Page 131 of 543 FirstFirst ... 3181121127128129130131132133134135141181231 ... LastLast
Results 3,251 to 3,275 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #3251
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Naravno da sam sad obuhvatio jedne. Posto vidim da su jako agresivni u zahtjevu da se ovo osudi.
    Jer kada je "lopta na njihovoj strani" bas samo gledam kako ide post za postom i napisu ih 10 za sat vremena.
    Kad im ne odgovara brzo prebacuju na drugu temu.
    Vidis taj stav da ne vidimo sebe, nezavisno dje smo, i dovodi do ovoga sto imamo.
    Zasto neko misli da jedna strana treba da bude "veca od situacije"
    To radi u pojedinacnim slucajevima ali u gomili ne.
    I ta stavka koju gajimo godinama da je neko rodoljub a neko izdajnik, nas je i dovelo ovdje.
    Znam neke, a vidim ih i ovdje, koji zagovaraju ista pravila koja su vazila. Ako je mene neko pendrecio i punio suzavcem, slao na sud, zasto se sad dozvoljava da komite to rade.
    Nije da ih ne razumijem, ali se ne slazem. I to je problem trenutne vlasti. Sto ne pokazuje odlucnije korake drzave, da bi smirila jedne, a obuzdala druge.
    Nisam vise toliko siguran da ce ovo se zavrsiti na nacin kako bih volio.

  2. #3252
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A tvoja logika opravdavanja širenja mržnje prema Srbima, tebi kao pripadniku naroda koji je poznat po recimo Jasenovcu i Oluji je odavno jasna. Nebojša Šofranac je sinoć doživio neprijatnost verbalno, nisu mu lomili zastave po glavi kao neokomite što su činjele Sadikoviću, a digla se priča najstrašnija. To što je nazivao ljude četnicima i odranim gmizavcima i izrodima je tebi naravno prihvatljivo.

    #licemjerstvo
    #hdz
    #sendvicagitprop


    Sent from my SM-G973F using Tapatalk


    Koliko se covjek pogubio da ne zna vise ni sta pise, ni kome odgovara, ni o cemu se raspravlja. Bitno je da se ideja siri i brani. Kad ako ne sad?

    Ja ustvari mislim da si ti Crnogorac nego te boli nepravda koja je ucinjena prema Srbima u CG. Jel tako?

    Sve smo vam mantre naucili

    #necedirectordati
    Last edited by Rodion Romanovich; 25-04-21 at 17:25.

  3. #3253
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,583
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Koliko ja znam biće dobar novi direktor, jedan od najprofesionalnijih naših novinara. Kad je on preuzeo Dan pretvorio se za nekoliko godina iz propagandnog pamfleta u najčitanije novine u CG sa daleko umjerenijom uređivačkom politikom.

    Tako da sam veliki optimista što se tiče promjena u RTCG.
    volio bih i ja da bude taj, ali čujem da DF upire koliko iđe može za svog čoeka. članovi savjeta su mi baš dobri, to je odličan korak naprijed
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #3254
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Veliki je problem kod nas nedostatak objektivnosti i to važi za obije strane.

    Puno se prašine diglo oko sofra,niko da prokomentariše to sto lijesevic na svom Instagram profilu drži slike draže mihalovica i ratka mladica i ko zna šta još...

    blago nama sa našom zatrovanom omladinom,oćemo li ikad krenuti naprijed...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #3255
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post


    Koliko se covjek pogubio da ne zna vise ni sta pise, ni kome odgovara, ni o cemu se raspravlja. Bitno je da se ideja siri i brani. Kad ako ne sad?

    Ja ustvari mislim da si ti Crnogorac nego te boli nepravda koja je ucinjena prema Srbima u CG. Jel tako?

    Sve smo vam mantre naucili

    #necedirectordati
    Osoba kojoj je prihvatljivo da se druga nacionalnost naziva gmizavcima odranim, četnicima, krezubima itd jer su u pitanju Srbi koje mrzi, nema prava da drži bilo kakvu priču.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  6. #3256
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Ako ces kratko, ne. Ako ces duze, ova vlada treba da nadje modus da se niko ne osjeca kao teski gubitnik.
    Koliko god ti zvucalo smijesno, namjerno hapsenje Dare gledam kao prst u oko ljudima koji su, mozemo gledati kako hoces, ipak dobili veliki dio vlasti.
    I od tad krece lutanje ove vlade koje vecini daje osjecaj da se nista nije promijenilo i da se osjecaju kao gubitnici.
    Kad dodas da se jedan Petar Ivanovic ili Pedja Boskovic na twitteru sprdaju vladi, a trebali bi da su u zatvoru, imas onako kompletnu sliku.
    Evo ih i ovdje. Od prvobitnog soka, vratila se bahatost u obracanju. Dokle god pojedinci kao oni budu davali gorivo ovakvim kao ljusa ili medo, nema ovde srece

  7. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  8. #3257
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ne bi to bio problem da na svakoga poput tebe ne dođu po dvojica koji bi najradije da CG ne postoji kao država
    Тај је број миноран сигуран сам у то.
    Али од 2006 ништа није урађено да Срби се осјећају као у својој кући. Називани смо издајицама, петом колоном, а то се и даље наставља и то сада још више од кругова око ДПСа.

  9. #3258
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Moje mišljenje je da treba da se usaglasimo da uvjek osudjujemo bilo kakve napade na novinare i tacka.
    Iskreno, smetalo mi je kad je napadnut Sead skoro, isto tako mi smeta i ovo za Sofra. Nijesam znao da ovo pise po fejsbuku, ne bih ni da zalazim u to, ne podrzavam bilo kakvo sirenje mrznje, ali ne postoji bolji sportski novinar od njega na ovim prostorima. Covjek profesionalno obavlja svoj posao i veoma je dobar, svaka mu čast na tome.

    Takodje, jako je i meni pocelo da smeta ovo sto je naveo @kaemse. Polusvijet ali bukvalno. Samo mi nije jasno da ih je toliko, ne vjerujem da svi podrzavaoci DFa tako razmišljaju, iskreno se nadam da ne. Ali da - glasni su, prazna glava je obicno glasna.. Vjerovatno je gro njih ovih mladica koji jos nemaju blage veze kako svijet i zivot funkcionisu, ali ih društvo vodi i misli za njih. Dovoljno je neko stariji da ih navodi za svoju korist i stvori se takva slika u narodu...

    Ps. pohvalio bih Tamaru Srzentic, za razliku od nekih ministara, ona zaista uliva povjerenje.

  10. The Following User Says Thank You to Winamp For This Useful Post:


  11. #3259
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Dakle novinar ima pravo da širi mržnju jer neko smatra da je dobar i zbog toga može da se toleriše? A kada se verbalno napada onda za takve postupke neko treba da ide u zatvor i osuđuje? Interesantno.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  12. #3260
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ako ces kratko, ne. Ako ces duze, ova vlada treba da nadje modus da se niko ne osjeca kao teski gubitnik.
    Koliko god ti zvucalo smijesno, namjerno hapsenje Dare gledam kao prst u oko ljudima koji su, mozemo gledati kako hoces, ipak dobili veliki dio vlasti.
    I od tad krece lutanje ove vlade koje vecini daje osjecaj da se nista nije promijenilo i da se osjecaju kao gubitnici.
    Kad dodas da se jedan Petar Ivanovic ili Pedja Boskovic na twitteru sprdaju vladi, a trebali bi da su u zatvoru, imas onako kompletnu sliku.
    Evo ih i ovdje. Od prvobitnog soka, vratila se bahatost u obracanju. Dokle god pojedinci kao oni budu davali gorivo ovakvim kao ljusa ili medo, nema ovde srece
    Prokomentarisao bih i ovo, mozes li nam molim te objasniti kako da pomenute ljude strpamo u zatvor sa ovakvim tužilaštvom? Promijetio sam da su odredjeni DF funkcioneri bas cesti sa kritickim izjavama, bez puno ponudjenih rjesenja za probleme koje navode...

  13. #3261
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Dakle novinar ima pravo da širi mržnju jer neko smatra da je dobar i zbog toga može da se toleriše? A kada se verbalno napada onda za takve postupke neko treba da ide u zatvor i osuđuje? Interesantno.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Ništa manje ne širi mržnju Dražen Živković urednik borba.me, pa ga niko ne maltretira po ulici, a i ne treba da ga maltretira ko ni Šofra. Tačnije Živković i Šuković su najgori novinarski šljam koji postoji, ko i Gojko Raičević sa IN4S i onaj Uskoković sa aktuelno.me. Al moje mišljenje ne znači da bilo koga od njih treba maltretirati na ulici. Ima tu još "asova" novinarstva ko što su Emilo, Nikčevićka, Mandić sa Skale i ostali slični njima, no ko će ih se svih sjetiti.

    Šofro je za sve njih mala maca, koja pride nije baš najbolje prilagođena društvu, stoga ga je grijeh i mrko pogledati.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 25-04-21 at 18:25.

  14. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  15. #3262
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Dakle novinar ima pravo da širi mržnju jer neko smatra da je dobar i zbog toga može da se toleriše? A kada se verbalno napada onda za takve postupke neko treba da ide u zatvor i osuđuje? Interesantno.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Ako si mislio na mene, ja to nijesam rekao, već da i to osudjujem. Ali takodje osuđujem napad na njega. Ne znam zasto ti mislis da drugi imaju pravo da ga napadaju ako on siri mrznju putem fejsa? Krive su obje strane. Oni su samo u fokusu sada jer su ga napali dok je profesionalno obavljao svoj posao, ne znam zasto ti je to tesko da shvatis?

  16. #3263
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    volio bih i ja da bude taj, ali čujem da DF upire koliko iđe može za svog čoeka. članovi savjeta su mi baš dobri, to je odličan korak naprijed
    Nema šanse, DF ima jedan glas u Savjetu. A njihovog kandidata neće niko, tako da će i DPS članovi vjerovatno glasati za ovog drugog.

  17. #3264
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ništa manje ne širi mržnju Dražen Živković urednik borba.me, pa ga niko ne maltretira po ulici, a i ne treba da ga maltretira ko ni Šofra.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    CDM novinarstvo? Portal analitika? Bilo je mnogo toga, kakve komentare možemo tamo pročitati tek, Gebels bi poželio takvih saradnika. Kako riješiti? Ako su se privodili ljudi koji su pisali "ne prdi prdnjavo ljudska" , na radost forumaša koji nas obasipaju "dekokratskim" manirima kako je vojnik zaslužio da bude napadnut od strane komita, a isti osude verbalne uvrede na račun novinara kojem je dozvoljavano bez posljedica da svašta piše...ja stvarno ne vidim smisao priče. Pravda u CG ne postoji decenijama jer da je ima, ne bi Šofro dan proveo na poslu poslije uvreda, a bio bi i procesuiran.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  18. #3265
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,583
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ništa manje ne širi mržnju Dražen Živković urednik borba.me, pa ga niko ne maltretira po ulici, a i ne treba da ga maltretira ko ni Šofra. Tačnije Živković i Šuković su najgori novinarski šljam koji postoji, ko i Gojko Raičević sa IN4S i onaj Uskoković sa aktuelno.me. Al moje mišljenje ne znači da bilo koga od njih treba maltretirati na ulici. Ima tu još "asova" novinarstva ko što su Emilo, Nikčevićka, Mandić sa Skale i ostali slični njima, no ko će ih se svih sjetiti.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    svi ovi su dio neke grupe. jedni su za ove te paradiraju nedeljom a drugi za ove te negiraju genocid. Živković koji je čoek DFa, oni su ga postavili za glavnog i odgovornog urednika. uz to, Borba od prvog dana najviše napada Krivokapića. Šuković je neko ko ima veliki problem sa ljudima koji su Srbi i to je sasvim dovoljno da se zna. Gojko je isti kao i kolega mu Živković, žestoko je naplatio to što je grinja kako je on ugrožen jer je Srbin. poznate su priče novinara sa in4s o tome kako su tamo najmanje plate. Uskoković je bio urednik Informera u CG, a znamo šta i kako su te novine pisali. čak mislim da nikad nisu isplatili jedno 4 ili 5 plata radnicima. Emilo Labudović koji ne zna šta ima, doslovno. svi su isti. samo su različite strane
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  20. #3266
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    A malo da napišete neko slovo o CDM-u?

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  21. #3267
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Jos jedan "ugrozeni Srbin" iz Budve. Uzas sto se radilo


  22. #3268
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,583
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A malo da napišete neko slovo o CDM-u?

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    kao i svi portali kod nas. baš, baš loši. vidjeli smo im pisanje prije neki dan. jedino su Vijesti malo bolje, mada i oni znaju da kiksaju. generalno je kod nas novinarstvo nažalost uništeno. u suprotnom, ne bi Dražen Živković i Uskoković bili urednici bilo čega

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Jos jedan "ugrozeni Srbin" iz Budve.
    mnoge sportiste iz CG ne cijenim 1% jer su postali dio politike. bi mi milo što uze momak medalju, ali zbog ovog veličanja ratnih zločinaca dodajemo još jedno ime na tu listu. sportista jbm ti, on slavi ovakve psihopate. paklenik
    Last edited by outline; 25-04-21 at 18:42.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. The Following 4 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  24. #3269
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Visoka kontaminacija u svemu. Valjalo bi počinut malo od dolazaka u ovaj dio foruma. Ne valja ovo ovako kako se razmišlja u mnogo čemu...previše zlih nastojanja i premalo osjećaja da se sagledaju uzroci svih strana u podjelama.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  26. #3270
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Evo komite u Bijeloj napale goste kafića a niko se od forumaša ne oglašava. Očekujem osudu od strane Srzentićke, Batistute, Zekovića, predsjednika države...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  27. #3271
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Evo komite u Bijeloj napale goste kafića a niko se od forumaša ne oglašava. Očekujem osudu od strane Srzentićke, Batistute, Zekovića, predsjednika države...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Jel moguce da se ama bas svaki put provalis!? Mislim da je ovo rijetkost od kad je ovog foruma.

  28. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  29. #3272
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Evo komite u Bijeloj napale goste kafića a niko se od forumaša ne oglašava. Očekujem osudu od strane Srzentićke, Batistute, Zekovića, predsjednika države...

    Nema što, odsad vjerujem tvojim riječima, a ne svojim očima. Biće da mi se učinjelo onda da su se ovi blavori iz Demokrata, predvođeni Nikolom Samardžićem ispriječili po sred puta, i napali ljude... Nebi oni nikad, fini su to momci. Pobjede a ne podjele.

  30. #3273
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Jel moguce da se ama bas svaki put provalis!? Mislim da je ovo rijetkost od kad je ovog foruma.
    Znači kada se napadaju fizički vojnici, starci, đeca, a sad i gosti kafića od strane komita, to se zove provaljivanje, a kada se verbalno upute uvrede "nivinaru" Šofrancu, to je atak na slobodu medija.
    Agitpropovski

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  31. #3274
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,583
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    čuh i ja da su momci iz čista mira izašli i blokirali saobraćajj. ali mi ne rekoše da su iz Demokrata. ja odma' pomislio da su aktivisti DFa u zatvor bi mi završili. ne branim ove te paradiraju nedeljom ali iz čista mira ovo urafiti. kakve budale ođe žive

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  32. #3275
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Jer su se danas "vozaci" vec zalijetali na auta iz suprotnog smjera.
    Jedan junak je presjekao i zamalo udario u tudje vozilo koje im je nesto dobacilo
    Ako policija ne pocne da radi nesto po pitanju i jednih i drugih, nedje ce ovo prerasti u malo ozbiljniji fizicki obracun
    Last edited by Hell Raiser; 25-04-21 at 21:50.

Page 131 of 543 FirstFirst ... 3181121127128129130131132133134135141181231 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •