View Poll Results: Za koga biste glasali na lokalne izbore u Nikšić?

Voters
105. You may not vote on this poll
  • DPS i partneri (SD, manjine itd.)

    28 26.67%
  • DF

    8 7.62%
  • Pred ili postizborna koalicija Z.Krivokapića, Bečića i Dritana

    52 49.52%
  • SDP (i neke manje partije kao Crnogorska)

    15 14.29%
  • SNP (i neke manje partije kao Ujedinjena CG)

    2 1.90%
Page 66 of 119 FirstFirst ... 165662636465666768697076116 ... LastLast
Results 1,626 to 1,650 of 2956

Thread: Lokalni izbori - Nikšić (mart 2021)

  1. #1626
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,493
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Da oće proć ovi izbori u NK. Pa da počinemo.
    A okle, slijedi popis, pa onda izbori Pg, Hn, pred$ednički, dok se uvati krug eto nas ponovo na parlamentarne... Neprekidna kampanja...
    #fakenews

  2. #1627
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    A okle, slijedi popis, pa onda izbori Pg, Hn, pred$ednički, dok se uvati krug eto nas ponovo na parlamentarne... Neprekidna kampanja...
    Mislis da nece parlametarni prije, da ce ova vlada toliko izdržati.
    Ako izdrze do Hn izbora bice dobro
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #1628
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,493
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Mislis da nece parlametarni prije, da ce ova vlada toliko izdržati.
    Ako izdrze do Hn izbora bice dobro
    Poenta je da i bez vanrednih parlamentarnih, političari imaju podlogu za konstantnu kampanju naredne 4 godine... Tako da smo, u svakom slučaju, na*ebali...
    #fakenews

  4. #1629
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Poenta je da i bez vanrednih parlamentarnih, političari imaju podlogu za konstantnu kampanju naredne 4 godine... Tako da smo, u svakom slučaju, na*ebali...
    Sad je u Hn do sredine maja izbori, mada tu ce biti laganije jer DPS nije imao vlast nikad. Ali ce biti zanimljivo trvenje unutra vladajuce koalicije.
    Jedino sto znam da tamo ulazi i Bokeski forum zajedno sa Urom
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #1630
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,639
    Thanks Thanks Given 
    956
    Thanks Thanks Received 
    1,165
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Vi i dalje mislite da ce DF da rusi ovu vladu? Ja ne vjerujem cak i da ostvare neki bas dobar rezultat u Nk. Jednostavno ne vidim koji je tu njihov interes.

  6. #1631
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Da se ja pitam parlamentarni i svi lokalni izbori bi bili u jednom danu. Da se to rijesi u jednom danu a ne tenzije tokom cijele godine


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  7. #1632
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,493
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Ne vidim ni ja, al izgleda je velika većina ubjeđena u suprotno... DF će samo da zateže do krajnjih granica, da bi izvukao što više... Nijesu ludi da obaljuju Vladu, ako alternativa nije da će sigurno osvojiti vlast...
    #fakenews

  8. #1633
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ne vidim ni ja, al izgleda je velika većina ubjeđena u suprotno... DF će samo da zateže do krajnjih granica, da bi izvukao što više... Nijesu ludi da obaljuju Vladu, ako alternativa nije da će sigurno osvojiti vlast...
    I tu je kao wild card Medo.. Opet, onaj spisak ljudi koje je ANB pratio je bez njegovog imena, a on je poznat kao neko ko crta etiketu udbe svima ostalima.. Nije to slučajno..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  9. #1634
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Izbori u Nikšiću izuzev plijena u vidu koje stotine uhljeb mjesta i kombinacija sa infrastrukturom koja sleduje pobjedniku-cima nose i realnu političku težinu za republički nivo i sve liste imaju neke ciljeve. Krenimo redom:
    1. DPS da zaustavi osipanje i neđe se ankeriše. Imao je 18K na republičkim. Mislim da bi bili presrećni sa ponovljenim rezultatom koji ih šalje u opoziciju u Nikšiću. Problem je sttvaranje gubitničke percepcije. Moguće malo dizanja temperature što je radila ranije opozicija da ne bi bila skroz luzerska u očima glasača.
    2. DF realni cilj im je 30%. Time pokazuju srednji prst Krivokapiću i crkvi uz poruku "evo sad vidite koliko ste nam vi donijeli glasova". Ovo opet nije tačno previđa se 25% manjinaca koji sve navedene faktore zaobilaze u širokom luku a kojih nema u Nikšićkoj kalkulaciji. Ali ko razmišlja o tome. Ako izlete i preko toga, utoliko bolje.
    3. Demokrate/Krivokapić (odnosno njegova lista). Ako ostvare sličan rezultat kao na parlamentarnim mrka kapa. Posebno za Krivokapića. demokrate se neće mnogo sjekirat. lagano mu mogu dat šut kartu. Lekiću je trebalo 8 godina od nosioca liste DF do priveska demokrata. Krivokapiću pola godine. Opasno se zayebao sa onom listom i onom ženom.
    4. Daka. Sve opcije u igri. U zavisnosti koliko uzme glasova i rasporeda ostalih snaga bolje će ili lošije istrgovat. Svakako najbolji trgovac među navedenima. Ako bude zavisilo od njega ima da naplati. Sve mi je moguće od 1-10%.
    5. URA. Isto nisam siguran kako će proći. Svakako loš rezultat (jedva cenzus pa ćeraj do nekih 7%) umanjuje pregovaračku poiziciju u prilično izvjesnoj rekonstrukciji nakon izbora.
    6. SDP ako preskoči cenzus je uspjeh.

    Posle izbora ide rekonstrukcija ako DF ubode 30%+. Krivokapić može sotati premijer sa kapacitetom Mirka Cvetkovića nekada u Srbiji, pitaće se o vrsti kafe i rakije u svom kabinetu, temperaturi klima uređaja u sl. Ukoliko mu se to ne sviđa (a ne bi me iznenadilo da prihvati) išla bi ponuda Dritanu da bude premijer kao Ivica Dačić u realno Vučićevoj vladi 2012. Ako odbije izbori. Što će prihvatiti i odbiti Dritan zavisilo bi i od toga kako ko prođe u Nikšiću.
    U suštini, nikšićki izbori su hvatanje pol pozicije za pregovore o rekonstrukciji vlade.

  10. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  11. #1635
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    @Gagarin slazem se uglavnom, sem sto mislim da bi 30% rezultat bio losa vijest za DF.

    Imali su 37% u avgustu i ako sad, uprkos prelijetanja DPSovaca, padnu za 7% onda od vanrednih izbora treba da bjeze kao djavo od krsta. Sta ce ti izbori na kojima sigurno gubis cetvrtinu podrske (i poslanika)... vjerovatno i vise kad se uracuna reputaciona steta koju moras da pretrpis obarajuci zajedno sa DPS Zdravkovu vladu.

  12. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  13. #1636
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    @Gagarin slazem se uglavnom, sem sto mislim da bi 30% rezultat bio losa vijest za DF.

    Imali su 37% u avgustu i ako sad, uprkos prelijetanja DPSovaca, padnu za 7% onda od vanrednih izbora treba da bjeze kao djavo od krsta. Sta ce ti izbori na kojima sigurno gubis cetvrtinu podrske (i poslanika)... vjerovatno i vise kad se uracuna reputaciona steta koju moras da pretrpis obarajuci zajedno sa DPS Zdravkovu vladu.
    Bilo bi idealno da ne prebače 25%

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  14. #1637
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    @Gagarin slazem se uglavnom, sem sto mislim da bi 30% rezultat bio losa vijest za DF.

    Imali su 37% u avgustu i ako sad, uprkos prelijetanja DPSovaca, padnu za 7% onda od vanrednih izbora treba da bjeze kao djavo od krsta. Sta ce ti izbori na kojima sigurno gubis cetvrtinu podrske (i poslanika)... vjerovatno i vise kad se uracuna reputaciona steta koju moras da pretrpis obarajuci zajedno sa DPS Zdravkovu vladu.

    U pravu si, ja sam stavio 30% koliko su uyeli na republi;kom nivou. Pomenuo sam u postu da yadr\e reyultat sa parlamentarnih da bi bili presretni.

  15. #1638
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Kočiko čuh iz dva izvora bliska neki strankama koje nijesu presrećne tim rezultatima anketa, a svakako nisu Demokrate izvor, ova anketa je najbliža istini

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  16. #1639
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Kočiko čuh iz dva izvora bliska neki strankama koje nijesu presrećne tim rezultatima anketa, a svakako nisu Demokrate izvor, ova anketa je najbliža istini

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Aj sokole ispiši neđe kad stigneš. Oćoreš odgonetajući ove hijeroglife

  17. #1640
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Kočiko čuh iz dva izvora bliska neki strankama koje nijesu presrećne tim rezultatima anketa, a svakako nisu Demokrate izvor, ova anketa je najbliža istini

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Samo sto je agencija koja je potpisana rekla da ona ovo istrazivanje nije radila.

  18. #1641
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,781
    Thanks Thanks Given 
    1,484
    Thanks Thanks Received 
    4,934
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Samo sto je agencija koja je potpisana rekla da ona ovo istrazivanje nije radila.
    Ista agencija je bila ,,potpisana" na jedno drugo istraživanje i to su demantovali.
    No, dobro, sve opet zavisi ko je i kako radio istraživanje, odnosno kako je izvučen uzorak.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  19. #1642
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Aj sokole ispiši neđe kad stigneš. Oćoreš odgonetajući ove hijeroglife
    DPS 30.7%
    Demokrate i Zdravko 29.6%
    DF+SNP 25.2%
    URA 5.5%
    DAKA 5.6%

    Ebi ga, TT smanjuje rezoluciju nakon nekoliko slika u mjesecu

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  20. #1643
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    DPS 30.7%
    Demokrate i Zdravko 29.6%
    DF+SNP 25.2%
    URA 5.5%
    DAKA 5.6%

    Ebi ga, TT smanjuje rezoluciju nakon nekoliko slika u mjesecu

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

    Izgleda mi realno dosta, mozda bih jedino spustio dps za 1% i to dao DF-u.

  21. #1644
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    DPS 30.7%
    Demokrate i Zdravko 29.6%
    DF+SNP 25.2%
    URA 5.5%
    DAKA 5.6%

    Ebi ga, TT smanjuje rezoluciju nakon nekoliko slika u mjesecu

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    vazda ti fala, svaka ti dala...

    Mislim da nedostaje koji procenat, taman SDP. Na prvu ovo je Budva vol.2. Najveći gubitnik bi bila realno URA u odnosu na neki rast koji su imali nakon izbore. Ovdje bi završila u opoziciji. I Daka bez trgovine, gubitnik br 2. mada kao debitant preskočio cenzus ali bez ucjenjivačkog potencijala. DPS da pjeva sa ovim udjelom. Imajući u vidu udio u manjinskim glasovima kojih u NK na nivou CG zadržava se blizu 35% kao na parlamentarnim.

    Ne bi bilo loše da se ovako završi. Svi bi bili malo srećni, malo nesrećni i ne bi bilo postizbornog gicanja. A Front se ne bi previše kurčio vladi.

  22. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  23. #1645
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    vazda ti fala, svaka ti dala...

    Mislim da nedostaje koji procenat, taman SDP. Na prvu ovo je Budva vol.2. Najveći gubitnik bi bila realno URA u odnosu na neki rast koji su imali nakon izbore. Ovdje bi završila u opoziciji. I Daka bez trgovine, gubitnik br 2. mada kao debitant preskočio cenzus ali bez ucjenjivačkog potencijala. DPS da pjeva sa ovim udjelom. Imajući u vidu udio u manjinskim glasovima kojih u NK na nivou CG zadržava se blizu 35% kao na parlamentarnim.

    Ne bi bilo loše da se ovako završi. Svi bi bili malo srećni, malo nesrećni i ne bi bilo postizbornog gicanja. A Front se ne bi previše kurčio vladi.
    Ono što bi bilo sjajno je što bi DPS i SD zbirno u odnosu na parlamentarne u NK kiksali cca 25% biračkog tijela, a ZZB 30% (1/3 od tih 30% bi uzeo Daka a 2/3 Zdravko)

    Dobitnici bi bili Bečić i Vlada

    URA inače kameno u malo ruralnijim sredinama, neće zamjerit kolege Nikšićani.
    Na sjeveru očajni, imaju prolaz u nekom iole boljem procentu u PG, CT i po primorju.

    Usud svake stranke čiste građanske profilacije u CG.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 02-03-21 at 14:22.

  24. #1646
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Mislim da nije samo to. Možda imam pogrešan utisak, ali ta ura ništa ne radi po pitanju izgradnje partijske infrastrukture. Ili makar ja to ne primjećujem.

  25. #1647
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Koliko ja vidim , DPS je napravio autogol ulaskom u koaliciju sa Komitama i SD-om.
    To će im mnogo više odnijetivv, nego donijeti.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  26. #1648
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    vazda ti fala, svaka ti dala...

    Mislim da nedostaje koji procenat, taman SDP. Na prvu ovo je Budva vol.2. Najveći gubitnik bi bila realno URA u odnosu na neki rast koji su imali nakon izbore. Ovdje bi završila u opoziciji. I Daka bez trgovine, gubitnik br 2. mada kao debitant preskočio cenzus ali bez ucjenjivačkog potencijala. DPS da pjeva sa ovim udjelom. Imajući u vidu udio u manjinskim glasovima kojih u NK na nivou CG zadržava se blizu 35% kao na parlamentarnim.

    Ne bi bilo loše da se ovako završi. Svi bi bili malo srećni, malo nesrećni i ne bi bilo postizbornog gicanja. A Front se ne bi previše kurčio vladi.
    DPS+SD su uzeli 40,65% glasova na parlamentarnim izborima uz ogromnu izlaznost poguranu od strane crkve.

    Ako sad na potencijalno manju izlaznost (i uz sukobe na relaciji DF-vlada) uzmu 30% to znači da su izgubili jače od 25% svojih birača.

    To bi moglo da bude jedino ako Demokrate i URA ozbiljno ulete u DPS biračko tijelo, a ne vidim da se to dešava.
    Last edited by ASC; 02-03-21 at 14:41.

  27. The Following User Says Thank You to ASC For This Useful Post:


  28. #1649
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Mislim da nije samo to. Možda imam pogrešan utisak, ali ta ura ništa ne radi po pitanju izgradnje partijske infrastrukture. Ili makar ja to ne primjećujem.
    To je moj jedini prigovor na njihov račun. Kad im pomeneš kažu - nama je važno da transformišemo Crnu Goru, a za partiju nije važno.

    Fino to zvuči ali ne možeš mijenjati ništa bez 10ak poslanika u skupštini. Dajte, ljudi, gledajte šta Demokrate rade sa infrastrukturom.

  29. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  30. #1650
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    DPS 30.7%
    Demokrate i Zdravko 29.6%
    DF+SNP 25.2%
    URA 5.5%
    DAKA 5.6%

    Ebi ga, TT smanjuje rezoluciju nakon nekoliko slika u mjesecu

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Nekom pojednostavljenom matematikom, ugrubo gledano u odnosu na ukupno stanje iz avgusta, u ovom scenariu DPS i DF ( u odnosu na ZBCG ) gube skupa oko 20% od ukupnih brojanih glasova tada ( DPS nešto oko 8% u manjku, DF oko 12% ).
    Taj preliv nose Demokrate i kompanija ( uvećanje 15% u odnosu na avgust ) i Daka u ostatku.
    SDP-a nema ni na vr viljuške

    Kad se prevede, zaključak je:

    - da je SPC imala, sad ima, i nosi kod Alekse 10% od ukupnih glasova ( premisa je da Zdravko nosi crkvene glasove, ne Daka )
    - da je SNP u ukupnoj kalkulaciji skoro nula
    - da je Daka uzeo oko 2% DF-u ( jer DF pada ukupno oko 12%, toliko ostaje kad pasaju oni kod Demokrata )
    - da su DPS glasove ponijeli skoro podjednako Demokrate i Daka ( oko 5% Demokrate, nešto iznad 3% Daka )
    - SDP-a i dalje niđe nema, naročito kod odliva iz DPS-a

    Nijedna od ovih teza ne može bit tačna. Možda neđe približne, neđe malo manje, ali tačne nikako.
    Mislim da
    - niti SPC vuče 10% od ukupnih
    - niti Daka vuče značajne glasove od DF-a, a od DPS-a tek baš nikako, ( što znači, ako ima preko 5%, dobar dio toga će biut povučen od Demokrata/Zdravka )
    - niti Demokrate vuku toliko i od jednih i od drugih, duplanje u nekoliko mjeseci teško može bit realistično kod našeg profila birača
    - niti SDP može proć a da ipak ne povuče nešto od DPS-a
    - niti je SNP nulta faktor, to tek ponajmanje

    Mislim da je dobar dio prezentovanog ispitivanja neđe u okolini tačnog, ali što se tiče manjih igrača, liše SDP-a, a da će podbačaj bit kod DPS-a, vjerovatno ne preveliki, ali me ne bi čudilo da iznenade, i ne budu uopšte daleko od apsolutnog broja iz avgusta ( manje bi me iznenadilo da ga prebače, nego da padnu desetak posto, kako se ođe naširoko očekuje ), dok mislim da će najznatniji podbačaj bit kod DF-a, koji mislim da mora imat oko 30%, kako god obrneš.

    Naravno, ne smijem javno reć da mislim da će URA napad glavobolje poslije ovih izbora
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

Page 66 of 119 FirstFirst ... 165662636465666768697076116 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 6
    Last Post: 15-02-13, 20:28
  2. Lokalni izbori, Ulcinj, Tuzi - 17.okt 2010
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 17-10-10, 17:18
  3. Izbori za lokalni parlament, Cetinje 7.feb
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 171
    Last Post: 10-02-10, 21:58
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 12:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •