Page 153 of 543 FirstFirst ... 53103143149150151152153154155156157163203253 ... LastLast
Results 3,801 to 3,825 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #3801
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Vladin funkcioner Kandić zadužio je auto sa tablicama PGCG014, a karambol napravio sa Vladinim autom PGKE819 (po slovima bi se reklo dosta svježe štancovana tablica za onaj model mercedesa izuzev ako vlada nije trgovala polovnjaka na Auto dilera).
    Elem, brat Kandić je očigledno dosta kasno sjeo za volan pa mora malo da se iživi vožnjom kroz crveno i u preticanje kolona i napravio je ******. On ili neki dobrovoljac kojeg je našao da to prihvati jer je bio previše pijan potpuno svejedno. Ne zna se što je gore. Ne bi čudilo da liječi još neke komplekse koji nisu krivično djelo, ali ajde sad.
    I dovde se neđe razumijemo.

    Gdje je catch? Ministra Numanovića su optužili da je mijenjao tablice na službenom autu vlade i umjesto CG tablica stavljao civilne kako bi mu guzica viđela puta, isto što je i Kandić radio kako bi se malo qrčio kao vladin funkcioner zarobljen u telu tinejdžera, da parafraziram kultne "Anđele".
    I kao neko ko je dužio auto i bio spreman da primi metak za šefa, Numanovićev vozač dobio je 4 mjeseca za falsifikovanje službene isprave što je stavljanje fake tablica na auto.
    Tako je lopovski kriminogeni etc... pravodusni DPS aparat postavio benchmark. Ko mijenja tablice i duži auto ide 4 mjeseca u zatvor. Pretpostavljam da će i Kandić 4 mjeseca u zatvor. Mada, nisam baš siguran da mu neće "zovite Sergeja" izdati neki papir đe ima kao naš Džems Bond pravo na još jedne tablice, pošto je i ove PGKE819 iz MUP-a dobio, nije ih sam iskovao kod nekog limara.

    Što je onda poenta. Za Numanovićeve tablice bilo je desetak tekstova u Vijesti i prenošenje 20-tak saopštenja NVO. To se zove pritisak javnosti. Naravno, kada zasere neko "naš", u ovom slučaju Kandić, tada nema pritiska javnosti, odnosno Vijesti se bave koliko baš moraju, manje više kao damage control, kada "zovnu Sergeja" i dogovre se šta i kako da pišu.
    I onda dođosmo do poente. Vijesti rade što i svi mediji, podržavaju svoju političku opciju, odnosno guraju tamo đe je gazdama (koji su nekoć svako jutro kafenisali sa Roćenom) najisplativije. So...

    Nisam otkrio Ameriku zar ne. Naravno da nisam. Samo je ovo još jedan primjer da se Vijesti ne razlukuju od CDM i Analitike npr, pa ni Borbe. Svako gura svoje. A tvrdnje kako su svi sem Vijesti smeće, samo je confirmation bias toga koju političku opciju preferirate. Eto, da bih se informisao preletim preko svake jer je zaista Vijesti=CDM=Borba. Svako gura svoje i pljuje ostale. Razlike su samo u budžetima, mada svi bijedno plaćaju zaposlene.
    Uvijek mi je slatko kako za stanove tražiš dokaze i gdje je pečat, a za ovu priču si pokupio svako čaršijsko ogovaranje i prenosiš ga kao suvu istinu

    Eto recimo, da ne ulazim u drugo, provjeri samo je li "lažna tablica" ili je ministar odobrio korišćenje civilne tablice. A pola si priče posvetio toj izmišljotini.

  2. #3802
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Uopste ne kapiram to "odobravanje civilne tablice".
    Cemu to sluzi? Da ne vidimo da pojedinci nemaju problem sa DPS sistemom vec sa tim ko je na vlasri.
    Ukoliko ga strah da ce neko ostetiti automobil na parkingu, jer je protiv "cetnicke vlasti".... Pa ima policija za to.
    Pa da se svi nauce poslu. Ako ce UP da istrazuje po pola godine/godinu ostecenja drzavne imovine i istu tolerise.
    Pa smijeni covjeka i dovedi drugog koji ce da radi avoj posao.
    Ni jedno vozilo registrovano na drzavu, osim za specijalne potrebe, mi ne bi moglo da ima civilne tablice

  3. #3803
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Da se vratimo na policiju i te odlicne sluzbe bezbjednosti.
    Svi snimci sa protesta 2015 ne postoje ili su obrisani.
    Jos jedan veliki plus za pivjerenje prema policiji

  4. #3804
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Uvijek mi je slatko kako za stanove tražiš dokaze i gdje je pečat, a za ovu priču si pokupio svako čaršijsko ogovaranje i prenosiš ga kao suvu istinu

    Eto recimo, da ne ulazim u drugo, provjeri samo je li "lažna tablica" ili je ministar odobrio korišćenje civilne tablice. A pola si priče posvetio toj izmišljotini.
    Jes ovo je izmisljotina kao sto je za tebe bila izmisljotina da je ditektor VBA podnio ostavku.
    Pa kad je zvanicno potvrdjeno onda si rekao da je podnio u subotu vece. Aha, zvali su arhivara sa vikenda da je zavede na taj datum.
    Svaka ti je teza takva
    A sto ce zamjeniku sektetara vlade duple tablice. Da inkognito prolazi kroz crveno?James Bond Kandic
    Nego ne bi me cudilo da je “zvao Sergeja” da mu ih nedje dobaci.
    Samo po kojem osnovu se krije?
    Ljubomorna zena?
    Vrati se ti deuze na ostavke subotom vece, tamo ti najbolje ide


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  5. #3805
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ukao-bajcetica
    Bitno je da se stvari na vrijeme rjesavaju.
    Cudo nema Konjevica da twituje
    Pa ovo jeste reakcija na twittove i generalno Raškovo napadanje na pulene Vijesti, Dritana i Konatara. Makar meni tako izgleda.

  6. #3806
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Pa ovo jeste reakcija na twittove i generalno Raškovo napadanje na pulene Vijesti, Dritana i Konatara. Makar meni tako izgleda.
    Ko je tvrdio suprotno. Naravno da su ga potkacili. Jako je uporan i na momente bezobrazan kada je prica na njegovoj strani.
    I onda ne staje po cio dan po cijelu nedelju. Ovo je za njegovog ministrovanja bilo. Kako mu se desilo da policija unisti dokazni materijal jer bi pokazao stosta. A imali su ga za isto brzinsko sudjenje covjeku. To nisu unistili.
    A ovamo pricamo o tablicama i sta su vijesri pisale tada a sta sada.
    Koliko znam i unistavanje dokaza je krivicno djelo. Posebno je tesko kada ga unistavaju oni koji su zaduzeni za skupljanje i cuvanje istih.
    Mislim da Vijesti jos uvijek ne pritiskaju Raska, ako pocnu bice zanimljivo

  7. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  8. #3807
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Uopste ne kapiram to "odobravanje civilne tablice".
    Cemu to sluzi? Da ne vidimo da pojedinci nemaju problem sa DPS sistemom vec sa tim ko je na vlasri.
    Ukoliko ga strah da ce neko ostetiti automobil na parkingu, jer je protiv "cetnicke vlasti".... Pa ima policija za to.
    Pa da se svi nauce poslu. Ako ce UP da istrazuje po pola godine/godinu ostecenja drzavne imovine i istu tolerise.
    Pa smijeni covjeka i dovedi drugog koji ce da radi avoj posao.
    Ni jedno vozilo registrovano na drzavu, osim za specijalne potrebe, mi ne bi moglo da ima civilne tablice
    Nemam pojma, ali ministar reče pred odborom da je on odobrio promjenu tablica i da je bilo obrazloženje. Tako da svakako priča i lažnim tablicama ne stoji.

  9. #3808
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    ...
    A sto ce zamjeniku sektetara vlade duple tablice. Da inkognito prolazi kroz crveno?James Bond Kandic
    Nego ne bi me cudilo da je “zvao Sergeja” da mu ih nedje dobaci.
    Samo po kojem osnovu se krije?
    Ljubomorna zena?
    Vrati se ti deuze na ostavke subotom vece, tamo ti najbolje ide
    Pazi, nisam ti ja kriv što se zapetljaš u izmišljotine kao pilu u kučine, nemoj se na mene istresati

    Objasni se sa ministrom, juče je pred odborom izjavio da je on odobrio promjenu tablica nakon što je dobio zahtjev sa pratećim obrazloženjem. Ne moraš meni vjerovati, eno ti snimka, sem ako ne misliš da i Youtube učestvuje srpsko-ruskoj zavjeri

    Ne nerviraj se, dešava se svakome. Istina, tebi češće nego što je normalno, ali i majka takvu djecu najviše voli.

  10. #3809
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ako je zovite Sergeja to rekao, to je to. Sve je regularno, neka je pijan vozio i udario u druga kola pod rotacijom
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #3810
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

  12. #3811
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Oce li se sjetit neko da donira Fajzerove i Moderna vakcine ili samo salju one koje njihovi gradjani nece da prime


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  13. #3812
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Oce li se sjetit neko da donira Fajzerove i Moderna vakcine ili samo salju one koje njihovi gradjani nece da prime


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...fajzer-vakcina

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  14. #3813
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Slušah sinoć malo Srđu Milića na A1.

    Reče da bi bilo dobro i da on predlaže da se svi političari koji su učestvovali u referendumskoj kampanji, sa obije strane, povuku iz politike, a u cilju relaksacije među građanima.

    Sad kad viđeh Peđu Bulatovića na TV shvatio sam koliko je Milić u pravu.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  15. #3814
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Slušah sinoć malo Srđu Milića na A1.

    Reče da bi bilo dobro i da on predlaže da se svi političari koji su učestvovali u referendumskoj kampanji, sa obije strane, povuku iz politike, a u cilju relaksacije među građanima.

    Sad kad viđeh Peđu Bulatovića na TV shvatio sam koliko je Milić u pravu.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Vidis to mi nije palo na pamet, nije losa ideja.. Nek povedu i Bečića sa sobom
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #3815
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,198
    Thanks Thanks Received 
    4,511
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Iz Demokratskog Fronta ne bi ostalo bez dva tri covjeka lake pjesadije.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  17. #3816
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,019
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,431
    Thanked in
    1,309 Posts

    Default

    Gledam Vijesti...i pitam se koji je ovo nivo naprsnuca...sunce ti... ludo je li ovo moguce 2021g...
    ...

  18. #3817
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    "Postoji dovoljan set dokaza da tužilaštvo ide sa sa optužnim aktom kada je u pitanju učešće i eventualna odgovornost funkcionera Vlade. Ako taj čovjek treba da bude lišen slobode, biće lišen slobode po nalogu tužioca. Treba imati u vidu da je jedan od učesnika saobraćajne nesreće tvrdi da nije vozio, a drugi tvrdi da je vozio. Mi smo sa druge strane utvrdili ko je vozio. Tačna je informacija koju smo čuli da Kandić nije vozio. Nema fame po tom pitanju, ja ne želim da kršim prezumpciju nevinosti, ali ima dovoljno dokaza o tome ko je vozio".
    https://www.vijesti.me/tv/emisije/53...nom-brdjaninom

    Eto valjda je slučaj dovoljno brzo riješen i za ove naše forumaše koji su prekukali zadnja dva dana kako se ništa neće uraditi, kako će se izvući funkcioner, kako ga policija prikriva...

    E, sad bi valjalo da se ti isti naši odnedavno osviješćeni sugrađani sjete Koverte i koliko godina taj slučaj zvrji u prazno

  19. #3818
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    BOLJE BITI PIJAN NEGO STAR

    piše: Andrej Nikolaidis

    Ovo je, ljudi moji, kao u solidnom vicu. Vic, doduše, još nije ispričan – koliko znam. Ali je lako osmisliti konture te šaljive priče koja govori istinu.

    Recimo ovako… Sjede u bolničkoj čekaonici trojica – zatvorenik, osuđen zbog lopovluka; doktor nauka, akademik; i pravoslavni manični ulični propovjednik – dakle vladin ekspert. Onda oni razgovaraju: od čega je ko bolestan, kako se liječiti… Pa se ispostavi da je lopov, dakle onaj koga je društvo prezrelo, najinteligentniji i najracionalniji od njih.

    U (o)tužnoj Crnoj Gori, ispostavilo se, DPS je bio bastion racionalnosti. Krali su, dakako. Ali lopovluk nije neracionalan – naročito ako te ne uhvate. Naročito ne u kapitalizmu, koji stalnim pozivima na bespoštednu borbu protiv kriminala i zloupotrebe vlasti bezuspješno pokušava prikriti činjenicu da počiva na krađi i zloupotrebi moći. Recimo to ovako: čovjek bi mogao skapati od smijeha dok posmatra kako na borbu protiv korupcije poziva sistem koji počiva na bankama – najkorumpiranijoj instituciji u povijesti čovječanstva. Osim na krađi, kapitalizam počiva na idejama racionalnosti (“ukradi tako da te ne uhvate; još bolje – tako da ne znaju da si ih pokrao”), efikasnosti (“neka ti niti jedan dan ne prođe bez krađe”) i napretka (“sutra ukradi više nego danas, kao što si danas ukrao više nego juče”).

    Jasno je; neznatno pretjerujem. No pretjerivanje izoštrava sliku: pomaže da vidimo detalje koji bi inače ostali van fokusa, u izmaglici margine. Kako bilo: u zemlji u kojoj premijer na press konferenciji propovijeda o drugom svijetu i vječnom životu, racionalnost treba tražiti drugdje – možda ne baš u zatvoru (ipak su ih uhvatili), ali svakako ne u zgradi vlade.

    Oscar Wilde je govorio kako kada želi pročitati nešto istinski skandalozno, posegne za vlastitim dnevnicima. Crna Gora nije uštogljena Engleska Wildeovog vremena. Želite li nešto skandalozno: samo pratite rad crnogorske vlade. Njeni potpredsjednici dvore tipove koji mašu falsifikovanim američkim pasošima; njeni službenici falsifikuju registarske tablice skupocjenih vozila kojima upravljaju pijani, pa policija potom šteluje njihove alko testove; prvi čovjek te vlade propovijeda nejednakost građana pred zakonom.

    Ako je neko sumnjao, premijer Zdravko mu je sve objasnio. Prvo: njega, Zdravka K. u obavljanju posla ne obavezuju zakoni ovog, nego onog svijeta, koji su stariji. Ako je zakonodavstvo Crne Gore i Raja/Pakla u sukobu, primjenjivaće se zakoni one strane. Sve nam cvjeta: naročito pravna država. Drugo: za Zdravka, dakle za državu, vjernici SPC imaju više prava od drugih građana Crne Gore. Ono što je dozvoljeno njima – masovna okupljanja u zatvorenom, recimo – nije dozvoljeno ostalim građanima. Treće: sveštenici SPC su iznad zakona – baš kao za vladavine DPS-a, uostalom.

    Zdravko nije rekao ništa novo: samo je sve lijepo sažeo. Ne budite prokleti licemjeri: svi znamo i znali smo da je tako. Ne budite licemjeri kao intelektualni argati teokratske vlade koji se na društvenim mrežama, nakon Zdravkove bravure o dva svijeta i vječnom životu, pitaju “kako nam se ovo desilo”. Fakat, kako? Ostavio si dijete sa vladikom Kačavendom pa se pitaš kako je moguće da je silovano? Ostavio si zarobljenike kod svetog popa Mace, pa se pitaš gdje su ti ljudi nestali? Poslušao si Zdravka, izveo svoj leap of faith: pomolio si se Svetom Vasiliju da ti podari moć da hodaš kroz vazduh, skočio sa sa zgrade i slomio kičmu, pa se sad pitaš kako je moguće da se to baš tebi desilo? Možda zato što si idiot – dakako ne u medicinskom, nego u grčkom značenju te riječi. Ili, ako je tvoje pitanje retoričko – zato što si huljica.

    Sokrat je tvrdio da je najveća sreća ne roditi se. Zdravko zna bolje. Po njemu, najveća sreća je živjeti vječno. U ime vječnog života, voljan je da ovaj svijet uredi tako da na onom drugom za to bude nagrađen. Po istim principima uređen je, kao što sam vam više puta rekao, i Iran.

    Šta reći na kraju, kada kraja, po Zdravku, nema? Šta reći, šta učiniti, osim uputiti na velikog hrišćanskog teologa Swedenborga. U svojim religioznim vizijama onog svijeta on je sreo čovjeka koji je čitav život bespogovorno slušao sve što su mu popovi rekli. Gdje ga je sreo? U Paklu. Kada se čovjek koji je slijepo slušao svaku zapovijest kod nadležnih raspitao zašto je ipak završio u paklenskim vatrama, rečeno mu je: zato što si bio glup i odveć uplašen i lijen da bi slobodno razmišljao. A ljenost je grijeh. Samoskrivljeno ropstvo je grijeh. Ima, hoće reći Swedenborg, grijeha i grijeha. Ako već računate na onaj svijet: mogli biste se neprijatno iznenaditi kako će vam tamo suditi. Da preformulišem stih debilne pjesme “Plavog orkestra”: bolje biti pijan nego glup.

    Ili da za kraj našem premijeru poklonim genijalan vic. Koji kaže…

    Poginuo sovjetski komunistički propagandista pa ga poslalo u Pakao. Ali nije tamo dugo ostao: održao vragovima nekoliko vatrenih govora i oni ga pustili da pobjegne u raj. Sjeti ga se koji sekund kasnije Đavo, pa kada shvati da mu je pobjegao, zapuca kod Boga.

    Gospode Bože, kaže njemu Đavo, jedan moj je iz Pakla prebjegao kod tebe u Raj. Tražim ga natrag.

    Našto mu dobri Gospod kaže:

    Prvo i prvo, prekini sa tim glupostima o Raju i Paklu.

    Kao drugo, ja ne postojim.

    I kao treće, reci brzo šta imaš, za pet minuta imam sastanak partijske ćelije.
    Last edited by johnny bravo; 07-05-21 at 10:59.
    In vino veritas

  20. #3819
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    A krvavo otplaćuje Nikolaidis tu nacionalnu penziju

  21. #3820
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,351
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    854
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    A krvavo otplaćuje Nikolaidis tu nacionalnu penziju
    Mozemo ga voljeti ili ne, al' nije bas nesto pretjerano pogrijesio sa ovim tekstom.

  22. #3821
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Mozemo ga voljeti ili ne, al' nije bas nesto pretjerano pogrijesio sa ovim tekstom.
    Možemo ga voljeti ili ne, ali je čovjek plaćeni propagandista prethodne vlasti. Činjenica.

  23. #3822
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    reče li ovo on da je okej biti lopov?

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  25. #3823
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Aha. Ne samo da je to OK, nego da je to potpuno racionalno i da treba tako. Bitno je samo da te ne uhvate. Kao da pricamo o pilicaru sa ulice, a ne o nekome ko treba da uhapsi sam sebe.
    Stvarno je zasluzio svaki cent nacionalne penzije. Pravi izdanak sistema dugog 30 godina. Nacionalna penzija odredjenog trenutka u istoriji za doprinos razvoju Crne Gore

  26. #3824
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    reče li ovo on da je okej biti lopov?

    Тapatalk
    Kako gutaju komite

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  27. #3825
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    https://rs.n1info.com/region/abazovi...smentu-srbije/

    Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović kazao je da ministra unutrašnjih poslova Aleksandra Vulina "ne doživljava među ozbiljnijim ljudima u establišmentu Srbije", prenosi RTCG

    A red je bilo više da neko prokomentariše onog blavora od Vulina


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Page 153 of 543 FirstFirst ... 53103143149150151152153154155156157163203253 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •