Page 220 of 543 FirstFirst ... 120170210216217218219220221222223224230270320 ... LastLast
Results 5,476 to 5,500 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #5476
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Mada je i obecao da ce nakon usvajanja budzeta da podnese ostavku na funckiju poslanika...
    Prvo je obećao da će podnijeti ostavku nakon konstituisanja parlamenta, pa onda nakon formiranja vlade, pa treći put nakon usvajanja budžeta.

    Ne mislim da će prestati da nas zabavlja i u narednom periodu. Ko mu brani da kao predsjednik PZP svako malo organizuje konferencije za štampu.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  2. #5477
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    A možda Medo planira put Zadruge? Realno on je već reality star.

  3. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  4. #5478
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,907
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Prvo je obećao da će podnijeti ostavku nakon konstituisanja parlamenta, pa onda nakon formiranja vlade, pa treći put nakon usvajanja budžeta.

    Ne mislim da će prestati da nas zabavlja i u narednom periodu. Ko mu brani da kao predsjednik PZP svako malo organizuje konferencije za štampu.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    A sta ce mrcenik, ocekivao je visoku poziciju...

  5. #5479
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Ljudi premijer se napio na koktel i napada nekakvu babu baronesu od 100 godina sto je tu bila u nekom diplomatskom svojstvu.
    I to nije bruka, nego je valjda normalno.
    I onda odje pocnete pricu ko je ima sto od DPS i sto je radio DPS i zasto se neko usudjuje da pomene nesto lose za premijera.
    Al mozda ste u pravu. Npr nije gace skinuo, a gleda sam pijance sto su i to cinjeli.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  6. #5480
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,511
    Thanks Thanks Given 
    5,373
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    kako si dosadan moj gagarine, sad bez zajebancije.
    Ima vas cetvoro-petoro na forum koji gazite 7-8 tema sa sve istom dosadnom pricom
    Ne zamjeri

  7. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:

    Dzi

  8. #5481
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Pojedini previse vremena provode na twiteru ocigledno.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  9. #5482
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,907
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ljudi premijer se napio na koktel i napada nekakvu babu baronesu od 100 godina sto je tu bila u nekom diplomatskom svojstvu.
    I to nije bruka, nego je valjda normalno.
    I onda odje pocnete pricu ko je ima sto od DPS i sto je radio DPS i zasto se neko usudjuje da pomene nesto lose za premijera.
    Al mozda ste u pravu. Npr nije gace skinuo, a gleda sam pijance sto su i to cinjeli.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Npr nije otpozadi prisao policajki pa simulirao guzenje? Nije za Obamu rekao da je mlad, lijep i preplanuo?
    Ili mozda je uradio ovo
    [img]https://i.ibb.co/CtP6x9P/Capture.jpg[img]

    Zdravko nas je bas obrukao

  10. #5483
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,907
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    512 Posts

    Default


  11. #5484
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    A mozemo porediti sa DpSom jesi spreman?
    1) Zaduzivanja DPS za 30 godina 3 milijarde novi za 3 dana 750 miliona
    2) DPS partijska zaposljavanja novi isto
    3) DPS zloupotreba sluzbenih resursa u privatne svrhe novi isto
    4)DPS prikrivanje i zataskavanje novi isto
    5)DPS usvoji budzet na vrijeme novi kasne u startu 6 mjeseci
    6)DPS krao novi jos nisu da se zna
    Treba li jos da uporedjujemo
    1) Ne avetaj. Nakon haosa i katastrofalne DPS odluke da budemo zatvoreni prošlo ljeto zaduživanje je bilo must. To bi i DPS uradio. Da se nismo zadužili bio bi bankrot.

    DPS nas je zadužio 3 milijarde a u međuvremenu je sve rasprodao, uništio prostor nepovratno a nikakav realan razvoj sem infrastrukture nismo imali od državnih investicija. Zlatne koke prodali, utalili se, plus nas do grla zadužili i ostavili državu pred bankrotom. Ođe jednostavno nisi realan.

    2) Tačno. Znaš da ludim od ovih zapošljavanja sestre Milana Kneževića, Radulovića znanih i neznanih. Sa druge strane pogledaj komplet familije rukovodstva DPSa. Fijipovi svi u CBCG, Duškovi isto plus lokali po CG, Ana vodila prodaje ski centra i Avale....braco banka, RZUP, sin, kumovi i prijatelji rijeke u cijevi a mi plaćamo. U ovom segmentu me nova većina najviše razočarala, da se ne lažemo.

    3) Kakve zloputrebe u privatne svrhe???? Podijeli stanove, koncesije i firme prijateljima??
    Baš ne kapiram.

    4) O definitivno nije isto. Prošla vlada je sve bilo sa oznakom "interno". Sačekaj da se završi ovo oko Kandića pa onda sudi. Sigurno se neće završit ko sa Petrom Ivanovićem. Samo se sjeti lažnih saopštenja policije za suzavac u BD ljetos. Možeš li da zamisliš da ova policija pretuče nekog ko Mija Martinovića?

    5) Za budžet si u pravu i sigurno je mogao bit makar u aprilu usvojen... ali DF itd. Nerealno je bilo da prihvate DPS nacrt budžeta. A DPS budžete ne bih komentarisao, tu smo đe smo i zbog njih.

    6) Tačno, malo li je?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  12. #5485
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Ok, ajde da vise ne diramo Zdravka, on je super, a mi smo tviterasi.
    Nego, sto cemo sa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  13. #5486
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,511
    Thanks Thanks Given 
    5,373
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Zbilja jos samo ovo
    ZAr postoji covjek koji misli da je DPS zaduzio samo 3 milijarde. to sto je ukrao 10-20 a vjerovatno i vise to nista
    To sto je pola najljepse obale tudje i nikad vise povratno to nikad nista
    To sto nismo eura zaradili sto nismo prodalli prirodu koja nas je samo zapala nista
    E tako sam mogao i ja vladat da ebe oca

  14. The Following 2 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  15. #5487
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Prekide...
    htio dodati 10.000 vise nezaposlenih u 2021. od kada je vlada zasjela. Eto, zivi se od toga, pa ne znam...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  16. #5488
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,511
    Thanks Thanks Given 
    5,373
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    a ono da je dps bio sacuvao bi ta radna mjesta u doba korone?
    kao sto i sam znas, dosadan si ali tvrdoglav. sto je fantasticna kombinacija

  17. #5489
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ljudi premijer se napio na koktel i napada nekakvu babu baronesu od 100 godina sto je tu bila u nekom diplomatskom svojstvu.
    I to nije bruka, nego je valjda normalno.
    I onda odje pocnete pricu ko je ima sto od DPS i sto je radio DPS i zasto se neko usudjuje da pomene nesto lose za premijera.
    Al mozda ste u pravu. Npr nije gace skinuo, a gleda sam pijance sto su i to cinjeli.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Samo podsjećamo ove koji vide tu silnu bruku i blam da im nije bila bruka i blam premijer koji je bio umiješan u slučaj seksualnog ropstva i mučenja Moldavke SČ.

    Ne smeta malo podsjećanje, Gagarine, pa nismo zlatne ribice, kako ćemo očuvati slavnu crnogorsku tradiciju ako krenemo da tako lako i brzo zaboravljamo?

  18. #5490
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Prekide...
    htio dodati 10.000 vise nezaposlenih u 2021. od kada je vlada zasjela. Eto, zivi se od toga, pa ne znam...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Zaboravio si i nedeljnu kovid statistiku da baciš, jedno vrijeme ti nije mogao proći nijedan post bez nje

  19. #5491
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Što ti toliko bježiš od poređenja sa DPS? To su mu jedini politički konkurenti i jedina politička alternativa. Samo sa njima se i može upoređivati. Sa kim drugo?
    Stvarno je presmiješna ova mantra koju pojedino ponavljaju da se nova vlast ne poredi sa DPSovom.

    Drvlje i kamenje na novu vladu, a kad pomeneš DPS onda ide ono "a ne ne, DPS je bio loš, nema svrhe o njemu da pričamo".

    Kao da svi ne kapiramo da je poenta svog ovog pljuvanja vlade da se pokuša nametnuti da se ipak za vrijeme DPSa znalo što se radi i da nije bilo toliko loše, pa što da ne opet DPS, biće osvježen, umiven, ma ljepota jedna.

    Neka hvala, spuštavah se ja na vaše uže....

    RTCG, Budžet, Poreska policija, Zakon o porijeklu imovine, još ako bi se poradilo na digitalnim nomadima, reformi javne uprave i dovođenju po kojeg EU investitora.... Odlično!

    Ovo što su sa tužilačkim zakonima uradili je potpuno ok, MA prsli koji bi nas koštao boga oca je riješen na jedini mogući način, a evo imamo avio kompaniju. Sezona je pripremljena relativno ok, u smislu politike otvaranja granica. Bez budžets teško da su više mogli uraditi na promociji.

    E da ne zaboravim, ove knjige za školu i uvođenje dječjeg je sjajan potez. Osjetiće narod tamo u septembru kad ne bude morao 100+€ po đaku samo za knjige da daje.

    Vrlo opipljiv napredak, a presmiješno je kad krenu iz bivše vlasti da optužuju što nije dječiji do 18. godine. A oni su po pitanju dječijeg dodatka uradili to što su ga potpuno ukinuli.

    Samo pokušavam da budem realan.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. The Following 5 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  21. #5492
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Prekide...
    htio dodati 10.000 vise nezaposlenih u 2021. od kada je vlada zasjela. Eto, zivi se od toga, pa ne znam...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Baš prdnjava priča, da oprostiš, a nećeš zamjerit.

    Vlada je donijela mjeru o 100€ pomoći onima na evidenciji. Nakon toga nastalo je masovno prijavljivanje. Tih 10k je posljedica pogrešnog DPS poteza u pogledu zatvaranja države.

    Meni je žena ostala bez posla, a radila u odličnoj firmi. Kako su prihodi firme zavisili od stranih turista, 95% zapošljenih doma su poslali.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  22. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  23. #5493
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,611
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Drvlje i kamenje na novu vladu
    postoji jasna razlika između premijera, dijela ministara (Radulović i Mitrović su škart) i parlamenta. ministri u ovom okolnostima rade odličan posao, Radulović je srozao vanjske do mjere da me čudi kako nije svaki dan po novinama. parlament je već drugi nivo. većina tih tamo je nastavila praksu DPSa. znao je Medo uz pomoć prijatelja koji drži in4s prije godinu da grinja kako lokale drže ljudi bliski DPSu. danas, kad mu drugovi iz DFa to rade on ćuti
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #5494
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Baš prdnjava priča, da oprostiš, a nećeš zamjerit.

    Vlada je donijela mjeru o 100€ pomoći onima na evidenciji. Nakon toga nastalo je masovno prijavljivanje. Tih 10k je posljedica pogrešnog DPS poteza u pogledu zatvaranja države.

    Meni je žena ostala bez posla, a radila u odličnoj firmi. Kako su prihodi firme zavisili od stranih turista, 95% zapošljenih doma su poslali.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Volio bih da si u pravu. Mada, ovo je od porast broja nezaposlenih od januara do aprila oko 10K, ne znam kada su dijeljene te 100 EUR, srećom pa nisam imao nekog u okruženju ko je kiksao posao zbog pandemije.
    U većini zemalja je rastao broj zaposlenih od 1.1. do danas, kod nas padao, moguće i zbog strukture ekonomije.

  25. #5495
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    1) Ne avetaj. Nakon haosa i katastrofalne DPS odluke da budemo zatvoreni prošlo ljeto zaduživanje je bilo must. To bi i DPS uradio. Da se nismo zadužili bio bi bankrot.

    DPS nas je zadužio 3 milijarde a u međuvremenu je sve rasprodao, uništio prostor nepovratno a nikakav realan razvoj sem infrastrukture nismo imali od državnih investicija. Zlatne koke prodali, utalili se, plus nas do grla zadužili i ostavili državu pred bankrotom. Ođe jednostavno nisi realan.

    2) Tačno. Znaš da ludim od ovih zapošljavanja sestre Milana Kneževića, Radulovića znanih i neznanih. Sa druge strane pogledaj komplet familije rukovodstva DPSa. Fijipovi svi u CBCG, Duškovi isto plus lokali po CG, Ana vodila prodaje ski centra i Avale....braco banka, RZUP, sin, kumovi i prijatelji rijeke u cijevi a mi plaćamo. U ovom segmentu me nova većina najviše razočarala, da se ne lažemo.

    3) Kakve zloputrebe u privatne svrhe???? Podijeli stanove, koncesije i firme prijateljima??
    Baš ne kapiram.

    4) O definitivno nije isto. Prošla vlada je sve bilo sa oznakom "interno". Sačekaj da se završi ovo oko Kandića pa onda sudi. Sigurno se neće završit ko sa Petrom Ivanovićem. Samo se sjeti lažnih saopštenja policije za suzavac u BD ljetos. Možeš li da zamisliš da ova policija pretuče nekog ko Mija Martinovića?

    5) Za budžet si u pravu i sigurno je mogao bit makar u aprilu usvojen... ali DF itd. Nerealno je bilo da prihvate DPS nacrt budžeta. A DPS budžete ne bih komentarisao, tu smo đe smo i zbog njih.

    6) Tačno, malo li je?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ajmon
    1. Jesam li ja sto slagao, jel nas DPS zaduzio jeste jel to nova vlast uradila jeste. Znači i DPS bi to uradio, mozda ne bi tajno ili bi kao i svaki put do sada kao i ovi.
    2. Isti salon ista matrica.
    3.ko je isao sa sluzbenim kolima kad su izbori u Nk bili i Hn jel to zloupotreba resursa. Evo su stanove dobijali skoro svi opozicionari od istog tog DPSa. Sacekajmo oko koncesija i firmi prijatelja, ovi za 6 mjeseci jos nijedan projekat nemaju kako su mogli da namjestaju. Trebam li te podsetiti na Carevica i rabotu u Bd ili on nije u ovoj vecini.
    4. Dje je I sta radi Kandić??? Jesu pokusali zataskat, isti on sakrit se iza vozaca. Samo zbog toga bi trebao da leti istog momenta a dje je sada???
    Jel Sekulovic rekao da nije vozio, jel premijer rekao da nije vozio i da su Popovici uticali na policiju. To nije pokusaj u najmanju ruku relativizovanja tog slucaja. Treba da mi je lakse jer je isto to radio DPS???
    5. Kazes tacno ali DF, jel taj DF dio vlasti ili opozicije??
    Treba li kao Bečić I Dritan da kukamo sto DPS neće da glasa iz opozicije za ono sto DF neće.
    6. Malo, ako se ovako ponasaju za sve ostalo. Stvarno mislis da je uspjeh jer ne kradu????
    Pa zar to nije neka normala ili je DPS tako napravio svijest u ovaj narod da jćse prosto ocekuje da je normalno da se krade pa je uspjeh kad to neko ne radi.
    Nemoj molim te da se to predstavlja kao uspjeh, jer nije to je normala a ne uspjeh
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  26. #5496
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,907
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    ZBOG NEPOŠTOVANJA EPIDEMIOLOŠKIH MJERA

    Uprava za inspekcijske poslove zatvorila objekat u "Delti"

    Kazali su da je objekat zatvoren na neko vrijeme do obezbjeđivanja uslova za poštovanje mjera

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...bjekat-u-delti

    Ludog li naroda...

  27. #5497
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ja sam mislio da mu je to bio sarkazam.
    Nemoj da si nekorektan da ih tučeš nepoznatim riječima

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  28. #5498
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,339
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Baš prdnjava priča, da oprostiš, a nećeš zamjerit.

    Vlada je donijela mjeru o 100€ pomoći onima na evidenciji. Nakon toga nastalo je masovno prijavljivanje. Tih 10k je posljedica pogrešnog DPS poteza u pogledu zatvaranja države.

    Meni je žena ostala bez posla, a radila u odličnoj firmi. Kako su prihodi firme zavisili od stranih turista, 95% zapošljenih doma su poslali.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Sto se tice podsticaja, on je aktivan jos od prvih mjera u aprilu prosle godine.Nema ko se nije prijavio na evidenciju Zzzcg zbog ocekivanja nove pomoci
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  29. #5499
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,193
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,307
    Thanked in
    2,011 Posts

    Default

    Diskusija o presudi iz Haga je na odgovarajućoj temi:

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...ribunala/page3
    The more things change, the more they stay the same.

  30. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  31. #5500
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Milo je vazda lazov bio, moguce da im je pruzao verbalnu podrsku, doduse to je rana faza jos se nije znalo ko su oni u stvari.
    Ali poslije svega da neko dasnas glasacima maze oci i kao sa njihovim sjedbenicima pravi gradjansku drzavu, ej ljudi poslije tolikih osuda, poslije toliko krvi i zla, nije licemjerno, ne postoji izraz.

Page 220 of 543 FirstFirst ... 120170210216217218219220221222223224230270320 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •