Page 290 of 543 FirstFirst ... 190240280286287288289290291292293294300340390 ... LastLast
Results 7,226 to 7,250 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #7226
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Aj ne smaraj više outline. Stvarno si kao neka zla žena. Sva priča ti se svodi o mržnji. Težak si stari, iskuluraj malo i popij neko pivo...
    samo pišem kako jes. mnogi ođe uredno mrze Crnu Goru, evo vidimo po pisanju ove kako mi rekoše popularne 'stranice'. priličan broj lajkova ima ova objava, dakle slažu se ljudi. težak je to život, da mrziš državu u kojoj si rođen. al tako to ide kad je ovakvim Manda idol

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #7227
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Turci, to ti je kao Draginjin termin "possrbice" od kojeg se "građanski" SDP još nije ogradio.

    Komite same sebe tako zovu, Komitsko Patriotski Savez je zvanični koalicioni partner DPS. Ne znam što tebe potresa kad se tako nazivaju ljudi koji idu okolo, mašu zastavama svoje države i biju vojnike svoje vojske
    znači objava ove stranice je okej, jel?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #7228
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    samo pišem kako jes. mnogi ođe uredno mrze Crnu Goru, evo vidimo po pisanju ove kako mi rekoše popularne 'stranice'. priličan broj lajkova ima ova objava, dakle slažu se ljudi. težak je to život, da mrziš državu u kojoj si rođen. al tako to ide kad je ovakvim Manda idol

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Druže ti si zadnjih mjeseci pokazao svoje pravo lice. Nemam ja živaca za polemike sa onima koji su usvojili DPS misli poput tebe , a koji na pola države gledaju mržnjom, pripisujući im epitete koje je vožd iz Rastoka pripisivao 20 godina. I ne samo da niste naučili lekcije svojih katastrofalnih poteza, nego nastavljate istim metodama.
    Koliko je konkretno tvoje javljanje licemjerno, pa ovakvih primjera koje si screenshotovao na strani "patriota" imaš tone svih ovih decenija, a evo prije 2 dana nisi stigao da se javiš kada su zeLJenim zastavama u špic sezone napravili haos u Baru i Sutomoru...da su bile trobojke, onda bi osuo u tvom papagajskom maniru o divljem plemenu i mrziteljima države... Smaračka priča. Pokvaren si druže ali namrtvo ali to je tvoj problem.

  4. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  5. #7229
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,826
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    795
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Znači tebi je u redu ovaj fašizam da kažem?
    Aj ne sprdaj se directore, ovdje otvaraš lobanju kad Jadranka otpjeva neku tamo pjesmu...

    A ovo direktno jadno, podmuklo širenje mržnje, huškanje itd. je tebi OKAY? Ne vjerujem...

    I u Bar su bili da protestuju protiv Bratićke, sasvim korektno i legitimno. Protiv takozvane Ministartke etničkog čišćenja.
    Love, peace and respect.

  6. #7230
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    znači objava ove stranice je okej, jel?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ko priča o objavi stranice? Samo odgovaram sovjetskom kosmonautu na temu termina kojima se častimo.

  7. #7231
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Sad da su neke patriote, kako bi brat poskakao...
    Sve neki odbrambeni nacionalizam

    Ovi jadnici iz bunta sijaju mržnju sve vrijeme i outline ti kriv. Pa dno dna, zamisli mrziš reprezentaciju države u koju si rođen.
    Ok možda je ovdje rođen, ali njegovi su doselili. U CG 40ih godina Srba je bilo oko 1%. Sad se povećalo što znači ili da su se dobro je**li ili da su ovdje pobjegli iz susjednih nam država tokom ratova i sl. A možda su ih i posrbili.
    I onda ovi hoće da nam kroje sudbinu i pričaju o naciji i nacionalizmu.
    Directore razriješen si.

    P.S. Sipaaaaaj, nek' boli još jačeeee
    Moram malo.
    A što je to bunt? Oprosti što ne pratim, nisam bistar kao ti, imam mnogo ljepše stvari kojima slobodno vrijeme popunjavam. Nisu mi u mislima Srbi kao tebi 24h dnevno. Što se tiče krojenja sudbine, patriote su ovu državu u crno zavile da bi se talili stotinama i stotinama stanova, placeva, kola, namještenih poslova, zapošljavanja...Nemoj meni te priče o odbranbenom patriotizmu. Prdnjava starog svata. Nema više, dolazi zima, duga i hladna za mnoge...a jesen vele itekako vruća

  8. #7232
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Kamo sreće da se odje navija protiv crne gore ili ne navija za nju(kako ocete) zbog boje dresova,makar je to lako promijeniti,ali igrali su oni i u crvenim dresovima pa se dolazilo na stadion pod goricom da se navija protiv sopstvene drzave(mečevi sa rusijom i srbijom)

    Dobro,tad je milo bio na vlast,sad kad smo promijenili vlast svi ćemo da navijamo za crnu goru,bješe li tako pocetak one lijepe pričice


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #7233
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Koliko patriota je noćas pošlo da gleda Budućnost? Đe ste? Mrzite Podgoricu i državu...Ae...došli bi da je gost bio Radnički iz Niša i sjetili se da postoji FK Budućnost da se pokaže patriotizam dok Pośo gleda iz lože i nada se još jednoj pobjedi protiv svetosavlja...

  10. #7234
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,739
    Thanks Thanks Given 
    10,827
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,387 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Zbilja, mogu li mi ovi sto ne vole komite odgovoriti nesto.
    Jel izraz Komita isto kao ono kad u kafanu “medju svojima” “ada domaci smo” Bosnjake i Muslimane zovete Turcima?
    Pa eto posto sad ne ide bas tako javno nazivate ove nacije, Komite su pozeljne kod nove vecine.

    A dragi forumasi pricase kad padne DPS svi ce za reprezentaciju Crne Gore navijat.
    Oce to vidim.
    Taman koliko u Srpskoj vole reprezentaciju BiH.
    Vidim da i mimeri Padre Gosje vole reprezentaciju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nemam ništa protiv komita,a mogu ti odgovoriti vezano za ovo sa śeđenjem u kafanu,jer skoro svaki dan śedim i sa dva pripadnika islamske vjere između ostalih.Rekli su mi,bolje upozrijebi za nas izraz Turčin no Bošnjak,a ako nas baš pitaš Musliman nam najviše odgovara.Jedan je starinom iz BP a drugi PG

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  11. #7235
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,826
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    795
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Nemam ništa protiv komita,a mogu ti odgovoriti vezano za ovo sa śeđenjem u kafanu,jer skoro svaki dan śedim i sa dva pripadnika islamske vjere između ostalih.Rekli su mi,bolje upozrijebi za nas izraz Turčin no Bošnjak,a ako nas baš pitaš Musliman nam najviše odgovara.Jedan je starinom iz BP a drugi PG

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    To je dokaz koliko Bošnjake i Muslimane boli uvo za te stvari. Hvala im.
    On je to što misli da je i ne mora nikome da se dokazuje, niti da utiče na druge.
    Njima je svakako politički najbolje da su Bošnjaci jer Bošnjaci su dokazano jedni od najstarijih naroda na Balkanu. Ako vas to interesuje pročitajte djela Šerba Rastodera pošto nam je on tu najbliži. To su stotine stranica sa dokazima iz raznih arhiva, biblioteka širom svijeta. Iskreno ja sam u početku mislio drugačije, ali uzmeš fino pročitaš vidiš dokaze i to je to.

    Blago Hrvatima đe uđoše u EU i ne moraju da se smaraju s nama. Spasiše se od ovih i onih "indijanaca".
    Love, peace and respect.

  12. #7236
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,739
    Thanks Thanks Given 
    10,827
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,387 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    To je dokaz koliko Bošnjake i Muslimane boli uvo za te stvari. Hvala im.
    On je to što misli da je i ne mora nikome da se dokazuje, niti da utiče na druge.
    Njima je svakako politički najbolje da su Bošnjaci jer Bošnjaci su dokazano jedni od najstarijih naroda na Balkanu. Ako vas to interesuje pročitajte djela Šerba Rastodera pošto nam je on tu najbliži. To su stotine stranica sa dokazima iz raznih arhiva, biblioteka širom svijeta. Iskreno ja sam u početku mislio drugačije, ali uzmeš fino pročitaš vidiš dokaze i to je to.

    Blago Hrvatima đe uđoše u EU i ne moraju da se smaraju s nama. Spasiše se od ovih i onih "indijanaca".
    Njima ni bolje ni gore što su ili nijesu Bošnjaci(mislim na ovu dvojicu drugova mi).Za Šerba i slične razumijem da imaju koristi od toga Bošnjaštva

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  13. #7237
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Kamo sreće da se odje navija protiv crne gore ili ne navija za nju(kako ocete) zbog boje dresova,makar je to lako promijeniti,ali igrali su oni i u crvenim dresovima pa se dolazilo na stadion pod goricom da se navija protiv sopstvene drzave(mečevi sa rusijom i srbijom)

    Dobro,tad je milo bio na vlast,sad kad smo promijenili vlast svi ćemo da navijamo za crnu goru,bješe li tako pocetak one lijepe pričice
    Da se ne bismo hvatali za pojedince i njihove objave na FB, daj da pričamo o brojkama i činjenicama.

    Prihvatanje Crne Gore kao nezavisne države je skočilo odjednom sa 55% (gdje je bilo zadnjih 15 godina) na 70-75%. To je svakako ogromna promjena i jasno ukazuje da je veliki broj ljudi odbacivao DPS državu, a ne Crnu Goru.

  14. #7238
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Hahahha za 3 godine 100%
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #7239
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    To je dokaz koliko Bošnjake i Muslimane boli uvo za te stvari. Hvala im.
    On je to što misli da je i ne mora nikome da se dokazuje, niti da utiče na druge.
    Njima je svakako politički najbolje da su Bošnjaci jer Bošnjaci su dokazano jedni od najstarijih naroda na Balkanu. Ako vas to interesuje pročitajte djela Šerba Rastodera pošto nam je on tu najbliži. To su stotine stranica sa dokazima iz raznih arhiva, biblioteka širom svijeta. Iskreno ja sam u početku mislio drugačije, ali uzmeš fino pročitaš vidiš dokaze i to je to.

    Blago Hrvatima đe uđoše u EU i ne moraju da se smaraju s nama. Spasiše se od ovih i onih "indijanaca".
    Nemamo što drugo da čitamo nego djela dps istoricara Rastodera. Da neće Šerbo doć sjutra na pomen žrtvama genocida u Velici kojeg je predvodio njegov Osman Rastoder? Đe su pripadnici Bošnjaka da dođu?

  16. #7240
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,826
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    795
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Šerbo Rastoder DPS ? DPS koji ga je progonio zato što čovjek barata samo sa dokazima i činjenicama ?
    Ne znaš ti ništa o njemu.

    Svakako ne želim o ovome da razvlačim, ima tamo neko koga to interesuje, mene zaista više to ne interesuje nego sam se samo kratko nadovezao. Pa šta god ko hoće.
    Love, peace and respect.

  17. #7241
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Šerbo Rastoder DPS ? DPS koji ga je progonio zato što čovjek barata samo sa dokazima i činjenicama ?
    Ne znaš ti ništa o njemu.

    Svakako ne želim o ovome da razvlačim, ima tamo neko koga to interesuje, mene zaista više to ne interesuje nego sam se samo kratko nadovezao. Pa šta god ko hoće.
    Đe su pripadnici Bošnjaka i đe je Šerbo da oda pomen u Velici? Zašto se praviš lud? Šerbo je splačina i to svako ko ima gram poštenja u CG zna. Ne zato što barata činjenicama nego zato što je od ovakvih činjenica utekao, poput Velike. Da ima gram ljudskosti došao bi tamo.

  18. #7242
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,826
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    795
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Đe su pripadnici Bošnjaka i đe je Šerbo da oda pomen u Velici? Zašto se praviš lud? Šerbo je splačina i to svako ko ima gram poštenja u CG zna. Ne zato što barata činjenicama nego zato što je od ovakvih činjenica utekao, poput Velike. Da ima gram ljudskosti došao bi tamo.
    Ja se pravim lud ?

    Aj samo pogledaj kako ste preskočili i ti i skoj mašinerija (elegantno) mene i outlinea gore oko pitanja za onu sramotu koju mi kao država, društvo i nacija preživljavamo svaki dan.
    Mržnja, huškanje, falsifikovanje svaki dan i na svaki ćošak.

    A što se tiče Šerba stvarno nemam namjeru da ga branim. Čovjek je dokazani akademik i kazaće ti onako kako je bilo pa ko god i šta god bilo u pitanju.

    A svakako ga neću ni braniti zato što je politički stao uz četnike pa se pokajao, vidio je da tu nema napretka. Poslije karanja nema kajanja.

    I svakako od početka nisam govorio u tom kontekstu u kojem ti sad prebacuješ, nego na neku totalno drugu stranu o Bošnjacima kao naciji zašta postoji druga tema.
    Love, peace and respect.

  19. #7243
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Nemam ništa protiv komita,a mogu ti odgovoriti vezano za ovo sa śeđenjem u kafanu,jer skoro svaki dan śedim i sa dva pripadnika islamske vjere između ostalih.Rekli su mi,bolje upozrijebi za nas izraz Turčin no Bošnjak,a ako nas baš pitaš Musliman nam najviše odgovara.Jedan je starinom iz BP a drugi PG

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Da se ne bismo hvatali za pojedince i njihove objave na FB, daj da pričamo o brojkama i činjenicama.

    Prihvatanje Crne Gore kao nezavisne države je skočilo odjednom sa 55% (gdje je bilo zadnjih 15 godina) na 70-75%. To je svakako ogromna promjena i jasno ukazuje da je veliki broj ljudi odbacivao DPS državu, a ne Crnu Goru.
    To sto neko prihvata cinjenicu da je crna gora nezavisna država ne znaci da sjutra na referendumu ne bi opet zaokružio da budemo u zajednici sa srbijom.

    Istina je da je jedan dio bio protiv samostalnosti zbog dps-privatne države,ali ne bih rekao da je neka značajnija cifra u pitanju,prije bih rekao da tu ima ljudi koji su bili za zajednicku drzavu,ali su vremenom uvidjeli da je ono DA 2006godine bilo ispravno uprkos tome sto je do prošle godine vladala kriminalna,lopovska banda.

    Kod nas očigledno postoji problem identiteta,ja sam u početku bio žestoki kriticar crnogorskih “bošnjaka”,ali vremenom sam se pomirio s time da se ljudi osjećaju tako,ima i onih koji su se iz drugih razloga izjasnili tako,prema tome ne pada mi na pamet da se zamaram više oko toga.

    Isto važi za crnogorske srbe,ali tu neću da zalazim,neka pravoslavni crnogorci sami odluče šta su po nacionalnosti i koju drzavu će smatrati svojom maticom.

    Imamo mi i bez ovoga dovoljno tema o kojima trebamo pričati i nerado pišem o ovome,ali ovaj narod odje treba da shvati da niko ne mrzi Srbe i Srbiju ako je pro crnogorski orjentisan,ja ne mrzim bosnjake,to su naša braca,ali crna gora je naša domovina i mi nemamo bližeg nego sto smo jedni drugima,iako su nam stavovi različiti.

    Previše je nacionalizma odje,bolje da se ljude malo preorjentisu na vjeru posto se od velikih muslimana i pravoslavaca/katolika (na baterije) zivjet ne može...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #7244
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Turci, to ti je kao Draginjin termin "possrbice" od kojeg se "građanski" SDP još nije ogradio.

    Komite same sebe tako zovu, Komitsko Patriotski Savez je zvanični koalicioni partner DPS. Ne znam što tebe potresa kad se tako nazivaju ljudi koji idu okolo, mašu zastavama svoje države i biju vojnike svoje vojske?
    Ako misliš na onog iz NK mislim a i prilično sam siguran da je dobio batine zbog provokacija a isto tako ne opravdavam ni njega a ni ove druge jer između dva zla nemam šta da biram.. A reći ću ti još jednu stvar kad se dovati vojske - u njoj je masu ljudi koji u srcu nose druge zastave, himne ili kako god (što je njihovo legitimno pravo sve dok taj poziv obavljaju profesionalno, časno i po ustavu CG) - sve dok se zbog ovih i onih interesa promijeni ploča pa je istima valjao DPS da ih šalje po West Point-ima i drugim akademijama pa se nakon dobijanja oficirskog čina počnu ogrtati nacionalizmom i šovinizmom..

    Ne želim, prosto ne želim da biram ili opravdavam dva zla. Jedina gora stvar za mene od pripejd patriota/milogoraca/komita su mi pripejd Srbi iz Crne Gore koji su potpuno iste stvari radili kao ova kontra grupa.. Ljubav iz koristi je ista za te dvije grupe ma koliko ih neko pravdao ili branio kroz stvaranje vještačke mržnje..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  21. #7245
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Ovi ladno izgubili voz

    https://resetka.rs/ponovo-ispao-voz-...nice-ga-traze/

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  22. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  23. #7246
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Da se ne bismo hvatali za pojedince i njihove objave na FB, daj da pričamo o brojkama i činjenicama.

    Prihvatanje Crne Gore kao nezavisne države je skočilo odjednom sa 55% (gdje je bilo zadnjih 15 godina) na 70-75%. To je svakako ogromna promjena i jasno ukazuje da je veliki broj ljudi odbacivao DPS državu, a ne Crnu Goru.
    Kad smo već kod brojki i činjenica, odakle ove cifre 70-75%? Neko istraživanje, neka publikacija, nešto...?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. #7247
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Ja se pravim lud ?

    Aj samo pogledaj kako ste preskočili i ti i skoj mašinerija (elegantno) mene i outlinea gore oko pitanja za onu sramotu koju mi kao država, društvo i nacija preživljavamo svaki dan.
    Mržnja, huškanje, falsifikovanje svaki dan i na svaki ćošak.

    A što se tiče Šerba stvarno nemam namjeru da ga branim. Čovjek je dokazani akademik i kazaće ti onako kako je bilo pa ko god i šta god bilo u pitanju.

    A svakako ga neću ni braniti zato što je politički stao uz četnike pa se pokajao, vidio je da tu nema napretka. Poslije karanja nema kajanja.

    I svakako od početka nisam govorio u tom kontekstu u kojem ti sad prebacuješ, nego na neku totalno drugu stranu o Bošnjacima kao naciji zašta postoji druga tema.
    O mržnji, huškanjima, falsifikovanju pričaš kao simpatizer partija koje su sve to kreirale. Druže to možeš da pričaš sa svojim istomišljenicima ali meni je prejadno. Ja stvarno mislim da ti nisi sposoban da pogledaš realnost u sopstvenoj zemlji. Mi danas ne preživljavamo ništa, nalazimo se u procesu prelaska iz jednog užasnog stanja kao društvo, upravo zaslugom partija kojima ste dali dušu, za neki interes. To što tebi i outlineu nedostaje da se Srbi označavaju kao nešto neprijateljsko je prošlo vrijeme, a što prije shvatiš da je upravo takva prihvaćena misao dovela do poremećaja u CG, a ne obratno, tim bolje za društvo. Evo kada vas čitam sa koliko ljubavi pričate o onima koji se izjašnjavaju kao Srbi, mislim da bi Ante Pavelić bio veoma ponosan... Samo gurajte tako. Ubirate plodove svoje ludosti evo 3 decenije, zato i kaskamo 100 godina za svijetom.

  25. The Following 3 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  26. #7248
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Kaze tri decenije, a pola tog vremena u vlast bila vecina sadašnje vlasti.
    Taj nacionalizam I fasizam se iz kuce nosi, ne moze mu ga napraviti ni jedna partija. Posebno ovoj omladini od 20 godina, evo ovo sto je u Tivtu bilo. Jel to DPS stvorio, organizovao i sl.
    Samo se opustite momci, sve ce to doć na svoje. Kužite
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  27. #7249
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Kad smo već kod brojki i činjenica, odakle ove cifre 70-75%? Neko istraživanje, neka publikacija, nešto...?
    Mislim da je radjeno u aprilu ili maju mjesecu.
    Iosos za undp. Dio sireg istrazivanja. Mialim da je dio onoga dje smo se pokazali kao teoreticari zavjere, samo me ne drzi za rijec da je isto

  28. #7250
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Kaze tri decenije, a pola tog vremena u vlast bila vecina sadašnje vlasti.
    Taj nacionalizam I fasizam se iz kuce nosi, ne moze mu ga napraviti ni jedna partija. Posebno ovoj omladini od 20 godina, evo ovo sto je u Tivtu bilo. Jel to DPS stvorio, organizovao i sl.
    Samo se opustite momci, sve ce to doć na svoje. Kužite
    Većina sadašnje vlasti? Koja to molim da prosvijetliš? Kada je tebi i sličnima odgovaralo da se pola države naziva četnicima i petokolonašima, neprijateljima državnosti, bilo je ok i lijepo, a kada se trebaju sanirati posljedice takvog fašističkog ambijenta koji traje 3 decenije, onda se opet okrivljuje ko bi drugi nego "neprijatelji države" ili Srbi. I slažem se da se takva misao nosi iz kuće, ipak je vrijeme pokazalo kako se u CG od nosača slika Miloševića i jurišnika na Ćilipe postaje evroatlanski demokarata sa Gebelsovim karakterom. Kada si zadnji put napisao kako vidiš CG? Po mogućnosti da u njoj ne bude Srba pretpostavljam?

Page 290 of 543 FirstFirst ... 190240280286287288289290291292293294300340390 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •