Page 361 of 543 FirstFirst ... 261311351357358359360361362363364365371411461 ... LastLast
Results 9,001 to 9,025 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #9001
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Za mog brata Skoja.


    f6

  2. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


  3. #9002
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,973
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Mozemo konstatovati da je DPS sebi ucinio medvedju uslugu sa dogadjajima od zadnja 2 dana.
    Drzava je pokazala da polako staje mafiji za vrat.
    Osvjezilo.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  4. The Following 6 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  5. #9003
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    "... Heroji Belvedera, ostaće zauvijek upamćeni, njihova slava neće biti pomućena, jer nisu pali od metka, niti sablje, već od paklenog izuma bljedolikog koji je poslao svoju željeznu zvijer i zaparao nebo strašnom rikom.

    Hvala Danici Crnogorčević koja ne samo da je svojom pjesmom logički povezala Rumiju i Prizren (bilo je vala i vrijeme!) nego je svojom južnomoravskom cikom zarazila mlade generacije da ulicama pronose sav taj užas, idući mi na onu rabotu i stavljajući me u poziciju džangrizavog starca kome su i devedesete bile divota.

    ... ali prije svega hvala Joanikiju II koji samo zbog činjenice da Turci nisu imali helikopter ne nosi ime Jašar V.

    Hvala mu što nije odustao od bratske tuče kao kakav lukavi Banjanin, nego je kao pravi ljubitelj četničke šansone i bosanskih koljača, iskulirao one budalaštine o miru i okretanju drugog obraza; hvala Joanikiju što je dostojan nasljednik svog prethodnika, koji je opet, bio zeru mudriji pa je za vječnu kuću odabrao Podgoricu, đe će ga poneko oplakati i bez suzavca.

    Hvala Vučiću što je čestitao Zdravku Krivokapiću, hvala Dritanu Abazoviću što je pod Ostrogom ugovorio Vladu, kao zalog da se reformisana SPC na krilima lakih letjelica i pješadije okane tenkova i zađe u dublje slojeve Jevanđelja... "

    Autor: Brano Mandić
    https://www.vijesti.me/kolumne/565148/volim-te-mala

  6. #9004
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Muškarac koji je i ispred prvog dijela kafića pregovarao sa policijom pozivao ga je da se smiri, ali građani su insistirali da i “oni sada malo pregovaraju sa policijom”.

    Nakon njihovog zahtjeva, iz prostorije su počeli da izlaze funkcioneri opozicionog DPS-a. Jedan po jedan, okruženi građanima, izašli su Predrag Bošković, Veljović, Miloš Nikolić, Aleksandar Bogdanović i Nikola Divanović.

    Sa njima je izašao i sudski vještak Predrag Boljević, koji se sagovorniku sa kojim je telefonski razgovarao žalio kako im “suzavcima je*aše majku, a sad hoće da nas išćeraju iz gradske kafane”

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...o-da-komanduje


    hahahahahhahahahahahahhahahaaaaaaa
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  7. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:

    ASC

  8. #9005
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Nismo ni svjesni koliko je ovdje samo mrva falila da dodje do haosa. A ovakvih situacija je bilo vise.



    “Prvo me polio flašom vode, onda me zalio lavorom i na kraju pljunuo u lice”



    https://volimpodgoricu.me/najcitanij...fYsa6I0uo3bdB0
    Budite relaksirani.

  9. #9006
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the Genius View Post
    "... Heroji Belvedera, ostaće zauvijek upamćeni, njihova slava neće biti pomućena, jer nisu pali od metka, niti sablje, već od paklenog izuma bljedolikog koji je poslao svoju željeznu zvijer i zaparao nebo strašnom rikom.

    Hvala Danici Crnogorčević koja ne samo da je svojom pjesmom logički povezala Rumiju i Prizren (bilo je vala i vrijeme!) nego je svojom južnomoravskom cikom zarazila mlade generacije da ulicama pronose sav taj užas, idući mi na onu rabotu i stavljajući me u poziciju džangrizavog starca kome su i devedesete bile divota.

    ... ali prije svega hvala Joanikiju II koji samo zbog činjenice da Turci nisu imali helikopter ne nosi ime Jašar V.

    Hvala mu što nije odustao od bratske tuče kao kakav lukavi Banjanin, nego je kao pravi ljubitelj četničke šansone i bosanskih koljača, iskulirao one budalaštine o miru i okretanju drugog obraza; hvala Joanikiju što je dostojan nasljednik svog prethodnika, koji je opet, bio zeru mudriji pa je za vječnu kuću odabrao Podgoricu, đe će ga poneko oplakati i bez suzavca.

    Hvala Vučiću što je čestitao Zdravku Krivokapiću, hvala Dritanu Abazoviću što je pod Ostrogom ugovorio Vladu, kao zalog da se reformisana SPC na krilima lakih letjelica i pješadije okane tenkova i zađe u dublje slojeve Jevanđelja... "

    Autor: Brano Mandić
    https://www.vijesti.me/kolumne/565148/volim-te-mala
    Brano baš bio inspirisan. Ismijah se ka lud.

  10. #9007
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Društvo je pokazalo fakirsku preciznost u odlaganju orgazma, pa se već može govoriti o tantričkom talentu jednog naroda da se dovede do vrhunca, ali ostane na ivici krvavog svrša.
    Tenzije će se nastaviti u krugu porodice, ali moram već odati priznanje kolektivnom transu koji pleme doseže u svom bogotražiteljskom podvizanju.

  11. #9008
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  12. #9009
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    10,929
    Thanks Thanks Received 
    5,156
    Thanked in
    2,404 Posts

    Default

    Brano bi radiji bio da se posle njegovih tekstova zapitamo no smijemo ka ludi.
    Inače,@the Genius odlično koristi "...",bolje rečeno na,po njemu,prava mjesta.


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  13. #9010
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

  14. #9011
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Muškarac koji je i ispred prvog dijela kafića pregovarao sa policijom pozivao ga je da se smiri, ali građani su insistirali da i “oni sada malo pregovaraju sa policijom”.

    Nakon njihovog zahtjeva, iz prostorije su počeli da izlaze funkcioneri opozicionog DPS-a. Jedan po jedan, okruženi građanima, izašli su Predrag Bošković, Veljović, Miloš Nikolić, Aleksandar Bogdanović i Nikola Divanović.

    Sa njima je izašao i sudski vještak Predrag Boljević, koji se sagovorniku sa kojim je telefonski razgovarao žalio kako im “suzavcima je*aše majku, a sad hoće da nas išćeraju iz gradske kafane”

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...o-da-komanduje


    hahahahahhahahahahahahhahahaaaaaaa
    Meni se čini da je tip dobio amneziju, 8li je upao u neki loop od prije 4.-og Decembra.


    Forever young, i want to be forever young

  15. #9012
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Juče je na Cetinju zbog napada na policiju uhapšen bivši direktor uprave policije Veselin Veljović za
    koga se sumnja da je jedan od organizatora protesta "nevinih demostranata koje zli popovi i SPC žele posrbiti" Prava istina o životu i radu Veselina Veljovića je sledeća:


    - 2005 naredio ubistvo policijskog inspektora Slavoljuba Šćekića - Naredio i zataškao ubistvo
    direktora dnevnog lista “Dan” Duška Jovanovića - Naredio da se pretuku novinari Tufik Softić u Beranama i direktor dnevnog lista “Vijesti” Željko Ivanović

    - Naredio vozaču da šalje pretnje novinarki Oliveri Lakić koja je pisala o švercu duvana iz fabrike “Tara” iz Mojkovca. - Bivši policijski službenik (Brajuško Brajušković) optužio ga da je organizovao „crne trojke“ - batinaške grupe, koje su prebijale nepodobne novinare.

    - 2011. godine falsifikovao listing telefonskih razgovora tadašnjeg premijera Igora Lukšića. Pokušao
    ga kompromitovati tako što je među pozivaocima ubacio ime narkobosa Darka Šarića.Posle
    zataškao istragu.

    - Učestvovao u aferi“Limenka”koja je državu koštala 10mil eura gde je PAZI SAD Aco
    Đukanovića,brat predsjednika Mile tužio državu zbog neispunjenog ugovora o ustupanju zemljišta koje je bilo u vlasništvu Uprave policije na čijem je Veljović čelu.Umesto ostavke dobio deo od 10mil


    - Kupio kamp-hotela„Zlatica"u Podgorici od biznismena Žarka Burića za 8,3 miliona eura,za potrebe
    obuke Specijalne antiterorističke jedinice!Nešto ranije je tadašnja Vlada Crne Gore prodala istom tom biznismenu taj kamp za 4,7mil Za tu montipajtonovsku prevaru dobio keš i stan


    - Pored ovih nekoliko (ubistava i afere) postoji i ogroman broj drugih. Upravo je to ono što Veljović
    brani na Cetinju ! Naravno da je Veljović završio školovanje u Beogradu (na vojnoj akademiji), naravno da se tada izjašnjavao kao SRBIN iz CRNE GORE, naravno da je [IMG]file:///C:\Users\User\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\c lip_image001.gif[/IMG]
    išao u crkvu i ljubio ruku sveštenicima protiv kojih se sada navodno bori jer bi da ga jadnička posrbe a on to ne da.
    Budite relaksirani.

  16. The Following 3 Users Say Thank You to Joksim For This Useful Post:


  17. #9013
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  18. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  19. #9014
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Meni se čini da je tip dobio amneziju, 8li je upao u neki loop od prije 4.-og Decembra.


    Muke pa fiskovi Mislim da je ono juče bio zadnji ropac.. Da bude sreće pa da se vlada fokusira na tužilaštvo i onda sve po zasluzi..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  20. #9015
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Niko zicu ovome narodu ne zna ka njemci,steta e nemaju teritorijalnih pretenzija.

    "Kriza će se nastaviti sve dok se politika ne promijeni i dok se, kao devedesetih, stanje raspaljuje nacionalizmom. Svakako najvažniji osnov stabilnosti na Balkanu bilo bi da se ni srpsko rukovodstvo ni Srpska pravoslavna crkva ne miješaju u politiku susjednih država. Jer to miješanje bilo je razlog za katastrofalne ratove devedesetih", piše u komentaru.
    "Režim srpskog predsjednika Aleksandra Vučića to danas radi mnogo suptilnije. Više se ne govori o Velikoj Srbiji nego o srpskom svijetu – ali time se misli na istu stvar. Istovremeno se Vučić predstavlja kao žrtva i smatra da Evropska unija neće Srbiju, premda on sam nije uradio bogzna šta kako bi se približio EU. Naprotiv, ima nazadovanja", zaključuje Standard.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  21. #9016
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,588
    Thanks Thanks Given 
    7,519
    Thanks Thanks Received 
    4,585
    Thanked in
    1,775 Posts

    Default

    Dok mediji, i pojedinci, ne počnu da odgovaraju za laži kojima dižu tenzije, ovako će biti stanje...

    Dezinformacija o trudnici zaslužuje momentalno privođenje i kaznu... Takve dezinformacije, u momentu onakvih tenzija, mogu da dovedu do tragičnih posledica, i žestoko ih treba kažnjavati...
    #fakenews

  22. #9017
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Dok mediji, i pojedinci, ne počnu da odgovaraju za laži kojima dižu tenzije, ovako će biti stanje...

    Dezinformacija o trudnici zaslužuje momentalno privođenje i kaznu... Takve dezinformacije, u momentu onakvih tenzija, mogu da dovedu do tragičnih posledica, i žestoko ih treba kažnjavati...
    Upravo, ako već treba mediji da se dodatno zaštite, tako i oni treba da snose odgovornost za dezinformacije..

    No opet, ono juče prođe odlično kako je moglo..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  23. #9018
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Upravo, ako već treba mediji da se dodatno zaštite, tako i oni treba da snose odgovornost za dezinformacije..

    No opet, ono juče prođe odlično kako je moglo..
    Problem ogroman je shto su kod nas skoro svi mediji zeljni senzacije...i gdje je nema,pokushavaju je stvoriti.
    ...

  24. #9019
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,973
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Upravo, ako već treba mediji da se dodatno zaštite, tako i oni treba da snose odgovornost za dezinformacije..

    No opet, ono juče prođe odlično kako je moglo..
    Ono juce je proslo odlicno zato sto se policija potrudila da prodje odlicno.

    Nije odlicno hendlovanje situacije palo s neba, nego se pasivan otpor i blago reagovanje desilo pod uspjesnom komandom i strategijom starjesina.

    DPS je uradio sve sto je mogao da isprovocira nasilnu reakcinu sto njihovih ekstremista, sto policije. Ali im nije uspjelo u djelo da padne krv i da neko pogine, sto su oni prizeljkivali iz kafane. Jer onda bi mogli da burlicu kako vlast roka ljude.

    Volio bih da sam vidio reakcinu americke vojske i policije da su je ovako napali ekstremisti i teroristi. Krvi bi do koljena bilo. I ne bi niko pisnuo sto su teroristi mrtvi.

    Sledeci put kad mafija krene na drzavu razmislice 2 puta.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  25. #9020
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,973
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ono juce je proslo odlicno zato sto se policija potrudila da prodje odlicno.

    Nije odlicno hendlovanje situacije palo s neba, nego se pasivan otpor i blago reagovanje desilo pod uspjesnom komandom i strategijom starjesina.

    DPS je uradio sve sto je mogao da isprovocira nasilnu reakcinu sto njihovih ekstremista, sto policije. Ali im nije uspjelo u djelo da padne krv i da neko pogine, sto su oni prizeljkivali iz kafane. Jer onda bi mogli da burlicu kako vlast roka ljude.

    Volio bih da sam vidio reakcinu americke vojske i policije da su je ovako napali ekstremisti i teroristi. Krvi bi do koljena bilo. I ne bi niko pisnuo sto su teroristi mrtvi.

    Sledeci put kad mafija krene na drzavu razmislice 2 puta.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Edit: Vidjeli smo svi sto se desilo na Kapitol u januaru. Moje drustvo iz amerike opisuje apsolutno isto situaciju od juce. Vele da je nasa policija i nacionalna garda bila, ne bi ovako blago reagovali.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  26. #9021
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,193
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,308
    Thanked in
    2,011 Posts

    Default

    Novi momenti

    Drugosrbijanska medijska elita okreće ploču

    The more things change, the more they stay the same.

  27. #9022
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Pisah o problematici jučešnjeg dana na drugoj temi, malo odosmo u off ali ajd..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  28. #9023
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ono juce je proslo odlicno zato sto se policija potrudila da prodje odlicno.

    Nije odlicno hendlovanje situacije palo s neba, nego se pasivan otpor i blago reagovanje desilo pod uspjesnom komandom i strategijom starjesina.

    DPS je uradio sve sto je mogao da isprovocira nasilnu reakcinu sto njihovih ekstremista, sto policije. Ali im nije uspjelo u djelo da padne krv i da neko pogine, sto su oni prizeljkivali iz kafane. Jer onda bi mogli da burlicu kako vlast roka ljude.

    Volio bih da sam vidio reakcinu americke vojske i policije da su je ovako napali ekstremisti i teroristi. Krvi bi do koljena bilo. I ne bi niko pisnuo sto su teroristi mrtvi.

    Sledeci put kad mafija krene na drzavu razmislice 2 puta.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Ovaj momak pod hitno treba da se odseli iz CG, kakav otrov.
    Zadrzi objasnjenja za sebe


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  29. #9024
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,973
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ovaj momak pod hitno treba da se odseli iz CG, kakav otrov.
    Zadrzi objasnjenja za sebe


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nadam se da je ovo zadnji dogadjaj ove vrste u CG i da smo malo pametniji.

    Jer ako nastavimo da se ovako ponasamo i ne ucimo iz ovakvih iskustava... samo cemo ponavljati zadnje 2 dana.

    Boli istina i otvaranje ociju, ali samo tako mozemo naprijed.

    Ti i slicni ste nauceni da svako ko misli drugacije od vas treba da se odseli. Ali vrijeme je da mijenjate stavove, jer ako ne mozemo zajedno, samo cemo u dublje podjele da tonemo.

  30. #9025
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Axxaxaxaxax, e koliko se ismijah, zamisli kad tripleta, najveći šovinista na forumu i šire kaže za nekog d aje otrov axaxaxxx aoo
    Forever young, i want to be forever young

  31. The Following 6 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


Page 361 of 543 FirstFirst ... 261311351357358359360361362363364365371411461 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •