Page 209 of 543 FirstFirst ... 109159199205206207208209210211212213219259309 ... LastLast
Results 5,201 to 5,225 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #5201
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    557
    Thanked in
    270 Posts

    Default

    Svi radnici evakuisani su iz kruga fabrike i nalaze se na sigurnom, saznaju "Novosti". Takođe, prema našim satznanjima, nema povređenih među radnicima koji su bili u fabrici.

    Odlicno je,ako je istinita ova informacija Novosti.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  2. #5202
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    "U seriji eksplozija koje su se dogodile u kompaniji Sloboda nije bilo ljudskih žrtava, niti povređenih. Nema razloga da građani budu zabrinuti. Evakuisano je 30 radnika kompanije i okolno stanovništvo."

    B92

  3. #5203
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kad si me ovako fer prozva, svaka čast, a i zaslužio si fer odgovor.

    Desilo mi se ono što bi sportski novinari rekli "utopio se u sivilo ekipe" kad neki dobar igrač loše odigra tekmu kao i cijeli tim. Obično se dešava da čovjek oscilira sa grupom u kojoj se nalazi. Moguće da mi je palo pisanje, bezočno se sprdam, baš "vozim u branik" što bi se reklo. Razlog? Vidim da drugi tako voze u branik pa te povuče u tom pravcu i bude ti merak.
    Eto reče ljudi me prozivali da sam bot. U međuvremenu sam stekao reputaciju na ovom forumu i umjesto bota postao neko ko se bavi spinovanjem. Spin doktor? Vauuuuu... Mislim da sam npr danas čašćen 2x takvom kvalifikacijom. Nažalost nisam spin doktor, jer da jesam to je nekih 5k+ mjesečno za ruke bez materijala. (Onaj Frontov Izraelac 30K mjesečno). Ali svakako se napreduje na forumu, a to je najvažnije.
    Ono što mi ostaje misterija jeste motivacija. Ako si bot ili ako spinuješ na jednom ovako realno nebitnom mjestu i to za trenutnu opoziciju, koji bi bio motiv? Preko DPS ću dobiti šta? Novo biciklo?
    Pogledaj npr dio forumaša koji baš intenzivno navija za novu vlast, protivnici iste niđe ne zovu botovima. A, mada nisam tada bio član Foruma, nisam baš siguran da je tako bilo kada su bile drugačije pozicije.
    Ostade mi tako misterija motiv moga kako botovanja tako i spinovanja koje je došlo kao zenit jednog forumskog bota. Ali ajde...
    Kada si već otvorio priču moga političkog opredjeljenja eto da ti kažem da sam od 2013 do danas na izborima uspio da glasam za sve političke opcije koje kod nas postoje. Čak i DF indirektno preko Lekića kao predsjedničkog kandidata. Bečića na lokalnima 2014. pa ćeraj dalje. Da, promašio sam Milaču i SD. Nisam baš toliki bolesnik. Kad idem na glasanje žena se vazda smije koliko ostajem u kabinu, kad joj kažem da tamo razmišljam šta da zaokružim.
    Pomninjao si moj viđenje političara. Što se Dritana tiče mislim da je ubitačna kombinacija neznanja, neiskustva i samopouzdanja. Takvi likovi mogu biti korisni idioti koji će ti napraviti ogromno štetu. Eto ničim izazvani krenusmo da se svadimo sa Kinom. Usput, što bi sa onom pomoći EU da se refinansira kineski kredit. Oće to... Dritan je, bojim se već solidno potrošen.
    Nakon onih idiotskih ekskurzija sa totemima, djeluje mi da se Bečić avizao. Ovo što radi malo je ljigavo za moj ukus, ali čovjek lagano ide na izgradnju DPS 2.0. Bilduje već prebildovani koalicioni kapacitet i skuplja prebjege bez ikakve promocije. Kad bih krenuo da se bavim politikom kladio bih se na njega.
    Ono što me realno najviše žulja u CG je uticaj crkve. Razlog. Eto čitao ponešto. Pa ne nađoh ni jedan slučaj da je nega vjerska institucija pogurala neko društvo naprijed. A solidno je znala da gura unazad ili da koči. Crkva svuda u svijetu prodaje socijalni konzervativizam, što je žvaka koja najbolje pali kod naroda.
    Uostalom imali su par hiljada godina da izuče zanat prodaje zagrobnog života. Otprilike isto što rade i političari, koji su za njih entry level.
    Đe se pitaju sveštenici slabo tu sreće ima. Mada možda griješim. Evo super je u Iranu, Avganistanu... Jes da malo narod bježi odatle i traži azil, ali to su finese.
    Zbog toga sam baš naježen na politički uticaj crkve i iluziju svakoga ko ima IQ veći od broja cipela i ko je pročitao nešto više od Pinokia da će se crkva sad ladno povući iz politike i uređivanja vlade i partija. I brutalno se sa time sprdam.
    Na kraju ovaj jadni narod je tako navidan da realno zaslužuje Momira i vječnu 1992/1993 ako se sjećaš toga perioda.
    Ali ovdje su samo više ogoljene stvari usljed našeg mentaliteta i nekulture. Slično je na većini zemaljskog šara. Naša nesreća je što živimo u okruženju najnaprednijeg dijela planete, pa mislimo da zaslužujemo što i oni. A ne zaslužujemo.
    Nije problem na forumu zajebancija, ovo je tema o politici i vazda ima duhovitih komentara, zajebancije i podjebavanja. Bilo je ovdje strasnih zajebanata, i steta sto nisi ispratio neke trol legende (iako su ga neki shvatali ozbiljno) poputkaramazova (dje je taj coek ljudi?).

    Cini mi se da se rijec spin odomacila pa se koristi za svaki vid neslaganja cak i kad se prari ista tema, neka je, svake godine na forumu pocnemo da koristimo po neku novu rijec (u zadnje 3 godine rijeci su bile litija, moleban i ove godine Rodionov agitprop). Ne valjah se plekat u vokabular.
    Steta sto ranije nisi bio na forumu, ljudi koji su kritikovali vlast i ranije kritikuju i novu vlast, jer vecina forumasa koji se bave kritikama su vjeciti opozicionari koji nemaju korist od politike i partije ali zele zemlji napredak, sto realno svi zelimo (iako u kategoriju svi ima podosta onih koji napredak zemlje vide i kao svoj licni napredak u vidu privilegija). A opet imas nove clanove koji dolaze, neki po zadatku, neko zbog plate, neko zbog trolovanja, neko radi oglasa a neki jer im je dosadno. Mozda i neke Ivan casti bicklo ili Manda veceru u kristal.

    U stvari nisam otvorio pricu oko politickog opredijeljenja, i sam sam do avgusta bio apstinent, tako da mi je potpuno nebitno za koga glasas, dokle god kritika ne targetira jednu stranu. Svako je glasao kako je mislio da treba i opet sa istim ciljem da se minimuzuju stvari koje danas radi i nova vlada. tako da su kritike forumasa bile upucivane i vlasti i opoziciji. Politicka scena nam se raspada i bice tako dokle god politicki fosili iz doba komunizma ne otegnu papke ili ne napuste politiku.

    Htjeli mi ili ne crkva je povezana sa nama, kao ateistu ne fermam mnogo crkvu pa mi je nebitno mi je hoce li se zvati SPC, CPC ili Pravoslavna (iako smatram da bi ovo zadnje dovelo do smanjenja tenzija medj narodom). Cak i ovo malo moje rodbine (sto je sreca za ostatak ove drzave) je doslo u situaciju da se komate oko toga jer je jedan u CPC, drugi u SPC. Bravi.
    Kao sto je slucaj sa crkvom ni religiju ne fermam ali sam batalio da ubjedjujem ljude kako i zasto. Jebiga, kad ljudi sa podsmjehom krenu pricom ti si nastao do majmuna vidis da diskusije nema, krenes na zajebanciju i iskuliras. Informacija ima dovoljno pa svako na svoju stranu.

    Suma sumarum - pisanje ti je skroz OK dokle pises ozibljno (iako zanosis na jednu stranu), a voznju u branik prepusti iskusnijma sa boljim smislom za humor
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  4. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  5. #5204
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,807
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Vezano za ovo clanovi po zadatku ili zbog plate... vjerujete li iskreno da neko moze imat zadatak na forum? Ne vidim ga kao neko mjerilo za bilo kakvo formiranje misljenja ili bitnost da bi se neko angazovao da za platu ovdje pise nesto. A posebno imaju u vidu broj clanova. Makar na politiku.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  6. #5205
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Vezano za ovo clanovi po zadatku ili zbog plate... vjerujete li iskreno da neko moze imat zadatak na forum? Ne vidim ga kao neko mjerilo za bilo kakvo formiranje misljenja ili bitnost da bi se neko angazovao da za platu ovdje pise nesto. A posebno imaju u vidu broj clanova. Makar na politiku.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nema niko zadatak da pokriva forum kao forum, ali imas ih sigurno da imaju zadatak da pokrivaju sve drustvene mreze i portale, tu onda ulazi u pricu i forum.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  7. The Following 4 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:


  8. #5206
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Kod nas ne znam niti jednog bota, ali drugar je jedno vrijeme nesto rabotao na Microworkers sajtu - zadataka je bilo dosta i razlicitog tipa, poput lajkuj stranicu, postavi komentar i slicno. Bilo je vezano za strane sajtove (FB najcesce) i ovo je bilo prije par godina, pa pretpostavljam da ima dosta slicnih varijanti.
    U sustini partija plati angenciji/sajtu, agencija/sajt angazuje radnike i radnici rovare po drustvenim mrezama i portalima. Forum je malo mjesto tako da vjerujem da je mala sansa da odje neki zaluta ali valja uzet sa rezervom.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  9. #5207
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Ajde ljudi ne sprdajte. Ođe ordinira 20 zaludnjaka kojima je ovo međusobno cimanje zabavno. Jes neko ima matematiku da se ovime bavi. Ako ste čitali malo o Kembridž analitici onda vidite kako se to radi. Sve suprotno forumu. Ođe se malo čačkaju ljudi koji imaju po 2-5 monitora u ofis, pa im jedan može biti slobodan za dušenje kao nagradu kad se neki pregrdni excel otalja.
    A za testiranje nekih teza za svoju dušu, što su stari Crnogorci zvali trolovanjem, složićemo se, nije loše mjesto.

  10. #5208
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Na ovaj forum teško da bi standardna botina mogla da prođe da ga ne prepoznaju kao takvoga pored ovoliko veterana forumske diskusije.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  11. #5209
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ja ovaj forum mnogo volim, jer može normalno i otvoreno da se razgovara, za razliku od Facebooka i pogotovo Twittera, gdje je previše negativne energije, foliranja i lažnih profila.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  12. The Following User Says Thank You to Viscount For This Useful Post:


  13. #5210
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    normalno da se razgovara ođe? promašio si forum kolega

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  15. #5211
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ajde ljudi ne sprdajte. Ođe ordinira 20 zaludnjaka kojima je ovo međusobno cimanje zabavno. Jes neko ima matematiku da se ovime bavi. Ako ste čitali malo o Kembridž analitici onda vidite kako se to radi. Sve suprotno forumu. Ođe se malo čačkaju ljudi koji imaju po 2-5 monitora u ofis, pa im jedan može biti slobodan za dušenje kao nagradu kad se neki pregrdni excel otalja.
    A za testiranje nekih teza za svoju dušu, što su stari Crnogorci zvali trolovanjem, složićemo se, nije loše mjesto.
    Pošto imam utisak da ti smetaju optužbe za spinovanje... ne mislim profesionalni spiner, nego jednostavno da ponekad iskrivljuješ činjenice da bi poslao onu poruku koju želiš. Svi mi to često radimo nesvjesno i postoji gomila fensi naziva za to "što je babi milo to joj se i snilo" ponašanje. Spinovanje je kad to radiš svjesno, što se tebi omakne Kao juče kad naivno nisi mogao nikako da prepoznaš homofobni CdM napad na Bečića.

  16. #5212
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    normalno da se razgovara ođe? promašio si forum kolega

    Тapatalk
    Pa u odnosu na kancerogeni twitter i facebook vjerovatno i jeste tako.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  17. The Following 5 Users Say Thank You to PavleCL For This Useful Post:


  18. #5213
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    NAVODNO JE DRŽAVNI BUDŽET OŠTEĆEN ZA VIŠE HILJADA EURA

    Vlada podnijela krivičnu prijavu protiv Damjanović: Lažni izleti i kupatilo koje ne postoji

    U prijavi piše i da su prijavljene, u ime i za račun Ministarstva nauke, uplatile i 5.945 eura na ime team buildinga i organizacije izleta koji se nikada nije desio

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...oje-ne-postoji

    Koliko je ovoga bilo ko zna...


  19. #5214
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    NAVODNO JE DRŽAVNI BUDŽET OŠTEĆEN ZA VIŠE HILJADA EURA

    Vlada podnijela krivičnu prijavu protiv Damjanović: Lažni izleti i kupatilo koje ne postoji

    U prijavi piše i da su prijavljene, u ime i za račun Ministarstva nauke, uplatile i 5.945 eura na ime team buildinga i organizacije izleta koji se nikada nije desio

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...oje-ne-postoji

    Koliko je ovoga bilo ko zna...

    Ne postoji jedna rabota da su ljudski odradili... DPS svaštočinstvo . Najmračnije stranice istorije Crne Gore.

  20. #5215
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    https://m.cdm.me/drustvo/svecano-otv...odan-skerovic/

    Ima li jedan dio grada da nije ispostovao? Jedna ulica da je nesredjena? Ima li jedan kvart da nema park? Kakva doktorica od gradonacelnika.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Lijepo li je kad ima ovako skromno biracko tijelo, a 30% gradjana zivi u siromastvu, sa jos 30% na ivici siromastva. Pakleno.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  21. #5216
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Lijepo li je kad ima ovako skromno biracko tijelo, a 30% gradjana zivi u siromastvu, sa jos 30% na ivici siromastva. Pakleno.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Ali lik koji hvali vukovica koji samo presvlaci ulice i crta biciklisticke, presmijesan je... cus sredio PG hahaah e vala svasta ce se covjek nacitati ovdje

  22. #5217
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    https://m.cdm.me/drustvo/svecano-otv...odan-skerovic/

    Ima li jedan dio grada da nije ispostovao? Jedna ulica da je nesredjena? Ima li jedan kvart da nema park? Kakva doktorica od gradonacelnika.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ima završen bulevar od naših para a koji nije u funkciji jer su zaboravili dalekovode. Nije ugovarao posao, prstio je gradnju iiiiiii zaboravio dalekovode (ne on možda lično, no ekipa kojoj je valjda menadžer).

    Biciklističke staze koje zaizimaju saobraćaj e trake... veoma loše rješenje.

    Ti ni da je Ivan Vuković išta sem DPS. Sad kao ono što je DPS činio od grada nema veze sa Vukovićem.

    Urbanistički haos je rezultat DPS vladavine i interesa njihovih tajkuna.

    Pa samo onaj soliter do hotela Podgorica pa bi bilo previše. Pokušaji da se ispred Bloka V prave zgrade.... koji su na svu sreću propali.

    Nazvao populizmom zahtjeve da se zabranj gradnja na obodima Gorice i stavljanje van snage DUPova koji ulaze u to brdo.

    Nazvao populizmom zahtjeve za neusvajanje DUPa u centru grada kojim je previđena betonizacija dijela na mjestu sadašnje kasarne.

    Izmjene DUPa koje dozvoljavaju rušenje hotela i pravljenje megalomanskih zgrada (Ljubović) i pokušaji da se na opštinskoj zemlji, a ne na onoj koja je u vlasništvu investitora, prave nedostajuća parking mjesta za povlašćene investitore uz kopanje po Ljuboviću.

    Gomilanje nenormalnog broja zapošljenih po firmama u vlasništvu organima lokalne samouprave. Samo vodovod ima 4X više zaposlenih nego što treba. Parking servis 90% prihoda daje na plate, a tamo su SVE DPS partijski aktivisti.

    Ali onda dođe Ivan i uredi 5-6 manjih javnih površina i kao on je cool.

    Đe su pare od donacija vlade Japana za japanske vrtove na Ljuboviću (čini mi se milion dato)?

    Ne sprdaj se tripleta, tako ti svega.







    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  23. #5218
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default



    Sjajno

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  24. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  25. #5219
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Vecina tih stvari je bila prije njega. Ja nisam altivista da pamtim sve te projekte da bih mogao da ga proZivam jer sve i da je najbolji ne moze biti savrsen kad svi grijesimo. Kao obicni gradjanin primijetio sam da je grad mnogo ljepsi, svaka ulica renovirana, grade se bulevari, u svaki kvart izgradjen park i samim tim je grad koliko toliko zeleniji nego prije. U prvom postu rekoh da ni ja ne volim biciklisticke staze zbog guzvi ali lik pokusava koliko toliko da modernizuje ovu selendru. Cak i “putevima” za slijepe u centru. Ovo vidi svaki obicni gradjanin, a partijski navijaci i aktivisti imaju drugacije naocare i nista vam ne odgovara.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  26. #5220
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Ali lik koji hvali vukovica koji samo presvlaci ulice i crta biciklisticke, presmijesan je... cus sredio PG hahaah e vala svasta ce se covjek nacitati ovdje
    Sredio je veli PG... a otvara mostove koje zatvori nakon slikanja u sakou 2 broja manjem. Kakva je to licemjerna splaka. Da ima obraza ne bi se pojavljivao poslije blama na koji su ga natjerali iz partije. Zamisli svečano otvoriš most koji istog momenta zatvoriš. Tako nešto ni najveće ljudske bijede ne bi uradile ali je Po$o kategorija level smeće najgore moguće

  27. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  28. #5221
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Na lokalnim se ne bira gradonačelnik direktno, to je DPS ukinuo. Glasa se za partije.

    U ime DPSa su zadnjih 20 godina tu Mugi, Migo i sad Ivan Pośo Vuković. Ne može se sve ovo što je rađeno ovoliko decenija prenebregnuti uz "to je bilo prije Vukovića".

    A za odstinu onoga što sam ja pomenuo se baš on zalagao (gradnju po Gorici, burdanje Ljubovića, betonizaciju prostora kasarne).... tako da sve je jasno.

    Parkići su dobra stvar, ali to je smiješno ako DPS uspije u namjeri da trajno uništi potencijalnu zelenu oazu u centru Podgorice.

    Pa Galju su dali onamo da radi. Pod hitno onamo treba ukinut dozvolu, izmijeniti DUP i predvidjeti park.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  29. #5222
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Sta naprica to. Ne moze kleveta nikako da bude kriminalizovana, ali bas nikako. To vise niko bez vojne hunte i kompletne diktature nema.
    Nije to podlozno interpretaciji, nego nije kriminalno djelo. Najbolje da nam neki Katnic odmjerava Djukaniceve dusevne bolove.
    Kad vas covjek cuje, tacno mu bude zao sto nije tako. Da ste prosli sto su pojedini protivnici bivse vlasti prolazili, ne bi ovako olako davali ocjene. Vidim da ste postali ljubitelji pendrek demokratije za 30 godina, jer se nije sprovodila nad vama. Tacno da pozeli covjek da je uvedu, pa da vidite sta je progon zbog pisanja na socijalnim mrezama.
    A i to je li u hiljadama ili ne, to je do suda.
    Sud odlucuje kolika je finansijska kompenzacija. To sto ste se vi godinama nafali da bi visoke kazne unistile medije koji vam se ne svidjaju, pa placete za kriminalizacijom kletve.....
    Zanimljivo bi bilo gledati, jer ako placete kako ovakvo ponasanje ima granicu kao i vase strpljenje.... Sta bi onda radili
    Opet dođosmo do toga da je premalo istine u našem medijskom oblaku, istine ili laži za koje odgovornosti nema nula.. Može svako svašta da piše i da se jednostavno pozove na medijsku slobodu? Ođe posebno mislim na ove anonimus portale a koji imaju 0 odgovornosti prema čitaocima.. Slažem se, ne treba se igrati 1984-te ali čitavo novinarstvo izjednačavati sa fb/twitter komentatima dokonih popadija? No dobro, čovjek uči dok je živ..

    Ne znam tvoj istorijat borbe za slobodu a iskreno me i ne zanima jer mi to nije cilj pisanja na ovom forumu.. To što neko manje ili više komentariše (kritikuje) ponašanje nove vlasti a to je isto radio ili nije, dok je bila predhodna vlast je potpuno nepotreban spin u diskusiji, jer se tako onaj drugi odma "oboji" a onda je svejedno šta napiše jer se to gleda kroz prizmu bota/spina a što dalje vodi na primitivni nivo diskusije..
    Boli me ona stvar da nekog branim na forumu, ja mogu jedino da stanem iza svojih stavova koji nužno ne moraju nikom da se sviđaju na kraju krajeva..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  30. #5223
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  31. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  32. #5224
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Tupava Ratka.

  33. #5225
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Tupava Ratka.
    A sad je Ratka tupava kad ovako pise, ima li sta da je pogrijesila u tekst. Posebno onaj zadnji dio, ono ponizavanje premijera
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 209 of 543 FirstFirst ... 109159199205206207208209210211212213219259309 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 23:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 16:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 12:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 22:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 01:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •