View Poll Results: Za koga biste glasali na lokalne izbore u Nikšić?

Voters
105. You may not vote on this poll
  • DPS i partneri (SD, manjine itd.)

    28 26.67%
  • DF

    8 7.62%
  • Pred ili postizborna koalicija Z.Krivokapića, Bečića i Dritana

    52 49.52%
  • SDP (i neke manje partije kao Crnogorska)

    15 14.29%
  • SNP (i neke manje partije kao Ujedinjena CG)

    2 1.90%
Page 32 of 119 FirstFirst ... 222829303132333435364282 ... LastLast
Results 776 to 800 of 2956

Thread: Lokalni izbori - Nikšić (mart 2021)

  1. #776
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Mada, stekoh utisak zadnjih par dana da će biti i više apstinenata nego na parlamentarnim izborima..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. #777
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,661
    Thanks Thanks Given 
    3,566
    Thanks Thanks Received 
    8,630
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    kakva se kipae skupila u Nikšiću. Dajković i Boško Obradović. e moj brate
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  4. #778
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,801
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Mada, stekoh utisak zadnjih par dana da će biti i više apstinenata nego na parlamentarnim izborima..
    Suština. Apstinenti su donijeli prevagu (a motivi njihovog izlaska su razni) dok su litije i razne druge akcije homogenizovali biračko tijelo. Apstinenti (dobro de, nije precizna kvalifikacija jer su izašli na prošle izbore, ali radi shvatanja problematike i dalje ih tako zovem) su najnestabilnije biračko tijelo i lako se vraćaju u svoje predhodno (prirodni) stanje (apstinencija). Uradi sve da razočaraš apstinete dobio si političku scenu ,,jovo nanovo"

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  6. #779
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Mislim da ZBNK sa koalicionim nema šanse da uzme 30%, naročito ako NDNK odu solo. Mislim da Demokrate, Daka i NDNK mogu do 35%, ZBNK oko 25%, DPS/SD 30%, URA možda 7 i SDP 3

    Nerealno mi je da narod u značajnom procentu ne kazni ovo DFovo avetanje nakon izbora.

    Mada, lokalni su to, zavisi i od kadrova. Mislim da će Daka dobro proći, ipak je kod njega radilo hiljade radnika koji su uglavnom sa porodicama bili zadovoljni.

    Ovo su moje neke iz glave procjene, mislim da će Demokrate biti pozitivno iznenađenje zbog Moma Koprivice i neke umjerene priče.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ja se nadam da sam ih castio, ali takva je atmosfera u gradu. Da mi je neko pricao da ce onoliko osvojiti na parlamentarnim ne bih mu vjerovao. Tu sam zakljucio da ne razmisljam kao vecina glasaca. Ono sto je sigurno to je da ce Demokrate rasti, a da ce DPS padati.

  7. #780
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Znam par njih koji su na prošle izbore izašli na glasanje pred samo zatvaranje birališta a za sad su totalno razbijeni tj. nezainteresovani.. I upravo imam utisak da će URA tu najviše glasovna izgubiti i možda Demokrate (pričamo o nestabilnom tijelu)..

    Litije, korona, veliki revolt ljudi su učinili svoje na izborima u avgustu. Svaki sledeći izbori neće biti ni blizu onih 30og avgusta jer su se upravo ti ključni faktori promijenili.. Tada su se. animirali čak i apstinenti..

    Baš me zanima koliko će kiksati opšta izlaznost u odnosu na avgust..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  8. #781
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Kako sada stvari stoje, svaki apstinent će biti glas za DF. Koliko god to čudno zvučalo.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  9. #782
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    izmedju nacionalne retorike i podjele na Crnogorce i Srbe u Niksicu mislim da URA nema sto da trazi. jer ih nema na ni jednoj strani i kojoj god da se priklone ovi e ih drugi nazivati izdajnicima, to je SDP pokusao na ovim izborima i vidi kako je prosao od gradjanske price i gradjanskog Niksica nema sanse , a mislim da ce to ovi izbori i pokazati. za DPS je jedina sansa ako je i ima da bas na toj podjeli dje ce okupiti procrnogorske birace u jednu kolonu, uz izlasku ovih u par kolona i manja izlaznost.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #783
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Neko rece da DPS+LP+SD+SDP mogu do 21 hiljadu glasova?

    Samo da vas onda podsjetim da je na izborima 2012. na izlaznost od oko 70% cini mi se, koalicija DPS+LP+SD+SDP osvojila manje od 21 hiljadu glasova i da su ostali na 19 mandata. Pozitivna je tada uzela oko 2600 glasova, evo ima odje: https://www.monstat.org/userfiles/fi...0opstinama.pdf

    Neka izlaznost bude 65%, koliko je mandata ta 21 hiljada glasova?

    Izvinjavam se, sa manje od 21 hiljadu glasova je uzeto 23 mandata, ovo su ponovljeni izbori.
    Last edited by Dejan; 07-02-21 at 15:40.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  11. #784
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    532
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Za Niksic jedino buducnosti ima ako demokrate i ura budu na celu nove gradske vlasti. OStalo je sprdnja.
    Dobar si, a? Ščime se baviš?

  12. #785
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,785
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Neko rece da DPS+LP+SD+SDP mogu do 21 hiljadu glasova?
    Pa sad su u avgustu te tri liste imale 21 hiljadu glasova DPS 18.5 i oko 2.5 hiljade ove dvije socijaldemokratske stranke.
    To je bilo na onu izlaznost 43% glasova.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  13. #786
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Red je da se to podijeli napola i da bude Bosnian style, to nas svakako čeka u čitavoj CG.

  14. #787
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,785
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Veliki je plijen u igri -opstina Niksic je najveci poslodavac u gradu sa preko 1.000 zaposlenih.
    Zeljezara,Javorak,Boksiti,Elektroprivreda ništa to.
    Samo opstina brale,lezi lebe da te jedem.
    Kad se tome dodaju i drzavna preduzeca jasno je kako su se do sada dobijali lako izbori u Niksicu.
    Ali sad je doslo drugo vrijeme i nadam se da za sve te uhljebe po Crnoj Gori dolazi vrijeme bolnog otreznjenja.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  15. #788
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    URA nije uradila nista na razvijanju partijske infrastrukture, na mnoga pitanja cute ili se prave nemusti zarad neke unutar koalicione sloge dok drugim njihovim partnerima ne smeta da ih konstantno napadaju i smisljaju intrige, nemaju jasan stav i viziju i jedini im je cilj da privuku bivse glasace DPS ali na jedan tupav nacin bukvalno ih tjerajuci od sebe. Ukoliko im se desi vjerovatni debakl u Niksicu i ukoliko konacno ne pokazu neki angazman potpuno ce poljuljati svoj autoritet u Vladi a budvanski scenario ce im biti gotovo izvjestan ne za Niksic, nego za Crnu Goru. Sto je nekad bio Facebook za Medojevica to je danas Twitter za URAu i Dritana.

  16. #789
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,661
    Thanks Thanks Given 
    3,566
    Thanks Thanks Received 
    8,630
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    nema URA šta da traži u NK. jbg, sami su krivi. Dritanu je bilo bitnije da se slika ljudima po Welderu no da razvija partiju. EU mu je servirala toliko toga pred izbore, i mnogo ljudi koji nikad izlazili nisu, glasali su za URU jer je bio odličan tokom kampanje. posle toga, sem govora u Skupštini, očaj sve

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  18. #790
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,418
    Thanks Thanks Given 
    5,553
    Thanks Thanks Received 
    4,992
    Thanked in
    2,083 Posts

    Default

    Ako DPS osvoji Niksic, ocekuje ih svijetla buducnost Cetinja.

    Vjerujem da ce poslije Niksica, kad DF i DPS dobiju prst, i to srednji, prava meta DF-ovaca biti Demokrate.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  19. #791
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Pa ako izlaznost bude mala a DPS uspije da odrzi nivo iz avgusta, ne vidim da ih iko moze ugroziti. Mislim SDP ce, ako prodje cenzus, vjerovatno imati taj jedan mandat za odlucivanje. Ako odrze nivo iz avgusta i ako bude mala izlaznost, ponavljam
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  20. #792
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,339
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    nema URA šta da traži u NK. jbg, sami su krivi. Dritanu je bilo bitnije da se slika ljudima po Welderu no da razvija partiju. EU mu je servirala toliko toga pred izbore, i mnogo ljudi koji nikad izlazili nisu, glasali su za URU jer je bio odličan tokom kampanje. posle toga, sem govora u Skupštini, očaj sve

    Тapatalk
    8h nakon govora je krenuo u sunovrat.
    Mozda i ranije ali od tada je poznato
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  21. #793
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    8h nakon govora je krenuo u sunovrat.
    Mozda i ranije ali od tada je poznato
    Znas onu staru, daj nekome malo moći pokazati ce svoje lice.
    Sve sto je gradio toliko dugo uspio je brzo da srusi, on Adzic kao i Bozena.
    Toliko su autogolova dali da tesko dobiti utakmicu, posebno ovu na koju ne znas kad je kraj, jedino ih moze izvaditi da utakmica dugo traje

  22. #794
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Ljudi ne znam cemu vam nagadjanje i prica.
    Dps u nk gubi 20-30% glasova iz avgusta i to dominantno srpskih/pravoslavnih glasasaca. SD nema vise glasaca u nk, oni su ispod cenzusa miljama... jedino sdp ima cenzus... izlaznost ce biti opet oko 80% jer je ovaj put narod u nk jos vise napaljen...
    Dps sa svim koalicionim partnerima i izvjesnim i neizvjesnim djuture ne moze preko 35% eventualno 40 ali i to je tesko, jedino da izlaznost podbaci a mislim da nece.... ovi izbori su vec zavrseni, pitanje je samo kakva ce raspodjela glasova biti unutar ostalih partija i oce li formirati vlast bez ure... ako df i demokrate formiraju vlast samostalno uz eventualno daku, odmah nakon toga trazice na drzavnom nivou rekonstrukciju vlade (prva ruka info) a ako se to odbije ide se na nove izbore dje glat uzimaju vlast bez ure...
    Razmisljajte malo dublje i sa vizijom, ne sta je ispred vas nego sta se tamo valja iza brda...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  23. #795
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Ono što URI ne ide u prilog je što su im glasači mnogo zahtjevniji od glasača ostalih stranaka.
    Realno i dalje su najzdravija opcija na CG političkoj sceni. Da li su morali/trebali biti tvrđi oko nekih stvari, vrlo moguće.

    Da li su zaslužni za to što prva vlada nakon pada DPSa je u najvećoj mjeri potpuno normalna, bez bukača iz DF grupacije i bez političkih funkcionera? Jesu i to je nevjerovatan politički uspjeh.

    E sad, vraćamo se na zahtjevnost njihovih birača. Dok birač URE na dan izbora razmišlja kojim putem Crna Gora treba da ide, i da li da izađe na izbore i da li URA zaslužuje njegovo povjerenje ili ne, Petrašin iz Barica kod Tomaševa je već glasao.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  24. The Following 4 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  25. #796
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,661
    Thanks Thanks Given 
    3,566
    Thanks Thanks Received 
    8,630
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    ako df i demokrate formiraju vlast samostalno uz eventualno daku, odmah nakon toga trazice na drzavnom nivou rekonstrukciju vlade (prva ruka info) a ako se to odbije ide se na nove izbore dje glat uzimaju vlast bez ure...
    Razmisljajte malo dublje i sa vizijom, ne sta je ispred vas nego sta se tamo valja iza brda...
    čini mi se da su izbori u NK na tačno 100 dana nove vlade. što šira koalicija bude potrebna (tj što manji broj glasova uzme DF) to bolje za profa i ministre. bude li ovako kao što ti pišeš onda smo ga džabe krečili. jasno je i meni da će ovi iz DF tražit rekonstrukciju ukoliko prođu dobro u NK. smatram da im to neće dati, prije svega jer ovima da Zapada ovakva vlada odgovara. a ako za manje od godinu budemo opet na izbore pošli, izlaznost neće biti ni 50%

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  27. #797
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    Koga Dveri podržavaju na lokalnim izborima,jer se zna koga podržava Vučić? Čisto da se identifikuju (ultra) kleronacioalne snage.
    Na njihovom sajtu to ne vidim, i ne mislim da se baš toliko bave tim izborima.
    Ali u sukobu DF vs. Vlada, SNS i njihovi mediji, kao i satelitske i polusatelitske stranke poput Šešeljeve SRS podržavaju DF, a većina opozicije u Srbiji i ono što ima od naklonjenih medija podržava Vladu.
    Što se tiče građanista i nacionalista u opoziciji, prvima je izgleda od nedavno uzor Dritan Abazović i URA (što je nedavno izjavila Marinika Tepić) a drugi koliko ja znam podržavaju prosrpsku opciju koja nije DF, što bi mogao biti i npr. Daka, koji je kritikovao SNS zbog medijske kampanje protiv njega.
    Postoji i par manjih stranaka poput LSV, LDP (koliko ja znam Latinka Perović je i dalje njihov član) i GDF koje podržavaju DPS.
    Last edited by bigic; 07-02-21 at 20:52.

  28. #798
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ono što URI ne ide u prilog je što su im glasači mnogo zahtjevniji od glasača ostalih stranaka.
    Realno i dalje su najzdravija opcija na CG političkoj sceni. Da li su morali/trebali biti tvrđi oko nekih stvari, vrlo moguće.

    Da li su zaslužni za to što prva vlada nakon pada DPSa je u najvećoj mjeri potpuno normalna, bez bukača iz DF grupacije i bez političkih funkcionera? Jesu i to je nevjerovatan politički uspjeh.

    E sad, vraćamo se na zahtjevnost njihovih birača. Dok birač URE na dan izbora razmišlja kojim putem Crna Gora treba da ide, i da li da izađe na izbore i da li URA zaslužuje njegovo povjerenje ili ne, Petrašin iz Barica kod Tomaševa je već glasao.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    to je najveci problm Ure sto nije pratila tu zahtjevnost svojih glasaca nego je igrala kako im kazu ostali.
    DF se buka urlauce na sve strane i ovi se prepadnu i popustaju, onda opet krse razne procedure i sl da bi izasli u susret partnerima, sjednica do 1 po ponoci zastooo?

    uzmu bezbjedonosni sektor a na kraju se vise DPS i DF pita u tj sektor nego oni sa sve Dritanom.

    kao sto rekoh da ne nabrajam previse autogolova su sebi dali a posljedica toga je da ce mozda sledeca vlada biti bez njih a sto znaci da je u isti ravan kao da je DPS dobio ponova da ne kazem i gore.
    ne vodi se politika preko twitera i populistickim potezima ala Vucic , u ovo nase drustvo moras biti konretan a ne koketirati sa svima i na kraju te nema nidje.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  29. #799
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ljudi ne znam cemu vam nagadjanje i prica.
    Dps u nk gubi 20-30% glasova iz avgusta i to dominantno srpskih/pravoslavnih glasasaca. SD nema vise glasaca u nk, oni su ispod cenzusa miljama... jedino sdp ima cenzus... izlaznost ce biti opet oko 80% jer je ovaj put narod u nk jos vise napaljen...
    Dps sa svim koalicionim partnerima i izvjesnim i neizvjesnim djuture ne moze preko 35% eventualno 40 ali i to je tesko, jedino da izlaznost podbaci a mislim da nece.... ovi izbori su vec zavrseni, pitanje je samo kakva ce raspodjela glasova biti unutar ostalih partija i oce li formirati vlast bez ure... ako df i demokrate formiraju vlast samostalno uz eventualno daku, odmah nakon toga trazice na drzavnom nivou rekonstrukciju vlade (prva ruka info) a ako se to odbije ide se na nove izbore dje glat uzimaju vlast bez ure...
    Razmisljajte malo dublje i sa vizijom, ne sta je ispred vas nego sta se tamo valja iza brda...
    Ja eto ne vjerujem da može svaki peti građanin Nikšića za Meda i Andriju da glasa i da im onaj lik od Marka Kovačevića bude predsjednik opštine. Da DF može da zadrži pola glasova koje je na račun crkve i Zdravka dobio, a popljuvali su i Zdravka i crkvu i sve odma nakon izbora. Evo ne znam, mi smo zemlja čuda. Jedino ako DPS preletači ne krenu za DF (zbog obećavanja raznih) da DF glasaju.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  30. #800
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Kakve su ovo priče šta je ovo,trudim se da se relaksiram (po Dritanovog skupštinskom savjetu) od političkih topica ali ovo "opoziciono" trolovanje sa narativom "propada Ura" me stvarno nervira. DPS i branioci države su navikli da ne postoji građanska opozicija koja je protiv dpsa i dovoljno dosljedna da je ne mogu kupiti kao što su to ranije radili pa sad pričaju o raspadu Ure, lošoj politici koja se vodi nakon izbora. Niko ne napisa šta je to URA trebala da uradi u postizbornim periodu (a da DPS i DF budu van glavnih poluga vlasti) ali svi znaju i pišu kako griješe?!? Koje su činjenice za takve stavove - Ako izuzmemo Dritanove konferencije koje se pompezno najavljuju a na njima se ništa bitno ne saopštava / dešava ili se radi o (euforičnim) gafovima (btw stvarno se nadam da će prestati sa tom medijskom praksom jer po meni ima dozu kontraproduktivnosti a negdje sam i rekao da mi se čini da su ovo početničke greške i nesnalaženje) koji su to Urini kiksevi za najavu njene propasti? Nedovoljno bavljenje infrastrukturom? Podržavanje političkih odluka vlade u kojoj nema DPS/DF kadrova (što je po meni jedan od jačih aduta za glas za URU) - ovo je izgleda eksluzuvno pravo URE da budu dežurni krivci jer su oni sastavljali vladu valjda? Boženini i Glušicini apstraktni misaoni/ intelektualni izleti ili to što Adžić nije (ili jeste) pokleknuo pod pritiscima kojima je bio izložen?

    Jasno je da ovdje ideja trećeg puta nema veliki broj pristalica, ja svakako ne mogu realno pisati kakva je procjena terena u NK,lično bi mi bilo veoma porazno da se u NK desi Budvanski scenario. Sa druge strane ako URA bude neophodna za formiranje vlasti u NK očekujem još jaču paljbu strana sa zastavama.Jedini izlaz bi po meni bio jačanje izbornog rezultata ovog građanskog pokreta jer bi to (možda) bio indikator promjene svijesti kod ljudi,arhiviranja podjela i zastava i vječitih tema. Utopija znam...

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  31. The Following 9 Users Say Thank You to ToJeMojBrat For This Useful Post:


Page 32 of 119 FirstFirst ... 222829303132333435364282 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 6
    Last Post: 15-02-13, 20:28
  2. Lokalni izbori, Ulcinj, Tuzi - 17.okt 2010
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 7
    Last Post: 17-10-10, 17:18
  3. Izbori za lokalni parlament, Cetinje 7.feb
    By OSCAR in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 171
    Last Post: 10-02-10, 21:58
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 12:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •