Page 285 of 543 FirstFirst ... 185235275281282283284285286287288289295335385 ... LastLast
Results 7,101 to 7,125 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #7101
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ni na kraj 0ameti mi nije da branim taj smrdljivi Bemax, ali šta misliš od čega i kako se finansira taj stražar?
    А вала мислим да смо заслужили као град и спортисти да нам се плаћа из градске касе тај један стражар мјесечно.

    Рекао бих да је скроз оправдано и неће да нико оптужити за расипање новца.

    Да будемо реални и кажемо да хоће свуђе новац да извуку.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  2. #7102
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Da se ne lažemo druga strana i ne postoji. U smislu da je to neka organizacija. Naravno da ima kretena svuda. Ali su ovi kreteni organizovani. Realno ovo je tuga. I bojim se da je sad prošlo ovako a da će neki sledeći put biti mnogo gore. Iskoči mi na instagramu neki poziv za okupljanje na Cetinju..moguće za godišnjicu pokojnog Amfilohija, e to će da bude veselo.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Postoji itekako....

    Možda nije podmazana parama i organizovana od Veljovića & co, ali je itekako podložna uticaju ekipe oko DFa i umije da bude veoma militantna.

    Sjeti se samo sukoba sa policijom na noć usvajanja zakona o slobodi vjeroispovjesti, gađanja vatrometima i čudima, a sve uprkos pozivu crkve da to ne rade.

    No to svakako ne opravdava ovo od noćas.







    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  3. #7103
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ko kaže, evo Ostoja je tu.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    DPS podstrekivanje nacionalizma jeste vjerovatno glavni faktor.
    Napisa Ostoja, podrzavalac DPS-a. Koji je X puta napisao da je DPS najvece zlo koje je zadesilo CG u zadnjih 30 godina. I onda je DPS podrzavalac. Mislim, stvarno...

    Problem s onim kojima smeta moje pisanje jeste sto nijesam jednoumac. Kao oni. Sto vidim problem tamo dje postoji. I ne vidim probleme selektivno.

    S jednoumcima je svaki pokusaj normalnog razgovora tezak. Zato izbjegavam i preskacem. Osim kad me neko bas prozove imenom.

  4. #7104
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,664
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    А вала мислим да смо заслужили као град и спортисти да нам се плаћа из градске касе тај један стражар мјесечно.

    Рекао бих да је скроз оправдано и неће да нико оптужити за расипање новца.

    Да будемо реални и кажемо да хоће свуђе новац да извуку.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Nije da nisam saglasan, ali realno potreban je stražar onda na svakom terenu, jer ovi vandali su ka' pušteni sa lanca, a niko neće i nema volje da se time pozabavi.

    Ima još jedan problem, bar odje u Nk, toliko se zastranilo u podilaženju ovim manjinama (tu mislim prije svega na Rome) da odje kroz centar grada divljaju, bukvalno salijeću ljude i ne da prose, nego skoro pa iznudjuju pare, a izgleda niko ne želi da se pozabavi time jer je senzitivna tema.
    Možda zvuči ružno, ali je tako.
    Forever young, i want to be forever young

  5. #7105
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,786
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Pretpostavljam da su se akteri incidenta na Cetinju od ranije poznavali jer ako nije tako onda je to potpuno ludilo.
    Brzo ćemo saznati detalje.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  6. #7106
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,638
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    839
    Thanked in
    498 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    А вала мислим да смо заслужили као град и спортисти да нам се плаћа из градске касе тај један стражар мјесечно.

    Рекао бих да је скроз оправдано и неће да нико оптужити за расипање новца.

    Да будемо реални и кажемо да хоће свуђе новац да извуку.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    kao sta?ahahahaha

  7. #7107
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,803
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Drakonski kaznit po kratkom postupku, ovo je užas. Mogu mislit ta žena (trudna) koji je šok doživjela, i za manje stvari su žene pobačaj doživljavale. Evo da vidimo tužilaštvo naše raspalo...
    War. War never changes.

  8. #7108
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Pretpostavljam da su se akteri incidenta na Cetinju od ranije poznavali jer ako nije tako onda je to potpuno ludilo.
    Brzo ćemo saznati detalje.
    Pa i ja mislim da nije samo zbog tablica. Ako je samo zbog tablica, to bi onda stvarno bilo ludilo.

    Sto god da je, fizicko nasilje se nicim ne moze pravdati. Osim ako neko krene da tebe bije, pa se moras braniti.

    Fizicko nasilje je odraz primitivizma i divljastva.

  9. #7109
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Jel realno da se ovo dešava u Crnoj Gori?

    Ko do sad nije vidio čemu vodi ovo duvanje u nacionalističke diple od strane poraženog DPSa i njegovih medija, ovo kukanje za ugroženom Crnom Gorom i ispiranje mozga idiotima sa ograničenim koeficijentom inteligencije, nadam se da će mu sad biti jasno.

    U suprotnom.... da pakujemo kofere, jer ja moju đecu u državi u kojoj ćemo se mlatit po ulicama zbog muzike u auto ili tablica, NE ŽELIM da podižem.

    Koje opravdanje može biti za ovakav čin? Što je čovjek sa trudnicom i đecom u auto mogao da uradi da isprovocira ovako nešto.

    Evo sve i da je dignuo tri prsta ili da je puštio neku muziku. Oćemo li da tučemo ljude zbog toga po pjaci?

    "Odbrambeni nacionalizam" vele.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ovo je ostrašćeni pogled na stvarnost. Onaj nešto realniji je drugačiji...

    Prviđaš neke nasrtaje iz susjedne nam države, projekte poput "srpskog sveta", crkvu koja širi srpski nacionalizam i šovinizam, šovinističke kadrove u vladi, brutalni revanšizam i zapošljavanje na nacionalnoj osnovi, povampirenje četništva, vandalstvo nad spomenicima NOB-a, instaliranje prosrspke ideologije u sve pore društva itd. Da ne nastavljam i pričam ispričanu priču. Mislim da su to stvari koje bude nacionalizam na drugoj strani (iako je i dalje smiješno porediti srpski i crnogorski nacionalizam), daleko prije bilo kakva akcija DPS-a ili izjava njihovih zvaničnika.

    A što se tiče konkretnog incidenta, saglasan apsolutno. Ako je tačno da je povod sukoba bio na nacionalnoj osnovi, drakonski kazniti, za primjer, da se ne ponovi.
    In vino veritas

  10. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  11. #7110
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    A zna li se ko je čovjek kojeg su izbili? Ludilo...pred đecom i trudnom ženom... Što reći na to..

  12. #7111
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Nije mi bas najjasnije kako se dodje do toga da je DPS kriv za tucu zbog “navodnih” BG tablica koje se nigdje drugo ne pominju sem na forumu.
    Ok. Kriv je DPS i za ovaj zvizdan sto ide ove sedmice jer se nije na vrijeme borio protiv globalnog zagrijevanja.

    Nego, daj nesto laganije od bolesnika koji se saketaju na ovu munju.
    Fina doza Brana i politickog podmlatka

    https://www.vijesti.me/v/559307?utm_..._share_counter


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  13. #7112
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,638
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    839
    Thanked in
    498 Posts

    Default

    trt,nema mu vise crkve,i on popusta.

  14. The Following User Says Thank You to umart For This Useful Post:


  15. #7113
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,572
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Nije mi bas najjasnije kako se dodje do toga da je DPS kriv za tucu zbog “navodnih” BG tablica koje se nigdje drugo ne pominju sem na forumu.
    Ok. Kriv je DPS i za ovaj zvizdan sto ide ove sedmice jer se nije na vrijeme borio protiv globalnog zagrijevanja.

    Nego, daj nesto laganije od bolesnika koji se saketaju na ovu munju.
    Fina doza Brana i politickog podmlatka

    https://www.vijesti.me/v/559307?utm_..._share_counter


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Odlican Brano, uvijek.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  16. #7114
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ovo je ostrašćeni pogled na stvarnost. Onaj nešto realniji je drugačiji...

    Prviđaš neke nasrtaje iz susjedne nam države, projekte poput "srpskog sveta", crkvu koja širi srpski nacionalizam i šovinizam, šovinističke kadrove u vladi, brutalni revanšizam i zapošljavanje na nacionalnoj osnovi, povampirenje četništva, vandalstvo nad spomenicima NOB-a, instaliranje prosrspke ideologije u sve pore društva itd. Da ne nastavljam i pričam ispričanu priču. Mislim da su to stvari koje bude nacionalizam na drugoj strani (iako je i dalje smiješno porediti srpski i crnogorski nacionalizam), daleko prije bilo kakva akcija DPS-a ili izjava njihovih zvaničnika.

    A što se tiče konkretnog incidenta, saglasan apsolutno. Ako je tačno da je povod sukoba bio na nacionalnoj osnovi, drakonski kazniti, za primjer, da se ne ponovi.
    #nećekimmidat

    On bi najviše volio da se narod skroz opusti, pa da ga iskasape. Čuš odbrambeni nacionalizam, kakve budale...
    Umjesto da vole što imamo sve više četnika, kleronacionalista oni se tu polako sve više i više skupljaju, pod našu državnu zastavu da se bore protiv zla.
    Njemu smeta kad se brani Crna Gora, a ne smeta mu kad nas buše i negiraju sa srpskih strana.
    Boli njega tuki jer doći će dan kad on budućnost Crne Gore vidi bez Crne Gore, kao i svi ovi njegovi puleni iz koalicije koji to misle, a ne kažu dok nas kimmi ne opusti.
    Love, peace and respect.

  17. #7115
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Zar je bilo iznenadjujce da forumasi revitalizuju napad, pa swi dalje se brane sa tim "da su izazvani".
    Cujem da je u njemackoj normalno da te izbiju jer nosis turban ili fes, ili ako se nosi burka na ulici, jer izazivas nacionalno ostrascene njemce, posebno ooslije vecih teroristickih napada oo velikim evropskim gradovima.
    Izadjes, izbiju te ko konja, policija ne reaguje, a ostatak naroda govori da je to normalno "jer se brane"
    Opravdavanje nasilja zbog razlicitog politickog vidjena smo gledali u njemackoj i italiji sredinom proog vijeka.
    I oni su se branili od jevreja, crnaca, slovena, roma....
    Jednostavno su bili ugrozeni i "sirili odbrambeni nacionalizam"
    To sto branite bezrazlozno nasilje, samo govori o tome da ste isti, ali nemate muda da isto napravite.
    Do 2020 je to radila policija za vas, pa nismo ovo gledali.... Sad vec morate sami da pokazujete gradjansko vidjenje drzave dje je normalo istamburati nekoga, jer ima tablice druge drzave na CT.
    Romane ste napisali oko zastave.... A kad izbijete nekoga, nije to strasno sam je trazio

  18. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  19. #7116
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Pišeš u množini ? Koga sam ja to izbio ?

    Možda je u pitanju neka da kažem lična/privatna tuča iz nekih drugih ralozga ? Vidiš li da je u pitanju neki Podgoričanin, biznismen. Barem tako piše u tekstu.

    Ako jeste nacionalizam, sve osude, ali ovo vaše generalizovanje je dno dna. Sramno.
    Love, peace and respect.

  20. #7117
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Nista ne cudi sto ljudi opravdavalju nasilje, to govori koliko smo zatrovano drustvo, kakvi su (ne)ljudi ustvari ti sto opravdavaju takvo nesto, ali dobro ocigledno roditelji zaborave da vaspitavaju pravilno djecu pa kad odraste dobijes nesoja, sljama, olosa, uhljeba itd. nista cudno, zalosno je dje takva osoba posle dobije svoju djecu pa ih uci istim tim "vrijednostima" pa posle imamo sta imamo, drzavu koja je puna mrznje, kriminalca, sovinista...to je naviklo da samo kao uhljeb zivi i da nista ne radi, e ali kad mu to ukines odjednom postaje branilac drzave tj. svoga (ne)rada i nesposobnosti da sam od svoga rada zivi, dotakli smo dno odavno, sad sva ta ***** isplivavaju na povrsinu jer jbg previse *****o...

  21. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  22. #7118
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Zar nije iznenadjujuce da forumasi iznose “navodne” tvrdnje oko tablica kojij nigdje nema u medijima?

    Bio sam vise sa rodjacima na Cetinje koji su u manastir odili sa NS tabilacama i koji bas razvuku po novosadski kad pricaju. I djeca njihova koja nisu bas tiha. I nikad nismo imali neprijatnost. Bice da su ih navodno po govoru prepoznali kao Novosadjane pa su ih postedeli jer su mislili da su automomasi.

    Ajde za ovakve stvari neki standard da se postavi. Da se citira kakav takav medij, jer ovo nisu bezazlene stvari.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  23. #7119
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Junački udariti u grupi na čovjeka sa djecom i trudnom ženom...Prskati onim sprejom i zatim tući... Uh

  24. #7120
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,789
    Thanks Thanks Given 
    10,936
    Thanks Thanks Received 
    5,158
    Thanked in
    2,406 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Zar nije iznenadjujuce da forumasi iznose “navodne” tvrdnje oko tablica kojij nigdje nema u medijima?

    Bio sam vise sa rodjacima na Cetinje koji su u manastir odili sa NS tabilacama i koji bas razvuku po novosadski kad pricaju. I djeca njihova koja nisu bas tiha. I nikad nismo imali neprijatnost. Bice da su ih navodno po govoru prepoznali kao Novosadjane pa su ih postedeli jer su mislili da su automomasi.

    Ajde za ovakve stvari neki standard da se postavi. Da se citira kakav takav medij, jer ovo nisu bezazlene stvari.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Po ovome "i đeca njihova koja nisu baš tiha" ja mislim da si se ti više prepa na CT dok si bio s njima no oni

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  25. The Following 4 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  26. #7121
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Cekajte malo, kad se desi nesro sa strane, odmah ide "svi ste isti" i nece urra dati.
    A sad kakve veze ima, i odakle znate da je tacno....
    I onda vas iznenadjuje sto vas poistovjecuju sa DPSom.
    Ajde se konacno malo uozbiljite. Kad god je nesto sto vama odgovara, ovdje treba da se narod posipa perjem i izvinjava za izbor kod glasanja.
    A ovo je pojedinacni incident cetinjana koji nema veze sa DPS...
    Vazi....

  27. #7122
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    IZVJEŠTAJ STEJT DIPARTMENTA ZA CRNU GORU O GLOBALNOJ INVESTICIONOJ KLIMI ZA 2021.

    Korupcija i konflikt interesa i dalje koče razvoj

    Sudstvo i dalje sporo odlučuje, a presude nisu uvijek dosljedno obrazložene ili izvršene. Kupovina i prodaja državne imovine obavlja se u netransparentnom okruženju, sa čestim optužbama za primanje mita i prijateljske odnose

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...je-koce-razvoj

    To nam je sto nam je, ili cemo raskrstit jednom za svagda sa korupciojm i kriminalom ili nista od investicija iz SAD-a...mada mi vise volimo u govnima da plivamo nekako nam je to prirodno...
    Imamo bitnijih tema od ovih, dajte cetnike, dajte srpski svet, ili sto rambo kaze "daj laku notu da se ćuti i trpi, da cjepamo lakše uši dok se dupe krpi"...


  28. #7123
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Kad smo kod ovih prica i kako tumacimo neke stvari.
    Prije samo nekoliko kratkih mjeseci su nas ovdje i u medijima ubjedjivali da je nezakonito zaposljavanje jer zakon nije isti kao interna sistematizacija, jer po internim pravilnicima bla, bla, bla....
    Fast forward na danasnji dan, zaoket price od 180
    Konkurs je nezakonit. U njemu su dati uslovi za kandidate koji postoje u aktu o sistematizaciji, a ne oni koje propisuje novi Zakon o javnom emiteru. Po Zakonu, kandidat mora imati najmanje deset godina iskustva, a po aktu o sistematizaciji pet. I laiku je jasno da je zakon jači od bilo kojeg pravilnika ili statuta, a to što dokumenta RTCG nijesu usklađena sa Zakonom ne smije da bude smetnja da se on ispoštuje. Dakle, ako direktor bude izabran po uslovima koje propisuje akt o sistematizaciji, a ja ipak vjerujem da hoće jer je riječ o političkom dogovoru između koalicionih partnera, taj će izbor biti oboren pred prvom sudskom instancom ko god sjutra da pokrene to pitanje”, ocjenjuje Vujanović.
    Ukratko, se slazam sa covjekom.
    Ali je simpaticno gledati licemjerje ljudi koji su do juce branili aktove o sistematizaciji u odnosu na nove zakone koje je donijela vecina...

  29. #7124
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Zar nije iznenadjujuce da forumasi iznose “navodne” tvrdnje oko tablica kojij nigdje nema u medijima?

    Bio sam vise sa rodjacima na Cetinje koji su u manastir odili sa NS tabilacama i koji bas razvuku po novosadski kad pricaju. I djeca njihova koja nisu bas tiha. I nikad nismo imali neprijatnost. Bice da su ih navodno po govoru prepoznali kao Novosadjane pa su ih postedeli jer su mislili da su automomasi.

    Ajde za ovakve stvari neki standard da se postavi. Da se citira kakav takav medij, jer ovo nisu bezazlene stvari.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Eto ga sad opravdanje "prošao je neko drugi sa srpskim tablicama kroz Cetinje da mu glavu ne otvore pa je to dokaz da se ništa nije desilo ovome". Znači ako nije procenat presretanja mrskih Srba 100% onda je sve u redu?

    Kakve ćemo samo plitke relativizacije pročitati ovdje, što je ovo.

    Eno ga Avram Šiklguber još živi u ulici do mene, jasan dokaz da ne progonimo Jevreje.

  30. #7125
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Evo nekog snimka, mogao bi biti ovaj incident od juče


Page 285 of 543 FirstFirst ... 185235275281282283284285286287288289295335385 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •