Page 275 of 543 FirstFirst ... 175225265271272273274275276277278279285325375 ... LastLast
Results 6,851 to 6,875 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #6851
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    imala je Bratićka problema sa zdravljem, bila je odsutna sa posla neko vrijeme i van države, konkretno Turska. pošto narod ođe živi tuđe živote a svoje ne tako su zaključili da je eto, tek tako odlučila tamo da ide

    Тapatalk
    Ja to sto znam iz nekih slucajeva, u tursku se ide na lijecenje samo od najgore bolesti, gama noz i te fore kad odje dignu ruke...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. #6852
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Pusti ga, bila da stavi silikone pa otisla u Tursku. 10 dana je mjenjao Krivokapic sada je sve ok vratila se redovnim aktivnostima da zaposljava partijske kadrove
    Sram te bilo. Mala je ovo država pa dosta ljudi zna i kad joj je pozlilo.

    Nego ne znam ni ja što se čudim dokle DPS vojnik može da potone.

  3. #6853
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,668
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,640
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ja to sto znam iz nekih slucajeva, u tursku se ide na lijecenje samo od najgore bolesti, gama noz i te fore kad odje dignu ruke...
    bolje lepetanac zna, eo objasnio je gore. kakve stvari ljudo pišu a pojma nemaju o čemu se radi, pakla ovoga

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #6854
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,668
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,640
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Sram te bilo. Mala je ovo država pa dosta ljudi zna i kad joj je pozlilo.
    može da ti se rad ministra dopada ili ne. meni je problematičan direktor Gimnazije. imam zamjerke na Vladu. ali ne bih se sprdao sa zdravstvenim stanjem ljudi

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #6855
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    bolje lepetanac zna, eo objasnio je gore. kakve stvari ljudo pišu a pojma nemaju o čemu se radi, pakla ovoga

    Тapatalk
    Rekli mi iz DPSa, evo ti SKOJ objasnio
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #6856
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    može da ti se rad ministra dopada ili ne. meni je problematičan direktor Gimnazije. imam zamjerke na Vladu. ali ne bih se sprdao sa zdravstvenim stanjem ljudi

    Тapatalk
    Greota, mlada zena... jbg i ovo je velika promjena i stres, vjerovatno pokrenulo neku muku... nadam se da je dobrog zdravlja sad
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  7. #6857
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,668
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,640
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Rekli mi iz DPSa, evo ti SKOJ objasnio
    nema meni ko što da objašnjava. vrlo dobro znam o čemu pričam, pogotovo u ovoj situaciji. tvoj stav u vezi vlasti, prošle i ove je jasan. nikakav problem sa tim nemam. ali sprdanje sa zdravljem osobe je užasno. a i ti dalje verglaj priču zašto je bila u Tursku

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. #6858
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Lepetanac da zna sto ne bi dobio otkaz kao cjepac karata na trajekt. Nego ni to nije umio da radi..

  9. #6859
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    nema meni ko što da objašnjava. vrlo dobro znam o čemu pričam, pogotovo u ovoj situaciji. tvoj stav u vezi vlasti, prošle i ove je jasan. nikakav problem sa tim nemam. ali sprdanje sa zdravljem osobe je užasno. a i ti dalje verglaj priču zašto je bila u Tursku

    Тapatalk
    Ma ja nju mrzim jer je Srpkinja svako ce ti to reci, evo pitaj Kimmi ja.
    Da citas malo bolje i malo sire vidio bi da je sprdnja bila a ona je dobro cim moze partijski da zaposljava.
    Da je sto ozbiljnije svakako ne bi trajalo 10 dana i ne bi se ona vratila na posao odmah.
    Nek je ona ziva i zdrava eto to joj zelim i sto vise DF kadrova da zaposli
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #6860
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    nema meni ko što da objašnjava. vrlo dobro znam o čemu pričam, pogotovo u ovoj situaciji. tvoj stav u vezi vlasti, prošle i ove je jasan. nikakav problem sa tim nemam. ali sprdanje sa zdravljem osobe je užasno. a i ti dalje verglaj priču zašto je bila u Tursku

    Тapatalk
    I imas na pvt poruku sve napisano ima i po sata no ajde, nisam htio ovdje da ulazim oko toga
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #6861
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,762
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Brzo su odje dostina zaboravili da su im roditelji glasali DPS 90tih. Nekih 4% su bili liberali, ostalo Novak Kilibarda i Seseljevi radikali.
    Ako vec etiketirate da ko glasa DPS je 0 covjek onda vam je vaskolika CG ili jedno 80% stanovnistva 0 covjek shodno tome koga su glasali

    Samo nemojte floskule tipa drugo je vrijeme bilo, nije to isto i tako to.

    A čekaj, činiš mi se u većini situacija kak realan sagovornik, ali onda da jednu stvar razjasnimo.
    Jesmo li mi individualne jedinke (kao i svuda u svijetu) ili smo djeca naših roditelja, pa samim tim i njihova slika i prilika?
    Eno su i potomci Nacista abolirani, jer jbg, nije bilo nikakve šanse da utiču na djela i rasudjivanja njihovih predaka.
    Tako valjda ni odje ne mogu (ne kožemo) odgovarati za glasačke odluke našoh roditelja.
    I opet da ponovim, 2 su svijeta različita glasati za dRps, i biti agitator i učesnik u njihovim predizbornim kampanjama i spotovima.
    Forever young, i want to be forever young

  12. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  13. #6862
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,762
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Dajte ovaj edit raspali, nakar 3 minuta.
    Forever young, i want to be forever young

  14. #6863
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    I što veli Raško Konjević Spajiću , bahato se ponašaš Spajiću, kupio si mercedes...ahahahaaa

  15. #6864
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,418
    Thanks Thanks Given 
    14,890
    Thanks Thanks Received 
    4,181
    Thanked in
    2,115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Uuuu ti si baš panj

    Moji prvi izbori na kojima sam imao pravo glasa bili predsjednički Milo Momir.

    Da, za Mila sam glasao kao manje zlo, što je fakat i bio od politike Slobodana Miloševića čiji je eksponent bio Momir.

    Kao tinejdžer sam bio za Narodnu slogu, dok su mi roditelji bili DPSovci. Kolko smo se svađali po kući. Pa su mi onda otvarali glavu.... nemoj to đe van kuće da pričaš ostaćemo bez posla.

    U narednim godinama i decenijama, nije se puno toga promijenilo u pogledu slobode govora i izbora.

    Loše je kad se jedna partija za sve u državi pita. Brzo prestaneš da razlikuješ partiju i državu, tačnije oni na vlasti podrede državne interese partijskim.

    A narod se kupuje za mrvice sa stola.

    Sad je ipak čini mi se nešto drugačije, makar što se tiče slobode govora i izbora.

    Nadam se da smo završili sa pravljenjem spiskova sa +/-/? po državnim organima.

    Koga uhvate to da radi, treba pravac Spuž što se mene tiče.







    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Znači familijarno ste za DPS

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  16. #6865
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    A čekaj, činiš mi se u većini situacija kak realan sagovornik, ali onda da jednu stvar razjasnimo.
    Jesmo li mi individualne jedinke (kao i svuda u svijetu) ili smo djeca naših roditelja, pa samim tim i njihova slika i prilika?
    Eno su i potomci Nacista abolirani, jer jbg, nije bilo nikakve šanse da utiču na djela i rasudjivanja njihovih predaka.
    Tako valjda ni odje ne mogu (ne kožemo) odgovarati za glasačke odluke našoh roditelja.
    I opet da ponovim, 2 su svijeta različita glasati za dRps, i biti agitator i učesnik u njihovim predizbornim kampanjama i spotovima.
    Ma naravno da smo individualne, samo podsjecam pojedine kolege forumase da su im roditelji vjerovatno nekad glasali DPS. A evo naucismo da je glasac DPS-a 0 covjek
    Jer analogijom forumasa dodjes do zakljucka da ako glasas Demokrate/DF si 0 covjek. Jer Demokrate su napravili mladi SNP-a, DFovci su nekad bili SNPovci. SNP se izdvojio od DPS-a.

    Glasac DPS je 0 covjek. Tako je i glasac demokrata/DF-a, koje su u konacnom nastale iz DPS, isto 0 covjek.
    To je ta neka analogija koju imasmo priliku ovdje da procitamo.

    Svakako, ono od cega se zivi

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-fiskalizaciji
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  18. #6866
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,074
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Uuuu ti si baš panj

    Moji prvi izbori na kojima sam imao pravo glasa bili predsjednički Milo Momir.

    Da, za Mila sam glasao kao manje zlo, što je fakat i bio od politike Slobodana Miloševića čiji je eksponent bio Momir.

    Kao tinejdžer sam bio za Narodnu slogu, dok su mi roditelji bili DPSovci. Kolko smo se svađali po kući. Pa su mi onda otvarali glavu.... nemoj to đe van kuće da pričaš ostaćemo bez posla.

    U narednim godinama i decenijama, nije se puno toga promijenilo u pogledu slobode govora i izbora.

    Loše je kad se jedna partija za sve u državi pita. Brzo prestaneš da razlikuješ partiju i državu, tačnije oni na vlasti podrede državne interese partijskim.

    A narod se kupuje za mrvice sa stola.

    Sad je ipak čini mi se nešto drugačije, makar što se tiče slobode govora i izbora.

    Nadam se da smo završili sa pravljenjem spiskova sa +/-/? po državnim organima.

    Koga uhvate to da radi, treba pravac Spuž što se mene tiče.







    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Posto sam stari matuf imao sam privilegiju da me tada zapljusne nesto kulturoloski neponovljivo u uzrasto od 20 godina.

    Vidji sto se desavalo po svijetu dok smo mi odje ostrili kame i pocinjali da se ubijamo.
    I slusali Bracu Bajic (Tompson inBaja Knindza dosli godinu kasnije).

    Uzivajte u tekstu, necete se kajat. Casti jedan od rijetkih preostalih normalnih medija, za nas panjeve

    https://www.vreme.com/cms/view.php?id=1953605


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  19. #6867
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Rezolucija o navodnom genocidu u Pivi i Velici od Demokrata..

    Kakav morbidno-nekrofilski partijsko-trgovacki psihopatski izbljuvak grupice ljudi koji svoj sitni bijedni partijski interes gledaju da namire preko ljudi ubijenih u stravicnim pokoljima, spaljivanjima, klanju novorodjencadi izvadjenih iz stomaka trudnih zena! Da profitiraju od mucenika ubijenih u najstrasnijim mukama i zvjerstvu.

    Koliki monstrum i zvijer moras bit da se tim mucenicima sluzis da bi dobio koji glas vise i pokusao navodno nekako izbalansirati zapravo iz njihovog ugla velikih faulova u vidu podrske Reozuluciji genocida u Srebrenici i govoru Alekse Becica emitovanog 11.7. u Potocarima!

    Zamjerice nam glasaci stav oko Srebrenice? Sta da radimo? Cek da prekopamo malo po istoriji i pokoljima po Crnoj Gori, sta bi mogli, sta bi bilo najbolje da metnemo na drugi tas vage nasuprot Srebrenici?..Koprivica znas li ti? Zovi tamo Saranovica ili Martinovica, imaju li oni neki prijedlog!?

    Aaaaa! Velika! Bravo! Pa to! Kako si se sjetio! Piva! To majstore! Tamo su ih bas potamanili! Bravo, neka to budu nasi crnogorski genocidi! Imamo win-win situaciju, neutralizovali smo ono nase palamudjenje i glasanje oko Srebrenice plus smo podnijeli zahtjev za rezoluciju u kojoj smo za razliku od Fronta pronasli - CAK 2 genocida! Too!

    Od raznoraznih politickih stranka sam ocekivao trgovinu ljudskim kostima, to je jedna od drazih disciplina politicarima na ovim prostorima, mnogima se i cijela prica vrti oko toga, od toga im zavisi politicki opstanak. Ali ne ocekivah isti pristup od DCG...Nikad im na pamet ne bi pali mucenici iz Pive i Velike ni cvijet da ponesu na spomenik, ni da pomenu te datume kad se obiljezavaju zlocini.

    Ali valja kostima pobijenih mucenika iz Velike i Pive politickim ogavnim pokusajem zongliranja istim prekrit kosti pobijenih Bosnjaka u Srebrenici.
    Demokrate su procijenile da im je drzanje oko Srebrenice neki vid autogola, pa valja iskoristit ono dijete iz Pive, novorodjence, oteto iz ruku majke sto ga je nacisticki vojnik bacio pa se ono zakacilo na grane bora...pa mu je gavran jeo oci na toj grani..

    Ogavni ste. Dotakli ste dno dna!
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  20. The Following 3 Users Say Thank You to Platinum For This Useful Post:


  21. #6868
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ogavni su jer se muslimanima ne dopada da poslije toliko decenija istina izađe na vidjelo? Demokratama svaka čast, mada je to prvi predložio DF. Da je sreće i iskrenosti svi treba ovu rezoluciju da podrže. Taj se zločin desio u CG, a o Srebrenici ovdje nam se glava otvara svaka dva dana.

    Puna podrška za rezoluciju. Uvesti u obrazovanje obavezno sve vezano za ovaj zločin.

  22. #6869
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Rezolucija o Srebrenici je relevantna, jer neki akteri trenutne političke scene zločin i dalje negiraju a Mladića proglašavaju za heroja.
    Ne znam da iko slavi zločince iz Pive ili Velike.

    No dobro, ako ćemo da se vraćamo u Drugi svjetski rat, nema problema.
    Neka se usvoji ovo što Demokrate predlažu.

    A onda poslije toga očekujte i rezoluciju o genocidu nad muslimanima u Sandžaku od strane Đurišićevih četnika, đe je bilo oko 8000 mrtvih.
    I da stavimo tačku i na tu priču.
    Last edited by ASC; 18-07-21 at 17:12.

  23. #6870
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Rezolucija o Srebrenici je relevantna, jer neki akteri trenutne političke scene zločin i dalje negiraju a Mladića proglašavaju za heroja.
    Ne znam da iko slavi zločince iz Pive ili Velike.

    No dobro, ako ćemo da se vraćamo u Drugi svjetski rat, nema problema.
    Neka se usvoji ovo što Demokrate predlažu.

    A onda poslije toga očekujte i rezoluciju o genocidu nad muslimanima u Sandžaku od strane Đurišićevih četnika, đe je bilo oko 8000 mrtvih.
    I da stavimo tačku i na tu priču.
    Ne slavi ali o tome ćute decenijama.
    Očekujem da BS, URA i Demokrate dođu u Veliku kada bude pomen. Ukoliko BS odbije onda su negatori zločina koji su počinjeni u Crnoj Gori.

  24. #6871
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,762
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Ma daj, relevantno za CG nešto što se desilo u susjednoj državi prije 30 godina, u trenutku dje ne znamo dje udaramo, što ekinomski, što epidemiološki na još 10 krajeva se raspadamo.
    Tu se otvorila ova Pandorina kutija.
    Forever young, i want to be forever young

  25. #6872
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,683
    Thanks Thanks Given 
    3,258
    Thanks Thanks Received 
    1,040
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  26. #6873
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,207
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,313
    Thanked in
    2,016 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by crane_operator View Post
    Kao da isto legalno ne rade sveto BigTech trojstvo - Google, FB i Apple.
    The more things change, the more they stay the same.

  27. #6874
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Rezolucija o Srebrenici je relevantna, jer neki akteri trenutne političke scene zločin i dalje negiraju a Mladića proglašavaju za heroja.
    Ne znam da iko slavi zločince iz Pive ili Velike....
    Šališ se? Rastoder i par bošnjačkih istoričara negira učešće muslimanskih milicija u masakru - na temu "sve su to bili SSovci i Nijemci".

    Da ne pominjemo davanje imena Osmana Rastodera ulici u Petnjici.

  28. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  29. #6875
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Rezolucija o Srebrenici je relevantna, jer neki akteri trenutne političke scene zločin i dalje negiraju a Mladića proglašavaju za heroja.
    Ne znam da iko slavi zločince iz Pive ili Velike.

    No dobro, ako ćemo da se vraćamo u Drugi svjetski rat, nema problema.
    Neka se usvoji ovo što Demokrate predlažu.

    A onda poslije toga očekujte i rezoluciju o genocidu nad muslimanima u Sandžaku od strane Đurišićevih četnika, đe je bilo oko 8000 mrtvih.
    I da stavimo tačku i na tu priču.
    A što misle Bošnjaci o genocidu nad Jermenima? Jel CG priznala taj genocid ne znam?

Page 275 of 543 FirstFirst ... 175225265271272273274275276277278279285325375 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •