Page 118 of 543 FirstFirst ... 1868108114115116117118119120121122128168218 ... LastLast
Results 2,926 to 2,950 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #2926
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Cujes treba da raspravljam da li da podrzim Vukovica.
    Samo onako na brzinu.
    2 miliona za pjesacki most pored krivog mosta, upotrebna vrijednost 0
    680 000 za sredjivanje 100 metar ulice dje ima nezvanicno 2 lokala
    5,6 sa 3,2 miliona Bemaxu za put do spuza. Sad i on pominje cijenu od 3 miliona kao da ne znamo koliko je kostalo.
    10 miliona za most na jugozapadnoj obilaznici, da i on digne falusni simbol kao Mugosa.
    520 000 sa 164 buricu za parking.
    1,2 miliona vlasniku nivela za parcelu na zabjelu, ostale nece ni da kupuje.
    Ovo je samo za godinu dana, i zaboravio sam ko zna koliko....
    Evo me trcim da mu glas dam da nastavi tako...

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  3. #2927
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Zeleni aktivisti sa foruma, ne haju za ljubovicke spinove, vec vjezbaju svoje ruke za veslanje oko busotina...



    U pozadini cuju se zvuci Dzonija Stulica;

    "Rastočija si se ka barilo leute moj
    a mriža je sagnjila leute moj,
    osta si sam napušten brod..
    Brodovi su isti ka i ljudi
    zlu moru daju život svoj,
    za tobom umiru..."


    Oh, wait... Ipak su bitniji agitpropovi i ljubovicki spinovi

    #hejtforumasi
    Last edited by Rodion Romanovich; 17-04-21 at 15:54.

  4. #2928
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa najbolje da ti ne kazem to.
    Isto ka koorva nedje da vidi kako se momak i djevojkahvataju na ulicu i kaze 'vidji ove sramote' i onda kaze 'a sad ce te vi meni reci da sam koorva a pricam o sramoti', to je otprilike ta analogija.
    Hahah kakvo gasenje.


  5. #2929
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    E kukavce, koliko vi svijesti nemate sta je opstina, sta je drzava i kako treba da funkcionise, pa nije ni cudo sto su 30 godina vladali arčili jbt, da vas boli to vase ne znanje, pali bi od bolova, cus veli 'ko vam gradi parkove, ulice, mostove...' i ostale gluposti.
    Grade ih GRADJANI od svojih para, poreza, prireza itd, ne gradi ih ni Posjin gradonacelnik ni ostatak splacina iz sdpdbs-a.
    Stvarno greota sa kakvim ignorantima djelim ovo parče divne zemlje.




    Makar si konacno priznao da si dps-ovac, polako napredujes.
    Doata je lako manipulisat biracima kad nisu obrazovani. Primitivni narod. Asfaltiras mu ulicu i on srecan kukavac jer tamo odakle je dosao uglavnom su kozje staze.

    Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  6. #2930
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Na stranu sve svaki izgradjeni park ili igraliste u PG je bolji nego zgrada, jedino ne znam kome je palo na pamet da teren za mali fudbal ukrsti sa koševima na istoj površini
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  7. The Following User Says Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  8. #2931
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Cujes treba da raspravljam da li da podrzim Vukovica.
    Samo onako na brzinu.
    2 miliona za pjesacki most pored krivog mosta, upotrebna vrijednost 0
    680 000 za sredjivanje 100 metar ulice dje ima nezvanicno 2 lokala
    5,6 sa 3,2 miliona Bemaxu za put do spuza. Sad i on pominje cijenu od 3 miliona kao da ne znamo koliko je kostalo.
    10 miliona za most na jugozapadnoj obilaznici, da i on digne falusni simbol kao Mugosa.
    520 000 sa 164 buricu za parking.
    1,2 miliona vlasniku nivela za parcelu na zabjelu, ostale nece ni da kupuje.
    Ovo je samo za godinu dana, i zaboravio sam ko zna koliko....
    Evo me trcim da mu glas dam da nastavi tako...
    Nema kružnog ispod 300 hiljada.

    Ni da podno grijanje ugrađuju...

    Za njegovog mandata samo to što je dozvolio burgijanje po Gorici i Ljuboviću, zarad interesa privatnih investitora, pa ne mogu da mu oprostim ali nikako. Dva simbola ovog grada.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 17-04-21 at 16:56.

  9. #2932
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/kolumne/531069/bageri-stoj

    Đuro doktorski ka i vazda

    Priča da građani ne kapiraju da je ta strašno važna faza puta i parking bitan upravo po njih može se objesiti mačku o rep ili o kakvu drugu rabotu. Ljubav prema Podgorici se ne dokazuje bljutavim tepanjem “Posja“, već da ima Podgorica gradonačelnika, jurio bi ispred svih da zaustavi bagere. Ali njemu je izgleda mali posja.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  11. #2933
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Capo di tutti capi agitpropova u Crnoj Gori.

    "Ne znam o čemu se radi, ali vidim da je postalo moderno da se protestuje. Ipak, svi ti ekološki protesti lepo govore o Srbiji. Do pre pet, šest, sedam ili osam godina, pa i do pre tri ili četiri godine niko nije razmišljao o ekologiji već kako će da preživi. Ovo govori o većem standardu i kako su nam se promenili prioriteti. Srbija je nepovratno napredovala, ali nećemo da bežimo od odgovora", rekao je Vučić.

    U Evropi ima 24 hiljade mini hidroelektrana, a u Srbiji svega 90. Neki iz Evrope finansiraju pokrete protiv hidroelektrana, pa što ih vi ne ugasite. A od nas će da traže da ih ugasimo. A od čega ćemo struju da imamo - upitao je Vučić i poručio da taj film neće da gledaju.
    Cujem da su neki zabjelcani spremili camce za proteste

    Oh, wait... Ipak nisu
    Last edited by Rodion Romanovich; 17-04-21 at 18:21.

  12. #2934
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Nema kružnog ispod 300 hiljada.

    Ni da podno grijanje ugrađuju...

    Za njegovog mandata samo to što je dozvolio burgijanje po Gorici i Ljuboviću, zarad interesa privatnih investitora, pa ne mogu da mu oprostim ali nikako. Dva simbola ovog grada.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Nego jesi li ti ovaj huligan iz trgovinske, sto ga komite prozivaju

  13. #2935
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ono zabjelcani...sa kapama , maskama i ispod transparenta se sakrili i graju u glas. Nema onamo 10 zabjelcana, ono je bagra.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  14. #2936
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Nego jesi li ti ovaj huligan iz trgovinske, sto ga komite prozivaju
    Nisam u toku...



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  15. #2937
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Ma zajebavam. Poceli su da na tviter prozivaju neke likove oko ljubovica, kao nije to nikakva ekologija nego je to politicki protest. Jedan je iz demokrata, a drugi je neki luka m... Zaboravih sad

  16. #2938
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ma zajebavam. Poceli su da na tviter prozivaju neke likove oko ljubovica, kao nije to nikakva ekologija nego je to politicki protest. Jedan je iz demokrata, a drugi je neki luka m... Zaboravih sad
    Pa e... Kad treba ustat da se brani Crno jezero, ne valja to su politički protesti, čempresi u Baru isto tako, Bukovica i druge MHE, Sinjajevina, Gorica, Ljubović... sve su to politički protesti i to ništa ne valja... al tim istima nije problem da odu sa Branom, Ivanom Vukovićem i Vericom Maraš na proteste jer oni "brane državu".



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  17. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  18. #2939
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    ono zabjelcani...sa kapama , maskama i ispod transparenta se sakrili i graju u glas. Nema onamo 10 zabjelcana, ono je bagra.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    pojma nemam ko su. ali tražiti pomoć za FK Zabjelo je dno. najbolje da sad iz džepa građana finansiramo rekreativce neke

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #2940
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Danas su zabjelčani ponizili Pośovana. Jedva čekam izbore u PG da ga otresemo ka sli..

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  20. #2941
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa e... Kad treba ustat da se brani Crno jezero, ne valja to su politički protesti, čempresi u Baru isto tako, Bukovica i druge MHE, Sinjajevina, Gorica, Ljubović... sve su to politički protesti i to ništa ne valja... al tim istima nije problem da odu sa Branom, Ivanom Vukovićem i Vericom Maraš na proteste jer oni "brane državu".



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Zato te i peckam. Mislim da je svaki protest bio okarakterisan kao politicki i uperen protiv drzave. Sto rece Bar, rijeke, sinjajevina.... Nabroj koliko zelis.

    A sad imas veliki poziv za potpisivanje gradjanske peticije za smjenu ministra.
    Gradjansku peticiju su pokrenuli DPS, SD i BS kao i gradjanski Ljusin pokret, cujes mene RR.

  21. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  22. #2942
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    RR

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  23. #2943
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Predsjednik Nove srpske demokratije (NSD) i jedan od lidera Demokratskog fronta (DF) Andrija Mandić poručio je danas predsjedniku Vlade Crne Gore Zdravku Krivokapiću i ministru pravde ljudskih i manjinskih prava Vladimiru Leposaviću da "puste provokacije funkcionera URA Filipa Adžića koje imaju za cilj podjele i raskole u našem narodu i pravoslavnom biću".
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...voslavnom-bicu


  24. #2944
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Zato te i peckam. Mislim da je svaki protest bio okarakterisan kao politicki i uperen protiv drzave. Sto rece Bar, rijeke, sinjajevina.... Nabroj koliko zelis.

    A sad imas veliki poziv za potpisivanje gradjanske peticije za smjenu ministra.
    Gradjansku peticiju su pokrenuli DPS, SD i BS kao i gradjanski Ljusin pokret, cujes mene RR.
    Što reče jedan, svi ovi što se zgražavaju nad izražavanjem navijača FK Zabjelo su opravdavali prozivanje Zdravka i Dritana na Cetinju.

    Po meni je patriotizam izaći i braniti bušenje Ljubovića zbog interesa bilo koga, a posebno Žara Burića koji se obogatio preko grbače državne imovine, a podržavati ove koji su opljačkali Crnu Goru i Žara Burića je sve sem patriotizam.

    P.S.

    Smatram da Lepi treba da ide. Ako kao ministar ne želi da se drži sporazuma koji su koalicije potpisale, ne znam šta traži u vladi.

    Svakako neću potpisivati nikakve Ljušine peticije, ali puna podrška CnB da glasa za smjenu.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 17-04-21 at 19:08.

  25. #2945
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    jes čoče. oni koji zvižde profu i Dritanu su branioci države. a ovi od danas sendvičari
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #2946
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Naravno. Nije poenta Leposavic koji treba da ide, nego licemjerje oktobarske tviter FCKJ zajednice.
    Ovo im je politika a gradjanska peticija je ona koju pokrenu politicke partije.
    Volio bih da budem u toj konfliktnoj glavi makar 5 minuta. Mislim da je kao zurka iz 70 na LSD.
    A dokle ide i Ljusa se obrijao

  27. #2947
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Kimmi nije Zarov interes busenje Ljubovica, za razliku od vizionarskog posla sa hotelima i privatizacijom. Cak mu je za rusenje hotela jedan akcionar bio nesaglasan pa je morao dosta da ga isplati. Vjerovao ili ne Petar Ivanovic mu nije bio saglasan na skupstini akcionara sa tim.

    Buric je predao projekat i neko iz uprave grada / ministarstva mu je dozvolio onakav projekat. On ce ga zavrsit i predat namjeni i nabacit 240 stanara nezadovoljnih na grad sto nemaju parking. Jer Buric ce rec ja sam platio komunalije, obaveza grada je da napravi parking, vidjite to sa njima.
    E ti koji su dozvolili projekat koji sad iziskuje odvaljivanje Ljubovica treba da odgovaraju ako postoji ikakav gram odgovornosti za bilo kakavu rabotu u javnu upravu.
    Izgradise City kvart na onoliku poljanu Radoje Dakica i nema ni pola parking mjesta koje su predvidjeni projektima. Na te projekte ne mogu duplirat brojeve nikako, zna se razmjera odlicno i mjere kako idu.
    Ali sve ove godine, od Mugija pa do Vukovica vazda neko klimao glavom i rukom potpisuje da je to sve OK.
    Takvima bi ime ugravirao u najsramniji dio istorije Podgorice kad je gradjevina u pitanju i sluzili bi mi kao stub srama i pokazna maketa kako ne treba raditi.

    Nema gradjevinara u PG koji nije sibicario sa parking mjestima. Parking mjesto 2.2 metra je dovoljan ako vozimo peglice i fice ali ne vozimo. I 2.5m sirine je neki minimum minimuma.


    A kad smo vec kod devastacija i divljanja gradjevinara, u Budvi sve po starom iako DPS nije na vlast.

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-o-veljoj-vodi

    Na dobrom je putu da bude gori od DPS-a, ako je to uopste ikako moguce.
    Last edited by hercules; 17-04-21 at 19:22.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  28. #2948
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,785
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,943
    Thanked in
    2,316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Kimmi nije Zarov interes busenje Ljubovica, za razliku od vizionarskog posla sa hotelima i privatizacijom. Cak mu je za rusenje hotela jedan akcionar bio nesaglasan pa je morao dosta da ga isplati. Vjerovao ili ne Petar Ivanovic mu nije bio saglasan na skupstini akcionara sa tim.

    Buric je predao projekat i neko iz uprave grada / ministarstva mu je dozvolio onakav projekat. On ce ga zavrsit i predat namjeni i nabacit 240 stanara nezadovoljnih na grad sto nemaju parking. Jer Buric ce rec ja sam platio komunalije, obaveza grada je da napravi parking, vidjite to sa njima.
    E ti koji su dozvolili projekat koji sad iziskuje odvaljivanje Ljubovica treba da odgovaraju ako postoji ikakav gram odgovornosti za bilo kakavu rabotu u javnu upravu.
    Izgradise City kvart na onoliku poljanu Radoje Dakica i nema ni pola parking mjesta koje su predvidjeni projektima. Na te projekte ne mogu duplirat brojeve nikako, zna se razmjera odlicno i mjere kako idu.
    Ali sve ove godine, od Mugija pa do Vukovica vazda neko klimao glavom i rukom potpisuje da je to sve OK.
    Takvima bi ime ugravirao u najsramniji dio istorije Podgorice kad je gradjevina u pitanju i sluzili bi mi kao stub srama i pokazna maketa kako ne treba raditi.

    Nema gradjevinara u PG koji nije sibicario sa parking mjestima. Parking mjesto 2.2 metra je dovoljan ako vozimo peglice i fice ali ne vozimo. I 2.5m sirine je neki minimum minimuma.


    A kad smo vec kod devastacija i divljanja gradjevinara, u Budvi sve po starom iako DPS nije na vlast.

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-o-veljoj-vodi

    Na dobrom je putu da bude gori od DPS-a, ako je to uopste ikako moguce.
    UTU (urbanističko tehnički uslovi) ima nekoga ko je to potpisao. Taj koji je potpisao UTU je odgovaram više od samog investitora, on je odgovoran jer je i prodao svoju struku. Moj pokojni otac je jednom napisao tekst o tome https://www.vijesti.me/kolumne/64767...gistika-struke

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  29. The Following 6 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  30. #2949
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Kimmi nije Zarov interes busenje Ljubovica, za razliku od vizionarskog posla sa hotelima i privatizacijom. Cak mu je za rusenje hotela jedan akcionar bio nesaglasan pa je morao dosta da ga isplati. Vjerovao ili ne Petar Ivanovic mu nije bio saglasan na skupstini akcionara sa tim.

    Buric je predao projekat i neko iz uprave grada / ministarstva mu je dozvolio onakav projekat. On ce ga zavrsit i predat namjeni i nabacit 240 stanara nezadovoljnih na grad sto nemaju parking. Jer Buric ce rec ja sam platio komunalije, obaveza grada je da napravi parking, vidjite to sa njima.
    E ti koji su dozvolili projekat koji sad iziskuje odvaljivanje Ljubovica treba da odgovaraju ako postoji ikakav gram odgovornosti za bilo kakavu rabotu u javnu upravu.
    Izgradise City kvart na onoliku poljanu Radoje Dakica i nema ni pola parking mjesta koje su predvidjeni projektima. Na te projekte ne mogu duplirat brojeve nikako, zna se razmjera odlicno i mjere kako idu.
    Ali sve ove godine, od Mugija pa do Vukovica vazda neko klimao glavom i rukom potpisuje da je to sve OK.
    Takvima bi ime ugravirao u najsramniji dio istorije Podgorice kad je gradjevina u pitanju i sluzili bi mi kao stub srama i pokazna maketa kako ne treba raditi.

    Nema gradjevinara u PG koji nije sibicario sa parking mjestima. Parking mjesto 2.2 metra je dovoljan ako vozimo peglice i fice ali ne vozimo. I 2.5m sirine je neki minimum minimuma.


    A kad smo vec kod devastacija i divljanja gradjevinara, u Budvi sve po starom iako DPS nije na vlast.

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-o-veljoj-vodi

    Na dobrom je putu da bude gori od DPS-a, ako je to uopste ikako moguce.


    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    UTU (urbanističko tehnički uslovi) ima nekoga ko je to potpisao. Taj koji je potpisao UTU je odgovaram više od samog investitora, on je odgovoran jer je i prodao svoju struku. Moj pokojni otac je jednom napisao tekst o tome https://www.vijesti.me/kolumne/64767...gistika-struke

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Mislim da se niko normalan neće buniti da se uvedu drakonske kazne za svaku zgradu koja ne izvede onaj broj parking mjesta koji je zadat UTU, a da se zakonom zabrani da država i opštine za investitore prave parking mjesta na državnoj/opštinskoj zemlji. Pa nek investitori smanje malo broj stanova i spratnost i budu primorani da naprave na svojoj UP dovoljan broj parking mjesta.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  31. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  32. #2950
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    koga to moze da ponizi bagra nekulturna i par likova na herion koji su navuceni? onamo je najmanje zabjelcana bilo.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

Page 118 of 543 FirstFirst ... 1868108114115116117118119120121122128168218 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •