Page 291 of 543 FirstFirst ... 191241281287288289290291292293294295301341391 ... LastLast
Results 7,251 to 7,275 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #7251
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,718
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Predsjednik Socijalističke narodne partije (SNP) Vladimir Joković i gradonačelnik Nikšića Marko Kovačević (Nova srpska demokratija) su među potpisnicima peticije podrške predsjedniku Srbije Aleksandru Vučiću.

    Peticiju “za odlučnu odbranu ugleda i institucije predsjednika Republike Srbije Aleksandra Vučića od medijskog rata koji protiv njega vode političke i interesne grupe u zemlji i okruženju i medijima pod njihovom kontrolom”, pokrenula je organizacija iz Srbije, koja se predstavlja kao Institut za političko umrežavanje. Peticija je pokrenuta nakon objavljivanja optužbi iz iskaza vođe navijačko-kriminalne grupe Veljka Belivuka da je sarađivao sa predstavnicima vlasti i samim Vučićem.

    Joković i Kovačević nisu juče odgovorili na pitanje “Vijesti” iz kojih razloga su potpisali peticiju, a to nisu učinili ni iz Srpske kuće, čiji su direktor Emilo Labudović i njegov zamjenik Radosav Jokić, takođe među potpisnicima. Peticiju je potpisao i pomoćnik sekretara Sekretarijata za preduzetništvo Glavnog grada Vladimir Pavićević i urednik IN4S i Nacionalna TV Gojko Raičević.

    Prema podacima sa sajta organizacije, peticiju je potpisalo više od 500 ljudi. Među njima su uglavnom stranačke ličnosti, funkcioneri javnih preduzeća i ljudi iz svijeta estrade.

    Na sajtu Instituta za političko umrežavanje navodi se da “bespoštedna i besomučna kampanja” koju protiv Vučića vode razne strukture u Srbiji i tajkuni, kriminalni klanovi, nevladine organizacije, mediji i paradržavne institucije pod njihovom kontrolom, ali i političke i kriminalne strukture u okruženju traje još od 2012. godine kada je poveo odlučnu borbu protiv kriminala i korupcije.

    ”Medijski rat protiv Aleksandra Vučića ima opasne i krajnje destabilizujuće namjere sa ciljem omalovažavanja kako institucije predsjednika, koja svoj legitimitet crpi iz direktne i većinske podrške građana na izborima i koja po Ustavu Srbije izražava jedinstvo svih njenih građana, tako i sa ciljem obesmišljavanja sudstva i tužilaštva”, navode iz Instituta za političko umrežavanje.

    Institut za sebe navodi da je “patriotska organizacija osnovana 2020. godine”.

    izvor: www.vijesti.me

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  2. #7252
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Ja sam mislio da makar ovaj Jokovic ima nesto u glavu, qq

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  3. #7253
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Ima, Gazimestan u glavu.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  4. #7254
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Ono je Šćekić bio pardon
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  5. #7255
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Moraju ljudi.

    Ove peticije su super kad malo bolje covjek razmisli, kao neko javno glasanje, podizanje kamena, pa svi gmizavci izadju na sunce.

    Zamislite da su sva glasanja obavezno javna.
    Mozda bi sve bilo drugacije.

    Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  6. The Following User Says Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  7. #7256
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,625
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    830
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    sad su se autlajnovali,znamo ko je picousnov ko klera

  8. #7257
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Da se ne bismo hvatali za pojedince i njihove objave na FB, daj da pričamo o brojkama i činjenicama.

    Prihvatanje Crne Gore kao nezavisne države je skočilo odjednom sa 55% (gdje je bilo zadnjih 15 godina) na 70-75%. To je svakako ogromna promjena i jasno ukazuje da je veliki broj ljudi odbacivao DPS državu, a ne Crnu Goru.
    Nije tačno.

    Već krajem 2008. je taj procenat izašao na 70% po Gallupovim istraživanjima, gdje se od tada zadržao.
    Ima nekih pomjeranja prema 75-80%, ali ta zadnji pomak nije toliko značajan i dosta je klimav.
    Last edited by ASC; 28-07-21 at 09:24.

  9. #7258
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Nije tačno.

    Već krajem 2008. je taj procenat izašao na 70% po Gallupovim istraživanjima, gdje se od tada zadržao.
    Jesi li siguran za godinu. Malo mi rano. Znam da je bilo neko 2011 ili 12 i bio je visok procenat. Nesto mi je 2008 prerano, ali je tacno da je procenat veci odavno.
    Samo se to izbjegavalo da se pomene u politickim raspravama

  10. #7259
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Koliko je zajebano što vlast ne može bez DPS-a i DF-a.

    Zarobljeni smo u pravom smislu i teško je ovako funkcionisati.

  11. #7260
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,625
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    830
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    a koje je tacno pitanje u anketi?ovo mi zvuci toliko neodredjeno da bukvalno moze da se tumaci kako kome se cefne

  12. #7261
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Kad smo već kod brojki i činjenica, odakle ove cifre 70-75%? Neko istraživanje, neka publikacija, nešto...?
    http://cedem.me/aktivnosti/1268-anal...a-u-crnoj-gori

    Ne znam zašto im ne radi link na čitavo istraživanje, ali imaš još par koja isto ukazuju.

    Iznenadni (i veliki) skok podrške za CG suverenost, EU, nešto manje za NATO. Po analitičarima, praktično svi ti ljudi su glasači nove vlasti koji su sad spremni da podrže nešto što su dosad percipirali kao DPS projekat.

  13. #7262
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    A moze se, negonse ne mkze bez namjestenih tendera, komisija, projekata, nemanja odgovornosti za uradjeno, dobijanja necega mimo pravila.....
    Mi nikada nismo imali nikakav pravac ni ideologoju. Ideali su nesro sto je nama strano....
    Ali da zakucimo nesto na stetu drugih... Me to je ono bez cega ne mozemo i sto se javlja kao problem kod vecine....
    Da zaradjujes pare koje nicim ne zasluzujes, a neko krene da ti ih uzima.... I ti bi mahao zastavom i Maroka ako treba

  14. #7263
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    http://cedem.me/aktivnosti/1268-anal...a-u-crnoj-gori

    Ne znam zašto im ne radi link na čitavo istraživanje, ali imaš još par koja isto ukazuju.

    Iznenadni (i veliki) skok podrške za CG suverenost, EU, nešto manje za NATO. Po analitičarima, praktično svi ti ljudi su glasači nove vlasti koji su sad spremni da podrže nešto što su dosad percipirali kao DPS projekat.
    Zar nije jedno IPSOS radio za potrebe UNDP nedje prije neki mjesec, ne cedem.... Ili sam ja pobrkao ta dva istrazivanja

  15. #7264
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Jesi li siguran za godinu. Malo mi rano. Znam da je bilo neko 2011 ili 12 i bio je visok procenat. Nesto mi je 2008 prerano, ali je tacno da je procenat veci odavno.
    Samo se to izbjegavalo da se pomene u politickim raspravama
    Jesam.
    Narod je od dijela unionista ubijan u pojam pričama da to neće proći bez đavola kao što nije ni u druge republike, te da ćemo krepat od gladi, te neće dolazit turisti iz Srbije, te poješće nas Albanci, te odvojiće se sjever,, itd.

    Pošto nije bilo ništa od tih gluposti a plate pod navalom stranih investicija i kupovine nekretnina(mahom od strane Rusa) porasle sa 280 na 460 eura za te dvije godine, procenat ljudi koji su ocijenili osamstaljenje kao pozitivnu stvar je bio 69% zarez nešto.
    I otprilike je ostao tako oko 70% narednih godina.
    Last edited by ASC; 28-07-21 at 09:48.

  16. #7265
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Nije tačno.

    Već krajem 2008. je taj procenat izašao na 70% po Gallupovim istraživanjima, gdje se od tada zadržao.
    Ima nekih pomjeranja prema 75-80%, ali ta zadnji pomak nije toliko značajan i dosta je klimav.
    Evo mogu potražiti, ali prije nekoliko godina je bila velika rasprava jer su ispitivanja pokazivala da je i dalje odnos vrlo blizu 55%:45%.

  17. #7266
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja sa muslimanima nemam nikakvih problema, imam ih u porodici, među kumovima....

    Jedini "problem" je što kad mi dolaze na ručak moram pazit što se sprema. Mada ima i onih koji mi naznače da ne moram pazit na to. Jedan staropodgoričanin, sa karakterističnim humorom, mi reče za sebe "nema turske kuće koja ima više pršute u frižider od njegove"... tako da nismo svi isti u tom pogledu, niti smo svi vjernici.

    Sa Albancima katolicima, tzv. Malisorima, sam baš imao intezivna druženja, tako se makar zalomilo. O Hrvatima da ne pričam, isti narod ko mi, bukvalno.

    Možda je i do toga što se nosi iz kuće, ja imam svih vjera i nacija u porodici i vaspitavan sam od malena da ne gledam ko je koje vjere i nacije, već kakav je čovjek.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ja uvijek kažem da svuđe ima dobrih i loših ljudi.
    Imam dostinu poznanika i Hrvata i Albanaca i Muslimana i o svima njima imam samo lijepe riječi za reći.
    Alo me zato užasno pizde i Crnogorci i Srbi koje znam , jer sve češće čujem od takvih i vidim da je to sve više uzelo maha nažalost (od Hrvata , Albanaca i Muslimana to nikad nijesam čuo) "e neće mi vala kćer/sin sa njim/njom , oni nijesu naši ili "e neće mi se dijete družiti sa onima" i slične stvari.
    A primijetio sam i dostinu omladinaca da su valjda vidjevši od starijih prilično ostrašćeni po tom pitanju.
    Ono što mene brine što u zadnjih par godina ovo je baš uzelo maha.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  18. #7267
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    A primijetio sam i dostinu omladinaca da su valjda vidjevši od starijih prilično ostrašćeni po tom pitanju.
    Ono što mene brine što u zadnjih par godina ovo je baš uzelo maha.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Oko moje zgrade djeca 5-10 godina guslaju o cetnicima, zlim srbima, ustasama, 41oj...

    Ja u te godine sam kristijane biciklom radio, nisam zna koji je dan u nedelju, a ne sto je bilo 41ve.

    Sve se to iz kuce kupi. Masu je zatrovanih ljudi, i to se prenosi i na najmladje. Zalosno je sve ovo.

    Dok ne shvatimo da ima samo jedna podjela na ljude i neljude, nema srece.

    Ali treba malo vise svog mozga imati da se ne palis na dnevnopoliticke primitivizme, koji diktiraju kako ljudi razmisljaju.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  19. #7268
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

  20. #7269
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    http://www.doiserbia.nb.rs/img/doi/0...2X1900002B.pdf

    Evo tragajući za anketama o nezavinosti naiđoh na ovu odličnu analizu etničke distance u Crnoj Gori, koja je direktno suprotstavljena onome što Gagarin tvrdi:

    Od 2013 do 2018 etnička distanca između Crnogoraca i Srba u CG je opala, a ne porasla. Interesantno, u istom periodu je drastično porasla etnička distanca Albanaca u CG prema svima ostalima (npr u 2013 22% Albanaca je smatralo nepoželjnim brak sa Crnogorcima, a u 2018 čak 65,5%).
    A kako to taboga evo veli Isak kako on nikad to od njih nije čuo...

  21. #7270
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Ja uvijek kažem da svuđe ima dobrih i loših ljudi.
    Imam dostinu poznanika i Hrvata i Albanaca i Muslimana i o svima njima imam samo lijepe riječi za reći.
    Alo me zato užasno pizde i Crnogorci i Srbi koje znam , jer sve češće čujem od takvih i vidim da je to sve više uzelo maha nažalost (od Hrvata , Albanaca i Muslimana to nikad nijesam čuo) "e neće mi vala kćer/sin sa njim/njom , oni nijesu naši ili "e neće mi se dijete družiti sa onima" i slične stvari.
    A primijetio sam i dostinu omladinaca da su valjda vidjevši od starijih prilično ostrašćeni po tom pitanju.
    Ono što mene brine što u zadnjih par godina ovo je baš uzelo maha.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Realnost je jednostavna.
    Nećeš ni čut je ne ulaziš u krug ljudi pred koji će oni tako nešto da kažu.

    Kao što će drugovi pravoslavci da se okrenu oko sebe i snime ima li koji musliman, prije no krenu da drobe, isto ti važi i za suprotnu stranu.
    Jedino je fora što si ti prepoznat kao "naš" sa ove ovamo strane.

    Može bit i da se družiš sa obrazovanijim i normalnijim ljudima koji ne reflektuju realni prosjek populacije.

    Zato treba obratiti pažnju na anonimna istraživanja prije negoli na subjektivne utiske.
    Last edited by ASC; 28-07-21 at 11:03.

  22. The Following User Says Thank You to ASC For This Useful Post:


  23. #7271
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Nije tačno.

    Već krajem 2008. je taj procenat izašao na 70% po Gallupovim istraživanjima, gdje se od tada zadržao.
    Ima nekih pomjeranja prema 75-80%, ali ta zadnji pomak nije toliko značajan i dosta je klimav.
    Ne rade CEDEMovi serveri, a ne mogu da nađem ovu raspravu oko i dalje duboke podjele za i protiv nezavisnosti.

    Imaš dobar rad koji to pitanje tangencijalno dodiruje i kaže da podjele po tom pitanju ostaju trajne (ili su bar bile do pada DPS):

    Bešić, Miloš, and Dušan Spasojević. "Montenegro, NATO and the divided society." Communist and Post-Communist Studies51.2 (2018): 139-150.

  24. #7272
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Ja uvijek kažem da svuđe ima dobrih i loših ljudi.
    Imam dostinu poznanika i Hrvata i Albanaca i Muslimana i o svima njima imam samo lijepe riječi za reći.
    Alo me zato užasno pizde i Crnogorci i Srbi koje znam , jer sve češće čujem od takvih i vidim da je to sve više uzelo maha nažalost (od Hrvata , Albanaca i Muslimana to nikad nijesam čuo) "e neće mi vala kćer/sin sa njim/njom , oni nijesu naši ili "e neće mi se dijete družiti sa onima" i slične stvari.
    A primijetio sam i dostinu omladinaca da su valjda vidjevši od starijih prilično ostrašćeni po tom pitanju.
    Ono što mene brine što u zadnjih par godina ovo je baš uzelo maha.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Mogu da razumijem da ljudi ne žele da im se sin/ćerka oženi/uda za nekoga druge vjere,nacije,ne mora to nužno biti zato sto mrzi druge,dosta ljudi razmišlja tako da je najbolje uzeti nekog “ svog” ili čak da bude iz istog mjesta odakle su i sami.

    Ali ovo da se ne druže ljudi samo zato sto nisu iste vjere ili nacije ja bas nisam u životu čuo od nekoga,zar takvi ljudi postoje?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #7273
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    A vjerovatno postoje.
    Postalo je bitno da naneses stetu drugoj strani u medijima, i nije bitno da li bezocno lazes, pricas poluistinu ili istinu.
    Poneko se primi na to, a neko svjesno predje preko toga da je nesto laz i nastavi iz nekog licnog ubjedjenja koje je jace od cinjenica.
    Na pravcu te price, danasnji tekst iz medija covjeka koji ima interes da se vrati DPS, tj Satis.
    https://m.cdm.me/drustvo/bira-se-dir...edsjednika-uo/
    Nije problem da otvoreno slazes, da bi prebacio politicki fokus.
    uprkos tome što zakon propisuje da direktor IZLJ mora imati završen fakultet zdravstvenog usmjerenja i naučno zvanje i/ili specijalizaciju u zdravstvu.
    Bukvalno smo juce pricali da je Draginja slagala u svojoj izjavi, kao i sta je slagala.
    I danas CDMu nista ne smeta da tu laz ponovo stavi u fokus

  26. #7274
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A vjerovatno postoje.
    Postalo je bitno da naneses stetu drugoj strani u medijima, i nije bitno da li bezocno lazes, pricas poluistinu ili istinu.
    Poneko se primi na to, a neko svjesno predje preko toga da je nesto laz i nastavi iz nekog licnog ubjedjenja koje je jace od cinjenica.
    Na pravcu te price, danasnji tekst iz medija covjeka koji ima interes da se vrati DPS, tj Satis.
    https://m.cdm.me/drustvo/bira-se-dir...edsjednika-uo/
    Nije problem da otvoreno slazes, da bi prebacio politicki fokus.

    Bukvalno smo juce pricali da je Draginja slagala u svojoj izjavi, kao i sta je slagala.
    I danas CDMu nista ne smeta da tu laz ponovo stavi u fokus
    U pravu si. Ima jedan odličan arhitekta. Idealan za dirtektora hirurške klinike.

  27. #7275
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    "patriote" u akciji šklapanja prije svrgnuća

    Полугодишњи извјештај о пуњењу буџета Главног града о којем расправљамо је последњи такав финансијски документ који ће припремити ова градска управа, оцијенио је Јанко Крстовић, шеф клуба одборника Демократа у Скупштини Главног града. Крстовић је навео да су подаци назначени у извјештају, а тичу се Секретаријата за финансије, нетранспарентни.
    –Та нетранспарентност се огледа у свим ставкама гдје пише "остало" гдје се гомилају велика средства, а грађани не могу знати на шта се односе. Тако имамо да су "остале накнаде" за првих шест мјесеци остварене 114 посто, "остале услуге" 133 посто, "остали издаци" су остварени у износу од 176 посто, а отплате "осталих обавеза" 169 посто. Не можемо ући у траг гдје су потрошена та средства – навео је Крстовић.

Page 291 of 543 FirstFirst ... 191241281287288289290291292293294295301341391 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 23:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 16:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 12:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 22:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 01:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •