Page 154 of 543 FirstFirst ... 54104144150151152153154155156157158164204254 ... LastLast
Results 3,826 to 3,850 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #3826
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,089
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    750
    Thanked in
    377 Posts

    Default

    Ovo je ono ad litteram shvatanje po kojem i Njegoš poziva na genocid u "Gorskom vijencu". Ne treba ovdje dijeliti forme dubokoumnije od partijskog saopštenja, jer svaki novi nivo iole apstraktnijeg razmišljanja dovodi do zabune, nemira i glavobolje kod uvaženih forumaša, kojima mrena ne dozvoljava.

    Kao što počasno državljanstvo i apanaže na državnom univerzitetu i tijelima nisu pomogle Vesni Bratić da zavoli Crnu Goru i odrekne se srpskog nacionalizma, tako ni nacionalna penzija (usput, dobijena na osnovu književnog rada i djela, koja su otišla i na neka druga evropska tržišta i jezike, a tu su i "omanje" međunarodne nagrade i priznanja) neće Nikolaidisa korumipirati da bude "propagandista bivše vlasti".

    Ne škodi da se ponovi:
    Zdravko nije rekao ništa novo: samo je sve lijepo sažeo. Ne budite prokleti licemjeri: svi znamo i znali smo da je tako. Ne budite licemjeri kao intelektualni argati teokratske vlade koji se na društvenim mrežama, nakon Zdravkove bravure o dva svijeta i vječnom životu, pitaju “kako nam se ovo desilo”. Fakat, kako? Ostavio si dijete sa vladikom Kačavendom pa se pitaš kako je moguće da je silovano? Ostavio si zarobljenike kod svetog popa Mace, pa se pitaš gdje su ti ljudi nestali? Poslušao si Zdravka, izveo svoj leap of faith: pomolio si se Svetom Vasiliju da ti podari moć da hodaš kroz vazduh, skočio sa sa zgrade i slomio kičmu, pa se sad pitaš kako je moguće da se to baš tebi desilo? Možda zato što si idiot – dakako ne u medicinskom, nego u grčkom značenju te riječi. Ili, ako je tvoje pitanje retoričko – zato što si huljica.
    In vino veritas

  2. #3827
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Ako sam dobro pohvatao teze iz ovog teksta, liše vica koji ne kapiram:

    Za vrijeme "racionalne lopovske" vlasti vjerujući iracionalni nelopovski i nevjerujući (valjda neracionalni i nelopovski - ja sam jedan od njih) građani su bili građani drugog reda ali bi to po autoru trebalo da je ok.

    Za vrijeme "iracionalne, vjerujuće, metafizičke" vlasti, racionalni lopovski građani, vjerujući ali ne u smislu nove vladine vjere i nevjerujući (valjda neracionalni i nelopovski - ja sam jedan od njih) građani su opet građani drugog reda ali to po autoru valjda sada nije ok.

    Pretpostavljam da sam neku kombinaciju propustio ali moj iracionalni nelopovski nevjerujući um nije mogao da skonta sve kombinacije. U svakom slučaju bio i ostao građanin drugog reda. Hvala ti Andrej, for nothing.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  3. #3828
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Možemo ga voljeti ili ne, ali je čovjek plaćeni propagandista prethodne vlasti. Činjenica.
    U to ne ulazim, samo navedoh da nije pretjerano puno pogrijesio sa tekstom (fokusiram se na prekomjernu religioznost-duhovnost il' kako god zelis to da nazoves naravno, ne na nista drugo). Ne slazes se sa time ili ne zelis ni da procitas jer je sastavljen od strane doticnog?
    Last edited by beatnological; 07-05-21 at 12:03.

  4. #3829
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Andrej "dok je DPS bio na vlast nisam se živ čuo ali sad kad su postali opozicija preki noći sam postao ekspert za ekonomiju, aerodrome, medicinu, pravo i školstvo" Nikolaidis?

    Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

  5. #3830
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ne treba ovdje dijeliti forme dubokoumnije od partijskog saopštenja, jer svaki novi nivo iole apstraktnijeg razmišljanja dovodi do zabune, nemira i glavobolje kod uvaženih forumaša, kojima mrena ne dozvoljava.
    uvijek je fino pročitati nešto drugačije, što odskače od ovog blata kojim smo okruženi. ali ne znam kako da uzmem za ozbiljno čovjeka koji kolumnu počinje tvrdnjom da je okej biti lopov

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #3831
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ovo je ono ad litteram shvatanje po kojem i Njegoš poziva na genocid u "Gorskom vijencu". Ne treba ovdje dijeliti forme dubokoumnije od partijskog saopštenja, jer svaki novi nivo iole apstraktnijeg razmišljanja dovodi do zabune, nemira i glavobolje kod uvaženih forumaša, kojima mrena ne dozvoljava.

    Kao što počasno državljanstvo i apanaže na državnom univerzitetu i tijelima nisu pomogle Vesni Bratić da zavoli Crnu Goru i odrekne se srpskog nacionalizma, tako ni nacionalna penzija (usput, dobijena na osnovu književnog rada i djela, koja su otišla i na neka druga evropska tržišta i jezike, a tu su i "omanje" međunarodne nagrade i priznanja) neće Nikolaidisa korumipirati da bude "propagandista bivše vlasti".

    Ne škodi da se ponovi:


    Ono sto tebi mrena ne dozvoljava iz ovog DPS pamfleta je sledece.
    Da je kapitalizam lopovski sistem, baziran ne na jednakim sansama nego na tome ko vise ukrade.
    Da je racionalno krasti, posebno ako te ne uhvate(na stranu sto su nase hvatali, samo sto nema sistema koji hapsi sam sebe).
    Da su ljudi koji kradu u stvari najinteligentniji dio drustva.
    Da su svi koji ne kradu glupi.
    Da su svi vjernici idioti
    Da svi koji ne vide vjernike kao idiote su huljice.

    Vjerovatno je zakljucak da ako nisi vjernik a sebe smatras racionalnim, da moras da krades.

    Ukratko je ovo sazeo Djukanovic davne 1995, kada je rekao "ko vam je kriv kad se niste snasli".
    Mora da je dobar pisac, cim je uspio da jednu konciznu recenicu Djukanovica prevede u tekst od 1000 rijeci
    Last edited by Hell Raiser; 07-05-21 at 12:11.

  7. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  8. #3832
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://rs.n1info.com/region/abazovi...smentu-srbije/

    Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović kazao je da ministra unutrašnjih poslova Aleksandra Vulina "ne doživljava među ozbiljnijim ljudima u establišmentu Srbije", prenosi RTCG

    A red je bilo više da neko prokomentariše onog blavora od Vulina


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Imaju li Vulin i Abazovic slicnu funkciju samo sto to Vulin ima u mnogo vecoj i jacoj zemlji.
    Sjutra ako se sastanu nedje sluzbeno hoce li Abazovic njemu reci ja tebe ne dozvoljavam ozbiljno dzaba ti pričaš.
    Ovo Abazovicevo sluzi kao pranje sto se ne oglasavaju
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #3833
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,424
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,193 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trebjesanin View Post
    Andrej "dok je DPS bio na vlast nisam se živ čuo ali sad kad su postali opozicija preki noći sam postao ekspert za ekonomiju, aerodrome, medicinu, pravo i školstvo" Nikolaidis?

    Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
    Ebiga. Isto tako bivsi opozicionari iz usta nijesu vadili jedan posao 4 glasa a sad kad su u prilici isto cine. To ti tako dodje. Sve je to isti DNK.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  10. #3834
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Ostavljajuci po strani lik & djelo AN, a tu se mogu sloziti sa SKOJ-em, sa samim tekstom se neko moze sloziti ili ne, ali glavna strijela je odapeta (s punim pravom) na skandal-majstora ZK. On stvarno ne vodi racuna o tom sto prica. Mislim, premijer je...pazi malo, majka mu stara, sto pricas...posebno pred novinarima. Bojim se da se ne radi samo o neiskustvu. Radije ne bih napisao sto o tom mislim.

    Sto se tice pravdanja lopovluka, ne bih bas rekao tako:
    "Recimo to ovako: čovjek bi mogao skapati od smijeha dok posmatra kako na borbu protiv korupcije poziva sistem koji počiva na bankama – najkorumpiranijoj instituciji u povijesti čovječanstva. Osim na krađi, kapitalizam počiva na idejama racionalnosti (“ukradi tako da te ne uhvate; još bolje – tako da ne znaju da si ih pokrao”), efikasnosti (“neka ti niti jedan dan ne prođe bez krađe”) i napretka (“sutra ukradi više nego danas, kao što si danas ukrao više nego juče”)."
    Mozda ovo neko vidi kao pravdanje. Meni prije lici na zajebanciju i sarkazam.

  11. #3835
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ebiga. Isto tako bivsi opozicionari iz usta nijesu vadili jedan posao 4 glasa a sad kad su u prilici isto cine. To ti tako dodje. Sve je to isti DNK.
    Političari su jedno, to je plemeski mentalitet, kad moje pleme-partija radi nešto to je good, kad tvoje pleme-partija radi to isto to je bad. Ljudi koji se (lažno) predstavljaju kao nezavisni analitičari su drugo. Nema ih mnogo tipa Brano Mandić ili Baća koji su spremni da opletu i po jednima i po drugima.

    Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

  12. #3836
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://rs.n1info.com/region/abazovi...smentu-srbije/

    Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović kazao je da ministra unutrašnjih poslova Aleksandra Vulina "ne doživljava među ozbiljnijim ljudima u establišmentu Srbije", prenosi RTCG

    A red je bilo više da neko prokomentariše onog blavora od Vulina


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ne vidim nekog razloga posebno izdvajati Vulina, cijela ta vlada u Beogradu je sastavljena od ulizica bez ikakvog profesionalnog digniteta i sposobnosti.

    Nesto kao nasa nekadasnja DPS vlada, samo sto se njima sve vrtjelo oko kradje, a ovima u Bg oko Vucica.

  13. #3837
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    U to ne ulazim, samo navedoh da nije pretjerano puno pogrijesio sa tekstom (fokusiram se na prekomjernu religioznost-duhovnost il' kako god zelis to da nazoves naravno, ne na nista drugo). Ne slazes se sa time ili ne zelis ni da procitas jer je sastavljen od strane doticnog?
    Ne slazem se uglavnom sa njegovim razmisljanjem, a to malo sto se slazem cu naci slucajno rasporedjeno u svakom novinskom tekstu te duzine.

    Znam zasto autor pise, koje su mu motivacije, da je placen od jedne strane, da vodi propagandnu kampanju svom snagom od 30. avgusta 2020. To mi je dovoljno da zakljucim da necu procitati racionalno razmisljanje, vec placenu reklamu koja salje poruke nivoa "kupujte Persil jer bolje izvlaci mrlje od Ariela, vidite kako mi se sin srecno smije posle utakmice".

    Jedino sto se iz Nikolaidisovih tekstova korisno moze zakljuciti je kuda krece DPS propaganda u datom trenutku.

  14. #3838
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,352
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ostavljajuci po strani lik & djelo AN, a tu se mogu sloziti sa SKOJ-em, sa samim tekstom se neko moze sloziti ili ne, ali glavna strijela je odapeta (s punim pravom) na skandal-majstora ZK. On stvarno ne vodi racuna o tom sto prica. Mislim, premijer je...pazi malo, majka mu stara, sto pricas...posebno pred novinarima. Bojim se da se ne radi samo o neiskustvu. Radije ne bih napisao sto o tom mislim.
    Upravo sam i ja na to ciljao al' ajd, svako uzima za interesantno ono sto njemu odgovara jbg.

  15. #3839
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    10,866
    Thanks Thanks Received 
    5,137
    Thanked in
    2,393 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post

    Sto se tice pravdanja lopovluka, ne bih bas rekao tako:


    Mozda ovo neko vidi kao pravdanje. Meni prije lici na zajebanciju i sarkazam.
    Čovjek koji preferira sarkazam,a takve volim,teško ili nikako pravi otklon od istog,a u jednom tekstu skoro da je i nemoguće a ako i jeste nema pravo na to.Znači,počeo si tekst sarkazmom očekuj i da ostalo u tekstu doživljavaju kao sarkazam.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Last edited by joni; 07-05-21 at 13:52.

  16. #3840
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    A krvavo otplaćuje Nikolaidis tu nacionalnu penziju
    A zbog cega je dobio nacionalnu penziju? Nije donio zlato..

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  17. #3841
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,055
    Thanks Thanks Given 
    3,865
    Thanks Thanks Received 
    3,162
    Thanked in
    1,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    A krvavo otplaćuje Nikolaidis tu nacionalnu penziju
    Kad je dobio penziju? Cini mi se da ga nema do 2014.

    https://www.monitor.co.me/koliko-crn...mlja-zaslunih/


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  18. #3842
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Osuše paljbu na Joanikija jer se vakcinisao Fajzer vakcinom... Čitam neke komentare na FB i pitam se đe baš sudbina je htjela da sa takvima dijelimo istu zemlju i vazduh. Daleko bilo kako su ljudu prsli...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  19. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  20. #3843
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,023
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,482
    Thanked in
    643 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Osuše paljbu na Joanikija jer se vakcinisao Fajzer vakcinom... Čitam neke komentare na FB i pitam se đe baš sudbina je htjela da sa takvima dijelimo istu zemlju i vazduh. Daleko bilo kako su ljudu prsli...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Pa sa kojom je trebao?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #3844
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    sad sam to htio da napišem na temi o crkvi. kakav narod živi ođe, mislim narod. neka no pišu ja sam vjernik ali ovo niste smjeli da uradite zapadnu vakcinu primili i šta sve ne. ali dobar dio ljudi kaže ja sam vjernik i onda svašta, ne bi se reklo da kapiraju baš najbolje neke stvari. čoek pokazao odgovornost veću no političari koji neće da se vakcinišu i opet ne valja. nije valjalo kad se ministarka vakcinisala, pa Dritan, onda je bio problem kako se to Konjević vakciniše sad smetaju predsjednici opština i Joanikije

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Pa sa kojom je trebao?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    ljudi ga napadaju jer se samo vakcinisao. to je njima problem. antivakseri prsli. eno pjene svaki dan po fbu koliko se ljudi vakciniše
    Last edited by outline; 07-05-21 at 17:10.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #3845
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ne znam više, na sve strane čudaci i ozbiljne dijagnoze. Nemam volje više da to slušam jer imamo ljepše stvari za razmišljanje. Ođe je narod pretežak, eno uždiše priču iz DF-a vele Herceg-Novi srpski grad, išao je veli Milan Knežević u Moskvu da moli za letove i čuda...Kuku , ja ne znam , DF i DPS kao da iste kancelarije dijele. Nemam više živaca da slušam Milana, Draginju, plač Konjevića i Šehovića...Sad bi potpisao da vlada bude u CG sastavljena od stranaca, samo da ne slušam ove balege na sve strane

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  23. The Following 3 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  24. #3846
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kad je dobio penziju? Cini mi se da ga nema do 2014.

    https://www.monitor.co.me/koliko-crn...mlja-zaslunih/


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    https://www.portalanalitika.me/clana...nih-stvaralaca

    2016... saznalo se mjesec dana posle vladine odluke. Ih, kako bi se danas pjenilo gdje je transparentnost, sto niste konsultovali javnost, a skupstinsko saslusanje

  25. #3847
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    https://www.portalanalitika.me/clana...nih-stvaralaca

    2016... saznalo se mjesec dana posle vladine odluke. Ih, kako bi se danas pjenilo gdje je transparentnost, sto niste konsultovali javnost, a skupstinsko saslusanje
    Kako su ih kupili ka na stočnu pijacu. Fuj!!!

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  26. #3848
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,055
    Thanks Thanks Given 
    3,865
    Thanks Thanks Received 
    3,162
    Thanked in
    1,610 Posts

    Default

    A nije bas tako. Evo Gojko Celebic je ambasador koji je otpratio Vlahovica ispred nove vlasti.

    Svakako, hoce li neko apanazu odradjivati ili ne, zavisi od osobe.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  27. #3849
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ljudi ga napadaju jer se samo vakcinisao. to je njima problem. antivakseri prsli. eno pjene svaki dan po fbu koliko se ljudi vakciniše
    Takvi ce isto za tvoje razmisljanje reci da si prskao pa ti dodje na isto. Objektivno je traziti sredinu.

    Imati istomisljenike na forumu ne znaci da si u pravu odnosno da nijesi prskao.

  28. #3850
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ne znam više, na sve strane čudaci i ozbiljne dijagnoze. Nemam volje više da to slušam jer imamo ljepše stvari za razmišljanje. Ođe je narod pretežak, eno uždiše priču iz DF-a vele Herceg-Novi srpski grad, išao je veli Milan Knežević u Moskvu da moli za letove i čuda...Kuku , ja ne znam , DF i DPS kao da iste kancelarije dijele. Nemam više živaca da slušam Milana, Draginju, plač Konjevića i Šehovića...Sad bi potpisao da vlada bude u CG sastavljena od stranaca, samo da ne slušam ove balege na sve strane

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Превише смо ми лош народ (све нације у ЦГ) да не би такви ликови испливали.

Page 154 of 543 FirstFirst ... 54104144150151152153154155156157158164204254 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •