Results 1 to 7 of 7

Thread: Pomoc na putu - iskustva

  1. #1
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default Pomoc na putu - iskustva

    Nadam se da nisam promasio mjesto gdje bih otvorio ovu temu. Nisam mogao da nadjem nista "svijezije" na forumu (a ako ima, izvinjavam se) vezano za neko od osiguranja pomoci na putu. Znam da Lovcen i Uniqa imaju neku vrstu pomoci - asistencije na putu , na teritoriji CG i Evrope, takodje od skoro je kod nas i vozzi app koja takodje vrsi te usluge pa me zanima da li neko ima bilo kakvo iskustvo, preproruku, savjet i slicno, sta se i kako radi u slucajevima da zatreba van nasih granica.

  2. #2
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,521
    Thanks Thanks Given 
    1,040
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    544 Posts

    Default

    samo 6 puta procitaj svaki pravilnik i najsitnije slovo i ne vjeruj prodavcu na rijec... a bome ako kupis kod Stanica, podji u Lovcen posle provjeri je li polisa aktivirana...
    Shuri se desilo u 1 navece na marezu da je stao, zvao call centar, jedva se sporazumio sa slovenkom kojoj i nije bas topografija poznata i na kraju posle 3 poziva saznao da nema polisu (iako je fakat drzao u rukama)
    Kao greskom nije unesena u sistem sjutra se ispostavilo kod Stanica.
    Ali smo zato nas 2 u 2 ujutru zvali da budimo ko ce ga slepat i na kraju je 40e platio slepu sa Mareze do pod Ljubovic
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  3. #3
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    samo 6 puta procitaj svaki pravilnik i najsitnije slovo i ne vjeruj prodavcu na rijec... a bome ako kupis kod Stanica, podji u Lovcen posle provjeri je li polisa aktivirana...
    Shuri se desilo u 1 navece na marezu da je stao, zvao call centar, jedva se sporazumio sa slovenkom kojoj i nije bas topografija poznata i na kraju posle 3 poziva saznao da nema polisu (iako je fakat drzao u rukama)
    Kao greskom nije unesena u sistem sjutra se ispostavilo kod Stanica.
    Ali smo zato nas 2 u 2 ujutru zvali da budimo ko ce ga slepat i na kraju je 40e platio slepu sa Mareze do pod Ljubovic
    Upravo zbog takvih iskustava postavih ovu temu, slusao sam od nekolicine ljudi da im polise navodno "nisu aktivne" i slicno, a opet neki drugi se hvale da su bili maximalno ispostovani...
    Ja licno imam kod Lovcena neku polisu kao na teritoriji Evrope, ali nesto nisam bas siguran u to previse pa rekoh da vidim kakva vi iskustva imate.

    Iskreno nikad nesto nisam ozbiljno razmisljao na ovu temu pomoci na putu, iako dosta vozim (najvise po regionu bos, srb, hrv) dok prosle godine nisam krenuo za Sarajevo i mozda 5, 6 km prije Foče pocijepah i prednju i zadnju gumu (treba majstor biti za to ). Imao sam ludu srecu da iz te šumetine tu iskoci neki covjek, ni sam ne znam odakle se lik pojavi, dodje, vidje ode po svoje auto, utovari gume, veli ima vulkanizer na ulazu u Focu, kupih dvije gume srecom te koje su mi trebale, polovne naravno i nastavih dalje, sve za satak vremena i mozda nekih 50ak evra, dvije gume i castih ovog lika sto se iscimao... na kraju prodjoh ka da skoro nije bilo nista...
    ali ta nemoc u trenutku me je nacerala da razmisljam za ubuduce sto se sve moze desiti na putu i koliko god da je auto ispravno, novo, sigurno da u nekoj vukoje*ini ne mozes nastaviti dalje iz nekog razloga...


    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

  4. #4
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,521
    Thanks Thanks Given 
    1,040
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    544 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elninjo View Post
    Upravo zbog takvih iskustava postavih ovu temu, slusao sam od nekolicine ljudi da im polise navodno "nisu aktivne" i slicno, a opet neki drugi se hvale da su bili maximalno ispostovani...
    Ja licno imam kod Lovcena neku polisu kao na teritoriji Evrope, ali nesto nisam bas siguran u to previse pa rekoh da vidim kakva vi iskustva imate.

    Iskreno nikad nesto nisam ozbiljno razmisljao na ovu temu pomoci na putu, iako dosta vozim (najvise po regionu bos, srb, hrv) dok prosle godine nisam krenuo za Sarajevo i mozda 5, 6 km prije Foče pocijepah i prednju i zadnju gumu (treba majstor biti za to ). Imao sam ludu srecu da iz te šumetine tu iskoci neki covjek, ni sam ne znam odakle se lik pojavi, dodje, vidje ode po svoje auto, utovari gume, veli ima vulkanizer na ulazu u Focu, kupih dvije gume srecom te koje su mi trebale, polovne naravno i nastavih dalje, sve za satak vremena i mozda nekih 50ak evra, dvije gume i castih ovog lika sto se iscimao... na kraju prodjoh ka da skoro nije bilo nista...
    ali ta nemoc u trenutku me je nacerala da razmisljam za ubuduce sto se sve moze desiti na putu i koliko god da je auto ispravno, novo, sigurno da u nekoj vukoje*ini ne mozes nastaviti dalje iz nekog razloga...


    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
    naravno, nek je najnovije auto, istrci ti zec/macka/pas i pocijepa karter ili hladnjak i sta tad

    a oko foce nije tesko iscijepat gume, putevi su i dalje ko da '93 pa oce da otezaju kretanje protivniku
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  5. The Following User Says Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  6. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,450
    Thanks Thanks Given 
    3,807
    Thanks Thanks Received 
    3,057
    Thanked in
    1,297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    samo 6 puta procitaj svaki pravilnik i najsitnije slovo i ne vjeruj prodavcu na rijec... a bome ako kupis kod Stanica, podji u Lovcen posle provjeri je li polisa aktivirana...
    Shuri se desilo u 1 navece na marezu da je stao, zvao call centar, jedva se sporazumio sa slovenkom kojoj i nije bas topografija poznata i na kraju posle 3 poziva saznao da nema polisu (iako je fakat drzao u rukama)
    Kao greskom nije unesena u sistem sjutra se ispostavilo kod Stanica.
    Ali smo zato nas 2 u 2 ujutru zvali da budimo ko ce ga slepat i na kraju je 40e platio slepu sa Mareze do pod Ljubovic
    Ja sam isto cuo da odredjeni broj polisa kod Lovcen O nije bio aktiviran. Meni se to desilo pretprosli put kad sam registrovao. KOji su razlozi ne znam. Da li je do stanice dje se radi tehnicki ili do nekog drugog ne znam. Uglavnom, od tada sam provjeravao i aktivirana mi je. Prosle godine sam koristio slepu i sve je bilo ok, stvorili su se u roku od pola sata... Doduse, zadesilo me u PG, dje sam i registrovan...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  7. #6
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Ekipa, postoji li neki paket pomoći na putu koji se može kupiti iz Crne Gore, a da važi za države Evrope (da pokrije eventualni šlep, pucanje i zamjenu pneumatika, zamjensko vozilo, smještaj, kvarove do XXXX EUR itd)?
    Planiram duži odmor i road trip, tokom kog planiram da štetujem nekih 8.000km, pa bih se pokrio od stresova za peace of mind.
    Lična iskustva sa ovakvim tipovima usluge su više nego dobrodošla.
    Last edited by johnny bravo; 07-07-21 at 09:08.
    In vino veritas

  8. #7
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ekipa, postoji li neki paket pomoći na putu koji se može kupiti iz Crne Gore, a da važi za države Evrope (da pokrije eventualni šlep, pucanje i zamjenu pneumatika, zamjensko vozilo, smještaj, kvarove do XXXX EUR itd)?
    Planiram duži odmor i road trip, tokom kog planiram da štetujem nekih 8.000km, pa bih se pokrio od stresova za peace of mind.
    Lična iskustva sa ovakvim tipovima usluge su više nego dobrodošla.
    Ja imam neku vrstu pomoci na putu lovcen osigurnja, imas neka 3 paketa, cijene su relativno ok, neki tipa 7.99 im je samo za teritoriju CG ostala dva malo skuplja za CG i Evropu. Imas na njihovom sajtu sta sadrzi koji paket. To ti je najbolje da se raspitas kod njih, mada nisam siguran koliko ce ti tacno objasniti. Za sad ga nisam koristo jer, Bogu hvala nije bilo potrebe sto i tebi zelim od srca. ( nikad nisam ni razmisljao o tome dok mi jednom prije nekoliko godina nije zatrebalo tamo oko Foce a nisam ga imao, pa sad bez njega ni do Nikisca).
    Imas i neki vozzi imaju aplikaciju i sajt, nisam ih koristio ali vidim da ih ljudi hvala bas, posjeti njihov sajt i vidji. Njega mozes kupiti iz CG i imaju bogatu ponudu za Evropu, djeluju mi bas kao ok stvar.
    A znam da ima i preko premijum kartice kod hiptekarne banke, gratis osiguranje na putu (imas 4 neka osigurnja mozes da izaberes 2 kao neki gratis), tako da se mozes i tu raspitati sta podrazumjeva.

    Pisi ako nadjes nesto drugo i jos povoljnije.
    Ps. I srecan put!

    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

  9. The Following 2 Users Say Thank You to elninjo For This Useful Post:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. EUROHELP-pomoc na putu
    By popesku in forum Sve i svašta
    Replies: 12
    Last Post: 27-06-07, 13:18
  2. Još jedna evropska piramida na putu
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 1
    Last Post: 11-09-06, 20:40
  3. Unionisti na putu bez cilja!
    By shrek in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 123
    Last Post: 21-05-06, 13:48
  4. Srbija,Cg,Kosovo,Vojvodina na putu odvojeno ka EU!!!
    By Monterico in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 16-09-04, 09:59
  5. Labus o sudbini zajednice i putu u EU!
    By Ataman in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 15-09-04, 13:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •