Page 198 of 543 FirstFirst ... 98148188194195196197198199200201202208248298 ... LastLast
Results 4,926 to 4,950 of 13557

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2021]

  1. #4926
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,585
    Thanks Thanks Given 
    7,517
    Thanks Thanks Received 
    4,583
    Thanked in
    1,774 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Optužuješ mene i ljude koji podržavaju nemiješanje države i sipanje naših preko 150 miliona eura eura u prslu firmu za nepoznavanje posebnih pravila koja važe za avio industriju???

    Pa kakvo obrtanje teza.

    Upravo su posebna pravila EU vezana za državnu pomoć presudile MNAirlinesu.

    Druže, tu nije smjelo da se sipa više i tačka.

    Bez ako ne misliš da je trebalo dizat onaj na EU i dodatno usporiti put ka EU.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Da su usuli kontra EU pravilima, prvi bi on skočio da kaže kako Vlada želi da uništi sve što su prethodnici uradili na putu ka učlanjenju... Tužilaštvo veli ne smijemo srediti jer nije usklađeno sa EU zakonima, ali kad odbiju sipanje 150m u rupu, jer je kontra svim zakonima i preporukama, to je iz pizme...

    Kod nas pravila izgleda važe samo kad odgovara pojedincima...
    #fakenews

  2. The Following 6 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  3. #4927
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,907
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Uff sa kim ste nasli da polemisete, ja ne mogu da vjerujem da neko i dalje prica o propalom MA, stvarno nismo za bolje...

  4. #4928
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,416
    Thanks Thanks Given 
    5,552
    Thanks Thanks Received 
    4,990
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Misli se na Montenegro airlines sto je ispraceno adekvatnim zluradim komentarima kako u bliskim medijima, medju pristalicama a tako i na ovom forumu sto je eto prisutno i sada. MA je predstavljen kao simbol necega a ne kao ono sta jeste i cije je on vlasnistvo. No, da ne pricamo o onom sta vi ne zelite da cujete.

    Prosto je nevjerovatan stepen neslusanja i nezeljenja da se cuje i vidi ocigledno a sto potvrdjuje prethodno sto sam naveo. Kad se podvuce crta za godinu, dvije pa kad konacno uvidite koja je cijena kostanja nove i koja je cijena spasavanja stare vjerovatno ce te i tada nalaziti razloge toj ekonomskoj logici. Do tada zivite u svom svijetu 0 eura
    Mozda nisi procitao, i ranije pitah pitao zbgo cega gasenja MA nama uopste treba nova avio kompanija. Uzaludno trosenje novca na nesto sto nece biti isplativo.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  5. #4929
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Dje je i sto radi Bojanic? Zaredja ga je bio na tv, velike predloge je ima...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  6. #4930
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Pocetni entuzijazam. Isto kao i lod agitatora


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  7. #4931
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/drustvo/protest-u-r...damo-te-vlado/
    Znas kad bi vam se ovo desilo prosle godine. I s obzirom da se ne mase CG zastavama, znaci da su izasli ljudi koje ne zanima kojom se zastavom mase.
    Samo kratko, da ovdje malo ima DPS eksponiranih licnosti.
    Mozda i naucite nesto uz ove koji su se bunili 30 godina, sta je nama smetalo i zasto smo izlazili

  8. #4932
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ma bunili su se oni ali nismo ih zapazili....

  9. #4933
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,464
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Mora da ovaj doktor zna da radi svoj posao čim je kompletan Risan i oklina izašla da mu da podršku, ali ne vjerujem da će ministarka zdravlja i smjena imati sluha.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  10. #4934
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Podlijeze se populizmu u ovom slucaju. Ovo je vezano za slucaj da nije policiji na vrijeme prijavljena smrt ucesnika u nesreci.
    Iako je prijavljeno porodici i oni preuzeli.
    Mislim da je prejaka kazna da se skloni direktor bolnice, a da ne odgovaraju odgovorni nize niz lanac takodje

  11. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  12. #4935
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...amare-nikcevic

    Nisam zapazio da je iko detaljno komentarisao na ovo, a mislim da ima svoje značenje, sasvim zanimljivo.

    Za laike, sadržaj krivične prijave je vrhunska gomila gluposti.
    KD Zloupotreba službenog položaja podrazumijeva sticanje protivpravne koristi, KD Nesavjestan rad u službi podrazumijeva nastalu štetu, o čemu u konkretnom slučaju ni primisli nema, tako da je autor baš opalio uprazno, toliko lako vidno da je očigledno da ga, u suštini, utemeljenost prijave nije ni interesovala.

    Ali na toliko agresivan način da je zanimljivo kakvo značenje sve to ima.
    Jasna je namjera pripreme čišćenja RTCGa, i sticanje kojeg poena nausput, ali mislim da se može desit i da su se okliznuli. jer Evropa svojim favoritima mnogo toga preskoči, ali linčovanje novinara rijetko.

    I, pošto se slabo snalazim sa ovim quotovima poruka , da odgovorim @Hellu ovako-
    ma, još iljadu puta da pomeneš i Lazara Akovića, i narušavanje privatnosti koje se rijetko ganja, mene nećeš nać-
    jer ja ne govorim o tome, no lijepo kažem da je ovđe stvar druga, a sasvim prosta-
    neko je uzeo tuđu stvar, iz tuđe kuće, na šta nije imao pravo, iznio je, i koristio dalje.
    A to se i te kako procesuira, kad se oće.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  13. #4936
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Podlijeze se populizmu u ovom slucaju. Ovo je vezano za slucaj da nije policiji na vrijeme prijavljena smrt ucesnika u nesreci.
    Iako je prijavljeno porodici i oni preuzeli.
    Mislim da je prejaka kazna da se skloni direktor bolnice, a da ne odgovaraju odgovorni nize niz lanac takodje
    Da se za takvu vrstu propusta smjenjuju direktori, glavu dajem da jedan ne postoji koji bi na svoje mjesto ostao. Ikad.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  14. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  15. #4937
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Gleda li se Skupstina?
    Tesko je ovo slusat..
    Usput receno,premijer rece Milanu Knezevicu da radi za DPS,Milan Knezevic standardna prica,kako ja da radim za DPS kad su me hapsili,robijao u zatvoru...

    A vidji ovo Milane...jesi li robijao za dzabe ili za pare? To ne bi bilo lose da odgovoris...Koliko si dobio...ako si dobio..od istih tih koji su te hapsili?
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  16. #4938
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Milan Knezevic bukvalno copy-pasteuje DPS kritike na racun Vlade, ne trudi se cak da promijeni redoslijed rijeci u recenicama u odnosu na politicare DPSa.
    Eo Ivan Brajovic veli da Vlada ima i neke pozitivne poteze Kakav psihoparadoks, dje te razapinju ljudi na cijoj si listi bio nosilac, a brane te oni za koje je sigurno pitanje dana kad ce otic u zatvor. Ali mora Milan..Znas..ne mos ti da radis za neke ljude godinama, da budes DPS-ov profesionalni velikosrbin i onda da kazes necu vise, ocu da budem opozicionar..ko tu upadne nema nazad kad je njega volja...Mafija je mafija. Ko zna cime ga ucjenjuju..
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  17. #4939
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,379
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Mora da ovaj doktor zna da radi svoj posao čim je kompletan Risan i oklina izašla da mu da podršku, ali ne vjerujem da će ministarka zdravlja i smjena imati sluha.
    Uzevsi u obzir kakvim resursima raspolaze ne da je radio dobar posao, vec sumnjam da bi ga rijetko ko bolje radio od njega.

  18. #4940
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,955
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Pratim pasionirano politička dešavanja i medije u Crnoj Gori od 30.-og avgusta iz daljine, pratim porodične podjele, i pratim medjunarodne medije o crnogorskoj situaciji — a medju najboljima je nedavna vrlo pažljivo uradjena reportaža u Le Monde Diplomatique o promjeni vlasti u Crnoj Gori. Sve apsurdne preokrete komentarišem privatno, sa članovima porodice i prijateljima u Crnoj Gori sa kojima se još može pričati na tu temu, a broj im je sve manji. Većina ih je odlučila da je to što se desilo katastrofa te da ne treba nikakvu nadu imati da će išta izaći na dobro. Iste osobe koje su mi se žalile da DPS kupuje glasove na Cetinju sad retroaktivno zaključuju da je bolje bio djavo koji smo poznavali: bar smo znali kako taj djavo radi. I bio je, nominalno, crnogorski djavo. Bar smo, podrazumijevaju, znali koja su pravila igre u klijentelističkoj državi, koja je funkcionisala nekako. OK, kažem: ajte da budemo zajedno ponosni na ono što su uradili za Crnu Goru. Šta pravimo, šta izvozimo da iko hoće da kupi? Šta kreiramo u kulturi, šta mogu da ponudim mojim prijateljima u drugim zemljama i kažem im, ovo obavezno pogledajte, ovo pročitajte, ovo poslušajte, to smo mi, to je naša priča, to su naše dileme? Ovo su naši romani, ovo su naši mediji, naš film, naš dizajn, ovo stvaramo?

    A upravo tako se gradi nacija. Takozvana soft-power, kojom se pridobijaju srca. Sporo, posvećeno, i profit nije novčani nego drugačije vrste. Najveće iznenadjenje za mene tokom poslednjih mjeseci a i tokom litija u Crnoj Gori je bio broj mladih ljudi koji su posvećeni SPC-u i organizovanoj religiji. Dvadesetogodišnjakinje koje izgledaju kao pankerke a prave TikTok i Instagram videa posvećena Amfilohiju Radoviću. Zamislite Pussy Riot koji je za Putina, i shvatićete koliko je Crna Gora post-DPS društveno i kulturno na koljenima. Koji sve putevi moraju da su zatvoreni mladoj osobi da bi ona došla u poziciju da piše poeziju o SPC funkcioneru, ljubi njegov kovčeg u podgoričkom hramu? Kakav je porodični i obrazovni i socijalni i medijski sistem ostavio ovoj mladoj osobi ovaj put kao jedini put nade? Šta je dovelo bilo kog gradjanina u Crnoj Gori da glasa za partiju u kojoj je jedan visoki funkcioner pobornik Q-Anon teorije zavjere? Ovo naravno nije novo u istoriji: radikalizacija na desno i pravo u religiju se često desi kad formalno liberalan sistem nije zapravo liberalan nego krije autoritarni ili burazerski sistem. Iranskom šahu se desio Ajatola Homeini, Al-Asadu se desila ISIS — no da ne dramim ekstremnim primjerima, Poljskoj i Madjarskoj se desila katolička desnica, Rusiji Putin.

    Nadam se da DPS-blok sada, kad je kasno, shvata da se nacija gradi suštinski, ne samo formalno. Nadam se da će dobrostojeći ljudi bliski bivšem režimu da počnu da rade na svojim legatima. Što ne bi, recimo, Djukanović po isteku mandata osnovao kompaniju filmske produkcije, uposlio ljude (ne prijatelje i rodjake — u pamet se) koji bi razvili i angažovali crnogorski kinematografski i televizijski talenat i omogućio da Crna Gora ima kapacitet da o sebi progovori na ekranu? Kad je filmska produkcija dobra za Obame — koji su potpisali ugovor sa Netfliksom i već finansiraju dokumentarce — dobra je i za balkanske političare. Šta je sa našim izdavaštvom? Fabrikama i dizajnom namještaja? Koliko orkestara i bendova ima Crna Gora? Imamo li fondacije? U prethodnoj generaciji američkih bilionera, prvobitna akumulacija kapitala je opitomljena generacijom filantropije koja je uslijedila; što ne bi isto uradili i balkanski biznismeni za koje su poslednje dvije decenije bile decenije uspjeha?

    Upravo to je potrebno da bi Crna Gora opstala. Mahanje zastavama nije dovoljno. Ali nikako da to objasnim mojim prijateljima i rodjacima na Cetinju koji su siromašni, nezaposleni ali, tvrde, jedini pravi nosioci nacionalnog ponosa. Jedna sam od rijetkih u mom krugu koja drži palčeve Uri i navija za nju. Ko ima bilo kakvog iskustva sa bilo kakvom politikom u bilo kakvom izbornom sistemu koji funkcioniše zna da su okolnosti uvijek nepogodne. Vrata se nikad ne otvore lagano, na crveni tepih. Ne znam da li će samoidentifikovani patriotski blok glasača smatrati sve osim tog laganog crvenog tepiha katastrofom? U liberalnim demokratijama, čak i slabašnim kao naša, mora se vrzmati na javnom trgu medju različitim ljudima — ljudima koji imaju bizarna ubjedjenja, ljudima koji vjeruju da parče hleba tokom liturgije postaje tijelo Hristovo, a vino njegova krv, te da će po Isusovom drugom dolasku svi mrtvi ustati iz grobova. Ljudi koji vjeruju da su vakcine zavjera Bila Gejtsa protiv siromašnih naroda. Ljudi koji vjeruju da je od cara Dušana do njih direktna linija, isti narod, jedna priča. Ljudi koji su prestravljeni postojanjem istopolne ljubavi. Ljudi koji i dalje misle da su ratovi 1990-ih uzrokovani medjunarodnim miješanjem u sprske poslove. Ljudi koji misle da je Šekspir napisao dramu pod nazivom Kralj Ilir. Ima nas različitih! Šta raditi sa neistomišljenicima? Pretvarati se da ne postoje? Ućutkati ih? Ili mozda vratiti film i zapitati se, kako je moguće da odrasle osobe imaju takva uvjerenja? Kako ih naše društvo pravi, gdje je ta traka?

    A kad frikovi dobiju većinu glasova u državi, poslije tri decenije burazera u D&G odijelima, šta onda. Napustiti bojno polje tj. zvaničnu politiku i prepustiti im čitavu teritoriju? Odustati unaprijed? Radi nekog ideala čistoće, jer smo mi lijepe duše — i čekati idealne prilike, da se gradjani promijene i izglasaju većinski baš nas, istomišljenike? Ne zavidim Uri, ali razumijem koju igru pokušavaju da igraju, i poštujem ih zbog toga. Igra se zove Kako učiniti što više dobroga u vrlo nepovoljnim uslovima, medju vrlo nezgodnim karakterima koje su gradjani izabrali. I dok je URA imala neke značajne pobjede do sad, nesrazmjerne svojoj veličini, zbog čega kapa dolje, u nekim stvarima su izgubili — takav je zivot u koaliciji — a da nijesu uzeli loptu i otišli kući. Čak se i unutar Ure ova razlika zapaža: pojedini visoki funkcioneri zahtijevaju sve i odmah, i nezadovoljni napuštaju bojno polje. Dobro došli u politiku. Vjerujem — a ne znamo, jer je većina njih do sada bila profesionalno diskretna — da se u ovoj čudnoj koaliciji iza zatvorenih vrata svadja i pregovara i cjenka oko svakog važnijeg pitanja. Politika je — raditi ka ostvarenju svojih ciljeva u teškim uslovima. Suprotno od toga je šetnja po parku, a ne politika.

    Ko zna koliko će koalicija opstati i hoće li je prvo restrukturisanje vlade značajno uzdrmati. Ova promjena vlasti je otvorila vrata fašizmu, insistiraju mnogi u tzv crnogorskom bloku. Nije: desila se demokratija, a mnozina nije uvijek racionalna ali je lucidna oko jedne bitne stvari: svog gnijeva. Desilo se prestrojavanje, pomalo i anarhija, i situacija je bez presedana. Ušli smo u nešto novo. Ko drži na oku liberalizam u Crnoj Gori, kao poentu, kao loptu u vrlo komplikovanom košarkaškom timu u još komplikovanijem meču — liberalizam dakle, onaj dio političke kulture gdje se radi o čuvanju drugoga od sebe? URA. Ako dobiju jednu od svake tri interne rasprave sa kojotima i lisicama iz koalicije, to je vrlo dobar rezultat za (brojčano) šačicu ljudi u parlamentu. Pišem ovo da bih rekla: ima još ljudi koji vas vide i navijaju za vas. I da se koalicija sjutra raspadne, i novi izbori sazovu: vrijedno je bilo ulagati. Neka ste krečili. Nije džaba, ništa.

    izvor: https://lperovic.medium.com/1-4c49317979b5

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  20. #4941
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,907
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Gleda li se Skupstina?
    Tesko je ovo slusat..
    Usput receno,premijer rece Milanu Knezevicu da radi za DPS,Milan Knezevic standardna prica,kako ja da radim za DPS kad su me hapsili,robijao u zatvoru...

    A vidji ovo Milane...jesi li robijao za dzabe ili za pare? To ne bi bilo lose da odgovoris...Koliko si dobio...ako si dobio..od istih tih koji su te hapsili?
    Kad sam vidio da je opet tema srebrenica i sa kim se krivokapic slikao, samo sam prebacio, nista novo od opozicije, mozda kad draginja bude malo da se ismijemo, jer milan je vec poceo da se ponavlja kao pokvarena ploca...

  21. #4942
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    ...

    izvor: https://lperovic.medium.com/1-4c49317979b5

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Odlican tekst koji odgovara na toliko kritika i zakeranja. Ne zivimo u drzavi sa svedskim magistrima politikologije, vec sa vjernicima i nacionalistima i lopovima. Samo to sto uspijevas veliki dio nekih liberalno-demokratskih prioriteta da proguras je maltene nevjerovatan uspjeh.

  22. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  23. #4943
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Znao sam da Krivokapic nece otvarati granicni prelaz sa Albanijom na Cijevni. Njemu je Gusinje (Prokletije) i Tuzi/Podgorica zadnja rupa na svirali. On prica o putu Foca - Pluzine. Pakla ovoga. A sakrij se malo, ne ofiraj se tako. Veli, ovi bivsi su zaboravili napajanje elektricnom energijom. Pa do sad si mogao rijesiti taj problem ali neces. Markovic je obecao Gusinjanima u Americi taj put i zavrsio ga je. Ovaj nece da otvori granicni prelaz no prica o Foci.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  24. #4944
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Posto nema edit-a, moram da kazem da je dobro imati predstavnika Bosnjaka u parlamentu jer oni iz dps-a i sd-a se nikad ne bi sjetili da pitaju za taj put.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  25. #4945
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Brate,bili su u vlast toliko dugo,imali su kad da naprave taj put ti veliki bosnjaci,koliko se priča o tom putu godina više ni sam ne znam
    Sve su to ista govvna,interesdzije...

    Nisam pratio šta se pričalo,ali se nadam da će se ovog ljeta zavrsit ta priča konačno


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #4946
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Brate,bili su u vlast toliko dugo,imali su kad da naprave taj put ti veliki bosnjaci,koliko se priča o tom putu godina više ni sam ne znam
    Sve su to ista govvna,interesdzije...

    Nisam pratio šta se pričalo,ali se nadam da će se ovog ljeta zavrsit ta priča konačno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Albanci su zavrsili svoj dio puta jos 2013. Do 2016 su bile zavrsene dioncice do CG granice i kod gusinja i kod PG.
    Treba biti poseban vid katakterne osobine da 2021 pitas oko toga, nakon sto si cinio vladajucu kolaiciju sve vrijeme.
    A i ministar je bio iz iste partije. I za to treba biti poseban vid karakterne osobine, a i ovi sto se odusevljavaju sa tim

  27. #4947
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Znao sam da Krivokapic nece otvarati granicni prelaz sa Albanijom na Cijevni. Njemu je Gusinje (Prokletije) i Tuzi/Podgorica zadnja rupa na svirali. On prica o putu Foca - Pluzine. Pakla ovoga. A sakrij se malo, ne ofiraj se tako. Veli, ovi bivsi su zaboravili napajanje elektricnom energijom. Pa do sad si mogao rijesiti taj problem ali neces. Markovic je obecao Gusinjanima u Americi taj put i zavrsio ga je. Ovaj nece da otvori granicni prelaz no prica o Foci.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa zadnje informacije jesu da se mještani koji žive uz Cijevnu bune zbog pristupnih djelova koji nisu završeni, a za granicni prelaz treba da se ispoštuje procedura, tako da te priče kako je Krivokapić kriv nisu tačne jer je to u interesu svih. Makar ne otvara puteve i zatvara istog dana kao DPS šljam.

  28. #4948
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,285
    Thanks Thanks Given 
    424
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    sticanje kojeg poena nausput
    Ne mogu da dobiju toliko poena kod biraca, koliko mogu da izgube kod EU.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  29. #4949
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pa zadnje informacije jesu da se mještani koji žive uz Cijevnu bune zbog pristupnih djelova koji nisu završeni, a za granicni prelaz treba da se ispoštuje procedura, tako da te priče kako je Krivokapić kriv nisu tačne jer je to u interesu svih. Makar ne otvara puteve i zatvara istog dana kao DPS šljam.
    Slusao sam ga i jasno je rekao sta je problem, a to se lako rjesava samo ako ima volje. Cus struja. Do sad bi je zavrsili.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  30. #4950
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,970
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pa zadnje informacije jesu da se mještani koji žive uz Cijevnu bune zbog pristupnih djelova koji nisu završeni, a za granicni prelaz treba da se ispoštuje procedura, tako da te priče kako je Krivokapić kriv nisu tačne jer je to u interesu svih. Makar ne otvara puteve i zatvara istog dana kao DPS šljam.
    Fascinantno kod ljudi je postalo da prvo zauzmu stav, pa onda slazu narativ i izmisljaju kako njima odgovara, samo da odbrane stav. Istina je nebitna.

    Mada cio svijet je postao jedno post-truth mjesto. Kao iz nekih filmova naucne fantastike.

    Moram iskoristit i frazu koju je koinovao preCednik Mile. 'Konfederacija torova'. Odlican naziv, 'nasi' i 'njihovi' i bijte se stoko, dok ovi smicu milione.

    Ako ovdje ne bude bolje za 4 godine, gasi nas i neka tavorimo ovako 100 godina. Bicemo nesto kao Bjelorusija, Palestina, BiH, Kosovo...

    Prestici ce nas i albanija i srbija, a hrvatska odmac jos dalje.

    Putuj Evropo.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Page 198 of 543 FirstFirst ... 98148188194195196197198199200201202208248298 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  2. Prodajem Kolekciju knjiga iz Vijesti (edicija Milenijum)
    By Rakun in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-08-12, 15:08
  3. Replies: 3
    Last Post: 09-12-11, 11:11
  4. I: Edicija "Roman u Crnoj Gori"
    By liquido in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 13-11-10, 21:55
  5. Nova edicija "Politike", bestseleri svakog mjeseca
    By Alhemichar in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 10
    Last Post: 29-09-04, 00:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •