Page 408 of 543 FirstFirst ... 308358398404405406407408409410411412418458508 ... LastLast
Results 10,176 to 10,200 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #10176
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Znaci namjestaljka


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    E sram te bilo. No takvi poput tebe obraza nemaju.

  2. #10177
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Rezime prethodnih dana:
    Nacrtane mete onoj dvojici inspektora, Bakovicu, Lazovicu odavno.
    Nacrtana meta Dritanovom izvoru u zatvoru.
    Mislite da se u zatvoru vec ne zna ko je.
    Mozda pretekne izvor u samicu.
    A bojim se da ce biti “pricao mu cimer” kao za Scekica.
    Nacrtane mete i porodicama.
    Jedan se ubio…
    Pored crtanja meta, posle istrcavanja Milosevica za Radonjica bas ce imati svi povjerenje da nesto kazu&preduzmu.
    Doduse, ja Imam povjerenje u Dritana i njegovo iskustvo. Sadasnja njegova pozicija mjesto samo kruna njegove decenijske karijere u sektoru bezbjednosti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  3. #10178
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Svakako pohvale na vodjenje Vladinog sektora bezbjednosti stizu i sa partnerskih adresa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  4. #10179
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Vlada Diskrecija
    Kad ti ovo javno kazu…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  5. #10180
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    937
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    E imaš obraz kao đon kad i dalje pišeš na forumu posle svih prosipanja

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  6. #10181
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    E imaš obraz kao đon kad i dalje pišeš na forumu posle svih prosipanja

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Ti sto radis… ima li posla?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  7. #10182
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Potpuno ista situacija.

    Veseliti se i piti piće sa mafijašima i posjetiti ih u zatvoru kad kažu da hoće da ti otkriju nešto o ubistvu urednika opozicionog lista.

    Ista stvar.
    Nije isto, ova dvojica su sa ovim pošli bez ičijeg odobrenja lagano.
    Mada ste pjenili ođe kako se sastaje sa kriminalcima iako je to samo piće. A meni je i to problematično, ono makar neki nivo se treba održavati, ali jbg svako za sebe.

    To što će da otkrije, treba inspektorima da kaže. Valjda se to očistilo od decembra majku mu.

    Quote Originally Posted by irriducibili91 View Post
    Ima li dje na svijet da lider jedne partije ima desetine miliona bogastva a dosao je u prsli dzemper?
    Ima li ista pozitivno da napises, vidjecemo oce li tvoj kriticki polet da splasne kad se vrati dps na vlast. Prognoziram da oce.
    Nego onaj momak iz fidelitija ne zakuci nikakvu funkciju u montenegro works kako mi se cini da si ga ti prozivao...
    Ima. Eno Pandora papiri pokazaše da ih je dosta siromašnih se obogatilo.
    Pozitivno sam pisao, sad što ti ne možeš da čitaš i ne želiš je druga stvar.
    Fidelity se svakako ne vadi iz kancelarije ministra Spajića i Milatovića. Ne zakuči nikakvu funkciju u MNE works, mada vidim da mu daju pristup detaljan tipa analitika zemalja odakle su došle investicije pa se malo forsira priča o investicijama iz poreskih rajeva.
    Zli jezici bi rekli da možda i merači Monstat.

    DPS se vraće na vast reče li ti ovo? Njih sam baš nahvalio, sa puta puta ekonomijom (sim kartice i brojila) i pomaganjem MNE Airlinesa. Nego si tada branio svetinje da Milo ne organizuje žurke u hram u PG.

    Nauči se da na pitanje ne odgovaraš pitanjem, nije lijepo ni kulturno.

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ako je vjerovati Abazovicu, sudija mu je odobrio da obiđe zatvorenika. Dakle sa pravne strane nema barijera.
    To sto ti navodis je teren politike i to klizav. Covjek je šef za bezbj.sektora.
    Ako zatvorenik zeli da progovori o necemu sto moze doprinijeti da se napreduje ili zatvori jedan vrlo vazan slucaj ne samo za porodicu Jovanovic i novinarstvo, vec i za jacanje temelja drzave kojem bi ovaj primjer da ce ruka pravde svakog sklapiti dao nemjerljiv doprinos a pritom zatvorenik ima povjerenja "samo" u Abazovica, onda je neodgovorno ne saslusati istog, posebno ako je sadrzaj pisma zaintrigirao.

    Isto bih ti rekao kada bi se zatvorenik obratio pipunu koji je na celu odbora za bezbj.
    Slika koju si okacio i Jonsona kojeg pominjes nemaju veze sa nasom temom.
    Stavi se na mjesto Abazovica i reci mi da li bi se odazvao pozivu? Ili bi te boljela patka ili bi poslao nekog i usrao se u mogucnost da se zatvorenik nekom povjeri. Cak i da je zatvorenik totalni idiot i od sastanka ne bude nista, ne mozes sa se ns potrudis i uradis to sto je do tebe.
    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Što nemaju veze? Dahlan je isto krimos. I Pua sa kojim je isto pio piće. I Ratko Knežević i Đokić. Sve sami krem krimosa. Itekako je problematično.
    Boris Dzonson nema potpredsjednika ali tu je neđe. Obamina fotka je interesantna, samo sumnjam da su ovi osuđeni za ubistva visokog policijskog funkcionera, i da mu slažu priču npr da znaju ko je ubio Kenedija.

    Ako se zatvorenik obrati potpredsjedniku Vlade, ili predjsedniku odobora za bezbjednost, valjda će poslati inspektore da uzmu izjavu i ispričaju se njim i kaže im sve što ima.
    Jer te fore, neću nikome da kažem, osim tebi, jer samo tebi vjerujem je neđe nivo 5 osnovne.
    Mislim Ljubo Bigović je pisao i Strazburu, pa ne viđeh da su potrčali do njega da se isćakulaju sa njim.
    Pričamo o čovjeku za kojega je i njegov advokat rekao da nije cvećka.

    Neki bi rekli da postoji razlog za tako nešto, nepristrasnost, da se ne utiče na sudije, tužioce itd itd.
    Ali možda ja imam samo problem sa tim, vidim nekima nije ovo ništa strašno. Meni jeste ali OK, različiti smo.

    I ne, ne bih se odazvao pozivu krimosa da dođem u zatvor da se meni ispovijedi i samo meni šapne. Prvo što je kupljenje poena i dodatzno raubovanje tuđe nesreće, drugo što bi valjalo da uspostavimo efikasan rad institucija sistema, i da garantuje svime jednaki tretman. Jer zamisli da sa svih 5,000 zatvorenika pošalje pismo Dritanu. Ima da skapa od toliko sastanaka i pisama.

    Potpredsjednik Vlade za bezbjednost pošao u posjeti osuđenom za ubistvo visokog policijskog funkcionera. Zbilja, za moral policije i cijele sžube bezbjednosti nije moglo bolje.

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Nema niđe na svijet, jer niđe ne postoji sprega kriminala, tužilaštva i sudstva kao u CG... Dok god je tako, dešavaće se stvari koje se ne dešavaju niđe u normalnom svijetu...
    Ne budi idealista. Ima kroz istoriju i dan danas sličnih i gorih primjera koliko hoćeš.
    Da se kao Mugi sastao sa Pamelom ili nekom sličnom starletom ne bi niko a progovorio. ovako mi je ovo baš nadrealno i sve razmišljam da nisam loše pročitao.

    Inače tek sad vidim da je Rade Milošević vaskrsnuo iako ga je Sergej bio otkačio.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. #10183
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Svakako pohvale na vodjenje Vladinog sektora bezbjednosti stizu i sa partnerskih adresa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "da će sadašnja crnogorska Vlada uživati podršku SAD-a sve dok je demokratska i skoncentrisana na evropsku budućnost zemlje."

  9. #10184
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,115
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    464
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Zna li se zbog cega je ovaj covjek izvrsio samoubistvo? Simptomaticno mi je da je SDT odmah preuzeo slucaj samo ne znam po kom osnovu?

  10. #10185
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,793
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Krapović zaposlio suprugu u Regionalnom vodovodu
    https://m.cdm.me/politika/krapovic-z...lnom-vodovodu/

    Uhljebi ove zemlje, ujedinite se sada svi! <3
    Love, peace and respect.

  11. #10186
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    "da će sadašnja crnogorska Vlada uživati podršku SAD-a sve dok je demokratska i skoncentrisana na evropsku budućnost zemlje."
    Sto ce reci dok je Vlada bez DFa ima podrsku, ukoliko udju u nju aufiderzen. No me cudi kao covjeka koji ima "uvid" u interna istrazivanja javnog mnjenja DPS kako ne podijeli ovo zadnje koje su radili za Podgoricu

  12. #10187
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Auh, ovo je možda i najbitniji čoek bio stare ANB garniture, bar su tako pričali...

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    Neka mu je laka crna zemlja. Dobar, korektan i posten covjek...
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  13. #10188
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Sto ce reci dok je Vlada bez DFa ima podrsku, ukoliko udju u nju aufiderzen. No me cudi kao covjeka koji ima "uvid" u interna istrazivanja javnog mnjenja DPS kako ne podijeli ovo zadnje koje su radili za Podgoricu
    Taman im je to rekao. Podržavamo vladu, samo ne puštajte DF. Utjerao usput i DPS u laž sa njihovim pričama da Zapad ne podržava Krivokapića.

    A je li im isti stepen pouzdanosti za ta istraživanja kao ona što su radili pred 30. avgust?

  14. #10189
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Taman im je to rekao. Podržavamo vladu, samo ne puštajte DF. Utjerao usput i DPS u laž sa njihovim pričama da Zapad ne podržava Krivokapića.

    A je li im isti stepen pouzdanosti za ta istraživanja kao ona što su radili pred 30. avgust?
    Ja da znam ona od prije 30 avgusta su im u procenat bila tacna, to sto su se oni nadali da ce uspjeti da izvedu glasace nekim drugim kombinatorikama i time pokriju zaostatak druga je stvar. Ne sumnjam da ce u narednom periodu biti zdruzeni napadi na Vukovica koji ih za sada drzi iznad vode i to sto od kadrova iz DPS, koji mu nisu skloni, sto iz vlasti.

  15. #10190
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ja da znam ona od prije 30 avgusta su im u procenat bila tacna, to sto su se oni nadali da ce uspjeti da izvedu glasace nekim drugim kombinatorikama i time pokriju zaostatak druga je stvar. Ne sumnjam da ce u narednom periodu biti zdruzeni napadi na Vukovica koji ih za sada drzi iznad vode i to sto od kadrova iz DPS, koji mu nisu skloni, sto iz vlasti.
    Vala ako im Vuković komita nadoknadi deficit od 20 hiljada glasova iz avgusta neka mu spomenik podignu

  16. #10191
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,205
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Da... i ja stekoh utisak da Vuković nije omiljen u dijelu DPS struktura. Nije mi jasno zašto, jer boljeg, kakav god da je, ne mogu stvoriti za naredne opštinske izbore.

  17. #10192
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/kolumne/571083/kristalni-dan

    umjesto probuđene nade da će Crna Gora postati pristojno mjesto za život svih njenih građana, kleronacionalizam, najprimitivni nacionalizam i šovinizam najgore vrste postali su njena agenda. Građani su preko noći preobraćeni u poštovani narod, braću i sestre. Crkva, kao neformalni pobjednik izbora je bila poluga i glavni podupirač nikad većih podjela i mržnje koju je sprovodila nova vlast, optužujući za nju opoziciju – koja je takođe vješto baratala podjelama i nacionilizmom dok je imala priliku za to. Ona vješto i tanano, sadašnja nevješto, sirovo i surovo.
    Krenula je diskriminacija manjina identična onoj iz devedesetih godina prošlog vijeka, negiranje prava na postojanje Crnogoraca ništa manje nego je bilo tih godina. Tako su u Vladi i namještenjima „po dubini“ manjine svedena na manje od tri posto zastupljenosti, iako ih u populaciji ima preko 20%. Retorika podržavaoca nove vlasti ali i nekih Vladinih namještenika prema manjinama i Crnogorcima dobila je razmjere opšte histerije, linča, šovinizma sa primjesama fašizma.

    U Pljevljima na primjer, u kojima žive značajan broj Bošnjaka, pored stalnih verbalnih provokacija na nacionalnoj osnovi od uspostavljanja nove vlasti, direktor Rudnika uglja koji je kadar te vlasti je od 350 novouposlenih našao mjesto za zaposlenje jednog Bošnjaka. Dobro ste pročitali, jednog!

    Takvu diskriminaciju nije uspio sprovesti ni Hitler na početku uspostavljanju rasnih zakona. Što nije mogao on, nova vlast u Crnoj Gori pokazuje da može. I otprilike, na tome se završava sva njena umješnost.
    Osvježilo

  18. #10193
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,710
    Thanks Thanks Given 
    335
    Thanks Thanks Received 
    919
    Thanked in
    468 Posts

    Default

    Ne znam jesu li tačne priče da se ubio u iznajmljeni stan, ali ako jesu malo mi je to nekorektno prema vlasniku stana. Ustvari nije malo, nego mnogo.

  19. #10194
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,793
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    U prostorijama SDT-a pronađen uređaj za prisluškivanje
    https://www.vijesti.me/tv/emisije/57...prisluskivanje



    Pripadnici ANB-a Katniću predočili sumnju, nakon čega je uslijedio pregled prostorija. Iz ANB-a sumnjaju da je postavljen u periodu dok je direktor tajne policije bio Peruničić, a odgovore se nadaju da će dobiti iz računara koji je pronađen u stanu u kojem se, kako se sumnja, ubio Bulatović.

    Dok se nagađa motiv zbog čega je nekad visoki funkcioner Agencije za nacionalnu bezbjednost (ANB), 53-godišnji Luka Bulatović u iznajmljenom stanu, kako se sumnja, sebi oduzeo život i šta je naveo u pismu koje je ostavio za glavnog specijalnog tužioca Milivoja Katnića, Televizija Vijesti pouzdano saznaje da bezbjednosni sektor trese do sada nezabilježena afera.


    Naime, po tvrdnjama više sagovornika iz bezbjednosnih službi, sve je počelo u srijedu u večernjim satima, kada su pripadnici ANB Katniću predočili sumnju da se u prostorijama Specijalnog tužilaštva (SDT) nalaze uređaji za prisluškivanje.

    Ubrzo nakon toga uslijedio je pregled prostorija kojim su potvrđene sumnje. U jednoj od njih pronađen je prislušni aparat, za koji iz ANB-a sumnjaju da je postavljen u periodu dok je direktor tajne policije bio Dejan Peruničić.


    On nije odgovorio na pitanja Televizije Vijesti kako komentariše ove sumnje.


    Ono što za sada nije poznato je da li je uređaj bio aktivan i ako jeste - ko je i odakle prisluškivao Katnića i tužioce. Dan nakon što je otkriven uređaj, obavljen je još jednom detaljan pretres prostorija.


    Saznanja da je u jednoj od prostorija pronađen uređaj za prisluškivanje, Katnić nije demantovao već je kratko kazao da se sprovode određene provjere i da ne može ništa saopštiti dok one ne budu okončane.


    Aktuelni direktor Dejan Vukšić, odgovarajući na pitanja Vijesti, nije potvrdio ali ni demantovao da je uređaj pronađen.

    "Odgovori na pitanja koja ste postavili, sadržali bi između ostalog i tajne podatke iz djelokruga rada Agencije, što me, siguran sam da razumijete, onemogućava da Vam izađem u susret i odgovorim na postavljena pitanja, kako u smislu potvrde, ali i eventualne negacije predočenih navoda", kazao je.


    Ko je i ako jeste, od kada i zbog čega, prisluškivao SDT upućeni sagovornici TV Vijesti vjeruju da će se odgovor naći u računaru, koji je pronađen u stanu u kojem se, kako se sumnja, ubio Bulatović.


    Oni tvrde i da je Bulatović jedno oproštajno pismo namijenio porodici, a drugo Katniću i visokim policijskim službenicima, te da je pismom zatražio da se upravo glavnom specijalnom tužiocu preda računar koji je već danas vještačen.
    Love, peace and respect.

  20. #10195
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    A vidji im PIR GSM sa Aliekspresa, od 20 eura. Onaj na gintas ih je prodavao ispod ruke, zajedno sa bubicama.
    I niko nije vidio uredjaj velicine skoro kutije cigara.
    Mogu li ja da pomognem CG policiji i SDT. Ovaj utedjaj da bi radio mora da ima ubacenu SIM karticu, koja je kod nas zakonski duzno da se da licna.
    Takodje mora se unijeti broj koji SIM kartica poziva i pali mikrofon.
    Ne znam sta je veca sprdnja. Da li SDT sad izigrava zrtvu, poslije svih samara koje su primili u zadnje vrijeme.
    Ili crnogorski ANB ovo koristi kao opremu
    Koga zanima


    A ja kad pricam da su nam fore koje koristimo vrijedne 5 eura i za publiku do 5 eura..... Odmah se pocne da prica kako se mrzi drzava....
    Evo ovo je tacno mjera drzave. Aliekspres i tezga na gintas

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  21. The Following 3 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  22. #10196
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,793
    Thanks Thanks Given 
    828
    Thanks Thanks Received 
    784
    Thanked in
    529 Posts

    Default

    Nije samo taj uređaj. Pogledaj snimak, ima kadar đe se vidi još nekoliko različitih uređaja.
    Love, peace and respect.

  23. #10197
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Ovo je zbilja sprdnja
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  24. #10198
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,205
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Zastrašujuće!
    Pitam se samo da li postoji snaga i volja za borbu protiv izopačenog sistema vrijednosti, ili će se samo smjenjivati oni koji će i dalje djelovati na isti ili sličan način.

  25. #10199
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    nevjerovatno mi je povjerenje da katnicu ostavis nesto u amanet
    nothing comes from violence and nothing ever could

  26. The Following 2 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  27. #10200
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,205
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Obratite pažnju. Radi se o ilustraciji. Ispod fotografije piše:
    Foto: Printscreen YouTube

Page 408 of 543 FirstFirst ... 308358398404405406407408409410411412418458508 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 23:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 16:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 12:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 22:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 01:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •