Page 459 of 543 FirstFirst ... 359409449455456457458459460461462463469509 ... LastLast
Results 11,451 to 11,475 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #11451
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    da.. ja sam vec izanalizirala vizuelnu simboliku na snimcima..
    ograda, zica, obezbedjenje...
    narod, masa,(u ovom slucaju navijaci), ozlojedjenost, prevarenost, izdaja..
    kako reaguju osteceni u slucaju?
    nesto je previse simbolike..
    previse..

    Hvala Lepo

  2. #11452
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    ne cudi vas "krivicna prijava"?
    nije prekrsajna..
    kako vas ne cudi nije mi jasno...
    sta tuzilac moze da trazi od tuzenih a sta od tuzitelja?
    klik sive celije..
    nista nije kao sto izgleda - nikad

    Hvala Lepo

  3. #11453
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Za koje će to NJIHOVE navijat pošto je trobojku oktroisala carigradska Porta…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ta trobojka je zasticena zakonom u ovoj drzavi. I ne znam sta je problem da Srbi koji su drzavljani CG, ciji su svi preci rodjeni ovdje navijaju za svoju zemlju i zasto je problem istaci zastavu pod kojom se ti isti preci borili?
    Ili je DPS preuzeo prava da oni odredju ko moze da navija za reprezentaciju?
    Hasta siempre!

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Brk For This Useful Post:


  5. #11454
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,020
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,432
    Thanked in
    1,310 Posts

    Default

    Mozda ne pratim,ali ajde da pitam,shta bi od kako Budu Banani pade tovar 1400-1600kg banana? (neispravna vaga)

    Nema vishe zaplijena,manje kolichine nisu interesantne?

    Ili smo kao i susjedne drzave,puni majmuna koji ne mogu bez banana a i kasa mora da se punu odnekud?
    ...

  6. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  7. #11455
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ja nisam rekao da su uhapseni jer su mu rekli mrs. Nemoj to da radis. Fino procitaj sto sam napisao.

    Fizicki su ga sprijecili da udje? Ne vidjeh to na klipovima. Ako su mu fizicki onemogucili pristup onda dobija na sud lagano.
    Pa ajde reci mi šta si htio da kažeš onda sa tim da mrš nije krivično djelo, ako ne da insinuiraš da su im nakačili krivične što su ga izmrškali?
    Forever young, i want to be forever young

  8. #11456
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,826
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    797
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Ta trobojka je zasticena zakonom u ovoj drzavi. I ne znam sta je problem da Srbi koji su drzavljani CG, ciji su svi preci rodjeni ovdje navijaju za svoju zemlju i zasto je problem istaci zastavu pod kojom se ti isti preci borili?
    Ili je DPS preuzeo prava da oni odredju ko moze da navija za reprezentaciju?
    Zato što se ne radi o tome... nego se radi podlo i podmuklo o nepriznavanju CG itd. da ne nabrajam sad šta sve rade, pričaju, pjevaju jer ću biti kratak i odmah ću te demantovati sljedećim...

    Zamisli da se na utakmici Njemačke neko pojavi za zastavom Nacističke Njemačke jer kako ti kažeš preci, borili su se pod tom zastavom, istorija itd.
    Dao sam jak primjer, ali uzmi i blaži nebitno je jer se ne radi o tome nego o sramnom nepriznavanju... a ja bih bio najsrećniji da je tako kako ti kažeš, ali jbg


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  9. #11457
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    bas slucajno Erdogan ima vremena u ovoj svjetskoj situaciji da skokne do male CG da odgleda utakmicu?
    ma ....aooo
    i bas tema oko cg zastava hahahahaha
    dajte malo ozbiljnije razradite dostupne info..

    Hvala Lepo

  10. #11458
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    ja vjerujem da se malo samo zagrebe ispod povrsine, doslo bi se do veze izmedju sorosa i ideje da raonic bas sa djetetom podje na tribinu medju huligane

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:


  12. #11459
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    U cijeloj priči oko navijača i Raonića, nekako se odmah (da ne recem botovski i orkestrirano) krenulo sa pricom da taj dogadjaj podignu na nivo “crnogorskog nacionalizma”. Iz saopštenja navijača i snimka je ocigledno da su motivi lične prirode a ne nacionalne, profesionalne ili ne znam kakve.
    Jeste, baš su oni povici "mrš, ti nisi Crnogorac" čiste anacionalne prirode. Prosto, internacionalne


    Fizicki su ga sprijecili da udje? Ne vidjeh to na klipovima.
    Ljudi koji su ga vrijeđali i, po policiji, fizički spriječili da uđe (čak ulazeći u fizički kontakt) nisu to objavili u klipovima koje su oni pustili onlajn? Šokiran sam.

  13. #11460
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Zato što se ne radi o tome... nego se radi podlo i podmuklo o nepriznavanju CG itd. da ne nabrajam sad šta sve rade, pričaju, pjevaju jer ću biti kratak i odmah ću te demantovati sljedećim...

    Zamisli da se na utakmici Njemačke neko pojavi za zastavom Nacističke Njemačke jer kako ti kažeš preci, borili su se pod tom zastavom, istorija itd.
    Dao sam jak primjer, ali uzmi i blaži nebitno je jer se ne radi o tome nego o sramnom nepriznavanju... a ja bih bio najsrećniji da je tako kako ti kažeš, ali jbg


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Zastavu Kraljevine Crne Gore poredis sa nacistickom, zaista nemam rijeci.
    Kazes ti negiraju CG, ja nikoga ne zna da negira CG i ako ima ti su u ogromnoj manjini.
    Ocito vama smeta svako ko izlazi iz vaseg DPS kalupa, i svima je zabranjeno da vole ovu drzavu osim vama. Da je srece nikakve zastave nikome ne bi smetale.

  14. #11461
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    da, vi baš nosite tu zastavu zbog poštovanja prema Kraljevini
    She is only here to annoy herself!

  15. The Following 5 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  16. #11462
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,528
    Thanks Thanks Received 
    4,954
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    U cijeloj priči oko navijača i Raonića, nekako se odmah (da ne recem botovski i orkestrirano) krenulo sa pricom da taj dogadjaj podignu na nivo “crnogorskog nacionalizma”. Iz saopštenja navijača i snimka je ocigledno da su motivi lične prirode a ne nacionalne, profesionalne ili ne znam kakve.
    Naravno da je pocetni motiv bio licni.
    Toliko licni motiv da ga je na forumu Gagarin, koji ne poznaje coeka, nazvao nesojom godine.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  17. #11463
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pa ajde reci mi šta si htio da kažeš onda sa tim da mrš nije krivično djelo, ako ne da insinuiraš da su im nakačili krivične što su ga izmrškali?
    Nis ni to rekao. Opet isto radis. Dobro ptoocitaj sto sam napisao.
    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Jeste, baš su oni povici "mrš, ti nisi Crnogorac" čiste anacionalne prirode. Prosto, internacionalne


    [COLOR=#333333]

    Ljudi koji su ga vrijeđali i, po policiji, fizički spriječili da uđe (čak ulazeći u fizički kontakt) nisu to objavili u klipovima koje su oni pustili onlajn? Šokiran sam.
    Po obicaju, izmisljas.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #11464
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Naravno da je pocetni motiv bio licni.
    Toliko licni motiv da ga je na forumu Gagarin, koji ne poznaje coeka, nazvao nesojom godine.
    Špijat ljude sa kojima si se zakačio (online ili live kako gođ) kod poslodavca da ostanu bez posla ako ćemo pošteno, nema ništa sa nacijom. Priznaćeš, to je univerzalni doprinos nauci nesojstva.

    Podsjeća me na lika koji ostane kad cijelo odeljenje pobjegne sa časa. I onda još razrednoj prošpija kolovođe bjekstva. Mada mnogo brutalnije, jer đaci nisu ostajali bez egzistencije.

  19. #11465
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Zastavu Kraljevine Crne Gore poredis sa nacistickom, zaista nemam rijeci.
    Kazes ti negiraju CG, ja nikoga ne zna da negira CG i ako ima ti su u ogromnoj manjini.
    Ocito vama smeta svako ko izlazi iz vaseg DPS kalupa, i svima je zabranjeno da vole ovu drzavu osim vama. Da je srece nikakve zastave nikome ne bi smetale.
    Za @mneonly je Njegoš genocidan tako da se nemoj čuditi.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  20. #11466
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Špijat ljude sa kojima si se zakačio (online ili live kako gođ) kod poslodavca da ostanu bez posla ako ćemo pošteno, nema ništa sa nacijom. Priznaćeš, to je univerzalni doprinos nauci nesojstva.

    Podsjeća me na lika koji ostane kad cijelo odeljenje pobjegne sa časa. I onda još razrednoj prošpija kolovođe bjekstva. Mada mnogo brutalnije, jer đaci nisu ostajali bez egzistencije.
    Mene ti podajećaš na toga lika.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  21. #11467
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Mene ti podajećaš na toga lika.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Zabrinuo bih se kada bi stvorenja poput tebe imali bilo kakvo pozitivno mišljenje o meni.
    Znao bih da negdje griješim.
    Ovako, hvala...

  22. #11468
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Ta trobojka je zasticena zakonom u ovoj drzavi. I ne znam sta je problem da Srbi koji su drzavljani CG, ciji su svi preci rodjeni ovdje navijaju za svoju zemlju i zasto je problem istaci zastavu pod kojom se ti isti preci borili?
    Ili je DPS preuzeo prava da oni odredju ko moze da navija za reprezentaciju?

    Ako nije problem, možeš li navesti bitke crnogorske vojske pod trobojkom. Prije 20-tog vijeka...

  23. #11469
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,528
    Thanks Thanks Received 
    4,954
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Špijat ljude sa kojima si se zakačio (online ili live kako gođ) kod poslodavca da ostanu bez posla ako ćemo pošteno, nema ništa sa nacijom. Priznaćeš, to je univerzalni doprinos nauci nesojstva.

    Podsjeća me na lika koji ostane kad cijelo odeljenje pobjegne sa časa. I onda još razrednoj prošpija kolovođe bjekstva. Mada mnogo brutalnije, jer đaci nisu ostajali bez egzistencije.
    Ma kakva politika. Eno je twitter izronio mnoge SDP glasace i simpatizere koje je licno Raonic, mailovoma ostavio bez posla. I to lijevom.

    Neka Gagarine, dovoljno dugo pises da se vidi dje naginjes i na koji nacin.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  24. #11470
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Ma kakva politika. Eno je twitter izronio mnoge SDP glasace i simpatizere koje je licno Raonic, mailovoma ostavio bez posla. I to lijevom.

    Neka Gagarine, dovoljno dugo pises da se vidi dje naginjes i na koji nacin.
    Čovjek je u krivičnoj prijavi napisao kako je nad njim provedeno nasilje "odgurnut PRSTOM po ramenu". Prstom od slona?
    Malo potraži i poveži sam kako je prevesla Nikolu Markovića za mjesto dirtektora RTCG.

    Neojsluk kod mene nema naciju niti političku pripadnost. Kod tebe je izgleda prihvatljiv, ako je trenutno oportun političkoj opciji za koju navijaš. Kao npr. da ti je prihvatljivo da igrač tima za koji navijaš slomi nogu igraču rivalskog tima.

    Recimo da su vikali navijači "Milo *****u" i da ih je prijavila Jokićka bila bi špijun i plaćenica mafijaša. Pošto ih je prijavila FIFI za "Dritane *****u" ona je heroj.

    Vikali su i "Vučiću *****u" pa ga je neko naučio da to stavi u predizbornu reklamu i ispadne šmeker. A ne da preko svojih NVO špija FIFI. Zato Vučić ima 50%+ glasača, a URA 5%+ glasača, a oboje počeli sa istim resursima vlasti, kontrolom represivnog aparata.

  25. #11471
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Zbilja, je li Ura dje uhljebila Jocicku pa im se cepi?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  26. #11472
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,528
    Thanks Thanks Received 
    4,954
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Čovjek je u krivičnoj prijavi napisao kako je nad njim provedeno nasilje "odgurnut PRSTOM po ramenu". Prstom od slona?
    Malo potraži i poveži sam kako je prevesla Nikolu Markovića za mjesto dirtektora RTCG.

    Neojsluk kod mene nema naciju niti političku pripadnost. Kod tebe je izgleda prihvatljiv, ako je trenutno oportun političkoj opciji za koju navijaš. Kao npr. da ti je prihvatljivo da igrač tima za koji navijaš slomi nogu igraču rivalskog tima.

    Recimo da su vikali navijači "Milo *****u" i da ih je prijavila Jokićka bila bi špijun i plaćenica mafijaša. Pošto ih je prijavila FIFI za "Dritane *****u" ona je heroj.

    Vikali su i "Vučiću *****u" pa ga je neko naučio da to stavi u predizbornu reklamu i ispadne šmeker. A ne da preko svojih NVO špija FIFI. Zato Vučić ima 50%+ glasača, a URA 5%+ glasača, a oboje počeli sa istim resursima vlasti, kontrolom represivnog aparata.
    Apsolutno me ne interesuje niti Raonic niti njegova prijava, niti kako i zasto je preveslao Markovica. Nit znam lika niti imam zelju da ga upoznam. Ali... Ono sto ti na forumu i ekipica sa drustvenih mreza radite je politicki obojeno.

    I u neku ruku, u redu je i to, da se vidi dje je kome mjesto.

    Naravno, valja spomenut i URA-u i svemoguceg Dritana, jer svaka prica, nepoliticka naravno, nema smisla ako se ne pomenu izdajnici. Doduse za tebe nisu izdajnici, ipak je razlika u godinama izmedju tebe i mladjarije sa foruma ciji je stav (vidno) partijski skrojen.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  27. #11473
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,623
    Thanked in
    2,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Zastavu Kraljevine Crne Gore poredis sa nacistickom, zaista nemam rijeci.
    Kazes ti negiraju CG, ja nikoga ne zna da negira CG i ako ima ti su u ogromnoj manjini.
    Ocito vama smeta svako ko izlazi iz vaseg DPS kalupa, i svima je zabranjeno da vole ovu drzavu osim vama. Da je srece nikakve zastave nikome ne bi smetale.
    E zamisli kad je DPS SDP SD BS 'ljubav' prema CG mjerilo patriotizma. Pakjao. Zali bolje mladih ljudi i njihovih mozgova. Jos jedna generacija potencijala sahranjena.

  28. The Following 3 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  29. #11474
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    E zamisli kad je DPS SDP SD BS 'ljubav' prema CG mjerilo patriotizma. Pakjao. Zali bolje mladih ljudi i njihovih mozgova. Jos jedna generacija potencijala sahranjena.
    Doći će i ovi lajavci foruma na red, samo lagano...

  30. #11475
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,900
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    510 Posts

    Default

    Pored ocigledne pljacke od strane DPS-a i satelita oko auto puta (da sad ne nabrajamo sve afere), ovdje DPS uhljebi mlate praznu slamu o Raonicu i ne znam kome, ovamo vicu kako su za toleranciju i da svi ravnopravno zive u CG, a sa druge strane podrzavaju da se nekome zabrani ulazak na stadion i to od strane DPS hijena...ali dobro, tesko je podnijeti sunovrat partije, nikad vise DPS...
    Da ne pricamo o novoj aferi na pomolu "albanski tajkun", kome tu nisu jasne stvari taj je DPS dupelizac i kraj price...

  31. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


Page 459 of 543 FirstFirst ... 359409449455456457458459460461462463469509 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •