Page 126 of 543 FirstFirst ... 2676116122123124125126127128129130136176226 ... LastLast
Results 3,126 to 3,150 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #3126
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,518
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    mora da su mu istekle 2 godine nakon zavrsetka bivstvovanja po skupstini tokom kojih je primao 800€ mjesecno pa sad pise kolumne.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  2. #3127
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/ekonomija/kineski...-o-reprogramu/

    Zašto nove crnogorske vlasti nijesu, što im je bila i ugovorna obaveza, ukoliko je bilo problema u otplati kredita, pregovarali upravo sa Kinezima, nepoznica je.
    Ja sam barem jedno postavio ovo pitanje: je li moguce da CG nije ni pokušala da pregovara s Kinezima o reprogramu kredita, prije nego se obratila EU za pomoć? Iz ovog teksta se može zaključiti da nije.

    Ako je ovo tačno, radi se o ozbiljnom propustu - greška u koracima. Nekako mi to lici na "uvlačenje u bulju" zemljama EU koje histerišu zbog širenja kineskog uticaja.

    Uzgred, Kina je jedan od najvecih investitora u EU. I zemlja koja ce u doglednom periodu zamijeniti SAD kao vodecu ekonomsku silu u svijetu. Pitanje nije "da li", nego "kad". Nije mudro zamjerati se nekom ko je tako mocan. Posebno kad si "šaka jada". Ne staj na put moćnijim od sebe. Rizikuješ da te izšutiraju. I polome. Ka' zvečku.

    Dritanu bi trebalo zabraniti da brani CG u EU. Pošten je momak, ali je za ove stvari - duduk.

  3. #3128
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Jel ovaj fidelity neki nas "njuz net" ili neki pandan buksovcima?

    Prosla vlast nije imala ovakve saljivdzije.

  4. #3129
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Kad te ufate, samo ih nazovi izdajnicima i sve je dobro.
    https://www.standard.co.me/politika/...vili-izdajnika

  5. #3130
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    lažne optužbe. Šehović voli Crnu Goru, vidite li da se bori protiv ovog izbornog inžinjeringa. jedva čekam zakon o porijeklu imovine da vidimo i ove iz ekipu DPS, SD, a i DF
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #3131
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,518
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Kad te ufate, samo ih nazovi izdajnicima i sve je dobro.
    https://www.standard.co.me/politika/...vili-izdajnika
    Ne mozes nekoga napraviti necim, ali posto on to jeste, ne vidim problem. A je li izdajnik necega ili neciji, voljela bih da zna da nas za to kolektivno boli hm.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  7. #3132
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...a-sa-1000-eura

    Agencija za sprečavanje korupcije kaznila je bivšu izvršnu direktoricu 13. jul – Plantaže, Vericu Maraš, zbog kršenja Zakona o sprečavanju korupcije.

    uff, oće li imati da plati ovo?

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Ne mozes nekoga napraviti necim, ali posto on to jeste, ne vidim problem. A je li izdajnik necega ili neciji, voljela bih da zna da nas za to kolektivno boli hm.
    logika ovakvih ljudi mi je najjača. ja sam patriota jer sam dobio stan za dž ali Abazović je izdajnik jer zbog njega ja sad ne mogu da šklapam još
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  9. #3133
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Cekam sta ce da mu nadju jos, pa adut "a sta mislis o srebrenici" da potegne
    Jos je ovo naivno izgleda

  10. #3134
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,518
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    kad vidim ko se sve ogrnuo patriotizmom, ja sam presrecna sto ne osjecam pripadnost nijednoj od tri strane od kojih poticem.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #3135
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    ako su patriote i Crnogorci ovi te nedeljom brane ovakve kao Šehović ili Maraš onda ja ne spadam u takve
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #3136
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,639
    Thanks Thanks Given 
    956
    Thanks Thanks Received 
    1,165
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Ovo za Vericu i hiljadu eura je bas dobra fora.
    Treba svi da se organizujemo da pomognemo sirotinji.

  13. #3137
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Ovo za Vericu i hiljadu eura je bas dobra fora.
    Treba svi da se organizujemo da pomognemo sirotinji.
    To joj je 15-tak kvadrata stana u profesorske. Malo li je
    Budite relaksirani.

  14. The Following User Says Thank You to Joksim For This Useful Post:


  15. #3138
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/kolumne/53224...rske-ekonomije

    Milenko je bio rijedak covjek i jedan od najboljih crnogorskih ekonomista.

  16. #3139
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Italija: Puna plata, a 15 godina nije kročio na posao

    Protiv njega se sada vodi istraga zbog prevare, iznude i zloupotrebe položaja, prenosi italijanska novinska agencija Ansa.


    https://www.vijesti.me/bbc/532681/it...rocio-na-posao

    Koliko je kod nas ovakvih sto treba da se procesuiraju.

  17. #3140
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    SVJETSKO PRVENSTVO U BOKSU ZA MLADE

    Liješević za svjetsko zlato: Pao je Kubanac, može i Rus

    Petar Liješević je prvi crnogorski bokser sa medaljom na svjetskim prvenstvima za mlade - danas u 17.45 sati bori se za zlato u poljskom Kjelceu

    https://www.vijesti.me/sport/ostali-...nac-moze-i-rus

    Svaka cast momku, srecno i zlatnom da se okitis.


  18. The Following 3 Users Say Thank You to TheGovernor For This Useful Post:


  19. #3141
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,518
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    https://streamable.com/oz99ma

    TELEVIZIJSKE I DRUGE IGRE

    Starac iz Rastoka i starica sa Sinjajevine

    Mila Đukanovića i Milevu Jovanović po krštenici dijeli samo deset mjeseci. Na dva načina života podijeljeni su već rođenjem. Podjelu na dva svjetonazora i dvije Crne Gore odabrali su svojom voljom. Posljedice tog izbora ispisane su i na njegovom i na njenom na licu

    Kakva je to blamaža bila, stvarno su naši stari bili u pravu - niko čo'eka ne može nagrdit' ka' on samoga sebe... A ne da je u potonjih sedam dana samoga sebe nagrdio jedan, nego čak trojica. I to ne bilo koja, nego trojica lidera - države, partije i opštine.

    Kako se rangira blam, nemam predstave. Zato se i ne usuđujem da napišem da je prvorangirana trojka ovoga puta dotakla dno. Kad god tu imenicu s političkim predznakom upotrijebim u jednini, političari uspiju da me iznenade deklinacijom u množini...

    U rangiranje moći razumijem se više nego dobro, naročito ako uz nju ide i osionost. I bahatost. I surovost. I prezir prema onima koji se protiv moćnih bore ljudskošću, vrjednoćom i pristojnošću...

    Zato je red da prvo čujemo prvorangiranog.

    * * *

    - Jedna starica na Sinjajevini, zajedno sa deset-dvadeset aktivista nevladinih organizacija, odlučila je da sprečava Crnu Goru kao članicu NATO da ima svoj vojni poligon i odlučila da njena riječ bude presudna o tome gdje taj poligon može a gdje ne može biti - izgovorio je jedan starac iz Rastoka jedne večeri u jednom studiju.

    Tog starca i tu staricu po krštenici dijeli samo deset mjeseci. Na dva načina života podijeljeni su već rođenjem. Podjelu na dva svjetonazora i dvije Crne Gore odabrali su svojom voljom.

    Ona je sa osam godina počela da čuva stoku, muze, siri, kuva... Koju deceniju kasnije, sa sinom od sedam mjeseci u jednoj ruci i volanom kamiona u drugoj odselila se na Sinjajevinu. Nastavak njenog života ispisan joj je na licu.

    On je sa osam godina brinuo samo brige iz školske klupe. Sa 29 godina preuzeo je volan crnogorske vlade i odveo sve nas u sunovrat. Nastavak njegovog života ispisan mu je na licu.

    Ni graška znoja nije se mogla vidjeti dok je svoju ispisnicu nazivao staricom. Nije ona Adrian Zeka nego Mileva Jovanović. Nema "Aman Resorts" nego samo 20 krava. Nije dobila ništa, nikad i ni od koga.

    Ako se osjeti uvrijeđenom ne može da ide ni na sud, a kamoli da traži povraćaj reketa. Zato što ga je plaćala - životom...

    * * *

    - Bila sam dijete Sinjajevine. Zato je branim ovako kako je branim - srcem i dušom. Sinjajevina nije za mene samo dolina, podnožje, brda i uzvišenja, nego je Sinjajevina nešto što se ne može riječima izgovoriti. To jednostavno čovjek može samo da osjeti. Tu je ona bila uvijek za mene, kad sam bila gladna da me nahrani mlijekom, ovčijim, kravljim i time što sam ja mogla tada i tih godina da pomuzem - ispričala je Gara novinarki Vijesti Jeleni Jovanović...

    Razumjeli su je svi, ko je nije upoznao prije pola godine neka nađe tu predivnu priču na portalu...

    Starac iz Rastoka nažalost ništa nije shvatio. Ako je i čitao, nije to radio s razumijevanjem...

    Na još veću žalost, njemu može bit' da odbranu pašnjaka od 120.000 hektara nazove "početkom prakse sljedstveno kojoj dolazimo do litija", a odbranu koje stotine ili hiljade tajkunskih ari - zaštitom države.

    Države do čijeg je vrha došao litijama, samo što tada njihov većinski predznak nije bio vjerski nego - ratni.

    A onda tu državu ustrojio tako da sad ni CIA i GRU u sadejstvu ne bi mogle da raščivijaju zbog koga se konkretno onomad preznojavao pred kamerama. I ko je što (za)kupio oko Svetoga Stefana: of-šor Aidway Investment Limited, of-dps Adriatic Properties ili of-sgp-mne Aman Resorts...

    * * *

    Tako smo, a ne onako kako tvrdi Predsjednik, došli do litija... I to ne "sljedstveno starici" Gari. Nego garavom obrazu onih koji se diče svojim navodnim zaslugama za oslobađanje Crne Gore od hibridnog režima. Naročito otkako mitropolit Amfilohije više ne može da ih dovodi k poznaniju prava...

    Hibridno ponižavanje mrtvog čovjeka, do kojeg je dovela pretencioznost izvjesnog Rakovića u sadejstvu sa ćutanjem lidera NSD Andrije Mandića, probudilo je u meni nekoliko hibridnih osjećanja: sažaljenje i gnušanje, prezir i bijes, tugu i gađenje.

    A htjela sam se zaklet' da se u ponižavanju rođenog mitropolita i rođene domovine ne može niže od prošlogodišnje čestitke pobjedniku izbora u tuđoj domovini.

    - Gledajući kako svako malo otvarate puteve, nove fabrike sa velikim brojem radnih mjesta, razgovarate i sarađujete sa predstavnicima najvećih i najmoćnijih zemalja svijeta... - ne bi ni mlađani Pinki s ovoliko divljenja započeo pismo svom voljenom Titu.

    * * *

    Nažalost, nije se tada zaustavio.

    - Postajemo još nezadovoljniji odnosom vlasti u Crnoj Gori prema svojoj zemlji u kojoj 14 godina od odvajanja od Srbije nisu uspjeli da dovrše niti jedan auto put , ni da otvore bilo koje postrojenje koje zapošljava veći broj radnika. Vaš predani rad i konkretni rezultati na popravljanju kvaliteta života građana Srbije stvaraju zavist kod režima u Podgorici koji neprestano pokušava da opanjka vlast u Srbiji - činilo se tada da je Mandić dotakao ono dno sa početka ove priče o blamu.

    Sad ne da mi se čini, nego sam sasvim uvjerena da ga je njegov mitropolit poznavao drastično bolje. Zato ga je izmjestio iz litija. I iz predizborne kampanje. I pripremio teren da lider srpske stranke stavi samog sebe na posljednje mjesto najsrpskije od svih izbornih lista.

    Da nakon toga neće moći ni u Vladu - svima je bilo jasno i prije nego što je buduća vlast stavila potpis ispod evropskog kursa. Zbog toga se galama, koju je digao tek poslije mitropolitove smrti, ne može opravdati nikako ali razumjeti može bar nekako.

    Za ćutanje Andrije Mandića u "Ćirilici" na potcjenjivanje mitropolita koji više ne može da se brani, nemam ni opravdanja, ni razumijevanja.

    Što god da sam 30 godina mislila i pisala o duhovnom i svjetovnom angažmanu čovjeka koji nije bio moj mitropolit, ne bih čak ni u "Latinici" izdržala da ćutim na njegovo posthumno ponižavanje.

    * * *

    Provjeravala sam, vraćajući snimak s mukom jer to kako je živahni Raković drvio (p)o mrtvom mitropolitu ni moja nehrišćanska duša ne može da istrpi.

    Da, za pripremu, organizaciju i izvođenje litija najzaslužniji je upravo izvjesni Raković. Nakon njega i nekoliko izvjesnih ali neimenovanih pojedinaca iz Srbije.

    Ja sam tražio... Mi iz Beograda smo... Naša ideja je... Nijesmo ga ni pitali za... Niti smo tražili mitropolitov blagoslov za nošenje ikona, jer smo znali da nam ga ne bi dao...

    Treći na Rakovićevoj listi organizatora litija bio je svesrpski pokret, šta god da je pod tim podrazumijevao.

    - Naravno, tu ne možemo da zanemarimo i ulogu političkih predstavnika naših stranaka u Crnoj Gori, takođe ni predstavnika SPC - pomenuo je crkvu onako uzgred samoproglašeni tvorac litija.

    - Milo Đukanović može da te odlikuje za ovo - uskliknuo je s ljubavlju domaćin "Ćirilice".

    Ne da može nego mora, teško je naći vjernog slugu koji bi doslovce ponovio Predsjednikove optužbe da je stotinu hiljada poštovalaca Mitropolije crnogorsko-primorske i, prije svih, mitropolita Amfilohija na crnogorske ulice izvodio - Beograd.

    * * *

    Poništavanju svega što je uoči, tokom i nakon litija uradio, izgovorio, napisao i na kraju nadgrobnom pločom ovjerio mitropolit Amfilohije ne može se niko radovati više od Mila Đukanovića...

    Niti ćutanje Andrije Mandića na tu temu mogu oprati dvije-tri pohvalne rečenice o mitropolitu u drugom dijelu emisije. Zato me baš živo zanima kako će izgledati ćirilična kolumna Gojka Perovića, koju očekujem na ovu temu.

    Od Đukanovića, liše ordena izvjesnom Rakoviću, ne očekujem ništa. Jer je Đukanović kojeg znam sigurno već digao zdravicu kad je Mandić 'ladno oćutao kako "naši nacionalni interesi treba da budu ujedinjenje Srbije, Crne Gore i Republike Srpske"...

    Živ mi i zdrav bio još dugo, što je drugo mogao osim da nazdravi kad se Mandić nije ni nakašljao dok se Raković retorički pitao "šta je prirodnije nego da ove tri srpske države žive zajedno u jednoj državi"...

    Ništa, šaljem tri plave torbe za narednu kampanju - uzdahnuo je zadovoljno Đukanović kad je čuo da su "problemi koje imaju naša braća u Crnoj Gori (...) još složeniji nego što su bili pre 30. avgusta". Začuđen što se niko iz kluba poslanika još nije dosjetio da to iskoristi...

    Kakav mitropolit, kakvo nezadovoljstvo vjernika i nevjernika, kakve trice i kučine od izbora - slavodobitno je podigao i treću zdravicu - ne bi Mandić ovako ćutao da ne zna kako moju partiju nije porazila mala Crna Gora nego velika Srbija...

    * * *

    Pragmatičan je političar i Andrija Mandić, naći će način da svojim sljedbenicima objasni i ovu "Ćirilicu" i sve što saopštava istoimenim ili nekim drugim pismom.

    Ostatku Crne Gore, a ima ga više od dvije trećine, nikad neće moći da opravda ćutanje nakon rečenice izvjesnog Rakovića koju, uprkos mučnini koju osjećam - uz izvinjenje Cetinjanima - moram da citiram:

    - Cetinje, to je isto kao Ljubuški, isto kao Čapljina, isto kao Livno, isto kao Gospić, pogledajte arhitekturu ustaškog pokreta, najgori tipovi bili su upravo oni koji su dijelili naša imena i prezimena...

    P. S. Blamaža u Novom Sadu koju je Budvi priredio njen predsjednik Marko Carević izgleda benigno u odnosu na dvije prethodne. Ali, stvarno je ponižavajuće bilo ono pozivanje na dolazak "kod svoje braće", jer "nijedna politika među braćom ne može da napravi granicu". A tek zahvaljivanje "na bratskom sastanku gdje smo iznijeli svoju želju da učimo od njih da i mi mijenjamo Budvu"?! Koju Budvu, onu koja je nastala prije tri i po milenijuma isto kad i Atina? I to po ugledu na "srpsku Atinu" koja je tek napunila - tri vijeka...

    Ratka Jovanović-Vukotić
    nothing comes from violence and nothing ever could

  20. The Following 8 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  21. #3142
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,113
    Thanks Thanks Given 
    1,300
    Thanks Thanks Received 
    288
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Prijestonica pokrenula inicijativu za podizanje spomen-obiljezja Zvicerima

    https://www.vijesti.me/v/532839

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  22. The Following User Says Thank You to Shadow'91 For This Useful Post:


  23. #3143
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Gradonacelni Budve i ugrozeni Srbin


  24. The Following 2 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  25. #3144
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shadow'91 View Post
    Prijestonica pokrenula inicijativu za podizanje spomen-obiljezja Zvicerima

    https://www.vijesti.me/v/532839

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Bukvalno prica ciji je jedini "istorijski izvor" prica Stedimlije u skupstini kraljevine Jugoslavije nekih pet godina kasnije.

    Ali ni prva ni poslednja bajka kojoj mi spomenike dizemo.

  26. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  27. #3145
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Samo zbog ovoga ne treba prihvatiti
    Dodaje se i da Prijestonica, kao Grad heroj i grad 49 heroja, želi spomen-obilježjem Zvicerima još jednom da potvrdi svoje snažno antifašističko opredjeljenje i da ukaže na nužnost kolektivnog pamćenja i jasne osude svakog zločina, ma sa koje strane dolazio.
    Kakve veze dinasticke borbe(ajde da ih uzmemo i kao tacne) imaju veze sa antifasizmom.
    Jer su komunisti dosli na talasu antidinastickih protesta

  28. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  29. #3146
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    https://pogled.me/ujaku-ne-smeta-ses...na-u-beogradu/

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  30. #3147
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default


  31. #3148
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Saglasan sam sa Lekićem od prvog do posljednjeg slova.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  32. The Following 3 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  33. #3149
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

  34. #3150
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,518
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    to radi svaki normalni penzioner
    nothing comes from violence and nothing ever could

Page 126 of 543 FirstFirst ... 2676116122123124125126127128129130136176226 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •