Page 288 of 543 FirstFirst ... 188238278284285286287288289290291292298338388 ... LastLast
Results 7,176 to 7,200 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #7176
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    A nije to napajanje duse mrznjom, nego cisto reakcija na pojedina pisanja ovdje.
    Neko zbog politike, neko zbog cistog hira da dokaze pojedinima koliko su licemjerni.
    Konkretno mislim da smo zadnje na slicnu temu pisali kada je onaj lik, iz NK mislim, rekao da ga je doktor odbio da lijeci jer je crnogorac.
    Svi mi znamo da je to bila budalastina, slicno kao i ovo, ali se ovdje otvorila prica neceuradati i evo vidite.......
    Pa eto... Cisto da vidimo kako se reaguje i brani kada je neko pokrenuo narativ sa druge strane.

  2. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  3. #7177
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,635
    Thanks Thanks Given 
    93
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    cu dug boravak u spuzu,u koje ti bajke jos vjerujes...

  4. #7178
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,827
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A nije to napajanje duse mrznjom, nego cisto reakcija na pojedina pisanja ovdje.
    Neko zbog politike, neko zbog cistog hira da dokaze pojedinima koliko su licemjerni.
    Konkretno mislim da smo zadnje na slicnu temu pisali kada je onaj lik, iz NK mislim, rekao da ga je doktor odbio da lijeci jer je crnogorac.
    Svi mi znamo da je to bila budalastina, slicno kao i ovo, ali se ovdje otvorila prica neceuradati i evo vidite.......
    Pa eto... Cisto da vidimo kako se reaguje i brani kada je neko pokrenuo narativ sa druge strane.
    Cek cek.
    Preksinoc si znao sve detalje, PREBILI ga jer je srbin sa srbijanskim tablicama, tukli zenu, djecu, komite divljaju…
    Jutros prica kako je ovo budalastina, kako se pokrenula prica cisto da vidis sto ce da kaze druga strana itd…
    f6

  5. #7179
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Nadji dje sam rekao da sam znao. Samo sam iskomentarisao postove odredjenih forumasa koji se trude da banalizuju svaki ovaj primjer.
    Nije im prvi put. Stalno slusamo iste likove kako "osudjuju" ovakve stvari, stvarne ili ne.
    Svodi se samo na to da bez problema skrenem paznju na logicke vratolomije koje prave.

  6. #7180
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,827
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    pa da. ti si ustvari komentarisao komentare. nesto kao revizija neka.

  7. #7181
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Eh...Molim forumaše, grlate DPS domobrane da pomognu čoeka

    Država povlači novac iz Prve banke, revizor zabrinut (vijesti.me)

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  9. #7182
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    pa da. ti si ustvari komentarisao komentare. nesto kao revizija neka.
    A najbolje da se ocuti prica "ja osudjujem, ali....."
    Pa roman iza

  10. #7183
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,403
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A najbolje da se ocuti prica "ja osudjujem, ali....."
    Pa roman iza
    A to ALI nam jeba majku, na svim poljima.
    Ima toga ALI previše na svim stranama.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  11. #7184
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    ...
    Zato sam i upozorio da ovakve price koje se svode se na "rece mi jedan coek" treba uzimat s rezervom. U CG bar imamo dosta negativnog iskustva s time.

    Ne sumnjam da ce biti razočaranih među onim koji bi voljeli da je do incidenta doslo zbog Bg tablica. Što govori o ljudima punim pizme, pakosti i mržnje kojim ovakvi incidenti služe da dušu malko napoje mržnjom.

    Tim bitangama s Ct koji provociraju i fizicki nasrcu na ljude zelim dug boravak u Spuzu.
    Ti i dalje tvrdiš da incident nema nacionalnu pozadinu?? Iako smo ovdje čuli bar četiri forumaša sa vezama sa jednom i drugom stranom incidenta koji su svi potvrdili da je pozadina nacionalna?

    Ajde ovako. Ja se iskreno nadam da si ti u pravu. Ali, na osnovu svega što smo dosad čuli, mogu da se kladim da postoji nacionalna/nacionalistička pozadina ovoga. Ako si raspoložen za malu opkladu ja sam voljan.

  12. #7185
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Bijah na Cetinje i vidjeh da uveče neki ljudi sa bakljama i vilama kao u Simpsonovim idu gradom i traže auta sa BG tabilacama da na njih iskale bijes i da linčuju vlasnike.

    Javite svima da budu na oprezu !

  13. #7186
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,488
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Nevjerovatno koliko se relativizuje nacionalizam...

    Znači ako ga nijesu napali samo zbog tablica, već zbog čarki na nacionalnoj osnovi, onda nije strašno...

    Izgleda je lakše da se zabije glava u pijesak, nego da se realno sagleda trenutno stanje i đe sve ovo vodi...

    Samo se sjetite perioda iz 2006. i uporedite sa ovim sad, a tada smo imali otvorenu borbu za Državu...
    #fakenews

  14. #7187
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Bijah na Cetinje i vidjeh da uveče neki ljudi sa bakljama i vilama kao u Simpsonovim idu gradom i traže auta sa BG tabilacama da na njih iskale bijes i da linčuju vlasnike.

    Javite svima da budu na oprezu !
    Ovo sam zapatio od tada, bilo mu je milo da ih izbači, ne može ekavica na Njeguše razumiješ..

    Izbacio goste iz restorana: Srbi ne mogu da jedu kod mene (vijesti.me)

  15. #7188
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Nevjerovatno koliko se relativizuje nacionalizam...

    Znači ako ga nijesu napali samo zbog tablica, već zbog čarki na nacionalnoj osnovi, onda nije strašno...

    Izgleda je lakše da se zabije glava u pijesak, nego da se realno sagleda trenutno stanje i đe sve ovo vodi...

    Samo se sjetite perioda iz 2006. i uporedite sa ovim sad, a tada smo imali otvorenu borbu za Državu...
    Ajde ovako. Idem kolima kroz Radanoviće sa autom koje ima RO tablice. I dječica grbljanski školarci me uredno pozdravljaju sa tri prstića. Malo mi neprijatno od Rožajca koji je sa mnom, ali okrenemo na šalu i iskuliramo.

    To mi ne smeta da ljetujem u Grblju u jednom vrhunskom šteku đe uživam sa familijom.

    Što treba? Da se zaustavljam i raspravljam? Daj...

    Ovdje su navodno cetinjani dizali dva prsta i onda troprstaši krenuli sa debatom vs dvoprstaša "čiji je duži". I?

    A okle ovo sve? A jes, za sve je kriv DPS. On je generisao podjele, niko drugi. Važi...

    Niko nije zborio da su Crnogorci nacija nastala u Titovom jajcu, da su kopilad i sl.

  16. #7189
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post

    Ovdje su navodno cetinjani dizali dva prsta i onda troprstaši krenuli sa debatom vs dvoprstaša "čiji je duži". I?
    I onda su cetinjani ocigledno napaljeni, krenuli da blokiraju auto i fizicki se razracunaju sto im je neko digao tri prsta, ili ih opsovao ili.... Dopisi sta hoces.
    Ne mijenja sustinu, a to je da je nacionalisticka zajebancija sustina svega

  17. #7190
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    Previse price oko par budaletina kakvih mozes naci u svim gradovima.

    Nije ni prvi ni zadnji put da se ovo desava, niti ih je zaustavila stara Vlada, niti ce trenutna a nece i neka buduca. Budala u drzavi ne fali.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  18. #7191
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    I onda su cetinjani ocigledno napaljeni, krenuli da blokiraju auto i fizicki se razracunaju sto im je neko digao tri prsta, ili ih opsovao ili.... Dopisi sta hoces.
    Ne mijenja sustinu, a to je da je nacionalisticka zajebancija sustina svega
    Onda dođosmo do toga da ni druga strana izgleda nije baš najnevinija na svijetu. Svakako, uvijek je za sukob trebalo dvoje.
    Jel pozadina neki nacionalizam, jeste.

    Ono što se desilo u Crnoj Gori jeste da je "pukla nacionalna Gondvana/Pangea", odnosno da je između Crnogoraca i Srba pojavila pukotina i da su dvije kontinentalne ploče svaka krenula u svom pravcu.
    Ukratko, to više nije jedna ista nacija. I sada ćemo, pod stare dane, da se učimo životu "jedni pored drugih", teško više "jednih sa drugima". I kako bude prolazilo vrijeme to će sve više biti "jedni pored drugih" a sve manje "jedni sa drugima". Jbg... Ispalo je tako. Gomila je razloga tome, a to je jedna preduga priča zašto je do toga došlo.

    I u tom učenju, koje će potrajati dok naši potomci odavde ne odsele, znači ne predugo, uvijek će biti entuzijasta sa prstićima.

    U konkretnom slučaju, gledajući snimak, vidio sam da je, srećom, većina sa obije strane razdvajala.

  19. #7192
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,107
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Tako je Gagarine, neko ti kaže 'mrš', ti njemu isto i onda te on ugazi od batina, kad se svedu računi, kod mladog ruskog komsmonauta je izmedju znak jednakosti, jer za sukob treba dvoje, jel' te, iako samo jedna strana gazi.
    Forever young, i want to be forever young

  20. #7193
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,403
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Onda dođosmo do toga da ni druga strana izgleda nije baš najnevinija na svijetu. Svakako, uvijek je za sukob trebalo dvoje.
    Jel pozadina neki nacionalizam, jeste.

    Ono što se desilo u Crnoj Gori jeste da je "pukla nacionalna Gondvana/Pangea", odnosno da je između Crnogoraca i Srba pojavila pukotina i da su dvije kontinentalne ploče svaka krenula u svom pravcu.
    Ukratko, to više nije jedna ista nacija. I sada ćemo, pod stare dane, da se učimo životu "jedni pored drugih", teško više "jednih sa drugima". I kako bude prolazilo vrijeme to će sve više biti "jedni pored drugih" a sve manje "jedni sa drugima". Jbg... Ispalo je tako. Gomila je razloga tome, a to je jedna preduga priča zašto je do toga došlo.

    I u tom učenju, koje će potrajati dok naši potomci odavde ne odsele, znači ne predugo, uvijek će biti entuzijasta sa prstićima.

    U konkretnom slučaju, gledajući snimak, vidio sam da je, srećom, većina sa obije strane razdvajala.
    U tebi je baš loše.... baš nisam očekivao ovakav post od tebe. Pakao.

    Ja kao Crnogorac imam masu Srba oko mene među prijateljima i kumovima, porodicom, i funkcionišemo lagano ko i uvijek. Čuješ sad priču da se navikavamo jedni pored drugih. Kakva je ovo priča, ***** ti.

    To možda ovi što slave Krsta i Sekulu sa ovima što slave Pavla i Dražu, i kojima je to jedina tema u životu, ne mogu naći zajednički jezik. Normalan narod može, bez problema.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  21. The Following 5 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  22. #7194
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,488
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    U tebi je baš loše.... baš nisam očekivao ovakav post od tebe. Pakao.

    Ja kao Crnogorac imam masu Srba oko mene među prijateljima i kumovima, porodicom, i funkcionišemo lagano ko i uvijek. Čuješ sad priču da se navikavamo jedni pored drugih. Kakva je ovo priča, ***** ti.

    To možda ovi što slave Krsta i Sekulu sa ovima što slave Pavla i Dražu, i kojima je to jedina tema u životu, ne mogu naći zajednički jezik. Normalan narod može, bez problema.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    To ti je novi komitski narativ... I to je "jbg ispalo tako", nije da je narod sistematski zavađan i huškan preko 30 godina...
    #fakenews

  23. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  24. #7195
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    U tebi je baš loše.... baš nisam očekivao ovakav post od tebe. Pakao.

    Ja kao Crnogorac imam masu Srba oko mene među prijateljima i kumovima, porodicom, i funkcionišemo lagano ko i uvijek. Čuješ sad priču da se navikavamo jedni pored drugih. Kakva je ovo priča, ***** ti.

    To možda ovi što slave Krsta i Sekulu sa ovima što slave Pavla i Dražu, i kojima je to jedina tema u životu, ne mogu naći zajednički jezik. Normalan narod može, bez problema.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Nemoj mislit da sam srecan zbog ovoga, ali cini mi se da stvari idu u tom pravcu.
    Vidjeces. Tako je krenulo i mislim da se nece lako mijenjati smjer.
    Za par decenija bice normalno.
    Imamo i kumova i prijatelja Albanaca, Bosnjaka…
    I?
    Zivimo li sa njima ili pored njih. Da se ne lazemo.
    Koliko npr ima mjesovitih brakova?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  25. #7196
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,403
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    To ti je novi komitski narativ... I to je "jbg ispalo tako", nije da je narod sistematski zavađan i huškan preko 30 godina...
    Al bitno je da se podvuče da za dizanje nacionaonih tenzija nema odgovornosti DPSa. Sprdnja svega mi. A oni skrenuli udesno to što mogu, ne bi li kako sebe predstavili kao jedinu odbranu Crnogoraca od mrskih Srba, i povukli dio naroda sa sobom. Samo pogledat što čine mediji pod njihovom kontrolom...pakao.

    Mada realno, ne znam o čemu mogu da pričaju.....o ekonomiji, EU integracijama i borbi protiv kriminala i korupcije sigurno ne mogu.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  26. #7197
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    To ti je novi komitski narativ... I to je "jbg ispalo tako", nije da je narod sistematski zavađan i huškan preko 30 godina...
    Sistematski zavadjan i huskan sa obije strane.
    I uvijek ce se rasprava na kraju svoditi na “ko je prvi poceo”.
    Sto ces komitski narativ. Sto cemo mi kukavci nastali u Titovom jajcu sto je pocivsi Djedo zborio npr.
    Vidio je on odavno da smo mi djavoljo nakot.
    I uvijek imao toplu rijec za drugu stranu.
    Kad se dese ovakve stvari neko moje iskustvo mi kaze da obije strane snose krivicu.
    Izvini molim te sto necu da se samobicujem.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  27. #7198
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Nemoj mislit da sam srecan zbog ovoga, ali cini mi se da stvari idu u tom pravcu.
    Vidjeces. Tako je krenulo i mislim da se nece lako mijenjati smjer.
    Za par decenija bice normalno.
    Imamo i kumova i prijatelja Albanaca, Bosnjaka…
    I?
    Zivimo li sa njima ili pored njih. Da se ne lazemo.
    Koliko npr ima mjesovitih brakova?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Gluposti. Eno vam istraživanja etničke distance zadnjih godina. Između Crnogoraca i Srba je praktično nula, običan narod ne vidi razliku. Već kad pomeneš Bošnjake, Albance, počne da se javlja ozboljna distanca, da bi već kod Roma bila ogromna.

    Istina je, sa druge strane, da DPS udarnički radi na tome da proizvede "međunacionalnu" mržnju između Srba i Crnogoraca. A u tome im pomažu njihova braća iz DF, više nesvjesno nego svjesno.

  28. #7199
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,623
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Samo blagovremeno treba procesuirati svaki slucaj izazivanja nacionalne, rasne i vjerske mrznje i druge oblike diskriminacije ili ne daj boze fizicke napade izazvane nekim oblikom mrznje. A treba ozbiljno razmisliti i o izmjenama KZ-a u smislu strozijih kazni za takva krivicna djela. Ako je doslo do povecanja krivicnih djela pocinjenih na osnovu nacionalne, rasne i vjerske mrznje, onda ocigledno preventivna funkcija zakona nije adekvatna.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  29. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  30. #7200
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,897
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    509 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Nemoj mislit da sam srecan zbog ovoga, ali cini mi se da stvari idu u tom pravcu.
    Vidjeces. Tako je krenulo i mislim da se nece lako mijenjati smjer.
    Za par decenija bice normalno.
    Imamo i kumova i prijatelja Albanaca, Bosnjaka…
    I?
    Zivimo li sa njima ili pored njih. Da se ne lazemo.
    Koliko npr ima mjesovitih brakova?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Mjesovitih brakova ima onoliko koliko ima normalnih ljudi, vjernicima je to jedino i bitno, dok ovima sto im je vjera nebitna o tome i ne razmisljaju.
    Promijenice se sve ako ljudi shvate da ljude ne gledaju kroz vjeru i naciju, balkanski narod koji govori istim jezikom, istu istoriju a toliko podijeljen vjerski i nacionalno je bolesno, najbolje se zivjelo dok smo zajedno saradjivali.
    Naravno da politicari i vjerske vodje imaju najveci uticaj na ljude i da su oni glavni krivci za ovakvo stanje...zamisli da pravoslavnu vjeru ne mozes barem na balkanu svesti na samo pravoslavnu (bez nacionalnog predznaka) nego treba da se dijeli na srpsku, crnogorsku, makedonsku itd itd, to je glupost a i pokazatelj koliko je vjernicima ustvari tu bitna pozicija, moc, pare a ne vjera koja je potpuno u drugi plan.
    Tesko da se ovdje bilo sta moze promijeniti dok se politicka struktura ne procisti, a onda donijeti zakone kao sto su u EU da crkva ne moze da se mijesa u drzavne stvari i da ce snositi posledice bude li tako, isto tako da drzava ostavi crkvi da se bavi duhovnim stvarima i da crkva propagira mir, ujedinjenje i postovanje svih nacija i vjera a ne suprotno, dok imamo DPS, SDP, DF, SD, tesko da cemo ista da promijenimo, jer tu ima ljudi kojima samo podijele i mrznja odgovara da zadrze pozicije i moc, jer je narod toliko ubijen u pojam da sve vise i vise podpada pod uticaj politicara...

Page 288 of 543 FirstFirst ... 188238278284285286287288289290291292298338388 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •