Page 112 of 543 FirstFirst ... 1262102108109110111112113114115116122162212 ... LastLast
Results 2,776 to 2,800 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #2776
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,929
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,266 Posts

    Default

    Mijenjam crnogorsko državljanstvo za Pepu Prase

    Koristim platformu Vijesti da pošaljem dalje pismo iz Norveške, Cetinjanke M. J. Kako bi ga pročitale mnoge slične žene i majke u Crnoj Gori koje nemaju djetetu za tablet, nemaju ni za Pepu Prase, nemaju ni za Fejsbuk

    265 komentar(aFoto: Reuters


    Željko Ivanović


    13.04.2021. 07:30h



    Svašta se nađe na tom Fejsbuku. Zato sam se davno isključio sa Zakerbergove mreže, što mi on do danas nije oprostio. Dešava se ipak, ponekad, da zažalim što nemam status jer me prijatelji koji ne odustaju od te platforme prijatno iznenade nekim pametnim, dirljivim ili duhovitim postom.
    Ali, ne pamtim da me nešto sa Fejsbuka pomjerilo kao tekst Cetinjanke M. J. Pišem samo inicijale jer ne poznajem autorku, ne znam je li joj to pseudonim, uostalom njen puni identitet nije ni važan. Važna je poruka. To jest pozdrav koji nam šalje iz svoje nove domovine, Norveške. Cetinjanka M. J. piše:

    “Pepa prase! Ova igračka je stara 7 godina, "kupila" sam je najstarijoj ćerki za 6. rođendan. Ova igračka je koštala 5.99 eura u prodavnici na Cetinju, đe sam tada radila.
    Prodavnica je porodično nasledstvo, koju je ostala da vodi žena od pokojnog vlasnika. Radila sam tamo svaki dan, bez slobodnog, punih 8 mjeseci, neosigurana, neprijavljena, morala sam da se krijem od inspekcije, primala sam 250 eura. Gazdarica je vršila razne terore od zastrašivanja i psihičkog maltretiranja, da je trebalo pod strahom i da jedem. Vlasnica je, pametno, davala da uzimamo hranu u prodavnici, i to nam je odbijala od plate. Ono što je ona smatrala, i stavljala nama do znaja, kao uslugu koju nama radi, a mi smo zapravo uzimali proizvode po punoj cijeni (sa maržama i porezom), tako da nas je pljačkala i za taj iznos. Kako sam skoro cijelu platu ostavljala za hranu, na kraju je ispadalo da sam radila za nekih 100 eura.

    Bližio se ćerci rođendan, jednom od najskromnijih bića ikad. Ni za taj rođendan, kao i sve prehodne, nije tražila ništa. A ja sam sanjala da joj kupim kuću za barbike koju je toliko željela, znam. Kuća je koštala 120 eura. Nikad je nisam kupila.
    Sjeđela sam na stolicu, razmišljala i doživljavala neprijatnost jer moram da pitam vlasnicu, da li mogu da uzmem igračku od plate, za rođendan, kao da, opet, ona meni uslugu radi, a ne ja njoj, plaćajući punu cijenu. Na to mi je rekla, da može hrana ali ne i igračke. Ja sam knedlu progutala i rekla da je ćerki rođendan. To sam rekla u suzama. Zbog jada, u suzama zbog bijesa, razmišljajući da joj svaku kost slomim, i prodavnicu i nju, i jedino što me od te misli odvraćalo su moja djeca. Koja moraju da jedu i koja nemaju bez mene, pa ni u zatvor ne mogu. Na kraju, dala mi je igračku. Ja sam je dala Milici, ona je bila presrećna, a ja sam otišla u wc i život isplakala taj dan. Dan nakon sam dala otkaz. Ove godine sam Milici za rođendan kupila tablet bez suza. Skupi tablet.
    EVO, JA POKLANJAM CRNOGORSKO državljanstvo kome god treba. Šta sikćete, ološi, kao da je norveško. Zapaliću pasoš, čim mi norveški legne u ruke. Da mogu kako misli i sjećanja da zapalim, da se ne sjećam da sam ikad u toj rupi živjela i potekla odatle.
    I čuvam ovu Pepu. Svaki put, kao opomenu, da ni mrtva ne idem dolje. Kao opomenu, svaki put, da su mahači/nacije/podjele/zastave doprinijele tome. Kao opomenu da je, valjda, trebalo taj dan da se vratim kući i kažem ćerci "Poklona nema, mama nema para, ali mi smo Crnogorci i na vlast su Crnogorci, ćerko mila, pa nema veze". Kao opomenu da je, na kraju dana, siromaštvo produkt SVEGA što se raspada. Vrijednosti, sistema, pravosuđa, zdravstva, prosvjete. SVEGA. I da mi srce bude puno, jelte, jer, domovina je jedna. Pi. Ne mogu se ni napihćat dovoljno”...
    Eto. Kada bih znao Cetinjanku M. J. i kada bi mi bila bliža, zagrlio bih je. Da je privijem na domoljubno srce. Njen post, kažu mi, lajkovalo je nešto preko 2 hiljade ljudi. Moje tekstove čita između 45 i 100 hiljada. Zato koristim platformu Vijesti da pošaljem dalje pismo iz Norveške. Kako bi ga pročitale mnoge slične žene i majke u Crnoj Gori koje nemaju djetetu za tablet, nemaju ni za Pepu Prase, nemaju ni za Fejsbuk. Ko im je kriv kad se nijesu snašle, rekao bi sin Brana Mićunovića koji je ženi za rođendan kupio ferari. Ili Blažo od Crne Gore koji bi mogao svom sinu za prvi rođos da pokloni mini hidroelektranu. Ili Ivan Brajović, još jedan domoljub, koji je kući donio 150 hiljada eura, poklon od Di Keja za vukojebinu u Bjelopavlićima. Ne jednu Pepu Prase nego skoro 30 hiljada komada mogla je svojoj unučadi da kupi Vesna Medenica za 149 hiljada eura koliko je dobila od kućnog prijatelja Ćoća za neku moračku vukojebinu koju emotivno, da bi valjda digla cijenu, zove đedovinom. Koliko tek stotina hiljada primjeraka te obične dječije igračke mogu svojim potomcima da kupe Dragan Brković i njegov donator Petar Ivanović?! Za sve ono što su opelješili iz državnog budžeta na račun svog domoljublja. Aco je od 10 miliona za Limenku mogao djeci donijeti za rođendan 100 hiljada tableta ili 2 miliona primjeraka igračke Pepa Prase. Dok desetine hiljada majki u njihovoj Crnoj Gori, koju brane u komitskoj balvan revoluciji po crnogorskim magistralama, živi u strahu od njih, od svojih gazda, i u sramoti od sopstvene djece. Jer nemaju, kao Cetinjanka M. J. dok je životarila u slavnoj prijestonici, ni za Pepu Prase, a kamoli za tablet.
    Rekoh, da ne poznajem hrabru i ponosnu Norvežanku M. J. rođenu na Cetinju, siguran sam da je na referendumu, za razliku od aktuelnog premijera, bila za državu, i da se davno, za razliku od aktuelnog predsjednika, užasavala Srebrenice, ali se punog srca pridružujem njenoj poruci Milu, Bidonu, Ramadi, Branu, balavom Nikoliću, kotorskom Živkoviću, Veljoviću i svim domoljubima. Dakle, jebalo vas crnogorsko državljanstvo, jebo vas pasoš. Zapaliću ga i ja kao i M. J. Ona prije mene jer će i prije dobiti norvešku putovnicu nego što će njena bivša domovina ući u Evropsku uniju. Kada ni nama koji smo ostali ovdje ta crvena knjižica neće trebati da bismo viđeli svijeta.
    Smrt fašizmu, pozdrav slobodnoj Norvežanki M. J.! Rođena na Cetinju, vazda bila za državu, vazda spremna da osudi genocid, da bi je onda ološ, kako ih nazva, otjerala u Skandinaviju odakle nam sada, s pravom, šalje tople pozdrave.



    ------------------------------------------------------------------
    Ostao je neko od CT svijetlog obraza, samo sto ih vecina nije na CT. Jedino dokolicari ostali sto ne znaju sto ce od zivota svoga, zicare i fabrike cokolade.

  2. The Following 12 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  3. #2777
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    1,036
    Thanked in
    423 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...civao-inventar

    Ne, moja baba od 90 godina je dosla i bacala

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  4. The Following User Says Thank You to crane_operator For This Useful Post:


  5. #2778
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,579
    Thanks Thanks Given 
    7,480
    Thanks Thanks Received 
    4,574
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Sjajno tužilaštvo, nema potrebe da se mijenja zakon...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  6. #2779
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,517
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Milo mi je sto sitni clanovi DPS-a placaju clanarinu dok im se kolege na vecim polozajima bahate.
    Das novac, nadas se da ces dobiti nesto, uvuces se u guzicu redom, piramidalno, cekas prvo 4 godine dok se redja na tvojoj buducoj poziciji SDP, pa jos 4 za BS i SD, da bi na kraju doslo do promjene vlasti dje od posla nema nista.
    Ali isto moras da glasas za DPS jer ti novi nece dati posao, ali bice pozicije i beneficija samo da se novi maknu. Mozda se onda i sluzbeno auto dokuci. I trajace to mozda jos 4 godine.
    I dalje ljubis tudje guzice, sad manje jer ne znas sto ce biti, sad se javljas i novom direktoru u nadi da te spazi, da se mozda dodvoris i van DPS-a.
    Ali i dalje uredno placas clanarinu.
    Last edited by Antares; 14-04-21 at 06:47.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  7. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  8. #2780
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Milo mi je sto sitni clanovi DPS-a placaju clanarinu dok im se kolege na vecim polozajima bahate.
    Das novac, nadas se da ces dobiti nesto, uvuces se u guzicu redom, piramidalno, cekas prvo 4 godine dok se redja na tvojoj buducoj poziciji SDP, pa jos 4 za BS i SD, da bi na kraju doslo do promjene vlasti dje od posla nema nista.
    Ali isto moras da glasas za DPS jer ti novi nece dati posao, ali bice pozicije i beneficija samo da se novi maknu. Mozda se i sluzbeno auto dokuci. I trajace to mozda jos 4 godine.
    I dalje ljubis tudje guzice, sad manje jer ne znas sto ce biti, sad se javljas i novom direktoru u nadi da te spazi, da se mozda dodvoris i van DPS-a.
    Ali i dalje uredno placas clanarinu.
    to za djecu placaju a ne za sebe

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  9. #2781
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Ovo nećete pročitati u "Vijestima" i režimskim medijima.

    In vino veritas

  10. #2782
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ovo nećete pročitati u "Vijestima" i režimskim medijima.
    Pa ovo opravdava Sadikovica
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  11. #2783
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,632
    Thanks Thanks Given 
    954
    Thanks Thanks Received 
    1,157
    Thanked in
    620 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...isali-godinama



    Može li mi ko objasniti kako sad ovo, ja sam mislio da je CG bila na evropskom putu svih ovih godina...

  12. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  13. #2784
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Zato sto mi mislimo da je 29 drzava ista glava, pa kad kaze jedan to je to.
    Izvjestilac je EK za Kosovo, ne za nas, ali opet.
    Zamisli neko ima svoje misljenje i nije mu problem da ga kaze.

  14. #2785
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Pa ovo opravdava Sadikovica
    Mislim da se zaj*bao što je fizički odgovorio na psovke.. Drugo je odbrana ali ođe kaže da je prvi krenuo na njih (isprovociran)..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  15. #2786
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Mislim da se zaj*bao što je fizički odgovorio na psovke.. Drugo je odbrana ali ođe kaže da je prvi krenuo na njih (isprovociran)..
    Nebitno, kad ti neko opsuje majku neces ga iskulirati. Obicajno pravo
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  16. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  17. #2787
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...isali-godinama



    Može li mi ko objasniti kako sad ovo, ja sam mislio da je CG bila na evropskom putu svih ovih godina...

    Mozda je Djukanovic na EU mislio da zele da nam sruse kucu. A kad neko hoce da nam srusi kucu onda i korupcija nije nedozvoljena...


    Budite relaksirani.

  18. #2788
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,564
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    Ljubović, danas. uništavanje Podgorice se nastavlja. patriJote koje blokiraju puteve ćute, kao i ovi drugi. Leposavić je bitniji nego priroda


    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  20. #2789
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Ljubović, danas. uništavanje Podgorice se nastavlja. patriJote koje blokiraju puteve ćute, kao i ovi drugi. Leposavić je bitniji nego priroda


    Тapatalk
    sa koje je ovo strane?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  21. #2790
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    A vjerovatno sa strane one nove zgrade Normal Co.

  22. #2791
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Ljubović, danas. uništavanje Podgorice se nastavlja. patriJote koje blokiraju puteve ćute, kao i ovi drugi. Leposavić je bitniji nego priroda


    Тapatalk
    Podgorica je imala razne gradonačelnike krvnike ali niko tako odvratan nije bio kao ovaj ljigavi Pośo iz Pive rodom

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  23. #2792
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,643
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Milo mi je onaj tocak sto mu izgasise jer je javna tajna da je po pola u komb


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  24. #2793
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Ljubović, danas. uništavanje Podgorice se nastavlja. patriJote koje blokiraju puteve ćute, kao i ovi drugi. Leposavić je bitniji nego priroda


    Тapatalk
    Ovo je što se mene tiče za ulicu... Ako bude kakva organizacija da se izađe na lice mjesta cimajte me.

    Last edited by kimmi; 14-04-21 at 14:46.

  25. #2794
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,564
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    sa koje je ovo strane?
    evo je @kimmi postavio. meni rekoše da će ođe biti poligon, sa golovima i koševima. fino nema šta

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ovo je što se mene tiče za ulicu... Ako bude kakva organizacija da se izađe na lice mjesta cimajte me.
    ne izlazi se zbog ovoga na ulicu. mada bih pitao onaj patriotski savez šta misle o ovome
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #2795
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dje ste Crnogorci stari junaci, ima li vas kad treba da se voli drzava tako sto ce te je branit od burdanja ? Ne ne boj se, tu ne postojimo...

    Dan 1.
    https://imgur.com/a/3ZPM8LP

    Dan 2.
    https://imgur.com/a/OUoWB2F

    Radovi super idu, da ne brinemo.

    Ako moze neko da mi objasni kako je ovo moguce i na koje adrese moze coek da se obrati, makar da se obavijeste ti koji su nadlezni pa da nam saopste je li ovo legalno ili kako ?
    Isto tako, krenuli su ljudi radove od 07:30h danas a burgijaju do kasnih vecernjih sati vjerovatno logikom da sto prije zavrse dok se dzeva ne digne.. smije li isto tako neko da burgija i lomove da cini od 07:30h da narod okolo budi ?

    Nista ne valjamo.

  27. The Following User Says Thank You to Barjaktar For This Useful Post:


  28. #2796
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Barjaktar View Post
    Dje ste Crnogorci stari junaci, ima li vas kad treba da se voli drzava tako sto ce te je branit od burdanja ? Ne ne boj se, tu ne postojimo...

    Dan 1.
    https://imgur.com/a/3ZPM8LP

    Dan 2.
    https://imgur.com/a/OUoWB2F

    Radovi super idu, da ne brinemo.

    Ako moze neko da mi objasni kako je ovo moguce i na koje adrese moze coek da se obrati, makar da se obavijeste ti koji su nadlezni pa da nam saopste je li ovo legalno ili kako ?
    Isto tako, krenuli su ljudi radove od 07:30h danas a burgijaju do kasnih vecernjih sati vjerovatno logikom da sto prije zavrse dok se dzeva ne digne.. smije li isto tako neko da burgija i lomove da cini od 07:30h da narod okolo budi ?

    Nista ne valjamo.
    Ja se nadam biće nešto... trebalo bi, tačnije MORALO BI!

    Ovo je zastiđe baš

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  29. #2797
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Evo je rekao gradonacelnik sve je u redu.
    Mora da se napravi ulica i 50 parking mjesta
    Tokom dana sam dobio nekoliko pitanja u vezi radova koji se izvode u blizini novog stambenog kompleksa u podnožju brda Ljubović.

    Nakon konsultacije s kolegama iz Agencije za izgradnju i razvoj Podgorice, koristim priliku da sugradjane informišem da je u pitanju obaveza komunalnog opremanja predmetne lokacije, koja podrazumijeva izgradnju nove saobraćajnice u dužini 350 metara, 50 parking mjesta, nove rasvjete i pejzažno uredjenje (68 odraslih sadnica).

    Dakle, nije u pitanju priprema terena za gradnju nove zgrade, kako se može pročitati u medijima i na društvenim mrežama.

    DUP ‘Pobrežje Zona G’ je važeći. U toku dana, nadležna inspekcija Ministarstva ekologije, prostornog planiranja i urbanizma je obišla lokaciju i konstatovala da se radovi izvode u skladu sa svim propisima.

    Molim sugradjane da ne nasijedaju na pokušaje politizacije ovog pitanja. Podsjećam da se, unazad godinu dana, desio sličan pokušaj manipulacije javnosti, tada u vezi izgradnje ulice i prateće infrastrukture u okviru novog naselja u blizini Vezirovog mosta.
    Evo i za Goricu.

  30. #2798
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Vidim niko ne pominje, samo da pohvalim akciju ove 3 mlade Niksicanke koje su se samoorganizovale i krenule svaki dan da ciste grad od ogromnog otpada kojeg ima u svaki dio grada, bez ikakve pompe, para, halabuke itd, nego rukavice na ruke i akcija, ovim cinom su inspirisale jos omladine na isti postupak.
    Ovo je patriotizam na djelu dragi moji sugradjani, a ne ogrtanje zastavom da se odbrane tudje goozice i milioni.

    Pronadjite razliku izmedju ove 2 slike.








    Last edited by technus; 14-04-21 at 15:47.
    Forever young, i want to be forever young

  31. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  32. #2799
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Interesi investitora i gradjevinskih firmi su ispred interesa nas obicnih gradjana, sta je tu sporno.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  33. #2800
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Evo je rekao gradonacelnik sve je u redu.
    Mora da se napravi ulica i 50 parking mjesta

    Evo i za Goricu.
    Ja se ne smijem zakleti, ali po ovim slikama što nađoh na geoportal, rekao bih da su parcele 3906/104 i 3906/49 KO Podgorica III, te na kojima se vrši gradnja.

    Iste su svojina glavnog grada, provjerio na nekretnine.co.me

    Znači li to da se na našoj državnoj/opštinskoj imovini prave parkinzi za zgradu Žara Burića?

    Pa ovo je za ZATVOR!!!


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Page 112 of 543 FirstFirst ... 1262102108109110111112113114115116122162212 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •