Page 412 of 543 FirstFirst ... 312362402408409410411412413414415416422462512 ... LastLast
Results 10,276 to 10,300 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #10276
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    I što velite nije to crkva Srbije nego Mitropolija crnogorsko primorska, važi, dobro je to.

  2. #10277
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Muk i tišina. Nekad sam to kritikovao što ne kritikuju, sad već vidim s kim imam posla... Neka propadaju, svako bira svoj put.

    Nego još jednom samo da vas pozdravim oko zapošljavanja. Čudno kako su stručnjaci nacionalisti, fašisti, četnici. Bjež od mene sotono folirantska.

    Evo i kimmi i Medo i ostali totalno se slazi sa stavom premijera i oni znaju da on ne laze nego da je bitna steucnost prije partijskog zaposljavanja, jer to radi samo DPS i oni su se borili protiv toga
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #10278
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    evo ja bih forumase odmah stavila na budzet..
    ako je bitno sto ja mislim, a nije, nego ajd..
    u stvari, kud jedno moze i patispanj.. svi sa foruma na budzet i to bez par hiljada nista, stan po kvadratu za sicu, i to pa tri minimum.. kad se vec toliko ulozilo u gradjevinu. odma rodbina za njima na budzet.. svi da ne bi bilo diskriminacije. sto vise budete vikali, to veca i bolja mjesta da vas narod ne bi cuo.. sto dalje od nas.
    osjetljivi smo...senzibilni..
    sto se cini oko te socijale-budzeta... chudo jedno
    i odmah kockarnice da uvedete u drzavne institucije.
    eto.. ma sve sto vam volja.
    Sto da se $ekirate po citav dan na forumu.. greota..
    ima li vas na birou gdje?
    svi na biro za nezaposlene i upisite sami drzavne pozicije koje bi kao experti obavljali.


    Hvala Lepo

  4. #10279
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Evo i kimmi i Medo i ostali totalno se slazi sa stavom premijera i oni znaju da on ne laze nego da je bitna steucnost prije partijskog zaposljavanja, jer to radi samo DPS i oni su se borili protiv toga
    Ada mi ih pljujemo oko toga, ja ne znam kud ćeš više.

    Inače ova izjava je iz januara, tako da pojeo je ***** jer je prihvatio ucjenu političkih stranaka koja je glasila ili nam daj dubinu ili je vlada pokojna.

    Kakve kadrove su po dubini rasporedili, mislim da će tek da isplivava, sa sestrama, kumovima.

    Na nama (glasačima) je da kaznimo koritaške stranke prvom prilikom.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  5. #10280
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Cek cek, zamisli da je drzava uzela srpskoj crkvi neki manastir pa onda ti dodjes i kazes neka tuzi crkva.
    Ooooo pa ti si zbog takvih stvari litija da se ne moze nesto oduzeti pa onda da bude tuzi a sad podrzavaš to, kako to da si promjenio stav po tom pitanju??
    Ogromna je razlika između toga kome su skloni DPS sudovi. Danas se DPS svakako ne može žaliti da će sud navijati protiv njih. To su sudovi koji su sami pravili 30 godina i nijedan sudija nije zamijenjen. Ako u čiju korist budu pristrasni te sudije biće u DPS korist.

    A da ne pominjem činjenicu da je cio zakon o oduzimanju crkava napravljen tako da sud ne odlučuje, već administrativna tijela.

  6. #10281
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Muk i tišina. Nekad sam to kritikovao što ne kritikuju, sad već vidim s kim imam posla... Neka propadaju, svako bira svoj put.

    Nego još jednom samo da vas pozdravim oko zapošljavanja. Čudno kako su stručnjaci nacionalisti, fašisti, četnici. Bjež od mene sotono folirantska.

    Reply samo još jednom da se vidi i da se dobro nasmijemo.
    Ovome Krivokapiću se vidi da je prije svega hrišćanin. Ne bi ti ovaj nešto slagao ni za što na svijetu

  7. #10282
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    a kako cete promijeniti one koji vec znaju sve sa onima kojima ce trebati vremena da istraze, ispisu dokumentaciju, reaguju.. sta se bre svi folirate kad znate da bi novima za bilo kakvo istjerivanje pravde po vasoj mjeri trebalo bar nekoliko predsjednickih mandata.. sta je fazon nije mi jasno uopste?
    jel neko fantaziranje za mase tipa '90.- yu ce uci u eu? ili, koja smo sad godina, vijek?
    tacno mi lici ' drs'te nas' sad bi mi ali.. dok se podesi par politickih generacija?
    nego, da nije u pitanju bas da ovi koji su sad na pozicijama, da oni ne prekontrolisu i one prosle i ove sadasnje?
    neka frka garant...

    Hvala Lepo

  8. #10283
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    I ni jedne rijeci o hedzovanju duga. Mjesec dana price kako je zaduzio drzavu, kako je uzeo pare, kako je sve propalo, kako cemo da odemo u duznicko ropstvo......
    I ni rijeci evo dva dana

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Kad ti je već sasvim OK vladavina prava da Koča u kancelariju prepisuje kako mu odgovara, pa se bačaš na hedžing, evo ti na prvu detalja da čovjek laže.


    Precizirao je da je hedžing aranžman na 14 godina, da na dvije postoji mogućnost preispitivanja uslova.
    "Dakle, hedžing je na 14 godina, koliko traje otplata kredita za prvu dionicu auto-puta, sa mogućnošću da na dvije godine preispitamo uslove, kao i banke koje su dio aranžmana."

    Dakle, hedžing je na 14 godina, a za dvije godine mijenjamo uslove, realno praviš novi sporazum. Tako da je sporazum realno da dvije godine, a on malo zaobilazi istinu... Al dobro, brzo je od eksperta postao političar.

    Ko mu ovu priču povjeruje treba mu oduzet poslovnu sposobnost.

    Al kad ljudi vjeruju da se poreskom preraspodjelom pravi održivi sistem sa minimalcem većim 80% a prosječnom platom većom 35%, sa istim dohotkom koji ostvari eko omija, može da povjeruje u svaku drugu bajku.
    Ah da, bio je ranije DPS koji je mrzio narod i krao, pa nisu zbog toga mogle biti veće plate.

    Nego kad je Mickey bio u pravu? Sada kad tvrdi da se može bez doprinosa za zdravstvo ili prije pet mjeseci kad je tvrdio da je to nemoguće i da je tako nešto "klasika definicija populizma"?

    https://www.standard.co.me/politika/...im-populizmom/

    Trebam da mu vjerujem u bajke koje priča? Važi... Evo već ima svoje vjernike ovdje, pa da se ne pridružujem.
    Siguran sam da je bio odličan broker evo uspijeva da opljani narod. Vjerovatno je dobar prodavac. Da ne bude da ga samo kritikujem.
    Samo slabo kupujem bajke. Bolje su mi djeci one Dizni bajke iz edicije Vijesti nego Mickey priče za laku noć.

  9. #10284
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ada mi ih pljujemo oko toga, ja ne znam kud ćeš više.

    Inače ova izjava je iz januara, tako da pojeo je ***** jer je prihvatio ucjenu političkih stranaka koja je glasila ili nam daj dubinu ili je vlada pokojna.

    Kakve kadrove su po dubini rasporedili, mislim da će tek da isplivava, sa sestrama, kumovima.

    Na nama (glasačima) je da kaznimo koritaške stranke prvom prilikom.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Da li ovaj tvoj post nagovještava da nećeš glasati za partije koje podržavaju ili učestvuju u ovoj vladi? Neki tvist se desio?

  10. #10285
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    ...Trebam da mu vjerujem u bajke koje priča? Važi... Evo već ima svoje vjernike ovdje, pa da se ne pridružujem.
    Siguran sam da je bio odličan broker evo uspijeva da opljani narod. Vjerovatno je dobar prodavac. Da ne bude da ga samo kritikujem.
    Samo slabo kupujem bajke. Bolje su mi djeci one Dizni bajke iz edicije Vijesti nego Mickey priče za laku noć.
    Moraš nekako objasniti Udruženju poslodavaca i sindikatima da treba da prestanu odrasli ljudi da vjeruju u bajke, pošto su sami izjavili da je plan dobar prije neki dan.

  11. #10286
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Da li ovaj tvoj post nagovještava da nećeš glasati za partije koje podržavaju ili učestvuju u ovoj vladi? Neki tvist se desio?
    Izbor broj jedan mi je i dalje CnB, izbor broj dva bi mi bili DH ako se formiraju sa Mikijem i Jakovom. Za DH bih glasao ako CnB zasere tako što bi pustio DF lidere u vladu ili krene nešto sa DPSom (računam da je i jedno i drugo nemoguće jer je ravno politočkom samoubistvu).

    Ovo ostalo od stranaka ne vrijedi ni pišljiva boba, od DPSa, SDPa, pa preko Demokrata do DFa i SNPa.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  13. #10287
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    zamislite neko ko je bio obican analiticar bez i jedne vece funkcije (vec smo analizirali dostupne cv info), broker (zna se kako se dobija licenca), 4 (3-4?) god radnog staza, i sjedne da razgovara za predstavnicima velikih bankarskih institucija koje imaju veliki broj strucnih lica za sobom. Zamislite te pregovore...
    Ne znaju bankari kako da zarade vise? Bankama je u interesu da zarade veci profit, a ne da se zadovolje koliko CG odgovara?
    Lik je ladno na svoju ruku obavio nesto, a na toj poziciji pitanje ko ce biti za 2 god, a mozda i mnogo ranije.. Rece on u intervjuu - nece otici iz CG dok ne obavi sto je naumio...
    Kao obicno niko vas nije pitao nizasta, kao sto i nece, pa za dvije god se presaberite gdje ste i gdje cete da preletite i pod kojim uslovima..

    Hvala Lepo

  14. #10288
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    I ni jedne rijeci o hedzovanju duga. Mjesec dana price kako je zaduzio drzavu, kako je uzeo pare, kako je sve propalo, kako cemo da odemo u duznicko ropstvo......
    I ni rijeci evo dva dana

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Prosto ne mogu.

    Do neba su se bukali Jakov i Milojko da će taj horor kineski kredit zamijenit boljim evropskim. Dao Jakov čak i detalje- biće stopa ispod 1%, grejs 6 godina, eurski.
    Po forumu se bukalo još i jače od toga. SKOJ i Gando su tu zamjenu već upisivali u postignute rezultate vlade. A bogami i još poneki. Grajalo se do neba i više od neba ovuda.

    Kad su navr par dana hedžovali valutni rizik, i iskoristili što je najmža DPS vlada ispala mudra te zaključila dolarski ugovor u vrijeme kad je dolar bio najjači ikad, pa se sad, kad se malo obrnuo na glavu, ušteđelo para ( iako si ti prvi, kolko pamtim, objavljivao pouzdane info kako smo samo od kursa izgubili 40+ miliona )... a kredit BUKVALNO ni takli nisu, no ostavili onaj isti... ( a nije ni trebalo, jer su uslovi bolji no ijedni evropski ikad )...

    Zažata Jakov. Zaćuta Milojko.
    Forum kolektivna amnezija. BUKVALNO više niko pomenuo nije, od onolikog bukanja.

    I sad prozivaš nekoga za nepominjanje
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  15. #10289
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Tacno, sad bi trebao da se naljuti na sve vas, da se spakuje i da ode prije januara..


    Hvala Lepo

  16. #10290
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ogromna je razlika između toga kome su skloni DPS sudovi. Danas se DPS svakako ne može žaliti da će sud navijati protiv njih. To su sudovi koji su sami pravili 30 godina i nijedan sudija nije zamijenjen. Ako u čiju korist budu pristrasni te sudije biće u DPS korist.

    A da ne pominjem činjenicu da je cio zakon o oduzimanju crkava napravljen tako da sud ne odlučuje, već administrativna tijela.
    Čak i od tebe, previše je.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  17. #10291
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Elem, ja se prebačio na ''Muziku''

    Bolje i za živce i za stomak.

    @SKOJ
    Jedina crkva ikad oduzeta je ovaj Manastir Cetinjski. Onaj zakon što kunete ništa nikome oduzimao nije. Ova vlada, i njena uprava za nekretnine, jesu.
    I da, ''Ovđe odlučuje Brisel a ne Vašington''? Sad znam da je dogorelo. I nije da mi nije milo

    @Hell
    AK 47 nije ime one puške, manje filmova za tebe To oružje ima neki drugi naziv, poznat onima koji su ga nosili. Regularno, bez da im ga Mandići dijele Znam da nema veze sa poentom, ali brate, bar jednom pogodi neki detalj priča koje ekspertski pričaš. Valja se, pogoduje ekspertizama.

    Sve ostalo što sam propuštio...
    Stane u dreku i buku da se očuva URA iznad cenzusa, kad prihvati ove neeksperte u vladu, i, ka i svaki put do sad, pristane da sprovede sve što je DF htio. Samo, ovaj put, uz mnogo više larme, što upućuje da je ipak neka muka.

    A i kokica mi nestalo
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  18. #10292
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    moram ujutro na selo da vidim te ovce, koze i pilice.. nego me zabrinuste sa vasim ubjedjenjem u bajku tipa ono sa duplim platama, besplatnim zdravstvom, skolstvom.. jel vam obecano jos nesto od januara?

    bice i babbo natale da colorare.. samo polako

    Lijepi snovi

    Hvala Lepo

  19. #10293
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ljepša mi nekako izgleda Mickeyjeva bajka, no DPS-ova tokom prethodnih 30 godina.
    ---
    Naravno, žao će mi biti dobrih i vrijednih ljudi, ukoliko opet budu prevareni.
    ---
    URA na 12.8% u PG sa trendom daljeg rasta

  20. #10294
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Elem, ja se prebačio na ''Muziku''

    Bolje i za živce i za stomak.

    @SKOJ
    Jedina crkva ikad oduzeta je ovaj Manastir Cetinjski. Onaj zakon što kunete ništa nikome oduzimao nije. Ova vlada, i njena uprava za nekretnine, jesu.
    I da, ''Ovđe odlučuje Brisel a ne Vašington''? Sad znam da je dogorelo. I nije da mi nije milo ...
    Ovdje je već decenijama odlučivao Brisel, a ne Vašington. To mislim odavno i nema veze sa nedavnim događajima. To je jednostavno geopolitčka činjenica. Isto kao što Vašington ne odlučuje u Donjecku, već odlučuje Rusija. Neka mjesta su jednostavno preduboko u tuđim interesnim zonama da bi čak i Vašington mogao tu da bude glavni.

    A zakon je bio o oduzimanju crkava. Nema potrebe da lakiramo i farbamo istinu. Sva je poenta bila da se oduzmu isključivo crkve, ne džamije. I to isključivo pravoslavne crkve, a ne katoličke. Svo DPS/SDP kukanje otkako je zakon promijenjen da je to "predaja crkava Srbiji" jasno pokazuje šta je bila poenta.

    Ako DPS misli da je u pravu neka ide na sud. Fala bogu, sudovi su još onakvi kakvim su ih oni napravili, ne mogu se žaliti da rade za ovu vlast i vladu.

  21. #10295
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    odlično je Brisel odlučivao 90tih. oposlio sve fino, sad jes sve ono bilo u njihovom dvorištu i jes sve to Amerika riješila kad je odlučila da se umiješa, ali što je Brisel doprinio mirnom rješavanju toga, vau. Vašington je glavni tamo đe odluči da bude glavni. kad im dosadi malo onda pušte recimo EU da se brine oko Balkana. a onda samo dođu, postave ambasadore koje znaju posao i kažu između redova sve, kao što su nama rekli

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #10296
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Prosto ne mogu.

    Do neba su se bukali Jakov i Milojko da će taj horor kineski kredit zamijenit boljim evropskim. Dao Jakov čak i detalje- biće stopa ispod 1%, grejs 6 godina, eurski.
    Po forumu se bukalo još i jače od toga. SKOJ i Gando su tu zamjenu već upisivali u postignute rezultate vlade. A bogami i još poneki. Grajalo se do neba i više od neba ovuda.

    Kad su navr par dana hedžovali valutni rizik, i iskoristili što je najmža DPS vlada ispala mudra te zaključila dolarski ugovor u vrijeme kad je dolar bio najjači ikad, pa se sad, kad se malo obrnuo na glavu, ušteđelo para ( iako si ti prvi, kolko pamtim, objavljivao pouzdane info kako smo samo od kursa izgubili 40+ miliona )... a kredit BUKVALNO ni takli nisu, no ostavili onaj isti... ( a nije ni trebalo, jer su uslovi bolji no ijedni evropski ikad )...

    Zažata Jakov. Zaćuta Milojko.
    Forum kolektivna amnezija. BUKVALNO više niko pomenuo nije, od onolikog bukanja.

    I sad prozivaš nekoga za nepominjanje
    Vidim da si zapucao sa oba naloga, pa da ne odgovaram 4 puta.
    Prvo, nikada nisam rekao da smo od kursa izgubili 40+ miliona, ali ajde nije ti to prvi put.
    Vezano za kredit, odradio je svop valute na 14 godina po nultoj vrijednosti i kamatom od 0,88%. To na dvije godine, koliko kapiram je mogucnost pregovora, ne da se i mora sprovesti. Tipa ako budemo stabilniji moze da se smanji, a ako budemo gori ostaje na istom.
    Tako da ti je tu prica malo suplja. Od ovog trenutka je kompletan dug konvertovan u eure i mi placamo eursku vrijednost svopa u trenutku potpisivanja. I to je ustedjelo oko 4 miliona na prvoj rati, koliko ce donijeti i vjerovatno i na drugoj, zavisi od kursa.
    Ono sto je bitno je da je on svopovan u valutu u kojoj nasa ekonomija posluje. I to je bitno.
    Ono sto ti nazivas vizionarstvom je hazarderski potez DPS, dje je korona osakatila US ekonomiju, pa se devalvirao dolar da bi bili konkurentni na trzistu. Da nije bilo korone, tesko da bi toliko devalvirao.
    Svakako je za nasu ekonomiju on sad jedinstven, jer ne zavisi od odnosa na trzistu vec je u eurima. Sada je to manje, ne znaci da mozda na nekoj rati necemo izgubiti, ali je hazardesrski rizik uklonjen.
    Za ovu pricu oko zdravstva, i pozivanje na medojevicevu ekonomiju... Bas ne znam sta bih ti rekao. Na ekonomiju baziranu na licnoj potrosnji povecanje plata moze dovesti do toga da su ljudi kreditno sposobniji, pa ce se povecati licna potrosnja. Nade medojevica koje proteziras na jednokratnoj zaplijeni sredstava... Pa toliko je corav potez, da ne znam sta bih ti rekao. To je godina dvije i kraj. Ne bazira se ekonomija na tome sta mozes jednom da uzmes. Eevo je DPS kreirao turizam na oderi gosta jednom, pa cemo gledati sta poslije.
    Da sam odusevljen njegovim planom oko zdravstva nisam. I to sam napisao nekoliko puta. Malo je hazarderski i bazira se na ovome sto sam ti napisao. Da ce povecanje licne potrosnje dovesti do veceg ubiranja PDV.
    Sa inspekcijama koje je DPS ostavio, a oni nisu ni takli, ajde sumnjam. I oko progresivnog oporezivanja sam skeptican, ali ajde.... Vidjecemo iduce godine

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  23. #10297
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post

    @Hell
    AK 47 nije ime one puške, manje filmova za tebe To oružje ima neki drugi naziv, poznat onima koji su ga nosili. Regularno, bez da im ga Mandići dijele Znam da nema veze sa poentom, ali brate, bar jednom pogodi neki detalj priča koje ekspertski pričaš. Valja se, pogoduje ekspertizama.
    Rekoh ti vec za pozivanje na detalje tipa "napravio si gramaticku gresku" u raspravama
    To sto je nisam nazvao zastava M70 AB2 da bi se ti osjecao kako ne onda rasprava na nekom nivou... To je vec tvoj problem.
    Pozivanje na nekakve detalje da bi se kao diskreditovao sagovornik, pa puca mi tuki za to.
    Vidji sa drugim Mandicem je li otkopavao B1 verziju jer je bila cesca tada sa fiksnim kundakom

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  24. #10298
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    odlično je Brisel odlučivao 90tih. oposlio sve fino, sad jes sve ono bilo u njihovom dvorištu i jes sve to Amerika riješila kad je odlučila da se umiješa, ali što je Brisel doprinio mirnom rješavanju toga, vau. Vašington je glavni tamo đe odluči da bude glavni. kad im dosadi malo onda pušte recimo EU da se brine oko Balkana. a onda samo dođu, postave ambasadore koje znaju posao i kažu između redova sve, kao što su nama rekli

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ljudi, pozivate se na situaciju od prije 26 godina.


    Kao da tvrdite da su Rusi glavni u Evropi 1971. zato što su pobijedili Nijemce 1945.

  25. #10299
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ogromna je razlika između toga kome su skloni DPS sudovi. Danas se DPS svakako ne može žaliti da će sud navijati protiv njih. To su sudovi koji su sami pravili 30 godina i nijedan sudija nije zamijenjen. Ako u čiju korist budu pristrasni te sudije biće u DPS korist.

    A da ne pominjem činjenicu da je cio zakon o oduzimanju crkava napravljen tako da sud ne odlučuje, već administrativna tijela.
    Samo cu ti reci da si ovaj zadnji pasus slagao, ovo ostalo necu ni komentarisat jer ste svi blejali odje kako se ne moze nesto oduzet pa onda reći tuzi me sto sam ti oduzeo a sad prvi kazes kad se nesto takvo oduzme nek tuze. Dovoljno sve govori o tebi i principima
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  26. #10300
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,781
    Thanks Thanks Given 
    1,484
    Thanks Thanks Received 
    4,934
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Evo ih opet ovi vječni identitaši da zapomažu oko crkve. Kad nije oko crkve onda je oko zastave, kad nije oko zastave onda je oko jezika ili istorije.

    Eto vam DPS sudova nepromijenjenih, nijedan sudija nije zamijenjen, pa tužite i dobijajte slučajeve. Ja ne znam što više hoćete.
    Stani malo, ne ide to tako. Ajmo redom,
    Promjenjen je upis/prepis u katastru. Dobro, ni prvi ni poslednji, ali (jedno ,,ali" sve pokvari) na osnovu čega? U današnjoj situaciji ne dati razloge za promjenu upisa/prepisa je ... (da ostanem u pristojnim riječima). Ukoliko je taj upis/prepis urađen na osnovu neke samovolje u katastru to nije ništa novo (pominjao sam moju crkvu na selu) i znači samo veliku neodgovornost i nastavak poznate prakse. Ako je praksa vođenja institucija ostala ista onda posao ne valja ništa.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

Page 412 of 543 FirstFirst ... 312362402408409410411412413414415416422462512 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •