Page 376 of 543 FirstFirst ... 276326366372373374375376377378379380386426476 ... LastLast
Results 9,376 to 9,400 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #9376
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Nego, je li ovo ponovo proba za 14.septembar.
    Da vidite hoce li biti vise od 2000 ljudi. I ne dize DPS tenzije, ma kakvi
    https://m.cdm.me/politika/svi-na-cetinje-12-septembra/


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  2. #9377
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    A ni ova namjera da se prenosi vlasništvo nad manastirom na CPC nije uopšte još jedan očajnički pokušaj DPS da krv poteče.

    Nisu imali vremena da to pokrenu 30 godina nego su se sad sjetili.

  3. #9378
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,536
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    A ni ova namjera da se prenosi vlasništvo nad manastirom na CPC nije uopšte još jedan očajnički pokušaj DPS da krv poteče.

    Nisu imali vremena da to pokrenu 30 godina nego su se sad sjetili.
    Dogodine na Lovcen...i u Prizren.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  4. #9379
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Dogodine na Lovcen...i u Prizren.
    Na Lovcen hoce jer su Crnogorci labavi i ovi su ih vec pokorili, ali na Prizren mogu da zaborave


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  5. #9380
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Nemaš ti staža da bi znao da je i Gando naš kolega.
    Jasno mi je to nedje.
    No najvise cijenim inteligentnu opservaciju i dobru foru.
    Cak i kad se ne slazem sa nekim priznam kad je dobar i poradujem se istome.
    Mada, iz par secerasa ovdje je svakako zanimljivo i civilizovanije nego u “real life” mreza.
    A da cemo ovdje procitati nesto novo inepohalno no way.
    Zato velim, tracajmo i zayebavaymo se, brzo prodje zivot. Eo vec ima pomrlih forumasha


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  6. #9381
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ah, jbga...
    Propala jos jedna sansa da se pokusaju izgurati prijevremeni izbori. A ponadali se...
    Nema toga dok se ne iscisti biracki spisak... A to ce i DFu i DPSu isporuciti Sekulovic...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Sto mislis da se Crnogorcima ukine pravo glasa? To bi bilo najadekvatnije "ciscenje" ili ce opet da bude plac da je Sekulovic "izdao kao onomad kada su shvatili da sa predlozenim rjesenjem ce "iscistiti" vise svojih nego njihovih. Ni DPS nije ovako brutalno nasrtao na slobodno izrazenu volju pa nije ni cudo sto vam saborci uvijeno porucuju da nece mirno predati vlast eventualno jer ste se samoubijedilo u neke fantazmagorije a za koje evo godinu dana na vlasti nemate nikakvo pokrice.

  7. #9382
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Nego, je li ovo ponovo proba za 14.septembar.
    Da vidite hoce li biti vise od 2000 ljudi. I ne dize DPS tenzije, ma kakvi
    https://m.cdm.me/politika/svi-na-cetinje-12-septembra/


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Sumnajm da ce ovim novim okupljanjima ista dps novo napraviti. Kada je uz svu logistiku i organizaciju uspio skupiti jedva 2000 ljudi, ovim novim okupljanjem tone sve dublje u glib. Definitivno je pokusao zloupotrebiti situaciju na CT, stab je zasjedao, savjetnik za sigurnost i bivsi direktor policije je dao sve od sebe ali nista nisu napravili. . Komicno djeluje ova radikalizacija dps-a. Sve vise lice na Df.


    Skoro pa je totalno izgubio medjunarodnu podrsku, predsjednicki mandat istice i ovo su ocajnicki pokusaji da se pokaze kao relevantan igrac.

    Jedino sto je preostalo dps-u tj. Milu je na sve moguce (cak ako pri tome krsi Ustav i rizikuje zivote ljudi) nacine prebaciti pricu na politicko-identiteski narativ.
    Godinama zivi na proizvodnji identiteskih podjela i sada zeli prebaciti Crnu Goru na taj teren.
    Budite relaksirani.

  8. The Following User Says Thank You to Joksim For This Useful Post:


  9. #9383
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Cisto da javim Vucicevim fanovima sa foruma da ce im ideoloski brat Nebojsa Medojevic gostovati na tv Pinku pa da ne propuste. Treba se nakupiti ideja i gradje za dalji agitprop posto su ocigledno presusili. Osim "humora" nista im nije ostalo

  10. #9384
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,783
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    1,001
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Nego, je li ovo ponovo proba za 14.septembar.
    Da vidite hoce li biti vise od 2000 ljudi. I ne dize DPS tenzije, ma kakvi
    https://m.cdm.me/politika/svi-na-cetinje-12-septembra/


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Pa neće valjda skrštenih ruku da čekaju da im se stave lisice i budu sprovedeni u Spuž?
    Dizaće tenzije 24/7 što im drugo preostaje?
    Ne no će izaći pred birače sa programom ekonomskog oporavka zemlje

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  11. #9385
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,416
    Thanks Thanks Given 
    5,552
    Thanks Thanks Received 
    4,990
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Moja tetka pozdravlja one koji budu dosli na Cetinje, zao joj je sto nije prosli put bila, svadba je bila bitnija od odbrane svetinja... opa, poggrijesih, od odbrane drzave. Muka je velika na nju, presaltala se iz trikolora u crveno zlatni tim i latinicni DPS, ali podrzava SPC. Bas ozbiljna situacija, strah je da se ne zamjeri kome - onom na zemlji ili onom ozgor.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  12. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  13. #9386
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-80-odsto-vode

    Sad znamo zašto Cetinjani protestuju. Bravo, tako se bori za bolji život.

  14. #9387
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Evo jedan tekst Pekica dako neki po forumu konacno shvate nesto.


    "Demokratija i Nacija — DA! Demokratija ili Nacija — NE!"


    http://www.borislavpekic.com/2011/03...atija.html?m=1

  15. #9388
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Evo jedan tekst Pekica dako neki po forumu konacno shvate nesto.


    "Demokratija i Nacija — DA! Demokratija ili Nacija — NE!"


    http://www.borislavpekic.com/2011/03...atija.html?m=1
    "Svako ko danas propoveda slobodu, a istovremeno je uskraćuje, čini veći građanski zločin od onoga ko slobodu u načelu odbacuje, poriče na rečima, a potom je i delom ne dopušta."

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  16. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  17. #9389
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,856
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    "Svako ko danas propoveda slobodu, a istovremeno je uskraćuje, čini veći građanski zločin od onoga ko slobodu u načelu odbacuje, poriče na rečima, a potom je i delom ne dopušta."

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  18. #9390
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Jel ti palo na pamet, ono čisto sumnjam ali eto da pitam, da je ograničavanje slobode vršenja vjerskog obreda u manastiru, pored toga što je ograničavanje ustavom zagarantovanih prava, u stvari ograničavanje tuđe slobode.

    Na stranu sav folklor crkve koji ne podnosim, ono se jednostavno ne radi.

    Kad sam pričao prije 2-3 neđelje da nemam protiv ništa protesta na kom bi se eventualno okrenula leđa ili napravio neki simboličan gest, ali da sam protiv barikada i/ili nasilnog upada u manastir, jer je to vandalizam, ođe ste poskakali na mene sa pričom "ko kaže da će biti nasilan protest".





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  19. #9391
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Konje upao u manastir?
    Jel stvarno mislis da je u redu onolika koliciN I na onakav nacin usut na Cetinje.
    Meni licno ne smeta sto se ustolicio dje je, I briga bi me bilo i ne podržavam one proteste sto su bili.
    Ali ne mogu kao ti oci zatvarat na onu kolicinu suzavca I šok bombi koje su bačane bukvalno na ljude, ne pored njih nego na njih.
    Ninkesnom nisi rekao da su precerali sa svom tom hwmijom kao sto jesu, to mi najcudnije a od pocetka branis popove.
    Ja bi tvojim rezonom mogao reći, mrzis Cetinjane jer su Crnogorci.
    Znas na sta mislim
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #9392
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Konje upao u manastir?
    Jel stvarno mislis da je u redu onolika koliciN I na onakav nacin usut na Cetinje.
    Meni licno ne smeta sto se ustolicio dje je, I briga bi me bilo i ne podržavam one proteste sto su bili.
    Ali ne mogu kao ti oci zatvarat na onu kolicinu suzavca I šok bombi koje su bačane bukvalno na ljude, ne pored njih nego na njih.
    Ninkesnom nisi rekao da su precerali sa svom tom hwmijom kao sto jesu, to mi najcudnije a od pocetka branis popove.
    Ja bi tvojim rezonom mogao reći, mrzis Cetinjane jer su Crnogorci.
    Znas na sta mislim
    Druže, meni je svaka akcija policije ovog tipa gadna za viđet.

    Samo moraš primijetiti razliku između ovakvog postupanja policije, bez upotrebe pendreka, sa onim čudom 2015. i onim u Budvi.

    Meni lično znači promjena što
    POLICIJA VIŠE NE TUČE NAROD PO ULICAMA.

    Zamisli da su išli za demonstrantima da ih gaze i tuku pendrecima dok leže po ulici?
    Jel se to tako davno dešavalo po Crnoj Gori?

    I još jednu stvar....

    Nisam političar, a ni javni djeltnik. Ako to ikad budem, ti spremi novinarsko pitanje i ja ću ti se izjasnit o svakoj temi koja te interesuje. Ali ovo brate.... nisi se izjasnio o ovome, o ovome manje pričaš nego o ovome....nije ok!

    Ako neđe se o nečemu izjasnim, pa ti se ne sviđa, ok je da polemišemo. Al ovo ovu mi "temu preskačeš" je malo bezveze.


    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Meni licno ne smeta sto se ustolicio dje je, I briga bi me bilo i ne podržavam one proteste sto su bili.
    Nisi Crnogorac, podržavaš crkvu!!!

    Zamisli da ja ovako trupačke uskačem u tvoje postove.

    P.S.

    Da ne bude da ti nisam odgovorio za suzavac....

    U suzavac ti se ne razumijem, nit znam koliko ga je bačeno. Zna li ko pa da izguglamo koliko je uobičajeno. Kako ću ja znat jel previše ili premalo ili knap? U odnosu na šta i kojom metodom to utvrđujemo?


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  21. #9393
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Ne pratim, al ajde da prepoznam jednu stvar u cijeloj slici...
    Jedan narod, jedna majka, jedan otac, a mi se bijemo i svadjamo. Čuvajući mir, čuvamo Crnu Goru. Kako, lako. Svi smo mi braća i prijatelji. Uvijek pitajte vašeg vođu: Jel treba da mrzim brata? Jel treba da udarim na prijatelja? Znaćeš kako postupiti kada dobiješ odgovor.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  22. The Following User Says Thank You to NokiaPg For This Useful Post:


  23. #9394
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Druže, meni je svaka akcija policije ovog tipa gadna za viđet.

    Samo moraš primijetiti razliku između ovakvog postupanja policije, bez upotrebe pendreka, sa onim čudom 2015. i onim u Budvi.

    Meni lično znači promjena što
    POLICIJA VIŠE NE TUČE NAROD PO ULICAMA.

    Zamisli da su išli za demonstrantima da ih gaze i tuku pendrecima dok leže po ulici?
    Jel se to tako davno dešavalo po Crnoj Gori?

    I još jednu stvar....

    Nisam političar, a ni javni djeltnik. Ako to ikad budem, ti spremi novinarsko pitanje i ja ću ti se izjasnit o svakoj temi koja te interesuje. Ali ovo brate.... nisi se izjasnio o ovome, o ovome manje pričaš nego o ovome....nije ok!

    Ako neđe se o nečemu izjasnim, pa ti se ne sviđa, ok je da polemišemo. Al ovo ovu mi "temu preskačeš" je malo bezveze.




    Nisi Crnogorac, podržavaš crkvu!!!

    Zamisli da ja ovako trupačke uskačem u tvoje postove.

    P.S.

    Da ne bude da ti nisam odgovorio za suzavac....

    U suzavac ti se ne razumijem, nit znam koliko ga je bačeno. Zna li ko pa da izguglamo koliko je uobičajeno. Kako ću ja znat jel previše ili premalo ili knap? U odnosu na šta i kojom metodom to utvrđujemo?


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Komentarises nesto ali ne das komentar na istu tu temu sa druge strane, ne ne moras rijeci reci o tome ali into govori nesto.
    Kazes nisu bili pendrecima ali subgadjali gumenim mecima sto je gore, ili šok bombama direktno u ljude ne pored njih kako treba.
    A oko kolicine dimnih sto je bacena cu preskociti jer vec vidim da to relativizuje ne znas sta je malo a sta mnogo.
    Nemoj da branis nesto samo da bi odbranio Uru kad je nesto za kritiku slobodno ktitikuj da ako ne zamjere toliko.
    Opet ne bi ni reagovao da nijesi pomenuo upali su u manastir, sto da se ne lazemo nisu ni krenuli.
    Kao sto i nisu bacili MK kao sto rece ova nasa divna vlada, a sto je bio razlog za ovu akciju.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #9395
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Jel ti palo na pamet, ono čisto sumnjam ali eto da pitam, da je ograničavanje slobode vršenja vjerskog obreda u manastiru, pored toga što je ograničavanje ustavom zagarantovanih prava, u stvari ograničavanje tuđe slobode.

    Na stranu sav folklor crkve koji ne podnosim, ono se jednostavno ne radi.

    Kad sam pričao prije 2-3 neđelje da nemam protiv ništa protesta na kom bi se eventualno okrenula leđa ili napravio neki simboličan gest, ali da sam protiv barikada i/ili nasilnog upada u manastir, jer je to vandalizam, ođe ste poskakali na mene sa pričom "ko kaže da će biti nasilan protest".

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Opština je formalno vlasnik cetinjskoga manastira, SPC korisnik. Ima tamo da se obavi obred i država mora da im obezbijedi uslove za to. Tačka. Složićemo se oko ovoga.
    Bilo je nereda, kao i svaki put kod nas uz raznorazni "vatormet" sličan svakom od 1998. i kao uvijek do sada, srećom, bez žrtava. Za razliku od 9. marta 1991 u BG, a čini mi se i 5.10.2000.
    Policija je odradila posao, prije svega da omogući ljudima da koriste svoju svojinu.

    Elem, sada vučemo paralelu. Državni potoci i rijeke dati na korišćenje. I ljudi ne mogu da ih koriste, jer su blokirani prilazi od strane građana. Ni prošla ni ova vlast nije slala policiju da im omogući korišćenje. Naravno, politika. Crkva je jedno, tajkuni su drugo. A sa pravnog stanovišta? Jednaki pred zakonom? Zezni politiku...

    Ne brinem ja za tajkune, njima taman veselje, pare će na sud da dobiju a da ništa ne ulažu. Al eto, zanimljiva paralela. Znaš koji je preduslov da bi postao ozbiljna zemlja. Da i jednima i drugima omogućiš korištenje koliko god ti se ne sviđalo.

  25. #9396
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Jel ti palo na pamet, ono čisto sumnjam ali eto da pitam, da je ograničavanje slobode vršenja vjerskog obreda u manastiru, pored toga što je ograničavanje ustavom zagarantovanih prava, u stvari ograničavanje tuđe slobode.

    Na stranu sav folklor crkve koji ne podnosim, ono se jednostavno ne radi.

    Kad sam pričao prije 2-3 neđelje da nemam protiv ništa protesta na kom bi se eventualno okrenula leđa ili napravio neki simboličan gest, ali da sam protiv barikada i/ili nasilnog upada u manastir, jer je to vandalizam, ođe ste poskakali na mene sa pričom "ko kaže da će biti nasilan protest".

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Opština je formalno vlasnik cetinjskoga manastira, SPC korisnik. Ima tamo da se obavi obred i država mora da im obezbijedi uslove za to. Tačka. Složićemo se oko ovoga.
    Bilo je nereda, kao i svaki put kod nas uz raznorazni "vatormet" sličan svakom od 1998. i kao uvijek do sada, srećom, bez žrtava. Za razliku od 9. marta 1991 u BG, a čini mi se i 5.10.2000.
    Policija je odradila posao, prije svega da omogući ljudima da koriste svoju svojinu.

    Elem, sada vučemo paralelu. Državni potoci i rijeke dati na korišćenje. I ljudi ne mogu da ih koriste, jer su blokirani prilazi od strane građana. Ni prošla ni ova vlast nije slala policiju da im omogući korišćenje. Naravno, politika. Crkva je jedno, tajkuni su drugo. A sa pravnog stanovišta? Jednaki pred zakonom? Zezni politiku...

    Ne brinem ja za tajkune, njima taman veselje, pare će na sud da dobiju a da ništa ne ulažu. Al eto, zanimljiva paralela. Znaš koji je preduslov da bi postao ozbiljna zemlja. Da i jednima i drugima omogućiš korištenje koliko god ti se ne sviđalo.

  26. #9397
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Da ne bude da ti nisam odgovorio za suzavac....

    U suzavac ti se ne razumijem, nit znam koliko ga je bačeno. Zna li ko pa da izguglamo koliko je uobičajeno. Kako ću ja znat jel previše ili premalo ili knap? U odnosu na šta i kojom metodom to utvrđujemo?
    A to ti je bar lako jer imamo mjeru Raska Konjevica
    "Koliko ste bacili suzavca? Dovoljno"
    Ima i video snimak sa presa.
    Koliko je to dovoljno govori cinjenica da je Veljovic 2019 u januaru raspisao tender od 2 miliona eura za nabavku hemijskih sredstava za suzbijanje demonstracija. Pa ga je eto "dovoljno" i kupio.
    Ljudi oko UP kod masinske i u zgradi Metalke prodavali stanove, jer se svako malo suzavac sipao "koliko je bilo dovoljno".
    Ali ni ja ni ti ne kapiramo da lepetanca vise boli suza nekoga sa creinja nego iz podgorice. Ta suza vise reze u stanu na cetinju nego u podgorici....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  27. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  28. #9398
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,956
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Hoćemo li malo poređenje dva najfriškija događaja Budva - Cetinje i kako je policija postupala:
    Budva - intervencija počela probojom kordona kod opštine
    Cetinje - intervencija počela probojom kordona kod dvora
    Budva - korišćen suzavac, šok bombe i pendreci
    Cetinje - korišćen suzavac i šok bombe
    (ukoliko su ono rane od gumenih metaka na slikama onda u CG imamo izuzetno nadarenih kao i onoga iz Budve što je rukom ubacio suzavac u sportski centar).
    Budva - tužilaštvo podnosi prijave isti dan radi blokiranja ulica i to karakteriše kao organizovanu kriminalni djelatnost.
    Cetinje - tužilaštvo ne podnosi niti jednu prijavu za blokiranje ulica
    Budva - savjet za kontrolu policije rekao da je ista radila u skladu sa propisima i nije pokrenula niti jedan postupak (makar za one snimke individualnog batinjanja).
    Cetinje - savjet za kontrolu policije podnio oko 300 prijava (po riječima Saše Zekovića)

    Jesam li još nešto propustio?

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  29. The Following 2 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  30. #9399
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,407
    Thanks Thanks Given 
    4,152
    Thanks Thanks Received 
    364
    Thanked in
    240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Budva - intervencija počela probojom kordona kod opštine
    Cetinje - intervencija počela probojom kordona kod dvora

    Jesam li još nešto propustio?

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Sve je tacno osim sto si propustio da kazes da je u Budvi policija ta koja je krenula u proboj, potpuno nepotrebno i preuranjeno.
    Bukvalno su dosli, naredili da inspektori moraju uci, ovi iz opstine se slozili da udju samo je trebalo sacekati jos 30 sekundi da se razmaknu ljudi iz uskog ulaza. Ali ne, naredjenje je bilo da se osvoji zgrada pa im nije odgovaralo da samo inspekcija udje.

    Sent from my phone

  31. #9400
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Komentarises nesto ali ne das komentar na istu tu temu sa druge strane, ne ne moras rijeci reci o tome ali into govori nesto.
    Kazes nisu bili pendrecima ali subgadjali gumenim mecima sto je gore, ili šok bombama direktno u ljude ne pored njih kako treba.
    A oko kolicine dimnih sto je bacena cu preskociti jer vec vidim da to relativizuje ne znas sta je malo a sta mnogo.
    Nemoj da branis nesto samo da bi odbranio Uru kad je nesto za kritiku slobodno ktitikuj da ako ne zamjere toliko.
    Opet ne bi ni reagovao da nijesi pomenuo upali su u manastir, sto da se ne lazemo nisu ni krenuli.
    Kao sto i nisu bacili MK kao sto rece ova nasa divna vlada, a sto je bio razlog za ovu akciju.
    Da se pojasnimo.... kad smo ođe razglabali prije 2-3 neđelje što to znači "nečemo dozvoliti ustoličenje", a kad su me ubjeđivali da će to biti mirne demonstracije, rekao sam da to "nečemo dozvoliti" može samo da znači ili blokadu ulica ili upad u manastir.

    Pobogu, nisam toliko poludio da tvrdim da je neko upao u manastir. WTF.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Page 376 of 543 FirstFirst ... 276326366372373374375376377378379380386426476 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •