nk dje nema muslimanskog uveta pa da bi moglo da se kaze da je zbog izbora? Sto se sve odje nece cut


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  29. #1099
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,589
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,586
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    A kakve koristi ima dps od crtanja takvih grafita u Nk dje nema muslimanskog uveta pa da bi moglo da se kaze da je zbog izbora? Sto se sve odje nece cut


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Vrlo je lako za skontati, ali ako nijesi do sad, bojim se da nećeš nikad...

    Nikšićani odlično znaju čija je ovo kuhinja, a to će se viđeti i na izborima...
    #fakenews

  30. The Following 2 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  31. #1100
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    SrebRnica...ne umiju ni napisat kako treba,ko god da je


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 44 of 543 FirstFirst ... 344041424344454647485494144 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •