Quote Originally Posted by kaemSe View Post
Vidite momci, ako ne budu krali i ta prica me ne radi vise
A podmecu vozaca koji je pio kao sto je dps radio
Mitrovic=Migo Stijepovic
Da ne pominjem jos koliko toga ima, experti koji briljiraju. Zaposljavanja svakodnevna koja gomilaju administraciju za koju se mislislo da ce se olaksat
Ne vidim jednostavno covjeka sposobnog da dovede neke kompanije koje ce dic standard. Mogli su i mene onda postavit. Bojanic takodje veliko razocarenje
U sutini sve je bolje od DPS ali mora se iskoristit momenat za resavanje drustvenih problema i da krenemo da zivimo. Ne za mi ne krademo i resavanje crkvenog statusa koji me ne dotice ono, limunada sine
E mene prica da ne kradu radi itekako, jer dosta ga je vise bilo, to nas je i dovelo u ovu situaciju, dje imas zacementiran sistem bivse vlasti koji se zidao 30 godina i sad bi svi za 6 mjeseci da se sve rijesi, i jos po EU standardima, e malo morgen to moze.
Napisao sam na temu o vladi sta se desava sa zakonom o porijeklu imovine, o ciscenju birackih spiskova, o svetu marovicu, o budzetu, i gle cuda niko to ne komentarise, nego je glavna tema potpisivanje temeljnog ugovora sa SPC i evo sad i logo avio kompanije, e ako mi je jasan ovaj narod bez kikija...