Page 138 of 543 FirstFirst ... 3888128134135136137138139140141142148188238 ... LastLast
Results 3,426 to 3,450 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #3426
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Па обично се ова друга и сличне причају када треба да скрена са неке друге теме.

  2. #3427
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Па обично се ова друга и сличне причају када треба да скрена са неке друге теме.
    Znaci samo o jednoj temi da se prica, jer dvije uporedo ne mogu
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #3428
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Нека се прича, али баш ми чудно како се на појединим изузетно инсистира кад се појави нешто.

  4. The Following User Says Thank You to Brk For This Useful Post:


  5. #3429
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Par puta sam postavio pitanje: Zasto se u CG jos uvijek dodjeljuju stanovi zaposlenim drzavnim sluzbenicima? Razumijem da se to radilo u vrijeme socijalizma, ali danas? Dje to ima u normalnoj demokratskoj drzavi da se ovo radi? Pa, kao "kupi"stan za 6.000, pa ga proda za 60.000, a kad trazi stan navede da nema rijeseno stambeno pitanje.
    Recidivi socijalizma. To je možda i najbolji pokazatelj da ova država još uvijek nije prošla kroz tzv. tranziciju.

    Interesantno, orgomna većina ovih 'dobitnika' stanova su ljudi rođeni u 50-im i 60-im godinama ili tzv. boomeri. To su generacije koje su se podigle u socijalizmu i prosto su vaspitane tako da očekuju da država treba da se pobrine za njihovu egzistenciju, a ne oni. (Ko će to da plati, ne pitaju).

    Oni su sušta suprotnost milenijalcima, odnosno ljudima rođenim u 80-im i 90-im godinama. Oni ne očekuju da im država ili bilo ko išta pokloni, a kamoli stan - već su navikli da se sami bore za sopstvene životne uslove (mada izuzetaka uvijek ima). I oni su najveći gubitnici u ovoj nepravdi oko stanova i uopšte mulja u kojem živimo.

    To me sve navodi na hipotezu da ovom društvu neće biti bolje dok se u potpunosti ne sprovede smjena generacija i upravljanje državom preuzmu mladi ljudi (rođeni sredinom sedamdesetih i mlađi).
    Last edited by Viscount; 27-04-21 at 23:29.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Viscount For This Useful Post:


  7. #3430
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,347
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Ne treba ti tu smjena generacija Viscount. Pogotovo što od ovih mladih imaš kadrova koji nacrtane ovce ne umiju čuvat, da ne pominjem da smo među najslabije informatički pismenim stanovništvom tj ni kompjuter ne umiju da koriste.
    Dovoljno je zakonom na 100 godina zabranit dodjele stanova, ja bih dodao i pitanja oko crkve, simbola i nacionalizma ali to je već previše za usijane glave koje u CG obitavaju i u većini su na žalost.

    Ako baš oćeš da pomogneš socijalnim slučajevima, budi mu kao država stanodavac za neku simboličnu cijenu ili koliko već odrediš dok je živ i kraj priče. Kad umre zakupac, ostali da se isele i kraj priče.
    Jednom za vazda zaboravit na opciju dodjele stanova. Pa da sve ne znam kakvu naftu nađemo i rudnik zlata i dijamanata i da imamo najveći GPD per capita u svijetu i najbolji standard i ne znam što sve. Nema toga i kraj.
    Sve podijeljene stanove od socijalizma na ovamo vratiti državi.

    Ono što dominantno treba, zbog nas samih, je efikasno pravosuđe - sudije i tužioci. Koje će da se bori protiv korupcije sa 0 stopom tolerancije. Ali i da rješava građanske i privredne pravne procese.
    A ne da uvođenje stečaja traje 10 godina u firmu Dragana Brkovića. Koji će strani investitor da dođe da uloži ako mu zaštita investicije u najboljem slučaju iziskuje 10 godina vucaranja po sudovima?

    Ali to se neće desiti.
    Jer pored dobrog dijela garniture DPS-a trebalo bi i neke sadašnje poslanike vlasti uhapsiti zbog nepočinstava pa neka su zanemarljivo mali u odnosu na DPS vojnike. Nulta stopa tolerancije, znači da se nikome ne prašta.
    Last edited by hercules; 27-04-21 at 23:47.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  9. #3431
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Па обично се ова друга и сличне причају када треба да скрена са неке друге теме.
    Mislim da su oba teme bitne. Obrazovanje je jedan od stubova drustva. Veoma je bitno kome povjeravamo obrazovanje nase djece.

    Nacionalizam (svih boja) je ozbiljan problem Crne Gore.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  11. #3432
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,516
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Lagano pitanje - sta ce se desiti sa sudijama nakon svih ovih afera?
    Vjerovatno gubljenje trenutne pozicije, a sta onda - zabrana rada u sudu, penzionisanje, procesurianje nakon zamjene sudija?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  12. #3433
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ad-kupuju-auto

    Ovako se korumpiraju tuzioci i sudije. A sve zakonito

    Par puta sam postavio pitanje: Zasto se u CG jos uvijek dodjeljuju stanovi zaposlenim drzavnim sluzbenicima? Razumijem da se to radilo u vrijeme socijalizma, ali danas? Dje to ima u normalnoj demokratskoj drzavi da se ovo radi? Pa, kao "kupi"stan za 6.000, pa ga proda za 60.000, a kad trazi stan navede da nema rijeseno stambeno pitanje. Maltene, socijalni slucaj.

    Ni u socijalizmu se to nije baš na ovaj način radilo.

    Postojale su komisije, ali i rang liste, bodovanja, a takodje su svi radnici izdvajali od plate za stanove solidarnosti...

  13. #3434
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,642
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Lagano pitanje - sta ce se desiti sa sudijama nakon svih ovih afera?
    Vjerovatno gubljenje trenutne pozicije, a sta onda - zabrana rada u sudu, penzionisanje, procesurianje nakon zamjene sudija?
    lagan i iskren odgovor. znam da ces procitat i uvazit misljenje. za razliku od pojedinih.

    stanovi/pomoc su trazeni i odlukama Vlade dati. u startu je odma jasno da ne postoji mogucnost oduzimanja, povracaja, itd... s obzirom da postoje ugovori od notara trebalo bi u tim ugovorima da eventualno postoji neka raskidna klauzula medjutim imajući u vidu vanjino izjasnjenje na kraju (,,ako neko zna sto da radimo sa ovim neka kaze,,) sigurno nije navedeno da neko eventualno neplacanje stana moze povlacit odgovornost.
    koliko ja znam, cijenu stana tj ove rate su oni uplacivali sami (ne administrativno) tako da eventualno ako neko to uopste nije ni platio mozda bi se moglo sa nekom debelom kamatom to trazit. makar nesto.

    sto se tice sudija i tuzilaca, naravno da ova stvar ne povlaci nikakvu odgovornost. svejedno pola tih ljudi ove godine ide u penziju bukvalno je takvo stanje da u visem i apelacionom sudu kao i u tuzilastvu, nece imat zaposlenih.
    f6

  14. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


  15. #3435
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    lagan i iskren odgovor. znam da ces procitat i uvazit misljenje. za razliku od pojedinih.

    stanovi/pomoc su trazeni i odlukama Vlade dati. u startu je odma jasno da ne postoji mogucnost oduzimanja, povracaja, itd... s obzirom da postoje ugovori od notara trebalo bi u tim ugovorima da eventualno postoji neka raskidna klauzula medjutim imajući u vidu vanjino izjasnjenje na kraju (,,ako neko zna sto da radimo sa ovim neka kaze,,) sigurno nije navedeno da neko eventualno neplacanje stana moze povlacit odgovornost.
    koliko ja znam, cijenu stana tj ove rate su oni uplacivali sami (ne administrativno) tako da eventualno ako neko to uopste nije ni platio mozda bi se moglo sa nekom debelom kamatom to trazit. makar nesto.

    sto se tice sudija i tuzilaca, naravno da ova stvar ne povlaci nikakvu odgovornost. svejedno pola tih ljudi ove godine ide u penziju bukvalno je takvo stanje da u visem i apelacionom sudu kao i u tuzilastvu, nece imat zaposlenih.
    Sad makar jasno vidiš koliku su štetu ostavili DPS kadrovi iako si ti isti aplaudirao svo vrijeme ... da ljudi u CG nijesu genetski potkupljiivi ( jude ) mogli smo ovo preduprijedit 2008 god. posle obnove nezavisnosti ... 14 god. prodje u sunovrat ...
    deuscroix

  16. #3436
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Mislim da su oba teme bitne. Obrazovanje je jedan od stubova drustva. Veoma je bitno kome povjeravamo obrazovanje nase djece.

    Nacionalizam (svih boja) je ozbiljan problem Crne Gore.
    Али се подгријавају чим се појаве "станови" теме.

  17. #3437
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Ni u socijalizmu se to nije baš na ovaj način radilo.

    Postojale su komisije, ali i rang liste, bodovanja, a takodje su svi radnici izdvajali od plate za stanove solidarnosti...
    Pa nije se radilo. Generacije koje su se podigle u vrijeme kada su se na časovima fizičkog vaspitanja nosile startas bijele patike , plavi šorc i trik majica, s pravom je bilo vrijeme jednakosti. Sada imate pljačkaške formacije koje su od Crne Gore i njenog naroda pokrale pare za lagodan život, dobre kuće i auta, poslovne prostore i firme koje su poslovale sa DPS-SD režimom. Meni nikad neće biti jasni samo oni koji žive na paštetama, a u preCednika gledaju kao u Boga. Takvu dijagnozu teško bi ijedno stručno lice postavilo.

  18. #3438
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    lagan i iskren odgovor. znam da ces procitat i uvazit misljenje. za razliku od pojedinih.

    stanovi/pomoc su trazeni i odlukama Vlade dati. u startu je odma jasno da ne postoji mogucnost oduzimanja, povracaja, itd... s obzirom da postoje ugovori od notara trebalo bi u tim ugovorima da eventualno postoji neka raskidna klauzula medjutim imajući u vidu vanjino izjasnjenje na kraju (,,ako neko zna sto da radimo sa ovim neka kaze,,) sigurno nije navedeno da neko eventualno neplacanje stana moze povlacit odgovornost.
    koliko ja znam, cijenu stana tj ove rate su oni uplacivali sami (ne administrativno) tako da eventualno ako neko to uopste nije ni platio mozda bi se moglo sa nekom debelom kamatom to trazit. makar nesto.

    sto se tice sudija i tuzilaca, naravno da ova stvar ne povlaci nikakvu odgovornost. svejedno pola tih ljudi ove godine ide u penziju bukvalno je takvo stanje da u visem i apelacionom sudu kao i u tuzilastvu, nece imat zaposlenih.
    Za ovo oko stanova ti se nema sta dodati, ali mi je interesantnije drugo.
    Ovo oko penzija sam nacuo. Je li moguce da su doveli sebe u poziciju, mislim posebno na tuzilastvo, da svi odu u penziju.
    Na stranu politika, mislim da po zakonu ne mogu tuzioci biti penzioneri.
    Tipa kao ministarstvo, izvuces nekog iz penzije i das mu funkciju.
    Uopste mi nije bilo jasno kako su to zamislili. jer sam ovo vec cuo pa mi bi, ajde nemoguce, a evo ga i ti potvrdi.

  19. #3439
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    lagan i iskren odgovor. znam da ces procitat i uvazit misljenje. za razliku od pojedinih.

    stanovi/pomoc su trazeni i odlukama Vlade dati. u startu je odma jasno da ne postoji mogucnost oduzimanja, povracaja, itd... s obzirom da postoje ugovori od notara trebalo bi u tim ugovorima da eventualno postoji neka raskidna klauzula medjutim imajući u vidu vanjino izjasnjenje na kraju (,,ako neko zna sto da radimo sa ovim neka kaze,,) sigurno nije navedeno da neko eventualno neplacanje stana moze povlacit odgovornost.
    koliko ja znam, cijenu stana tj ove rate su oni uplacivali sami (ne administrativno) tako da eventualno ako neko to uopste nije ni platio mozda bi se moglo sa nekom debelom kamatom to trazit. makar nesto.

    sto se tice sudija i tuzilaca, naravno da ova stvar ne povlaci nikakvu odgovornost. svejedno pola tih ljudi ove godine ide u penziju bukvalno je takvo stanje da u visem i apelacionom sudu kao i u tuzilastvu, nece imat zaposlenih.
    E koliko njih ceka da budu sudije i tuzioci....

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  20. #3440
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,516
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    lagan i iskren odgovor. znam da ces procitat i uvazit misljenje. za razliku od pojedinih.

    stanovi/pomoc su trazeni i odlukama Vlade dati. u startu je odma jasno da ne postoji mogucnost oduzimanja, povracaja, itd... s obzirom da postoje ugovori od notara trebalo bi u tim ugovorima da eventualno postoji neka raskidna klauzula medjutim imajući u vidu vanjino izjasnjenje na kraju (,,ako neko zna sto da radimo sa ovim neka kaze,,) sigurno nije navedeno da neko eventualno neplacanje stana moze povlacit odgovornost.
    koliko ja znam, cijenu stana tj ove rate su oni uplacivali sami (ne administrativno) tako da eventualno ako neko to uopste nije ni platio mozda bi se moglo sa nekom debelom kamatom to trazit. makar nesto.

    sto se tice sudija i tuzilaca, naravno da ova stvar ne povlaci nikakvu odgovornost. svejedno pola tih ljudi ove godine ide u penziju bukvalno je takvo stanje da u visem i apelacionom sudu kao i u tuzilastvu, nece imat zaposlenih.
    Za stanove - jasno.

    Ali... Sta se desava sa sudijama koje su dobile finansijku pomoc u vidu kredita? Zar to ne spada u korupciju?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  21. #3441
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    ODLUKA MINISTARSTVA

    Đačić smijenjena sa mjesta v.d. direktorice škole

    Iz Ministarstva su "Vijestima" nezvanično kazali da je Đačić smijenjena zbog "aktuelnih dešavanja vezanih za njen izbor"

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ektorice-skole

    I sta bi patrijote? Ajmo sad o DPS-u i o tome kako su pokrali i unistili ovu drzavu, zajedno sa sve privescima SD i manjinama.


  22. #3442
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    I HDZ svjedoci bi dali isto to svojim parašima, patriJotama tako da važi za sve. Doduše, poređivati pljačku države decenijama sa nekom jahtom je besmisleno. Jasno je meni ko su Slaven i Manda ali isto tako i ko su ovo tvoji paraši Boke.
    Okle jahta od poslaničke plate, ili 5 stanova Radulovicu. Uz svu tu ugrozenost Srba nekako ih je previse sa po par stanova i vise, jahtama itd.
    To je ta ugrozenost Srba u doba DPSa
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  23. #3443
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    ODLUKA MINISTARSTVA

    Đačić smijenjena sa mjesta v.d. direktorice škole

    Iz Ministarstva su "Vijestima" nezvanično kazali da je Đačić smijenjena zbog "aktuelnih dešavanja vezanih za njen izbor"

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ektorice-skole

    I sta bi patrijote? Ajmo sad o DPS-u i o tome kako su pokrali i unistili ovu drzavu, zajedno sa sve privescima SD i manjinama.

    Zajedno sa DFom i ostalim cuvarima Srpstva.
    Branka Bosnjak prica o stanovima a kako ga je ona dobila i za koje pare???
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #3444
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Merlin napravi pjesmu "Paša moj solidni ,iz svoje bašte beri cvijet" i često mu daju velike honorare naši ugostitelji da gostuje a bukvalno je isto što je i ona napisala u komentar ... da se razumijemo to jeste veliki muzičar i zaslužuje svaki cent ali ne volim duple standarde tako da se ... vlado ... usta ...
    deuscroix

  25. #3445
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,631
    Thanks Thanks Given 
    954
    Thanks Thanks Received 
    1,157
    Thanked in
    620 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    ODLUKA MINISTARSTVA

    Đačić smijenjena sa mjesta v.d. direktorice škole

    Iz Ministarstva su "Vijestima" nezvanično kazali da je Đačić smijenjena zbog "aktuelnih dešavanja vezanih za njen izbor"

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ektorice-skole

    I sta bi patrijote? Ajmo sad o DPS-u i o tome kako su pokrali i unistili ovu drzavu, zajedno sa sve privescima SD i manjinama.

    Sad zamisli da je bivsa vlast ovako smijenila nekoga ko nije dorastao svom poslu.

    Nista komite, nastavite da kopate po drustvenima mrezama, bice bolje drugi put.

  26. #3446
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Sad zamisli da je bivsa vlast ovako smijenila nekoga ko nije dorastao svom poslu.

    Nista komite, nastavite da kopate po drustvenima mrezama, bice bolje drugi put.
    Bivsa vlast nije postavljala četnike, ustaše i druge na takvim pozicijama, jeste lopove ali ove nije.
    Ne bi ni ovu sad ova vlast smjenila da nije javnost reagovala, kao i koncert Vijesti
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  27. #3447
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Zajedno sa DFom i ostalim cuvarima Srpstva.
    Branka Bosnjak prica o stanovima a kako ga je ona dobila i za koje pare???
    Pa ajde iznesi podatak kako je dobila stan, ako ne znas ne klepeci klepetanac.
    Ne skreci sa teme, reci tome sto ti govori sta da pises da se drzi teme.
    Znaci korumpirane sudije i tuzioci, opljackana drzava od DPS-a i privezaka SD-a i manjina, to je tema.

  28. #3448
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Pa ajde iznesi podatak kako je dobila stan, ako ne znas ne klepeci klepetanac.
    Ne skreci sa teme, reci tome sto ti govori sta da pises da se drzi teme.
    Znaci korumpirane sudije i tuzioci, opljackana drzava od DPS-a i privezaka SD-a i manjina, to je tema.
    Opljackana je drzava, smenjeni su evo prilike da ih nova vlast sakcionise, uhapsi, naplati sve sto su cijeli svih ovih godina.
    Sta ima da se tu drugo komentarise sem da su zasluzili ako se kazne za to sto su uradili.
    Kako ti komentarises?
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  29. #3449
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Imovina svih mora biti ispitana,ne samo dpsa i kompanije,povlašćenih ne smije biti pa neka su i sad na vlasti.to sto su do skoro bili opozicija ne mora da znaci da su sve stekli legalno,ali i tom potom kad stigne zakon o porijeklu imovine.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. #3450
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,516
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Naravno da treba. Zato i treba Vanju podrzati u tome sto radi jer vjerujem da nece stedjeti nikoga.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

Page 138 of 543 FirstFirst ... 3888128134135136137138139140141142148188238 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •