View Poll Results: Za koga biste glasali na lokalne izbore u Nikšić?

Voters
105. You may not vote on this poll
  • DPS i partneri (SD, manjine itd.)

    28 26.67%
  • DF

    8 7.62%
  • Pred ili postizborna koalicija Z.Krivokapića, Bečića i Dritana

    52 49.52%
  • SDP (i neke manje partije kao Crnogorska)

    15 14.29%
  • SNP (i neke manje partije kao Ujedinjena CG)

    2 1.90%
Page 3 of 119 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast
Results 51 to 75 of 2956

Thread: Lokalni izbori - Nikšić (mart 2021)

  1. #51
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    173
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Moj potpis je doslovno prepisan prvi član zakonika Knjaza Danila iz 1855.
    Ti si crnogorski patriota a crnogorsko nasleđuje ti je odvratno.
    Čista šizofrenija.
    Dobro mi znamo zašto si izabra rečenicu u potpis, želiš da pokažeš da su Crnogorci pojam za regionalnost a ne za nacionalnost. Drugim riječima želiš da kažeš da crnogorska nacija ne postoji, tj da su odje sve sami Srbi.

    Ako si četnik ne budi i hipokrit.

    No, jesi li slavio kad ti je "ženski četnik" i zvanično postala ministarka? Jesi li da high five nekome sa kokardom iz kuće?

  2. #52
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Admiral Vladimir Barović View Post
    DPS je najgradjanskija i najtolerantnija partija.
    Najgrađanskija partija koja je državu koju volimo na ljestvici Freedom House dovela na hibridni režim??? Ona koja je napad na DPS izjednačila sa napadom na državu?? Ona koja je sve institucije pretvorila u partijske servise koji su hapsili ljude zbog objava na društvenim mrežama??? Ne sprdaj se. Da je toliko građanska (demokratska) ne bi ambasade US, GB i EU požurile da čestitaju izbor nove vlade.

    Quote Originally Posted by Admiral Vladimir Barović View Post
    Poslanici DPS-a su kulturni ljudi, što se ne može reć za Dritana i DF-ovce.
    Hahahaha kulturni ljudi. A jesu li Petar Ivanovič i Brano Gvozdenović (drugi na listi) lopovi pored toga što su "kulturni"? Migo PSG kulturan?? A bio i ministar.

    Kako kvaran način da čovjeka koji je iskreni borac za građansko društvo i put u EU svrstaš u koš za dežurnim DPS strašilom.

    P.S.

    Ovo što ti pišeš ne može da piše neko ko je samo glasač DPSa, jer niko normalan ko ne vrši partijsku propagandu ne razmišlja ili piše ovako. Imam utisak da se iza tvog nicka krije ili neki od aktivista ili pak neki niži funkcioner partije (možda odbornik ili tako nešto).

    Kad vidim na čemu zasnivate kampanju, odnosno propagandu, jasno mi je da DPS nema budućnosti već da ide strmoglavo na političku marginu, što je sjajno!!!

    Žao mi je što nemate kapacitet da počistite lopove iz svojih redova i da možda ostavite najmanje kompromitovanim ljudima da vode stranku (Milica, Filip, Lukšić). Znam da nisu ni oni sjajni, ali kad vidim ostatak stranke steški mi se.





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 06-12-20 at 23:54.

  3. #53
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    173
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    5.5%
    samo relaksirano

  4. #54
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    @Zedd Zedd je htio sebe da preporuči nedje...

    Zedd AKA operativac za ruralno područje

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Neka, nemoj javno ovako

    Pitah jer sam čuo par imena, praktično teška artiljerija se dovodi za "rad na terenu"..

    Ovi izbori će biti u fazonu Milo vs Daka, čitaj pare
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  5. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  6. #55
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,324
    Thanks Thanks Given 
    14,736
    Thanks Thanks Received 
    4,088
    Thanked in
    2,069 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Najgrađanskija partija koja je državu koju volimo na ljestvici Freedom House dovela na hibridni režim??? Ona koja je napad na DPS izjednačila sa napadom na državu?? Ona koja je sve institucije pretvorila u partijske servise koji su hapsili ljude zbog objava na društvenim mrežama??? Ne sprdaj se. Da je toliko građanska (demokratska) ne bi ambasade US, GB i EU požurile da čestitaju izbor nove vlade.



    Hahahaha kulturni ljudi. A jesu li Petar Ivanovič i Brano Gvozdenović (drugi na listi) lopovi pored toga što su "kulturni"? Migo PSG kulturan?? A bio i ministar.

    Kako kvaran način da čovjeka koji je iskreni borac za građansko društvo i put u EU svrstaš u koš za dežurnim DPS strašilom.

    P.S.

    Ovo što ti pišeš ne može da piše neko ko je samo glasač DPSa, jer niko normalan ko ne vrši partijsku propagandu ne razmišlja ili piše ovako. Imam utisak da se iza tvog nicka krije ili neki od aktivista ili pak neki niži funkcioner partije (možda odbornik ili tako nešto).

    Kad vidim na čemu zasnivate kampanju, odnosno propagandu, jasno mi je da DPS nema budućnosti već da ide strmoglavo na političku marginu, što je sjajno!!!

    Žao mi je što nemate kapacitet da počistite lopove iz svojih redova i da možda ostavite najmanje kompromitovanim ljudima da vode stranku (Milica, Filip, Lukšić). Znam da nisu ni oni sjajni, ali kad vidim ostatak stranke steški mi se.





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Jeba nam majku IQ 86. @outline
    I ako za ovoga mislim da je aktivista (vrlo aktivan baš na ovoj temi između ostalog) ima i ljudi koji razmišljaju ovako.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  8. #56
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,767
    Thanks Thanks Given 
    614
    Thanks Thanks Received 
    988
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Admiral Vladimir Barović View Post
    Dobro mi znamo zašto si izabra rečenicu u potpis, želiš da pokažeš da su Crnogorci pojam za regionalnost a ne za nacionalnost. Drugim riječima želiš da kažeš da crnogorska nacija ne postoji, tj da su odje sve sami Srbi.

    Ako si četnik ne budi i hipokrit.

    No, jesi li slavio kad ti je "ženski četnik" i zvanično postala ministarka? Jesi li da high five nekome sa kokardom iz kuće?
    Što kažu-kojoj ovci svoje runo smeta onda nema ni ovce ni runa.
    Citiranje prvog člana našeg zakonika od prije 165 godina ti tumačiš kao napad - zaista si prilično neobičan Crnogorac .
    A i zanimljivo mi je da za sebe kažeš MI?
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  9. #57
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    zapali ga

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  10. #58
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Admiral Vladimir Barović View Post
    Znam. Znam da su ljubili ruke Amfilohiju ovi što su vlast danas. Znamo ko je Amfilohije bio i što je za manjine govorio. Znamo da je Amfilohije skrivao ratne zločince i znamo da današnju vlast podržavaju ljudi kojima je Ratko Mladić nacionalni heroj.

    To što 5% gradjana CG misle da je bolje gradit CG sa podržavaocima ratnih zločina no sa DPS-om je žalosno za vidjet. Indikativno je da manjine ne žele u tome da učestvuju. Mada to ti već znaš.

    Ideologija (Crna Gora iznad svega) im je ista, tako da je to prirodna koalicija, ako je bude.
    Bojim se da ces se razocarati kad ti kazem da je i vodja ljubio ruku, ako te zanimaju detalji potrazi po netu.

    Iskreno vjerujem da nacionalisticka prica polako izumire u CG, ne zato sto se narod u medjuvremenu nacitao istorije nego zato sto pritisnuti teskom svakodnevnicom konacno prihvataju da se od nacionalizma ne zivi.

    Da je bivsa vlast zeljela da napravi otklon od nekih ideja onda bi vec '91 usvojila rezoluciju o ukidanju odluka Podgoricke skupstine. Naravno da nisu jer su imali druge prioritete, kao na primjer pozivanje na "rat za mir".

    U pravu su predstavnici sadasnje vlasti da je DPS dobrim dijelom odgovoran za deportacije, mucenja i ubistva, to niko ne moze osporiti, tako da tu, po mom misljenju, pocinje i zavrsava njihova briga o manjinama. Sve nakon toga je prodaja indulgencija gdje DPS daje novac (citaj pozicije), a manjinske partije, kao predstavnici manjinskih naroda, zaboravljaju proslost radi ostvarivanja odredjenih interesa.

    Insistiranje na nacionalnim podjelama ce kostati DFS (DPS+DF) ukoliko se ne reformisu cim prije. Crnoj Gori konacno treba otklon od duhova proslosti.

    Sto se tice izbora u Niksicu, mislim da imaju mnogo jaku simboliku prije svega. Pored toga sto ce pokazati realan odnos snaga partija, moze dati jednima ili drugima argumente koja ce opredijeliti njihovo djelovanje u buducnosti.
    Ako DPS (sa izvjesno SD, LP i satelitima) pobijedi, mogu se osnaziti i pomisliti kako je pravac njihovog djelovanja dobar, sto smatram da bi dovelo do toga da najavljene reforme budu kozmeticke, povrsne i neiskrene.

    U slucaju da DF unaprijedi rezultat sa parlamentarnih izbora, sto smatram da nije ocekivano, dobio bi argument da je njihov uticaj u okviru troclane koalicije zaista toliko jak da marginalizije Krivokapica od kog ce sigurno postojati odredjeni otklon.

    Najrealniji scenario po mom misljenju je da se glasovi DFS-a preliju Demokratama i Crno na bijelo.

    Za DPS bi najkorisnije bilo da izgube Niksic i konacno pocnu sa iscjeljenjem jer mislim da imaju kvalitetnih kadrova.

    Sto se tice nastupa, samo bi naivni mijenjali pobjedicku formulu, tako da ocekujem manje vise iste koalicije kao na parlamentarnim.
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  11. #59
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Ne vidim potrebu za tolikom frkom oko NK, nemaju nekih resursa, fabrike davno pogasene, ljudi se sele . znaci totalno bezvrijedan grad nazalost, a nekad je bio . . .

  12. #60
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja ne kapiram šta sprečava glasače DPSa da glasaju građanske i proevropske priče tipa URE i Demokrata. Tačnije, nije mi jasno šta ih gura da glasaju korumpirani DPS, sa koalicionim kapacitetom nula, umjesto jačanja gore pomenutih i slabljenja uticaja DFa? Pa eto, ako su im URA i Bečić nedovoljno građanski, što je apsurdno, što makar ne SDP nego baš najkompromitovaniju opciju DPS-SD.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Drugar, testirao sam ovu tvoju dilemu kod glasača DPS, koji su posle svega ostali lojalni. Odgovor bi otprilike bio:

    "Srbi, Bošnjaci, Albanci svi glasaju partije sa njihovim nacionalnim predznakom. Zbog čega bi Crnogorci jedini glasali građanske partije, a svi ostali imaju rezervnu domovinu?" SDP neće da glasaju jer im je frka zbog cenzusa.

  13. #61
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Drugar, testirao sam ovu tvoju dilemu kod glasača DPS, koji su posle svega ostali lojalni. Odgovor bi otprilike bio:

    "Srbi, Bošnjaci, Albanci svi glasaju partije sa njihovim nacionalnim predznakom. Zbog čega bi Crnogorci jedini glasali građanske partije, a svi ostali imaju rezervnu domovinu?" SDP neće da glasaju jer im je frka zbog cenzusa.

    Strasna im je logika u pm. Isto mogu onda da kazu Srbi i ostali.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  14. #62
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Strasna im je logika u pm. Isto mogu onda da kazu Srbi i ostali.
    Tvrde da drugi tako rade. "ZZB je dobio 30% glasova, malo više nego je Srba na popisu..."

    Svakako, kada čujem takve teze nisam srećan, jer idemo u pravcu Bosne, đe će svako u svoj tor.

  15. #63
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Drugar, testirao sam ovu tvoju dilemu kod glasača DPS, koji su posle svega ostali lojalni. Odgovor bi otprilike bio:

    "Srbi, Bošnjaci, Albanci svi glasaju partije sa njihovim nacionalnim predznakom. Zbog čega bi Crnogorci jedini glasali građanske partije, a svi ostali imaju rezervnu domovinu?" SDP neće da glasaju jer im je frka zbog cenzusa.
    Pa dobro, makar njihovi glasači priznaju da DPS nije građanska partija, iako su im puna usta građanske Crne Gore.




    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  16. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  17. #64
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Tvrde da drugi tako rade. "ZZB je dobio 30% glasova, malo više nego je Srba na popisu..."

    Svakako, kada čujem takve teze nisam srećan, jer idemo u pravcu Bosne, đe će svako u svoj tor.
    Dje su tu DCG onda.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  18. The Following User Says Thank You to PavleCL For This Useful Post:


  19. #65
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ne vidim potrebu za tolikom frkom oko NK, nemaju nekih resursa, fabrike davno pogasene, ljudi se sele . znaci totalno bezvrijedan grad nazalost, a nekad je bio . . .
    U pitanju je drugi po velicini grad u drzavi, sa znacajnim birackim tijelom. Pored toga veliki je broj Niksicana sa prebivalistem van rodnog grada, no iako zive u drugom mjestu dotice ih stanje u Nk.

    Privreda je daleko od pozeljne, ali imaj na umu da se dobrim dijelom radi o proizvodnim kompanijama koje stvaraju dodatnu vrijednost i nijesu na drzavnom budzetu.

    Nezavisno od ovog, politicki momenat je takav da se ne moze bit ravnodusan na dolazece izbore, pa da je u pitanju Savnik :-)
    Last edited by Mile_Djikanovic; 07-12-20 at 23:06.
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  20. The Following User Says Thank You to Mile_Djikanovic For This Useful Post:


  21. #66
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Imatu simbolike koju ce svi spomenuti vjerovatno i prije izbora. Niksic je uvijek bio prekratnica.

  22. #67
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by H1ghLand3R View Post
    Imatu simbolike koju ce svi spomenuti vjerovatno i prije izbora. Niksic je uvijek bio prekratnica.
    Prekretnica se desila.

    Samo je pitanje razlike sa kojom će DPS da izgubi NK, a ta razlika je bitna.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  23. #68
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,577
    Thanks Thanks Given 
    7,477
    Thanks Thanks Received 
    4,574
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Pa nijesam baš siguran, iako bi se po rezultatima parlamentarnih izbora zaključilo da će lagano da izgube...

    Problem je što su Zdravko i URA izveli priličan broj ljudi, a Zdravka na lokalnim izborima neće biti, dok je URA-in OO iznenađujuće skromnih kapaciteta za drugi najveći grad u Državi (ima tu nekoliko sjajnih ljudi, ali po meni nedovoljno za značajniji rezultat, moraće centrala da pogura maksimalno)...

    Kad se na to doda 3 mjeseca pljuvačine među novom vladajućom koalicijom, i populističke mjere kojima DPS žestoko napada nikšićane, njihov poraz u Nk je sve osim izvjestan...
    #fakenews

  24. #69
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,927
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,593
    Thanked in
    2,265 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Pa nijesam baš siguran, iako bi se po rezultatima parlamentarnih izbora zaključilo da će lagano da izgube...

    Problem je što su Zdravko i URA izveli priličan broj ljudi, a Zdravka na lokalnim izborima neće biti, dok je URA-in OO iznenađujuće skromnih kapaciteta za drugi najveći grad u Državi (ima tu nekoliko sjajnih ljudi, ali po meni nedovoljno za značajniji rezultat, moraće centrala da pogura maksimalno)...

    Kad se na to doda 3 mjeseca pljuvačine među novom vladajućom koalicijom, i populističke mjere kojima DPS žestoko napada nikšićane, njihov poraz u Nk je sve osim izvjestan...
    Nova vlast ima mnogo nacina da ne dozvoli DPSu da zloupotrebljava ministarstva i ima institucionalnu prednost.

    Druga stvar je sto je narod vidio da DPS nije nepobjediv.

    3.stvar je sto niksicani imaju sansu da slome DPS u svoj kraj, a i to je sansa koju mozda ljudi zele da iskoriste i kazu da su ucestvovali u tome.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  25. #70
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Pa nijesam baš siguran, iako bi se po rezultatima parlamentarnih izbora zaključilo da će lagano da izgube...

    Problem je što su Zdravko i URA izveli priličan broj ljudi, a Zdravka na lokalnim izborima neće biti, dok je URA-in OO iznenađujuće skromnih kapaciteta za drugi najveći grad u Državi (ima tu nekoliko sjajnih ljudi, ali po meni nedovoljno za značajniji rezultat, moraće centrala da pogura maksimalno)...

    Kad se na to doda 3 mjeseca pljuvačine među novom vladajućom koalicijom, i populističke mjere kojima DPS žestoko napada nikšićane, njihov poraz u Nk je sve osim izvjestan...
    Upravo, što se tiče konkretno ure, aktivizam im je fokusiran na taj urbani dio i medijsku/internet kampanju.. Kad se sagleda, upravo su jako skromni za drugi najveći grad u državi..
    Dalje, ima masu ljudi koji bi glasali direktno za Zdravka, ali on nema partiju.. DF kao DF ima značajno tijelo, SNP priključak.. Tu može doći do prosipanja glasova posebno jer je nova Vlada i ako ima podršku većine pokazala zapravo koliki je jaz između pojedinca na čelu tih partija.. MMK bi mogao biti rušilački faktor i za izbore u NK.. + tu je kao wild card Daka, koji bi ako bi izašao sa svojom partijom pomrsio mnogima račune, koliko toliko. Mada, prasac od Grbovića (kao i ostali i prije i poslije njega) je svojim nečinjenjem formulisao masu potencijalnih glasača..
    Last edited by Zedd; 08-12-20 at 10:44.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  26. #71
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    I ostali opstinski odbori su nk su dosta tanki. Ja licno, kao neko koji drzi do toga kome ce dati glas jos ne vidim opciju koja bi ga zavrijedila.

  27. #72
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Do poslednjih izbora kod mnogih ljudi postojao je iracionalan strah da ce se sa drzavom i narodom nesto dogoditi ukoliko ne pobijedi DPS. Dodatno, mnogi su glasali za partiju zbog bojazni od gubitka posla i odredjenih sitnih privilegija.

    Po logici stvari ovaj strah je izrazeniji u siromasnijim sredinama. Sad kada je vlast promijenjena i kada je jasno da strah nije bio opravdan, mnogi ce konacno glasati bez opterecenja. Mislim da ce ovo biti glavni razlog poraza partije, no da sacekamo taj famozni mart.

    Takodje, ovog puta ne bi trebalo biti mogucnosti kupovine licnih karata, sto treba imati u vidu.
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  28. The Following 2 Users Say Thank You to Mile_Djikanovic For This Useful Post:


  29. #73
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,635
    Thanks Thanks Given 
    93
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    meni je fantastično da iko sa dva oka,eto ne mora ni sa nešto pretjerano mozga,može da vjeruje da su u pitanju 'sitne privilegije' i 'iracionalan strah'.

  30. #74
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Iako svi pričaju da je Nikšić čudo neko, mislim da nije baš preslikana Crna Gora, jer je značajno manje Albanaca, Bošnjaka i Muslimana, nego na nivou Crne Gore, tako da ne odražava realnu sliku.

    Ono što je realno je da će DPS izgubiti vlast u toj opštini što se desilo još davne 2012. ali su opozicionari bili uredni u bojkotima. Koliko sam shvatio izgubio je i parlamentarne na niovu opštine Nikšić, pa poraz realno neće biti ništa novo.

    Biće zanimljivo porediti dobijene glasove na lokalnim izborima i rezultate u Nikšiću sa parlamentarnih. Tu bi se mogli naslutiti neki trendovi za sve partije. Mada, imajući u vidu kada su redovni parlamentarni izbori, ti rezultati imaju smisla koliko i ono prvo prolazno vrijeme na spustu za Svjetski kup, odmah posle starta. Pokaže kako si se zaletio. Ima da se vozi i vozi. Moguće da poneko i promaši kapiju.

    Svakako biće interesantan rezultat, jer su sva istraživanja koja su objavljivana kalkulisala sa Zdravkovom paritjom koje NEMA i za koju je rekao da je neće osnivati, mada ljudi ovdje i dalje vjeruju da će poreći to. A rekao je javno prije nekoliko dana, čini mi se...

  31. #75
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,479
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

    Default

    Ovo su rezultati u Nikšiću sa parlamentarnih izbora:

Page 3 of 119 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 6
    Last Post: 15-02-13, 20:28
  2. Lokalni izbori, Ulcinj, Tuzi - 17.okt 2010
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 17-10-10, 17:18
  3. Izbori za lokalni parlament, Cetinje 7.feb
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 171
    Last Post: 10-02-10, 21:58
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 12:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •