Page 467 of 543 FirstFirst ... 367417457463464465466467468469470471477517 ... LastLast
Results 11,651 to 11,675 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #11651
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Podsjeti me na Mesu i njegovog advokata (njegov drug iz djetinjstva), koji ga je branio kad su politicki zeloti javno i partijski napadali Mesu da bi "ukazali" u tom vremenu (sto vi slavite SFRJ), ko je kakav... Ja takve nazivam "podmetnuti" (Balkanska pravila)..

    Jedna divna beogradska porodica (majka srpkinja kao i Mesina supruga, drug Mesin musliman iz Tuzle).

    "Jednako postujem svoje porijeklo i svoje opredeljenje, jer sam vezan za sve sto je odredilo moju licnost i moj rad. Poticem iz muslimanske porodice, po nacionalnosti sam Srbin. Pripadam srpskoj literaturi, dok knjizevno stvaralastvo u BIH, kome takodje pripadam, smatramm samo znacajnim knjizevnim centrom, a ne posebnom knjizevnoscu sprpskohrvatskog knjizevnog jezika." - Mesa Selimovic
    ili sto rece Mesa : "Srbin je slavno biti, ali i skupo."
    i jako decidno naveo "Da se njegova izjava u SANU smatra punovaznim biografskim podatkom."

    Precizirao je da su njegovi blizi preci iz Drobnjackog brastva Vujovica na granici CG i Hercegovine - Vranjska.
    Nije ni cudo sto je dobio Njegosevu nagradu prije Dervis i Smrt.. 1967.

    Da budemo do kraja korektni.. Naveo je da njegov otac Alija nije bio religiozan, a po nacionalnom osjecanju je bio Srbin i da je znao svoje porodicno predanje.

    Poceh od njegovog Advokata (sjetih se kao da je juce bilo kucnih prijatelja), i zavrsih sa Alijom...

    Hvala Lepo

  2. #11652
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Pojma nemam ko su ti ljudi iskreno, a vidio sam samo naslov da je bilo nešto za neki šljunak pa nisam ni otvarao Nemam kad o tim sitnim da razmišljam, pored ovih velikih
    Pogledaću sjutra.
    Pogleda li

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  3. #11653
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Pošto ti nije prvi put da postuješ ovaj yuotube uradak ajde razmisli da li koketiraš sa rasizmom kad ovo staviš.
    Ako misliš da nema ničega rasističkog postuj ga još koji put.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Problem je u tome što me mrzi da po deset puta radim upload slika na fckin tapatalk (izbača grešku stalno, oa dok prihvati sliku prođe vrijeme u glupom poslu).

    A yt klip daje istu poruku, a bez problema se kači.

    Ali evo, obzirom da ti smeta, ove dvije slike imaju istu poentu.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  4. #11654
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pokusavam da shvatim sta kimmiju znace ove foto?
    Ljubomoran?
    Nerazumijevanje emocija, pa ni propagandnog manipulisanja istim?
    Nedostatak istorijskih cinjenica ili sta vec?
    Ne zna za salu-istinu, da kad god je Tito posjetio neko mjesto u YU, da je za 9 mjeseci to mjesto bilo baby boom...
    Ne znaju da se narod ogledao u Titu i Jovanci da su jadni pokusavali da ih imitoraju... zene masovno dobijale na tezini (u onim gladnim narodnim godinama nisu ni debljinu - "ljepotu" mogle da dobiju), ali su zato podizale kosu u pundje, krojacice imale pun zamah za burdom i imitiranjem Jovankinih modnih izliva...
    Dok su se to dvoje sepurili, glumatali, provodili, bahatili... Narod ih je u svom siromastvu, ogranicenjima, neznanju (veci dio) iskreno emotivno podrzavao - i zamisljao sebe u njima..
    Emocije su cudo...

    Kako se smijati tim komsijama, narodu... Izmanipulisani... zalosno..

    Hvala Lepo

    Hvala Lepo

  5. #11655
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Problem je u tome što me mrzi da po deset puta radim upload slika na fckin tapatalk (izbača grešku stalno, oa dok prihvati sliku prođe vrijeme u glupom poslu).

    A yt klip daje istu poruku, a bez problema se kači.

    Ali evo, obzirom da ti smeta, ove dvije slike imaju istu poentu.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Pravdas li se to @Gagarin, koji lagano nekoliko dana pise ko i kada trpa Milacinu zenu.
    I ti imas potrebu da mu se dokazujes jesi li ili ne rasista.
    O tome su lagano i na CDM imali tekst. Mislis da razmisljaju na isti nacin.
    Da ti dam primjer. Vijesti i Dan ne napisase slova dalje od UP obavjestenja, ko je uhapsen i ko je pobjegao.
    Ni rijeci da je ovo cerka vlasnika Montenegro Petrola, a ovaj glavni Posjov komunalac. Dje bi ta vijest poprimila potpuno drugaciji kontekst od onog kojeg ima. Ovako ispade "tamo neki ljudi" koji su "sami odlucili da to rade".
    CDM i Pobjeda npr, kao ni gagarin, ne bi propustili takav zicer.
    Tako da ne da mi ne bi palo na pamet da mu se pravdam, nego bih mu opet isto okacio.
    Jer evo vidim jutros je Posjo odlucio da raspusti Gradski NKT sa plata od 1700 eura zbog losih epidemijskih rezultata u glavnom gradu.
    A ovog Novakovica je pozvao na odgovornost.....
    A vazi.....


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  7. #11656
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Sad ispade da su svi politicari neposteni i lazovi.

    A sto je ovo, pi u p***u materinu...
    Nisu svi ima postenih, a ti ih nabroj koliko ih je i koliko se pitaju za bilo sto hahaha
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  8. #11657
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Problem je u tome što me mrzi da po deset puta radim upload slika na fckin tapatalk (izbača grešku stalno, oa dok prihvati sliku prođe vrijeme u glupom poslu).

    A yt klip daje istu poruku, a bez problema se kači.

    Ali evo, obzirom da ti smeta, ove dvije slike imaju istu poentu.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ovo je već bolje

    Drago mi je da si uvidio.

  9. #11658
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Je li to gospodja napisala da nema udaljene sumLJe da zenina firma koja posluje nezakonito je to dobila jer joj muz kontrolise tu nezakonitost.
    Je li to sa marovic nebuloza presla na otvkreno podrzavanje DPS.
    Nema vise uvijanja?

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  10. #11659
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,958
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Ovdje (forum) ima pravo da piše svako dok god je u skladu sa pravilima. Ako se nekome ne sviđaju pisanije u smislu da vas iritiraju (a ne podstiču na konstruktivnu raspravu) preskočite, a postoji i opcija ,,ignore".

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  12. #11660
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,997
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Je li to gospodja napisala da nema udaljene sumLJe da zenina firma koja posluje nezakonito je to dobila jer joj muz kontrolise tu nezakonitost.
    Je li to sa marovic nebuloza presla na otvkreno podrzavanje DPS.
    Nema vise uvijanja?

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ne branim Novovića, samo pitah to sinoć, pa evo danas opet.
    Oli mi pojasnit kako to da joj muž kontroliše zakonitost?
    Muž joj je načelnik Komunalne Policije Opštine Podgorica. Kakve on veze ima sa koncesijama i vađenjem šljunka?

    http://www.mans.co.me/wp-content/upl...nakPijesak.pdf
    Ko je nadležan za vršenje inspekcijskog nadzora u oblasti koncesija na eksploataciju rječnih nanosa?
    Budući da su ove koncesije u nadležnosti Uprave za vode, sprovođenje koncesionih akata i ugovora kontroliše Vodoprivredna inspekcija.

    Iskreno nisam ni znao da imamo Vodoprivrednu inspekciju, ali mi nije logično da komunalni policajac kontroliše koncesiju pa potražih po netu sinoć.

    Jedino ako ne potenciraš moralnost osobe, je li OK da mu je žena osumnjičena za nešto a on porkiva poziciju koju pokriva. A moral i DPS, kao moral i politika u istu rečenicu nikad ne idu.
    Last edited by hercules; 18-11-21 at 13:32.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. #11661
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    a zato je policija bila na svaku raskrsnicu od PG do CT
    Bilo je na jako puno raskrsnica juce oko 4 kad su se vracali sa CT osoba u civilu, koje su imale samo onaj drecavi prsluk POLICIJA. Par njih skoro da je bilo maloljetno i odavalo je utisak da su tu slucajno... Mozda su kadeti Policijske akademije ali svakako bi uniforma bila neophodna... Ko ce znati vise...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  14. #11662
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Bilo bi dobro da je to radjeno na osnovu koncesije ili ugovora. Pa da se raspravljamo cija je tacno nadleznost jer ja mislim da izvlace vise nego dogovoreno.
    Ali oni ovo rade svi nelegalno. Vadjenje sljunka je zabranjeno zakonom 2017 godine.
    Od tada jedino Bemax ima dozvolu da "ispravi" greske sa koncesija, kroz cuveno "uredjenje toka Morace".
    Da ne ulazimo u to kako ga je uredio i vratio u predjasnje stanje.
    Tako da za ove stvari imas dvije opcije koje mozes da zovnes.
    Upravu policije ili komunalnu policiju. A kad dodje UP oni kazu da "peru bagere i kamione" sto ti onako dodje u nadleznost Komunalne policije koja se nikad nije pojavila, sem mozda da isprati kako se farbaju bilbordi koji se ne svidjaju DPS.
    A ako se dohvatimo koliko je "moralno" ovo sto je ovaj jos uvijek na istom mjestu jutros, a Posjo se pravi mrtav, to je druga prica.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  15. #11663
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ne branim Novovića, samo pitah to sinoć, pa evo danas opet.
    Oli mi pojasnit kako to da joj muž kontroliše zakonitost?
    Muž joj je načelnik Komunalne Policije Opštine Podgorica. Kakve on veze ima sa koncesijama i vađenjem šljunka?

    http://www.mans.co.me/wp-content/upl...nakPijesak.pdf
    Ko je nadležan za vršenje inspekcijskog nadzora u oblasti koncesija na eksploataciju rječnih nanosa?
    Budući da su ove koncesije u nadležnosti Uprave za vode, sprovođenje koncesionih akata i ugovora kontroliše Vodoprivredna inspekcija.

    Iskreno nisam ni znao da imamo Vodoprivrednu inspekciju, ali mi nije logično da komunalni policajac kontroliše koncesiju pa potražih po netu sinoć.

    Jedino ako ne potenciraš moralnost osobe, je li OK da mu je žena osumnjičena za nešto a on porkiva poziciju koju pokriva. A moral i DPS, kao moral i politika u istu rečenicu nikad ne idu.
    Rijedak je dan da Hell makar jednom baš ono materijalno ne promaši fudbal sa nekom tezom.
    Mada kad ukapira da je fula prizna, što je za respekt.

  16. #11664
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    a zato je policija bila na svaku raskrsnicu od PG do CT
    Zar nije predsjednik Poljske gost Mila?

  17. #11665
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    hmmm. ja jos ne razumjeh zasto RTCG (kazu dnevnik 2) nije nista rekao narodu u vezi te posjete Predsjednika respektabilne Drzave Poljske?
    Preletjeh naslov, i ...
    Sta moze biti razlog?

    Hvala Lepo

  18. #11666
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

  19. #11667
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Rijedak je dan da Hell makar jednom baš ono materijalno ne promaši fudbal sa nekom tezom.
    Mada kad ukapira da je fula prizna, što je za respekt.
    Za ovo necu. To bi fobro bilo da se sa "koncesijama na naplavni sljunak" nije prestalo 2017te.
    Od tad je nelegalno iliti krivicno djelo.
    Da ne ulazimo u te pravne budalastine "islravljanje toka morace i revitalizacija rjecnog toka" za Bemax ili to cuveno "koncesija na naplavni sljunak" do 2017 godine.
    Koncesije za eksploataciju sljunka su prestale 2014 ili 15, pa se pribjeglo pravnim vratolomijama sa nazivima.
    Pa se i pored toga vrsilo kriminalno djelo bez ikakvog straha o posljedicama.
    Je li twitnuo Posjo sto? Ili Konjevic....
    Nista, a? Cudo...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  20. #11668
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Možda još nisu pogledali jučerašnje vijesti

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  21. #11669
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Pa dje cemo kupovat sad materijal ljudi? Ili cemo uvoz iz albanije


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  22. #11670
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,958
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Mj otac je kao izvođač radio jednu kuću (svi papiri uredni), inspekcije (razne) svaki treći dan. Pored se radi još veći objekat, bez ikakvih papira, a još nije ni ucrtan po DUP-u. U jednom momentu sam ja prijavio to gradilište i dobijam odgovor: ,,nemamo osnova da kontrolišemo jer gradilište nije prijavljeno". Ostalo je jedino da se prijavi komunalnoj policiji jer niko drugi nije imao nadležnost, no komunalna policija nije htjela da izađe na lice mjesta. Zašto ovo pominjem? Vodoprivredna inspekcija je nadležna ako je eksploatacija prijavljena, a nije (samo ,,Bemax" ima ,,neke papire") tako da je mogla da reaguje i komunalna (buka, narušavanje toka rijeke/potoka, opterećenje puta, ...) to prosljediti dalje.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  23. The Following 2 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  24. #11671
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Mj otac je kao izvođač radio jednu kuću (svi papiri uredni), inspekcije (razne) svaki treći dan. Pored se radi još veći objekat, bez ikakvih papira, a još nije ni ucrtan po DUP-u. U jednom momentu sam ja prijavio to gradilište i dobijam odgovor: ,,nemamo osnova da kontrolišemo jer gradilište nije prijavljeno". Ostalo je jedino da se prijavi komunalnoj policiji jer niko drugi nije imao nadležnost, no komunalna policija nije htjela da izađe na lice mjesta. Zašto ovo pominjem? Vodoprivredna inspekcija je nadležna ako je eksploatacija prijavljena, a nije (samo ,,Bemax" ima ,,neke papire") tako da je mogla da reaguje i komunalna (buka, narušavanje toka rijeke/potoka, opterećenje puta, ...) to prosljediti dalje.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    A to je to cuveno "nemijesanje nadleznosti" koje je DPS izmislio i motao ljude kroz lavirinte institucija, po dizajnu i sa namjerom
    Cujes Vodoprivredna inspekcija.
    Koja bi ti rekla da to nije njihov posao, jer nisu u pitanju koncesionari nego nelegalna aktivnost. I ne bi ti rekli koga da zoves. Pa bi zvao Inspekciju za vode, koja bi imala nesto slicno da izjavi, pa zovnes policiju a oni kazu da peru bagere i kamione.
    I ne mogu nista da urade.
    Zato se i vristi ovoliko na "sacuvajte institucije" dje niko osim DPS funkcionera i privilegovanih firmi ne zna kako se pliva unutar toga. A ovi novi ne znaju.
    I umjesto da se sve te neke inspekcije/komisije/stagod..., koje su sluzile za zaposljavanje rodbine rasceraju.... Mi imamo netaknut SISTEM koji vecina ljudi ne zna ni kako funkcionise i ko je za sta nadlezan.
    Da se podsjetimo saopstenja DPS nacelnika da je za sprovodjenje Kovid mjera zaduzena, pazi sad, Turisticka inspekcija.....
    Sacuvajmo kadrove.....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  25. #11672
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    ...Od tada jedino Bemax ima dozvolu da "ispravi" greske sa koncesija, kroz cuveno "uredjenje toka Morace"....

    I to je zabranjeno u decembru 2020, a Bemax nastavio sa eksploatacijom.

  26. #11673
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Ovo moze da bude dobar test za novu vlast. Po zakonu, koji je donio jos DPS, firma koja izazove stetu prilikom eksploatacije, je duzna da pricinjenu stetu plati.
    Pa evo prilike da se Cijevni, Bemaxu, Montenegropetrolu dobro naplati steta koju su napravili.
    Samo ne znam ko ce to napraviti jer DF i Demokrate samo gledaju da se njihovi uvale da to isto rade.
    Ako ostane samo na krivicnim prijavama bez naplate stete..... Taman da opet pocne da se malo seta po ulici

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  27. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  28. #11674
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,997
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Jedna lijepa vijest iz Kotora. Ponovo imaju bazen.

    https://www.vijesti.me/sport/vaterpo...ri-i-po-godine
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  29. The Following 3 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  30. #11675
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ovo moze da bude dobar test za novu vlast. Po zakonu, koji je donio jos DPS, firma koja izazove stetu prilikom eksploatacije, je duzna da pricinjenu stetu plati.
    Pa evo prilike da se Cijevni, Bemaxu, Montenegropetrolu dobro naplati steta koju su napravili.
    Samo ne znam ko ce to napraviti jer DF i Demokrate samo gledaju da se njihovi uvale da to isto rade.
    Ako ostane samo na krivicnim prijavama bez naplate stete..... Taman da opet pocne da se malo seta po ulici

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    И онда веле на тему некретнина како су јефтини станови по Пг јер они и немају толики профит, скочиле цијене материјале.

    Скочилр цијене материјала кажу !!!

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

Page 467 of 543 FirstFirst ... 367417457463464465466467468469470471477517 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •