Page 397 of 543 FirstFirst ... 297347387393394395396397398399400401407447497 ... LastLast
Results 9,901 to 9,925 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #9901
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Vjecna mantra “a kako je DPS” kad evo i u Monitor pisu da je prica bajka.

    Al su i predvidjeli da ce narod progutati bajku, sto jes jes.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nije to vjecna mantra. To je samo realno stanje.
    Problem je sto se vecina nije ni zalila. Evo si se ti prvi ukljucio sad da sve komentarises, sto znaci da ti 30 godina nista falilo nije. Da su ti odgovarali vrsioci vlasti.
    I sada, kada vam vec nesto smeta, zasto nesto ne uradite. Ne ti licno, ili neko sa foruma,..... Ali eto svako malo neko se nadje da danas progovori.
    I sta vam je rjesenje.... Nemate ga ili vam je rjesenje Zeko, Miko i Ljusa...
    Na ovoj strani je se promijenilo narodna stranka, LSCG, Radikalna Stranka, Nova Narodna stranka, SNP, Pokret za promjene, Pozitivna, URA.....
    Bar je bilo nekih pokusaja necega, dok se vi monolitno drzite DPSa i nadate se povratku. Cak i kroz proksije tipa SDP ili SD.
    Ja kapiram da vam je mrsko da vas neko podsjeca kakav ste lopovluk trpjeli ili ucetvovali, nebitno, ali ako mislite da na taj nacin "svi su isti" nesto ce se promijeniti.... Pa jednostavno nece.
    Niko ne zeli da se DPS vrati, ni gradjani ni EU ni USA...
    Ja kapiram to pisanje i pricu u nadi da ce se neko naci kolebljiv ovdje ili napolju, pa da promijeni misljenje.
    Ali prethodnici su bili ober lopovi i ober nesposobni, i uvijek ce biti ta referenca dokle god ima ljudi kojima je odgovarao prosli rezim, a sad im sve smeta.
    Ako mislis da smo veci ljudi ili bolji od vas, nismo.
    Naravno da cemo da spocitamo da ste podrzavali jednog Ivanovica koji je zaradio 2 miliona jer mu je direktorica Monstata pomogla da blokira beskamantne EU pristupne fondove. I tako nanijela stetu u stotinama miliona jer se nije razvijala poljoprivreda. Ili sto smo dali 120 miliona kesa da bi se Bemax istovario ko poslije trovanja, na sve to.
    E zbog toga cete morati da trpite ovo.... I nece skoro stati

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  2. The Following 3 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  3. #9902
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,756
    Thanks Thanks Given 
    10,861
    Thanks Thanks Received 
    5,137
    Thanked in
    2,393 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/v/569035?utm_..._share_counter

    "...Kancelarkina "dača", malo izvan samog Templina, u naselju Hoenvalde, ni po čemu se ne razlikuje od ostalih kuća za odmor u ovom kraju - osim što pred njenom kućom stoje policajci..."

    Kocka li ova Angela ili što čini s parama? Oko 30.000$ joj je mjes.plata i ona vikendicu koja se ne razlikuje od drugih?!
    Aoooo,kako me razočarala sad

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  4. #9903
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Koga zanima, u Monitoru Zoran Radulovic ne bas pohvalno pisao o idejama naseg ekonomsko-ministarskog dvojca. Bice da je i on iz DPS.
    Nije jos otvoren za citanje na sajt, ali vrijedi dat pare za novinu zbog tog texta.
    Zanimljiva politicka teza.
    Ide rekonstrukcija vlade. Ajde majstore smijeni ovu dvojicu koji su obecali 200€ veci minimalac iako nije realno.
    Isto to i ako budu izbori, nudice narodu vece plate, iako je neodrzivo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Brate tebe su ove najave poboljšanja života u cg baš pogodile. Razumijem partijske interese ali baš ne mogu da shvatim ovoliku kuknjavu na nešto što bi svima išlo u korist.

  5. #9904
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Brate tebe su ove najave poboljšanja života u cg baš pogodile. Razumijem partijske interese ali baš ne mogu da shvatim ovoliku kuknjavu na nešto što bi svima išlo u korist.
    Zato sto ce da naprave haos sa ovime.
    Vjerovatno su u svim zemljama maloumni sto postoje doprinosi za zdravstvo, al eto Mickey i Jacob pamenti.
    Samo da te pitam jel stvarno vrjerujes u malo izmjena poreza i prosjecna plata veca 35%? A minimalac veci 80%?
    Bajku prodaje lil koji je na prvu loptu za Air Montenegro ispalio&slagao.
    Samo gledam i ne mogu da vjerujem da se relativno pametni ljudi koji ovdje naidju primaju na ovakve bajke.
    Vjerujes dakle da neko dodje i kaze ja cu ove 100€ sa podijelim tako da ljudi dobiju 150€.
    Sad mi je jasno kako su ljudi vjerovali da je odrzivo da im neko isplacuje svaki mjesec 10-15% kamate, kad su bili Dafiment i Jugoskandik.
    Ovo je idealno tlo za piramidalne seme.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  6. #9905
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,414
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Zato sto ce da naprave haos sa ovime.
    Vjerovatno su u svim zemljama maloumni sto postoje doprinosi za zdravstvo, al eto Mickey i Jacob pamenti.
    Samo da te pitam jel stvarno vrjerujes u malo izmjena poreza i prosjecna plata veca 35%? A minimalac veci 80%?
    Bajku prodaje lil koji je na prvu loptu za Air Montenegro ispalio&slagao.
    Samo gledam i ne mogu da vjerujem da se relativno pametni ljudi koji ovdje naidju primaju na ovakve bajke.
    Vjerujes dakle da neko dodje i kaze ja cu ove 100€ sa podijelim tako da ljudi dobiju 150€.
    Sad mi je jasno kako su ljudi vjerovali da je odrzivo da im neko isplacuje svaki mjesec 10-15% kamate, kad su bili Dafiment i Jugoskandik.
    Ovo je idealno tlo za piramidalne seme.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja napisah na temi Načisto kako mislim da je izvodljivo. Ako omanu imaćemo veliki deficit. Podsjetiću da je za vrijeme DPSa budžetski deficit bio oko 6% u prosjeku. Ako ovo uspiju sa deficitom manjim od 6% treba spomenik da im dignemo.

    Ali evo da ponovim, pa da polemišemo.

    ......

    Ako se odričeš prihoda, moraš to da nadomjestiš drugim prihodima ili da napraviš uštede. Mislim da će raditi kombinacije jednog i drugog, što su neđe i rekli. Predlogom budžeta će se viđet matematika, a mislim da nisu baš tutuši da je ne umiju napraviti.

    Pretpostavljam da će dio prihoda nadomjestiti akcizama na alkohol, cigare i slatkiše (tzv. nezdravi artikli), što je usklađivanje sa EU standardnima, a dio proporcionalnim oporezivanjem i podizanjem poreske discipline, a ovo posljednje posebno pozdravljam. Da dodam i povečane prihode na osnovu povečane potrošnje ođe, a koji se sigurno uključuju u matematiku, kao i trupačke poresko ulijetanje u igre na sreću koje su u dostini zemalja kao štetne aktivnosti izrazito visoko oporezovane.

    Siguran sam da su troškove smanjili maksimalno, počev od dijeljenja besplatnih stanova, službenih putovanja, nabavke novih auta svako malo, reprezentacija (sjetimo se bruke oko đece Jelića i njihovog ručanja na račun ZZZ, a možete mislit kolko je toga bilo i što se činjelo po Monteputu, Planatažama, EPCG itd.).

    Vjerovatno im ovaj pokušaj boosta ekonomije dijelom i omogućava godišnji plan otplate međunarodnih obaveza.

    Ne zaboravimo i programski budžet, a ne ko do sad sistem budžeta "piši što više ionako nam neće odobriti sve što tražim" i "ako ne potrošimo ovo što su nam dali, smanjiće nam sljedeće godine".

    Ne mislim da je ovo nemoguće izvesti, naročito ako krene po koja investicija, naprotiv uopšte ne mislim da je nerealno.

    Svakako mnogo bolja varijanta nego što su DPS vlade nas zaduživale po 300 miliona godišnje u prosjeku, a gro naroda i dalje živi bijedno. Doduše oni su se napunili, što jes jes.

    Sviđa mi se optimizam koji šire ovi momci.

    Političari se trude da nas ubijede da je ovo nemoguće. DPS i DF prije svih. Nego je problem što su oni svjesni kako će izgledati u očima naroda ako ovo uspije, toga me najviše strah.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  8. #9906
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,219
    Thanks Thanks Received 
    5,626
    Thanked in
    2,279 Posts

    Default

    Izmedju toga da vjerujem Gagarinu, Rasku Konjevicu i Damiru Sehovicu, mislim da cu dok sam u ovu pamet bit uz Jakova i Mikija.

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  10. #9907
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Zato sto ce da naprave haos sa ovime.
    Vjerovatno su u svim zemljama maloumni sto postoje doprinosi za zdravstvo, al eto Mickey i Jacob pamenti.
    Samo da te pitam jel stvarno vrjerujes u malo izmjena poreza i prosjecna plata veca 35%? A minimalac veci 80%?
    Bajku prodaje lil koji je na prvu loptu za Air Montenegro ispalio&slagao.
    Samo gledam i ne mogu da vjerujem da se relativno pametni ljudi koji ovdje naidju primaju na ovakve bajke.
    Vjerujes dakle da neko dodje i kaze ja cu ove 100€ sa podijelim tako da ljudi dobiju 150€.
    Sad mi je jasno kako su ljudi vjerovali da je odrzivo da im neko isplacuje svaki mjesec 10-15% kamate, kad su bili Dafiment i Jugoskandik.
    Ovo je idealno tlo za piramidalne seme.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja nisam previše optimističan ali želim da vjerujem. Iako ja čekam prvu priliku u struci u nekoj ozbiljnoj državi da palim ali bih volio da konačno život u CG bude nešto bolji. Samo ako odluče da idu do kraja možda je i izvodljivo. Jbg ođe su nas vladajuće partije učile 3 decenije da je normalan život nemoguć dok su oni grabili šakom i kapom...

  11. #9908
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Nije mi se dalo gledat do kraja, izuzetno je malo zemalja bez doprinosa za zdravstvo. Jedna od njih je Danska, gdje porez na plate ide do 55%, a najmanja je 39%. A oporezuju i penzije.

    Svakako, koga zanima, evo ovdje linkova.

    https://ww1.issa.int/country-profile...ribution-rates
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...s_by_tax_rates

    Neka nam je sa srećom sa ovim radikalnim poreskim promjenama. Trebaće nam je zaista.
    Mogli smo možda da za ovu rezervu u budžet da kupimo kriptovalutu. Pa ako nas krene...

  12. #9909
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Kome se cita evo Monitora…







    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  13. #9910
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Izmedju toga da vjerujem Gagarinu, Rasku Konjevicu i Damiru Sehovicu, mislim da cu dok sam u ovu pamet bit uz Jakova i Mikija.
    Kakva ekonomska elita ove drzave s diplomama s megatrenda..

  14. #9911
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Gagarin koji još vrti priču o "nula eura za ToMontenegro". Najniži nivo partijske propagande.

    Rekao čovjek da će se registrovati kompanija za nula eura, a Gagarini predstavljaju kao da je rekao da će se avioni kupovati za nula eura.

    Kao da ti neko kaže daću ti popust da nova kola registruješ besplatno a ti tvrdiš da ti je obećao da ti pokloni cijelo auto.

  15. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  16. #9912
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kome se cita evo Monitora…







    Sent from my iPhone using Tapatalk
    E ako znam sto pominjes ovaj tekst toliko. Postujem Monitor, ali je ovaj tekst povrsan i promasen isto kao i saopstenje Spajica.
    Slazem se samo da ne vidimo nikakav plan odakle, ali je tekst politicki i vidi se da ga nije pisao ekonomista.
    Povrsna prica bazirana na komunistickom vidjenju ekonomije od prije 50 godina

    Malo bolji tekst o tome
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...onda-zdravstva

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  17. #9913
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,414
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Aj da vidimo oće li biti što interesantno

    https://twitter.com/KRIKrs/status/14...046663694?s=09

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  18. #9914
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja mislim da je isto najbolje DPS da vratimo.
    Sa njima znamo na čemu smo, 300 miliona zaduživanja godišnje, a plate ne mrdaju. Ma savršeno nam je bilo.
    I ja isto. Drago mi je da sam se prevario u vezi tebe, ja mislio da si Bottas nove vlasti. Prijatno iznenađenje.

  19. #9915
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,414
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    I ja isto. Drago mi je da sam se prevario u vezi tebe, ja mislio da si Bottas nove vlasti. Prijatno iznenađenje.
    Što se tiče DPSa jedino što im skidam kapu je spoljna politika, ali kad je trebalo ispratiti taj zvanični kurs i reformama ojačati institucije i uvesti zemlju u EU oni su ukapirali da im se to baš i ne isplati, jer kako se boriti protiv korupcije kad si korumpiran do srži.

    Ima vas ođe nekih koji novoj vlasti ne bi priznali ali baš ništa, ni da sve pokraše.

    Nisu ovi novi sjajni, mnogo je razočarenja, ali imaju sreću da im je reper za upoređivanje baš DPS. Na žalost izgleda da su toga svjesni pa se puno i ne trude da ne koritaše i da sakriju nepotizam. Nije isključeno da rezultat takvog ponašanja bude rast apstinencije, naprotiv bilo bi prirodno, naročito ako ulete političari iz prvih redova u vladu.

    Jedino je taj sektor bezbjednosti i ovaj finasijski dio vlade, što se mene tiče, dobrim dijelom ispunio očekivanja. Ovi ostali, blah, vjv su bolji od DPSa, ali to vala i nije neki uspjeh.

    A ti možeš da pokušaš da razmijeniš argumentima ili nastaviš sa doskočicama, tvoj izbor.







    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  21. #9916
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Što se tiče DPSa jedino što im skidam kapu je spoljna politika, ali kad je trebalo ispratiti taj zvanični kurs i reformama ojačati institucije i uvesti zemlju u EU oni su ukapirali da im se to baš i ne isplati, jer kako se boriti protiv korupcije kad si korumpiran do srži.
    I odnos prema LGBT i etničkim manjinama.

    Kod ovih drugih je nekorektno bilo što su im stalno potpirivali strah da će doći zli Srbi da ih pokolju, ali ne može se poricati činjenica da imamo najbolje odnose sa manjinama na Zapadnom Balkanu, a vjerovatno i čitavom Balkanu.

  22. #9917
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    samo da se vratimo na ovo. vidim nije frka, pošto rade novi, vjerovatno. niko da nam objasni sa foruma kako je ovo okej

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    https://borba.me/ovo-je-bruka-i-zast...bor-monteputa/

    Crkveno je vjencanje i kumstvo bilo-iskreno,inace nije ok


    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. #9918
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Što se tiče DPSa jedino što im skidam kapu je spoljna politika, ali kad je trebalo ispratiti taj zvanični kurs i reformama ojačati institucije i uvesti zemlju u EU oni su ukapirali da im se to baš i ne isplati, jer kako se boriti protiv korupcije kad si korumpiran do srži.

    Ima vas ođe nekih koji novoj vlasti ne bi priznali ali baš ništa, ni da sve pokraše.

    Nisu ovi novi sjajni, mnogo je razočarenja, ali imaju sreću da im je reper za upoređivanje baš DPS. Na žalost izgleda da su toga svjesni pa se puno i ne trude da ne koritaše i da sakriju nepotizam. Nije isključeno da rezultat takvog ponašanja bude rast apstinencije, naprotiv bilo bi prirodno, naročito ako ulete političari iz prvih redova u vladu.

    Jedino je taj sektor bezbjednosti i ovaj finasijski dio vlade, što se mene tiče, dobrim dijelom ispunio očekivanja. Ovi ostali, blah, vjv su bolji od DPSa, ali to vala i nije neki uspjeh.

    A ti možeš da pokušaš da razmijeniš argumentima ili nastaviš sa doskočicama, tvoj izbor.
    Ja im ni za to ne skidam kapu, pratili su šta im odgovara da bi zadržavali foteljice. Evo ni kad su pali s vlasti se ne mijenjaju, to su balkoni od ljudi.

    Novu vlast ne smijem da komentarišem previše, odma' će da skače ko je u smjeni trenutno da ih brani ođe. Reljaksirajmo se dok nas i oni ne zajašu.

    Inače, ti si počeo sa doskočicom.

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja mislim da je isto najbolje DPS da vratimo.

  24. #9919
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    samo da se vratimo na ovo. vidim nije frka, pošto rade novi, vjerovatno. niko da nam objasni sa foruma kako je ovo okej


    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Lako. Moja najuža porodica ima šest kumova. Dodaj raznu rodbinu, prijatelje, pomnoži sa 12 ministara i bar desetak ostalih najviših funkcionera (Bečić, Vukšić...) i nema šanse da ti jedno od deset imenovanja ne bude neki rod ili pomoz bog.

    Još mi se nije desilo da radim intervju za posao a da neki od kandidata ne bude neka svojta ili prijatelj. Obično znam bar trećinu.

    To što je neko nekome kum nije nikakva diskvalifikacija. Ako nije kvalifikovan - e to jeste.

    Evo smo prvih šest mjeseci proveli pričajući kako je Spajić Zdravku zet...

  25. #9920
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Stanje redovno

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  26. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  27. #9921
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Lako. Moja najuža porodica ima šest kumova. Dodaj raznu rodbinu, prijatelje, pomnoži sa 12 ministara i bar desetak ostalih najviših funkcionera (Bečić, Vukšić...) i nema šanse da ti jedno od deset imenovanja ne bude neki rod ili pomoz bog.

    Još mi se nije desilo da radim intervju za posao a da neki od kandidata ne bude neka svojta ili prijatelj. Obično znam bar trećinu.

    To što je neko nekome kum nije nikakva diskvalifikacija. Ako nije kvalifikovan - e to jeste.

    Evo smo prvih šest mjeseci proveli pričajući kako je Spajić Zdravku zet...
    Shto je ovoooo ljudi...no ne mogu sad,kasno je,drugi put.
    ...

  28. The Following 3 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  29. #9922
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,495
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Zar nije Jackov zet...?

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  30. #9923
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Ja sam mislio da je @Dejan u pravu da je Jokicka u pitanju,a ovo vishe sad lichi na istraznog...Ivanovica!
    ...

  31. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  32. #9924
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Lako. Moja najuža porodica ima šest kumova. Dodaj raznu rodbinu, prijatelje, pomnoži sa 12 ministara i bar desetak ostalih najviših funkcionera (Bečić, Vukšić...) i nema šanse da ti jedno od deset imenovanja ne bude neki rod ili pomoz bog.

    Još mi se nije desilo da radim intervju za posao a da neki od kandidata ne bude neka svojta ili prijatelj. Obično znam bar trećinu.

    To što je neko nekome kum nije nikakva diskvalifikacija. Ako nije kvalifikovan - e to jeste.

    Evo smo prvih šest mjeseci proveli pričajući kako je Spajić Zdravku zet...
    Siguran sam da je kvalifikovan, javio se momak na konkurs i prošao.
    Kad smo već kod toga, đe se objavljuju konkursi za ovakve stvari?

  33. #9925
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Imaju viber grupu. Zdravko i kumovi.
    f6

  34. The Following 11 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


Page 397 of 543 FirstFirst ... 297347387393394395396397398399400401407447497 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •